Mamusie kwietniowe 2016 - część VI - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-14, 10:35   #1921
akinomka03
Rozeznanie
 
Avatar akinomka03
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 585
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez kejka90 Pokaż wiadomość
Ineso no wlasnie dlatego nie zostalam, w razie czego moge pojechac jeszcze raz.

Jestem cala obolala od ruchow malegoaly czas sie rusza wariat jedenprzed chwila oddalam Gbs do badania i ostatnie pobranie krwi mialam...
Oj z jednej strony super uczucie te ruchy a z drugiej bolesne

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
witam
ja już od rana odwiedziłam lab. Nienawidzę badać moczu, dzisiaj przy okazji jego pobierania zalałam nim pół kibla, nie pytajcie jak mam nadzieję, że to już ostatni raz
kejka ale burak z tego lekarza ale najważniejsze, że wszystko ok i nie musiałaś zostawać w szpitalu
tabaska nie denerwuj się na zapas, może tylko ci się wydaje, że się przekręcił, oby nie
co do tp, to ja mam jak duchaa, z om 1.04, z usg 12.04 i bądź tu mądry ;] mi pozytywny test wyszedł dopiero w 50 dc, a owu była w okolicy 30 dc. Z om już mam donoszoną ciążę ;] Ale comiesięczne usg potwierdza raczej ten drugi termin, nie przesuwa mi się prawie nic do przodu.
hehe ja też zawsze jak muszę nasikać do pojemniczka to masakra zdarzało sie że i ręka obsikana
ja jutro ide na pobbranie krwi i z siuśkami.


Cytat:
Napisane przez jowitazz Pokaż wiadomość
Witam się z rana

Dzisiaj zwątpiłam, że w ogóle kiedyś urodzę. Męczę się ze skurczami nadal, jestem baaardzo obolała i mam już dość.
no długo to u Ciebie trwa, może jak już rozkręcsą się te właściwe skurcze to poród szybko pójdzie

Cytat:
Napisane przez kopycio Pokaż wiadomość
Wczoraj zgrzeszyłam i zrobiłam eklerki moze nie sa piekne ale pyyyszne
hmmm zjadłabym, kiedyś robiłam ale ciasto jakieś twarde wyszło, dasz przepis?
akinomka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 10:36   #1922
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Ja miałam krążek i jakoś nie wyobrażam sobie, by miał to tak wylecieć sam. Gin sie niezle namęczył aby mi go wyjąc... I bolało

A huśtawka z palet to rożne sa, wpisz w Google bo wyskakują naprawde przeróżne. Nie znalazłam idealnej. A to z ikei to wycofane, nie wiem czemu... Szukam używanych, jakichkolwiek ale nigdzie nie ma.. Na olx 1 oferta ale niebieski i brudny.

Z palet można cuda robić stoły, ławy, meble na ogród, spod po łóżko- Sasiadka ma, pomalowała na biało, na to materac i mega wyglada oglądam czasem Dorota was urządzi i ona robiła podwieszane stoliki nocne z palet, super
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 10:37   #1923
patulinka94
Zadomowienie
 
Avatar patulinka94
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Gosiaczek ja mam właśnie ten krążek bardzo nisko.
A w którym tc ci wyciągał ten krążek?
patulinka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 10:39   #1924
NetaC
Raczkowanie
 
Avatar NetaC
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 485
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez Kayira Pokaż wiadomość
Bry dzien..

Neta, wydaje mi sie ze ciuszki wlasnie sobie rozmiarami poukladac. A takie wieksze schowac. Np w karton. Ja poki co mam wyciagniete 56 i 62...
Cytat:
Napisane przez jowitazz Pokaż wiadomość
Ja porozdzielałam ubranka na rozmiary 0-3, 3-6, 6-9 i większe i poukładałam osobno w szufladach. Później pewnie by na to czasu nie było.
Cytat:
Napisane przez beth007 Pokaż wiadomość

ja układałam wg rozmiarów, 50-56-62 . te najmniejsze na wierzchu.
powyżej 62 rozmiaru w karton i schowałam. Wątpię by moje kruszynki szybko się wbiły w ten rozmiar
No tak, ale mnie przerasta też to że tego tyle jest , różne rodzaje to bluzeczka to pajacyk to body. Na raz tego nie da rady zrobić, trochę już podzieliłam ale muszę więcej, no i kupiłam koszyki z tesco takie plastikowe małe i w nich układam sobie by mi się łatwiej wyjmowało bo poukładane na półce w kosteczkę to strasznie niewygodne mi się wydaje i nic nie widać.
No i muszę zrobić to wszystko na dniach bo się czas kruszy, a jak mały będzie na świecie nie liczę że będę miała czas.
NetaC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 10:42   #1925
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

[QUOTE=beth007;57313726]Mi ostatnio gin mówiła właśnie, ze jak skurczy dostanę to ten krążek sam wyleci i chodziłam tak cały dzień przerażona że jak to tak może mi spaść A TŻ się śmiał że jak nie zareaguje na skurcze to chociaż po wypadającym krążku się zorientuje że rodzę

to co pogrubilam no bomba
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 10:44   #1926
duchaa123
Wtajemniczenie
 
Avatar duchaa123
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 359
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Anni dobrze kojarzysz jeden tarmin mam z om a drugi z usg ciekawe , jutro mam wizyte i pewnie zbada mnie docipnie a i usg by sie przydalo no moze mi zrobi jak mu troche ponarzekam

Rano tak pieknie sloneczko wogole wiaterku nie bylo no cudnie , a teraz piekne sloneczko ale taki zimny wiatr zacza wiac i sie popsuło ;(
__________________
"Wolę jedno życie z Tobą, niż samotność przez wszystkie ery tego świata"

Adrian 13.05.2013 r Gabriela 13.04.2016 r
duchaa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 10:49   #1927
jowitazz
Rozeznanie
 
Avatar jowitazz
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 754
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez akinomka03 Pokaż wiadomość
Oj z jednej strony super uczucie te ruchy a z drugiej bolesne



hehe ja też zawsze jak muszę nasikać do pojemniczka to masakra zdarzało sie że i ręka obsikana
ja jutro ide na pobbranie krwi i z siuśkami.




no długo to u Ciebie trwa, może jak już rozkręcsą się te właściwe skurcze to poród szybko pójdzie



hmmm zjadłabym, kiedyś robiłam ale ciasto jakieś twarde wyszło, dasz przepis?
Oooo szybki poród, to byłaby świetna nagroda za te męczarnie

Cytat:
Napisane przez NetaC Pokaż wiadomość
No tak, ale mnie przerasta też to że tego tyle jest , różne rodzaje to bluzeczka to pajacyk to body. Na raz tego nie da rady zrobić, trochę już podzieliłam ale muszę więcej, no i kupiłam koszyki z tesco takie plastikowe małe i w nich układam sobie by mi się łatwiej wyjmowało bo poukładane na półce w kosteczkę to strasznie niewygodne mi się wydaje i nic nie widać.
No i muszę zrobić to wszystko na dniach bo się czas kruszy, a jak mały będzie na świecie nie liczę że będę miała czas.
Najgorzej się za to zabrać, potem to już z górki. Ubranka też mam posortowane, dzięki czemu wiem co w razie czego dokupić, a czego nie. Tylko ja to robiłam kilka tygodni temu, jak mnie nic nie męczyło, teraz pewnie bym nie dała rady.
jowitazz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-14, 10:53   #1928
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Gosia widziałam wlasnie te nocne stoliki na sznurkach które robila Dorota mój mąż w tym roku ma zrobic caly komplet ogrodowy z palet, pomaluje na bialo i zrobie ziola w koszykach - Dorota kiedys robila taras i tym mnie zainspirowala, cos pięknego. A na te fotele - kule tez sie napalam ciągle, ale cena mnie przerasta
__________________
Spełniona mama, zakochana żona, szczęśliwa kobieta.
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 10:55   #1929
AsiaPo
Mama Land
 
Avatar AsiaPo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 704
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez madzia2409 Pokaż wiadomość
Lulka :O Ja sobie zazartowalam. A Ty piszesz, ze to mozliwe. Kurcze, jak ta dziewczyna dala rade wycisnac 5 kg! Jak maluch nie zdecyduje sie wyjsc wczesniej, albo nie bede lezec w szpitalu etc. Postaram sie Go zmotywowac sprzataniem i myciem okien. Hmmmmm.
Przeczytałam ZWYMIOTOWAĆ

Cytat:
Napisane przez gosiaczek071 Pokaż wiadomość
Ja miałam krążek i jakoś nie wyobrażam sobie, by miał to tak wylecieć sam. Gin sie niezle namęczył aby mi go wyjąc... I bolało

A huśtawka z palet to rożne sa, wpisz w Google bo wyskakują naprawde przeróżne. Nie znalazłam idealnej. A to z ikei to wycofane, nie wiem czemu... Szukam używanych, jakichkolwiek ale nigdzie nie ma.. Na olx 1 oferta ale niebieski i brudny.

Z palet można cuda robić stoły, ławy, meble na ogród, spod po łóżko- Sasiadka ma, pomalowała na biało, na to materac i mega wyglada oglądam czasem Dorota was urządzi i ona robiła podwieszane stoliki nocne z palet, super
Uwielbiam projekty tej Doroty Nawet jak coś do mnie początkowo nie przemawia, to ostatecznie się rewelacyjnie wpisuje w efekt końcowy :ślina:
Będę w IKEA na dniach, więc poszukam (może będzie na tych końcówkach serii, to dam Ci znaka )

Beth: Wypadający krążek jako rozpoznanie porodu made my day

Velika, Akinomka: Dołączam do klubu obsikujących wszystko, podczas pobrania próbki moczu. U nas wprowadzili teraz te wąskie, więc najpierw sikam do grubego (który sama kupuję , a następnie przelewam do wąskiego ).

Teraz już wiem, gdzie poszło moje słońce do Krakowa
U Was wczoraj zjazd, a ja się właśnie w sobotę wieczorem podniosłam po 4dniowym dole/dnie.
Poszłam na zakupy i do kina (Planeta Singli - polecam, mimo banalnej fabuły przyjemnie się ogląda i niemęcząco ). Wku^wi^am się na Smyka, bo z gazetą mięli -20%, ale tylko na ubranka z jakiejśtam serii. Więc dziś idę zwrócić połowę paragonu, bo za 80% jeszcze mi się opłacało, ale za pełną cenę już nie

Dziewczyny! Sprzedałam suknię ślubną To była najpiękniejsza wiadomość soboty Nie spodziewałam się, ze się uda, trochę mi żal, że już jej nie mam, ale nienawidzę reliktów przeszłości, więc ostatecznie się cieszę
__________________
A+D=M
M.
AsiaPo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 11:02   #1930
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

klub obsikujących wszystko ej no serio ja nie wiem jak można pobrać mocz bez zalania siebie i wszystkiego dookoła
AsiaPo graty moja rok wisi i nic... już jej raczej nie sprzedam, a szkoda, bo tylko miejsce zajmuje.
o 14 mój chłop wyjeżdża i wraca dopiero w piątek koło 22 ja się przenoszę do rodziców i proszę o kciuki, żebym nie urodziła do piątku ;] i za chłopa też, bo od jutra ma 4dniowy maraton egzaminacyjny. Strasznie mi go szkoda, bo ja też taki egzamin pisałam, ale miałam tylko 2 dni i ledwo żyłam, a 4 to hardkor. No ale nie ma wyjścia. Za to w sobotę mu zrobimy imprezę urodzinową
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 11:05   #1931
patulinka94
Zadomowienie
 
Avatar patulinka94
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
klub obsikujących wszystko ej no serio ja nie wiem jak można pobrać mocz bez zalania siebie i wszystkiego dookoła
AsiaPo graty moja rok wisi i nic... już jej raczej nie sprzedam, a szkoda, bo tylko miejsce zajmuje.
o 14 mój chłop wyjeżdża i wraca dopiero w piątek koło 22 ja się przenoszę do rodziców i proszę o kciuki, żebym nie urodziła do piątku ;] i za chłopa też, bo od jutra ma 4dniowy maraton egzaminacyjny. Strasznie mi go szkoda, bo ja też taki egzamin pisałam, ale miałam tylko 2 dni i ledwo żyłam, a 4 to hardkor. No ale nie ma wyjścia. Za to w sobotę mu zrobimy imprezę urodzinową
Trzymamy kciuki żebyś nie urodziła i za twojego tz! ☺
patulinka94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-14, 11:14   #1932
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Ja się nigdy nie osikałam oddając mocz do analizy:brzydal :

Velika kciuki za męża i za poród po jego powrocie

Patulinka niezły sen

Asia zazdroszczę sprzedania, moja rok wisi ale raczej jej nie sprzedam niestety...
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 11:23   #1933
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Moja suknia juz pól roku wystawiona na sprzedaż i tez ciezko, co jakiś czas ktos pyta ale brak konkretnej decyzji

Velika to trzymaj nóżki zaciśnięte, mąż nie może przegapić takiego wydarzenia!

Robie wlasnie deser na serkach mascarpone z brzoskwiniami, tiramisu pewnie byłby lepszy no ale surowe jaja i amaretto odpadają:/
__________________
Spełniona mama, zakochana żona, szczęśliwa kobieta.
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 11:28   #1934
valaria
Raczkowanie
 
Avatar valaria
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 108
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

dzień dobry w piękny słoneczny dzień

chociaż zaczął się nieciekawie... obudziłam się rano koło 5 i zwykle potem już spać nie mogę bo wiem, że niedługo zadzwoni budzik tż. Chyba jednak przysnęłam, bo budzik nagle zaczął wyć a ja aż podskoczyłam. I nie wiem, czy to możliwe, ale mały chyba też się wystraszył bo tak zaczął skakać i się szamotać, że nie wiedziałam, co się dzieje byłam przerażona, bo takie rzeczy wyprawiał... i to dobrych kilka minut. Uspokoiłam się, zaczęłam do niego gadać i głaskać, powoli się uspokoił... potem dostał czkawki i ucichło. No i znów głowa pełna myśli, czy to dobrze czy źle... ale jest już okej, mały od śniadania zajmuje się swoimi sprawami i robi to co zwykle. Żeby faktycznie tak się wystraszył? Czy to kompletnie głupi pomysł?

Brr, straszą te dzieci. I lekarze też straszą. Bywają okropni, naprawdę. U nas jest taki ordynator, którego wszyscy się boją. A najgorzej to leżąc na oddziale zapytać o termin wyjścia... Raz byłam świadkiem, jak się wydarł na dziewczynę z sali, no coś strasznego. A zapytała bo na wieczornym obchodzie inny lekarz był i powiedział, że rano do domu. Nic przyjemnego.

Mmm.... galaretka
__________________
styczeń 2012
październik 2014
kwiecień 2016
valaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 11:28   #1935
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez madzia2409 Pokaż wiadomość
Lulka :O Ja sobie zazartowalam. A Ty piszesz, ze to mozliwe. Kurcze, jak ta dziewczyna dala rade wycisnac 5 kg! Jak maluch nie zdecyduje sie wyjsc wczesniej, albo nie bede lezec w szpitalu etc. Postaram sie Go zmotywowac sprzataniem i myciem okien. Hmmmmm.

To moja teściowa Rodziła 4 dziecko ,córkę

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
klub obsikujących wszystko ej no serio ja nie wiem jak można pobrać mocz bez zalania siebie i wszystkiego dookoła
AsiaPo graty moja rok wisi i nic... już jej raczej nie sprzedam, a szkoda, bo tylko miejsce zajmuje.
o 14 mój chłop wyjeżdża i wraca dopiero w piątek koło 22 ja się przenoszę do rodziców i proszę o kciuki, żebym nie urodziła do piątku ;] i za chłopa też, bo od jutra ma 4dniowy maraton egzaminacyjny. Strasznie mi go szkoda, bo ja też taki egzamin pisałam, ale miałam tylko 2 dni i ledwo żyłam, a 4 to hardkor. No ale nie ma wyjścia. Za to w sobotę mu zrobimy imprezę urodzinową


Powodzenia dla TŻ, no i dla Ciebie żebys nie urodziła


Ja dziś cała noc miałam sny, że przebieram, i przewijam synka


Chodzą za mną parówki w cieście francuskim, i mam ciasto, dokupię berlinki i robię
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 11:28   #1936
Martinixxx
Zadomowienie
 
Avatar Martinixxx
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: O^^o
Wiadomości: 1 777
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez Kabriela Pokaż wiadomość
A to ja zaszczepię w Was taką niepewność, sam alergolog mi powiedział ostatnio na wizycie, bo jesteśmy pod stałą kontrolą ze względu na skazę białkową mojej dwulatki.

Jak byłam w pierwszej ciąży piłam na potęgę mleko, pani alergolog powiedziała, że stąd mogła się wziąć skaza u dziecka, kiedy matka w ciąży dostarcza dużo silnych alergenów dziecku, dziecko może się uczulić.

Nie wiem ile w tym jest prawdy, ale np. teraz staram się w drugiej ciąży nie pić tyle mleka, zobaczymy jak Mała pojawi się na świecie.
Nieprawda.Kropcia już ciut wyjaśniła o co chodzi,ale temat jest bardziej złożony. Podając twój przykład, siostra niw piła mleka wcale a obie jej córki miałe skazę Ciężko znaleść złot środek w tym temacie, nadal są prowadzone badania i co rusz nowe informacje nam dostarczają.


Idę n wizytę. Znowu mnie podusi i brzuch zmierzy
__________________
"Chwyć mnie i nieś, niech niebo bliżej będzie,
Tak bardzo chcę w ramionach skryć się Twych."



Martinixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 11:41   #1937
beth007
Zadomowienie
 
Avatar beth007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 602
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez AsiaPo Pokaż wiadomość
Beth: Wypadający krążek jako rozpoznanie porodu made my day



gratulacje sprzedanej sukienki nie dziwie się , że smutno bo sentyment jednak jest.

ja swoją sprzedałam półtora miesiąca po ślubie więc mi się udało. Ale jak kobieta przyjechała ją mierzyć i powiedziała że bierze to łezka się w oku zakręciła. Szkoda mi jej ale gdzie ja bym ją miała trzymać, pół szafy mi zajmowała...

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
klub obsikujących wszystko ej no serio ja nie wiem jak można pobrać mocz bez zalania siebie i wszystkiego dookoła
AsiaPo graty moja rok wisi i nic... już jej raczej nie sprzedam, a szkoda, bo tylko miejsce zajmuje.
o 14 mój chłop wyjeżdża i wraca dopiero w piątek koło 22 ja się przenoszę do rodziców i proszę o kciuki, żebym nie urodziła do piątku ;] i za chłopa też, bo od jutra ma 4dniowy maraton egzaminacyjny. Strasznie mi go szkoda, bo ja też taki egzamin pisałam, ale miałam tylko 2 dni i ledwo żyłam, a 4 to hardkor. No ale nie ma wyjścia. Za to w sobotę mu zrobimy imprezę urodzinową
to trzymam kciuki za Ciebie i męża
__________________


beth007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 11:47   #1938
kopycio
Rozeznanie
 
Avatar kopycio
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 642
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez akinomka03 Pokaż wiadomość
Oj z jednej strony super uczucie te ruchy a z drugiej bolesne







hmmm zjadłabym, kiedyś robiłam ale ciasto jakieś twarde wyszło, dasz przepis?
Prosze http://kotlet.tv/eklerki/ warto w piekarniku potrzymać dluzej, bo lubią wychodzic mokre w srodku..

Cytat:
Napisane przez gosiaczek071 Pokaż wiadomość
Ja miałam krążek i jakoś nie wyobrażam sobie, by miał to tak wylecieć sam. Gin sie niezle namęczył aby mi go wyjąc... I bolało



A huśtawka z palet to rożne sa, wpisz w Google bo wyskakują naprawde przeróżne. Nie znalazłam idealnej. A to z ikei to wycofane, nie wiem czemu... Szukam używanych, jakichkolwiek ale nigdzie nie ma.. Na olx 1 oferta ale niebieski i brudny.



Z palet można cuda robić stoły, ławy, meble na ogród, spod po łóżko- Sasiadka ma, pomalowała na biało, na to materac i mega wyglada oglądam czasem Dorota was urządzi i ona robiła podwieszane stoliki nocne z palet, super
Doroty nie znałam, ale to sie za chwile zmieni

Moj zrobił kiedys ławkę wyszła super. Ale sporo z tym pracy wbrew pozorom. Mecze go o białe skrzynie na kolkach do kwiatów, moze w tym roku🤔 a tak w ogole marzy mi sie duuuuza altana z grilem/kominkiem

Cytat:
Napisane przez AsiaPo Pokaż wiadomość

Dziewczyny! Sprzedałam suknię ślubną To była najpiękniejsza wiadomość soboty Nie spodziewałam się, ze się uda, trochę mi żal, że już jej nie mam, ale nienawidzę reliktów przeszłości, więc ostatecznie się cieszę
Ja to swojej nie sprzedam uwielbiam ja

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
klub obsikujących wszystko ej no serio ja nie wiem jak można pobrać mocz bez zalania siebie i wszystkiego dookoła

AsiaPo graty moja rok wisi i nic... już jej raczej nie sprzedam, a szkoda, bo tylko miejsce zajmuje.

o 14 mój chłop wyjeżdża i wraca dopiero w piątek koło 22 ja się przenoszę do rodziców i proszę o kciuki, żebym nie urodziła do piątku ;] i za chłopa też, bo od jutra ma 4dniowy maraton egzaminacyjny. Strasznie mi go szkoda, bo ja też taki egzamin pisałam, ale miałam tylko 2 dni i ledwo żyłam, a 4 to hardkor. No ale nie ma wyjścia. Za to w sobotę mu zrobimy imprezę urodzinową
Trzymam kciuki za Ciebie i za tż, Ty trzymaj nóżki razem

Moje słońce tez gdzieś poszło, a rano jeszcze mnie obudzilo
Miałam kończyć szycie i zwijać majdan, ale mysle sobie moze jeszcze organizer na łóżeczko
kopycio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 12:00   #1939
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez patulinka94 Pokaż wiadomość
Gosiaczek ja mam właśnie ten krążek bardzo nisko.
A w którym tc ci wyciągał ten krążek?
Kurczę nie bardzo pamietam, chyba kilka dni przez planowanym cięciem, ale nie jestem w stanie dokładnie podać... Nie paneitam

Cytat:
Napisane przez tabaska25 Pokaż wiadomość
Gosia widziałam wlasnie te nocne stoliki na sznurkach które robila Dorota mój mąż w tym roku ma zrobic caly komplet ogrodowy z palet, pomaluje na bialo i zrobie ziola w koszykach - Dorota kiedys robila taras i tym mnie zainspirowala, cos pięknego. A na te fotele - kule tez sie napalam ciągle, ale cena mnie przerasta
Pogięli ich z ta cena za bubble chair! A widziałam nawet takie za 3500 zł!!! Mam wyczajony rattanowy za ok 500 zł ale maz mowi, ze to chyba niewygodne. Spróbuje najpierw z paleta.

Cytat:
Napisane przez AsiaPo Pokaż wiadomość
Przeczytałam ZWYMIOTOWAĆ



Uwielbiam projekty tej Doroty Nawet jak coś do mnie początkowo nie przemawia, to ostatecznie się rewelacyjnie wpisuje w efekt końcowy :ślina:
Będę w IKEA na dniach, więc poszukam (może będzie na tych końcówkach serii, to dam Ci znaka )

Beth: Wypadający krążek jako rozpoznanie porodu made my day

Velika, Akinomka: Dołączam do klubu obsikujących wszystko, podczas pobrania próbki moczu. U nas wprowadzili teraz te wąskie, więc najpierw sikam do grubego (który sama kupuję , a następnie przelewam do wąskiego ).

Teraz już wiem, gdzie poszło moje słońce do Krakowa
U Was wczoraj zjazd, a ja się właśnie w sobotę wieczorem podniosłam po 4dniowym dole/dnie.
Poszłam na zakupy i do kina (Planeta Singli - polecam, mimo banalnej fabuły przyjemnie się ogląda i niemęcząco ). Wku^wi^am się na Smyka, bo z gazetą mięli -20%, ale tylko na ubranka z jakiejśtam serii. Więc dziś idę zwrócić połowę paragonu, bo za 80% jeszcze mi się opłacało, ale za pełną cenę już nie

Dziewczyny! Sprzedałam suknię ślubną To była najpiękniejsza wiadomość soboty Nie spodziewałam się, ze się uda, trochę mi żal, że już jej nie mam, ale nienawidzę reliktów przeszłości, więc ostatecznie się cieszę
Asia tak tak! Sprawdź błagam
A ta Dorota ma sporo pomysłów takich, ktore np ja miałam w głowie a nie podpatrywałam nigdzie heh mogłabym sie zajmować tym co ona, uwielbiam majsterkować. Ja to nazywam "cieślenie" (od cieśli) i od zawsze lubiłam takie rzeczy robic-pomagałam ojcu w remoncie, szlifowalam blaty, opalałam i malowałam okna jak miałam ze 12 lat naprawiałam sama rower i takie tam i szylam ręcznie torebki, przerabiałam ciuchy od małego uwielbiam przerabiać i kombinowac


Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
klub obsikujących wszystko ej no serio ja nie wiem jak można pobrać mocz bez zalania siebie i wszystkiego dookoła
AsiaPo graty moja rok wisi i nic... już jej raczej nie sprzedam, a szkoda, bo tylko miejsce zajmuje.
o 14 mój chłop wyjeżdża i wraca dopiero w piątek koło 22 ja się przenoszę do rodziców i proszę o kciuki, żebym nie urodziła do piątku ;] i za chłopa też, bo od jutra ma 4dniowy maraton egzaminacyjny. Strasznie mi go szkoda, bo ja też taki egzamin pisałam, ale miałam tylko 2 dni i ledwo żyłam, a 4 to hardkor. No ale nie ma wyjścia. Za to w sobotę mu zrobimy imprezę urodzinową
Ja dzis sie nie osiklaam udało sie, choć tez mi sie kilka razy przytrafiło 🙈🙈🙈 ale dzis elegancko

Kopycio moj sam zaprojektował i zrobił taras z desek, juz ma pare lat a wciąż wyglada super. Teraz nie ma czasu na takie rzeczy, nie zrobił tego z przyjemnością ale wyszło naprawde git!
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-14, 12:16   #1940
kopycio
Rozeznanie
 
Avatar kopycio
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 642
Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Gosiaczek z wiszących mam takie cos, ale wisi w lato na podwórzu kupiłam kiedys w biedrze za 30 zł. Musze powiedzieć, ze jest bardzo wygodne i jak znajde gdzies to kupie jeszcze, bo to juz jest wysłużone

Co do tarasu/altany to projekt juz jest od dwóch lat, stworzony przeze mnie i tż tylko ciagle sa ważniejsze wydatkiImageUploadedByWizaz Forum1457957816.795199.jpg
kopycio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 12:23   #1941
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
klub obsikujących wszystko ej no serio ja nie wiem jak można pobrać mocz bez zalania siebie i wszystkiego dookoła
Mi tam się udaje, wszystko ląduje tam gdzie powinno

Cytat:
Napisane przez kopycio Pokaż wiadomość
Ja to swojej nie sprzedam uwielbiam ja
Mam to samo, niby miałam moją sprzedawać, ale po pierwsze czeka na sesję a po drugie... Za bardzo ją kocham, żeby się jej pozbyć. Myślałam jakiś czas temu nad skróceniem i pofarbowaniem jej, żeby mieć sukienkę koktajlową

valaria, jak już pisałam - jak mnie coś przestraszyło we śnie to córka też spanikowała. Jak zdarza mi się poryczeć z jakiegoś powodu to mała też czasem reaguje. Śmiałam się ostatnio, że moje biedne dziecko jeszcze nie miało psa, a już przeżywało pożegnanie z jednym... Dzieciaki czują przecież nasze emocje...
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 12:27   #1942
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez kopycio Pokaż wiadomość
Gosiaczek z wiszących mam takie cos, ale wisi w lato na podwórzu kupiłam kiedys w biedrze za 30 zł. Musze powiedzieć, ze jest bardzo wygodne i jak znajde gdzies to kupie jeszcze, bo to juz jest wysłużone

Co do tarasu/altany to projekt juz jest od dwóch lat, stworzony przeze mnie i tż tylko ciagle sa ważniejsze wydatkiZałącznik 6276101
Na Allegro sa wpisz fotel brazylijski
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 12:31   #1943
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Ja nie ogarniam juz ulozenia tego dziecka, dzisiaj powrót do pierwotnej pozycji, czyli czkawka z lewej nisko a nogami wypycha sie pod zebra z prawej strony, skąd on tyle ma tam miejsca ze 2 razy dziennie zmienia pozycje
__________________
Spełniona mama, zakochana żona, szczęśliwa kobieta.
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 12:32   #1944
patulinka94
Zadomowienie
 
Avatar patulinka94
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez gosiaczek071 Pokaż wiadomość
Asia tak tak! Sprawdź błagam
A ta Dorota ma sporo pomysłów takich, ktore np ja miałam w głowie a nie podpatrywałam nigdzie heh mogłabym sie zajmować tym co ona, uwielbiam majsterkować. Ja to nazywam "cieślenie" (od cieśli) i od zawsze lubiłam takie rzeczy robic-pomagałam ojcu w remoncie, szlifowalam blaty, opalałam i malowałam okna jak miałam ze 12 lat naprawiałam sama rower i takie tam i szylam ręcznie torebki, przerabiałam ciuchy od małego uwielbiam przerabiać i kombinowac
Też uwielbiam robić takie rzeczy. Od małego z dziadkiem przesiedziałam w jego warsztacie.
Kiedyś sobie sama zrobiłam stolik z drzewa. :P
Nie wytrwal długo ale był

SUKNIA
Moja też nadal nie sprzedana choć ostatnio dziewczyna o nią pytała

SIUSKI
Ja tam zawsze trafiam do pojemniczka. Nie wiem co wy robicie :P
patulinka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 13:00   #1945
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Nakupiłam siatę owoców i warzyw
i pyszny chlebek żytni
I pękam hahha

Do tego przyszedł kurier z moimi koszulami -S zdrzemne się a potem zrobię zdjęcia to wam pokażę (bo w tych M to nie chciałam )

Do tego przyjaciółka ma koszule do porodu, które nie wykorzystała i mi jeszcze da więc te ładniejsze zostawię sobie do domu i będę używać po wyjściu ze szpitala, a brzydsze wezmę ze sobą.

ŁÓŻECZKO I NOCNE ZDERZENIE
oczywiście w nie wlazłam. Na powiedzmy 10 razy robienia siku weszłam w nie tylko raz!

Ale doznałam olśnienia i teraz nie wiem czy dobrze myślę - bo między kibelkiem a łóżeczkiem jest cienka ścianka ! I jak w nocy chodzę siku to jak spłuczę wodę to jest głośno dość. Ale dziecko chyba nie będzie się z tego powodu budziło prawda? Dzieci przyzwyczajają się do takich regularnych odgłosów prawda?


HORMONY
no dziś to przeszłam samą siebie ....
więc czekałam na busa, zmarzłam, było pochmurno akurat.
Jak wysiadłam już na swoim przystanku to nagle wyszło słońce, ptaszki zaczęły śpiewać, zrobiło się tak przyjemnie ciepło i .... się rozpłakałam.
Właśnie z tego powodu - że wyszło słońce, ptaszki śpiewają i jest ciepło.
No aż mi głupio....

Cytat:
Napisane przez GGI Pokaż wiadomość
Kobietki!
nie dowiary przespane noce dzieci pozwalaja spac to pewnie tak na pocieszenie przed nieprzespanymi nocami i porodem

Poli u mnie dziś pieknie! leże podpieta pod kroplówe słonko grzeje mi w plecy ochhhhhhhh juz sobie wyobrażam te cudowne spacery z córką w taka pogode
zarazam Cię dobrym chumorem i śle troszke słonka
Hoho no ładnie !
A jak Ci zdejmą kroplówkę możesz się przespacerować na zewnątrz koło szpitala czy nie można?
Wiadomo coś już o czasie kiedy Cię wypuszczą ?

Cytat:
Napisane przez jowitazz Pokaż wiadomość
Witam się z rana

Dzisiaj zwątpiłam, że w ogóle kiedyś urodzę. Męczę się ze skurczami nadal, jestem baaardzo obolała i mam już dość.
Kochana organizm sam wie kiedy najlepiej dla was będzie zacząć rodzić zbieraj siły, odpoczywaj ile możesz

Cytat:
Napisane przez AsiaPo Pokaż wiadomość
Teraz już wiem, gdzie poszło moje słońce do Krakowa


Dziewczyny! Sprzedałam suknię ślubną To była najpiękniejsza wiadomość soboty Nie spodziewałam się, ze się uda, trochę mi żal, że już jej nie mam, ale nienawidzę reliktów przeszłości, więc ostatecznie się cieszę
hehehhehe no ale prawda - cały dzień świeci hehhehhehe

I gratuluje sprzedania!!!!
Cytat:
Napisane przez valaria Pokaż wiadomość
dzień dobry w piękny słoneczny dzień

chociaż zaczął się nieciekawie... obudziłam się rano koło 5 i zwykle potem już spać nie mogę bo wiem, że niedługo zadzwoni budzik tż. Chyba jednak przysnęłam, bo budzik nagle zaczął wyć a ja aż podskoczyłam. I nie wiem, czy to możliwe, ale mały chyba też się wystraszył bo tak zaczął skakać i się szamotać, że nie wiedziałam, co się dzieje byłam przerażona, bo takie rzeczy wyprawiał... i to dobrych kilka minut. Uspokoiłam się, zaczęłam do niego gadać i głaskać, powoli się uspokoił... potem dostał czkawki i ucichło. No i znów głowa pełna myśli, czy to dobrze czy źle... ale jest już okej, mały od śniadania zajmuje się swoimi sprawami i robi to co zwykle. Żeby faktycznie tak się wystraszył? Czy to kompletnie głupi pomysł?

Brr, straszą te dzieci. I lekarze też straszą. Bywają okropni, naprawdę. U nas jest taki ordynator, którego wszyscy się boją. A najgorzej to leżąc na oddziale zapytać o termin wyjścia... Raz byłam świadkiem, jak się wydarł na dziewczynę z sali, no coś strasznego. A zapytała bo na wieczornym obchodzie inny lekarz był i powiedział, że rano do domu. Nic przyjemnego.

Mmm.... galaretka
To jest całkiem możliwe, Linawen tak miała, jak będzie to Ci pewnie opisze w nocy się obudziła przestraszona i też musiała uspokajać maluszka.
Więc no - to normalne moim zdaniem
Cytat:
Napisane przez tabaska25 Pokaż wiadomość
Ja nie ogarniam juz ulozenia tego dziecka, dzisiaj powrót do pierwotnej pozycji, czyli czkawka z lewej nisko a nogami wypycha sie pod zebra z prawej strony, skąd on tyle ma tam miejsca ze 2 razy dziennie zmienia pozycje
hehehheeh
no cóż najwidoczniej ma dużo miejsca hehhe

Cytat:
Napisane przez patulinka94 Pokaż wiadomość
Też uwielbiam robić takie rzeczy. Od małego z dziadkiem przesiedziałam w jego warsztacie.
Kiedyś sobie sama zrobiłam stolik z drzewa. :P
Nie wytrwal długo ale był
Wow ! Ja jestem dwie lewe ręce do manualnych rzeczy. pochwal się po porodzie jak coś zrobisz hihihi
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 13:02   #1946
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez NetaC Pokaż wiadomość
No tak, ale mnie przerasta też to że tego tyle jest , różne rodzaje to bluzeczka to pajacyk to body. Na raz tego nie da rady zrobić, trochę już podzieliłam ale muszę więcej, no i kupiłam koszyki z tesco takie plastikowe małe i w nich układam sobie by mi się łatwiej wyjmowało bo poukładane na półce w kosteczkę to strasznie niewygodne mi się wydaje i nic nie widać.
No i muszę zrobić to wszystko na dniach bo się czas kruszy, a jak mały będzie na świecie nie liczę że będę miała czas.
No to ja wlasnie poukladalam osobno pajacyki, osobno bodziaki z krotkim, osobno z dlugim itp...
A kolejne rozmiary na nizszych polkach
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 13:02   #1947
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

NetaC ja mam ubranka poukładane według rozmiaru, a że tylko są to 56-62, to dużego problemu nie miałam
Większych ubranek nie posiadamy, będziemy kupować sukcesywnie. Od nikogo nic nie dostaliśmy, ponieważ moje dwie sis mają córki i same między sobą się wymieniają. A moja sis nr 3 spodziewa się drugiego synka, więc siłą rzeczy zostawia wszystko jemu. Termin porodu ma na 23 marca, ale się dobrze czuje i póki co żadnych symptomów zbliżającego się porodu nie ma.
SIUŚKI
Problem z trafieniem do pojemniczka mnie nie dotyczy, ale przez to moje pieciokrotne wstawanie w nocy do łazienki mam obawy czy oddam wystarczającą ilość moczu do badania, a to już w tym tygodniu.

Edytowane przez niulka_1985
Czas edycji: 2016-03-14 o 13:06
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 13:16   #1948
annihilate
Rozeznanie
 
Avatar annihilate
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 588
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Ubranka
Ja mam poukładane w komodzie tylko 56 i 62, te mniejsze są z wierzchu. No i wiadomo body do body, pajace do pajaców itp. Ubranka na 68 mam tez już wyprane ale czekają w innej szafce poukładane jedne na drugim bez względu co to :P reszta czeka na strychu jeszcze

Siuśki
Mi się raz przyznało nie trafić do pojemniczka

Całkiem fajny dzień dzisiaj mam Posadziłam oregano, bazylię i koperek do doniczek ciekawe czy coś mi z tego wyrośnie
Na obiad właśnie zjadłam bogracz, maminej roboty I te słońce na dworze!
__________________
MIKOŁAJ 12.11.2014

PIOTR 08.04.2016
annihilate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 13:29   #1949
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Hej U mnie dzisiaj słoneczko, ale zimne powietrze. Bobasowe pranie właśnie sobie wisi na polu i schnie Jeszcze zostanie prasowanie i wybranie i odłożenie czegoś na wyjście ze szpitala.
Jutro wizyta i ostatnie usg. No i gbs mi ma w końcu pobrać.
Ja zawsze trafiam z siuśkami do pojemniczka
Można pić po porodzie zieloną/czerwoną herbatę? Nie pijam czarnej i nie wiem jaką sobie wziąć do szpitala, żeby małemu nie zaszkodziła.
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 13:32   #1950
lucy111
Zadomowienie
 
Avatar lucy111
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 702
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Przyznać się która zabrała mi słońce było tak pięknie z rana, a teraz już pochmurno i nie wiem czy deszczu z tego nie będzie...

Kupiłam sobie po drodze ptysie do kawy, zjadłam jednego i tak mnie mdli ze chyba pójdę sobie poleżeć. Mam karę za moje słodkie grzeszki

suknia
Asia gratki za sprzedaż choć wiem jak przykro jest rozstawać się ze swoją suknią, ale mamy piękne zdjęcia wiec chociaż tam można popatrzeć, a kasa zawsze się przyda

moja poszła w październiku i było mi mega smutno jak dziewczyna ją odbierała

galaretka
narobiłyście mi smaku i wczoraj mąż musiał zrobić, miałam dziś na rano, była pyszna dziś też jakąś zrobimy

siuśki
ja zawsze trafiam, bardziej schizuje później ze pojemniczek nie dokręcony i mi coś przecieknie po drodze


hormony
Poli uwielbiam Cię za te ciązowe nastroje jeszcze tak uroczo to opisujesz
lucy111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-30 10:55:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:37.