Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-21, 10:28   #271
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Oświećcie mnie czy jest tu coś co mogłoby powodować u mnie zaczerwienienie wyglądające trochę jak poparzenie na twarzy?

Skład: Petrolatum Theobroma Cacao Seed Butter, Aroma, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Limonene

Wydaje mi się, że to wina tego balsamu ale już sama zgłupiałam... Pojawia się i znika..po kilku dniach znów powtórka, chyba właśnie jak użyję tego balsamu. Ten Benzyl Cinnamate może robić coś takiego? Bo już sama nie wiem. Mama mi powiedziała, że wyglądam jakbym miała jakiś liszaj...a to się pojawia w miejscach gdzie zgromadził się ten balsam. Wtf
Według mnie to może być jego wina, to jest ester kwasu cynamonowego, który może być drażniący
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 10:36   #272
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Według mnie to może być jego wina, to jest ester kwasu cynamonowego, który może być drażniący
Nosz chol... To jest wazelina do ust, ale jak sobie grubo posmaruję na noc, to mi się zbiera nad ustami... pewnie od wycierania pościelą Jak zetrę tę warstwę to mam tam czerwone plamy, które nawet po kremie za bardzo nie schodzą. Po jakimś czasie znikają i znów się pojawiają. No i ta wazelina mi do tego pasuje bo plamy są w tych miejscach po niej. Nigdy mi cynamon nie szkodził, ale widać jakaś wrażliwa na wszystko się teraz zrobiłam.
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 10:38   #273
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez empress_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam nadzieję, że wszystko w Waszym życiu się ułoży
ja wlasnie narzekalam w poprzedniej edycji, ze moim problemem w tej chwili jest to, ze chyba wszystko sie juz ulozylo i nie wiem co dalej, co chcialam zrobic to zrobilam, za szybko zaczelam spelniac marzenia i cele, z tych nierealistycznych zrezygnowalam i teraz nie wiem co mnie czeka, zycie praca dom do emerytury? musze sobie cos wymyslic, bo ja tak nie moge bez celu
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 10:58   #274
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

zetu, dzięki za info odnośnie zaręczyn
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 11:00   #275
jomm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 15
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Nosz chol... To jest wazelina do ust, ale jak sobie grubo posmaruję na noc, to mi się zbiera nad ustami... pewnie od wycierania pościelą Jak zetrę tę warstwę to mam tam czerwone plamy, które nawet po kremie za bardzo nie schodzą. Po jakimś czasie znikają i znów się pojawiają. No i ta wazelina mi do tego pasuje bo plamy są w tych miejscach po niej. Nigdy mi cynamon nie szkodził, ale widać jakaś wrażliwa na wszystko się teraz zrobiłam.
tak to może być ona albo np jakaś substancja zapachowa. Z alergiami tak już jest często nagle wyskakują. Sama to przerabiam ileś lat spokoju a nagle tadaaammmmm wrażliwcem takim się stałam że dramat ://

W temacie depresji. Zmagam się również z tą chorobą od lat a rodzina ponad połowę mojego życia więc bardzo długo. Chyba mogłabym już książkę napisać. Niestety to paskudna, podstępna choroba która często nie jest zrozumiana przez społeczeństwo. Zwykłe klepnięcie w ramie i powiedzenie przysłowiowego "there,there" nie pomaga. Wydostać się z objęć schorzenia jest naprawdę ciężko. Składanie rozsypanych puzzli trwa latami a zazwyczja kiedy wszystko jest już w miarę ok to przelatuje tornado i wszystko zaczyna się od początku.

Jak już jesten przy tym minorowym temacie to powiem Wam, że dziś od kilku lat jestem w takim dole Mariańskim, że dramat. Przechodzę najgorszy dzień od kilku lat
jomm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 11:01   #276
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Żalicie się to i ja wtrącę swoje trzy grosze. Odnośnie dobrych rad innych i wtrącania się nie w swoje życie.

Całkiem nieźle zarabiam jak na miasto w którym mieszkam, a od bliskiej mi osoby też ciągle słyszę, że powinnam zmienić pracę bo po studiach to ja powinnam w biurze pracować Nie, nie jestem po żadnej administracji ani niczym takim To nic, że teraz KAŻDY jest po studiach. Obecnie pracuję przy komputerze, choć nie jest to typowa praca biurowa, nikt mi w garsonce nie każe chodzić i chyba w tym problem. Wszyscy chodzimy na luzie. No, ale inni wiedzą przecież lepiej gdzie powinnam pracować.
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 11:01   #277
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Adamantium01 Pokaż wiadomość
nastepna blondynka, thx
jednego tylko nie moge przeżyć, że one tyle tego korektora nakładają
+ paznokcie tradża, rozumiem, że krótkie itd., ale można się przyłożyć do ładniejszego pomalowania
oj tak i nie zapominajmy o rozświetleniu czubka nosa

Melissa


Batalash Beauty
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-21, 11:12   #278
mangosteen
Raczkowanie
 
Avatar mangosteen
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 470
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
ja wlasnie narzekalam w poprzedniej edycji, ze moim problemem w tej chwili jest to, ze chyba wszystko sie juz ulozylo i nie wiem co dalej, co chcialam zrobic to zrobilam, za szybko zaczelam spelniac marzenia i cele, z tych nierealistycznych zrezygnowalam i teraz nie wiem co mnie czeka, zycie praca dom do emerytury? musze sobie cos wymyslic, bo ja tak nie moge bez celu
A jakie są te nierealistyczne marzenia? Naprawdę nie ma najmniejszych szans na ich spełnienie? Może cały ich urok będzie polegać właśnie na tej trudnej drodze do ich spełnienia ("gonić króliczka...")?
Jeśli dobrze pamiętam, to pisałaś o podróżach i że zwiedziłaś już prawie cały świat i w tym temacie nie masz już nic do osiągnięcia. Serio zwiedziłaś KAŻDY kraj świata? Przemierzyłaś wzdłuż i wszerz całe Chiny, Rosję, Brazylię? Myślę, że zawsze znajdzie się jakieś nowe miejsce do zobaczenia, a co za tym idzie cel do zrealizowania.
mangosteen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 11:18   #279
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Żalicie się to i ja wtrącę swoje trzy grosze. Odnośnie dobrych rad innych i wtrącania się nie w swoje życie.

Całkiem nieźle zarabiam jak na miasto w którym mieszkam, a od bliskiej mi osoby też ciągle słyszę, że powinnam zmienić pracę bo po studiach to ja powinnam w biurze pracować Nie, nie jestem po żadnej administracji ani niczym takim To nic, że teraz KAŻDY jest po studiach. Obecnie pracuję przy komputerze, choć nie jest to typowa praca biurowa, nikt mi w garsonce nie każe chodzić i chyba w tym problem. Wszyscy chodzimy na luzie. No, ale inni wiedzą przecież lepiej gdzie powinnam pracować.
wg babci i cioci ja nie pracuje w ogole, bo dzialalnosc to nie praca

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Cytat:
Napisane przez mangosteen Pokaż wiadomość


A jakie są te nierealistyczne marzenia? Naprawdę nie ma najmniejszych szans na ich spełnienie? Może cały ich urok będzie polegać właśnie na tej trudnej drodze do ich spełnienia ("gonić króliczka...")?
Jeśli dobrze pamiętam, to pisałaś o podróżach i że zwiedziłaś już prawie cały świat i w tym temacie nie masz już nic do osiągnięcia. Serio zwiedziłaś KAŻDY kraj świata? Przemierzyłaś wzdłuż i wszerz całe Chiny, Rosję, Brazylię? Myślę, że zawsze znajdzie się jakieś nowe miejsce do zobaczenia, a co za tym idzie cel do zrealizowania.
Dom z basenem w Kalifornii
Niee, nie caly swiat, ale byłam tam, gdzie marzyłam być. Miejsca do zobaczenia mam, stopniowo to realizuje, ale to jest kilka tyg w roku, tak mnie po prostu maszły te myśli, że juz teraz w sumie tylko praca XD no ja właśnie potrzebuję tego króliczka, żeby go gonić, tylko że jakiś czas temu go złapałam, muszę znaleźć nowego
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 11:42   #280
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Ludzie to potrafią być niesamowicie bezczelni i żałośni

Lamakeupebella

9 min ·

Do dziewczyn, które piszą do mnie wiadomości z prośbą o wysłanie paczki z nieużywanymi przeze mnie kosmetykami, bublami, itp. A więc wszystkie takie rzeczy wysyłam do mojej widzki, która jest w słabej sytuacji materialnej, a pasjonuje się wizażem. Organizowałam już nawet zbiórkę dla niej. Reszta moich kosmetyków trafia do rodziny i znajomych, a jak mam możliwość organizuję dla Was konkursy i rozdania. Nie widzę sensu dzielenia się swoimi rzeczami z osobami, których nie znam i nie znam ich historii i pobudek do napisania takiej wiadomości. Jest mi bardzo niezręcznie odpisywać na takie prośby, więc plis - trochę zrozumienia Emotikon smile Jest masa konkursów i rozdań - może spróbujcie swoich sił w takich akcjach, wystarczy spróbować i wykonać jakiś wysiłek Emotikon wink Pozdrawiam - Z.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 11:48   #281
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

W takim razie ja też napiszę coś od siebie
Od małego mam dziwne relacje z mamą. Taka sinusoida, raz lepiej a raz gorzej, jest trochę toksyczna, przez nią mam problemy ze sobą. Zawsze musiałam wyczuć jaki ma nastrój danego dnia, co mogę powiedzieć a kiedy lepiej siedzieć cicho. Zawsze byłam porównywana do innych dzieci jako ta gorsza. Rodzice ogólnie nigdy nie radzą sobie z problemami, sa jak duże dzieci i to ja nie raz musiałam przejmować rolę rodzica. Pomimo tego nie odcięłam się i próbujemy wiele rzeczy naprawić. Mam wiele lęków. W dzieciństwie miałam bardzo traumatyczne przeżycie, krzywdę wyrządzoną mi przez dziewczynę z rodziny niewiele starszą ode mnie, ale nawet nie chcę się w to zagłębiać.

Jestem 100% introwertykiem i kiedyś tego nie rozumiałam bo byłam ciągle ganiona za to przez rodzinę. Teraz mam super narzeczonego, który mnie wspiera w wielu rzeczach, + on też jest introwertykiem więc jedno drugiego nie przymusza do pewnych rzeczy Niestety jego rodzina jest zupełnie inna od nas i z tego powodu są duże spięcia.

Jeśli chodzi o studia to byłam na rynkach finansowych. Ostatni rok dał mi porządnie w kość- psychicznie. Pomimo tego, że bardzo dobrze radziłam sobie na studiach to pewne sytuacje związane z wykładowcami bardzo mnie dołowały. Jestem jedną z niewielu osób, które ukończyły te studia, większośc osób nie dała rady, niektórzy nie poradzili sobie, dużo osób nie obroniło się a z resztą nawet nie wiem co się dzieje. Pracowałam dorywczo i miałam jakieś praktyki, ale przez mój brak wiary w siebie ciągle uważam, że do prawdziwej pracy nikt mnie nie przyjmie bo jestem za głupia? Znajomy których teraz mam mówią, że gadam głupoty, ale i tak nadal paraliżuje mnie strach.

Teraz remontujemy mieszkanie w Warszawie i gdy będzie tylko zdatne do zamieszkania to zaczynamy tam życie. Mam nadzieję, że będzie lepiej.

Dla siebie nauczyłam się robić na drutach, ciągle ćwiczę angielski, rysuję i czasem piszę. Lubię jogę i interesuję się bardzo makijażem i urodą Sprawia mi to dużo przyjemności. Myślę o założeniu bloga w tej tematyce, ale oczywiście boję się, że nie będzie "idealny" i wszyscy mnie wyśmieją. Muszę sie ogarnąć.

Z tego co chcę zrobić, gdy się przeprowadzę do miasta, to wykorzystanie możliwości jakie daje: zapisanie się na lekcję jakiegoś języka: koreański, albo japoński, na jakiś fajny sport( kiedyś jeździłam konno i uwielbiałam to), poznanie fajnych ludzi, ale utrzymywanie kontaktu z tymi obecnymi + będziemy mieć pieska więc na pewno da mi to dużo pomysłów na spędzenie wolnego czasu i opiekę, szkolenie.
Chcę iśc w koncu do psychologa. Powrót do rysowania, ale tym razem chcę zacząć malować akwarelami.

Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-21, 11:48   #282
201607250928
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 498
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Ludzie to potrafią być niesamowicie bezczelni i żałośni
Spoko, ja kiedyś dostałam maila, czy nie wyślę kosmetyków, bo mam ich za dużo (!) i dziewczyna chce pomóc mi je zużyć. #dobradusza

W ogóle czuję się takim cwaniaczkiem, bo piszę posta zaraz pod nosem kierownika #rebelious.

Edytowane przez 201607250928
Czas edycji: 2016-03-21 o 11:50
201607250928 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 11:50   #283
surpi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 38
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez lord_viader Pokaż wiadomość
O moj borze szumiacy. Co ja pacze
odrażające, jak tak można mówić o drugim człowieku, a może on jest bezdomnym nie z własnej winy czy woli. odezwała się paniusia z podróbka korsa na nadgarstku. rozumiem, można się nabijać i hejtować czyjeś zachowanie ale nie biedę i to, że człowiek mieszka i żyje na ulicy.

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Cytat:
Napisane przez magmeg Pokaż wiadomość
Dzięki ja korzystam ze strony angielskie-slowka.pl, ale szukam czegoś na telefon właśnie. Chociaż... ja mam takie zrywy, uczę się przez miesiąc, robię te powtórki, jaram się, a potem mi się nudzi i wracam do tego po pół roku, zapominając już słówek, których się nauczyłam /
ja używam memrise
surpi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 11:52   #284
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Gabrielka92 Pokaż wiadomość
Spoko, ja kiedyś dostałam maila, czy nie wyślę kosmetyków, bo mam ich za dużo (!) i dziewczyna chce pomóc mi je zużyć. #dobradusza

W ogóle czuję się takim cwaniaczkiem, bo piszę posta zaraz pod nosem kierownika #rebelious.
Oł noł Ja po 1,5 roku mam problem, żeby odpalić maila w pracy #pracownikroku
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 11:53   #285
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 052
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Oświećcie mnie czy jest tu coś co mogłoby powodować u mnie zaczerwienienie wyglądające trochę jak poparzenie na twarzy?

Skład: Petrolatum Theobroma Cacao Seed Butter, Aroma, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Limonene

Wydaje mi się, że to wina tego balsamu ale już sama zgłupiałam... Pojawia się i znika..po kilku dniach znów powtórka, chyba właśnie jak użyję tego balsamu. Ten Benzyl Cinnamate może robić coś takiego? Bo już sama nie wiem. Mama mi powiedziała, że wyglądam jakbym miała jakiś liszaj...a to się pojawia w miejscach gdzie zgromadził się ten balsam. Wtf
wklepałam skład do analizator kosmetyków i tak mi wyszło:"
Nie znaleziono substancji alergicznych. Nie znaleziono substancji szkodzących dzieciom. Nie znaleziono innych ostrzeżeń. Nie znaleziono substancji komedogennych. Znaleziono konserwanty: (BENZYL ALCOHOL)."więc powinno być ok
__________________
pachnę
iwi_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 11:54   #286
iamdanifromcalifornia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 310
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Nowa Kasia, fajne kształty
__________________
Tumblr
Instagram
iamdanifromcalifornia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 12:06   #287
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

http://www.promees.pl/#!blank/rwu7d

te paski do stanika sa fajne stad, ladna ta Kasia
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 12:07   #288
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Ojej, obejrzałam ten fragment ze spaceru w Derby, ktoś to wkleił parę stron temu. Boże, ja rozumiem mieć poglądy takie a nie inne, ale wyrażać je tak głośno przed szerszą publicznością Trzeba mieć niewyparzony język. Dużo się takich krzykaczek z Polski spotyka na Wyspach, niestety. Nie wiem czemu, ale często ludzie myślą, że Pana Boga za nogi złapali, bo wyjechali za granicę i uzurpują sobie prawo do obrażania tych, którym w życiu nie wyszło.

Edytowane przez b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Czas edycji: 2016-03-21 o 12:09
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 12:09   #289
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Gabrielka92 Pokaż wiadomość
Spoko, ja kiedyś dostałam maila, czy nie wyślę kosmetyków, bo mam ich za dużo (!) i dziewczyna chce pomóc mi je zużyć. #dobradusza

W ogóle czuję się takim cwaniaczkiem, bo piszę posta zaraz pod nosem kierownika #rebelious.
mam nadzieję, że takie teksty walą 12latki, które jeszcze nie wiedzą co czynią
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-21, 12:09   #290
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Ludzie to potrafią być niesamowicie bezczelni i żałośni

Lamakeupebella

9 min ·

Do dziewczyn, które piszą do mnie wiadomości z prośbą o wysłanie paczki z nieużywanymi przeze mnie kosmetykami, bublami, itp. A więc wszystkie takie rzeczy wysyłam do mojej widzki, która jest w słabej sytuacji materialnej, a pasjonuje się wizażem. Organizowałam już nawet zbiórkę dla niej. Reszta moich kosmetyków trafia do rodziny i znajomych, a jak mam możliwość organizuję dla Was konkursy i rozdania. Nie widzę sensu dzielenia się swoimi rzeczami z osobami, których nie znam i nie znam ich historii i pobudek do napisania takiej wiadomości. Jest mi bardzo niezręcznie odpisywać na takie prośby, więc plis - trochę zrozumienia Emotikon smile Jest masa konkursów i rozdań - może spróbujcie swoich sił w takich akcjach, wystarczy spróbować i wykonać jakiś wysiłek Emotikon wink Pozdrawiam - Z.
Niezły tupecik mają niektóre laski. Co za buractwo i brak taktu. Współczuję Zuzi.
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 12:10   #291
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
wg babci i cioci ja nie pracuje w ogole, bo dzialalnosc to nie praca

Przecież na swoim jest jeszcze ciężej Ale ludzie "z dawnych" czasów niewiele wiedzą o obecnym życiu. Wielu z nich nawet w życiu nie napisało CV więc co tu mówić o szukaniu pracy w ogóle.


Cytat:
Napisane przez iwi_83 Pokaż wiadomość
wklepałam skład do analizator kosmetyków i tak mi wyszło:"
Nie znaleziono substancji alergicznych. Nie znaleziono substancji szkodzących dzieciom. Nie znaleziono innych ostrzeżeń. Nie znaleziono substancji komedogennych. Znaleziono konserwanty: (BENZYL ALCOHOL)."więc powinno być ok
Ja właśnie jestem z tych którzy zwracają uwagę na składy i ten wydał mi się ok, ale to ewidentnie coś po nim... Zobaczę, przestanę uzywać na jakiś czas i sprawdzę czy poznikało. Kilka dni już miałam spokój a teraz powtórka z rozrywki. Początkowo podejrzewałam peeling, ale od tamtego czasu go nie używam w ogóle a to się pojawia i znika.. więc obstawiam tą wazelinę, zwłaszcza, że robi mi taką skorupkę na twarzy a pod nią jest to zaczerwienienie. No i peelingu używam na całej twarzy a to coś mam tylko pod i nad ustami, więc musi być coś na rzeczy.
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 12:12   #292
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Przecież na swoim jest jeszcze ciężej Ale ludzie "z dawnych" czasów niewiele wiedzą o obecnym życiu. Wielu z nich nawet w życiu nie napisało CV więc co tu mówić o szukaniu pracy w ogóle. [/COLOR]


Ja właśnie jestem z tych którzy zwracają uwagę na składy i ten wydał mi się ok, ale to ewidentnie coś po nim... Zobaczę, przestanę uzywać na jakiś czas i sprawdzę czy poznikało. Kilka dni już miałam spokój a teraz powtórka z rozrywki. Początkowo podejrzewałam peeling, ale od tamtego czasu go nie używam w ogóle a to się pojawia i znika.. więc obstawiam tą wazelinę, zwłaszcza, że robi mi taką skorupkę na twarzy a pod nią jest to zaczerwienienie. No i peelingu używam na całej twarzy a to coś mam tylko pod i nad ustami, więc musi być coś na rzeczy.
Moja babcia mówi zawsze, że praca u "prywaciarza" to taka zła. No tak, w końcu państwowe posadki to takie kokosy i benefity, szał Mojego TŻ babcia tak samo. Najlepszy zawód to nauczycielka. Koniec, kropka. Kocham moją babcię, ale strasznie mnie irytuje, jak osoba od 20 lat na rencie, z pogardą wyraża się o tych, którzy pracują w prywatnych firmach.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 12:16   #293
kirja
Raczkowanie
 
Avatar kirja
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 160
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Obejrzałam snapy Deynn, w sumie to było moje pierwsze zetknięcie z nią, robi średnio przyjemne wrażenie... rozwaliło mnie, że na kolacji zaręczynowej jej chłopak pozwolił jej zamówić deser i wtedy pomyślała, że coś się dzieję
kirja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 12:18   #294
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez iamdanifromcalifornia Pokaż wiadomość
Nowa Kasia, fajne kształty


Dla mnie zaburzone proporcje - ona chyba sobie to specjalnie robi ubraniami (wydłuża nogi do tego stopnia, że tułów wydaje się karykaturalnie krótki). Za to film, jak zawsze - pierwsza klasa.
Zamawiam u niej tę uprzàż pokazanà - już dawno kusiła, a dziś się doigrała
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 12:19   #295
flowersite
Raczkowanie
 
Avatar flowersite
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 84
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

A co do Deynn. Co tam się działo w tej Czekoladzie w Poznaniu? Ktoś napisał, że mozna się domyślić o co ta cała afera.
flowersite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 12:20   #296
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Ludzie to potrafią być niesamowicie bezczelni i żałośni

Lamakeupebella

9 min ·

Do dziewczyn, które piszą do mnie wiadomości z prośbą o wysłanie paczki z nieużywanymi przeze mnie kosmetykami, bublami, itp. A więc wszystkie takie rzeczy wysyłam do mojej widzki, która jest w słabej sytuacji materialnej, a pasjonuje się wizażem. Organizowałam już nawet zbiórkę dla niej. Reszta moich kosmetyków trafia do rodziny i znajomych, a jak mam możliwość organizuję dla Was konkursy i rozdania. Nie widzę sensu dzielenia się swoimi rzeczami z osobami, których nie znam i nie znam ich historii i pobudek do napisania takiej wiadomości. Jest mi bardzo niezręcznie odpisywać na takie prośby, więc plis - trochę zrozumienia Emotikon smile Jest masa konkursów i rozdań - może spróbujcie swoich sił w takich akcjach, wystarczy spróbować i wykonać jakiś wysiłek Emotikon wink Pozdrawiam - Z.

To musi być serio wkurzające....
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 12:24   #297
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

[QUOTE=Takajakaya;57698446]Przecież na swoim jest jeszcze ciężej Ale ludzie "z dawnych" czasów niewiele wiedzą o obecnym życiu. Wielu z nich nawet w życiu nie napisało CV więc co tu mówić o szukaniu pracy w ogóle.
taa, weszła przypadkiem w innej sprawie do budynku jak miala 18 lat i została na 35, dostala mieszkanie z przydzialu, kolonie co roku dla dzieci i wszystkie swiadczenia ciazowe, nie moge nadal dojsc ile klas podstawowki skonczyla, ale wiem, ze nie wszystkie, to jakis banał był, żyć nie umierać pod tym względem

Edytowane przez 201604250941
Czas edycji: 2016-03-21 o 12:55
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 12:24   #298
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość

Ja właśnie jestem z tych którzy zwracają uwagę na składy i ten wydał mi się ok, ale to ewidentnie coś po nim... Zobaczę, przestanę uzywać na jakiś czas i sprawdzę czy poznikało. Kilka dni już miałam spokój a teraz powtórka z rozrywki. Początkowo podejrzewałam peeling, ale od tamtego czasu go nie używam w ogóle a to się pojawia i znika.. więc obstawiam tą wazelinę, zwłaszcza, że robi mi taką skorupkę na twarzy a pod nią jest to zaczerwienienie. No i peelingu używam na całej twarzy a to coś mam tylko pod i nad ustami, więc musi być coś na rzeczy.

Na pierwszy rzut oka - zatrzęsienie zapachów sztucznych. Ja się z dala trzymam od wszystkich "lina" i tym podobnych, bo skóra reaguje swędzeniem.
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 12:37   #299
loczek88
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 716
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Yoooko, alma mater w takim razie, być może jestem przewrażliwiona . Po prostu mam wrażenie że aktualnie w Polsce, w większych miastach, oczywiście zwłaszcza Warszawie, również nie jest lekko; zarabia się więcej, ale również ogromnym kosztem pracy, a ceny do najniższych nie należą.
Może po prostu jej ton mi nie odpowiada.
loczek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 12:43   #300
wraaakczasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 739
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Od 6:28 posłuchajcie i powiedzcie mi czy serio tak wygląda platyna i Rose Gold? O.o

https://youtu.be/0cofk1ZFWPk

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
wraaakczasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-08 11:08:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:59.