Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-25, 11:08   #1741
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

dziewczeta, ma ktoras jakies doswiadczenie z czarnym mydlem Dudu Osun? Bo dostalam dzis i nie wiem czy bez strachu moge nakladac :c

Co do kurzu to u mnie w mieszkaniu jest tradza absolutna. Odkurze, podlogi pomyje i nastepnego dnia od nowa ;_;
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 11:13   #1742
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 052
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
dziewczeta, ma ktoras jakies doswiadczenie z czarnym mydlem Dudu Osun? Bo dostalam dzis i nie wiem czy bez strachu moge nakladac :c

Co do kurzu to u mnie w mieszkaniu jest tradza absolutna. Odkurze, podlogi pomyje i nastepnego dnia od nowa ;_;
ja mam i polecam,tylko omijaj oczy bo szczypie! ale zmywa makijaż super. najpierw trzeba go chwilę pomasować aż do momentu powstania takiej kremowej pianki, potem tą pianką myć twarz. u mnie się sprawdza
__________________
pachnę
iwi_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 11:15   #1743
iamdanifromcalifornia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 310
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez nerwussss Pokaż wiadomość
Poza tym pytanie poboczne czy mieszkanie może być magnesem na kurz?
Chyba tak, mieszkam w centrum przy dość ruchliwej ulicy i wystarczy jeden dzień po sprzątaniu a wszystko na nowo jest pokryte warstwą kurzu

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Polecicie coś treściwszego pod oczy? Niekoniecznie musi być to budżetowa wersja, dostałam od chrzestnej pieniążka na dyngus, to mogę zainwestować w siebie
Kieh'l creamy eye treatment, Clinique all about eyes- ale wersja rich, Weleda ma też fajny krem pod oczy z wyciągiem z róży chyba, nie pamiętam teraz nazwy. Ponoć Resibo też jest całkiem całkiem.
Z budżetowych fajny jest Fitomed nr 10
Jak wpadnie trochę grosza to ja się skuszę na Antipodes


Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Mostly!!! Jake z Ciebie przepiękna dziewczyna Dopiero trafiłam na Twojego insta, mimo, że w obserwowanych go mam
Już dawno chciałam to napisać ale jakoś nie mogłam
Mostly nie dość, że jesteś piękna to masz jeszcze taki bardzo kobiecy typ urody, coś jak Monica Bellucci


Cytat:
Napisane przez fableux Pokaż wiadomość
https://m.youtube.com/watch?v=GwzJAe0fdAQ



Chyba najbardziej ze wszystkich typów filmików lubię oglądać te o sprzątaniu Ten mi się całkiem spodobał. Może ktoś potrzebuje motywacji przed świętami Chyba się tu jeszcze ta dziewczyna nie pojawiała. O ile zdążyłam się zorientować ma partnera/męża Francuza i jest pedantką Ja uwielbiam sprzątać więc sobie jeszcze popatrzę
Oglądam jej filmiki już od jakiegoś czasu. Bardzo polubiłam, głównie za to sprzątanie chyba i ogólną organizacje codziennych obowiązków.
__________________
Tumblr
Instagram

Edytowane przez iamdanifromcalifornia
Czas edycji: 2016-03-25 o 11:28
iamdanifromcalifornia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 11:27   #1744
mangosteen
Raczkowanie
 
Avatar mangosteen
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 470
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Bardzo mi się spodobała Lavendova, filmiki o sprzątaniu są super
mangosteen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 11:28   #1745
nerwussss
Wilk co zjadł babcie.
 
Avatar nerwussss
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 566
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez iwi_83 Pokaż wiadomość
też ją lubię oglądać..
podoba mi się jej podejście do sprzątania
ciekawi mnie tylko, z którym raperem była w związku, bo w którymś filmie mówiła, że była ze znanym muzykiem, ale chyba nie powiedziała z kim dokładnie. pokazała zdjęcie z Grubsonem (chyba) ale nie powiedziała czy to on czy tylko osoba, którą poznała właśnie dzięki związkowi.

faktycznie cienie inaczej wyglądają w paletce a inaczej na powiece..
Ooo teraz mnie mocno zaciekawilas! Intrygujaca kobieta z tej Lavendovej...
Cytat:
Napisane przez Zamarzona Pokaż wiadomość
A to akurat można podciągnąć jako spontaniczne wydarzenie.
Albo wpisac w rubryke RELAKS
Cytat:
Napisane przez RudeOne Pokaż wiadomość
Jak to czytałam to lekutko kopara ki opadła, czy ktoś ma kamery u mnie w mieszkaniu? Szczególnie pogrubione!
Już się trochę przyzwyczaiłam, a i on wyrobił sobie kilka nawyków ;D
Co do kurzu, to podobno wilgotność ma coś z tym wspólnego, może masz bardzo suche powietrze ;>

Dzieki dziewczyny kurzolapki za wynurzenie! Przynajmniej wiem ze nie jestem ujowa panią domu. Ps w domu mam wilgoc lvl max! Pochlaniacz wilgoci po tygodniu pelny :strach-drzwi:
nerwussss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 11:31   #1746
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Mi też podoba się kanał Lavendowej. Dzięki Lubię czystość, ale w takiej kuchni jak ona ma jednak nie mogłabym funkcjonować. Jakoś za pusto i za mało przytulnie.
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 11:38   #1747
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez mangosteen Pokaż wiadomość
Bardzo mi się spodobała Lavendova, filmiki o sprzątaniu są super
To też moje dzisiejsze odkrycie.
Troszkę przeraża mnie ta poranna rutyna -może bardziej podziwiam, niż mnie przeraża, bo w efekcie końcowym wszystko ma wyglądać jak z katalogu - wycieranie do sucha prysznica itepe. No ale chociaż nie będzie później musiała walczyć z osadem. Zdziwiło mnie jeszcze - po tym, jak wysprzątała całe mieszkanie, jak powiedziała, że zajmuje jej to około 15 minut.
Ale bardzo mnie inspiruje do porządków, a chyba o to chodzi.

co do Mostly - zgadzam się z Wami, dziołszki - piękna, subtelna, kobieca, zmysłowa i intrygująca, z mądrością wypisaną w oczach lowju, Bananku!
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-25, 11:46   #1748
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez iamdanifromcalifornia Pokaż wiadomość
[COLOR="Silver"]

Już dawno chciałam to napisać ale jakoś nie mogłam
Mostly nie dość, że jesteś piękna to masz jeszcze taki bardzo kobiecy typ urody, coś jak Monica Bellucci

O, dzięki! (To dobrze, że kobiecy, bo to wcale nieprawda, że jestem facetem, jak się śni Muńczaczy )
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 11:48   #1749
mangosteen
Raczkowanie
 
Avatar mangosteen
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 470
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
To też moje dzisiejsze odkrycie.
Troszkę przeraża mnie ta poranna rutyna -może bardziej podziwiam, niż mnie przeraża, bo w efekcie końcowym wszystko ma wyglądać jak z katalogu - wycieranie do sucha prysznica itepe. No ale chociaż nie będzie później musiała walczyć z osadem. Zdziwiło mnie jeszcze - po tym, jak wysprzątała całe mieszkanie, jak powiedziała, że zajmuje jej to około 15 minut.
Ale bardzo mnie inspiruje do porządków, a chyba o to chodzi.

co do Mostly - zgadzam się z Wami, dziołszki - piękna, subtelna, kobieca, zmysłowa i intrygująca, z mądrością wypisaną w oczach lowju, Bananku!
Zgadzam się, myślę że nie chodzi o to, żeby odbierać to dosłownie, tylko zainspirować się do zmian w swoich porządkach.
Ja na pewno nie dałabym rady sprzątać dokładnie tak jak ona, szczególnie rutyna poranna, ale jednak dała mi do myślenia, żeby może pewne drobne czynności wykonywać częściej i nie mieć potem tyle sprzątania podczas 'porządków generalnych'.

Oczywiście podpisuje się pod komplementami dla Mostly
mangosteen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 11:49   #1750
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość




co do Mostly - zgadzam się z Wami, dziołszki - piękna, subtelna, kobieca, zmysłowa i intrygująca, z mądrością wypisaną w oczach lowju, Bananku!

Misiu mój pysiu, gdzie ja subtelna - mam nadzieję, że będzie dane kiedyś w realnym świecie przekonać się o nieprawdziwości tegoż #AjlowBluzgi PS. Gdzie mieszka Rózia?
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 11:57   #1751
Parasito
Raczkowanie
 
Avatar Parasito
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 285
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
robi mi taką oblepioną, nieświeżą twarz.
Zmieniłam pielęgnację około 2 tygodnie temu, chciałam zobaczyć, jak się u mnie sprawdzi "minimalizm" (przez juciuba znielubiłam to słowo ).
Rano przecieram twarz hydrolatem, nakładam serum z witaminą C, a później filtr. Wieczorem oczyszczam twarz w trzech krokach (olejek myjący, żel/mydło, hydrolat), nakładam żel hialuronowy z 2-3 kroplami olejku z pestek malin. Do tego raz w tygodniu peeling kwasem salicylowym, raz w tygodniu mycie twarzy Clarisoniciem i raz maseczka (glinki, nawilżające, w zależności od humoru). Właśnie się po twarzy dotykam, daawno nie miałam jej tak miękkiej. Do tego zaczęły mi się powoli pory oczyszczać, a wcześniej broda pod tym względem była małym koszmarkiem. Jestem ciekawe, jak dalej taka pielęgnacja będzie się sprawdzać


Wzorki nie w moim stylu, ale za to podoba mi się kształt jej paznokci

Polecicie coś treściwszego pod oczy? Niekoniecznie musi być to budżetowa wersja, dostałam od chrzestnej pieniążka na dyngus, to mogę zainwestować w siebie

Mostly!!! Jake z Ciebie przepiękna dziewczyna Dopiero trafiłam na Twojego insta, mimo, że w obserwowanych go mam
A ja mam pytanie co do tego peelingu z kwasem, którego używasz: mogłabyś zdradzić nazwę i producenta? A jeśli jest samorobiony, to poproszę o przepis. Byłabym bardzo wdzięczna

Pod oczy gorąco polecam krem z awokado Martina Gebhardt (https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...z-awokado.html). Ktoś go tutaj polecał, ja się skusiłam i jestem bardzo zadowolona. Dziękuję jednocześnie za polecenie
__________________
Droga do lodówki kobiety prowadzi przez jej serce
Parasito jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-25, 12:16   #1752
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Lavendova nagrała świetny filmik o nerwicy lękowej. Właśnie oglądam. Miałam/mam w 100% to samo. Dziękuję za polecenie kanału, bardzo przyjemny.
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 12:28   #1753
Nike04
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 290
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Dziewczyny co było tak kontrowersyjnego w ostatnim filmiku Donci, że go usunęła ? Wybaczcie jeśli temat ten już się tu przewinął to znajdę wszystko wieczorem przy nadrabianiu zaległości.
Nike04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 12:41   #1754
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Parasito Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie co do tego peelingu z kwasem, którego używasz: mogłabyś zdradzić nazwę i producenta? A jeśli jest samorobiony, to poproszę o przepis. Byłabym bardzo wdzięczna

Pod oczy gorąco polecam krem z awokado Martina Gebhardt (https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...z-awokado.html). Ktoś go tutaj polecał, ja się skusiłam i jestem bardzo zadowolona. Dziękuję jednocześnie za polecenie

O, super, poczytam o nim

Peeling robię sama. Ostatnio 20% i dość mocno się łuszczyłam po 3-4 dniach. Ostrzegam od razu, że jest bolesny, pieczenie, jakby ktoś mi przypalał skórę, ale wystarczyło przez około minutę powachlować twarz książką, a później ból mijał.

Do zrobienia peelingu przygotowywałam się na podstawie wpisu z bloga mademoiselleeve: http://mademoiselleevebloguje.blogsp...cylowy-na.html
W nim też jest link do postu na wizażu, w którym są podane proporcje dla poszczególnych stężeń. Robię porcje jednorazowe, około 2ml.
Tutaj post z receprurami: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post30694828
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 12:42   #1755
lovelustfaithdreams
Raczkowanie
 
Avatar lovelustfaithdreams
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 119
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Za żadne skarby, bez wyjątku, nie stosuję (wysyp natychmiastowy): gliceryny, trójglicerydów, glikolu, parafiny (też do ciała). Dodatkowo, sama skóra twarzy nie lubi się z wszelkimi olejami "orzechowymi", na czele z arganem - reaguje lekkim podskórnym wysypem. Pegów się nie boję.
Też nie lubię kremów, wiem że szkodzą mi zawarte w nich emulgatory (cetyl alcohol i cetearyl alcohol na czele), Antipodes akurat ich nie używa więc czasem się na coś inne niż serum od nich kuszę. Na hosannę kładę zamiennie olej z czarnuszki, awokado albo skwalan z oliwek.
znasz jakiś właśnie nie-zapychający krem? taki na dzień, pod podkład najlepiej ?
lovelustfaithdreams jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 12:42   #1756
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Misiu mój pysiu, gdzie ja subtelna - mam nadzieję, że będzie dane kiedyś w realnym świecie przekonać się o nieprawdziwości tegoż #AjlowBluzgi PS. Gdzie mieszka Rózia?
i gdzie jest insta Rózi? ;>
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 12:50   #1757
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

dołączam do klubu zauroczonych Mostly ona i Rózia to osoby na które mogłabym paczeć i paczeć

W ogóle powiem Wam, że dzisiaj jest chyba jakiś dzień hejtera czy jakieś tego typu święto- najpierw poszłam po upatrzoną wiosenna parkę z C&A i przy kasie okazalo sie, ze maja -30% na wszystkie kurtki i plaszcze a pozniej mimochodem weszlam do mojej Natury w ktorej juz od miesiecy nie moglam trafic na rozswietlacz z My Secret, teraz maja -40% na makijaz i bylam pewna ze znow zastane pusta polke a tu zdziwko: zastalam az 2 sztuki wiec zanabylam jedna za niecale 9 ziko dawno mnie tyle dobrego ze strony centrum handlowego nie spotkalo
No! (jak to mowi Rózia ) to tym sie Wam chcialam pochwalic a teraz korzystajac ze mam dzien wolny i pusta chate ide piec babke migdalowa i robic curry z krewetkami, mleczkiem kokosowym i makaronem chow-mein
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 12:56   #1758
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Nike04 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co było tak kontrowersyjnego w ostatnim filmiku Donci, że go usunęła ? Wybaczcie jeśli temat ten już się tu przewinął to znajdę wszystko wieczorem przy nadrabianiu zaległości.
D: a bylo cos? to ten o suplementach? D: miałam go oglądać dzisiaj dopiero :C
dzieki za info, nawet nie zauważyłam, ze zniknąl
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 13:06   #1759
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
To też moje dzisiejsze odkrycie.
Troszkę przeraża mnie ta poranna rutyna -może bardziej podziwiam, niż mnie przeraża, bo w efekcie końcowym wszystko ma wyglądać jak z katalogu - wycieranie do sucha prysznica itepe. No ale chociaż nie będzie później musiała walczyć z osadem. Zdziwiło mnie jeszcze - po tym, jak wysprzątała całe mieszkanie, jak powiedziała, że zajmuje jej to około 15 minut.
Ale bardzo mnie inspiruje do porządków, a chyba o to chodzi.

co do Mostly - zgadzam się z Wami, dziołszki - piękna, subtelna, kobieca, zmysłowa i intrygująca, z mądrością wypisaną w oczach lowju, Bananku!
Nie chce mi się wierzyć, że to zajmuje 15min... Ja bym te same rzeczy pewnie ok. godziny robiła. Samo mycie kabiny prysznicowej trochę zajmuje. No chyba że jak ją sprzątasz non stop to wystarczy zrobić to pobieżnie..? Ale według mnie ona trochę pucuje więc..

Poza tym wieczorem bym dała radę, ale rano przed pracą, czasami wolę pospać dłużej niż np. zjeść śniadanie więc co tu mówić o sprzątaniu

Poza tym zwariowałabym gdybym miała co chwilę wyciągać i chować suszarkę do naczyń... teraz ma zmywarkę, ale wcześniej nie miała. Poza tym czasami używam kubka, chcę go umyć i wtedy wyciągam suszarkę? Do jednej rzeczy? Bo nie sądzę, że będąc pedantką czekałabym aż zlew się zapełni.
__________________


Edytowane przez Takajakaya
Czas edycji: 2016-03-25 o 13:13
Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-25, 13:06   #1760
Agnieszka Gie
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka Gie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 929
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Dziewczyny unikające gliceryny i innych zapychaczy, proszę, napiszcie jakich kremów używacie bo już tracę cierpliwość do mojej skóry. Nie mogę teraz stosować kwasów i nigdy w życiu nie miałam tak okropnej cery.
Agnieszka Gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 13:07   #1761
Nike04
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 290
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
D: a bylo cos? to ten o suplementach? D: miałam go oglądać dzisiaj dopiero :C
dzieki za info, nawet nie zauważyłam, ze zniknąl
Na snapie mówiła najpierw, że nie wzięła tych informacji z tyłka bo był duży odzew, że nie ma pojęcia znowu o czym mówi. Coś o witaminie D3. Zastanawia się czy nie nagrać jeszcze raz tego filmiku ze sprostowanie jej jednego błędu. Snapa widziałam dzisiaj i mnie zaciekawiło.
Nike04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 13:10   #1762
Parasito
Raczkowanie
 
Avatar Parasito
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 285
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość

O, super, poczytam o nim

Peeling robię sama. Ostatnio 20% i dość mocno się łuszczyłam po 3-4 dniach. Ostrzegam od razu, że jest bolesny, pieczenie, jakby ktoś mi przypalał skórę, ale wystarczyło przez około minutę powachlować twarz książką, a później ból mijał.

Do zrobienia peelingu przygotowywałam się na podstawie wpisu z bloga mademoiselleeve: http://mademoiselleevebloguje.blogsp...cylowy-na.html
W nim też jest link do postu na wizażu, w którym są podane proporcje dla poszczególnych stężeń. Robię porcje jednorazowe, około 2ml.
Tutaj post z receprurami: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post30694828
Dzięki Ci bardzo Zainteresuję się tematem
__________________
Droga do lodówki kobiety prowadzi przez jej serce
Parasito jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 13:31   #1763
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 052
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII


vlog u Saruni. Jej pies się przeziebil -Sara postanawia mu kupić syrop dla dzieci z witamina C
__________________
pachnę

Edytowane przez iwi_83
Czas edycji: 2016-03-25 o 13:40
iwi_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 13:37   #1764
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Widzi, że psu coś dolega to zamiast do weterynarza to .. google i jechane.
No cóż w Anglii pewnie takie wizyty drogie a kosmetyki zawsze ważniejsze :P
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 13:41   #1765
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Test nowej pomadki GR u Agnieszki
Muszę je koniecznie obczaić, tylko po co brokat w matowych pomadkach
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 13:43   #1766
pazza_polacca
Raczkowanie
 
Avatar pazza_polacca
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 404
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez nerwussss Pokaż wiadomość
dzięki za podrzucenie Lavendowvej, poza obejrzeniem kilku filmików o sprzataniu to spodobał mi się ten film:

coś co wiele juciuberek powinna poćwiczyć!
Bardzo ładnie i wyraźnie artykułuje Lolek te nazwy. Sama poćwiczyłam
niech ktoś to wyśle Szusz i jej cudownej wymowie francuskich marek
pazza_polacca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 13:57   #1767
KathleenAnn
Zadomowienie
 
Avatar KathleenAnn
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 148
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Dlaczego GlamPaula zawiesiła Vlogmarc?
KathleenAnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 13:58   #1768
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Widzi, że psu coś dolega to zamiast do weterynarza to .. google i jechane.
No cóż w Anglii pewnie takie wizyty drogie a kosmetyki zawsze ważniejsze :P
Jak widać. To tak samo jak kotom na zapalenie pęcherza ludzie dają Furaginę. Rzeczywiście weterynarz w Anglii jest bardzo drogi (mój portfel zawsze wtedy płacze), no ale oszczędzać na zdrowiu istoty żywej
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 14:08   #1769
201705230905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 043
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Dzisiaj przyszło moje zamówienie z Missha.pl, kupiłam BB Perfect Cover w odcieniu numer 13, mam nadzieję, że będę zadowolona, bo kupiłam 50 ml, ale za to dostałam dużo próbek, wiecie, może co to za biała buteleczka, czy to próbka jakieś toniku albo innego cuda? :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0008.jpg (61,9 KB, 122 załadowań)
201705230905 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 14:08   #1770
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Widzi, że psu coś dolega to zamiast do weterynarza to .. google i jechane.
No cóż w Anglii pewnie takie wizyty drogie a kosmetyki zawsze ważniejsze :P
drogie, kiedyś narzekała na ceny wizyt.
Wydaje mi się, ze miała ubezpieczenie dla psa, więc dziwne, że go nie chce do weta zaprowadzić.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-08 11:08:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:58.