Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-28, 18:55   #2611
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez asiaczek87 Pokaż wiadomość
Aa i mam juz suknie slubna, rok przed ale z wyprzedazy z salonu wiec teraz nie moge przytyc, co tez mi sie nigdy nie zdarzylo
Ja muszę sprzedać swoją w końcu
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 23:01   #2612
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV

Hej dziewczyny, zaglądacie tu jeszcze?
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 17:36   #2613
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV

Ja zaglądam bo myślałam że reszta Pań coś napisze a tu nic
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 14:52   #2614
black secret
Wtajemniczenie
 
Avatar black secret
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mój świat :)
Wiadomości: 2 155
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV

dzien dobry

jest tu jeszcze ktos??????
__________________




black secret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 09:53   #2615
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV

ja jestem
mam dużo czasu na internet w pracy
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 17:58   #2616
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV

Copy czyżby Twoja praca nie była taka zajmująca?
Ja walcze z przeziębieniem właśnie
Poza tym zbieramy papierki baaardzo powoli do kredytu na remont tego domku obok teściów
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-10, 20:05   #2617
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV

Melduję się, przywołana do porządku przez Asiaczka

Co słychać, drogie panie?

U mnie wszystko dobrze.
Milka rośnie zdrowo i zrobił się z niej już kawał babeczki. Wydaje mi się, że trafiło mi się dość bezproblemowe dziecko. Jest bardzo pogodna, często się śmieje, jest bardzo towarzyska. Do tej pory tylko zęby dały nam trochę w palnik, ale też do przeżycia.
Jesteśmy w niej z mężem zakochani po uszy i nie wyobrażamy sobie bez niej życia.
Mogłabym o niej mówić godzinami- taka się ze mnie zrobiła Matka Polka- ale Wam tego oszczędzę

Poza tym powoli ("powoli" jest tu kluczowym słowem ) ogarniamy z Jarkiem nasze cztery kąty i mam nadzieję, że uda nam się to zrobić bez kredytu, ale zaczynam w to powątpiewać... Mam straszne ciśnienie, żeby wyprowadzić się na swoje, chociaż muszę przyznać, że dziadkowie pod ręką to jednak dobra rzecz

Co jeszcze...? Muszę się pochwalić, że w tym roku pierwszy raz robię pierniczki na zamówienie. Właścicielka firmy, która widziała u mojej siostry zdjęcia moich pierniczków, zamówiła u mnie 100 sztuk, które mają oczywiście być prezentem świątecznym dla jej kontrahentów. Nie ukrywam, że jestem z tego powodu dumna i blada

Generalnie jeszcze nigdy w życiu nie byłam taka szczęśliwa

A co u Was?

Asiaczku-
zaczęliście działać z tym kredytem?
Jak przygotowania do ślubu?

Copy- co słychać? Jak w pracy?

Black Secret-
jak Twoje pociechy?
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-12, 10:50   #2618
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Melduję się, przywołana do porządku przez Asiaczka

Co słychać, drogie panie?

U mnie wszystko dobrze.
Milka rośnie zdrowo i zrobił się z niej już kawał babeczki. Wydaje mi się, że trafiło mi się dość bezproblemowe dziecko. Jest bardzo pogodna, często się śmieje, jest bardzo towarzyska. Do tej pory tylko zęby dały nam trochę w palnik, ale też do przeżycia.
Jesteśmy w niej z mężem zakochani po uszy i nie wyobrażamy sobie bez niej życia.
Mogłabym o niej mówić godzinami- taka się ze mnie zrobiła Matka Polka- ale Wam tego oszczędzę

Poza tym powoli ("powoli" jest tu kluczowym słowem ) ogarniamy z Jarkiem nasze cztery kąty i mam nadzieję, że uda nam się to zrobić bez kredytu, ale zaczynam w to powątpiewać... Mam straszne ciśnienie, żeby wyprowadzić się na swoje, chociaż muszę przyznać, że dziadkowie pod ręką to jednak dobra rzecz

Co jeszcze...? Muszę się pochwalić, że w tym roku pierwszy raz robię pierniczki na zamówienie. Właścicielka firmy, która widziała u mojej siostry zdjęcia moich pierniczków, zamówiła u mnie 100 sztuk, które mają oczywiście być prezentem świątecznym dla jej kontrahentów. Nie ukrywam, że jestem z tego powodu dumna i blada

Generalnie jeszcze nigdy w życiu nie byłam taka szczęśliwa

A co u Was?

Asiaczku-
zaczęliście działać z tym kredytem?
Jak przygotowania do ślubu?
Zazdraszczam tak bezproblemowej pociechy
Czyli mieszkanie obok rodziców to jednak nie taka frajda? Proszę nie strasz Ogarnięcie kątów w sensie jednak uciekacie czy chcecie coś tam remontować?

My jeszcze nie zaczęliśmy ponieważ najpierw urząd miał 2 miesiące na akceptację podziału działki teścia (żeby stworzyć osobną księgę wieczystą pod odrębną własność jak i pod kredyt).

Teraz ma znowu 2 miesiące na akceptację mapek Naszego geodety - więc sądzę, iż dopiero w nowym roku, w okolicach stycznia, lutego (zależy od temperatury) zaczniemy
Decyzję zgodnie z procedurą wydadzą jakoś w grudniu. Gościu robiący audyt energetyczny pod premie termoizolacyjną też tak szacuje swoją pracę więc generalnie chodzę zła jak osa, ale już się pogodziłam z tym że przed ślubem razem raczej nie zamieszkamy

A powiem Wam że już tak mnie ciśnie by mieszkać z narzeczonym że to aż nieporozumienie że muszę wracać po wspólnie spędzonym weekendzie do rodziców...

Co do ślubu poza suknią nic więcej się nie posunęliśmy naprzód.
Teście pomogli nam ostatnio rozwiać wątpliwości co do robienia poprawin. Jednak ich nie robimy bo ich rodzinka padnie według nich po 2 Ale planujmy noclegi dla chętnych i śniadanka

Lim
a nic nie wspomniałaś o pracy. Wróciłaś czy masz jeszcze urlop?
Halo resztę Pań też przywołuję
__________________

1.08.2015




Edytowane przez asiaczek87
Czas edycji: 2014-11-12 o 10:52
asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-17, 11:58   #2619
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV

Asiaczku- tak to jest z załatwianiem wszelkich spraw urzędowych. Jeśli mają na coś dwa miesiące, to wystawią dokument ostatniego dnia drugiego miesiąca, grrrr!
Przykro mi, że raczej nie uda Wam się zamieszkać razem przed ślubem, ale później będziecie mieli na to całe życie. Zobaczysz, jeszcze będziesz miała dość tych porozrzucanych skarpetek

Mieszkanie z rodzicami ma- jak wszystko- plusy i minusy. Ja jestem taką Zosią-samosią, więc nie mogę się doczekać, gdy wszystko będzie po mojemu

Jestem jeszcze na urlopie macierzyńskim. Wzięłam roczny urlop, wykorzystam też urlop wypoczynkowy z tego roku, więc realnie wrócę do pracy w okolicach maja.
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-17, 12:23   #2620
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV


U mnie wszystko po staremu. W pracy nudno ale stabilnie, szkołę już prawie kończę (zostały mi 2 zjazdy + egzaminy), w domu też wszystko ok. No nic się u mnie nie dzieje generalnie
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-17, 18:55   #2621
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Asiaczku- tak to jest z załatwianiem wszelkich spraw urzędowych. Jeśli mają na coś dwa miesiące, to wystawią dokument ostatniego dnia drugiego miesiąca, grrrr!
Przykro mi, że raczej nie uda Wam się zamieszkać razem przed ślubem, ale później będziecie mieli na to całe życie. Zobaczysz, jeszcze będziesz miała dość tych porozrzucanych skarpetek

Mieszkanie z rodzicami ma- jak wszystko- plusy i minusy. Ja jestem taką Zosią-samosią, więc nie mogę się doczekać, gdy wszystko będzie po mojemu

Jestem jeszcze na urlopie macierzyńskim. Wzięłam roczny urlop, wykorzystam też urlop wypoczynkowy z tego roku, więc realnie wrócę do pracy w okolicach maja.
Lim ale tutaj obok rodziców macie swój domek przecież? I mimo wszystko śpieszy Wam się na swój?
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-17, 19:09   #2622
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV

Asiaczku- mieszkamy razem z rodzicami. Zajmujemy całe piętro, mamy oddzielną kuchnię, łazienkę i wejście do domu, ale to jednak takie wspólne mieszkanie.

Copy-
powodzenia na egzaminach! Planujesz szukać pracy w zawodzie?
A jak Ci idzie biznes paznokciowy?
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-17, 19:29   #2623
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Asiaczku- mieszkamy razem z rodzicami. Zajmujemy całe piętro, mamy oddzielną kuchnię, łazienkę i wejście do domu, ale to jednak takie wspólne mieszkanie.

Copy-
powodzenia na egzaminach! Planujesz szukać pracy w zawodzie?
A jak Ci idzie biznes paznokciowy?
Aaa dzięki za wyjaśnienie teraz rozumiem
My mieszkanie obok szacujemy na 10-15 lat ale wyjdzie w praniu
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 11:37   #2624
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Asiaczku- mieszkamy razem z rodzicami. Zajmujemy całe piętro, mamy oddzielną kuchnię, łazienkę i wejście do domu, ale to jednak takie wspólne mieszkanie.

Copy-
powodzenia na egzaminach! Planujesz szukać pracy w zawodzie?
A jak Ci idzie biznes paznokciowy?
Na razie nie jestem zdecydowana, ale jak znam siebie to nie sądzę obecna praca nie jest jakaś ekscytująca, ale calkiem ją lubię no i mam stabilną sytuację, zarówno z umową jak i pensją, a po ostatnim szukaniu pracy wiem że w branży kosmetycznej na początku nie mogłabym na to liczyć więc podejrzewam, że zostanę tu na dłużej, zwłaszcza jeżeli zdecydujemy się na powiększenie rodziny.
Odkąd mam znów stałą pracę to nie mam za dużo klientek, ale zawsze coś tam się dorobi no i przynajmniej nie wyjdę z wprawy
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-28, 20:09   #2625
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV

Co słychać, miłe panie?

Copy- ja się chyba do Ciebie zgłoszę przed świętami, żebyś doprowadziła moje paznokcie do ludzkiego stanu
Jak jestem w domu to cały czas: sprzątanie, zmywanie i w efekcie moim dłoniom daleko do doskonałości.
Mam nadzieję, że po starej znajomości nie zedrzesz ze mnie za bardzo
A Wy o dziecku myślicie konkretnie czy w bliżej nieokreślonej przyszłości? Jak nie chcesz to nie mów, bo to nie moja sprawa i ewidentnie wpycham nos w nie swoje sprawy

U nas wszystko dobrze.
Zaczynam myśleć o świętach i kompletować prezenty, żeby nie kląć później: "Niech to jasna cholera! Nie mam jeszcze siedmiu prezentów i kasy, a jutro Wigilia"
A Wy?

Milka jest coraz bardziej mobilna i zaczyna psocić, ale jest jeszcze do opanowania. Jest jak Dr Jeckyl i Mr Hide: w dzień aniołek,a w nocy wyłazi z niej ciemna strona mocy
Niech już wyjdą te zęby i wszystko wróci do normalności!
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...

Edytowane przez Limonka1987
Czas edycji: 2014-11-28 o 20:11
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 20:49   #2626
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV

Dobry wieczór
Ja zaczęłam niedawno studia podyplomowe i już mam pierwszą pracę do napisania bo przedmiot się skończył Do 29.12 mamy oddać ale coś czuję będzie ciężka przperawa bo jeszcze po drodze mam kolejny zjazd 13-14.12.
Poza tym prezentów jeszcze kupować nie zaczęłam, a może powinnam
Wczoraj byłam przypadkiem w centrum handlowym a tam już kolędy puszczają

Chcę na dniach upiec pierniczki, zobaczymy jak to wyjdzie bo ostatnio mam wrażenie że doba ma za mało godzin

Lim
: pozwolę sobie i Ja odpowiedzieć na pytanie dot. bobasa - ja bym już teraz mogla mieć tylko wpłynęłoby to na ślub Po ślubie to już definitywnie chcemy się starać bo stuknie 28 a nie mogę tak zwlekać z pierwszym dzieckiem, bo gdzie drugie i trzecie
__________________

1.08.2015




Edytowane przez asiaczek87
Czas edycji: 2014-11-30 o 20:50
asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 21:06   #2627
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Co słychać, miłe panie?

Copy- ja się chyba do Ciebie zgłoszę przed świętami, żebyś doprowadziła moje paznokcie do ludzkiego stanu
Jak jestem w domu to cały czas: sprzątanie, zmywanie i w efekcie moim dłoniom daleko do doskonałości.
Mam nadzieję, że po starej znajomości nie zedrzesz ze mnie za bardzo
A Wy o dziecku myślicie konkretnie czy w bliżej nieokreślonej przyszłości? Jak nie chcesz to nie mów, bo to nie moja sprawa i ewidentnie wpycham nos w nie swoje sprawy

U nas wszystko dobrze.
Zaczynam myśleć o świętach i kompletować prezenty, żeby nie kląć później: "Niech to jasna cholera! Nie mam jeszcze siedmiu prezentów i kasy, a jutro Wigilia"
A Wy?

Milka jest coraz bardziej mobilna i zaczyna psocić, ale jest jeszcze do opanowania. Jest jak Dr Jeckyl i Mr Hide: w dzień aniołek,a w nocy wyłazi z niej ciemna strona mocy
Niech już wyjdą te zęby i wszystko wróci do normalności!
Zapraszam

Eee, to żadna tajemnica, ale prawda jest taka, że póki co najzwyczajniej w świecie nie wiemy z jednej strony moglibyśmy już w przyszłym roku zacząć o tym myśleć, ale trochę mi głupio bo dopiero co zaczęłam nową pracę, no i poza tym jakoś specjalnie nam się nie spieszy do bycia rodzicami no ale z drugiej strony czas leci... więc wydaje mi się że zdamy się na przypadek

Ja jeszcze nawet nie myślałam o prezentach
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-15, 14:11   #2628
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV

Odkopuję wątek

Co słychać, miłe panie?

U mnie wszystko dobrze.
Emilka rośnie, coraz bardziej psoci, a ja dorobiłam się matczynego zespołu tureta i nie potrafię zliczyć ile razy dziennie krzyczę "Zostaw!" "Nie jedz tego!" itp.
Jest cudownym, uśmiechniętym słoneczkiem, a ja już zaczynam się martwić co to będzie, gdy przyjdzie mi pójść do pracy i zostawić ją na cały dzień.

A co u Was???
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 13:26   #2629
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV

Witam się i Ja

Zaczęłam studia więc z każdego przedmiotu na koniec mam do pisania albo pracę albo zaliczenie w weekendy.

Poza tym w kwestii remontu nadal nie zaczęliśmy gdyż Starostwo powiatowe ma 3 tygodnie na wydanie odpisu papierów, a to nam blokuje pójście do notariusza i załatwienie księgi wieczystej potrzebnej do kredytu
Mamy gdzie pomieszkać po ślubie, jednakże temat tego docelowego domku staje się u mnie już drażliwy gdyż za długo to wszystko trwa biurokracja

W kwestii ślubu - ostatnio załatwiłam Panią, która uczesze i umaluje u mnie w domu rodzinnym
Miałam kolędę w styczniu to proboszcz mojej parafii zaprosił Nas w maju z kompletem dokumentów. Wcześniej nie widzi powodu Tym sposobem zaproszenia wybrać możemy, ale nie można ich aż do maja drukować ale czasu chyba Nam wystarczy
Pozostają nam detale właściwie jak tort, garnitur, cała papeteria, obrączki, dodatki do sukni... no i godzina
Tż ma teraz sesję więc dopiero od marca można załatwić np. obrączki i ustalić listę gości, gdyż z jego strony panuje niezdecydowanie
__________________

1.08.2015




Edytowane przez asiaczek87
Czas edycji: 2015-02-16 o 13:28
asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-02, 17:45   #2630
tajlaa
Wtajemniczenie
 
Avatar tajlaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 024
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV

Hejjjja hooo)) czyżby wątek umarł już prawie od roku???))) ktoś żyje?? ale dawno mnie tu nie nie było czy wizaż jeszcze żyje???
tajlaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 11:43   #2631
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV

Rzeczywiście nic się tu od dawna nie działo ja to przeważnie tylko na paznokciowym siedzę.
Co słychać?
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 17:53   #2632
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV

A ja na dzieciowym

U mnie wszystko dobrze.
Mam fantastyczną córeczkę, a w lipcu urodzi się nam kolejne maleństwo

Chwalcie się co u Was.
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-05, 14:23   #2633
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV

Witajcie

My po slubie juz przeszlo pol roku.
Mieszkamy przejsciowo w domku 40 m2, ale myslimy co dalej.
Mieszkanie kolo tesciow raczej upada aktualnie.

Remont tego co tam stoi sie nie kalkuluje, bo budynek sie sypie.
Mozna jedynie postawic nowy, ale musi byc identyczny z zewnatrz... Koszt jakies 350 tys. Za duzo, mamy troche gorsza sytuacje teraz.

Stajie chyba na jakims szeregowcu albo blizniaku, za maks. 250 tys.

Jestem w ciazy, w 4 miesiacu. Mam termin na wrzesien.

Lim gratulacje drugiej pociechy wiadomo co juz tam mieszka?
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-05, 16:35   #2634
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV

asiaczek, gratulacje!
(Lim zdążylam już pogratulować osobiście jakiś czas temu )

U mnie niewiele się zmieniło, pracuję od prawie 2 lat w tej samej firmie. Awansowałam, co polegało na tym, że mam więcej obowiązków za niewiele większe pieniądze ale ogólnie jestem zadowolona z pracy.
Z mężem się układa, dzieci nie mamy, ale chyba zaczniemy coś działać w tym roku, człowiek nie młodnieje
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-05, 19:17   #2635
tajlaa
Wtajemniczenie
 
Avatar tajlaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 024
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV

A mnie tutaj tak dawno nie było, że już mało pamiętam już każdy po ślubie, dzieci...oj leci ten czas.

Copykat po ślubie i bez dzieci jesteście. A ile już po ślubie?? i mysliscie o dzieciaczku? jak był etap bum pisania tutaj to na pewno gdzie indziej pracowałaś czy przypadkiem nie w Inglocie lub jakieś drogerii?

Limonka1987 A u ciebie już drugi dzieciaczek w drodze?? a po ślubie ile? A jak praca z tego co pamiętam coś z księgowością miałaś do czynienia? na pewno coś z papierami?

asiaczek87 Ty chyba troszkę później dołączyłaś tutaj bo mniej Cię pamiętam z pisania jak ja pisałam;p hehe ale i Ty w ciąży? ale nasz rocznik '87 to już później te ciąże są)

To malutki ten domek 40m2, i jeszcze z dzici to za ciasno troszkę. Serdeczne gratulację
A mieszkania nie chcecie kupić?

A co u mnie?? ja również po ślubie już od 2012 roku, z tym samym Tz co byłam kiedyś dzieci nie mamy i jakoś trudno nam się zdecydować na ten krok... a wiem dobrze, że nie młodnieje się tylko starzeje... nie czuje się z tym dobrze. Z jednej strony wiem, że pora najwyższa a z drugiej strony jakaś obawa jest przed przyszłością.

Pracę mam, ale nie jestem z niej do końca zadowolona za małe wynagrodzenie i bez szans na jakiekolwiek zmiany. Setki osób na miejsce i maja w nosie podwyżki
tajlaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-06, 07:21   #2636
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV

Dziękuję

Tajlaa a ja Cie pamiętam tylko nie jestem pewna co do avka.

Chcemy kupić szeregowca lub bliźniaka tak do 250 tys. rozglądamy się.
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-06, 10:37   #2637
tajlaa
Wtajemniczenie
 
Avatar tajlaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 024
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV

asiaczek87 serio mnie pamiętasz jeśli chodzi o mojego avatara to taki miałam od początku
Chcecie kupić bliźniaka to tej fajny pomysł bo postawienie zupełie nowego domu to koszt duuuużo wyższy;/
a jak stan błogosławiony?
tajlaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-06, 12:01   #2638
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV

Asiaczku- serdecznie gratuluję! Jak się czujesz?
Myślę, że taki szeregowiec to fajne rozwiązanie.
Spodziewam się drugiej dziewczynki
Mój mąż się śmieje, że biorąc pod uwagę jakim żywym srebrem jest Emilka, we dwie w ogóle rozwalą system

Tajlaa- ale masz pamięć, rzeczywiście pracuję w księgowości.
Niestety pracę ostatnio zmieniam regularnie. W poprzedniej firmie nie chcieli mnie przyjąć po macierzyńskim. Znalazłam pracę, z której byłam mega zadowolona, ale też już mnie poinformowali, że nie mam po co tu wracać po macierzyńskim, mimo umowy na czas nieokreślony
A ty czym się zajmujesz zawodowo? Przypomnisz?
Ślub brałam w sierpniu 2013 r. My od początku mieliśmy szybkie tempo
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-06, 12:03   #2639
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez tajlaa Pokaż wiadomość
A mnie tutaj tak dawno nie było, że już mało pamiętam już każdy po ślubie, dzieci...oj leci ten czas.

Copykat po ślubie i bez dzieci jesteście. A ile już po ślubie?? i mysliscie o dzieciaczku? jak był etap bum pisania tutaj to na pewno gdzie indziej pracowałaś czy przypadkiem nie w Inglocie lub jakieś drogerii?

A co u mnie?? ja również po ślubie już od 2012 roku, z tym samym Tz co byłam kiedyś dzieci nie mamy i jakoś trudno nam się zdecydować na ten krok... a wiem dobrze, że nie młodnieje się tylko starzeje... nie czuje się z tym dobrze. Z jednej strony wiem, że pora najwyższa a z drugiej strony jakaś obawa jest przed przyszłością.

Pracę mam, ale nie jestem z niej do końca zadowolona za małe wynagrodzenie i bez szans na jakiekolwiek zmiany. Setki osób na miejsce i maja w nosie podwyżki
Zgadza się, pracowałam w Inglocie ale nie pracuję tam już od 2010 roku teraz pracuję w biurze jako specjalista ds administracji.

Jesteśmy 2,5 roku po slubie. O dziecku myślimy, mam identycznie jak Ty - nie możemy się zdecydować, niby chcemy ale nie ma jakiegoś parcia, no ale czas leci

a Ty czym się zajmujesz?
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-06, 20:08   #2640
tajlaa
Wtajemniczenie
 
Avatar tajlaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 024
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. IV

Limonka1987 wow to moja pamięć jest niezła, a z ręką na sercu nie sprawdzałam starych notek o to naprawdę nie fajnie Cię potraktowali poprzednio i teraz znowu??? ale masz umowę na czas nieokreślony i tak z grubej rury, że Cię nie przyjmą? dadzą Ci wypowiedzenie bo urodziłaś dzieciątko??? to jest coś strasznego.

Copykat to u Ciebie również dobrze pamiętałam z Inglotem i to było aż 6 lat temu ale czas leci nieubłagalnie. I też macie dylemat z dzieciątkiem co robić?czyli tak jak Limonka1987 w 2013 był u Ciebie ślub

Ja w 2009 roku zaczełam pracę na zlecenie w ubezpieczeniach, potem to się przerodziło w umowe i to mnie zatrzymało i tak zostało do dziś;/ u nas przynajmniej po macieżyńskim wracaja i czeka na nich miejce. Cały czas ktoś jest w ciąży, albo nawet po 4 dziewczyny bo w większoci młode osobe pracuja.
Moja praca moze nie jest jakaś cieżka ale 8h non stop przy kompie, jedno i to samo klikanie ze człowiek się wyłacza i myśli o wakacjach, co bedzie w domu robił, o książce

Była jeszcze tutaj taka wizazanka Freddy256 cos takiego maja już dzieciaczka chyba wtedy,ale jej tu nie ma jakoś. Wiecie cos, pamiętacie
tajlaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-21 08:00:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:14.