Mamusie kwietniowe 2016 - część VI - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-23, 14:28   #3871
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez a_g_ata Pokaż wiadomość
Ja nie wiem jak mam spakowac żarcie...na 100% zjem to co wpakuje do torby....:d_

Przynioslam do domu dziś paczkę Michałków jako prezent na zajączka dla mego braciszka Michala..i zjadlam pol paczki!!żalllllll:p


Ja wlozylam tylko picie i belvite.. Znając mnie to zeżre wszystko od razu a później będę glodowac
__________________
Spełniona mama, zakochana żona, szczęśliwa kobieta.
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 14:29   #3872
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Może dają bety? U nas są i tak związują te biedne dzieciaczki, że tylko główkę widać, twierdząc, że dziecku tak wygodnie, bo czuje się jak w brzuchu. Mojemu na pewno wygodnie nie było i teraz już mam swój rożek spakowany, nikt mi dziecka wiązał nie będzie.


Tak daja coś szpitalnego. Ja wezmę swój rożek...
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 14:33   #3873
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez HappyGirl888 Pokaż wiadomość
O kurczaczek! Ale fajnie to teraz tym bardziej wszystkie bedziemy kciuki trzymać i zaciskać za Ciebie nogi zeby Maluszek chociaż do 1 kwietnia wytrzymał!

Macie jakies sprawdzone przepisy na smaczne ciasto?? Chce upiec coś nowego do spróbowania na święta
Moja mama zawsze na święta robi ten http://www.przyslijprzepis.pl/przepi...stry-anastazji jest pycha Dobry jest też shrek i u nas na każde święta obowiązkowo królewiec.
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 14:33   #3874
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez tabaska25 Pokaż wiadomość
Ktos tu zapodal ostatnio dobry patent z torba dla dziecka, by ja zostawić w aucie, ja nie będę brać od razu pampersów i rzeczy dla dziecka, tylko wlasnie uszykuje je i tz przyniesie
Ja tak robię z tym, że do swojej torby biorę jeden komplet ubrankowy+3 pampersy. Nie będę od razu ganiać chłopa do auta


Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Ja biorę to czego nie będzie mi mógł dowieźć TŻ. Ciastka i żarcie po trochę, reszte on dowiezie. Tylko mam zagwozdkę bo na liście rzeczy nie wymagają rożka. To ja nie wiem już w czym te dzieci tam lezą...
U mnie też nie ma rożka, i w sumie zapomniałam zapytać co stosują. W wielu szpitalach mają swoje rożki.
Cytat:
Napisane przez a_g_ata Pokaż wiadomość
Ja nie wiem jak mam spakowac żarcie...na 100% zjem to co wpakuje do torby....:d_

Przynioslam do domu dziś paczkę Michałków jako prezent na zajączka dla mego braciszka Michala..i zjadlam pol paczki!!żalllllll:p
Ja jestem na mecie pożerania kolejnej milki - oreo Ale ciastka na poród jeszcze nietknięte, leżą w torbie ładnie.
Cytat:
Napisane przez HappyGirl888 Pokaż wiadomość
Macie jakies sprawdzone przepisy na smaczne ciasto?? Chce upiec coś nowego do spróbowania na święta
Sprawdzony nie, ale wygląda na proste i pyszne, więc zamierzam to zrobić: http://www.kwestiasmaku.com/przepis/tarta-makowa



Myślicie, że to zabawka edukacyjna? http://www.aliexpress.com/item/1pcs-...9-8303e6becee3

Edytowane przez Ineso
Czas edycji: 2016-03-23 o 14:36
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 14:35   #3875
a_g_ata
Rozeznanie
 
Avatar a_g_ata
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 551
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez tabaska25 Pokaż wiadomość
Ja wlozylam tylko picie i belvite.. Znając mnie to zeżre wszystko od razu a później będę glodowac
Grzechy................
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1458743689223.jpg (96,9 KB, 9 załadowań)
__________________
3.09.2010- pierwsza randka
1.01.2014- zaręczyny
1.08.2014- ślub
3.08.2015- dwie kreski
10.04.2016- dzidzia
a_g_ata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 14:36   #3876
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Ineso u mnie w szpitalu dają na start 7 pampersów, wlozylam do swojej torby tez 7 i malutka paczke chusteczek, jak urodzę to mąż mi poleci po ta torbe jak juz będę leżeć na poporodowej
__________________
Spełniona mama, zakochana żona, szczęśliwa kobieta.
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 14:39   #3877
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

HappyGirl Shrek

Agata nieźle z michałkami

Ineso podziwiam za Milkę Oreo... ja bym puściła niemałego pawia, to tak cholernie słodkie już wolę śledzie
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-23, 14:40   #3878
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Zabawka PO CZĘŚCI EDUKACYJNA

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Co do tej milki 300gramow to ja po 2 paskach wymiękam, ale jest tak pyszna i wciągająca ze ciężko jej sie oprzeć uwielbiam toffi wholenut mniaaam
__________________
Spełniona mama, zakochana żona, szczęśliwa kobieta.
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 14:44   #3879
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez a_g_ata Pokaż wiadomość
Grzechy................
Eeee tylko cztery.....
Cytat:
Napisane przez tabaska25 Pokaż wiadomość
Ineso u mnie w szpitalu dają na start 7 pampersów, wlozylam do swojej torby tez 7 i malutka paczke chusteczek, jak urodzę to mąż mi poleci po ta torbe jak juz będę leżeć na poporodowej
Małe chusteczki też mam

Cytat:
Napisane przez kejka90 Pokaż wiadomość

Ineso podziwiam za Milkę Oreo... ja bym puściła niemałego pawia, to tak cholernie słodkie już wolę śledzie
Nie wiem co tu podziwiać, lepiej raczej współczuć Dawniej też bym nie zjadła, ale teraz....
Cytat:
Napisane przez tabaska25 Pokaż wiadomość
Co do tej milki 300gramow to ja po 2 paskach wymiękam, ale jest tak pyszna i wciągająca ze ciężko jej sie oprzeć uwielbiam toffi wholenut mniaaam
Tak, wholenut najlepsza, ale akurat nie było w promo. Na drugim miejscu keksowa. Oreo mam pierwszy raz i przyznaję III miejsce. I niestety zjem więcej niż dwa paski
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 14:46   #3880
a_g_ata
Rozeznanie
 
Avatar a_g_ata
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 551
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Ineso resztę papierkow juz wyrzucilam:p łącznie z 10 sztuk poszło lekko:p
__________________
3.09.2010- pierwsza randka
1.01.2014- zaręczyny
1.08.2014- ślub
3.08.2015- dwie kreski
10.04.2016- dzidzia
a_g_ata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 14:47   #3881
MaLoS
Rozeznanie
 
Avatar MaLoS
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 848
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Moja mama zawsze na święta robi ten http://www.przyslijprzepis.pl/przepi...stry-anastazji jest pycha Dobry jest też shrek i u nas na każde święta obowiązkowo królewiec.
Ciekawa nazwa ciasta ...Cycki teściowej wg siostry Anastazji 🏻

Ja piekę zawsze ten sam puszysty jak ptasie mleczko sernik na kremówkach, jest boski i mega prosty jak chcecie przepis to wołać



Cytat:
Napisane przez a_g_ata Pokaż wiadomość
Grzechy................

Aaaaaaaaaa.... Jadłabym!
__________________
DECYZJA --> KONSEKWENCJE

Zmiany? Zawsze na lepsze
MaLoS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-23, 15:02   #3882
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Ja z ciast 3bit ommmnom uwielbiam na kremowkach ciasta, ale twz snickers, sernik z brzoskwiniami, z rosa, makowiec -plesniak, boooz jak dobrze ze zaraz swieta, nie będę odstawać ze swoim apetytem i wilczym glodem od reszty
__________________
Spełniona mama, zakochana żona, szczęśliwa kobieta.
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 15:06   #3883
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

idźcie z tymi słodyczami ja wyżarłam już prawie wszystkie zapasy ;( zostały tylko kinderki męża i jakaś marna resztka lodów... ale już dzisiaj nic nie tykam, a jutro chyba sobie babeczki upiekę
a na ciasta to mam taką ochotę, że masakra. W niedzielę jak wszystko będzie ok to jadę do babci na wyżerę, zjem wszystko co będzie w zasięgu mojego wzroku
co do rożka to właśnie nie wiem, czy brać najwyżej wrzucę do samochodu i jak będzie potrzebny, to mąż przyniesie. Ciuchów dla małej wzięłam sporo, bo nie mogłam się zdecydować
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 15:15   #3884
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Podczytuje moje notatki z warsztatów laktacyjnych i Szkoły Rodzenia i pomyślałam, że wkleję jeszcze raz o skurczach to co kiedyś napisałam dla odświeżenia

"SKURCZE - jak jest skurcz to bierzemy krótki oddech i długo wydychamy. Nie wolno brać głębokich wdechów bo powodujemy hiperwentylacje (tu mogę coś pokręcić z nazwą) i kręci nam się w głowie.
Dlatego krótki wdech i długi wydech.
Bardzo ważne jest pamiętanie o oddychaniu - dlatego siadamy na piłkę i oddychamy, kręcimy się na niej lub skaczemy.

NIE SPINAMY MIĘŚNIE W CZASIE SKURCZU, o tym chyba ze sto razy mówiła. Że przyjeżdżają kobiety które w trakcie skurczu całe się spinają. Bo boli. I teraz tak, dziecko jest napierane przez mięśnie ze skurczu by szło w dół, a kobieta spina nogi, pośladki i dół macicy - więc dziecko jest spinane z każdej strony.
I że niektóre kobiety mówią: nie ja się nie spinam, ja nie mam tyle siły
a ona dotknie ich ud i tam skała - takie spięte.
Bardzo wazne jest rozluźnienie całego ciała jak się tak spinamy. Dlatego przy skurczu nie stać bez oparcia bo cięzko się nie napiąć.
Pokazywała 3 pozycje oparcia by się rozluźnić, oddychać i przeczekać skurcz:
O partnera ,zawiesić mu ręce na szyji, ugiąć troszkę kolana i wypiąć pupę, a on nas potrzymuje, tak troszkę pokręcić biodrami jak pomaga
O stolik, czy cokolwiek, po prostu tak jak o partnera tylko ułożyć przedramiona na czymś
Klęk i o cokolwiek, krzesło piłkę
No i siedzenie na piłce

Przechodzi skurcz - mamy przerwę, wtedy czas na drzemkę, odpoczynek, picie wody, RADOŚĆ, że mamy przerwę.
Mówi, że najgorzej mają kobiety z podejściem: o boże zaraz znowu się zacznie o boże znowu będzie boleć.
No będzie,dlatego ciesz się z przerwy a nie panikuj przed kolejnym skurczem napinając się cała.
Ważne jest to rozluźnienie w czasie przerwy, by cała się rozluźnić.

SKURCZE PARTE
nagle coś się zmienia, podobno pierwszą rzeczą po której położne wiedza, że kobieta zaczyna 2 fazę porodu jest to, że mówi do nich:
-chyba muszę zrobić kupę

No podobno to takie uczucie i wtedy wiadomo, że się zaczyna 2 faza.
I wtedy też trzeba szukać dogodnej pozycji, bo to że założyłyśmy, że chcemy rodzić na krzesełku nie oznacza, że nam w praktyce bedzei tak wygodnie. Te które sobie to wbija do głowy przychodza i na siłę tak chca rodzić czesto i tak zmieniają na inna bo po prostu im nie wygodnie. Nie da się zaplanować pozycji rodzenia, jest ich dużo i trzeba znaleźć tą w której nam najlepiej.
Ale ona poleca krzesełko lub na kucaka.

No i w trakcie skurczu partego ona tak pokazywała, że kobieta oddycha płytko i krótko i nagle nie może już oddychać tylko musi tak stęknąć -czyli przeć.
I niech tak robi, bo to pomaga.
I czasami porody trwaja dłużej bo zdarzają się kobiety, które nagle się krępuja przeć przy mężu. Chociaż zapierały się, że musi być przy porodzie- ale wtedy nie da sie mysleć, wtedy jeest odruch i ona sie nie może skupić i rozluźnić i przeć. Więc jak położona to widzi to często oprosi by wyszedł mąż na chwilkę i to czasem wystarcza.

Większości kobiet na tym etapie porodu jest wsyztsko jedno kto jest, kto patrzy czy jest nago czy nie. Ale są takie którym to nie jest wszstko jedno i póki nie wyjdą wszyscy prócz położnej za chiny nie zaczną przeć.

Jak kobieta usłyszy, że widać czarne włoski na główce to dostaje mega doping i choćby nie miała siły to nagle ma jej od groma

"


W ogóle ja naiwna ! Była u mnie rano koleżanka, jak wyszła po południu to odświeżyłam forum, ale potem poszłam spać. Wstałam i wchodzę - patrzę O tylko jedna strona do nadrobienia
A po zmianie strony pojawiło się 4 kolejne
No cóż

Cytat:
Napisane przez jowitazz Pokaż wiadomość
polinezyjka Pewnie by bolało, ale wydaje mi się, że jakby było jakieś zagrożenie, to odruchowo zaczniesz zasłaniać brzuch
Na pewno! Ale i tak przeżyłam taki szok uświadamiając to sobie.

Cytat:
Napisane przez justyna_fli Pokaż wiadomość
Witam z rana Dzis zamiast budzika obudzila mnie sraczka... Milo

ładnie
mnie o 5 obudziła czkawka Sary ale kurcze czkała mi koło lewego jajnika

Cytat:
Napisane przez kejka90 Pokaż wiadomość
Wracam do domu
super ! to czekamy na 1 kwietnia

Cytat:
Napisane przez GGI Pokaż wiadomość
wedle OM mam na 4 maja wedle innego lekarza na 27 kwiecień a wedle prowadzącej lekarki 23 kwwiecień
także C H U J wie
ja mam w belly wpisne 27 i pokazało mi 35 i 0
: cojest:
padłam hihihihi

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
byłam na jodze, czekam aż chłop wróci od babci i bierzemy się za robotę, musimy kupić roletę do pokoju młodej i może wreszcie poprzyklejać naklejki na ścianę, bo już miesiąc leżą i czekają.
BUUUU Nie pisz mi o jodze
ja już nie chodzę a w domu jakos mi ćwiczenia nie idą i mam takie spięte te mięśnie ;/ próbuję je rozciągnąć ale to nie to samo bo mi tak brzusio przeszkadza już

Cytat:
Napisane przez gosiaczek071 Pokaż wiadomość
Mały bedzie miał dzis usg główki-chcą miec pewność z tymi torbielami, co mu wtedy w mózgu wyszły, ze sie wsystKo wchłonęło. Żółtaczka niby ok, wiec jak usg bedzie dobre to jutro nas wypiszą.

Dziewczyny z cc -pamiętajcie o pasku do szlafroka z grubego materiału-mi bardzo pomaga wstać, bez to tragedia...jest juz dzis leoiej, chodzę wyprostowana i plecy troche mniej bolą.
Kochana to czekamy na info po usg! na pewno będą super wyniki !
A co do mleczka, wrócisz do domu, i od razu będzie go więcej ! Klimat szpitalny nie służy raczej produkcji mam nadzieję, w każdym razie, że tak będzie u Ciebie

PASEK - myślę, że każda powinna wziąć w takim razie, bo nawet SN może być zakończone CC.

Trzymam kciuki byście jutro wyszli!!


Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Chciałam wyprasować ciuszki z poprzedniego prania, ale nie zauważyłam, że jest woda w żelazku i chciałam dolać, wszystko mokre tym samym kapituluję i już nie tykam tego narzędzia szatana. Ostatnio przy prasowaniu pobrudziłam spodenki i prawie zepsułam pajaca, olewam, to urządzenie mnie przerasta. Dzieć będzie musiał chodzić w pogniecionych ciuszkach.

jesteś boska
hihihihi

Cytat:
Napisane przez MaLoS Pokaż wiadomość
Ciekawa nazwa ciasta ...Cycki teściowej wg siostry Anastazji 🏻
dobre
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 15:17   #3885
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez tabaska25 Pokaż wiadomość
Ja z ciast 3bit ommmnom uwielbiam na kremowkach ciasta, ale twz snickers, sernik z brzoskwiniami, z rosa, makowiec -plesniak, boooz jak dobrze ze zaraz swieta, nie będę odstawać ze swoim apetytem i wilczym glodem od reszty


U nas robi się te same ciasta. 3 bit uwielbiam, ale i inne podobne wytwory typu monte, czy milky way


Ja pozeram ptasie mleczko z milki potem jadę na KTG.
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 15:17   #3886
lucy111
Zadomowienie
 
Avatar lucy111
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 702
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Ja biorę to czego nie będzie mi mógł dowieźć TŻ. Ciastka i żarcie po trochę, reszte on dowiezie. Tylko mam zagwozdkę bo na liście rzeczy nie wymagają rożka. To ja nie wiem już w czym te dzieci tam lezą...


Lucy kciuki za wizytę
ja podobnie jak Ty, żarcie mam tylko na czas porodu przygotowane, jak coś bedzie trzeba to mi dowiezie

u mnie na liscie tez nie ma rożka a okazało się na miejscu ze jest potrzebny
szwagierka nie wzięła i musiała gonić męza żeby dokupił

jak masz to na wszelki wypadek zabierz, albo naszykuj gdzies w widocznym miejscu zeby TŻ dowiózł

Cytat:
Napisane przez a_g_ata Pokaż wiadomość
Ja nie wiem jak mam spakowac żarcie...na 100% zjem to co wpakuje do torby....:d_

Przynioslam do domu dziś paczkę Michałków jako prezent na zajączka dla mego braciszka Michala..i zjadlam pol paczki!!żalllllll:p
piona
po tym co napisałaś poczułam się rozgrzeszona, bo ja właśnie podkradłam jedną paczuszkę belvity ze szpitalnej torby
nie miałam nic słodkiego do kawy
Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Ja tak robię z tym, że do swojej torby biorę jeden komplet ubrankowy+3 pampersy. Nie będę od razu ganiać chłopa do auta



U mnie też nie ma rożka, i w sumie zapomniałam zapytać co stosują. W wielu szpitalach mają swoje rożki.

Ja jestem na mecie pożerania kolejnej milki - oreo Ale ciastka na poród jeszcze nietknięte, leżą w torbie ładnie.

Sprawdzony nie, ale wygląda na proste i pyszne, więc zamierzam to zrobić: http://www.kwestiasmaku.com/przepis/tarta-makowa



Myślicie, że to zabawka edukacyjna? http://www.aliexpress.com/item/1pcs-...9-8303e6becee3
milka oreo lubię ją za to, że przez to, że jest taka mega słodka nie da się jej dużo zjeść na raz

co do zabawki to pewnie, że edukacyjna, od razu mozna fajnie przejśc do rozmowy na tematy prokreacyjne jak maluch zapyta 'a co te pieski robią?'
lucy111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 15:26   #3887
Trisdom
Zadomowienie
 
Avatar Trisdom
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Frankfurt nad Menem
Wiadomości: 1 052
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Córa padła w wózku po 2 godzinach spaceru- mi nogi wchodzą do tyłka, brzuch się spinał- więc odpoczywam i przy okazji zjadłam paczkę ciasetek (jak to dobrze, że nie jestem sama z tymi słodkościami- dzięki dziewczyny!!)

Z ciast unas będzie babka drożdżowa, mazurek kajmakowy i mężu chce zrobić Miodownik i szarlotkę. Może mi wystarczy

Poli- z tymi partymi skurczami to jest tak naprawdę- mnie nagle przestało tak bardzo boleć i czułam parcie, a położna tylko mówiła, co mam robić. Oddychanie: ćwiczenia się przydały, bo w czasie skurczów była masakra i nie byłam w stanie myśleć.

Agata- ja też nie mogę mieć telefonu w czasie ktg.
__________________
Emilka 25.02.2014
Leon 19.04.2016
Trisdom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 15:27   #3888
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

A i znalazłam moje posty z warsztatów laktacyjnych:

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2988
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2989

Moje posty ze szkoły rodzenia jakby któraś chciała sobie jeszcze raz przeczytać :
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=394
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1827
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3046
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 15:28   #3889
kajaja
Zadomowienie
 
Avatar kajaja
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lubelskie LKS
Wiadomości: 1 636
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez MaLoS Pokaż wiadomość
Ciekawa nazwa ciasta ...Cycki teściowej wg siostry Anastazji 🏻

Ja piekę zawsze ten sam puszysty jak ptasie mleczko sernik na kremówkach, jest boski i mega prosty jak chcecie przepis to wołać






Aaaaaaaaaa.... Jadłabym!

ja poprosze przepis
__________________
25.07.2009 tak - powiedzieliśmy sobie
tak - na zwsze
30,09,2012JULITKA ZUZANNA
30.03.2016 Antek Fabian
kajaja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-23, 15:37   #3890
lucy111
Zadomowienie
 
Avatar lucy111
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 702
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
super wielkie dzieki za to chciałam do nich wrócić, ale wyszukiwanie na wizazu mnie dobija
lucy111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 15:43   #3891
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cholerka dostałam od koleżanki owoce i królika wielkanocnego czekoladowego !
Owoce zjadłam.
A królik na mnie patrzy.... ja patrzę na niego.... i juz prawie go otworzyłam - ale przeczytałam skład....... FUUUU

chyba się przejdę do sklepu po normalną czekoladę bo ten skład to masakra jakaś

(Pomijam fakt, że mam w domu babkę taką z czekoladą i jeszcze dalej szarlotkę - ale nie .... ja muszę mieć ochotę na czekoladę hehhee )
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 15:47   #3892
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3027

jeszcze to kiedyś wrzucałam jaaa odnalezione na innym wątku
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 15:51   #3893
AsiaPo
Mama Land
 
Avatar AsiaPo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 704
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Słodycze:
Po raz kolejny marnuję dzień czekając na kuriera. W domu nic słodkiego, więc wzięłam Nutellę i łyżeczkę i wiecie, co było dalej :P

Ciasta:
U nas standardowo pleśniak.
Uwielbiam też roladę bezową z malinami, tort bezowy i ciasto pralinowe, ale to wszystko do kupienia w Sowie.

Pan kurier łaskawie zjawił się o 16, więc mogę ruszyć 4 litery z domu wiec odwiedzę Sowę i moją pozycję must have: lody ciasteczkowe

Rożek:
Nie posiadam. Moja Mała będzie spała od razu pod kołdrą, więc na pobyt w szpitalu mi sie nie opłaca kupować. Myślałam o takim rozkładanym do kocyka, ale kocyk mam, więc też spasowałam.
__________________
A+D=M
M.
AsiaPo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 15:51   #3894
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez MaLoS Pokaż wiadomość
Ciekawa nazwa ciasta ...Cycki teściowej wg siostry Anastazji 🏻

Ja piekę zawsze ten sam puszysty jak ptasie mleczko sernik na kremówkach, jest boski i mega prosty jak chcecie przepis to wołać
Fakt, nazwa powala, ale ciasto bardzo smaczne Daj przepis na ten sernik
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 15:53   #3895
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez kejka90 Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3027

jeszcze to kiedyś wrzucałam jaaa odnalezione na innym wątku
Szukałam Twojego! Bo mam zapisane w moich prywatnych notatkach ale odnaleźć Twojego postu juz nie umiałam

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Cytat:
Napisane przez AsiaPo Pokaż wiadomość
Słodycze:
Ciasta:
U nas standardowo pleśniak.
Uwielbiam też roladę bezową z malinami, tort bezowy i ciasto pralinowe, ale to wszystko do kupienia w Sowie.
WHAT? Nie brzmi to to..
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 15:56   #3896
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Asia od razu pod kołdrą? podziwiam. Ja bym się nie odważyła, a moja pościel w sówki aż się prosi
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 16:01   #3897
renata3_
Rozeznanie
 
Avatar renata3_
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 507
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

gaziki
Zamiast gazików jałowych do pielęgnacji/mycia twarzy i napletka przed kąpielą kupiłam NIEjałowe ?
Jaka jest różnica między nimi, przydadzą się dla dziecka te niejałowe ?
__________________
03.05.2016r. Miłosz
renata3_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 16:01   #3898
annihilate
Rozeznanie
 
Avatar annihilate
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 588
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

U mnie bez zmian. Skurcze się nie nasilają, jest tak jak było, także narazie nie mam.po co jechać jutro rano mam wizytę u gina to zobaczymy czy w ogóle dają jakiś efekt.

Ciasto na święta - no ja nie wiem czy będę robić, jak nie urodzę to może zrobię jedno dla Tż bo ma urodziny w lany poniedziałek, a jak urodzę no to trudno obejdzie się bez :P
__________________
MIKOŁAJ 12.11.2014

PIOTR 08.04.2016
annihilate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 16:10   #3899
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
WHAT? Nie brzmi to to..
U mojego męża to ciasto nazywa się FUGA, a u mnie SKUBANIEC ale fakt, pycha...i najlepiej, żeby było z kwaśnymi owocami

Annihilate dobrze, że jutro wizyta oby było rozwarcie jakieś już

Renata niejałowe to chyba możesz do wszystkiego, co nie ma "rany otwartej"... tak się mnie wydaje więc twarz na 100% (ja do buzi mam takie większe waciki z babydreamu), napletek (a to się pielęgnuje? ) chyba też. Ale już na pewno nie pępek. Jeśli się mylę to niech mnie ktoś naprostuje póki dziecko w brzuchu
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3

Edytowane przez kejka90
Czas edycji: 2016-03-23 o 16:12
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 16:12   #3900
Martinixxx
Zadomowienie
 
Avatar Martinixxx
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: O^^o
Wiadomości: 1 777
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Asia od razu pod kołdrą? podziwiam. Ja bym się nie odważyła, a moja pościel w sówki aż się prosi
Moja tez spała od razu po kołdra, w rozku się topila, potem dorosła do śpiwora

malos dawaj ten przepis

kejka czekaj na kwiecień, nogi zaciskaj

Dzięki laski z kciuki. Wierzę, że nie będzie tak źle. Teściowa ok, teść ma fazy które mnie wkurzaja, ale będzie miał powiedziane na dzień dobry, że m się hamować.

Ja juz całe słodkie zjadłam zostało kilka ciastek. Mamka mi upiekla mazurka takiego z kajmakiem ale się najem
__________________
"Chwyć mnie i nieś, niech niebo bliżej będzie,
Tak bardzo chcę w ramionach skryć się Twych."



Martinixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-30 10:55:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:40.