Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-28, 10:54   #3361
kasica74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 86
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

ojej, biedna Laurka kurcze, najgorzej, ze pewnie takim zdarzeniom to ciezko zapobiec. usciskaj ja mocno ode mnie i Arturka

Rzabba mi chodzilo tylko o dzieciecy kalendarz urodzin, bo jak tam zagladalam kilka dni temu to nie bylo wpisu

Widze,ze piszecie o wadze dzieciaczkow, Artur jakies 4 tyg. temu wazyl 10.800 wiec teraz moze juz blizej 11 kg jest tu jakis ciezszy klopsik od niego ?
kasica74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 11:01   #3362
kasia191273
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Biedna Laurka!!!

Kamilko gratuluje sukcesow w niemieckim. I powodzenia na egzaminie, bo ze powinnas do niego podejsc, to nie ma watpliwosci!

Nasza-klasa super wynalazek, ale tez kolejny pozeracz czasu, jak wizaz. Ja poza swoimi kolegami z klasy (podstawowka/liceum) i innymi znajomymi mam jeszcze mase kontaktow z bylymi uczniami w Polsce.

Artur rzeczywiscie klopsio. My mamy wazenie dopiero 12 grudnia, ale miesica temu bylo 8100, a ja teraz obstawiam +/- 9 kg. Oby, bo Nina to wagowy mikrus. Mierzy 73 cm, wiec jak wiekszosc tutaj.

A ja chora. Musialam sie w koncu rozlozyc, bo styl zycia, jaki prowadze od wrzesnia, zdrowiu na pewno nie sprzyja. Niedosypianie, Red Bull, nadmiar obowiazkow. Siedze z laptopem w lozku i przygotowuje sie na piatek. Mam prezentacje, od ktorej zalezy jedno zaliczenie. Mam nadzieje, ze wydobrzeje, bo na razie katar zalewa mi oczy, kaszle jak gruzlik i leb mi peka;((( Dobrze, ze moglam Nine odstawic do zlobka, bo w tym stanie nie moglabym sie nia zajac, no a jeszcze ta prezentacja ciagle w lesie...

Edytowane przez kasia191273
Czas edycji: 2007-11-28 o 11:49
kasia191273 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 12:15   #3363
malgogaj
Zadomowienie
 
Avatar malgogaj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin/Warszawa
Wiadomości: 1 171
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Biedna Laura! Całujemy ja i ściskamy razem z Olafkiem.
A nasza-klasa jest super. Tylko tak jak Kasia pisze - pożeracz czasu. Szczególnie ze słabo chodzi (a moze tylko mi?)

Powiedzcie mi ile śpią teraz Wasze dzieci w dzień? Jeszcze dwa razy? Bo Olaf zawsze spał dwa razy ale od paru dni zasypiał mi o 23 i wstawał o 8 a potem odsypiał w ciagu dnia tzn spał dwa razy po 2 godziny a czasem wieczorem nawet 2h5. Wiec dzisiaj go przetrzymała do obiadu i położyłam o 1 i potem juz na noc. Zobaczymy jak nam to wyjdzie.
__________________
Olafkowo 21.12.2006
Olaf
malgogaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 12:21   #3364
kasia191273
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Moja spi jeszcze dwa razy, ale czyta sie, ze kolo 12 miesiaca dwie drzemki moga sie zamienic w jedna dluzsza, wiec wszystko z Olafkiem w porzadku!

Nasza-klase najlepiej odwiedzac o 4,00 rano. Poza tym jest taki nawal ludzi, ze serwery nie wyrabiaja, mimo ciaglych ulepszen.
kasia191273 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 12:37   #3365
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Dziękuję za życzonka zdrówka dla Laurki. Ty kasiu też się kuruj i życzę udanej owocnej prezentacji. kamilko - gratuluję wytrwałości i motywacji w nauce. Jestem pewna, że zdasz oba egzaminy! Laura śpi 2 razy w południe i tak drugi raz po 17-18. Ostatnio śpi krócej od 45 minut do 2,5 godziny. Zasypia na noc o 22 i wstaje po 8.

Elu - gdzie można zamówić na Allegro te pudełeczka w kształcie ząbka?? Zamawiałaś dodatkowo u jakiegoś sprzedającego bo nie znalazłam ich....Bo kupię na pewno Julce - choć ona twierdzi, ze oddaje wszystkie zęby Zębowej Wróżce za kasę bo zbiera na kota...
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 12:38   #3366
cléo
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 655
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

cześć
przepraszam, że ja tak zawsze w biegu, ale jestem malo zorganizowana

mam pytanko:
Wiktor ma skaze białkową teoretycznie powinnam byc na diecie, bo karmie i podawac mu zamiast modyfikowanego mleka np. bebilon pepti........ od czasu wakacji nie jestem na diecie i kilka razy w tygodniu daje Wiktori kaszke bobovita na mleku, czy oprocz widocznych objawów w postaci chrosteczek moge jakos zaszkodzic małemu, np narazajac go na alergie??

z gory dziekuje za odpowiedzi
cléo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 13:00   #3367
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Cleo reakcja alergiczna może spowolnić rozwój dziecka. To jest tak jak choroba, dziecko zamiast się rozwijać walczy w tym momencie z chorobą, alergenem.
Po dłuższym czasie można doprowadzić do rozwoju alergii na inne produkty a nawet do astmy.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-28, 13:15   #3368
cléo
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 655
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

o jejku ale mnie wystraszyłas
lekarka Wiktora bedzie za 2 tygodnie to musze do niej isc i pogadac

Aranka ale mi zal twojej córuni
cléo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 13:26   #3369
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Nie chciałam Cię straszyć

Ja też nie trzymam diety w 100% ale zaraz widzę co sie po tym dzieje jak przesadzę.
Helena jest cała wysypana, Miśka zaraz ma szorstkie i czerwone policzki i strupy za uszami, obie mają zaraz żóltą skorupę na głowie.
Staram sie wiec robić odstępstwa jak najrzadziej.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 13:34   #3370
fibian
Zadomowienie
 
Avatar fibian
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 674
GG do fibian
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Ojejku , Aranko ale się strachu najadłaś, biedna Laura, musiało ją bardzo boleć - buziaczki dla Was obu
Kamilko - trzymam kciuki , na pewno dasz sobie radę!

U mnie tez alergia wróciła, myslę,że to od mleka , raz dziennie Anielka dostaje NAN HA2 , na początku było ok, a teraz widzę ,że ma coraz większą wysypkę na karku. Chyba powiem lekarzowu ,żeby przepisał bebilon pepti. Sądzę,że to od mleka
fibian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 14:15   #3371
kamilka23
Zadomowienie
 
Avatar kamilka23
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 353
GG do kamilka23
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Aranko cluski dla Laurki!!!

Kasiu wracaj szybko do zdrowka!!!

Malgogaj mi tez nasza klasa 'chodzi' jakby nie chciala. Za wolne serwery maja i za duzo ludzi

Spanie Antonwka i spanie to u nas temat codzienny... Ona spac bardzo nie lubi!!! Wrecz nienawidzi. Spi raz dziennie juz od ok. 2 miesiecy: czasem wystarczy jej od 30 min do godziny, czasem spi 3h, ale to glownie po dlugich zimnych spacerach i ostatnio po basenie (czyli sporadycznie). Srednia to 1,5h do 2h. A noce?? Hehe, chodzi spac ok. 22giej, a przynajmniej raz w tygodniu ok. 0.00 i jest juz zupelnie wyspana o UWAGA 4tej rano. Ale ja oczywiscie z nia walcze (srednio ok godziny wielkiego placzu) i udaje mi sie uspic, spi do 8mej. Dodam, ze budzi sie tez bardzo czesto ok. 1-2giej i czasem wyje do 4tej. Dzisiaj znow sasiadka z gory pytala czemu ona tak placze w nocy. I stwierdzila, ze to raczej nienormalne, ze sie budzi i tak dlugo krzyczy. Jutro pytamy lekarza co z tym zrobic i chyba poprosze o jakies delikatne srodki nasenne dla dzieci, zebysmy sie chociaz raz w miesiacu z TZtem mogli wyspac. Bo takie nocne eksapady troche dobijaja, zwlaszcza, ze noca zimno w mieszkaniu. A Antonowka pod koldra lezec nie chce, na rekach zle, w lozeczku zle. Ogolnie co sie nie zrobi to zle. Zglupiec mozna.

Chyba juz pytalam, ale nie pamietam. Czy Wasze Maluchy tez maja faze: Chce to miec, bo jak nie to zaplacze sie na smierc??? Antonowka jesli jej sie cos zabierze czym nie moze sie bawic a chce to placze jakby ja ktos ze skory obrywal i do tego kopie nogami jak wsciekla.
__________________
Antonia 13.12.2006
kamilka23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-28, 14:40   #3372
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Kamilko u mnie jest rozpacz i płacz straszny

a Miśka śpi w ciągu dnia 1-2 razy po około 15 minut a w nocy od około 21.00 do 7.00-7.30 z czego większość za mną przy piersi
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 14:46   #3373
kasia191273
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Nina tez ma takie ataki placzu. Zwykle nie chodzi o zabawki, ale o to, zeby ja wziac i 'prowadzac' po domu- to jej najwieksza i jedyna w sumie pasja obecnie. Poniewaz po pierwsze chcemy to ograniczac dla jej dobra, po drugie- dla dobra wlasnych kregoslupow, wyje natychmiast, jak sie do niej podejdzie, a nie wezmie, tylko np. podsunie zabawki. Wybucha wtedy rozczarowana przejmujacym szlochem, ktory natychmiast przerywa, jak sie spelni jej oczekiwanie...
kasia191273 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 15:07   #3374
AnitaSuska
Zadomowienie
 
Avatar AnitaSuska
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 263
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Witam

Jakoś trudno mi ostatno znalezc czas na przyjemnosci..Własnie mialam pospac z Maciusiem ,ale weszlam na net

Aranko ojoj biedna Laurka,jak mi przykro,oby jak najszybciej zapomnaila o bolu ,wspolczuje,ja dostaje zawalu,kiedy Maciek obrywa..

nasza -klasa swietny wynalzek,juz wczesniej mialam pisac,kiedys kolezanka mailem wyslala mi o tym wiadomosc,ale wtedy bylo malo ludzie,teraz sie rozkrecilo,do tego stopnia,ze jest zamulony strasznie ten portal..a ja potrafie grzebac tam do 00:30..przeginam,bo pozniej oczy na zapalki

dzis w planach byla hospitacja moich zajec przez pania dyr.,ale mialam zaste[pstwo za kolege i wyladowalam na zawodach pilka nozna -pierwsze miejsce)sympatycznie

Kamilko Maciek tez sie szarpie jak cos chce,on sam nas zaprowadza do tego ,podraczkuje wstaje i ciagnie,wlazi na lapki,pokazuje palcem,najczesciej noz,anilki,cos ze skzla,jak nie dostanie potrafi sie czasami wkurzyc,a czasmia odpuszcz,ale jesli w zamian dostanie cos fajnieszego,nowego,zaskak ujacego i nie wlasna zabawke(pilot,telefon,k abel,stara myszke,komputer,wlazenie na parapet,ziarenka dla ptkow)to jest to

spanie Macio czasmia spi 2x dziennie ok11 tak godzinke ,dwie,a potem jeszcze kolo16 godzinke..w week z nami spi raz ,bo jest sprzatanie i zasypia ok 14 na 2-2,5 godzinynoc przesypia prawie cala bo budzi sie raz na cycuisa,i nad ranem przed ywjsciem do pracy wtykam mu cyca podje i spi dalej
__________________
Dziecko jest miłością, która stała się widzialna

http://b1.lilypie.com/Vk1Lp1.png
AnitaSuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 15:08   #3375
cléo
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 655
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Rzabba to ja juz sama nie wiem albo mu przeszla ta skaza albo ma wersje light bo Wiktor ma delikatne prawie niewidoczne chrosteczki, na buzi, lydkach i raczkach ale mało

co do spania to mój Wiktor prawie niegdy nie spi w dzien , dzis bylismy na sankach i usnal ale jak siedzimy w domku to nie spi nigdy!
cléo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 15:18   #3376
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Cleo to raczej moje dziewczyny mocno reagują
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 17:27   #3377
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Laura nauczyła się kopać...Jak coś chce to krzyczy "y!y!y!" pokazuje paluszkiem np. jakąś zabawkę co leży głęboko na fotelu i nie może dosięgnąć. jak nie reagujemy to kopie fotel. Podciągnie się tez na Soni i jak biedny pies stoi to ona ciągnie ją za uszy. Sonia macha głową i nie daje się dłużej ciagnąć - to Laura ją kopie - tzn. nogi Soni (biedny pies...). Byłyśmy niedawno na spacerku - ale zimno! Kałuże pozamarzane, samochody oszronione! Wróciłyśmy, rozebrałam małą wsadziłam do łóżeczka i zasnęła w 3 minutki! Od kilku dni nareszcie nauczyła się zasypiać sama! Bo na noc to już kilka miesięcy sama zasypiała ale w dzień musiałam ją dotąd utulić w ramionach i lekko ukołysać. Ale panienka coś się w ostatnim tygodniu nie dała tak uśpić, ręce odpadały, cierpły a jej do spania jak żabie do sr.....! Więc zaczęłam kłaść ją do łóżeczka i wychodzić - efekt taki, ze marudziła ale nie ryczała i zasypiała. Więc po co bujać jak ona sama się ulula? Idę potem tylko poprawić jej kołderkę i tyle! Jestem szczęśliwa!

Wrzucam zdjęcie mojego szlaforczkowego potwora oraz z przeszczęśliwą miną jak ukradła czekoladowe ciastko i po cichaczu zjadła (przyłapaliśmy ją na resztkach konsumpcji)

Co do nasza-klasa - rewelacyjna stronka tylko kolega wpisując nasza klasę z LO podał z błędem nazwisko wychowawcy - można to jakoś zmienić?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg szlafroczek1.JPG (49,9 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg szlafroczek2.JPG (47,5 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg złodziej ciastek.JPG (41,9 KB, 33 załadowań)
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 17:31   #3378
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Po dłuższym czasie można doprowadzić do rozwoju alergii na inne produkty a nawet do astmy.
no, tak jak u mojego siostrzenca... miał źle rozpoznaną alergię i leczony Zyrtekiem a Zyrtec nie wyleczy alergii, teraz ma astmę. Są okresy ze nie bierze nic, zadnych inhalacji, ale to okresowo. W testach wyszło mu więcej alergii niz po nim widać.

Aranko, wpisz w allegro Tra Present, w tytuły i opisy. Pytaj sprzedawców czy mają inne pudełeczka. ten od którego ja kupiłam miał 2 ostatnie w kształcie ząbka. "Aledobreceny" czeka na dostawę, więc może coś bedzie. A jak nie to na pentomino kup, ale tam są po 12zł.

Jasio śpi 2x w ciagu dnia. 10:30 zasypia i na 2 czasem 3 godziny. później ok 17 na pól godziny.

Kamilka, Jasio tez łobuzuje A teraz idą mu czwórki, dziąsła jak balony, nie chce jesc, i jakis rozdrażniony ogólnie jest
koleżanki syn, młodszy 3 dni od Jasia, zaczął juz chodzić

Nasza klasa fajna, ale mnie jakoś nie wciaga...

Laura boska jak zwykle, dumna z wyczynu
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 18:39   #3379
sohf
Wtajemniczenie
 
Avatar sohf
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 492
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

biedna LAurka. jakis okres wypadkowy cyba mamy. buziaki dla niej zdjęcie po pożarciu ciacha super

a oto jak wyglada to coś na szyi Kuby. kiepsko wyszło:/ w każdym razie chodzi o to jajo niżej. idziemy jutro do dermatologa.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF4451.JPG (17,5 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF4452.JPG (15,6 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF4453.JPG (14,8 KB, 14 załadowań)
sohf jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-28, 18:41   #3380
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

wygląda jak jakis liszaj...??
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 18:51   #3381
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

sohf - to faktycznie liszajek. Musiałabyś smarować tym co Ela radziła. Chyba, ze masz Clotrimazol, Linomag, Triderm lub Elocom to spróbuj tym. Cjoć fachowa rada lekarza najlepiej ci pomoże.
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 19:52   #3382
sohf
Wtajemniczenie
 
Avatar sohf
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 492
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Cytat:
Napisane przez Aranka Pokaż wiadomość
sohf - to faktycznie liszajek. Musiałabyś smarować tym co Ela radziła. Chyba, ze masz Clotrimazol, Linomag, Triderm lub Elocom to spróbuj tym. Cjoć fachowa rada lekarza najlepiej ci pomoże.
smaruję mu to Alantanem od ponad tygodnia, rezultatów brak. Clotrimazolem tez mu maznełam pare razy, ale też jakoś nie przyniosło rezultatu. wrr. co to dziecko moje ma ciągle jakieś problemy skórne. a w ogóle to co to za paskudztwo? i skąd to się berze
w każdym razie dzięki za odpowiedz, bo mnie to troche uspokoiło. martwiłam się że to może być jakieś gorsze paskudztwo.
sohf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 20:03   #3383
Anulka33
Raczkowanie
 
Avatar Anulka33
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 332
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

ojej biedna Laurunia ojjjj ,ale do wesela sie zagoi .A moja mała pindulinda spo juz od ponad 2 miesiecy tylko raz dziennie ,około 13 i śpi do 15 ,czasami zasypia troszke pózniej ale zawsze s[po 2 godziny .No tak za to w nocy daje mi do wiwatu ,bo budzi sie regularnie co godzine ,półtorej i biore ja na resce i zasypia dalej ale co z tego i tak sie budzi za chwile ,mysle zeby jej kupic 'CHydroxyzyne' bo Viburkol w tym przypadku o kant tylka rozbic dałam jej nawet dwa czopki i nic .Zła jestem troche bo niedługo wraca mój maz i chyba bede musiała jej coś ziołowego zaaplikowac ,bo chcielibyśmy sie soba nacieszyc po długiej nieobecnosci i nie zamierz\m z nia przesiedziec cała noc w drugim pokoju .
Anulka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 20:24   #3384
schatzsi
Wtajemniczenie
 
Avatar schatzsi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 481
GG do schatzsi
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Hej dziewczyny
Na początek dziękuje za kciuki.Nie ustosunkuje się do wszystkiego,bo za dużo tego.
Kasiu gratuluje nominacji na najlpszego studenta,to bardzo duże wyróznienie.
Kamilka tobie też gratuluje i trzymam kciuki za egzaminy.
Aranko buziak dla poturbowanej Laurki,zdjęcie z kradzionym ciaskiem super(mi kiedys Colin ukradł czekoladowego cukierka,za nic nie dał go sobie wyjąc z buzi)
Sohf Colin też miał coś takiego na szyi,byłam u lekarza i powiedział że to egzema(to po polsku chyba będzie AZS,w każdym razie tutaj w de na AZS mówi się egzema)
Spróbuj go smarować Oilatum lub Linolą i myj w jakimś płynie z oliwką.Colinowi to bardzo szybko znikło,więc myślałam że mamy już spokoj(bynajmniej mieliśmy spokoj 4 miesiące) teraz wróciło, ale ze zdwojoną siła ma to od szyi aż po cycki(ale kupiłam mu super preparat i już złazi)W sumie dobrze że pomogło,bo następny w kolejce czekał go kortyzon.
A swędzi go to???

Co do spania Colina,to od około 6 miesięcy,śpi mi raz dziennie(od ok30 min do 2 godz)Na noc chodzi spać o 7,zasypia sam, w nocy nie budzi się wcale,wstaje róznie między 7 a 8.
Co do chodzenia,to raz udało mu sie zrobić 2 kroczki(ale to był jednorazowy wybryk) narazie bardzo często, staje sam bez trzymania.
Co do płaczy jeśli czegoś chce,to i owszem płacz jest,ale bardzo krótki bo wie, że nic płaczem nie zdziała.
schatzsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 20:29   #3385
schatzsi
Wtajemniczenie
 
Avatar schatzsi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 481
GG do schatzsi
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

EDIT:Mi nasza klasa, też działa jak by chciała, a nie mogła
Miał być Edit a wyszedł nowy post.
schatzsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 20:34   #3386
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

SIMONA, kupiłas tę bluze ABERCOMBIE? Bo ja nabrałam ochoty na tą: http://allegro.pl/item275578806_okaz...y_bordo_m.html
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 20:53   #3387
schatzsi
Wtajemniczenie
 
Avatar schatzsi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 481
GG do schatzsi
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Wprawdzie ja nie Simona ,ale napisze,że ja niedawno kupiłam bluze Abercrombie i zostalam oszukana dostałam podróbe.
Wogle na żywo,nie podobała mi się ta bluza(nie wiem czy znaczenie miał fakt,że to podróba) ale ona jakaś taka szeroka jest, na zdjęciach wygląda na taka zgrabną,dopasowaną.Tak więc przestroga dla wszystkich napalonych na Abercrombie,by uważać z kupnem na allegro.Ale myśląc logicznie,to skoro taka bluza kosztuje 120$ to czego można oczekiwać za 150 zł
schatzsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 21:49   #3388
yaira
Rozeznanie
 
Avatar yaira
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 630
GG do yaira
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

a ja Zuzi dzisiaj kupilam super buty Bartek sympatex..ale rozmiar 21 :O
Taika dzieki paczka dotarla...naprawde sa fajne ja kupilam dwa dni temu w Pepco po 3,99 ale dramat...do domku sie nadaja ale dalej nie mimo iz ciekawie wygladaly

http://allegro.pl/item276543408_aber..._futrem_m.html to nie oryginal?
__________________
Zuziakowy świat
Faceci są z marsa ...wiec niech tam wracaja...
yaira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 21:57   #3389
schatzsi
Wtajemniczenie
 
Avatar schatzsi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 481
GG do schatzsi
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Yaira nie wiem czy to orginał.Napisałam wam o moim przypadku,byscie były bardziej wyczulone.Ja, już bym nie zaryzykowała kupna tej bluzy, prze allegro.
schatzsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 08:17   #3390
kasica74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 86
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Ostatnio rowniez dolaczylam do grona sympatykow naszej klasy, kolezanka mi w pon podeslala link i tak sie zaczelo, najpierw studia, potem ogolniak no i okazalo sie, ze nawet z podstawowki ktos jest

Artur spi dwa razy dziennie jakos 1h-2h, wieczorem zasypia jakos po 21 i spi do ok 7:30. Podobnie jak u Aranki u nas wieczorem Artur zasypia sam, w dzien bujam go chwile w wozku, ale trzeba by go powoli tego oduczac...

zalaczam dwa zdjecia, ze smieszna minka i z mama
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5964_forum.jpg (50,7 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6007_forum.jpg (83,6 KB, 36 załadowań)

Edytowane przez kasica74
Czas edycji: 2007-11-29 o 08:58
kasica74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:50.