Lipcowe mamusie i ich cudne brzusie, Lipcówki 2016 część IV! - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-22, 12:55   #1201
kattoo
Zakorzenienie
 
Avatar kattoo
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 658
Dot.: Lipcowe mamusie i ich cudne brzusie, Lipcówki 2016 część IV!

Nie pamietam kto pytal ale nie mam problemow z kregoslupem. Ale tsk dretwieje mi lewa strona ciala czasami.

Co do kg to nie wiem ile ale na ostatniej wizycie bylo +1kg.

Olutka no nie wiem czy je kiedys ubierzesz. Ja schudlam do wagi sprzed ale cyc wielki zostal i wszystko za male :/

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Cytat:
Napisane przez olutka Pokaż wiadomość
Zgadzam się z tym przewrażliwieniem...
Mój tż mnie nie pociesza, tylko nakręca, że jestem słoniem - tak długo, aż sama pękam i zaczynam się śmiać
Ja ostatnio mojemu mowie ze jestem smukla jak sarenka. A on do mnie, ze nie wiedzial ze w PL mamy sarny wielkosci niedzwiedzi 😂

Zostalam okrzyknieta deer bear

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Flowerbombka Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki..melduję się po weekendzie

Syneczek po 2 tygodniach choroby dziś poszedł do przedszkola a ja się wyspałam za ostatnie dni
Potem zrobiłam naleśniczki na śniadanie..mniami..
Szkoda tylko, że taka pogoda dziś - u mnie leje i ciśnienie jest kiepskie, bo mnie głowa boli..

Kattoo ale Ci się porobiło z tą nogą, oby się nie powtarzało..
co do malowania to na pewno mąż by podołał

Margosia to już ospę będziecie mieli z głowy...Ty możesz załapać od synka półpaśca bo to ten sam wirus..

Beatusia malutki brzuszek ale widać

BluSky, powodzenia na wizycie
Wózeczek super, też na taki poluje aczkolwiek bez przekonania bo w sumie mam po synku tyle że inny..

Aloffkowa a to pępowina niesforna..wzięła i zasłoniła takie ważne widoki Najważniejsze jednak, że wszystko jest ok..

Kamila dobrze, że już masz ciepłą wodę A ten mandat co przyszedł to masakryczny czy do przyjęcia kwotowo?

MonikaFaustyna ale willę ma Twój szkrab

MamaNiny dobrze, dobrze że ma zapał mężuś..zacznie od łazienki i pójdzie dalej

Co do akwariów to my do czasu urodzenia synka mieliśmy całą ścianę pawie 5 m długości w akwariach morskich...nie pamiętam już litrażu ogólnego ale akwaria były wielkie..doskonale pamiętam jednak koszty prądu, które w akwarystyce morskiej są straszne..

Co do wagi to ja nadal bez przyrostu, ale w pierwszej ciaży też na tym etapie miałam ledwie 0,5 kg na plusie a finalnie 13..

A poniżej fotka 19 t 0 d
Ooo jaki duzy!! Ciotki to pewnie mecza ze na chlopca

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Elfka86 Pokaż wiadomość
Mój małż mnie cały czas tak drażni przychodzi i mówi: "ale Ciebie jest", "przyszłaś z kolegą czy to Twój zadek?" itp. Albo mnie łapie za uda z wymowną miną albo robi wielkie oczy jak się rozbieram taki żartowny element z niego
Moj tez. Np mowi whalooo (wieloryb) czy cowooo (krowka) ale nie pozostaje mu dluzna i mowie do niego stupidooo 😂
kattoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 12:56   #1202
Yousthyna
Zadomowienie
 
Avatar Yousthyna
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 150
Dot.: Lipcowe mamusie i ich cudne brzusie, Lipcówki 2016 część IV!

Cytat:
Napisane przez Sarwutek Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za ekspresowe odpowiedzi

Pracuje ostatni tydz i pozniej błogie lenistwo, czy któraś z Was wybiera sie na jakies krótkie wakacje zagranice. Ja mam ochotę i zastanawiam sie czy to dobry pomysł lecieć samolotem z tym twardym brzuchem...
Ja jeszcze planuję tydzień we Włoszech w kwietniu i to nie samolotem, a autem Po prostu podzielimy podróż na 2 dni i tyle. Mąż niezbyt zadowolony z tego pomysłu, ale urlop był zaklepany w sierpniu zeszłego roku i nie chcę z niego rezygnować zwłaszcza, że lekarz powiedział, że jeśli nadal będę miała takie dobre wyniki to też nie widzi problemu
Yousthyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 12:57   #1203
kattoo
Zakorzenienie
 
Avatar kattoo
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 658
Dot.: Lipcowe mamusie i ich cudne brzusie, Lipcówki 2016 część IV!

Cytat:
Napisane przez Yousthyna Pokaż wiadomość
Ja jeszcze planuję tydzień we Włoszech w kwietniu i to nie samolotem, a autem Po prostu podzielimy podróż na 2 dni i tyle. Mąż niezbyt zadowolony z tego pomysłu, ale urlop był zaklepany w sierpniu zeszłego roku i nie chcę z niego rezygnować zwłaszcza, że lekarz powiedział, że jeśli nadal będę miała takie dobre wyniki to też nie widzi problemu
Dlaczego nie samolotem. Autem to masakra. Bardzo meczace
kattoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 13:05   #1204
pszczolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 271
Dot.: Lipcowe mamusie i ich cudne brzusie, Lipcówki 2016 część IV!

Blue wózek super. Ja też poluję na Jedo Fyn, tylko gondola typu memo, bo zależy mi by miała rączkę do noszenia.

Alloffkowa najważniejsze, że dzidziuś zdrowy, no ale żeby tak długo trzymać rodziców w niepewności, co tam ma między nogami
pszczolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 13:05   #1205
Yousthyna
Zadomowienie
 
Avatar Yousthyna
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 150
Dot.: Lipcowe mamusie i ich cudne brzusie, Lipcówki 2016 część IV!

Cytat:
Napisane przez kattoo Pokaż wiadomość
Dlaczego nie samolotem. Autem to masakra. Bardzo meczace
To wyjazd zorganizowany z kilkorgiem znajomych (ogólnie na narty/deskę, więc ze sprzętem). Poza tym z lotem też ciężko, bo najbliższe lotnisko 200km od miejsca docelowego i z dojazdem z lotniska na miejsce też byłby problem. Ja tam jestem dobrej myśli, a może jestem wariatka
Yousthyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 13:06   #1206
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Lipcowe mamusie i ich cudne brzusie, Lipcówki 2016 część IV!

Patrząc pod kątem mojej pracy... ja wieczne za granicą siedzę hahaha .
A tak serio... nie wybieramy się nigdzie.

Dzięki dziewczyny za komplementy. W tej ciąży czuję się jakaś grubawa. W poprzedniej tak nie miałam. Ale cieszę się, że mam biust . Mógłby mi taki już zostać jak schudnę.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 13:07   #1207
kattoo
Zakorzenienie
 
Avatar kattoo
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 658
Dot.: Lipcowe mamusie i ich cudne brzusie, Lipcówki 2016 część IV!

Cytat:
Napisane przez Yousthyna Pokaż wiadomość
To wyjazd zorganizowany z kilkorgiem znajomych (ogólnie na narty/deskę, więc ze sprzętem). Poza tym z lotem też ciężko, bo najbliższe lotnisko 200km od miejsca docelowego i z dojazdem z lotniska na miejsce też byłby problem. Ja tam jestem dobrej myśli, a może jestem wariatka
Na takie wyjazdy czlowiek decyduje sie tylko raz. Bylam autem w uk - never again!!! Do de jezdze 800km i dla mnie to max km ktore mozna zrobic. Czlowiek zmeczony a w ciazy to juz w ogole. Sikanie chyba na kazdej stacji 😂
kattoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-22, 13:12   #1208
MartasSul
Raczkowanie
 
Avatar MartasSul
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Poznań/Hamburg
Wiadomości: 495
Dot.: Lipcowe mamusie i ich cudne brzusie, Lipcówki 2016 część IV!

Dopiero dzisiaj wizaz przestał szwankować, witam mamusie po wekeendowo.

Gratuluję wszystkim mamą ujawnionych płci😃
Trzymam kciuki za wizyty😊
Co do kilogramów to przed ciążą miałam niedowagę jak całe życie, mam 167 m waga 51 kg. A na dzień dzisiejszy coś koło 53 i jestem w 18+5 tc. Myślę że nie jest źle ☺
MartasSul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 13:12   #1209
Yousthyna
Zadomowienie
 
Avatar Yousthyna
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 150
Dot.: Lipcowe mamusie i ich cudne brzusie, Lipcówki 2016 część IV!

Cytat:
Napisane przez kattoo Pokaż wiadomość
Na takie wyjazdy czlowiek decyduje sie tylko raz. Bylam autem w uk - never again!!! Do de jezdze 800km i dla mnie to max km ktore mozna zrobic. Czlowiek zmeczony a w ciazy to juz w ogole. Sikanie chyba na kazdej stacji 😂
Byliśmy tak już w zeszłym roku i ja tam dobrze wspominam podróż - wyjechaliśmy o północy, więc większość drogi przespałam
A z sikaniem to ciiiiii, bo na razie mnie ten problem nie dotyczy

Zresztą ten wyjazd to nic pewnego, bo mój mąż jest na NIE. A ja tam jest podróżniczy "harpagan" - spanie po lotniskach i wyjazdy na stopa mi nie straszne, chyba dlatego nastawiam się pozytywnie na "całkiem wygodną podróż autem z noclegiem po drodze"
Yousthyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 13:15   #1210
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Lipcowe mamusie i ich cudne brzusie, Lipcówki 2016 część IV!

Brzuszek sliczny!!

Ja mam do zrobienia w marcu 1000 km i w maju jak się będę dobrze czuła. Trochę się tego mają obawiam ale zobaczymy.

Musiałam wyjść ze sklepu po 20 minutach bo mi się ciemno przed oczami robiło
Tragedia. Nawet zakupów porządnych nie zrobię sama :/ dobrze, że T był ze mną i on dokonczy zakupy.

Tak mi się przypomniało, że mnie nikt nie pyta o opuchniete nogi, żylaki czy cos... w sumie powinni :/ w mój rodzinie to częsta przypadłość :/
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 13:16   #1211
Iza0808
Rozeznanie
 
Avatar Iza0808
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 915
Dot.: Lipcowe mamusie i ich cudne brzusie, Lipcówki 2016 część IV!

Ooooo fote zrobiłam bo przecież z chaty trzeba się ruszyć więc wychodzę :-D
Dziś 19+1, w ciuchach nie tak źle, w piżamie masakra, doły łapią mnie wieczorem :-(
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1456146930833.jpg (38,3 KB, 38 załadowań)
Iza0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-22, 13:18   #1212
marcylina
Wtajemniczenie
 
Avatar marcylina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2 354
Dot.: Lipcowe mamusie i ich cudne brzusie, Lipcówki 2016 część IV!

my też w tym roku nie planujemy zagranicznych wojaży.. chociaż chętnie wygrzałabym się na plaży, pojadła pyszności i pospacerowała wśród pięknych widoków.. no ale, zbyt dużo czasu, nerwów i pieniędzy kosztował nas ten mały cud, by ryzykować..poza tym nie wiem jak bym to zniosła, czuła się na miejscu.. starcza mi wypady nad jeziorko, czy nad morze ;-)
znajoma była na początku 7 mca na 10 dni w Grecji, podobało jej się jak byliśmy na Krecie to w Naszym turnusie było kilka ciężarówek, tak kolo 5-6 mc wnioskuję teraz po brzuchu ;-) ogólnie niby latać można, byle loty nie trwały zbyt długo.. najlepiej do 3h i co jakiś czas wstać sie przejść

Iza co to za narzekanie! super jest!

Edytowane przez marcylina
Czas edycji: 2016-02-22 o 13:21
marcylina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 13:19   #1213
kattoo
Zakorzenienie
 
Avatar kattoo
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 658
Dot.: Lipcowe mamusie i ich cudne brzusie, Lipcówki 2016 część IV!

Cytat:
Napisane przez Iza0808 Pokaż wiadomość
Ooooo fote zrobiłam bo przecież z chaty trzeba się ruszyć więc wychodzę :-D
Dziś 19+1, w ciuchach nie tak źle, w piżamie masakra, doły łapią mnie wieczorem :-(
Dobrze wygladasz. Ewidentnie przesadzasz.
kattoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 13:20   #1214
MartasSul
Raczkowanie
 
Avatar MartasSul
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Poznań/Hamburg
Wiadomości: 495
Dot.: Lipcowe mamusie i ich cudne brzusie, Lipcówki 2016 część IV!

Jeszcze dodaję swój brzuszek maluszek 😜 u mnie wszystko poszło w cycki 😂
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1456147306418.jpg (44,4 KB, 35 załadowań)
MartasSul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 13:21   #1215
Sarwutek
Przyczajenie
 
Avatar Sarwutek
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 5
Dot.: Lipcowe mamusie i ich cudne brzusie, Lipcówki 2016 część IV!

A to mój ImageUploadedByWizaz Forum1456147306.332245.jpg
Sarwutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 13:22   #1216
Sarwutek
Przyczajenie
 
Avatar Sarwutek
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 5
Dot.: Lipcowe mamusie i ich cudne brzusie, Lipcówki 2016 część IV!

Hehe mój chyba nie chce sie pokazać bo jest błąd
Sarwutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 13:27   #1217
MartasSul
Raczkowanie
 
Avatar MartasSul
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Poznań/Hamburg
Wiadomości: 495
Dot.: Lipcowe mamusie i ich cudne brzusie, Lipcówki 2016 część IV!

Cytat:
Napisane przez Iza0808 Pokaż wiadomość
Ooooo fote zrobiłam bo przecież z chaty trzeba się ruszyć więc wychodzę :-D
Dziś 19+1, w ciuchach nie tak źle, w piżamie masakra, doły łapią mnie wieczorem :-(
Piękny brzusio, trochę więcej wiary w to jak wyglądasz nie masz powodu do doła kochana
MartasSul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 13:28   #1218
Arida_
Zadomowienie
 
Avatar Arida_
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Eg
Wiadomości: 1 523
Dot.: Lipcowe mamusie i ich cudne brzusie, Lipcówki 2016 część IV!

Cytat:
Napisane przez Sarwutek Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za ekspresowe odpowiedzi

Pracuje ostatni tydz i pozniej błogie lenistwo, czy któraś z Was wybiera sie na jakies krótkie wakacje zagranice. Ja mam ochotę i zastanawiam sie czy to dobry pomysł lecieć samolotem z tym twardym brzuchem...
kup sobie no-spe i powinno przejśc do tego magnez 2-3 x dziennie
i witaj na pokładzie
__________________
1 + 1 = 3
Arida_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 13:30   #1219
MartasSul
Raczkowanie
 
Avatar MartasSul
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Poznań/Hamburg
Wiadomości: 495
Dot.: Lipcowe mamusie i ich cudne brzusie, Lipcówki 2016 część IV!

[QUOTE=marcylina;56148708]my też w tym roku nie planujemy zagranicznych wojaży.. chociaż chętnie wygrzałabym się na plaży, pojadła pyszności i pospacerowała wśród pięknych widoków.. no ale, zbyt dużo czasu, nerwów i pieniędzy kosztował nas ten mały cud, by ryzykować..poza tym nie wiem jak bym to zniosła, czuła się na miejscu.. starcza mi wypady nad jeziorko, czy nad morze ;-)


Oj ja też bym poleżała na plaży, mówię mężowi żeby pojechać w maju nad morze ale nie wiadomo jak finansowo będziemy stać. Zwłaszcza że planujemy budowę od przyszłego roku.
MartasSul jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-22, 13:32   #1220
Iza0808
Rozeznanie
 
Avatar Iza0808
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 915
Dot.: Lipcowe mamusie i ich cudne brzusie, Lipcówki 2016 część IV!

Dziękuję wam bardzo. Ja niby wiem że jak ciąża to brzuch, ale jak człowiek całe życie z nim walczy to tak zaprogramowany że brzuch musi być mały. Muszę się przestawić, jeszcze 4 m-ce. Potem wrócę to swoich schiz.
Iza0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 13:33   #1221
Dreamer9o
Rozeznanie
 
Avatar Dreamer9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 678
Dot.: Lipcowe mamusie i ich cudne brzusie, Lipcówki 2016 część IV!

confused womem Kochana mamy ten sam termin porodu PIONA co do kg to nie wiem ile na plusie, w środę mam ważenie...ale brzuch już mam spory! zaczynałam z wagą 54 kg... zobaczymy na ilu skończę...
mary poziomkowa Ford Mondeo z 2007 a urodziny owszem jutro, ale już po świętowaniu ! Osłonki na łóżeczko też nie planujemy
mamaNiny ten pomysł z wątkiem o ruchu i zdrowym odżywianiu po ciąży to super sprawa, ja już się melduję w jego pierwszej części
kattoo deer bear


Dziewczyny dziękuję za życzenia, za auto jeszcze nie! Podziękuję jak stanie w naszym garażu
__________________
13.02.2016 narzeczona
11.07.2016 It's a girl !!
Dreamer9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 13:33   #1222
marcylina
Wtajemniczenie
 
Avatar marcylina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2 354
Dot.: Lipcowe mamusie i ich cudne brzusie, Lipcówki 2016 część IV!

wstępnie na majówkę mamy jechać w Bory Tucholskie, Tż bardzo lubi i mówi, że przeprowadzimy sie tam na emeryturę ja za to poleżałabym na plaży i posłuchała szumu fal.. może uda się jakiś kompromis :P
marcylina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 13:38   #1223
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Lipcowe mamusie i ich cudne brzusie, Lipcówki 2016 część IV!

Cytat:
Napisane przez Flowerbombka Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki..melduję się po weekendzie



Syneczek po 2 tygodniach choroby dziś poszedł do przedszkola a ja się wyspałam za ostatnie dni

Potem zrobiłam naleśniczki na śniadanie..mniami..

Szkoda tylko, że taka pogoda dziś - u mnie leje i ciśnienie jest kiepskie, bo mnie głowa boli..



Kattoo ale Ci się porobiło z tą nogą, oby się nie powtarzało..

co do malowania to na pewno mąż by podołał



Margosia to już ospę będziecie mieli z głowy...Ty możesz załapać od synka półpaśca bo to ten sam wirus..



Beatusia malutki brzuszek ale widać



BluSky, powodzenia na wizycie

Wózeczek super, też na taki poluje aczkolwiek bez przekonania bo w sumie mam po synku tyle że inny..



Aloffkowa a to pępowina niesforna..wzięła i zasłoniła takie ważne widoki Najważniejsze jednak, że wszystko jest ok..



Kamila dobrze, że już masz ciepłą wodę A ten mandat co przyszedł to masakryczny czy do przyjęcia kwotowo?



MonikaFaustyna ale willę ma Twój szkrab



MamaNiny dobrze, dobrze że ma zapał mężuś..zacznie od łazienki i pójdzie dalej



Co do akwariów to my do czasu urodzenia synka mieliśmy całą ścianę pawie 5 m długości w akwariach morskich...nie pamiętam już litrażu ogólnego ale akwaria były wielkie..doskonale pamiętam jednak koszty prądu, które w akwarystyce morskiej są straszne..



Co do wagi to ja nadal bez przyrostu, ale w pierwszej ciaży też na tym etapie miałam ledwie 0,5 kg na plusie a finalnie 13..



A poniżej fotka 19 t 0 d

Ale ładny brzusio

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Elfka86 Pokaż wiadomość
Mój małż mnie cały czas tak drażni przychodzi i mówi: "ale Ciebie jest", "przyszłaś z kolegą czy to Twój zadek?" itp. Albo mnie łapie za uda z wymowną miną albo robi wielkie oczy jak się rozbieram taki żartowny element z niego

Znam ten typ

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Cytat:
Napisane przez kattoo Pokaż wiadomość
Nie pamietam kto pytal ale nie mam problemow z kregoslupem. Ale tsk dretwieje mi lewa strona ciala czasami.

Co do kg to nie wiem ile ale na ostatniej wizycie bylo +1kg.

Olutka no nie wiem czy je kiedys ubierzesz. Ja schudlam do wagi sprzed ale cyc wielki zostal i wszystko za male :/

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------



Ja ostatnio mojemu mowie ze jestem smukla jak sarenka. A on do mnie, ze nie wiedzial ze w PL mamy sarny wielkosci niedzwiedzi

Zostalam okrzyknieta deer bear

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------



Ooo jaki duzy!! Ciotki to pewnie mecza ze na chlopca

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------



Moj tez. Np mowi whalooo (wieloryb) czy cowooo (krowka) ale nie pozostaje mu dluzna i mowie do niego stupidooo

Oby mi i cyc jakiś normalny się zrobił...
Urocze nazewnictwo
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 13:43   #1224
Iza0808
Rozeznanie
 
Avatar Iza0808
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 915
Dot.: Lipcowe mamusie i ich cudne brzusie, Lipcówki 2016 część IV!

My od kiedy jesteśmy razem co roku w lipcu gdzieś jeździmy za granicę. W tym roku pojadę na porodowke :-D o wojazach dalszych nie ma mowy, bo poprzednio jak w sierpniu poronilam to dopiero wróciliśmy z Turcji, a ponoć we wczesnej ciąży się nie lata:-( tylko o niej jeszcze wtedy nie wiedziałam. Więc planujemy morze w marcu i maju ( ja uwielbiam morze zima i wiosna) a potem umówiliśmy się że znajomymi na sierpień na wspólny urlop. Ale zobaczymy jak to będzie, jak sobie poradzimy wogole jako rodzice, jak będę się czuć i wyglądac, jak pogoda i jak nasza maluszka:-D ale za rok już ja ich gdzieś wyciągnę napewno! Ileż to ludzi lata z maluchami! :-D
Iza0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 13:43   #1225
MartasSul
Raczkowanie
 
Avatar MartasSul
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Poznań/Hamburg
Wiadomości: 495
Dot.: Lipcowe mamusie i ich cudne brzusie, Lipcówki 2016 część IV!

Cytat:
Napisane przez marcylina Pokaż wiadomość
wstępnie na majówkę mamy jechać w Bory Tucholskie, Tż bardzo lubi i mówi, że przeprowadzimy sie tam na emeryturę ja za to poleżałabym na plaży i posłuchała szumu fal.. może uda się jakiś kompromis :P
Powiedz tż że morze dziecku dobrze zrobi 😜 zadowolona mama = szczęśliwe dziecko 😄
MartasSul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 13:45   #1226
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Lipcowe mamusie i ich cudne brzusie, Lipcówki 2016 część IV!

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
MELLECZKA, a przed ciążą miałaś wagę w normie?
Ja byłabym zadowolona gdybym nie przytyła więcej niż 12-13kg, ale przed ciążą miałam BMI 23-24 więc też chudzinką nie jestem
Tak Ważę około 60-61kg przy wzroście 164cm. Po pierwszej do domu wróciłam lżejsza tylko o 8kg, potem schudłam jeszcze 4 tak sama z siebie, a o całe 8kg musiałam walczyć, ale się udało Po tej ciąży chcę zacząć chodzić na siłownię, jak już się ogarnę z dzieckiem i jak już będę mogła.

Cytat:
Napisane przez marcylina Pokaż wiadomość
a jak patrzycie w tych kalkulatorach przyrostu wagi w ciazy to wam sie w miare zgadza, czy zupełnie nie?
Nie patrzę, bo by wyszło, że mam nadwagę
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 13:50   #1227
Panna_Hanna
Zadomowienie
 
Avatar Panna_Hanna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 025
Dot.: Lipcowe mamusie i ich cudne brzusie, Lipcówki 2016 część IV!

Cześć laseczki po weekendzie
Cytat:
Napisane przez marcylina Pokaż wiadomość
A to w ramach rozmów o kg! ;-) Tak z Wami właśnie siedzę..id pewnego czasu lubie poniedziałki..
poczułam wiosnę idę zaraz na spacer i sprawię sobie jakieś wiosenne kwiaty

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Ja to i tak nie jestem tu najlepsza wagowo. niektóre to albo na minusie albo 1 kg na plusie. Jak Wy to robicie?
zdrowe odżywianie, brak chipsów i słodyczy ale ja od dłuższego czasu mam świra na tym punkcie.

Cytat:
Napisane przez marcylina Pokaż wiadomość
a jak patrzycie w tych kalkulatorach przyrostu wagi w ciazy to wam sie w miare zgadza, czy zupełnie nie?
nawet nie wiedziałam, że coś takiego jest kalkulator mówi coś o niedowadze, ale gdybym ważyła tyle co on sugeruje to wyglądałabym jak świnka pepa chyba

Cytat:
Napisane przez Sarwutek Pokaż wiadomość
Pracuje ostatni tydz i pozniej błogie lenistwo, czy któraś z Was wybiera sie na jakies krótkie wakacje zagranice. Ja mam ochotę i zastanawiam sie czy to dobry pomysł lecieć samolotem z tym twardym brzuchem...
my chcemy lecieć do Hiszpanii na kilka dni naładować baterie Samolotem to 3 godz. Dla zdrowej kobiety w drugim trymestrze nie ma przeciwwskazań. Byle by lot nie trwał dłużej niż 4 godz. Najlepiej skonsultuj się z lekarzem.

Cytat:
Napisane przez kattoo Pokaż wiadomość
Dlaczego nie samolotem. Autem to masakra. Bardzo meczace
nie wysiedziałabym kilkanaście godzin w aucie Męczarnia.

Cytat:
Napisane przez Yousthyna Pokaż wiadomość
A z sikaniem to ciiiiii, bo na razie mnie ten problem nie dotyczy
Ale Ci dobrze! Ja sikam jak szalona Najbardziej wkurzające jest wstawanie w nocy i szukanie toalety gdzieś na mieście co chwilę
Panna_Hanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 13:55   #1228
marcylina
Wtajemniczenie
 
Avatar marcylina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2 354
Dot.: Lipcowe mamusie i ich cudne brzusie, Lipcówki 2016 część IV!

Cytat:
Napisane przez MartasSul Pokaż wiadomość
Powiedz tż że morze dziecku dobrze zrobi �� zadowolona mama = szczęśliwe dziecko ��
znajdę tak odpowiadająca mu ofertę nad morzem, że nie będzie w stanie się oprzeć haha

Cytat:
Napisane przez Iza0808 Pokaż wiadomość
My od kiedy jesteśmy razem co roku w lipcu gdzieś jeździmy za granicę. W tym roku pojadę na porodowke :-D o wojazach dalszych nie ma mowy, bo poprzednio jak w sierpniu poronilam to dopiero wróciliśmy z Turcji, a ponoć we wczesnej ciąży się nie lata:-( tylko o niej jeszcze wtedy nie wiedziałam. Więc planujemy morze w marcu i maju ( ja uwielbiam morze zima i wiosna) a potem umówiliśmy się że znajomymi na sierpień na wspólny urlop. Ale zobaczymy jak to będzie, jak sobie poradzimy wogole jako rodzice, jak będę się czuć i wyglądac, jak pogoda i jak nasza maluszka:-D ale za rok już ja ich gdzieś wyciągnę napewno! Ileż to ludzi lata z maluchami! :-D
jasne, ja podziwiam właśnie Wendzikowską ile ona z tym bobasem lata ;-) znajomi od 7mca z dzieciaczkiem latają dwa razy w roku na wakacje za granicę, mlody jak widzi pakujace się akcesoria basenowe to aż sie telepie ze szcześcia


PannaHanna ja uwielbiam te wiosenne, chwilowe kwiatki.. dodatkowo nie umiem przejść obojętnie obok róż i tulipanów w Biedronce ;-)

Edytowane przez marcylina
Czas edycji: 2016-02-22 o 13:56
marcylina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 14:06   #1229
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Lipcowe mamusie i ich cudne brzusie, Lipcówki 2016 część IV!

Magia - pierwsza w życiu wizyta u dentysty przeżyta bez strachu!! cud!!
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 14:07   #1230
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Lipcowe mamusie i ich cudne brzusie, Lipcówki 2016 część IV!

A ja znowu z pytaniem o Lidla co sądzicie o tych spodenkach? Tzn chodzi mi o kolorystykę, bo te zielone wydają mi się uniwersalne, i dla chłopca i dla dziewczynki a te siwe? Myślicie że też są uniwersalne? Miałam w planach zakupienie tych słodkich różowych ubranek ale bez potwierdzenia płci nie będę kupować.. Ale te spodenki bym chciała
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1456150065730.jpg (71,7 KB, 8 załadowań)
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-11 08:23:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:43.