Mamusie kwietniowe 2016 - część VI - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-10, 13:08   #1141
kajaja
Zadomowienie
 
Avatar kajaja
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lubelskie LKS
Wiadomości: 1 636
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez tabaska25 Pokaż wiadomość
GGI wytrzymaj jeszcze troche, niech sie maluszek nie pcha tak szybko na swiat!

Justyna ja to co sie dalo to pralam w pralce zgodnie z instrukcja na metce, reszte ręcznie, wszystko w dzieciowym proszku.

Mam juz obiad zrobiony i deser- Napoleonka takze ta drzemka mi dodala energii troszke, ale za sprzatanie to juz sie dzisiaj nie wezme,oj nie

Kejka w sobotę i w niedziele są targi w NAszym Lesznie "u Kubusia"
Napoleonka
__________________
25.07.2009 tak - powiedzieliśmy sobie
tak - na zwsze
30,09,2012JULITKA ZUZANNA
30.03.2016 Antek Fabian
kajaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 13:10   #1142
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez salud Pokaż wiadomość
Kurde,chyba zakumałąm wielocytowanie,ale to ułątwia sprawę


Ja się zaokrągliłam na twarzy i zrobił mi się drugi podbródek niestety,ale ludzie z pracy mówią,że teraz lepiej na twarzy wyglądam. Ze co,że niby wychudzona byłam? Ale usta pełniejsze-bardzo się cieszę,bo mam małe,a teraz akurat


cudowne foto.


prałam w pralce normalnie. Właściwie to mój mąż to zrobił,bo wozek stał w garażu więc hmm,wymagał tego mimo,że był przykryty. A materacyk od gondoli wrzuciłam z pościelą,nic się nie popsuło.
Myślę tylko nad fotelikiem nowym,bo był zapakowany i zalakowany w kartonie i dla nas pan otworzył celem demonstracji koloru,ale chyba też wypiorę ,mimo,że nie okurzony.


Trzymajcie się dzielnie i zaciskaj nogi. Wypuszczą Was jeszcze,czy do końca będziesz leżeć?
nie wiem jeszcze lekarz wiele nie mowil zreszta co powie musze tu chwile polezec i musza poobserwowac co sie dzieje. Jak bedzie trzeba to zostane ale no ... mam nadzieje ze postawia mnie do pionu i bedzie git
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 13:10   #1143
kajaja
Zadomowienie
 
Avatar kajaja
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lubelskie LKS
Wiadomości: 1 636
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

my zastanawiamy sie nad imieniem bo raczej nie bedzie Fabian
__________________
25.07.2009 tak - powiedzieliśmy sobie
tak - na zwsze
30,09,2012JULITKA ZUZANNA
30.03.2016 Antek Fabian
kajaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 13:13   #1144
Avlis
Raczkowanie
 
Avatar Avlis
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 289
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

podkłady
Biorę opakowanie - 5 sztuk, wystarczy

maszyna
Mam Silver Crest i jestem zadowolona.

Malos
Ale słodkie ujęcie

GGI
Kciuki za Was Będzie dobrze.
Avlis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 13:17   #1145
Trisdom
Zadomowienie
 
Avatar Trisdom
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Frankfurt nad Menem
Wiadomości: 1 052
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Czesc kochane, ja mam dzis zabiegany dzień, bo mąz miał kolejny etap rozmowy o prace i musiałam pojechac po zaswiadczenie do gina, bo zapomniałam wziac we wtorek. do tego okazało sie, ze kasa chorych sie rozleniwiła i musze załatwic troche papierów od pracodawcy, zeby mi zasiłek okołoporodowy wypłacili na czas.

TŻ bedzie pewnie miał nowa robotę na dzień mężczyzny a na obiad kupiliśmy sobie sushi - ja niestety z awokado i paluszkami rybnymi...

GGI- trzymaj sie w dwupaku jak najdłuzej i nie stresuj- teraz juz dzieciaczkowi nic nie bedzie, jak przyjdzie na świat.

Anni- dacie rade z trójkami. Zel i Nurofen nie dają rady, czy nie stosujecie?

Pokrowce z nosidła, wózek- prałam zawsze zgodnie z instrukcją.

Mam zupełnie inna energie- u nas przepiekne słońce, choc jeszcze troche chłodno. Człowiek od razu weselszy, problemy mniejsze i na wszystko patrzy sie zupełnie inaczej.

A co tu tak ucichło w ogóle? Pakujecie torby??
__________________
Emilka 25.02.2014
Leon 19.04.2016
Trisdom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 13:20   #1146
patulinka94
Zadomowienie
 
Avatar patulinka94
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez Smarrita Pokaż wiadomość
dokładnie o to mi chodzi, dlatego dziś tylko witam się z rana, życzę miłego dnia i daję się za sprzątanie drugiej łazienki i potem mycie okien
No no ktoś tu chce szybko urodzić :P

Cytat:
Napisane przez AsiaPo Pokaż wiadomość
Pffff... dzień mężczyzny! Wystarczy im dzień chłopaka, który jest bardziej popularny. Poza tym aż dwa prezenty o nie!
Dzień mężczyzny
Obchodzimy to, więc dnia chłopaka już nie ma :P
Kupiłam tż perfumy, bo mu już się kończą no i dobry obiadek robię

Cytat:
Napisane przez GGI Pokaż wiadomość
Przyjechałam na KTG bo małą się nie ruszała i co okazało się że musze zostać w szpitalu Lekrz stwierdził że brzuch twardy i badał mnie bardzo dokłądnie szyjka bardzo krótka 18 mm a to dopiero 34 i 1 dzień wiec podłamałam sie leże na cegłach mega dawki magnezu dożylnie i już dostałam pierwszą dawkę sterydów na płucka dziecka bo lekarz stwierdził że akcja porodowa może sie zacząć w każdej chwili strasznie się przeraziłam jeszcze za wcześnie żeby córa przyszła na świat
to tak w skrócie
badanie miałąm robione krew i mocz i CrP i wszystko oki także chociaż tyle....
O jej. Coś te nasze córki są niegrzeczne
Najważniejsze że badania wyszły dobrze.
GGI 34 tc to nie jest tak strasznie, wiesz u mnie wtedy był 31 tydzień jak młoda nam napędziła takiego stracha...
Teraz dzidziuś już ma prawie wszystko wykształcone i podają ci sterydy na płucka więc będzie dobrze. Ja tam wierzę że chociaż do końca marca pozostaniemy jeszcze w dwupaku
No głowa do góry kochana

Cytat:
Napisane przez MaLoS Pokaż wiadomość
Zobaczcie jaki widoczek udało mi sie złapać... Oj coś czuje, ze to będą przyjaciele na życie Załącznik 6267151
Cudowny widok
patulinka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 13:42   #1147
jowitazz
Rozeznanie
 
Avatar jowitazz
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 754
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
PYTANIE:
Dziewczyny, jak pierzecie/czyścicie foteliki i wózki? Normalnie to da się w pralce czy trzeba gdzieś oddać do jakiejś pralni?
tapicerkę z fotelika i to co się dało zdjąć z wózka prałam w pralce na ręcznym programie i nic się nie stało

tabaska Ty jesteś z Leszna? Jeju, jaki świat mały.. Kejka z mojego rodzinnego miasta, Ty z leszna :O
jowitazz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-10, 13:43   #1148
patryska0804
Zadomowienie
 
Avatar patryska0804
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 939
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Agnessssa dzieki bardzo! A czemu mówisz aby na tych lekarzy nie trafić?
Kopycio Poli ost usg małego miałam w 32 tyg. . Chciałabym jednak wiedzieć jakiego klocka noszę w sobie. . Może być i 2d aby sprawdził czy wszystko jest w porządku
Annihilate ja też mam hustawke nastrojów. .
Kropcia mi mówią ze na twarzy troszkę spuchlam a po sobie widzę ze ręce mam napuchniete i juz sciagnelam obrączkę i pierścionki..
GGI lepiej dmuchać na zimne.. ale trzymam kciuki żeby Cię jeszcze wypuścili do domciu w dwupaku
__________________
Włosomaniaczka!


2007r- Dziewczyna
2013r- Narzeczona
2014r- Żona <3

5.08.2015 II kreseczki
25.08.2015 <3

Czekamy na Ciebie syneczku- Dominiś
patryska0804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 13:45   #1149
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez patulinka94 Pokaż wiadomość
No no ktoś tu chce szybko urodzić :P


Dzień mężczyzny
Obchodzimy to, więc dnia chłopaka już nie ma :P
Kupiłam tż perfumy, bo mu już się kończą no i dobry obiadek robię


O jej. Coś te nasze córki są niegrzeczne
Najważniejsze że badania wyszły dobrze.
GGI 34 tc to nie jest tak strasznie, wiesz u mnie wtedy był 31 tydzień jak młoda nam napędziła takiego stracha...
Teraz dzidziuś już ma prawie wszystko wykształcone i podają ci sterydy na płucka więc będzie dobrze. Ja tam wierzę że chociaż do końca marca pozostaniemy jeszcze w dwupaku
No głowa do góry kochana


Cudowny widok
Dziekkuje Wam wszystkiem dziewczynki za Wsparcie jestescie wielkie Staram sie nie panikowac i lezec wedle zalecen wiec no musi byc ok
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 13:45   #1150
AsiaPo
Mama Land
 
Avatar AsiaPo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 704
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez GGI Pokaż wiadomość

Musze się przyznać że miałam dużo nadrabiania. Postów naprodukowałyście co niemiara ale dziś jakaś wyjątkowa cisza wiec o przyzwoitej porze udało się mi Was przeczytać.


Miałam pisać wczoraj ale nie miałam siły troche wpadłam w DEPRESJE ryczeć mi sie chciało i w ogóle...
Jestem w szpitali wiem wiem już miały być tyklo pobyty porodowe no ale....
Przyjechałam na KTG bo małą się nie ruszała i co okazało się że musze zostać w szpitalu Lekrz stwierdził że brzuch twardy i badał mnie bardzo dokłądnie szyjka bardzo krótka 18 mm a to dopiero 34 i 1 dzień wiec podłamałam sie leże na cegłach mega dawki magnezu dożylnie i już dostałam pierwszą dawkę sterydów na płucka dziecka bo lekarz stwierdził że akcja porodowa może sie zacząć w każdej chwili strasznie się przeraziłam jeszcze za wcześnie żeby córa przyszła na świat
to tak w skrócie
badanie miałąm robione krew i mocz i CrP i wszystko oki także chociaż tyle....
Po prostu wizaż ma od wczoraj problemy i tylko dlatego jestes na bieżąco :P:
Mam nadzieję, ze jednak Maluszek posiedzi jeszcze w brzuszku! Kolana do siebie, pozytywne nastawienie i słuchać lekarzy

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
PYTANIE:
Dziewczyny, jak pierzecie/czyścicie foteliki i wózki? Normalnie to da się w pralce czy trzeba gdzieś oddać do jakiejś pralni?
Mam używkę Jedo Fyn i aż mnie zaskoczył fakt, jak łatwo się go rozkłada do pralki mądre te wózki robią
Początkowo trochę się bałam, ale wyprałam w 40st i puściłam na 800 obrotów, dzięki czemu szybko wyschło

Danika: Dzięki za patent - też skorzystam z takiego pakowania

MaLoS:

Nie ma jeszcze 15, a już wszyscy kurierzy dotarli (3 sztuki!)! Nawet od razu wrzuciłam pościel do prania i już mam gotową A bałam się, że będę uziemiona do końca dnia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20160310_13_15_22_Pro.jpg (75,2 KB, 22 załadowań)
__________________
A+D=M
M.
AsiaPo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 13:53   #1151
beth007
Zadomowienie
 
Avatar beth007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 602
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

hej hej, dawno mnie nie było ale dalej jestem w trójpaku!
miałam gorsze dni. Coś tam nadrobiłam...

wczoraj nawał emocji spowodował, ze wieczorem sobie sporo popłakałam i jakoś mi się lepiej zrobiło oby było już tylko lepiej
na uczelni egzaminy w większości napisane - zostały jeszcze 2. czekam na wyniki, bo poszło mi mega źle i liczę się z tym, że mnie wywalą

chodzić dalej nie mogę, czuje się jak słoń.
Z TŻ ciche dni więc mam trochę spokoju


GGI - trzymaj się cieplutko trzymam kciuki by dzidzia jeszcze nie wychodziła


Sun - Gratulacje !!!!!
__________________


beth007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-10, 13:55   #1152
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Salud skąd ja to znam... Mi tez mówią ze teraz lepiej ze bardziej kobieco
Ja tam wole siebie szczuplutką... Ale usta i cycki fakt mogły zostać.

Przywiozłam dziś wózek od taty i będę prała materacyk ze środka a cały przelecę gąbeczka z płynem do prania i wodą.

Sen znów miałam zwariowany. Ze jechałam na porodówkę bo sie akcja zaczęła i dziecko sie przekręcalo gliwa w dół. Poród poszedł szybko tylko ... Urodziłam chłopca wkładałam mu cyca by karmić jak leżał skora do skory ale to wcale nie było łatwe...


GGI trzymaj sie

Trisdom zgadłas ja sprawdzałam torbę czy wszystko zapakowałam
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja


Edytowane przez kropcia007
Czas edycji: 2016-03-10 o 13:57
kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 14:01   #1153
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez MaLoS Pokaż wiadomość
Groszek---- pochodzę z okolic Środy, ale nie mieszkam tam juz jakies 15 lat jednak zgodzę z Kejką na temat szpitala średzkiego... Nic ciekawego!

Kopycio---- moja siostra miała w ciąży drętwienie dłoni, przeszło wszystko po porodzie

PUCHNIĘCIE --- tez to zauważyłam, usta mam jak Siwiec i w ogóle jakoś skóra na twarzy mi sie zmieniła, przebarwienia mam jakies i zaczerwienienia


Zobaczcie jaki widoczek udało mi sie złapać... Oj coś czuje, ze to będą przyjaciele na życie Załącznik 6267151

Oh jak słodko


GGI trzymam kciuki żebyście zostały jak najdłużej w dwupaku


Mi tez hormony szaleją, płacze co chwilę, i to w sumie z byle powodu, masakra.


Cięzko dziś nadazyć bo co wejdę to wizaż się psuje
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 14:24   #1154
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Hej
Ja mam tez ostatnio humor do dupy, pisać mi sie nie chce...

GGI biedna, wytrzymasz jakoś, bedzie dobrze. Ja mam wszystko twoje objawy+ jeszcze te poprzednie problemy ale nie kładł mnie do szpitala (wie, ze nie moge sobie pozwolić teraz na szpital) także nie łam sie. Wiele z nas ma podobne objawy i leży w domu, także moze twój jest nadgorliwy- ale to w sumie dobrze będziesz pod obserwacja

Ja nie piorę ani pokrowca na fotelik ani od wozka. Mam nowe, ale podchodzę do tego jak Justyna. Ale foteliki samochodowe piorę w razie konieczności (starszaków) i normalnie sie ściąga, w tych małych to w ogóle pikus to zdjąć. Trzeba tylko prac wg instrukcji, która jest gdzieś tam w środku na metce.

Kocyki z minky i rożek (ten ostatni- bawełna+ dresowka) prałam w pralce na 30* i wirowanie na 800. Nic sie nie stało.

SAMOPOCZUCIe mam do dupy. Dosłownie... Boli mnie kość ogonowa, pipa, rano sie budzę z bólem brzucha, bólem nóg. No masakra mowię wam....cały dzien praktycznie wszystko mnie boli... Ja mam juz tak dość... Jeszcze 10 dni... To jedyne pocieszenie. Jakbym miała łazić jeszcze 3 czy 4 tygodnie tak to bym zwariowała chyba widziecie, ze ja tylko narzekam ostatnio dlatego nie pisze nic... Ehhh

Aha mi gęba nie spuchła. Chociaż tyle

Edytowane przez gosiaczek071
Czas edycji: 2016-03-10 o 14:25
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 14:37   #1155
patulinka94
Zadomowienie
 
Avatar patulinka94
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Gosiaczek jeszcze 10 dni.? Jak to zlecialo!
Dasz rade kochana
patulinka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 14:40   #1156
gosiulka22
Wtajemniczenie
 
Avatar gosiulka22
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 094
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez GGI Pokaż wiadomość
A co dokładnie zbierasz na dzien porodu?
spodobaŁ mi się Twój pomyśł z tymi torbami i podmianka w aucie

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------



Jezusie takich wiadomości to sie nie spodziewałam kopara spadła mi do ziemi. Najważniejsze ze juz w domu jestescie czekam niezmiernie na wieści....
GRATULACJE CÓRKI jesteś NR 1 na wątku
a zakłady szlak tfaił


Payulinka yak czytam i czytam posty i mi przypomniałaś o 34


Cloche spóźnione ale szczere 100 lat!

Gratuluje udanych wizyt u duzych dzieciaków.

Musze się przyznać że miałam dużo nadrabiania. Postów naprodukowałyście co niemiara ale dziś jakaś wyjątkowa cisza wiec o przyzwoitej porze udało się mi Was przeczytać.


Miałam pisać wczoraj ale nie miałam siły troche wpadłam w DEPRESJE ryczeć mi sie chciało i w ogóle...
Jestem w szpitali wiem wiem już miały być tyklo pobyty porodowe no ale....
Przyjechałam na KTG bo małą się nie ruszała i co okazało się że musze zostać w szpitalu Lekrz stwierdził że brzuch twardy i badał mnie bardzo dokłądnie szyjka bardzo krótka 18 mm a to dopiero 34 i 1 dzień wiec podłamałam sie leże na cegłach mega dawki magnezu dożylnie i już dostałam pierwszą dawkę sterydów na płucka dziecka bo lekarz stwierdził że akcja porodowa może sie zacząć w każdej chwili strasznie się przeraziłam jeszcze za wcześnie żeby córa przyszła na świat
to tak w skrócie
badanie miałąm robione krew i mocz i CrP i wszystko oki także chociaż tyle....
oj biedna, trzymaj się tam dzielnie w szpitalu obyś szybko wyszła do domu

Cytat:
Napisane przez justyna_fli Pokaż wiadomość
No ale dziecko nie bedzie bezposrednio dotykac tej tapicerki, przynajmniej na poczatku bo wiadomo podloze przescieradelko czy pieluche... Idac tym tokiem myslenia to bym musiala wyprac lozeczko (bo mamy turystyczne) i materac tez :/ Wywietrzyl sie dobrze bo stoi wyjety z kartonu juz jakis czas to chyba wystarczy
ja jak miałam nowe to tez nie prałam ani wózka ani fotelika teraz po córce to wypada wyprać bo jest nieco ubrudzony pozatym i wózek i fotelik już długo stały nieużywane

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Ale cisza tu ostatnio, pewnie wszystkie się przygotowują przynajmniej ja piorę w końcu ubranka, pościele, kocyki, pieluchy i jestem na półmetku ale chyba druga połowa pójdzie w przyszłym tygodniu bo nie mam gdzie na raz suszyć tych ubranek a prasowanie tez trochę zajmuje. Przez to zaniedbałam codzienne pranie i mam łazienkę zawaloną :P
gosiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 14:41   #1157
MaLoS
Rozeznanie
 
Avatar MaLoS
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 848
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Głupi wizaż, co tu szwankuje?! Napisałam długiego posta i error

Zrobiłam ostatnie zamowienie z Gemini, termometr microlife, części zamienne do medeli, probiotyk, frida, witaminy dla TŻ i mnie, pieluszki i kilka jeszcze rzeczy i 3 stówki poszłyyyy ale to juz bedzie wszystko...
Muszę dokupić jeszcze staniki do karmienia i to juz w HM stacjonarnie kupie moze nawet jutro

Ostatnia pralka do wyprasowania, do torby muszę wrzucić kilka rzeczy i wszystko gotowe, tylko czekać na księcia

A fotkę faktycznie w dobrym momencie zrobiłam, nasza Dela tuliła sie do brzuszka, a Adaś aż sie wypinał do niej i cały sie podsuwał słodziaki

Humory---- tez mam spadek formy i wszystko mnie boli i wkurza, to chyba naturalne, ze przychodzi ogromne zmęczenie i frustracja tym stanem....

Beth--- dobrze, ze sie odezwałaś
__________________
DECYZJA --> KONSEKWENCJE

Zmiany? Zawsze na lepsze
MaLoS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 14:42   #1158
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez tabaska25 Pokaż wiadomość
Kejka w sobotę i w niedziele są targi w NAszym Lesznie "u Kubusia"
Wiem, ale po pierwsze Kubuś ma ceny z kosmosu, a po drugie ja już wszystko mam, więc się nie wybieram Tłok będzie bo się ludzie rzucą na rabaty

GGI no nieładnie z tym szpitalem. No al trzymaj nóżki razem i nie wypuszczaj maleństwa

Smarrita nooo to 3mam kciuki za Twoje plany

Gosiaczek ja mam to samo...co do joty....i nogi też mnie bolą, nie wiem od czego! 10 dni...jak to brzmi...ja od dziś mam równy miesiąc do terminu, a to znaczy, że została mi połowa...

Co Wy macie z tym dniem mężczyzny Co my mieszkamy w Trynidadzie? No ale w sumie dla mnie i walentynki są wielką głupotą, tak samo ja Halloween więc spoko :P jak musicie to obchodźcie

A co do prania fotelików i wózków... Nie przyszło mi to do głowy nawet i szczerze mówiąc ... na pewno nie będę tego prać
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 14:42   #1159
Smarrita
Wtajemniczenie
 
Avatar Smarrita
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 103
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Mi przy pierwszym dziecku nawet do glowy nie przyszlo prac wózekdopiero jak mloda spacerówke ubrudzila to wypralam i już nie zlozylsm jak powinnam

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
Smarrita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-10, 14:43   #1160
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez kejka90 Pokaż wiadomość
Kalpana zalezy jakie "torby" masz na mysli. Ja mam dwie, ale zdecydowanie rozmiar jak dla jednej osoby na wypad weekendowywiec gdzies podklady, pampersy, reczniki trzeba schowac
Fakt, zależy czy torby są duże czy małe
Cytat:
Napisane przez jowitazz Pokaż wiadomość
kalpana ja mam dwie osobne torby i niestety do mojego szpitala trzeba wszystko wziąć, łącznie z podkładami, pampersami, ciuszkami itp. Nawet laktator spakowałam na wszelki wypadek, bo pewnie położne nie pomogą przy karmieniu
No jeżeli się bierze jeszcze ubranka dla dziecka na pobyt w szpitalu, to trochę więcej miejsca potrzeba. Ja nie muszę brać, tyle co na wyjście i w sumie niewiele rzeczy mi potrzeba.
Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
STRACH

Kurczę ktora ostatnio w nocy uspokajała malucha bo miała straszny sen? Nie moge sobie przypomnieć - Lin?



Ja dzis miałam taka sytuacje:

Siedzę w tramwaju, delektuje sie wariacami malej i staram ni krzyczeć jak sie odpycha i uciska szyjke. I gościu wsiadl i chcial dojść do jakiegoś miejsca. Ja siedzialam przy oknie przodem w takiej czwórce dwie osoby na przeciwko. I tramwaj akurat skrecal i ten pan zaczął lecieć wprost na mnie.

Tak mi adrenalina skoczyla ze Malo tam nie zeszlam! Wyciągnęłam tylko ręce by nie poleciał mi prosto na brzuch ale inni ludzie obok tez go lapali. No i jakos się w ostatniej chwili zlapal i usiadł na swoim miejscu.

Ale od tej chwili dziecko przestalo sie ruszać. Zero! Przed tym incydentem brzuch latal na prawo lewo a tu cisza. Tak z 5-10 min jechałam w ciszy. Potem tak lekko zaczela plumkac ale to tez tak leciutko czasem. Dopiero w domu jak usiadlam, pogadalam, wypilam herbatkę to sie ożywiła.

No niesamowite to jest - bardzo muszą czuc nasze uczucia.
Cytat:
Napisane przez kajaja Pokaż wiadomość
my zastanawiamy sie nad imieniem bo raczej nie bedzie Fabian
O kurcze. Dobrze że ten facet się na Ciebie nie przewrócił...

GGI kciuki żebyście jeszcze trochę wytrzymały w dwupaku

Beth no nareszcie jesteś

Dziewczyny które mają już dzieci. Polecicie coś na katar? Dzisiaj pół nocy miałam nieprzespane bo walczyliśmy z katarem Smarowałam maścią majerankową, ale ona nic nie daje. Po nasivinie też żadnej ulgi
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 14:57   #1161
kopycio
Rozeznanie
 
Avatar kopycio
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 642
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Az sie zaczelam oglądać w lustrze hmm chyba nie puchne, jeszcze

Dzis tez czekam na kuriera do mnie leci torba z dawandy

GGI
Kurczę, trzymaj sie tam niech maleństwo jeszcze nie wychodzi ale jak zdecyduje inaczej to na pewno wszystko bedzie dobrze głowa do gory!

Malos
Jak slodko oj to bedzie przyjazn

Linaewen
Z wózka wszystko powyciągałam, jest na suwaki i wypralam, z fotelika tez sie ściąga, wiec sru do pralki

Lucy
Pracusiu! Dzieki Tobie ruszyłam sie i ogarnęłam łazienkę, lece dalej ze sprzataniem ja na razie nie sterylizuje, to 10 minut, jak bedzie potrzeba to maz to zrobi

Velika
Ty jeszcze pracujesz? jeeeeju.. Masz zdrowie

Dzis tez mi sie wiesza forum

Gosia tylko 10 dni??? Woow! Z takiej racji chciałabym miec cesarke wiedziałabym kiedy ide i juz, a tak to czekaj, czy to juz czy nie, czy ten ból to juz TO czy jeszcze nie to mnie najbardziej stresuje..

Obiad gotowy, pranie sie robi, dokupilam pieluch tetrowych, miałam trzy
Biorę sie za żyrafę
kopycio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 15:29   #1162
NetaC
Raczkowanie
 
Avatar NetaC
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 485
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Wizaż ma jakies problemy. Wywala mnie co chwilę nie da się czytać.

Zobaczcie jakie fajne obrazki ns temat mamus.

http://www.supermamy.pl/styl-zycia/6...ie-Jomard.html
NetaC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 15:46   #1163
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Fakt, zależy czy torby są duże czy małe

No jeżeli się bierze jeszcze ubranka dla dziecka na pobyt w szpitalu, to trochę więcej miejsca potrzeba. Ja nie muszę brać, tyle co na wyjście i w sumie niewiele rzeczy mi potrzeba.



O kurcze. Dobrze że ten facet się na Ciebie nie przewrócił...

GGI kciuki żebyście jeszcze trochę wytrzymały w dwupaku

Beth no nareszcie jesteś

Dziewczyny które mają już dzieci. Polecicie coś na katar? Dzisiaj pół nocy miałam nieprzespane bo walczyliśmy z katarem Smarowałam maścią majerankową, ale ona nic nie daje. Po nasivinie też żadnej ulgi
Ja robie zawsze inhalacje. Jest taka nowa sól fizjologiczna z kwasem hialuronowym nebu-dose sie nazywa. I ja z niej robie. Tak to psikam tylko ze moje starsze i ja używam VICKS z tej firmy vic vapo rub. Mozna tez smarować tym vic klatkę i plecy (maścią) Jak dziecko mniejsze to maść Aromaactive, jest od 1 dnia.

Tak za 10 lub max 11 dni bedzie moja cc...ehhhh
Z jednej strony sie cieszę a z drugiej, ah szkoda gadac
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 15:49   #1164
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

cisza, bo wizaż szwankuje
gosiaczek 10 dni, masakra aż trudno uwierzyć, że tak zleciało!
beth dobrze, że się odezwałaś to jeszcze z zaginionych została Ineso
do mnie jutro przyjeżdża szafa dla małej wstępnie co prawda wszystko zmieściłam w komodzie, ale tak na styk... więc jest niezbędna.
Mi do ogarnięcia zostało jeszcze parę rzeczy, w sumie to nawet sporawo. Musimy pokoik skończyć, jeszcze pranie jedno czy dwa, dopakować torbę do końca itd. Ale od soboty ruszam z tym wszystkim, bo będę miała nadmiar wolnego czasu ;] a w przyszłym tygodniu przeprowadzam się na 4 dni do rodziców, bo mąż jedzie do Poznania na egzaminy, obym nie urodziła nie mogę go dodatkowo stresować ;]
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 15:52   #1165
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Mi sie wydaje, ze ineso tez urodziła. Ostatnio dość dużo soe odzywała i nagle cisza...tak było z Sunshine tez ...sprawdziłam jej ost wiad i jest z 2 marca na temat chusty, potem cisza

Edytowane przez gosiaczek071
Czas edycji: 2016-03-10 o 15:57
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 16:02   #1166
NetaC
Raczkowanie
 
Avatar NetaC
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 485
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

GiGi trzymam kciuki byś jeszcze wytrzymała w dwupaku do 36 tygodnia albo dłużej
NetaC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 16:04   #1167
patulinka94
Zadomowienie
 
Avatar patulinka94
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez gosiaczek071 Pokaż wiadomość
Mi sie wydaje, ze ineso tez urodziła. Ostatnio dość dużo soe odzywała i nagle cisza...tak było z Sunshine tez ...sprawdziłam jej ost wiad i jest z 2 marca na temat chusty, potem cisza
Ja próbowałam sprawdzić kiedy Ineso ostatni raz się logowala ale albo się nie da, albo ja nie umiem... :/
Mam nadzieję że u niej wszystko dobrze.
patulinka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 16:13   #1168
lucy111
Zadomowienie
 
Avatar lucy111
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 702
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez patryska0804 Pokaż wiadomość
Agnessssa dzieki bardzo! A czemu mówisz aby na tych lekarzy nie trafić?
Kopycio Poli ost usg małego miałam w 32 tyg. . Chciałabym jednak wiedzieć jakiego klocka noszę w sobie. . Może być i 2d aby sprawdził czy wszystko jest w porządku
Annihilate ja też mam hustawke nastrojów. .
Kropcia mi mówią ze na twarzy troszkę spuchlam a po sobie widzę ze ręce mam napuchniete i juz sciagnelam obrączkę i pierścionki..
GGI lepiej dmuchać na zimne.. ale trzymam kciuki żeby Cię jeszcze wypuścili do domciu w dwupaku
te nasze humorki to chyba norma na tym etapie, ostatnio czesto mam takie wieczory ze popłakałbym sobie bez powodu

palce puchną mi tylko jak jest za gorąco

Cytat:
Napisane przez AsiaPo Pokaż wiadomość
Po prostu wizaż ma od wczoraj problemy i tylko dlatego jestes na bieżąco :P:
Mam nadzieję, ze jednak Maluszek posiedzi jeszcze w brzuszku! Kolana do siebie, pozytywne nastawienie i słuchać lekarzy


Mam używkę Jedo Fyn i aż mnie zaskoczył fakt, jak łatwo się go rozkłada do pralki mądre te wózki robią
Początkowo trochę się bałam, ale wyprałam w 40st i puściłam na 800 obrotów, dzięki czemu szybko wyschło

Danika: Dzięki za patent - też skorzystam z takiego pakowania

MaLoS:

Nie ma jeszcze 15, a już wszyscy kurierzy dotarli (3 sztuki!)! Nawet od razu wrzuciłam pościel do prania i już mam gotową A bałam się, że będę uziemiona do końca dnia
nazamawiałaś tej pościeli to ta którą kropcia polecała?

Cytat:
Napisane przez beth007 Pokaż wiadomość
hej hej, dawno mnie nie było ale dalej jestem w trójpaku!
miałam gorsze dni. Coś tam nadrobiłam...

wczoraj nawał emocji spowodował, ze wieczorem sobie sporo popłakałam i jakoś mi się lepiej zrobiło oby było już tylko lepiej
na uczelni egzaminy w większości napisane - zostały jeszcze 2. czekam na wyniki, bo poszło mi mega źle i liczę się z tym, że mnie wywalą

chodzić dalej nie mogę, czuje się jak słoń.
Z TŻ ciche dni więc mam trochę spokoju


GGI - trzymaj się cieplutko trzymam kciuki by dzidzia jeszcze nie wychodziła


Sun - Gratulacje !!!!!
dobrze ze sie odezwałaś, może wcale nie było tak źle z tymi egzaminami
Cytat:
Napisane przez gosiaczek071 Pokaż wiadomość
Hej
Ja mam tez ostatnio humor do dupy, pisać mi sie nie chce...

GGI biedna, wytrzymasz jakoś, bedzie dobrze. Ja mam wszystko twoje objawy+ jeszcze te poprzednie problemy ale nie kładł mnie do szpitala (wie, ze nie moge sobie pozwolić teraz na szpital) także nie łam sie. Wiele z nas ma podobne objawy i leży w domu, także moze twój jest nadgorliwy- ale to w sumie dobrze będziesz pod obserwacja

Ja nie piorę ani pokrowca na fotelik ani od wozka. Mam nowe, ale podchodzę do tego jak Justyna. Ale foteliki samochodowe piorę w razie konieczności (starszaków) i normalnie sie ściąga, w tych małych to w ogóle pikus to zdjąć. Trzeba tylko prac wg instrukcji, która jest gdzieś tam w środku na metce.

Kocyki z minky i rożek (ten ostatni- bawełna+ dresowka) prałam w pralce na 30* i wirowanie na 800. Nic sie nie stało.

SAMOPOCZUCIe mam do dupy. Dosłownie... Boli mnie kość ogonowa, pipa, rano sie budzę z bólem brzucha, bólem nóg. No masakra mowię wam....cały dzien praktycznie wszystko mnie boli... Ja mam juz tak dość... Jeszcze 10 dni... To jedyne pocieszenie. Jakbym miała łazić jeszcze 3 czy 4 tygodnie tak to bym zwariowała chyba widziecie, ze ja tylko narzekam ostatnio dlatego nie pisze nic... Ehhh

Aha mi gęba nie spuchła. Chociaż tyle
10 dni ale zleciało
ciekawe czy w międzyczasie jeszcze któras się rozpakuje
bo coś czuję ze po 21 już się sypną porody

Cytat:
Napisane przez MaLoS Pokaż wiadomość
Głupi wizaż, co tu szwankuje?! Napisałam długiego posta i error

Zrobiłam ostatnie zamowienie z Gemini, termometr microlife, części zamienne do medeli, probiotyk, frida, witaminy dla TŻ i mnie, pieluszki i kilka jeszcze rzeczy i 3 stówki poszłyyyy ale to juz bedzie wszystko...
Muszę dokupić jeszcze staniki do karmienia i to juz w HM stacjonarnie kupie moze nawet jutro

Ostatnia pralka do wyprasowania, do torby muszę wrzucić kilka rzeczy i wszystko gotowe, tylko czekać na księcia

A fotkę faktycznie w dobrym momencie zrobiłam, nasza Dela tuliła sie do brzuszka, a Adaś aż sie wypinał do niej i cały sie podsuwał słodziaki

Humory---- tez mam spadek formy i wszystko mnie boli i wkurza, to chyba naturalne, ze przychodzi ogromne zmęczenie i frustracja tym stanem....

Beth--- dobrze, ze sie odezwałaś


Cytat:
Napisane przez kejka90 Pokaż wiadomość
Wiem, ale po pierwsze Kubuś ma ceny z kosmosu, a po drugie ja już wszystko mam, więc się nie wybieram Tłok będzie bo się ludzie rzucą na rabaty

GGI no nieładnie z tym szpitalem. No al trzymaj nóżki razem i nie wypuszczaj maleństwa

Smarrita nooo to 3mam kciuki za Twoje plany

Gosiaczek ja mam to samo...co do joty....i nogi też mnie bolą, nie wiem od czego! 10 dni...jak to brzmi...ja od dziś mam równy miesiąc do terminu, a to znaczy, że została mi połowa...

Co Wy macie z tym dniem mężczyzny Co my mieszkamy w Trynidadzie? No ale w sumie dla mnie i walentynki są wielką głupotą, tak samo ja Halloween więc spoko :P jak musicie to obchodźcie

A co do prania fotelików i wózków... Nie przyszło mi to do głowy nawet i szczerze mówiąc ... na pewno nie będę tego prać
spoko, ja też nie mam jakiegoś parcia na obchodzenie tych wszystkich świąt
nawet dnia kobiet jakos szczególnie nie świętowaliśmy, a walentynek to juz w ogóle

Cytat:
Napisane przez kopycio Pokaż wiadomość
Az sie zaczelam oglądać w lustrze hmm chyba nie puchne, jeszcze

Dzis tez czekam na kuriera do mnie leci torba z dawandy

GGI
Kurczę, trzymaj sie tam niech maleństwo jeszcze nie wychodzi ale jak zdecyduje inaczej to na pewno wszystko bedzie dobrze głowa do gory!

Malos
Jak slodko oj to bedzie przyjazn

Linaewen
Z wózka wszystko powyciągałam, jest na suwaki i wypralam, z fotelika tez sie ściąga, wiec sru do pralki

Lucy
Pracusiu! Dzieki Tobie ruszyłam sie i ogarnęłam łazienkę, lece dalej ze sprzataniem ja na razie nie sterylizuje, to 10 minut, jak bedzie potrzeba to maz to zrobi

Velika
Ty jeszcze pracujesz? jeeeeju.. Masz zdrowie

Dzis tez mi sie wiesza forum

Gosia tylko 10 dni??? Woow! Z takiej racji chciałabym miec cesarke wiedziałabym kiedy ide i juz, a tak to czekaj, czy to juz czy nie, czy ten ból to juz TO czy jeszcze nie to mnie najbardziej stresuje..

Obiad gotowy, pranie sie robi, dokupilam pieluch tetrowych, miałam trzy
Biorę sie za żyrafę
pochwal się fotami torby

jaki tam ze mnie pracuś już dawno to wszystko powinnam zrobic ale jakoś się ogarnąć nie mogłam
lucy111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 16:22   #1169
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Jowitazz mieszkam 10km od Leszna a nie wiedziałam, że Ty tez z okolic
__________________
Spełniona mama, zakochana żona, szczęśliwa kobieta.
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 16:24   #1170
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

No nie da się dziś tu pisać !
Pocytowałam i wywaliło mnie errorem i dupka

Cytat:
Napisane przez tabaska25 Pokaż wiadomość
Moja koleżanka ostatnio pokazywala mi zdejcie z czasu gdy byla tuz przed porodem, taki miala nos spuchnięty i buzie ze wygladala jak Fiona. Masakra, ja póki co nie zauwazylam zmian na twarzy.

Musiałam dzisiaj odespać i oczywiście telefon dzwoni jak ja potrzebuje chwili spokoju, nie mam ochoty nic robic a zapal taki byl od rana, nawet mi sie za obiad nie chce wziac...
i jak? zrobiłaś obiadek w końcu czy olałaś ?

Cytat:
Napisane przez GGI Pokaż wiadomość
Miałam pisać wczoraj ale nie miałam siły troche wpadłam w DEPRESJE ryczeć mi sie chciało i w ogóle...
Jestem w szpitali wiem wiem już miały być tyklo pobyty porodowe no ale....
Przyjechałam na KTG bo małą się nie ruszała i co okazało się że musze zostać w szpitalu Lekrz stwierdził że brzuch twardy i badał mnie bardzo dokłądnie szyjka bardzo krótka 18 mm a to dopiero 34 i 1 dzień wiec podłamałam sie leże na cegłach mega dawki magnezu dożylnie i już dostałam pierwszą dawkę sterydów na płucka dziecka bo lekarz stwierdził że akcja porodowa może sie zacząć w każdej chwili strasznie się przeraziłam jeszcze za wcześnie żeby córa przyszła na świat
to tak w skrócie
badanie miałąm robione krew i mocz i CrP i wszystko oki także chociaż tyle....
Kochana!!!!
trzymam kciuki i wysyłam pozytywne myśli by córeczka jeszcze posiedziała w Twoim brzuszku
Cytat:
Napisane przez MaLoS;57121736
Zobaczcie jaki widoczek udało mi sie złapać... Oj coś czuje, ze to będą przyjaciele na życie [emoji7

chciałam otworzyć w nowym oknie większe ale no ... wizaż....
Na miniaturce i tak cudnie wygląda
Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
PYTANIE:
Dziewczyny, jak pierzecie/czyścicie foteliki i wózki? Normalnie to da się w pralce czy trzeba gdzieś oddać do jakiejś pralni?
Napisałam do producenta z pytaniem czy można prać w pralce - odpisał, że ręcznie.
Ale my to w dupce mamy i w pralce wypierzemy stwierdziliśmy z mężem, że tak piszą by się zabezpieczyć w razie gdyby ktoś im odesłał reklamacje bo się w praniu zepsuło.

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
GGI: może trochę dmuchaja na zimne ale pewnie to i lepiej. Przynajmniej cie przypilnują. Trzymaj się.

A mój pomysł z torba jest wynikiem doświadczenia do porodowej torby:
Ciemny recznik
Kosmetyczka która później sobie zostawię (mała bo make up-u nie planuje czyli żel pod prysznic, pasta, szczoteczka, mały żel do twarzy i krem do buzi i dezodorant)
Koszula do porodu
Szlafrok
Skarpetki
Klapki gumowe
Szminka nawilżająca
Chusteczki zwykle i mokre (mała paczka)
Woda
Coś słodkiego
No i dokumenty

Wszystkie te rzeczy mi się przydały przy porodzie

Podkłady, podpaski, szampon do włosów i inne rzeczy mam w drugiej torbie. Mąż obleci na parking w 5 minut
O dzięki za tą listę
ja zaraz muszę popakować co mam do torby
A i zapomniałam zrobić zdjęcie torby! To nic. Jutro zrobię bo tak w świetle żarówki to nie fajnie

Cytat:
Napisane przez gosiaczek071 Pokaż wiadomość
SAMOPOCZUCIe mam do dupy. Dosłownie... Boli mnie kość ogonowa, pipa, rano sie budzę z bólem brzucha, bólem nóg. No masakra mowię wam....cały dzien praktycznie wszystko mnie boli... Ja mam juz tak dość... Jeszcze 10 dni... To jedyne pocieszenie. Jakbym miała łazić jeszcze 3 czy 4 tygodnie tak to bym zwariowała chyba widziecie, ze ja tylko narzekam ostatnio dlatego nie pisze nic... Ehhh

Aha mi gęba nie spuchła. Chociaż tyle
10 dni !!!!
Nie do wiary

och I Antek będzie już z wami
Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
O kurcze. Dobrze że ten facet się na Ciebie nie przewrócił...
Noooo..... przerażające to było....
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-30 10:55:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:05.