nowi singiel brit - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-03, 12:04   #31
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: nowi singiel brit

Cytat:
Napisane przez ewunia2
Wiesz Olu właśnie kilka miesięcy temu o tym samym czytałam w TS, to jakaś paranoja i naprawdę jestem daleka od obrażania innych ale muszę napisać , że takie baby to chyba przy okazji zrobiły sobie liposukcję mózgu i nie pozostały im żadne szare komórki. Przepraszam za te słowa ale przykro mi strasznie jak czytam coś takiego bo pragnę zostać mamą i nawet przez głowę by mi to nie przeszło
No właśnie Ewunia. Przerażają mnie takie zachowania przyszłych matek, przerażają mnie wypowiedzi młodych dziewczyn, które krytykują wielkie piersi w ciąży, czy fakt przybierania na wadze... znaczy, że mocno im się wdrukowały już obrazki w mediach przedstawiające wychudzone celebrity mums.
Trzymam kciuki mocno za Ciebie i Twoje starania!
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 14:37   #32
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 313
Dot.: nowi singiel brit

Zgadzam sie ze Smocztca
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 15:23   #33
Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Rosa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 829
Dot.: nowi singiel brit

http://muzyka.interia.pl/teledyski/l/s Tu mozna zobaczyc teledysk
Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 15:37   #34
C4lamity
Raczkowanie
 
Avatar C4lamity
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Żagań/Poznań
Wiadomości: 283
GG do C4lamity
Smile Dot.: nowi singiel brit

Cytat:
Napisane przez martta19
Na tym zdjeciu w poscie nr 20 w bluzce w paski troche przypomina mi Frytke z 'Baru' Fajnie ze Birtney jest w ciazy,widac ze naprawde jest szczesliwa,ale i tak mam caly czas wrazenie ze ten jej Kevinek jej tak naprawde nie kocha i jest z nia tylko dla kasy/rozglosu...Wyglada mi na takiego cwaniaczka ktoremu wydaje sie ze zlapal pana Boga za rogi
Też mi się coś jej ten chłopek roztropek nie podoba. Jakiś taki fałszywy mi się wydaje. Zresztą gdzieś widziałam zdjęcia, na których palił przy Britney w samochodzie, a ona już wtedy była w ciąży.
__________________
"Gdy słońce wschodzi, kończą się nocne żniwa."
C4lamity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 16:08   #35
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: nowi singiel brit

Dla mnie wygląda ok, teledysk też jest fajny. Zresztą jest w zaawansowanej ciąży, a mam wrażenie, że niektórzy pastwią się nad jej wyglądem. Dla mnie wygląda dobrze
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 17:24   #36
logest
Zadomowienie
 
Avatar logest
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 1 092
Dot.: nowi singiel brit

Ja gdzies w jakims plotkarskim pismie wyczytalam ze beda blizniaki:chlopiec i dziewczynka. A co do jej chlopa to mysle tak samo jak martta19. Czytalam ze na poczatku zwiazku Kevin dostal od Brit rolexa wartego wiecej niz caly jego dotychczasowy majatek razem wziety-kto by odrzucil taki zwiazek
logest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 17:37   #37
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: nowi singiel brit

po zdjeciach zamieszczonych przez vanilla_sky wydaje mi sie, ze brit za bardzo sie obzera, wystarczy spojzec na jej ramiona i twarz (drugi podbrodek). widac, ze nadal nie ma gustu (bluzeczka odslaniajaca brzych i dekolt, blee). tydzien temu bylam w pasmanterii kupic nic na bikini i widzialam kobiete, ktora byla juz w zaawansowanej ciazy, bo brzuszek miala juz duzy, ktora ubrana byla w krociotkie szorky i krociotka obcisla bluzeczke na ramiaczkach a do tego jeansowa obcisla kurteczke, juz sama nie wiedzialam, czy jej zimno czycieplo, poza tym nie lubie widoku kobiet w ciazy, ktore sie w taki sposob ubieraja, odrzuca mnie taki widok :/
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-03, 17:40   #38
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 341
Dot.: nowi singiel brit

Cytat:
Napisane przez jaga_2001
po zdjeciach zamieszczonych przez vanilla_sky wydaje mi sie, ze brit za bardzo sie obzera, wystarczy spojzec na jej ramiona i twarz (drugi podbrodek).
To źle,że dużo je
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 17:42   #39
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Dot.: nowi singiel brit

Cytat:
Napisane przez jaga_2001
po zdjeciach zamieszczonych przez vanilla_sky wydaje mi sie, ze brit za bardzo sie obzera, wystarczy spojzec na jej ramiona i twarz (drugi podbrodek). widac, ze nadal nie ma gustu (bluzeczka odslaniajaca brzych i dekolt, blee). tydzien temu bylam w pasmanterii kupic nic na bikini i widzialam kobiete, ktora byla juz w zaawansowanej ciazy, bo brzuszek miala juz duzy, ktora ubrana byla w krociotkie szorky i krociotka obcisla bluzeczke na ramiaczkach a do tego jeansowa obcisla kurteczke, juz sama nie wiedzialam, czy jej zimno czycieplo, poza tym nie lubie widoku kobiet w ciazy, ktore sie w taki sposob ubieraja, odrzuca mnie taki widok :/

Jago,dlaczego?Czy to coś strasznego?Wolę kobietę ładnie eksponująca brzuch niż w workowatej sukience do ziemi,w burym kolorze ,o wymiarach namiotu.Nie znoszę natomiast publicznego karmienia piersią.A wracając do britney ..uważam,ze wygląda po prostu normalnie.Jak kobieta w ciązy.Po prostu.
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 17:53   #40
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: nowi singiel brit

czesto kobietom w ciazy (z tego co zauwazylam) wciska sie jedzenie, bo jest w ciazy to powinna jest za dwuch, dla mnie to jest chore, przeciez takie male dziecko nie potrafiloby zjesc obiady zlozonego z kotleta schabowego do tego poteznej lyzki ziemniakow i dwa razy tyle surowki, pozniej kobieta sie dziwi, ze po porodzie nie moze werocic do wagi sprzed ciazy, jesli chodzi o ciuszki to jest to dla mnie niestetyczny widok (mam wrazenie, ze widze sucha krakowska wcisnieta w folie po parowce (przepraszam jesli urazilam kogokolwiek, nie chcialam tego), podobne mam uczucie, gdy widze otyla kobiete tak ubrana, co nie znaczy, ze nie moglabym zniesc kobiety w ciazy przebywajacej na plazy w bikini, nie lubie tez kobiet w ciemnych olbrzymich sukienkach, bo wydaje mi sie wtedy, ze nie sa zadowolone ze swego stanu
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 17:54   #41
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Dot.: nowi singiel brit

Mi się akurat bardzo podoba jak kobieta w ciązy eksponuje swój brzuch a nie zakrywa jak by się wstydziła swojego przyszłego dziecka :/
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-03, 17:55   #42
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: nowi singiel brit

Cytat:
Napisane przez C4lamity
Niestety moja codzienna egzystencja opiera się wyłącznie na 3 programach: TVP 1, 2 i Polsat
Moja też, dlatego może tak rzadko oglądam telewizje
Nadin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 17:56   #43
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Dot.: nowi singiel brit

Cytat:
Napisane przez satine
Mi się akurat bardzo podoba jak kobieta w ciązy eksponuje swój brzuch a nie zakrywa jak by się wstydziła swojego przyszłego dziecka :/

Mnie rowniez
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 17:57   #44
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 341
Dot.: nowi singiel brit

Cytat:
Napisane przez jaga_2001
czesto kobietom w ciazy (z tego co zauwazylam) wciska sie jedzenie, bo jest w ciazy to powinna jest za dwuch, dla mnie to jest chore, przeciez takie male dziecko nie potrafiloby zjesc obiady zlozonego z kotleta schabowego do tego poteznej lyzki ziemniakow i dwa razy tyle surowki, pozniej kobieta sie dziwi, ze po porodzie nie moze werocic do wagi sprzed ciazy, jesli chodzi o ciuszki to jest to dla mnie niestetyczny widok (mam wrazenie, ze widze sucha krakowska wcisnieta w folie po parowce (przepraszam jesli urazilam kogokolwiek, nie chcialam tego), podobne mam uczucie, gdy widze otyla kobiete tak ubrana, co nie znaczy, ze nie moglabym zniesc kobiety w ciazy przebywajacej na plazy w bikini, nie lubie tez kobiet w ciemnych olbrzymich sukienkach, bo wydaje mi sie wtedy, ze nie sa zadowolone ze swego stanu

Zaraz będzie wojna jak przy kobietach w rozmiarze 40 na plaży w bikini

Kobieta w ciązy nie ma wciskanego jedzenia tylko sama je sobie wciska Moja kuzynka w ciązy w trakcie jednego posiłku jadła 2-3 zapiekanki,pudełko lodów gruszkowych i do tego pizzę Nikt jej do tego nie zmuszała.Spotkałaś się kiedyś z takim hasłem jak zachcianki kobiety w ciążu? To jest właśnie to.Je,bo ma ochotę
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 18:02   #45
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Dot.: nowi singiel brit

Cytat:
Napisane przez aleksandra999
Mnie rowniez
Podoba mi się dopóki nie przekracza granic dobrego smaku Nie zniosłabym widoku ciężarnej kobiety w ciuszkach bardzo obcisłych, brokatowych wręcz dyskotekowych itp. Podoba mi się jak T-shirt jest troszke przykrótki i ładnie odsłania brzuch albo spodnie czy spódnica nie sa naciągnięte i nie gniota brzucha tylko ładnie go odsłaniają Nieznosze za to ogrodniczek i worków w burych kolorach w które ubiera się większośc Polek kiedy jest w ciąży, zupełnie tego nie rozumiem :/
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 18:08   #46
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: nowi singiel brit

satine, wlasnie o to mi chodzilo uwazam, ze nie ma dla kobiety piekniejszego stanu niz ciaza ale nie lubie jak kobieta calkiem odslania brzuch (lubie tajemnice a leciutko odsloniety brzuch dodaje ciut pikanterii i seksapilu kobiecie, no ale nie moge patrzec jak kobieta wciska w siebie bluzke, ktora nosila zanim zaszla w ciaze i dolna jej krawedz lezy tuz pod biustem
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 18:08   #47
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Wink Dot.: nowi singiel brit

Moim zdaniem britney wygląda dobrze patrząc na to w którym jest miesiącu ciąży, myślę, że będąc w ciąży lepiej martwić się zdrowiem dziecka niż drugim podbródkiem. Jak na zdjęcia robione z zaskoczenia, nie pozowane, wygląda ładnie. Nie ma sensu analizować każdego centymetra ciała po kolei. Czy wyszukiwać zdjęć na których akurat wyskoczyło jej pare pryszczy czy miała tłuste włosy bo przecież każdej z nas to się zdaża. I jak na taki późny etap ciąży moim zdaniem wygląda ładnie i wcale nie jakoś specjalnie grubo
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 18:29   #48
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: nowi singiel brit

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
No właśnie Ewunia. Przerażają mnie takie zachowania przyszłych matek, przerażają mnie wypowiedzi młodych dziewczyn, które krytykują wielkie piersi w ciąży, czy fakt przybierania na wadze... znaczy, że mocno im się wdrukowały już obrazki w mediach przedstawiające wychudzone celebrity mums.
Trzymam kciuki mocno za Ciebie i Twoje starania!
moze faktycznie nie mam wiele doswiadczen w temacie ciazy ale wydawalo mi sie, ze britney szybko sie zrobila spora i rzeczywiscie mi to wygladalo na blizniaki - ale moze sie myle, moze to norma. nie chcialabym by moje slowa zostaly odebrane jako krytyka tycia przyszlych matek...
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 18:33   #49
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: nowi singiel brit

Cytat:
Napisane przez aleksandra999
Jago,dlaczego?Czy to coś strasznego?Wolę kobietę ładnie eksponująca brzuch niż w workowatej sukience do ziemi,w burym kolorze ,o wymiarach namiotu.Nie znoszę natomiast publicznego karmienia piersią.A wracając do britney ..uważam,ze wygląda po prostu normalnie.Jak kobieta w ciązy.Po prostu.
ja tez wole jak kobiety ubieraja sie w ciazy sexy, a nie w worki, ale jakos ta bluzeczka ledwo co zakrywajaca wzbudzila moj niesmak - ale taaki stroj wzbudzilby moj niesmak rowniez na kobiecie, ktora nie jest w stanie blogoslawionym - w wiekszosci przypadkow. taki mam gust..
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-03, 18:44   #50
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: nowi singiel brit

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
ja tez wole jak kobiety ubieraja sie w ciazy sexy, a nie w worki, ale jakos ta bluzeczka ledwo co zakrywajaca wzbudzila moj niesmak - ale taaki stroj wzbudzilby moj niesmak rowniez na kobiecie, ktora nie jest w stanie blogoslawionym - w wiekszosci przypadkow. taki mam gust..
widze vanilla, ze mamy podobne poglady
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 18:45   #51
livy
BAN stały
 
Avatar livy
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: zewsząd:P
Wiadomości: 489
Dot.: nowi singiel brit

hmm a ja w koncu nie obejrzalam tego teledysku. nawet mialam okazje - wlasnie sie zaczynal. ale stwierdzilam, ze brit przynudza a jak wygladala to jakos tez nie wpadlam na to, zeby poobserwowac
livy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 19:25   #52
reene
Przyczajenie
 
Avatar reene
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: częstochowa
Wiadomości: 3
Dot.: nowi singiel brit

Moje kochane babaczki ciąża niema nic wspólnego z byciem seksi liczy się przedewszystkim dzidziuś Britni jest mimo dużych kiecek śliczną



ciężarówką









a
reene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 19:36   #53
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Smile Dot.: nowi singiel brit

Cytat:
Napisane przez reene
Moje kochane babaczki ciąża niema nic wspólnego z byciem seksi liczy się przedewszystkim dzidziuś Britni jest mimo dużych kiecek śliczną
ciężarówką

a
Ja też tak uważam!!!
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 07:00   #54
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: nowi singiel brit

widze, ze sporo z was interesuje osoba britney takze bez zadnych podtekstow najnowsze zdjecia
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 07:02   #55
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: nowi singiel brit

sukienka niczego sobie.
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 08:02   #56
diamelen
mała księżniczka
 
Avatar diamelen
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 1 127
Thumbs down Dot.: nowi singiel brit

Brit wygląda tak grubo bo jakos jej ta szyja mocno przytyła... i na twarzy jest bardzo okrągła co daje jej wygłąd troszke prosiaczkowaty....a na tym 3 kadrze z jej teledysku to stanela w pozie jakby rodziła... okropne
__________________
W oczekiwaniu na szczęście...


diamelen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 08:09   #57
joanna.t
Raczkowanie
 
Avatar joanna.t
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 208
Dot.: nowi singiel brit

moim zdaniem wyglada całkiem normalnie, biorąc pod uwage, że termin porodu ma na wrzesien (chyba Ola tak napisała . Przeciez te kilka czy kilkanaście kilogramów dodatkowo musi się gdzieś pomieścić Poza tym kobiecie w ciązy dokuczają rózne "skutki uboczne" w postaci puchnięcia, pogorszenia cery, ogromnych piersi, jednym rośnie wielki brzuch, innym wszystko idzie w biodra, każdy organizm reaguje inaczej na ten stan. Moim zdaniem wyglada jak normalna "ciężarówka" a na ostatnich fotkach zamieszczonych przez Vanilkę ma fajną sukienkę i bardzo ładnie jej w niej
__________________
pozdrawiam, Joaś
joanna.t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 09:21   #58
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: nowi singiel brit

Właśnie widzialam ten teledysk i jakos nie jestem zniesmaczona prosiaczkowatością Brit .
Tez uwazam ze wyglada calkiem normalnie.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 11:00   #59
livy
BAN stały
 
Avatar livy
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: zewsząd:P
Wiadomości: 489
Dot.: nowi singiel brit

na tych zdjeciach wyszla okropnie. no ale skoro ma rodzic za miesiac, to moze faktycznie nic dziwnego
livy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 13:22   #60
xandra78
Zakorzenienie
 
Avatar xandra78
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 109
Dot.: nowi singiel brit

Mnie się bardzo podoba Britney w ciąży .Uważam, że ten stan dodał jej sporo uroku.Na pewno nie przytyła zbyt wiele, choć widać, że ma naturalną tendencję do tycia.Podoba mi się też jej styl ubierania się - nie chowa brzuszka i nie wstydzi się dodatkowych kilogramów!Jak na kobietę mającą niedługo rodzić, to wygląda na fajną babeczkę!
xandra78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:36.