Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II) - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-15, 11:46   #4711
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

I oni byli w Top Model? poszaleli :P
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 12:12   #4712
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Jeden z blizniaków ma dziewczynę (chyba Paweł) https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 12:17   #4713
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez nikita343 Pokaż wiadomość
Jeden z blizniaków ma dziewczynę (chyba Paweł) https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater


Juz ja uwiodl,wiec jeszcze "przeleci i porzuci"
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 12:42   #4714
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Mnie zastanawia tylko czy Duża tym razem na dobre odejdzie. Bo odchodzi to w co drugim sezonie i wraca pół odcinka później.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 12:44   #4715
miz_kej
Raczkowanie
 
Avatar miz_kej
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Cztery mile za Warszawą
Wiadomości: 256
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Gdyby ktoś miał jeszcze wątpliwości, co do prawdziwości inf. że Klaudia była "tancerką" w klubie w Mielnie i czy to ona na zdjęciach z wykopu, to jeszcze ktoś zalinkował takie dowody:
https://www.partylover.pl/1701063-26...no.html#mphoto
https://www.partylover.pl/1700979-26...no.html#mphoto
https://www.partylover.pl/1720462-26...no.html#mphoto
https://www.partylover.pl/1720510-26...no.html#mphoto
https://www.partylover.pl/1919794-26...no.html#mphoto
https://www.partylover.pl/1748094-26...no.html#mphoto

A w ogóle to ciekawe, co się stało z biednym Gangsterem
miz_kej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 13:39   #4716
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Co do tych świąt z ekipą:
http://www.plotek.pl/plotek/10,82573...ogos.html?bo=1

A z tą Klaudią pracującą w klubie w Mielnie... to jakoś mnie to nie dziwi ani nie szokuje. W WS i CKM pokazała więcej
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 14:04   #4717
KociaAmbiwalencja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 560
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez nikita343 Pokaż wiadomość
Jeden z blizniaków ma dziewczynę (chyba Paweł) https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater
To Levato to tak specjalnie, czy nawet nazwiska w sieci nie umie sprawdzić?
KociaAmbiwalencja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-15, 15:06   #4718
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Na bliźniaków nie mogę patrzeć. Głupie dzieciaki...
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 17:16   #4719
Aneczka91
Zakorzenienie
 
Avatar Aneczka91
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8 905
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

http://www.mtv.pl/newsy/89662-czy-du...uciami-piotrka

Ładnie ,ładnie Niby "dama z klasą " a nazywa nieznane dziewczyny które jej nic nie zrobiła gównem ... Porażka po całej lini ... One są tam wszystkie siebie warte w tym WS



Ale się zmieniła :O
__________________
Ćwiczę i dbam o siebie
Uczę się języków
Nadrabiam braki w książkach
Realizuje swoje plany i dążę do realizacji marzeń!



Edytowane przez Aneczka91
Czas edycji: 2016-04-15 o 17:18
Aneczka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 17:40   #4720
miz_kej
Raczkowanie
 
Avatar miz_kej
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Cztery mile za Warszawą
Wiadomości: 256
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez Aneczka91 Pokaż wiadomość
http://www.mtv.pl/newsy/89662-czy-du...uciami-piotrka

Ładnie ,ładnie Niby "dama z klasą " a nazywa nieznane dziewczyny które jej nic nie zrobiła gównem ... Porażka po całej lini ... One są tam wszystkie siebie warte w tym WS



Ale się zmieniła :O
Żałosne. Ale jakoś mnie to nie dziwi, to nie pierwszy raz wypowiada się w chamski i pogardliwy sposób o innych. I właśnie dlatego nie jestem w stanie zrozumieć przypisywania jej tej legendarnej "klasy"...Cały wizerunek Dużej to gra, nic dziwnego że jest ciągle taka spięta, a czasami po prostu się zapomina i jest sobą. Czego przykład mamy na zalinkowanym filmiku. Reszta wcale nie jest pod tym względem lepsza, ale mają rację oskarżając Dużą o bycie fałszywą, bo tylko ona zbudowała swój image na udawaniu kogoś lepszego.
A Klaudia rzeczywiście się zmieniła, ale chyba robiła tylko usta, schudła i odstawiła solarium. Gdzieś widziałam linka do jej photobloga z czasu jak była nastolatką, poszukam.

O jest: http://www.photoblog.pl/fuckofffff/archiwum#strona-3

Edytowane przez miz_kej
Czas edycji: 2016-04-15 o 17:44 Powód: Dodanie informacji
miz_kej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 17:44   #4721
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Czy tylko ja zauważyłam, że mała ma tampona w minucie 15:27 jakoś tak :P mogłaby przynajmniej ubrać majki xd
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-15, 18:12   #4722
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez KociaAmbiwalencja Pokaż wiadomość
To Levato to tak specjalnie, czy nawet nazwiska w sieci nie umie sprawdzić?

Nie wiem ale mi sie skojarzyło z lewatywa
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 18:19   #4723
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Czy tylko ja zauważyłam, że mała ma tampona w minucie 15:27 jakoś tak :P mogłaby przynajmniej ubrać majki xd
Ale jesteś spostrzegawcza, faktycznie dynda jej sznureczek
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 21:24   #4724
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 900
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Mówcie co chcecie, ale Eliza i Trybson są super rodzicami.
https://www.youtube.com/watch?v=woheINPb6Mg

Jedynie malowania paznokci i przekłuwania uszu nie popieram.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 23:41   #4725
nieomylnaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3
Unhappy Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Ja sie niesamowicie zaskoczyłam najnowszym odcinkiem, gdzie po urodzinach stiflera coś odwaliło dużej Anii która zepsuła całą impreze i rzucała się na blizniaka ...tragedia powinni ja usunac z programu.

odcinek obejrzałam xxx bo wiele osób pytało

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-04-16 o 12:30 Powód: Link.
nieomylnaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 00:55   #4726
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Mówcie co chcecie, ale Eliza i Trybson są super rodzicami.
https://www.youtube.com/watch?v=woheINPb6Mg

Jedynie malowania paznokci i przekłuwania uszu nie popieram.
Wypocilam sie, o chodzeniu na imprezy, gdy mala ich wolala; o innych ☠☠☠☠☠☠☠ach... Ale ok sa idealnymi rodzicami, szkoda mi klawki
__________________

Edytowane przez tworazka
Czas edycji: 2016-04-16 o 01:03
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 10:55   #4727
miz_kej
Raczkowanie
 
Avatar miz_kej
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Cztery mile za Warszawą
Wiadomości: 256
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Mówcie co chcecie, ale Eliza i Trybson są super rodzicami.
https://www.youtube.com/watch?v=woheINPb6Mg

Jedynie malowania paznokci i przekłuwania uszu nie popieram.
Są naprawdę w porządku, fakt. Pomijając właśnie to robienie z dziecka "starej malutkiej". Można się oczywiście zastanawiać czy większość tego słodkiego dziubdziania nie miała miejsca na potrzeby vloga, ale wolę jednak myśleć że nie. Z resztą mała wygląda na szczęśliwe dziecko.
A co do imprez...Elizkę za mocno poniósł melanż w jej gościnnym występie w 3 sezonie, to fakt i może nawet sama się tego wstydzi. Natomiast ogólnego potępiania kilku wyjść bez dziecka zupełnie nie rozumiem.
miz_kej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 20:48   #4728
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 900
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Ciekawe co Duża dzisiaj nawyprawia i czy serio na stałe odejdzie z programu. Niezłe hejty lecą na nią na profilu Magdy.
Podobno miała wtedy chłopaka, kiedy kręcili ten sezon, więc jeśli to prawda, to pozostawię bez komentarza.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 22:21   #4729
Starlight1804
Zadomowienie
 
Avatar Starlight1804
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 161
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

nic w ogole nie zrozumialam z tej calej spiny
Starlight1804 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-17, 22:48   #4730
201703061429
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 423
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

dla mnie zachowanie duzej jest nienormalne, sama przyznała że cały czas udaje ale bardziej mnie razi podwójna moralność małej i magdy.
201703061429 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 22:54   #4731
Aneczka91
Zakorzenienie
 
Avatar Aneczka91
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8 905
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Ciekawe co Duża dzisiaj nawyprawia i czy serio na stałe odejdzie z programu. Niezłe hejty lecą na nią na profilu Magdy.
Podobno miała wtedy chłopaka, kiedy kręcili ten sezon, więc jeśli to prawda, to pozostawię bez komentarza.
Też jestem ciekawa Co do faceta , to miała ,była w związku i ciągle dodawała zdjęcia na instagramie z nim ...tzn nie pokazywała jego całego ale np zdjęcia jak trzymają się za ręce w aucie , jak leży ubrana w stringi z nim etc ,ale teraz widzę że są skasowane
__________________
Ćwiczę i dbam o siebie
Uczę się języków
Nadrabiam braki w książkach
Realizuje swoje plany i dążę do realizacji marzeń!


Aneczka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 23:06   #4732
Starlight1804
Zadomowienie
 
Avatar Starlight1804
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 161
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

duza dodala mega dlugi post i juz jest skasowany
Starlight1804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 23:13   #4733
Aneczka91
Zakorzenienie
 
Avatar Aneczka91
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8 905
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

na insta teraz napisała :

Zapraszam na mój profil priv Anna Ryśnik ,tam wyjaśnienie mojego odejścia ,MTV zablokowało mi fanpage
__________________
Ćwiczę i dbam o siebie
Uczę się języków
Nadrabiam braki w książkach
Realizuje swoje plany i dążę do realizacji marzeń!


Aneczka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 23:18   #4734
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Kopiuję, żeby nie przepadło:

"W końcu nadszedł ten dzien, w którym opuściłam program, nie mogłam doczekać sie tego odcinka!
w końcu bede miała święty spokoj od fałszu i hipokryzji Emotikon smile
tak tak, to nie pierwszy raz kiedy odeszłam, ale teraz zrobiłam to juz raz a porządnie �� nigdy nie chciałam prac brudów ekipowych publicznie poniewaz nie jest to zgodne z moimi zasadami, zeby wlasnie w taki sposób postępować z drugim człowiekiem. Jednak przy tak spektakularnej okazji nie mogę Was zostawić bez komentarza, poniewaz na tym Wam bardzo zależy i nawet mnie to nie dziwi Emotikon smile
Zastanawiacie sie dlaczego?
Nic prostrzego.. Każdy ma w życiu inne priorytety, inne rzeczy wyznaje, innym sie sugeruje. Ja stawiam na RODZINE I PRZYJACIOŁ - tych prawdziwych a nie wyimaginowanych dla dobra mienia programu Emotikon smile nigdy nie starałam sie wkupić, ani tez nie szukałam przyjaźni w ekipie. Nie nazywałam ich rodzina bo rodzine mam jedna i nigdy obcych ludzi nie postawie na równi chociażby z rodzicami!
Priorytety- nie do podważenia Emotikon smile
Wartość słowa- bezcenna Emotikon smile
Po pierwsze- zawsze trudno było mi sie dogadać z cała reszta- mam totalnie inny charakter, ale o to tez w tym wszystkim chodziło/ różnorodność a za tym tez show Emotikon wink
W tym wspólnym ekipowym życiu nie dałam sie zatracić materialnie i nie zapomniałam o zasadach z jakimi weszłam do programu jako szara zwykła dziewczyna.
" nie jestem Jezusem zeby wybaczać i nie mam Alzheimera zeby zapominać"
I chyba gdyby tak było było by mi znacznie łatwiej egzystować miedzy tak zakłamanymi ludźmi Emotikon smile
ja za to mam wielkie serce i jestem cholernie naiwna.. Ufałam i za to obrywałam po dupie, wierząc ze można zbudować chociażby fajna koleżeńska relacje.
Wiele sie działo w sezonach i po za nimi..
Oh jaka afera o przyjaźń z Ewelina.. Wiecie kiedy sie zakończyła? W 3 sezonie, kiedy to malowaliśmy ciałami obraz na płótnie, a ja na☠☠☠ana rozebrałam sie do naga- byla to jedna z gorszych decyzji jakie podjęłam,
Juz po chwili bardzo tego żałowałam a moja dotychczas " przyjaciółka " Ewelina zamiast dać mi wsparcie pojechała po mnie jak po łysej kobyle Emotikon smile nie było to pokazane oczywiscie stad nie wiecie o całej sytuacji, na niedomiar złego nagadała Malen i Magdzie ze ja, broniąc swoją " gola dupe" najechalan na nie, ze nie zrobiły tego samego bo sa zakompleksione �� oj lubi mieszac, kocha wręcz to!
Na chłopski rozum- gdybym sprzedała taki pojazd z pewnością byłby pokazany- bo mógłby byc z tego niezłe show ���� oczywiscie była to jedna wielka ściema. Wtedy tez nasza " przyjaźń " dobiegła końca, a gdy Paweł strzelił ja w pysk- ja siedziałam z boku niewzruszona.. Macie odpowiedz dlaczego wyżej Emotikon smile
Summer Camp był miazga- wakacje, ciepło, luz, na☠☠☠ka Ekipowa milosc Emotikon smile
No i Wrocław- powiem Wam szczerze ze nie miałam totalnie pojęcia ze od poczatku bede tak szykanowana �� dziewczyny totalnie nie dały poznac ze jest cos nie tak, ale cóż. Tuż po zamknięciu sie drzwi wrocławskiej rezydencji Warsaw Shore wszytsko uległo zmianie �� juz na wejściu zostałam chłodno- wręcz olewatorsko przywitana... Każdy to widział.. Następnie jakas akcja w kiblu- narzucanie jaka mam byc co mam robić a czego nie hah! Dobre mi sobie �� komus chociaż przez myśl przeszło ze posłucham tych panienek? �� i tak było non stop, a jeszcze piękniejsze to ze w domu jakos rozmawiały ze mna a na greenach obrabianie mojej dupy w mocy x3 - Klaudia mała Magda hahahaha .. Girlpower ������������
Od poczatku starały sie udowodnić ze jestem taka jak one, lub zmienić mnie lub po prostu sie pozbyć �� stad ta moja alienacja wlasnie Emotikon smile
Szala sie przelała na imprezie w Mundo... W 5 sezonie często było mnie widać z bliźniakiem.. Luźna relacja, bez spiny, trochę śmiechu trochę przytulanek ot co Emotikon smile i ja i on dobrze sie z tym bawiliśmy aż do imprezy w Mundo... Miałam gorszy dzien, bardzo duzo wypiłam.. Naprawde bardzo duzo wypiłam, nagle zaskoczyła mi zazdrość, tak to jest z babami! I każda tu obecna na pewno to zrozumie, z góry przepraszam za epitet ze Piotr rozmawia z "gownami" nawet nie pamietam tej sytuacji ani tych dziewczyn, wszytsko przez na☠☠☠ongo.. Naprawde barfzo przepraszam..
Następnie Magda sprzedała mi inf ze moj Blizniak ma dzoecwzyne.. Jak to usłyszałam to dosłownie pochodnia w dupe! Poczułam sie wykorzystana... Do tego na☠☠☠ongo i afera gotowa.. Najpierw zostałam podjudzona a następnie rzuciły sie na mnie - ze co ja odpierdalam i co mam za problem hah.. Przypadek?�� ciagle skakały ze mam sie luzować, a kiedy wreszcie luzowalam obrabiali mi dupe-
Co za tupet!��
wtedy tez wróciłam do domu z zamiarem powrotu..
Ten sezon był totalnie inny... I rzeczywiscie niw potrafiłam sie odnaleZc ani miedzy tymi sytuacjami ani miedzy takimi ludzmi.. I tak bardzo długo wytrzymałam - uwierzcie �� bez sensu jest byc w programie - wytrzymując.. W summer campie było inaczej. Tutaj weszła Eweina.. Osoba ktorej nie potrafi wybaczyć.. Skoro dziewczyny potrafią to wspaniałe �� ja nie jestem chujem do bicia Emotikon smile
Zastanawiacie sie co z Eliza, skąd ten dobry kontakt.. Fakt jechałyśmy po sobie ostro, ale co z tego? W dniu kiedy dowiedziałam sie ze bedzie mama a trybson tata, wszystko sie zmieniło. Eliza rowniez doceniła fakt ze w dniu porodu, ja pomimo braku kontaktu dzwoniłam z gratulacjami i życzyłam zdrowia. A jej była cudowna przyjaciółka Eweina nie potrafiła tego zrobić. To otworzyło nam oczy. Eliza przestała byc blond lalka wydzierająca sie w niebohlosy. Znalazłyśmy wspólny język i do tej pory dostaje od niej mnóstwo wsparcia.. Oczywiscie na płaszczyźnie sezonu we Wrocławiu i stosunku dziewczyn Emotikon smile stawiam na jakość a nie na ilośc... Jakością jest jedna Eliza która ma bardzo podobne spojrzenie na życie, rodzine i przyjacioł jak ja...
Dodam ze bardzo przykre jest to ze ślepo stałam chociażby za Mała i Mgada, broniłam je za każdym razem gdy była na nie nagonka, po czym w odcinkach widziałam pocisk na moja osobę w greenach.. nigdy żadnej z nich publicznie nie obraziłam ale ja obrywałam wszędzie- snap insta fanpage - można zwariować �� a gdy Ewelina zmieszala je z błotem, wyjawnila wszystkie tajemnice to one przyjęły z otwartymi ramionami, gdzie tu logika?! A moze powinnam po nich jeździć ubliżać i sprzedawać ich życiorys- wtedy mnie pokochają?i Emotikon smile
W klubie Dziewczyny dobrze znały moje prywatne życie, a pieknie dołożyły, od samego poczatku chciały mnie zniszczyć a w klubie pieknie wykorzystały moj fatalny dzien... Mała nagle zapomniała swoich afer z Wojtkiem oraz święta Magda.. ������
Uwierzcie ze cała akcja to sprawka alkoholu, byłam ostro NA☠☠☠ANA! Do tego zajechanie psychicznie i ot co! Każdy z ekipy rzucił sie na mnie ���� nawet teraz oglądając to czułam sie niezręcznie.. Nawet nie chce wracać pamięcią jak wtedy sie czułam.. Można zwariować przez taka obłudę!
Moglabyn tutaj sypnąć za☠☠☠istym elaboratem, ale uważam ze ten KOMENATRZ jest wystarczający.
Gorąco zapraszam na moj snap: yourcandiceanja. Tam poznajecie mnie jako prawdziwa nie stłamszona Anie, wesoła uśmiechnięta- taką jaką jestem na codzień Emotikon wink jak widzicie w życiu codziennym miedzy wspaniałymi ludzmi nie jestem naburmuszona dama z zadartym nosem Emotikon smile
Buziaki ❤ i wielkie dzięki za obiektywizm, zrozumienie i wsparcie ����"
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 00:21   #4735
201701300910
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 196
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Właśnie miałam to wkleić :P

Anna Ryśnik Sory ale fanpage mi zablokowali za ten post ! Dlatego zaśmiecam prywatna tablice Emotikon smile

tu skasowana wypowiedź Eweliny https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.n...64&oe=57AE81FC

i komentarz Wojtka https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.n...64&oe=57AE81FC
201701300910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 00:38   #4736
Aneczka91
Zakorzenienie
 
Avatar Aneczka91
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8 905
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Właśnie oglądnęłam odcinek i muszę przyznać że szkoda mi jej . Ma swoje za uszami ale ogólnie wygląda na dobrą dziewczynę ,ale nie wytrzymywała psychicznie już w programie .
__________________
Ćwiczę i dbam o siebie
Uczę się języków
Nadrabiam braki w książkach
Realizuje swoje plany i dążę do realizacji marzeń!


Aneczka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 00:58   #4737
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez LolitaLempicka Pokaż wiadomość
Właśnie miałam to wkleić :P

Anna Ryśnik Sory ale fanpage mi zablokowali za ten post ! Dlatego zaśmiecam prywatna tablice Emotikon smile

tu skasowana wypowiedź Eweliny https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.n...64&oe=57AE81FC

i komentarz Wojtka https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.n...64&oe=57AE81FC
Dwa razy jest ten sam link Komentarz Wojtka tutaj:
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.n...01&oe=57BBAA5E

---------- Dopisano o 01:52 ---------- Poprzedni post napisano o 01:51 ----------

Wojtek widzę jak zawsze ubezwłasnowolniony

---------- Dopisano o 01:58 ---------- Poprzedni post napisano o 01:52 ----------

Krótkie przypomnienie z komentarzy na profilu WS:
"Kiedy Mała potrzebowała żeby ktoś się wstawił po wojnie z Wojtkiem to Duża się wstawila.Kiedy jakiś pajac w Summer Camp był agresywny to Duża skakała przez płot żeby mu dupe skopac.Kiedy w Summer Camp Mała poklocila się z Wojtkiem to Duża też trzymała stronę Małej."
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 01:05   #4738
gulczano
Raczkowanie
 
Avatar gulczano
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 63
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Duża - dobrze, że zdechła.
W końcu.
gulczano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 01:16   #4739
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

W odcinku i na facebooku wyszło to o co chodzi w tym programie czyli zupełna trzoda. Nagle w zapowiedziach "od teraz nie ma żadnej zazdrości, niech robią co chcą" - pewnie minie pół odcinka i znowu będzie atakowanie kieliszkami, rzucanie się na dziewczyny, podkradanie ich chłopakom itd. Jedna wielka dzicz i obłuda. Nawet Wojtek rozdziela program i życie prywatne, to dużo pokazuje. Dużej nie polubiły na początku i tak już po prostu zostało. Reszta robi wojny na zmianę. Wcześniej Ewelina była tą najgorszą, następna może Klaudia Duża czegokolwiek by nie zrobiła będzie źle; nawet jeżeli robi tak reszta i jest to uważane za coś OK. Wojtek obrażony o pomysły z których nic nie wyszło, ale podrzucenie mięsa przez Małą - "hehe, to tylko żarty". Brakuje tylko żeby dopowiedzieć "bo hehe ona mi daje i nie mogę powiedzieć inaczej" Duża wykazała się przynajmniej o tyle że przeprosiła Bliźniaka. Mała za to rzuca się jak w ciężkiej chorobie, bluzga, wyskakuje z pięściami, żeby na końcu i tak macać się z Wojtkiem, który odcinek później znowu nazywa ją patologią i tak w kółko.

Ale... gdyby czytali encyklopedię i dyskutowali o biblii to bym ich nie oglądała

---------- Dopisano o 02:16 ---------- Poprzedni post napisano o 02:15 ----------

Wiadomo czy wejdzie ktoś na jej miejsce?
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 06:16   #4740
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Mnie tez zal Duzej-idealem nie byla, swoje za uszami miala, ale rozumiem, ze mogla miec dosc. Wojtek to choragiewa, wiec nie posadzalam go, ze sie za nia wstawi, jeszcze sie tak glupio tlumaczyl, lepiej by juz nie komentowal. I ten koniec, ze bedzie duzo seksu itp :P caly Wojtek, caly on. Gdy Anka Mala lub Klaudia robily o wiele gorsze akcje, nigey nie przepraszaly i bylo oki. A o Ance od razu szepty po katach i takie tam. I ta Magda jak zawsze draca buzie. I tak Duza pokazala klase, ze sie podeszla pozegnac, mimo ze one tak ja olewaly.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-11 12:01:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:19.