Wrześniowe mamusie 2015 - część II - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-26, 07:21   #2611
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Za mną fajna noc. Pobudka 2:30, 5 i 7:15

Dzisiaj jedziemy do Ikei, będzie testowanie nowego wózka. Mam nadzieję, że przypasuje małemu
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 07:33   #2612
loudres
Zadomowienie
 
Avatar loudres
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ski
Wiadomości: 1 405
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

U mnie pobudka o 23 3 i o 6.30 juz wstalismy. tez bym chętnie pojechała do Ikei )) szkoda ze nie ma bliżej niż w warszawie ; (
Jakoś mi się dziś nic nie chce. A obiecałam sobie ze w korytarzu zrobię porządek w szafach w końcu. ://
loudres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 08:37   #2613
TusiaeM
Zakorzenienie
 
Avatar TusiaeM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Z laptopa
Wiadomości: 4 443
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

My dziś 0.30, 4.00, 6.50 i dospala jeszcze do 8 Jakby wyeliminować ta 0.30 to byłoby dla mnie idealnie :-D

Tez bym chętnie odwiedziła Ikea :-(
__________________

I like my money right where I can see it... hanging in my closet!


My life is happening now, not in a one or two years, but now.
TusiaeM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 08:51   #2614
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez TusiaeM Pokaż wiadomość
My dziś 0.30, 4.00, 6.50 i dospala jeszcze do 8 Jakby wyeliminować ta 0.30 to byłoby dla mnie idealnie :-D

Tez bym chętnie odwiedziła Ikea :-(
Nie potrzebujesz nic? Moi rodzice by mogli przywieźć (mówię poważnie)
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 11:12   #2615
loudres
Zadomowienie
 
Avatar loudres
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ski
Wiadomości: 1 405
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Ja postanowiłam ze powoli rezygnujemy z przewijaka bo i tak już mało z niego korzystam. Igor jak zrobił kupę to nie mogę go tam przebrać bo wszytsko jest ufajdane. I chyba będziemy się przymierzac do sprzedaży. Ale w to miejsce musze kupić jakąś półkę na jego rzeczy wiec poleciałam dziś do sklepu zobaczyć cy tam gdzie kupowslismy meble jest jeszcze coś z tej serii. No i był taki zwykły słupek i chyba gp kupie. Akurat na dole zmieści się pudełko z zabawkami na gorze jego kosmetyki i pierdoły jakieś musze to jeszcze przemyśleć.
loudres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 12:31   #2616
cafeaulait88
Raczkowanie
 
Avatar cafeaulait88
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 90
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

nie wiem co to się porobiło, ale od jakiegoś czasu coraz rzadziej muszę małemu dawać mm. w tym tygodniu to w ogóle nie dostał butli O_o wcześniej dawałam mu mm raz w nocy. było tak, że na moim mleku się non stop budził a od jakiegoś czasu jest tak, że jeśli budzi się w nocy częściej, to nie z powodu głodu. jestem naprawdę zdziwiona
i druga sprawa, że polubił spanie na balkonie w wózku. śpi tak godzinkę, może trochę dłużej. dla mnie to jest mega długo i tylko kursuję, zaglądam czy żyje. fajna alternatywa jak pogoda jest średnia.
no i czekam kiedy te zębole w końcu przestaną męczyć. jedna jedynka już jest elegancka, druga tuż tuż pod dziąsełkiem. no i jeszcze te pozostałe zęby, które niby już trochę widać, ale jeszcze daleka droga. ech
cafeaulait88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 13:02   #2617
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez loudres Pokaż wiadomość
Ja postanowiłam ze powoli rezygnujemy z przewijaka bo i tak już mało z niego korzystam. Igor jak zrobił kupę to nie mogę go tam przebrać bo wszytsko jest ufajdane. I chyba będziemy się przymierzac do sprzedaży. Ale w to miejsce musze kupić jakąś półkę na jego rzeczy wiec poleciałam dziś do sklepu zobaczyć cy tam gdzie kupowslismy meble jest jeszcze coś z tej serii. No i był taki zwykły słupek i chyba gp kupie. Akurat na dole zmieści się pudełko z zabawkami na gorze jego kosmetyki i pierdoły jakieś musze to jeszcze przemyśleć.
Ja na przewijak daję małego tylko rano jak jeszcze nie jest za bardzo rozbudzony. W innym przypadku nie ma szans, żeby uleżał. Od razu hyc na brzuszek i pełzanie do pieluch. Ale my mamy taki przewijak - szafkę, że można opuścić blat i będzie biureczko.

Zakupy w miarę udane Dziadek kupił małemu kurteczkę, więc będę miała w co ubierać. A ja dorwałam dwa cienkie pajace po 20 zł, żeby na dwór zakładać.

No i oczywiście szefuńcio rozdarł się podczas przewijania i drugą część zakupów spędził na rękach. Jak wiadomo ja mam chucherko, a i tak mi było ciężko... Poza tym wózek się sprawdził
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-26, 14:28   #2618
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Ja na przewijak daję małego tylko rano jak jeszcze nie jest za bardzo rozbudzony. W innym przypadku nie ma szans, żeby uleżał. Od razu hyc na brzuszek i pełzanie do pieluch. Ale my mamy taki przewijak - szafkę, że można opuścić blat i będzie biureczko.

Zakupy w miarę udane Dziadek kupił małemu kurteczkę, więc będę miała w co ubierać. A ja dorwałam dwa cienkie pajace po 20 zł, żeby na dwór zakładać.

No i oczywiście szefuńcio rozdarł się podczas przewijania i drugą część zakupów spędził na rękach. Jak wiadomo ja mam chucherko, a i tak mi było ciężko... Poza tym wózek się sprawdził
Co tam masz za wózek? Ja już nie mogę się doczekać swojej spacerówki ale musze zakupić przykrycie na nóżki
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 14:42   #2619
loudres
Zadomowienie
 
Avatar loudres
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ski
Wiadomości: 1 405
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Ja na przewijak daję małego tylko rano jak jeszcze nie jest za bardzo rozbudzony. W innym przypadku nie ma szans, żeby uleżał. Od razu hyc na brzuszek i pełzanie do pieluch. Ale my mamy taki przewijak - szafkę, że można opuścić blat i będzie biureczko.

Zakupy w miarę udane Dziadek kupił małemu kurteczkę, więc będę miała w co ubierać. A ja dorwałam dwa cienkie pajace po 20 zł, żeby na dwór zakładać.

No i oczywiście szefuńcio rozdarł się podczas przewijania i drugą część zakupów spędził na rękach. Jak wiadomo ja mam chucherko, a i tak mi było ciężko... Poza tym wózek się sprawdził
U mnie się nie odwróci. Ale ja mam ten z Ikei najprostszy przewijak i poprostu robi się mało miejsca. A musze mieć jakąś półkę na jego rzeczy. Bo w komodzie nie będę tego trzymać.

Dzisiaj taki usypiajacy dzień. Aaaa jak mi się nic nie chce. Mam ochotę iść spać. Tylko szkoda że mój dzidziuś nje ma takich planów.
loudres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 14:49   #2620
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
Co tam masz za wózek? Ja już nie mogę się doczekać swojej spacerówki ale musze zakupić przykrycie na nóżki
Baby jogger city mini gt
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 14:54   #2621
MamaMuminka25
Raczkowanie
 
Avatar MamaMuminka25
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 81
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Baby jogger city mini gt
Zastanawiałam się nad nim ale podobno nie ma amortyzacji i ostatecznie zamówiłam joie. Hmmm jeszcze nie odebrane i nie zapłacone. Cały czas się waham. Aaa i w joggerze nie można podnieść podnuszka żeby w czasie spania nóżki nie dyndały.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

Boże jak mnie dziecko pięknie dziś osralo. Bo i niego słowa nie da się użyć. Cała bluzka spodnie no i cały on. Tak się teraz rusza, wierci i przekreca że pampersy mu się przekrecają. Armagedon. Ciągle mi słabo. Pralka pełna chodzi

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez MamaMuminka25
Czas edycji: 2016-02-26 o 14:56
MamaMuminka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-26, 15:01   #2622
ali_ma
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 557
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Nareszcie

Od paru dni nie mogłam się zalogować
Mam nadzieję że już będzie normalnie

Mąż z małym na spacerze. A ja miałam chałupe ogarnąć, bo jutro koleżanka przychodzi. Więc idę, ale mam nadzieję że wrócę już bez takich problemów
ali_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 16:05   #2623
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez MamaMuminka25 Pokaż wiadomość
Zastanawiałam się nad nim ale podobno nie ma amortyzacji i ostatecznie zamówiłam joie. Hmmm jeszcze nie odebrane i nie zapłacone. Cały czas się waham. Aaa i w joggerze nie można podnieść podnuszka żeby w czasie spania nóżki nie dyndały.
Ma amortyzację tylko na przednie koło. Do przyzwyczajenia się. Podnóżek to minus, ale chyba dokupimy na allegro. Nam zależało na tym, żeby składał i rozkładał się jedną ręką, żeby było można łatwo przenieść i żeby wszedł do bagażnika. Myślimy czy sprzedać nasz 2w1 czy zostawić na kolejne dziecko...
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 19:31   #2624
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez TusiaeM Pokaż wiadomość
My dziś 0.30, 4.00, 6.50 i dospala jeszcze do 8 Jakby wyeliminować ta 0.30 to byłoby dla mnie idealnie :-D

Tez bym chętnie odwiedziła Ikea :-(
No to ja nie mogę narzekać. My nigdy nie wstajemy wcześniej niż 9-10

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Baby jogger city mini gt
I jak się sprawdził wozeczek? Wygląda ciekawie

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Ja jyz oddałam przewijak.

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Cytat:
Napisane przez MamaMuminka25 Pokaż wiadomość
Zastanawiałam się nad nim ale podobno nie ma amortyzacji i ostatecznie zamówiłam joie. Hmmm jeszcze nie odebrane i nie zapłacone. Cały czas się waham. Aaa i w joggerze nie można podnieść podnuszka żeby w czasie spania nóżki nie dyndały.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

Boże jak mnie dziecko pięknie dziś osralo. Bo i niego słowa nie da się użyć. Cała bluzka spodnie no i cały on. Tak się teraz rusza, wierci i przekreca że pampersy mu się przekrecają. Armagedon. Ciągle mi słabo. Pralka pełna chodzi

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
No u nas jeszcze takich rozbryzgow nie było. Ale za to obsikuje mnie przynajmiej raz dziennie. I to jakby spwcjalnie to robił kiedy spuszcze z niego wzrok na sekunde
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 19:40   #2625
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

elcia na razie tylko po sklepie jeździłam i było ok, ale jeszcze nie wiem jak się w terenie sprawdzi
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 20:31   #2626
TusiaeM
Zakorzenienie
 
Avatar TusiaeM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Z laptopa
Wiadomości: 4 443
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Nie potrzebujesz nic? Moi rodzice by mogli przywieźć (mówię poważnie)
Dzięki wielkie za propozycje Potrzebuje duuuzo rzeczy :-P Na tyle dużo, że będę robić zamówienie przez neta, bo chce m.in. regał na zabawki.

Co do przewijaka to ja też już coraz rzadziej używam, bo przebieram albo na macie albo na łóżku. Ale my też mamy z Ikei i zakłada się go do góry i ja normalna szafka.
__________________

I like my money right where I can see it... hanging in my closet!


My life is happening now, not in a one or two years, but now.
TusiaeM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 21:36   #2627
ali_ma
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 557
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez malaja86 Pokaż wiadomość
Długo.... Może prywatnie?
Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
A moze to wina proszku do prania? Nie zmienialas moze?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------


U mnie tez wieczne koty latakajce po kaflach.. dlatego intnsywnie mysle o zakupie robota odkurzajacego.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------


U nas jak nie bylo kupy przez 6 dni dalam w koncu jablko i poszlo.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------


Moj zaczal mniej jesc jak mu wychodzil ząbek terz juz je normalnie

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Ja też chciałam robota, ale mąż marudzil więc nie kupiłam, teraz biedny sam odkurza

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez loudres Pokaż wiadomość
...tez bym chętnie pojechała do Ikei )) szkoda ze nie ma bliżej niż w warszawie ; (
Mi też się marzy ikea, ale najbliższa w poznaniu lub berlinie, obie jakieś 200 km ode mnie, a samej taki kawał nie chce mi się jechać

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Ma amortyzację tylko na przednie koło. Do przyzwyczajenia się. Podnóżek to minus, ale chyba dokupimy na allegro. Nam zależało na tym, żeby składał i rozkładał się jedną ręką, żeby było można łatwo przenieść i żeby wszedł do bagażnika. Myślimy czy sprzedać nasz 2w1 czy zostawić na kolejne dziecko...
Ja wcześniej miałam w planach zostawić, ale ostatnio stwierdziłam, że nie wiadomo czy i kiedy będę w ciąży, więc postanowiłam że jednak sprzedam, a jak coś to kupię nowy, bo jeśli zajde w ciążę za jakieś 5 lat to i tak nie będę chciała tego wózka
ali_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 21:40   #2628
Blondynka17
Zadomowienie
 
Avatar Blondynka17
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 365
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Ma amortyzację tylko na przednie koło. Do przyzwyczajenia się. Podnóżek to minus, ale chyba dokupimy na allegro. Nam zależało na tym, żeby składał i rozkładał się jedną ręką, żeby było można łatwo przenieść i żeby wszedł do bagażnika. Myślimy czy sprzedać nasz 2w1 czy zostawić na kolejne dziecko...
Pamietam jak mi ten wózek dziewczyny na poczatku ciąży zjechaly a tu widze ze kolejna sie przekonała ze to fajna bryka ;-)
Tez mysle o tym podnóżku ale narazie jest czas bo zanim nogi wyjda poza linie zgiecia siedziska minie jeszcze sporo czasu ;-)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxhqvk7zqzw700.png
06.04. pierwsze kopniaczki
Blondynka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 21:42   #2629
MamaMuminka25
Raczkowanie
 
Avatar MamaMuminka25
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 81
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
Pamietam jak mi ten wózek dziewczyny na poczatku ciąży zjechaly a tu widze ze kolejna sie przekonała ze to fajna bryka ;-)
Tez mysle o tym podnóżku ale narazie jest czas bo zanim nogi wyjda poza linie zgiecia siedziska minie jeszcze sporo czasu ;-)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Ja bardzo chciałam ten wózek ale sprzedawca mi odradzal. Obejrzyjcie Sobie joie i swap valco. Tak samo się składa jak jogger ale ma te rzeczy których nie ma jogger

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
MamaMuminka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-26, 21:49   #2630
Blondynka17
Zadomowienie
 
Avatar Blondynka17
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 365
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez ali_ma Pokaż wiadomość
Ja też chciałam robota, ale mąż marudzil więc nie kupiłam, teraz biedny sam odkurza :

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------



Mi też się marzy ikea, ale najbliższa w poznaniu lub berlinie, obie jakieś 200 km ode mnie, a samej taki kawał nie chce mi się jechać

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------



Ja wcześniej miałam w planach zostawić, ale ostatnio stwierdziłam, że nie wiadomo czy i kiedy będę w ciąży, więc postanowiłam że jednak sprzedam, a jak coś to kupię nowy, bo jeśli zajde w ciążę za jakieś 5 lat to i tak nie będę chciała tego wózka
Haha moj kreci nosem bo uwaga!! kupilismy w tym roku dwa rowery (czyt. Oby dwa sa jego 😂 maniak mtb i szos ) i zmienilismy auto - (czyt. Jezdze nim w niedziele bo w tyg caly dzien z tz w pracy) i nie przewiduje juz grubszych zakupow na ten czas. No mistrz!

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Cytat:
Napisane przez elcia88 Pokaż wiadomość
No to ja nie mogę narzekać. My nigdy nie wstajemy wcześniej niż 9-10

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------



I jak się sprawdził wozeczek? Wygląda ciekawie

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Ja jyz oddałam przewijak.

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------



No u nas jeszcze takich rozbryzgow nie było. Ale za to obsikuje mnie przynajmiej raz dziennie. I to jakby spwcjalnie to robił kiedy spuszcze z niego wzrok na sekunde
Mam ten wozek pod gondola i wg mnie sprawdza sie super wiadomo trzba sie nauczyc jazdy na 3 kolach ale prowadzi się wysmienicie.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Cytat:
Napisane przez MamaMuminka25 Pokaż wiadomość
Ja bardzo chciałam ten wózek ale sprzedawca mi odradzal. Obejrzyjcie Sobie joie i swap valco. Tak samo się składa jak jogger ale ma te rzeczy których nie ma jogger

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Zanim go kupilam przerylam recenzje i ten model byl oceniany lepiej niz joie. Ale wiadomo każdy ma swoje zdanie i każdemu co innego pasuje ;-)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxhqvk7zqzw700.png
06.04. pierwsze kopniaczki
Blondynka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 21:55   #2631
MamaMuminka25
Raczkowanie
 
Avatar MamaMuminka25
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 81
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
Haha moj kreci nosem bo uwaga!! kupilismy w tym roku dwa rowery (czyt. Oby dwa sa jego 😂 maniak mtb i szos ) i zmienilismy auto - (czyt. Jezdze nim w niedziele bo w tyg caly dzien z tz w pracy) i nie przewiduje juz grubszych zakupow na ten czas. No mistrz!

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------


Mam ten wozek pod gondola i wg mnie sprawdza sie super wiadomo trzba sie nauczyc jazdy na 3 kolach ale prowadzi się wysmienicie.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------


Zanim go kupilam przerylam recenzje i ten model byl oceniany lepiej niz joie. Ale wiadomo każdy ma swoje zdanie i każdemu co innego pasuje ;-)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Aha no ja nie wypowiadam się jako użytkownik. Sama jestem ciekawa który lepszy bo ciągle się waham. Hmmm jogger to był mój faworyt od początku. Poczekamy na twoje opinie po jeździe w terenie

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
MamaMuminka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 22:01   #2632
Małgosia89
Zakorzenienie
 
Avatar Małgosia89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 080
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

....
__________________
ludzie boją się zmian, nawet na lepsze...

Nasz mały cud...



Edytowane przez Małgosia89
Czas edycji: 2016-02-26 o 22:06
Małgosia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 22:27   #2633
Blondynka17
Zadomowienie
 
Avatar Blondynka17
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 365
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez MamaMuminka25 Pokaż wiadomość
Aha no ja nie wypowiadam się jako użytkownik. Sama jestem ciekawa który lepszy bo ciągle się waham. Hmmm jogger to był mój faworyt od początku. Poczekamy na twoje opinie po jeździe w terenie

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Pod gondola przemierzal juz łąke, las, zaspy śnieżne i pol metrowe krawężniki przy przejsciach w moim tak "pieknym" miescie z udogodnieniami dla pieszych i inwalidow

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxhqvk7zqzw700.png
06.04. pierwsze kopniaczki
Blondynka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-27, 08:25   #2634
ali_ma
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 557
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
Haha moj kreci nosem bo uwaga!! kupilismy w tym roku dwa rowery (czyt. Oby dwa sa jego 😂 maniak mtb i szos ) i zmienilismy auto - (czyt. Jezdze nim w niedziele bo w tyg caly dzien z tz w pracy) i nie przewiduje juz grubszych zakupow na ten czas. No mistrz!
Twój przynajmniej ma lepsze wymówki
Mój nie chciał chyba dla zasady, , więc sam odkurza, nie tykam się tego, a nie zapomniałam stwierdził, że mamy nowy odkurzacz

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

9.15 mały się budzi, nie kweka tylko bierze zabawkę i ją ogląda, czy tak nie mogłoby być codziennie

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
Pod gondola przemierzal juz łąke, las, zaspy śnieżne i pol metrowe krawężniki przy przejsciach w moim tak "pieknym" miescie z udogodnieniami dla pieszych i inwalidow

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Ja nigdy nie zwracałam na to uwagi, ale chodniki to tragedia, czasem gorsze niż drogi w lesie , a najgorsze jest to, że nawet nowe są nieprzemyślane i z jednej strony jest zjazd, ale z drugiej już nie ma, bo po co. Nie wiem kto to projektuje i zatwierdza.
ali_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-27, 15:23   #2635
malaja86
Rozeznanie
 
Avatar malaja86
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 895
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Czy tylko ja zamierzam jeździć W spacerówkę od kompletu wózka- 2w1
__________________
udało się - będziemy rodzicami
malaja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-27, 16:31   #2636
Małgosia89
Zakorzenienie
 
Avatar Małgosia89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 080
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez malaja86 Pokaż wiadomość
Czy tylko ja zamierzam jeździć W spacerówkę od kompletu wózka- 2w1
Ja tez bede
__________________
ludzie boją się zmian, nawet na lepsze...

Nasz mały cud...


Małgosia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-27, 16:46   #2637
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez malaja86 Pokaż wiadomość
Czy tylko ja zamierzam jeździć W spacerówkę od kompletu wózka- 2w1
Ja tez będę jeździć spacerówka od mojego wózka
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-27, 17:11   #2638
czarownica_tea
Zakorzenienie
 
Avatar czarownica_tea
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 750
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Ja mam od ponad miesiąca baby joggera. Rewelacja. Zreszta znam ten wózek od jakiegoś czasu woziłam synka koleżanki. Podnózek za niewielkie pieniądze można dokupić na Allegro. Jeśli chodzi o amortyzację to rzeczywiście jest na przód. Ale zjeździłam nim las Kabacki i wymiata. Zwykle parasolki to przy nim maluch przy mustangu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Mama małej czarowniczki Alki



czarownica_tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-27, 18:50   #2639
Blondynka17
Zadomowienie
 
Avatar Blondynka17
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 365
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez malaja86 Pokaż wiadomość
Czy tylko ja zamierzam jeździć W spacerówkę od kompletu wózka- 2w1
Ja tez bo ta spacerowke kupilam z gondola czyli 2w1 ;-)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxhqvk7zqzw700.png
06.04. pierwsze kopniaczki
Blondynka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-27, 19:10   #2640
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Dzień wariata za nami. Rano do spowiedzi przed jutrzejszym chrztem, w domu szybkie porządki, mąż na spacer, a potem najazd rodziny. Malutek od 12 do teraz jadł dwa razy po 5 minut (on je conajmniej trzy razy dłużej), bo na rękach u innych wygodniej. Przynajmniej mogłam odpocząć Teraz padnięty wcina i mam nadzieję, że szybko uśnie.

A jutro chrzest, więc kolejny dzień pełen wrażeń.
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-10 20:55:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:21.