Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11 - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-18, 04:34   #3271
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Keas taaa, czasami jak sie dorwie, to az boli, ale zauwazylam, ze tak robi jak mu cos nie pasuje, denerwuje sie. Wtedy spokojnie pytam go czy chce cycusia, glaszcze po buzi i jest juz spokojne karmienie.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 05:42   #3272
niepozorna
Zakorzenienie
 
Avatar niepozorna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 016
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Wtedy spokojnie pytam go czy chce cycusia, glaszcze po buzi i jest juz spokojne karmienie.

Dobre
__________________
Instagram
♥♥♥

Prostujemy zą
bki
niepozorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 05:55   #3273
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez niepozorna Pokaż wiadomość
Ruda, bo Malutka czuje Twoją bliskość i śpi lepiej i spokojniej






Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Ja tez juz jestem wyspana, ale kolejna godzina snu nie pogardze















Dziecko czuje Twoj zapach i jak go brakuje to sie budzi.

---------- Dopisano o 05:29 ---------- Poprzedni post napisano o 05:27 ----------

Casa widocznie wasz maluch chcial zssnac, a wy go meczyliscie cyc, pielucha. Dorasta chlopak.
Kurcze, ale była odłożona na nasze łóżko, tuż obok mnie... ale pewnie to nie to samo, co z nosem w cycku...
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 06:29   #3274
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Keas no ja pisalam ostatnio ze mój który przu cycu byl oazą spokoju teraz wariuje przy cycu lapoe puszcza placze macha nogami i rękami.

U nas dzis niby okej ale karmienie o 2:30 przeciagnelo sie do 4:30 bo w ogole nie chcial zasnąć :/ cyc pielucha wyciaganie glutow znowu cyc przeboje ze smoczkiem stekanie na plecach zle na bdzuchu źle ehh

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3

Edytowane przez mojakaren
Czas edycji: 2016-02-18 o 06:32
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 06:41   #3275
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Dzień dobry
Mały zasnął o 21 i pobudka o 1:30 i 4:00 i 6:00 była. O tej 6 coś mu nie pasowało, ale wzięłam potwora z łóżeczka, przytulilam i od razu zasnął to na łóżko do siebie, smoka w paszcze bo zaczął szukać i zasnął do 7:30
Casaa mój tez tak ma czasami jak już wymyśla strasznie, cycek nie, do odbicia nie to go po prostu kładę na łóżku i zazwyczaj zasypia. Olka też tak miała - kombinujesz jak możesz a czasem wystarczy dać dziecku spokój święty

Gratki fajnych nocy
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 06:56   #3276
86ewula
Rozeznanie
 
Avatar 86ewula
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 694
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Dzień dobry gratuluję udanych nocy !

Boże jak ja wam zazdroszczę tych przerw w nocy. .. Mój je krótko i odpływa szybko ale minus taki że budzi się co dwie godziny. .. :/ musicie miswojego mleka pożyczyć bo moje dziś może jakieś niedorobione jest że on tak szybko woła jeść. .. od 4 już ze ma w łóżku ,o 5 chciałam go odłożyć to ryk ,po 6 już zaczął cudować z kupą. Jak w końcu strzelił to był spokój ale wtedy oczy jak 5 zł i płacz żeby go nosić i zabawiać. .. i tak się bawimy. .. teraz leży na kolanach a ja dogorywam po męczącej nocy i słuchamy z szósty raz kołysanki Grzegorza Tornau ,, Kołysanka dla okruszka"....
A mnie zaraz żołądek zassie :-D
86ewula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 06:59   #3277
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Boziu 6h snu?! Ja trace nadzieje ze to nastapi 4h to max maxow a mlody ma zaraz 11 tygodni..
No nic, pozostsje miec nadzieje ze do 18tki sie ogarnie

U nas noc okej, niby dwa karmienia jak zawsze ale mialam wrazenie ze sie co chwila budze. Przed spaniem 00:15, potem 2:00 i 4:40 no i teraz 7:30 i wypadaloby wstac.

---------- Dopisano o 07:59 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------

Ewula bo jak mlody szybko odplywa to zjada tylko rzadkie mleko z I fazy a tlustego wcale lub malo i szybko glodnieje.

A u nas dzis ten plus ze nie mial ochoty na pogaduszki o 5.

Moze by sie tak polozyc jeszcze?
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-18, 07:05   #3278
keas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 475
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Mojakaren musialam przeoczyc ze pisalas o tym:/ Kozystam z tel i moze dlatego jskos mi umknelo, sorry.

Moje dziecko dzisiaj sie cale obsikalo 2 razy, nie wiem co zle robie? Pampersa zle zakladam czy co..

Dzisiaj moze pojdziemy na spacer 10 min juz!
Pewnie juz o tym pisalyscie ale tez stosowalyscie taka metode ze najpierw 5 min pozniej 10 Itd.?
Malwi89 a kiedy mozna poznac na pewno ze to moze byc to wzmozone napiecie?

Piszecie ze wezmiecie dziecko do siebie przytulicie i szybko dziecko zasypia. Mojemu to rybka gdzie on spi czy w lozeczku czy ze mna
A tez bym chciala sie troche poprzytulac
keas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 07:15   #3279
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Keas ja nie stosowałam. Młody miał tydzień jak wyszliśmy na godzinę
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 07:27   #3280
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez keas Pokaż wiadomość
Mojakaren musialam przeoczyc ze pisalas o tym:/ Kozystam z tel i moze dlatego jskos mi umknelo, sorry.

Moje dziecko dzisiaj sie cale obsikalo 2 razy, nie wiem co zle robie? Pampersa zle zakladam czy co..

Dzisiaj moze pojdziemy na spacer 10 min juz!
Pewnie juz o tym pisalyscie ale tez stosowalyscie taka metode ze najpierw 5 min pozniej 10 Itd.?
Malwi89 a kiedy mozna poznac na pewno ze to moze byc to wzmozone napiecie?

Piszecie ze wezmiecie dziecko do siebie przytulicie i szybko dziecko zasypia. Mojemu to rybka gdzie on spi czy w lozeczku czy ze mna
A tez bym chciala sie troche poprzytulac
Niby jak dziecko wygina sie w C, ja wyslalam mamie filmik jak sie obraca (miala wczoraj dyzur w szpitalu) i poszla do lekarza i wlasnie mowila, zeby sprawdzic czy nie ma napiecia.

Jeeejku moj nie chce spac w lozeczku, jak ja bym chciala, zeby czasami spal u siebie.


Sprawdz sobie filmik Zawitkowskiego zmiana pieluchy.

Co do wychodzenia na dwor, mysmy zaczynali wychodzic jak byly mrozy, wiec od 15 minut zaczelam, teraz chodzimy na spacery dotad az sie nie rozwyje, ze glodny.
I Wojtus mial skonczony tydzien jak wyszlismy.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.

Edytowane przez malwi89
Czas edycji: 2016-02-18 o 07:35
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 07:36   #3281
ahnessy
Rozeznanie
 
Avatar ahnessy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 817
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość
czy to możliwe że mamy raptem 15 dni a już mnie dotyka kryzys laktacyjny? jedna z piersi prawie się nie napełnia, taki flaczek. i ogólnie młoda też ma kryzys, dzisiaj cały dzień płakała, nie usnęła nawet na minutę.
tez mam takie wrazenie ze prawy cyc pusty i mloda sie denerwuje na nim strasznie, położna kazała "na wyrównanie" zawsze zaczynać karmienie od tego pustego bo dziecko ponoc na poczatku mocniej ssie i jest szansa ze nakreci laktacje w tej piersi - robie tak od 2 dni i nie widze różnicy, dzis w nocy popie***przyłam to i dobrze bo młoda zjadła tylko lewego i poszła spać, jakbym jej dała prawego to lewy by mi eksplodował, juz nawet spac nie mogłam na lewym boku
Cytat:
Napisane przez keas Pokaż wiadomość
Czy wasze dzieci tez tak strasznie biora do buzi cyca? Tzn jakby go z rok nie widzialy? A nie daj Boze zeby wypadl i trzeba z powrotem go zassac to buzia lata na prawo i lewo jak oszalala?
W ogole ten moj brzdac to jakos niespokojnie ssie ostatnio te cycki, preguje sie odchyla glowe do tylu, odpycha raczkami..

juz sobie to tlumacze na wszelkie mozliwe sposoby
choc moze to byc tez tak ze dziecko nabrało nowych umiejetności i je sobie cwiczy?? np to odpychanie raczkami, moja odpycha sie tez nóózkami jak siedze za blisko brzegu kanapy, wczesniej dziecko musiało sie skupic na jedzeniu zeby wszystko skoordynowac a teraz jak juz to opanowało to ma czas na inne czynnosci w miedzyczasie.......
Cytat:
Napisane przez 86ewula Pokaż wiadomość
Boże jak ja wam zazdroszczę tych przerw w nocy. .. Mój je krótko i odpływa szybko ale minus taki że budzi się co dwie godziny. .. :/ musicie miswojego mleka pożyczyć bo moje dziś może jakieś niedorobione jest że on tak szybko woła jeść. .. od 4 już ze ma w łóżku ,o 5 chciałam go odłożyć to ryk ,po 6 już zaczął cudować z kupą. Jak w końcu strzelił to był spokój ale wtedy oczy jak 5 zł i płacz żeby go nosić i zabawiać. .. i tak się bawimy. .. teraz leży na kolanach a ja dogorywam po męczącej nocy i słuchamy z szósty raz kołysanki Grzegorza Tornau ,, Kołysanka dla okruszka"....
A mnie zaraz żołądek zassie :-D
współczuję moze spróbuj wybudzać na cycku i zmuszac do jedzenia - ja tak robiłam na poczatku w szpitalu kazali bo jak sie dziecko naje tego mleka pierwszej fazy to moze tez miec pozniej problemy z brzuszkiem, to drugie mleko jest bardziej dziecku potrzebne do rozwoju
Cytat:
Napisane przez keas Pokaż wiadomość
Dzisiaj moze pojdziemy na spacer 10 min juz!
Pewnie juz o tym pisalyscie ale tez stosowalyscie taka metode ze najpierw 5 min pozniej 10 Itd.?
Malwi89 a kiedy mozna poznac na pewno ze to moze byc to wzmozone napiecie?
ja miałam ambitny plan ale skonczyło sie na jednym werandowaniu 10 min w oknie a na nastepny dzien poszłyśmy już na 35 min, potem na godzinę i teraz juz tak chodzimy ok 1/1,5h zalezy od pogody oczywiscie
wyszłam z założenia że jak wychodzilismy ze szpitala, jechalismy do przychodni i na badania to były krótkie spacery

a jak jest taka pogoda jak dziś to chodzicie? pochmurno, 4 stopnie i duza wilgoc? w sumie wilgoc nie powinna przeszkadzac bo niektórzy specjalnie nawilzacze kupują ale ona wzmaga uczucie zimna

ja sie witam z pielucha w staniku moje dziecko jadło o 6 a ja juz cieknę ale to dlatego ze tego cycka nie jadła
wczoraj znow miała słaby wieczór, jednak po całym dniu z dzieckiem przydałoby sie troche oddechu.....
miałam jechac na zakupy bo dzis ma przyjsc moja przyjaciólka i jak zwykle mloda chyba wyczaiła ze matka sie gdzies wybiera i skutecznie mi to udaremniła. Po kapieli i cycu powinna ładnie zasnąć a ta zołza sobie imprezke rozkreciła wiec jak w koncu usneła o 21.15 to ja zamiast do sklepu poszłam do wanny ryczeć
a kolezanke dzis poczestuję biszkoptami......:rolleye s:
ahnessy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-18, 07:41   #3282
niepozorna
Zakorzenienie
 
Avatar niepozorna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 016
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez 86ewula Pokaż wiadomość
Dzień dobry gratuluję udanych nocy !

Boże jak ja wam zazdroszczę tych przerw w nocy. .. Mój je krótko i odpływa szybko ale minus taki że budzi się co dwie godziny. .. :/ musicie miswojego mleka pożyczyć bo moje dziś może jakieś niedorobione jest że on tak szybko woła jeść. ..

Mój też zaczyna odpływać na początku karmienia, ale mu nie daje spać. Jak przysypia to go odbijam co chwila albo przekładam na drugą rękę, żeby się rozbudził. Jak zaczynamy koło 20 karmienie po kąpieli to koło 21 dopiero usypia na dobre. Inaczej też by pewnie spał 2-3 godz i jeść.
__________________
Instagram
♥♥♥

Prostujemy zą
bki
niepozorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 08:13   #3283
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Ahnessy a nie moglas jej tztowi sprzedac skoro byla juz najedzona?

Keas - ja bym poszla na normalny spacer. Przy temp ok 5 stopni to nie ma co swirowac ze 5 minut, 10 minut itp.
Poza tym na 5 minut to by mi sie dzieciaka nie chciało ubierac

Jak my wychodzilismy to byly mrozy wiec w pierwszy dzien 15 minut w wozku w ogrodzie a kolejnego dnia godzinny spacer
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 08:24   #3284
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Jak jest taka temperatura jak dziś czyli 7 st na plusie to ubieram normalnie, zakładam kombinezon a tz przykrywa i nie kombinuje z werandowaniem. Jakby były mega mrozy to pewnie inaczej a tak to bez sensu.
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 08:31   #3285
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Poszłam rano na badania, nie dospałam i cały dzień będę teraz ziewać

Też bym chciała by moje dziecię spało 6h ciągiem Ona ma budzik w tyłku i jak nie chce wiecznie cyca, to równiutko co 3h ryk że już pora
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 08:34   #3286
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Czarna ona po prostu dba żeby Ci się zastój przypadkiem nie zrobił ale ja wczoraj cały dzień ziewalam..
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 08:53   #3287
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

No właśnie inna sprawa, że mi po 6h to by cycki wybuchły

Zostałam przez TŻta oddelegowana do znalezienia jego tablicy rejestracyjnej w sąsiedniej wsi Bo kotek samobójca mu rano ukradł
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 08:55   #3288
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Dotka

Siedzimy godzinę w poradni patologii
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 08:56   #3289
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
No właśnie inna sprawa, że mi po 6h to by cycki wybuchły

Zostałam przez TŻta oddelegowana do znalezienia jego tablicy rejestracyjnej w sąsiedniej wsi Bo kotek samobójca mu rano ukradł
Kot wracał z melanzu po dniu kota

W pytaniu na śniadanie 1.5 roczna dziewczynka ba wybiegu

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-18, 08:58   #3290
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Mi to cycanie co 3h nie przeszkadza, żeby tylko się dawała spokojnie odłożyć to byłby luksus. Teraz jak zasypia na cycku to czasem ją trochę od siebie odsunę, no chyba że pierwsza zasnę
Tyle że przynajmniej szybko zasypia, a i budzi się ci 3,5-4h czasem ponad 4 potrafi przespać.
A dzisiaj o 8 zaczęła coś tam gadać, to jej zajrzałam w gacie, cycka podstawilam bo jeszcze mi się spać chciało. To nie chciała jeść, ale przytulila się do cycka i jeszcze 1,5h pospała. Więc ja tak narzekam niby, że wieczorem nie chce spać przed 24:00 ale w sumie spi mi od 24 do 9:30 tak mniej więcej, to chyba nieźle.
__________________



Edytowane przez ruda3d
Czas edycji: 2016-02-18 o 09:00
ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 09:18   #3291
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Magda patologii czego?
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 09:24   #3292
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
No właśnie inna sprawa, że mi po 6h to by cycki wybuchły

Zostałam przez TŻta oddelegowana do znalezienia jego tablicy rejestracyjnej w sąsiedniej wsi Bo kotek samobójca mu rano ukradł
Nie wybuchaja po tylu godzinach tylko dziec ma trudniej złapać
Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Mi to cycanie co 3h nie przeszkadza, żeby tylko się dawała spokojnie odłożyć to byłby luksus. Teraz jak zasypia na cycku to czasem ją trochę od siebie odsunę, no chyba że pierwsza zasnę
Tyle że przynajmniej szybko zasypia, a i budzi się ci 3,5-4h czasem ponad 4 potrafi przespać.
A dzisiaj o 8 zaczęła coś tam gadać, to jej zajrzałam w gacie, cycka podstawilam bo jeszcze mi się spać chciało. To nie chciała jeść, ale przytulila się do cycka i jeszcze 1,5h pospała. Więc ja tak narzekam niby, że wieczorem nie chce spać przed 24:00 ale w sumie spi mi od 24 do 9:30 tak mniej więcej, to chyba nieźle.
Byle nie wisiały za długo

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 09:36   #3293
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Ahnessy w sumie racja teraz dzieci juz nie musza tak mocno skupiać sie na jedzeniu bo to robią automatycznie i zajmują sie innymi rzeczami odpychaniem, machaniem raczkami i pewnie też duzo rzeczy je rozprasza

Dotka powodzenia w poszukiwaniach



Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 09:40   #3294
niepozorna
Zakorzenienie
 
Avatar niepozorna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 016
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Zostałam przez TŻta oddelegowana do znalezienia jego tablicy rejestracyjnej w sąsiedniej wsi Bo kotek samobójca mu rano ukradł



Cytat:
Napisane przez kasia01987 Pokaż wiadomość
Kot wracał z melanzu po dniu kota

Ostatnim w jego życiu


Moje dziecko śpi Usnął o 8:30, więc włożyłam go w bujaczek i nauczona doświadczeniami zabrałam ze sobą do łazienki, bo chciałam się wykąpać i głowę umyć. Byłam w szoku, że mi się to udało Zdążyłam jeszcze wymyć wszystkie butelki, odciągnąć mleko, naszykować mu herbatkę, pościelić łóżko i pogarnąć, wstawić pranie, rozładować zmywarkę, wyrzucić śmieci i zjeść jak człowiek śniadanie Teraz piję herbatkę, a on nadal śpi. Tylko zostawiłam go w tej łazience, bo się boję go ruszyć stamtąd
__________________
Instagram
♥♥♥

Prostujemy zą
bki
niepozorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 09:42   #3295
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Niepozorna i nie wiesz co robic z wolnym czasem? Ja tak wczoraj mialam po kapieli Mlodego.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 09:45   #3296
niepozorna
Zakorzenienie
 
Avatar niepozorna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 016
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Niepozorna i nie wiesz co robic z wolnym czasem? Ja tak wczoraj mialam po kapieli Mlodego.

Dokładnie Już się nudzić zaczynam
__________________
Instagram
♥♥♥

Prostujemy zą
bki
niepozorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 09:46   #3297
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Magda patologii czego?
Noworodka. Dostaliśmy skierowanie na usg przezciemiaczkowe i morfologie. Tylko kurcze tz będzie miał wtedy pierwsze zmiany i będę się sama uganiac za wszystkim trudno..
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 09:46   #3298
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez niepozorna Pokaż wiadomość
Dokładnie Już się nudzić zaczynam
Ja zaczelam myc kabine, wyczul moment, bo konczylam i sie obudzil
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 09:48   #3299
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Czarna ona po prostu dba żeby Ci się zastój przypadkiem nie zrobił ale ja wczoraj cały dzień ziewalam..
Haha nie wpadłam na to, takie dobre dziecko w takim razie mam

Kasia
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 09:53   #3300
niepozorna
Zakorzenienie
 
Avatar niepozorna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 016
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Ja zaczelam myc kabine, wyczul moment, bo konczylam i sie obudzil

Dba żebym się nie zanudziła, bo się ocknął właśnie
__________________
Instagram
♥♥♥

Prostujemy zą
bki
niepozorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-27 11:02:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:56.