Prosba o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-09, 21:34   #1
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828

Prosba o pomoc


Pewnie tego typu pytan było wiele, pewnie się na mnie zdenerwujecie, ale proszę o wyrozumiałośc, gdyz szukałam w wyszukiwarce, ale ciężko jest przejżeć tyle tematów.

Mój problem jest taki: nigdy nie używałam, zadnych pudrów, podkładów, fluidów. jedyne co to troszku pudru brązujacego w kulkach i to jedynie na kości policzkowe. Chciałabym aby moja cera sie trochę rozświetliła, nabrała, kolorku, blasku, po prostu wyglądała ładnie.
Problemem jest fakt, iż nie potrafie rozsmarowywać fluidów, zawsze jakieś smugi mi na twarzy powstaja i dlatego sie boje kupować sama, bez spytania ekspertów
Polećcie mi coś proszę, co łatwo sie rozsmarowuje, wygląda jako tako naturalnie i pomoże totalnemu beztaleńciu w tych sprawach nadać skórze blasku. Dziękuje

p.s. moja cera jest raczej sucha, karnacje mam jasną i jestem "ciemna blondynką"

Będe wam wdzieczna do końca moich dni
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 21:50   #2
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Prosba o pomoc

Agatko spróbuj z podkładami rozświetlającymi ( są z reguły słabiej kryjące i smugi raczej Ci niegroźne) lub kremami tonującymi.
Ze swojej strony polecam dobry podkład- HYDRALIGHT IsaDory. Łatwo się rozprowadza, nieźle kryje ale nie tworzy maski
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 21:55   #3
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Prosba o pomoc

a jaki lepszy (chodzi ogólnie o rozświetlajacy) w pudrze, w płynie, w kompakcie?
hmm Isadora powiadasz, a drogi on?

Bo wy wszystkie na tych zdjeciach tak ładnie promieniście wyglądacie, a ja taka szara myszka
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 21:57   #4
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Prosba o pomoc

a teraz zobaczyłam takie cudo:
GIORDANI GOLD puder rozświetlający ( nabłyszczający )
lub
PUDER W KULKACH GIORDANI GOLD
oba z oriflame

czy one by mnie rozpromieniły?

bo ja się chyba nadal boję "fluidów"
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 22:01   #5
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Prosba o pomoc

nie używałam tych produktów ale wnioskuję że to pudry nabłyszczające, raczej nie do stosowania w codziennym makijażu i na całą twarz
Może zacznij od sypkiego pudru rozświetlającego Vipery , skoro nie chcesz używać podkładu (dobry jest też podobno fluid Oceanica)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 22:20   #6
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Prosba o pomoc

tak myslę, myslę i wymyśliłam. raz kozie smierć! najwyzej przejde na diete i mniej będe wcinać
kupię ten podkład Isadory, a nóż okaże sie kosmetykiem mojego życia. Za taka cene musi być dobry! Moze moim problemem z rozprowadzaniem fluidów było to ze nigdy nie wydawałam na nie wiecej niz 20zł
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 08:05   #7
blo
Raczkowanie
 
Avatar blo
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 274
Dot.: Prosba o pomoc

Agatka Isa Dora ma ten podkład też w mniejszym opakowaniu, wiec może to bedzie dobrym rozwiązaniem tymczasem , gdyby Ci sie nie spodobał to jednak mniejszy wydatek...a fluidek cieszy sie dobrymi opiniami więc na pewno na targowisku uda Ci sie go wymienic na coś innego...gdyby jednak nie podszedl
pozdrawiam

Ps. skoro masz suchą cere pamiętaj abyś zawsze kładła podkład na kremik, bo inaczej powstaną zawsze nierówności, ale mam nadzieje że to już wiesz- jednak wspominam bo być może kremów też nie używasz..
blo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-11, 00:34   #8
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Prosba o pomoc

Cytat:
Napisane przez blo

Ps. skoro masz suchą cere pamiętaj abyś zawsze kładła podkład na kremik, bo inaczej powstaną zawsze nierówności, ale mam nadzieje że to już wiesz- jednak wspominam bo być może kremów też nie używasz..
tak wiem, ale dziękuje

nie wiem co ze mną jest nie tak, dzis nałożyłam podkład w płynie, Vichy, czyli ogólnie nie najgorszy (porównując do Colr Trend Avon ) . Odcień dobrany, pod podkład oczywiscie krem. Nieiwlką ilosć podkładu dokładnie rozsmarowałam. Wziełam lusterko i chodziłam po całym mieszkaniu i pod róznym katem patrzyłam czy rpzez przypadek nie mam jakiś smug. Nic nie zauwazyłam, ale jak tylko wyszłam na dwór to czułam się okropnie. Przeglądałam sie w każdej szybie czy aby wszystko o.k. Czułam, ze widać ze mam fluid. Z moja psychiką jest chyba nie tak, albo to kwestia przyzwyczajenia
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:42.