ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V. - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-21, 13:46   #4951
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Hej
Czy ma ktoś może link do zegarka DW z cyrkoniami?
Wszędzie widzę tylko z indeksami. No i najlepiej, aby był w dobrej cenie
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 15:19   #4952
123oliwka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Hej

Od miesiąca zamawiam na ali
przychodzą pierwsze paczki.......

teraz szukam chusty guess
przeszukuje stronę od kilku dni i nic!

może któraś z Was widziała?
123oliwka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 17:58   #4953
ADMIRABLA
Rozeznanie
 
Avatar ADMIRABLA
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazovia
Wiadomości: 521
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez blue3 Pokaż wiadomość
Opłaca się kupować kolorówkę na Alie? Jest jakaś grupa/ blog z recenzjami? Szukam i nie mogę znaleźć
Możesz spróbować czy będzie Ci pasować ja kilka dni temu wrzucałam recenzję różu fajna pigmentacja, trwały i w dobrej cenie na razie z moich eksperymentów "kolorówkowych" jestem zadowolona

Cytat:
Napisane przez otoya Pokaż wiadomość
Zawodowo zajmujesz się pisaniem? Bardzo podobają mi się twoje recenzje
dziękuję teraz już nie ale kilka lat pracowałam w wydawnictwie, dodatkowo zajmowałam się marketingiem i PR więc lekkie pióro raczej wymagane

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej
Czy ma ktoś może link do zegarka DW z cyrkoniami?
Wszędzie widzę tylko z indeksami. No i najlepiej, aby był w dobrej cenie

Tu wszem i wobec polecany z cyrkoniami, podobno najlepsze wykonanie na ali http://ali.pub/2qbr7
ADMIRABLA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 18:13   #4954
_groooszek_
Zakorzenienie
 
Avatar _groooszek_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 282
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Dziewczyny poszukuję tuby lub pasa charakteryzatorskiego zamawiałyście i możecie coś polecić?
__________________


Gdzieś tu chyba zakpił los. Ona brzydka, brzydki on...
A taka ładna miłość...



_groooszek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 19:44   #4955
bmigi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Nie i to widać, bo nie było takich 90, w takiej kolorystyce. Nie da się kupić oryginalnych airmaxów za takie kwoty
Tu się akurat nie zgodzę, bo takie same widziałam niedawno w Foot Locker. Ja żadnych różnic nie widzę, nawet jeśli jakieś są, to mi to nie przeszkadza
bmigi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 19:45   #4956
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez bmigi Pokaż wiadomość

Tutaj jest cały katalog conversów
http://shangpinmaoyi.v.yupoo.com/


a mogłabym kogoś prosić o zamówienie? nie ogarniam tej strony

reeboków nie ma w ogóle na ali?
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 20:07   #4957
bmigi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
a mogłabym kogoś prosić o zamówienie? nie ogarniam tej strony

reeboków nie ma w ogóle na ali?
Wystarczy, że wyślesz maila z pytaniem o cenę i dostępność danego modelu (wraz z linkiem z katalogu).
Adres mailowy to: saraxf2013@hotmail.com
Później dostaniesz od niej instrukcje jak dalej postępować

A reeboków też szukam, więc podłączam się do pytania
bmigi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-21, 20:10   #4958
assiuci
Zakorzenienie
 
Avatar assiuci
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 503
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Dziewczyny tydzień temu przyszło mi zamówienie. Potwierdzilam, wystawilam komentarz wszystko jak zawsze i jak wchodzę na ali to przy tym zamówieniu jest "fund processing" o co chodzi?

Druga sprawa zamówiłam topper na tort. Przyszedł. Tragiczny po prostu, nie wart tych 12.44zl. Założyłam spor. Nie polecam zamawiać. Pierwszy raz takie rzeczy na ali 😨
assiuci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 06:37   #4959
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez bmigi Pokaż wiadomość
Wystarczy, że wyślesz maila z pytaniem o cenę i dostępność danego modelu (wraz z linkiem z katalogu).
Adres mailowy to: saraxf2013@hotmail.com
Później dostaniesz od niej instrukcje jak dalej postępować

A reeboków też szukam, więc podłączam się do pytania
O dzięki, tam wszystko jest po chińsku, da się zmienić?
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 09:08   #4960
akakowalska
Raczkowanie
 
Avatar akakowalska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław, Żory
Wiadomości: 197
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

assiuci "fund processing"
zanim sprzedawca dostanie Twoje pieniądze musi poczekać chyba 12 dni- to czas w którym ty możesz jeszcze wszcząć spór, bo produkt się okaże nie dobry... i właśnie to te " przetwarzanie funduszu" (tak mi tłumaczy po polsku stronkę na ali). Nie przejmuj się po tym czasie sprzedawca po prostu dostanie pieniądze i się zmieni status na finished.
__________________
Mój blog- paznokcie i biżu
akakowalska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 10:32   #4961
Sozain
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: z wodnej krainy...
Wiadomości: 212
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Dziewczyny ku przestrodze - pisałam niedawno o nieudanym zakupie lakierow CND. To jakies cholerstwo było toksyczne czy jak... na jednym paznokciu mam zmiane podobna do grzybicy chyba- nie wiem dokładnie, ale jakos niedobrze to wygląda, a na innym mam dziure w paznokciu... nic nie boli ale wizualnie kiepsko

Nie mowie żeby nie kupować kolorówki, ale trzeba naprawdę uwazac. Ja wcześniej zamawiałam troche lakierow i nigdy nic zlego się nie dzialo. Te felerne na szczęście zmylam po ok tygodniu (hybrydy niby ale odpryskiwaly) bo nie wiem co by się jeszcze z moimi paznokciami moglo stać. Ja się teraz troche boje zakupow... po prostu uważajcie i badzcie czujne.
Sozain jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-22, 10:34   #4962
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

dzis na walutomat 1 USD = ok. 3,8050 PLN
yupii

poszałałam zakup słuchawek nie raz kupilam i sa super
http://pl.aliexpress.com/item/Crazy-...b-bca4a612ebda

i juz dostałam do prania biezliny fajnie sie sprawdza http://pl.aliexpress.com/item/Washin...526284699.html
__________________
Audentes fortuna iuvat

Edytowane przez migea
Czas edycji: 2016-03-22 o 10:46
migea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 10:40   #4963
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez migea Pokaż wiadomość
dzis na walutomat 1 USD = ok. 3,8050 PLN
yupii

poszałałam zakup słuchawek nie raz kupilam i sa super
http://pl.aliexpress.com/item/Crazy-...b-bca4a612ebda
mBank 3,90zł. Wczoraj 3,89zł
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 10:55   #4964
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez Sozain Pokaż wiadomość
Dziewczyny ku przestrodze - pisałam niedawno o nieudanym zakupie lakierow CND. To jakies cholerstwo było toksyczne czy jak... na jednym paznokciu mam zmiane podobna do grzybicy chyba- nie wiem dokładnie, ale jakos niedobrze to wygląda, a na innym mam dziure w paznokciu... nic nie boli ale wizualnie kiepsko

Nie mowie żeby nie kupować kolorówki, ale trzeba naprawdę uwazac. Ja wcześniej zamawiałam troche lakierow i nigdy nic zlego się nie dzialo. Te felerne na szczęście zmylam po ok tygodniu (hybrydy niby ale odpryskiwaly) bo nie wiem co by się jeszcze z moimi paznokciami moglo stać. Ja się teraz troche boje zakupow... po prostu uważajcie i badzcie czujne.
Nie wiem u kogo i jaki kupilas moze faktycznie jakas felerna partia ale opowiem swoje doswidczenia poniewaz mysle wazne jest tez czy prawidlowo przygotowałas paznokcie pod zabieg - ja od 2 lat kupuje z Chin i pokazuje moje zbiory same hybrydy na foto lakierów nie używam już zwykłych i nigdy nie mialam problemów z jakością ani uszkodzeniem paznokci (a znam CND doskonale bo kiedys kupowałam za 70zl butelke w Poznaniu) wiec moze nie zawsze powód stoi po stronie produktu i trzeba z kazdej strony spojrzec na to jak cos sie stanie (ja staram sie kupowac nie gdzie taniej a tam gdzie sa pokazane cetyfikaty a nie raz nawet prosiłam o przeslanie na maila by zminimalizowac zakup u pana z szopy) oczyiwscie jedne nam lepiej jedne gorzej pasuja ja uzupelniam kolorówkę z Semilaca z PL orac CND chin na biezaco
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160322_114848.jpg (187,4 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160322_114904.jpg (237,0 KB, 87 załadowań)
__________________
Audentes fortuna iuvat

Edytowane przez migea
Czas edycji: 2016-03-22 o 11:26
migea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 11:27   #4965
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;57757846]mBank 3,90zł. Wczoraj 3,89zł [/QUOTE]
plus przewalutowanie
__________________
Audentes fortuna iuvat
migea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 11:36   #4966
Sozain
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: z wodnej krainy...
Wiadomości: 212
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez migea Pokaż wiadomość
Nie wiem u kogo i jaki kupilas ale opowiem swoje doswidczenia poniewaz mysle wazne jest tez czy prawidlowo przygotowałas paznokcie pod zabieg - ja od 2 lat kupuje z Chin i pokazuje moje zbiory same hybrydy na foto lakierów nie używam już zwykłych i nigdy nie mialam problemów z jakością ani uszkodzeniem paznokci (a znam CND doskonale bo kiedys kupowałam za 70zl butelke w Poznaniu) wiec moze nie zawsze powód stoi po stronie produktu i trzeba z kazdej strony spojrzec na to jak cos sie stanie (ja staram sie kupowac nie gdzie taniej a tam gdzie sa pokazane cetyfikaty a nie raz nawet prosiłam o przeslanie na maila by zminimalizowac zakup u pana z szopy) oczyiwscie jedne nam lepiej jedne gorzej pasuja ja uzupelniam kolorówkę z Semilaca z PL orac CND chin na biezaco
Imponujacy masz zbior

Powiem tak - mysle ze paznokcie przygotowałam dobrze. Zgodnie z tym co wszem i wobec pisze się o całym rytuale tego manicure. Dodam, ze nie pierwszy raz malowałam - kupiłam i uzywalam już lakierow Sapphire, Bling, tych termo-zmieniających kolor - zawsze było ok. Nic nie odpryskiwalo i paznokcie po zmyciu były ok. Wiec smiem przypuszczać ze z mojej strony nie było bledu.

Natomiast zakup... teraz sklep nie ma już totalnie nic w swojej ofercie wiec to chyba był jakiś pseudochwilowy sklep i zle trafiłam. Kupilam rzeczywiście jedne z tańszych - jakos 2,98 za sztuke no i się nacielam. Na żadne certyfikaty przyznam nie zwracałam uwagi - dlatego tez pisze ku przestrodze by być bardziej uważnym przy zakupach - szczególnie kolorówka, odziez tez chyba...

Nie wiem czy oni nie mogą sobie zdjęcia certyfikatu ot tak wrzucić na aukcje tak czy inaczej, bo często zdjęcia i tresc aukcji sa identyczne u innych sprzedających...

No nic - ja tylko apeluje o wieksza uwagę w trosce o własne zdrowie. Może masz racje trzeba dodatkowo mailem prosić o certyfikaty itd. - może to jest sposób by uniknąć takiego felernego zakupu jak mój...

Pozdrawiam wszystkich!

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Dziewczyny, ze tak zapytam - hit czy kit?

http://www.aliexpress.com/item/Gorge...284729946.html

Mam je już długo na wish, cena na sale będzie zachecajaca... Wydaja mi się fajne, ale jakos się boje czy nie sa wlasnie kiczowate wiec smialo piszcie co sadzicie... będę wdzieczna
Sozain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 11:39   #4967
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez Sozain Pokaż wiadomość
Imponujacy masz zbior

Powiem tak - mysle ze paznokcie przygotowałam dobrze. Zgodnie z tym co wszem i wobec pisze się o całym rytuale tego manicure. Dodam, ze nie pierwszy raz malowałam - kupiłam i uzywalam już lakierow Sapphire, Bling, tych termo-zmieniających kolor - zawsze było ok. Nic nie odpryskiwalo i paznokcie po zmyciu były ok. Wiec smiem przypuszczać ze z mojej strony nie było bledu.

Natomiast zakup... teraz sklep nie ma już totalnie nic w swojej ofercie wiec to chyba był jakiś pseudochwilowy sklep i zle trafiłam. Kupilam rzeczywiście jedne z tańszych - jakos 2,98 za sztuke no i się nacielam. Na żadne certyfikaty przyznam nie zwracałam uwagi - dlatego tez pisze ku przestrodze by być bardziej uważnym przy zakupach - szczególnie kolorówka, odziez tez chyba...

Nie wiem czy oni nie mogą sobie zdjęcia certyfikatu ot tak wrzucić na aukcje tak czy inaczej, bo często zdjęcia i tresc aukcji sa identyczne u innych sprzedających...

No nic - ja tylko apeluje o wieksza uwagę w trosce o własne zdrowie. Może masz racje trzeba dodatkowo mailem prosić o certyfikaty itd. - może to jest sposób by uniknąć takiego felernego zakupu jak mój...

Pozdrawiam wszystkich!

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Dziewczyny, ze tak zapytam - hit czy kit?

http://www.aliexpress.com/item/Gorge...284729946.html

Mam je już długo na wish, cena na sale będzie zachecajaca... Wydaja mi się fajne, ale jakos się boje czy nie sa wlasnie kiczowate wiec smialo piszcie co sadzicie... będę wdzieczna
Kolczyki ładne ale zalezy gdzie chcesz je ubrac raz na rok na sywlestra do pieknej sukni na bogato to ok ale do innych kreacji moga byc przesadzone to na moje...
__________________
Audentes fortuna iuvat
migea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 11:42   #4968
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez migea Pokaż wiadomość
dzis na walutomat 1 USD = ok. 3,8050 PLN
yupii

poszałałam zakup słuchawek nie raz kupilam i sa super
http://pl.aliexpress.com/item/Crazy-...b-bca4a612ebda

i juz dostałam do prania biezliny fajnie sie sprawdza http://pl.aliexpress.com/item/Washin...526284699.html
chyba nie do końca opłacalne to woreczki na bieliznę, w Biedronce jest zestaw dwóch za 10zł
http://www.biedronka.pl/pl/product,i...orki-do-prania

Cytat:
Napisane przez Sozain Pokaż wiadomość
Dziewczyny ku przestrodze - pisałam niedawno o nieudanym zakupie lakierow CND. To jakies cholerstwo było toksyczne czy jak... na jednym paznokciu mam zmiane podobna do grzybicy chyba- nie wiem dokładnie, ale jakos niedobrze to wygląda, a na innym mam dziure w paznokciu... nic nie boli ale wizualnie kiepsko

Nie mowie żeby nie kupować kolorówki, ale trzeba naprawdę uwazac. Ja wcześniej zamawiałam troche lakierow i nigdy nic zlego się nie dzialo. Te felerne na szczęście zmylam po ok tygodniu (hybrydy niby ale odpryskiwaly) bo nie wiem co by się jeszcze z moimi paznokciami moglo stać. Ja się teraz troche boje zakupow... po prostu uważajcie i badzcie czujne.
może ci po prostu wyszło uczulenie na hybrydę i lakier od majfrenda niekoniecznie był problemem

a tu kilka moich zakupów:

1) torebka worek - czarny z czerwonym wnętrzem - przepiękna szybka wysyłka i torebka super wykonana, szczerze polecam
http://www.aliexpress.com/item/Free-...277391243.html

2) Coś dla panów - krawat - ładne, kolory zgodne z aukcją, materiał miły w dotyku, długość/szerokość też ok
http://www.aliexpress.com/item/Newes...443505021.html

3) Krawat - trochę droższe niż powyżej ale absolutnie przepiękne, fajne na prezent plus mają fajne, niespotykane wzory
http://www.aliexpress.com/item/2015-...378579471.html

4) Spinka do włosów - generalnie fajna i ładnie wygląda na włosach ale jak dla mnie mogłaby być o połowę tańsza biorąc pod uwagę ceny na alie
http://www.aliexpress.com/item/2015-...436656922.html

5) Naklejki na paznokcie, wzór koronki - bardzo ładne i ekspresowo dostarczone, bałam się, że będą dość grube ale są cieniutkie i ładnie wykonane
http://www.aliexpress.com/item/New-A...357536353.html

i chyba ten kurs dolara (niby nic ale zawsze) doprowadzi wreszcie do zakupy sweterka, który mnie prześladuję fajnie wygląda na zdjęciach w feedbackach
http://www.aliexpress.com/item/Women...042432341.html
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 12:03   #4969
Sozain
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: z wodnej krainy...
Wiadomości: 212
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Codziennie oczywiście nie, ale raz do roku też za mało. Myślałam też o Świętach do prostej sukienki, ewentualne wesele jak się trafi itd.

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
może ci po prostu wyszło uczulenie na hybrydę i lakier od majfrenda niekoniecznie był problemem
Może, ale jak już pisałam nie pierwszy raz stosowałam hybrydy i wcześniej było ok. Zreszta nawet jeśli to uczulenie (w co jakos watpie, ale może) to i tak lakiery felerne bo bardzo szybko odpryskiwaly. Po 1 -2 dniach troszkę, a po paru to już konkretnie

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Dziewczyny dostalyscie już może te spodnie fitness? Patrzyalm wczoraj w 4F i sa naprawdę fajne ale za 150zl powalila mnie ta cena... do ali się za bardzo przyzwyczaiłam
Sozain jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-22, 12:53   #4970
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
chyba nie do końca opłacalne to woreczki na bieliznę, w Biedronce jest zestaw dwóch za 10zł
http://www.biedronka.pl/pl/product,i...orki-do-prania



może ci po prostu wyszło uczulenie na hybrydę i lakier od majfrenda niekoniecznie był problemem

a tu kilka moich zakupów:

1) torebka worek - czarny z czerwonym wnętrzem - przepiękna szybka wysyłka i torebka super wykonana, szczerze polecam
http://www.aliexpress.com/item/Free-...277391243.html

2) Coś dla panów - krawat - ładne, kolory zgodne z aukcją, materiał miły w dotyku, długość/szerokość też ok
http://www.aliexpress.com/item/Newes...443505021.html

3) Krawat - trochę droższe niż powyżej ale absolutnie przepiękne, fajne na prezent plus mają fajne, niespotykane wzory
http://www.aliexpress.com/item/2015-...378579471.html

4) Spinka do włosów - generalnie fajna i ładnie wygląda na włosach ale jak dla mnie mogłaby być o połowę tańsza biorąc pod uwagę ceny na alie
http://www.aliexpress.com/item/2015-...436656922.html

5) Naklejki na paznokcie, wzór koronki - bardzo ładne i ekspresowo dostarczone, bałam się, że będą dość grube ale są cieniutkie i ładnie wykonane
http://www.aliexpress.com/item/New-A...357536353.html

i chyba ten kurs dolara (niby nic ale zawsze) doprowadzi wreszcie do zakupy sweterka, który mnie prześladuję fajnie wygląda na zdjęciach w feedbackach
http://www.aliexpress.com/item/Women...042432341.html
Moze nie oplacalne - ale maja fajne wzmocnienia na gorze i dole takze nie traci formy kosz do prania i nie wyglada by po 10 razie mial sie rozpasc jak czesc rzeczy co nabywalam w dyskontach a jakos do biedronki nie uderzam czesto wiec nawet nie wiedzialam ze maja...

i jeszcze jedno ja za niego placilam 1.23usd wiec na moje jest super
__________________
Audentes fortuna iuvat

Edytowane przez migea
Czas edycji: 2016-03-22 o 13:58
migea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 13:28   #4971
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez Sozain Pokaż wiadomość
Codziennie oczywiście nie, ale raz do roku też za mało. Myślałam też o Świętach do prostej sukienki, ewentualne wesele jak się trafi itd.

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------



Może, ale jak już pisałam nie pierwszy raz stosowałam hybrydy i wcześniej było ok. Zreszta nawet jeśli to uczulenie (w co jakos watpie, ale może) to i tak lakiery felerne bo bardzo szybko odpryskiwaly. Po 1 -2 dniach troszkę, a po paru to już konkretnie

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Dziewczyny dostalyscie już może te spodnie fitness? Patrzyalm wczoraj w 4F i sa naprawdę fajne ale za 150zl powalila mnie ta cena... do ali się za bardzo przyzwyczaiłam
150zł za spodnie do ćwiczeń to i bez alie rozbój w biały dzień

Cytat:
Napisane przez migea Pokaż wiadomość
Moze nie oplacalne - ale maja fajne wzmocnienia na gorze i dole takze nie traci formy kosz do prania i nie wyglada by po 10 razie mial sie rozpasc jak czesc rzeczy co nabywalam w dyskontach a jakos do biedronki nie uderzam czesto wiec nawet nie wiedzialam ze maja...
może się komuś kto ma do biedronki pod drodze przyda - ja je mam i są ok, nie wyglądają jakby miały się rozpaść
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 14:05   #4972
otoya
Zadomowienie
 
Avatar otoya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 503
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez Sozain Pokaż wiadomość
Codziennie oczywiście nie, ale raz do roku też za mało. Myślałam też o Świętach do prostej sukienki, ewentualne wesele jak się trafi itd.

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------



Może, ale jak już pisałam nie pierwszy raz stosowałam hybrydy i wcześniej było ok. Zreszta nawet jeśli to uczulenie (w co jakos watpie, ale może) to i tak lakiery felerne bo bardzo szybko odpryskiwaly. Po 1 -2 dniach troszkę, a po paru to już konkretnie

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Dziewczyny dostalyscie już może te spodnie fitness? Patrzyalm wczoraj w 4F i sa naprawdę fajne ale za 150zl powalila mnie ta cena... do ali się za bardzo przyzwyczaiłam
U mnie te spodnie są w drodze. Mam nadzieję że w przyszłym tygodniu dotrą.

Edit. Choć nie wiem czy mówimy o tych samych...

http://s.aliexpress.com/jaEN7bqa
__________________
'Żeby coś się zdarzyło
Żeby mogło się zdarzyć
I zjawiła się miłość
Trzeba marzyć
Zamiast dmuchać na zimne
Na gorącym się sparzyć
Z deszczu pobiec pod rynnę
Trzeba marzyć'


Edytowane przez otoya
Czas edycji: 2016-03-22 o 14:08
otoya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 14:37   #4973
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez otoya Pokaż wiadomość
U mnie te spodnie są w drodze. Mam nadzieję że w przyszłym tygodniu dotrą.

Edit. Choć nie wiem czy mówimy o tych samych...

http://s.aliexpress.com/jaEN7bqa
Ja mam zamiar właśnie te zamówić. Czyli że fajne są?
Kiedy zamawiałaś? Daj znać koniecznie jak dojdą czy są ok.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 17:29   #4974
assiuci
Zakorzenienie
 
Avatar assiuci
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 503
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez akakowalska Pokaż wiadomość
assiuci "fund processing"
zanim sprzedawca dostanie Twoje pieniądze musi poczekać chyba 12 dni- to czas w którym ty możesz jeszcze wszcząć spór, bo produkt się okaże nie dobry... i właśnie to te " przetwarzanie funduszu" (tak mi tłumaczy po polsku stronkę na ali). Nie przejmuj się po tym czasie sprzedawca po prostu dostanie pieniądze i się zmieni status na finished.
Oki dzięki pierwszy raz coś takiego mi się przydarzyło temu nie wiedziałam o co chodzi
assiuci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 20:33   #4975
Sozain
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: z wodnej krainy...
Wiadomości: 212
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez otoya Pokaż wiadomość
U mnie te spodnie są w drodze. Mam nadzieję że w przyszłym tygodniu dotrą.

Edit. Choć nie wiem czy mówimy o tych samych...

http://s.aliexpress.com/jaEN7bqa
Ja nie mam konkretnego modelu na myśli tylko jakies porządne spodnie do cwiczen, wiec chętnie przeczytam Twoja recenzje jak już je dostaniesz
Sozain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 21:09   #4976
akakowalska
Raczkowanie
 
Avatar akakowalska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław, Żory
Wiadomości: 197
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

1.Kupiłam taki stój kąpielowy w stylu Pin Up. Materiał jest bardzo dobrej jakości. Miseczki usztywniane, ładnie się trzymają, dodatkowo mają taki profil push up w miseczce. rozmiar XL, ale wychodzi na L z miseczkami B.


Wymiary: góra szerokosć 35cm, dół szer. w pasie 34cm, szer. w biodrach 43cm , stan 32 cm.


http://pl.aliexpress.com/item/2016-W...570082956.html




2.Drugi strój kąpielowy, który kupiłam na aliexpress. Wygląda jak z neopropenowego materiału. Na zdjęciach w aukcji kolor był jaśniejszy.
Rozmiar L. Wymiary: dół szerokość 37 cm, stan tył 23,5 cm, przód 21,5 cm

http://pl.aliexpress.com/item/HOT-SA...601359641.html


3.Skorzystałam z kuponu i dostałam ta bransoletkę i kolczyki za 8zł Bransoletka jest mała, na maksymalnej rozpiętości ma 20cm. Na szczęście umiem robić biżuterię to dołożę jakąś przekładkę ze srebra na środek bransoletki. Generalnie bardzo mi się podoba i przede wszystkim na próbę S925.
http://pl.aliexpress.com/item/Silver-plated-glass-slipper-bangle-bracelet-fashion-female-models-cute-vintage-jewelry-super-flash-wild-blue/32600698900.html




Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 102_4090.JPG (154,6 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 102_4091.JPG (166,3 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 102_4093.JPG (174,6 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 102_4051.JPG (121,8 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 102_4104.JPG (130,4 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 102_4105.JPG (122,5 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 102_4113.JPG (92,2 KB, 60 załadowań)
__________________
Mój blog- paznokcie i biżu

Edytowane przez mal00nie
Czas edycji: 2016-03-23 o 15:43 Powód: sprzedaż
akakowalska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 07:20   #4977
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez akakowalska Pokaż wiadomość
[CENTER][LEFT]1.Kupiłam taki stój kąpielowy w stylu Pin Up. Materiał jest bardzo dobrej jakości. Miseczki usztywniane, ładnie się trzymają, dodatkowo mają taki profil push up w miseczce. rozmiar XL, ale wychodzi na L z miseczkami B. xxxx

Wymiary: góra szerokosć 35cm, dół szer. w pasie 34cm, szer. w biodrach 43cm , stan 32 cm.


http://pl.aliexpress.com/item/2016-W...570082956.html
Witam. Ile wyszedłby ten kostium wraz z przesyłka? Dosyć fajnie wygląda.

Edytowane przez mal00nie
Czas edycji: 2016-03-23 o 15:44
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 10:59   #4978
saandrul
Raczkowanie
 
Avatar saandrul
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 145
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez assiuci Pokaż wiadomość
Przyszły moje 2 kolejne zamówienia.

1. Zamówione 04.02 przyszły 14.03 cena za 4sztuki 6.96 zl
Pojemniczki na sos np. Fajne rozwiązanie, fajnie wyglądają i wydają się być nie na jeden raz bo są z twardego plastiku. Dobrze trzymają się talerza. Ogólnie polecam

2. Zamówione 18.02 przyszły 16.03
Cena 35.32zl
Rozmiar wzięłam wg tabelki. Normalnie noszę 38 (24,5cm) te wzięłam 39 tak jak wskazywała tabelka i te 0.5cm są za duże, ale jakoś szczególnie nie czuję przy chodzeniu tej różnicy choć chodziłam w nich tylko po domu
Kolor wydawał się trochę jaśniejszy na zdjęciach ale w sumie nie przeszkadza mi to. Metki, wszystko jest, mam porównanie z oryginalami i wyglądają niemal identycznie. Polecam i pewnie sama zamówię z jeszcze jedne)
Mam pytanie czy mając faktycznie rozmiar 38 (24,5) warto zamówić 38? Z tabeli ze strony 38 to niby 23cm tylko..
saandrul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 11:35   #4979
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez akakowalska Pokaż wiadomość
2.Drugi strój kąpielowy, który kupiłam na aliexpress. Wygląda jak z neopropenowego materiału. Na zdjęciach w aukcji kolor był jaśniejszy.
Rozmiar L. Wymiary: dół szerokość 37 cm, stan tył 23,5 cm, przód 21,5 cm
xxx
http://pl.aliexpress.com/item/HOT-SA...601359641.html
Wiecz może czy te miseczki zmieszą większe piersi (okolice dd/e) czy je podzielą na pół? Bo na zdjęciach teoretycznie mieszczą... I czy te majtki się rozciagają?

Edytowane przez mal00nie
Czas edycji: 2016-03-23 o 15:44
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 14:43   #4980
akakowalska
Raczkowanie
 
Avatar akakowalska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław, Żory
Wiadomości: 197
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

nie raczej majtki sie nie rościągną. Dlatego xxx. Też mam miseczkę D i z tych kostiumów na ali to tylko te XXXL mają wieksze miseczki. Nawet jak pisali że miseczka C/D to przyszła B.

ooo nawet na tym kostiumie pin up napisali miseczka D
pół cycka nie zmieszczę
__________________
Mój blog- paznokcie i biżu

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-03-23 o 23:49 Powód: Sprzedaż.
akakowalska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-30 06:00:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:16.