Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-10, 10:13   #2731
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez L e n a a Pokaż wiadomość
A w jakiej postaci jecie tłuszcze i ile? Nie przywiązuje do tego uwagi, ale analizując teraz swoją dietę dochodzę do wniosku, że nie ma w niej za wiele tłuszczów. Np. przez zimę nie kupuję w ogóle olejów typu olej lniany czy oliwy bo nie robię sałatek, awokado jem max raz na 2tygodnie, ziemniaki jeszcze rzadziej...
Różne orzechy ( namoczone wcześniej ) do śniadania ( owsianka /jaglanka /komosa), jaja, ryby, twaróg poltlusty, awokado, czasem masło i ser żółty, olej sezamowy, rzepakowy kokosowy, od czasu do czasu tlustsze mięso. Tłuszcz mam w każdym posiłku, 65-70g dziennie
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 10:15   #2732
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez L e n a a Pokaż wiadomość
A w jakiej postaci jecie tłuszcze i ile? Nie przywiązuje do tego uwagi, ale analizując teraz swoją dietę dochodzę do wniosku, że nie ma w niej za wiele tłuszczów. Np. przez zimę nie kupuję w ogóle olejów typu olej lniany czy oliwy bo nie robię sałatek, awokado jem max raz na 2tygodnie, ziemniaki jeszcze rzadziej...
Ja jem bardzo dużo ryb (codziennie), poza tym awokado, nabiał, jajka.
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 10:15   #2733
Yoooko
Zadomowienie
 
Avatar Yoooko
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 201
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-...Pani_Domu.html

na wyluzowanie
Yoooko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 10:16   #2734
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez elunka01 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy polecacie szczególnie jakis fluid do cery mieszanej? Jestem po 30, dotąd moim ulubionym był ten Astor z fioletową zakrętka, jednak przestaliśmy sie lubić

Tak przy okazji, ma któraś z was problem z nadpotliwoscią? Czy znalazłyscie coś skutecznego?

Jesli chodzi o moje 10/10 to zdecydowanie Sebastian Karpiel-Bułecka w spódnicy
dla mnie najlepszy jest medispirant, najmniej pieczenia, bo z tym miałam duży problem a i efekt póki co najlepszy.
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 10:18   #2735
iamdanifromcalifornia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 310
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez L e n a a Pokaż wiadomość
A w jakiej postaci jecie tłuszcze i ile? Nie przywiązuje do tego uwagi, ale analizując teraz swoją dietę dochodzę do wniosku, że nie ma w niej za wiele tłuszczów. Np. przez zimę nie kupuję w ogóle olejów typu olej lniany czy oliwy bo nie robię sałatek, awokado jem max raz na 2tygodnie, ziemniaki jeszcze rzadziej...
Piję 2 łyżki oleju lnianego dziennie, dodaje do koktajli i nie czuję w ogóle jego smaku a jest dość specyficzny. Jadam 2-3 razy w tygodniu awokado i mieszankę orzechów sobie skubię często (włoskie, nerkowce, brazylijskie, migdały). Wszystko smażę na kokosowym, do sałatek oliwa a dodań azjatyckich olej sezamowy.

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość

Polecam podkłady mineralne z lili lolo i azjatyckie kremy bb - te prawdziwe. Działają cuda.
Dziewczyny serio te azjatyckie kremy BB działają takie cuda? Jestem zielona w tym temacie a przymierzam się do zakupu. Myślę nad skin79 albo Misshą, polecacie coś szczególnie? Zawsze wiosna-lato używam kremów bb/cc ale takich drogeryjnych i w sumie pomyślałam, że to bez sensu ładować krem z filtrem a potem bb skoro mogę nałożyć jeden kosmetyk
__________________
Tumblr
Instagram
iamdanifromcalifornia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 10:21   #2736
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Różne orzechy ( namoczone wcześniej ) do śniadania ( owsianka /jaglanka /komosa), jaja, ryby, twaróg poltlusty, awokado, czasem masło i ser żółty, olej sezamowy, rzepakowy kokosowy, od czasu do czasu tlustsze mięso. Tłuszcz mam w każdym posiłku, 65-70g dziennie
a orientujesz się może czy przy redukcji z większej wagi też mniej więcej takie ilości? Bo mam założenie 50-70g przy 1800kcal, a na wieeeelu stronach czytałam, że to zdecydowanie za dużo
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 10:25   #2737
elunka01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 81
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
dla mnie najlepszy jest medispirant, najmniej pieczenia, bo z tym miałam duży problem a i efekt póki co najlepszy.
Dziewczyny, bardzo Wam dziękuje za odpowiedź. Chyba zaryzykuje i spróbuję Mishe ( nie wiem czy tak to się pisze) skoro tyle osób poleca.

Z nadpotliwoscia u mnie jest tak, że koszulki po kilku razach noszenia idą w kosz. Żaden zwykły antyperspirant nie działa. Strasznie mnie to krępuje. Ostatnio zaczęłam nawet podkradać dezodorant mężowi w nadziei, ze będzie bardziej skuteczny.

Ziaja bloker, etiaxil, antidral stosowałam. Niestety wywołuje u mnie tak ogromne pieczenie mimo przeróżnych sposobów ( np suszyłam pachy suszarką przed zastosowaniem) , że potrafiłam sie obudzic w nocy z powodu okropnego swędzenia i np o 2-3 w nocy brać prysznic. Już myślałam o tabletkach, żeby działać od środka, ale czytałam, że nie sa skuteczne. Niestety widze, ze moje starsze dziecko chyba bedzie miało ten problem co ja. Ale u faceta to mimo wszystko inaczej wyglada

elunka01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-10, 10:29   #2738
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez elunka01 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bardzo Wam dziękuje za odpowiedź. Chyba zaryzykuje i spróbuję Mishe ( nie wiem czy tak to się pisze) skoro tyle osób poleca.

Z nadpotliwoscia u mnie jest tak, że koszulki po kilku razach noszenia idą w kosz. Żaden zwykły antyperspirant nie działa. Strasznie mnie to krępuje. Ostatnio zaczęłam nawet podkradać dezodorant mężowi w nadziei, ze będzie bardziej skuteczny.

Ziaja bloker, etiaxil, antidral stosowałam. Niestety wywołuje u mnie tak ogromne pieczenie mimo przeróżnych sposobów ( np suszyłam pachy suszarką przed zastosowaniem) , że potrafiłam sie obudzic w nocy z powodu okropnego swędzenia i np o 2-3 w nocy brać prysznic. Już myślałam o tabletkach, żeby działać od środka, ale czytałam, że nie sa skuteczne. Niestety widze, ze moje starsze dziecko chyba bedzie miało ten problem co ja. Ale u faceta to mimo wszystko inaczej wyglada

Też stosowałam te 3 i miałam podobny problem z pieczeniem ogromnym. Z medispirantem tak nie mam, może i u Ciebie by się sprawdził, no nie wiem? Tylko wiadomo zawsze lepiej conajmniej 24h (a najlepiej 48h) po goleniu/depilacji, ale to napewno wiesz
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 10:32   #2739
elunka01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 81
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
Też stosowałam te 3 i miałam podobny problem z pieczeniem ogromnym. Z medispirantem tak nie mam, może i u Ciebie by się sprawdził, no nie wiem? Tylko wiadomo zawsze lepiej conajmniej 24h (a najlepiej 48h) po goleniu/depilacji, ale to napewno wiesz
Tak, wiem. Podczas stosowania poprzednich antyperspirantów chodziłam zarosnieta jak dzik, żeby tylko nie piekło Spróbuję tego, o którym mówisz.

Edytowane przez elunka01
Czas edycji: 2016-03-10 o 10:36
elunka01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 10:33   #2740
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez elunka01 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bardzo Wam dziękuje za odpowiedź. Chyba zaryzykuje i spróbuję Mishe ( nie wiem czy tak to się pisze) skoro tyle osób poleca.

Z nadpotliwoscia u mnie jest tak, że koszulki po kilku razach noszenia idą w kosz. Żaden zwykły antyperspirant nie działa. Strasznie mnie to krępuje. Ostatnio zaczęłam nawet podkradać dezodorant mężowi w nadziei, ze będzie bardziej skuteczny.

Ziaja bloker, etiaxil, antidral stosowałam. Niestety wywołuje u mnie tak ogromne pieczenie mimo przeróżnych sposobów ( np suszyłam pachy suszarką przed zastosowaniem) , że potrafiłam sie obudzic w nocy z powodu okropnego swędzenia i np o 2-3 w nocy brać prysznic. Już myślałam o tabletkach, żeby działać od środka, ale czytałam, że nie sa skuteczne. Niestety widze, ze moje starsze dziecko chyba bedzie miało ten problem co ja. Ale u faceta to mimo wszystko inaczej wyglada

Z nadpotliwością nic nie zrobią ale jeśli chodzi o codzienny komfort i antyperspiranty polecam OldSpice w sztyfcie Te serie zwierzakowe pachną owocowo więc żaden problem, że męskie a są skuteczniejsze niż wszystkie garniery i rexony. No i są diabelnie wydajne bo jeden zużywałam ponad pół roku
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 10:33   #2741
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez elunka01 Pokaż wiadomość
Tak, wiem. Podczas stosowania poprzednich antyperspirantów chodziłam zarosnieta jak dzik, żeby tylko nie piekło Spróbuję tego, o którym mówisz.
Mam nadzieję, że pomoże Z tej firmy mają też tabletki, ale ja próbowałam tylko kulkę
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-10, 10:36   #2742
Agnieszka Gie
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka Gie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 929
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
Też stosowałam te 3 i miałam podobny problem z pieczeniem ogromnym. Z medispirantem tak nie mam, może i u Ciebie by się sprawdził, no nie wiem? Tylko wiadomo zawsze lepiej conajmniej 24h (a najlepiej 48h) po goleniu/depilacji, ale to napewno wiesz
Cytat:
Napisane przez elunka01 Pokaż wiadomość
Tak, wiem. Podczas stosowania poprzednich antyperspirantów chodziłam zarosnieta jak dzik, żeby tylko nie piekło Spróbuję tego, o którym mówisz.
Dziewczyny, a próbowałyście moim sposobem? Przy regularnym stosowaniu wystarczy naprawdę niewielka ilość i nie ma wtedy pieczenia. Ja kiedyś tak się poparzyłam, że przez kilka dni musiałam smarować pachy maściami, teraz bardzo na to uważam.
Agnieszka Gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 10:39   #2743
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Agnieszka Gie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a próbowałyście moim sposobem? Przy regularnym stosowaniu wystarczy naprawdę niewielka ilość i nie ma wtedy pieczenia. Ja kiedyś tak się poparzyłam, że przez kilka dni musiałam smarować pachy maściami, teraz bardzo na to uważam.
mnie podrażniała już niewielka ilość, wiec myślę, że to chodzi o jakiś składnik, który ma w tych blokerach wysokie stężenie i akurat na mnie silnie działa, ale jakoś specjalnie nie zagłębiałam się w składy
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 10:41   #2744
Agnieszka Gie
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka Gie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 929
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
mnie podrażniała już niewielka ilość, wiec myślę, że to chodzi o jakiś składnik, który ma w tych blokerach wysokie stężenie i akurat na mnie silnie działa, ale jakoś specjalnie nie zagłębiałam się w składy
Rozumiem.
Agnieszka Gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 10:52   #2745
paniaw
Kot w worku
 
Avatar paniaw
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 115
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Munka, pytałaś o tryptyk, jest w odcinkach tu: http://player.pl/seriale-online/krym...04E41,185.html + jeśli masz adblocka to to https://www.youtube.com/watch?v=Q24rqrNCe9g pozwala ominąć reklamy
paniaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 10:56   #2746
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez LineVekke Pokaż wiadomość
Dziewczyny, Wy wiecie wszystko, więc pytam - skąd polecacie zamówić większą ilość próbek perfum?

odlewki perfum . pl
zaufana strona
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 10:59   #2747
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez iamdanifromcalifornia Pokaż wiadomość
[COLOR="Silver"]

Dziewczyny serio te azjatyckie kremy BB działają takie cuda? Jestem zielona w tym temacie a przymierzam się do zakupu. Myślę nad skin79 albo Misshą, polecacie coś szczególnie? Zawsze wiosna-lato używam kremów bb/cc ale takich drogeryjnych i w sumie pomyślałam, że to bez sensu ładować krem z filtrem a potem bb skoro mogę nałożyć jeden kosmetyk
Tak, na prawdę te kremy są super Lepiej wypełniają wgłębienia w skórze, zmarszczki, pory, lepiej stapiają się ze skórą, są na niej mneij widoczne niż tradycyjne podkłady. Te nasze zachodnie BB to bardziej kremy tonujące.

Ja miałam masę kremów BB swego czasu. Missha była fajna, lekkie krycie. Ze skin79 przetestowałam pomarańczowy, zielony, fioletowy oraz różowy, ten ostatni przypominał mi trochę Misshę, ale był bardziej nawilżający. Pomarańczowy ma zdecydowanie najlepsze krycie.

Jednak jeśli myślisz, że sam krem BB zawierający filtr wystarczy i nie trzeba ładować pod to osobnego kremu z filtrem no to bardzo się mylisz No chyba, że jesteś w stanie naładować na twarz ok 1 ml kremu BB. Jeśli zależy Ci na porządej ochronei UVB/UVA to niestety żaden kolorowy kosmetyk nie zapewni Ci jej w tak dobrym stopniu jak krem z filtrem.
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 11:02   #2748
pazza_polacca
Raczkowanie
 
Avatar pazza_polacca
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 404
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Agnieszka Gie Pokaż wiadomość
Rozumiem.
mnie też etaxil strasznie piekł i dlatego przerzuciłam się na ten fioletowy (do skóry wrażliwej) i tylko przy pierwszym stosowaniu trochę piekł (w porównaniu z tym czerwonym to i tak było lekkie łaskotanie...).
Z fioletowego jestem bardzo zadowolona i używam go max. 1 w tygodniu (a czasami i rzadziej), czego wcześniej nie mogłam sobie wyobrazić.

Do tego z zwykłych antyperspirantów przerzuciłam się na te kulki z Nivea, bo mam wrażenie, że lepiej działa z etiaxilem.
pazza_polacca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 11:05   #2749
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 052
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość

odlewki perfum . pl
zaufana strona
hej,
zamawiałaś coś z tej strony? nigdy o niej nie słyszałam wcześniej, ale ta możliwość kupowania na ml jest mega ułatwieniem
__________________
pachnę
iwi_83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-10, 11:07   #2750
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez iwi_83 Pokaż wiadomość
hej,
zamawiałaś coś z tej strony? nigdy o niej nie słyszałam wcześniej, ale ta możliwość kupowania na ml jest mega ułatwieniem
tak, zamawiam stamtąd dekanty, bo nie zawsze stać mnie na flachona, albo po prostu nie ma go już w sprzedaży, a oni go mają i rozbierają na mililitry.
fajna strona, nie ma obawy, że leją podróby w beczek.
iperfumy ostatnio u mnie odeszły w zapomnienie. jest masa tańszych perfumerii z lepszą opcją dostawy, a nie tylko kurier i to za 16 ziko :/
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 11:11   #2751
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 052
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
tak, zamawiam stamtąd dekanty, bo nie zawsze stać mnie na flachona, albo po prostu nie ma go już w sprzedaży, a oni go mają i rozbierają na mililitry.
fajna strona, nie ma obawy, że leją podróby w beczek.
iperfumy ostatnio u mnie odeszły w zapomnienie. jest masa tańszych perfumerii z lepszą opcją dostawy, a nie tylko kurier i to za 16 ziko :/
dzięki za odpowiedź, będę coś na próbę zamawiać. lecą już do mnie 2 inne flaszki, nie wiem kiedy to zużyję. jak mi się ta stronka sprawdzi to boję się o mój portfel.
__________________
pachnę
iwi_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 11:11   #2752
iamdanifromcalifornia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 310
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Tak, na prawdę te kremy są super Lepiej wypełniają wgłębienia w skórze, zmarszczki, pory, lepiej stapiają się ze skórą, są na niej mneij widoczne niż tradycyjne podkłady. Te nasze zachodnie BB to bardziej kremy tonujące.

Ja miałam masę kremów BB swego czasu. Missha była fajna, lekkie krycie. Ze skin79 przetestowałam pomarańczowy, zielony, fioletowy oraz różowy, ten ostatni przypominał mi trochę Misshę, ale był bardziej nawilżający. Pomarańczowy ma zdecydowanie najlepsze krycie.

Jednak jeśli myślisz, że sam krem BB zawierający filtr wystarczy i nie trzeba ładować pod to osobnego kremu z filtrem no to bardzo się mylisz No chyba, że jesteś w stanie naładować na twarz ok 1 ml kremu BB. Jeśli zależy Ci na porządej ochronei UVB/UVA to niestety żaden kolorowy kosmetyk nie zapewni Ci jej w tak dobrym stopniu jak krem z filtrem.
Ad 1. właśnie nad pomarańczowym zastanawiam się bardzo intensywnie, zwłaszcza że mój Pigment ma w ofercie kilka kremów skin79 i mogę poprosić o próbki i przetestować, chociaż missha też mnie mocno kusi bo naczytałam się o niej wiele dobrego.

Ad 2. Właśnie miałam zapytać o radę czy sam krem BB da radę bo wszystkie mają zawyczaj wysokie filtry no ale cóż, w takim razie krem z filtrem będę kupować nadal
__________________
Tumblr
Instagram
iamdanifromcalifornia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 11:12   #2753
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez iwi_83 Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedź, będę coś na próbę zamawiać. lecą już do mnie 2 inne flaszki, nie wiem kiedy to zużyję. jak mi się ta stronka sprawdzi to boję się o mój portfel.
a co sobie kupiłas?
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 11:15   #2754
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII



nie wiedzialam ze Weronika ma chlopaka w USA
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 11:15   #2755
Agnieszka Gie
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka Gie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 929
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez pazza_polacca Pokaż wiadomość
mnie też etaxil strasznie piekł i dlatego przerzuciłam się na ten fioletowy (do skóry wrażliwej) i tylko przy pierwszym stosowaniu trochę piekł (w porównaniu z tym czerwonym to i tak było lekkie łaskotanie...).
Z fioletowego jestem bardzo zadowolona i używam go max. 1 w tygodniu (a czasami i rzadziej), czego wcześniej nie mogłam sobie wyobrazić.

Do tego z zwykłych antyperspirantów przerzuciłam się na te kulki z Nivea, bo mam wrażenie, że lepiej działa z etiaxilem.
U mnie fioletowy nie działał, próbowałam też Ziaję i zawsze po takich eksperymentach z podkulonym ogonem wracam do czerwonego Etiaxilu.
Agnieszka Gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 11:20   #2756
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość


nie wiedzialam ze Weronika ma chlopaka w USA
oni się chyba poznali w Londynie i polecieli do LA razem
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 11:20   #2757
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Jak miałam problem z poceniem się na początku nt to pomagały tabletki z szałwii, można też jakieś kąpiele robić chyba, ale nie próbowałam. Aktualnie niezawodny jest bloker Ziaja ale tylko stosowany zgodnie z instrukcją.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 11:22   #2758
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 052
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
a co sobie kupiłas?
Givenchy-Ange ou Demon-chyba mój zapach życia, Lacoste Touch Of Pink-miałam z 10 lat temu i go lubiłam-ciekawe czy teraz też się zaprzyjaźnimy (wg KWC zapach dla nastolatek)
kusi mnie Givenchy Very Irresistible i Daisy Eau So Fresh Jacobsa-na lato idealnie
__________________
pachnę

Edytowane przez iwi_83
Czas edycji: 2016-03-10 o 11:23
iwi_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 11:24   #2759
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez iwi_83 Pokaż wiadomość
Givenchy-Ange ou Demon-chyba mój zapach życia, Lacoste Touch Of Pink-miałam z 10 lat temu i go lubiłam-ciekawe czy teraz też się zaprzyjaźnimy (wg KWC zapach dla nastolatek)
kusimy mnie Givenchy Very Irresistible i Daisy Eau So Fresh Jacobsa-na lato idealnie
piękności wąchałam, wąchałam i pachną cudownie. podoba mi się też wersja secret, ta słodsza (lubię słodziaki )
ja na lato pewnie kupię ogródek na nilu i jeszcze myślałam o Florabotanice, ale słyszałam, że nietrwała albo może Cesarzowa...
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 11:29   #2760
Parasito
Raczkowanie
 
Avatar Parasito
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 285
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez elunka01 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bardzo Wam dziękuje za odpowiedź. Chyba zaryzykuje i spróbuję Mishe ( nie wiem czy tak to się pisze) skoro tyle osób poleca.

Z nadpotliwoscia u mnie jest tak, że koszulki po kilku razach noszenia idą w kosz. Żaden zwykły antyperspirant nie działa. Strasznie mnie to krępuje. Ostatnio zaczęłam nawet podkradać dezodorant mężowi w nadziei, ze będzie bardziej skuteczny.

Ziaja bloker, etiaxil, antidral stosowałam. Niestety wywołuje u mnie tak ogromne pieczenie mimo przeróżnych sposobów ( np suszyłam pachy suszarką przed zastosowaniem) , że potrafiłam sie obudzic w nocy z powodu okropnego swędzenia i np o 2-3 w nocy brać prysznic. Już myślałam o tabletkach, żeby działać od środka, ale czytałam, że nie sa skuteczne. Niestety widze, ze moje starsze dziecko chyba bedzie miało ten problem co ja. Ale u faceta to mimo wszystko inaczej wyglada

A ile czekasz z aplikacją po prysznicu? Ja biorę prysznic o 19, a Etiaxil nakładam ok. 22. Może to chodzi o to, że całkiem nie masz pach wysuszonych. Rano znów biorę prysznic i pryskam bezzapachowym antyperspirantem w sprayu. Bardzo nie lubię, jak zapach potu zmieszanego z antyperspirantem zostaje na bluzkach.
__________________
Droga do lodówki kobiety prowadzi przez jej serce
Parasito jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-20 17:33:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:11.