Chłopak/ dziewczyna nie chce się ze mną kochać - zbiorczy! - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-15, 20:16   #1591
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Chłopak/ dziewczyna nie chce się ze mną kochać - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
Dokładnie tak bym zrobiła na jej miejscu
to by świadczyło o Tobie, nie o nim. że zniżasz się do tego poziomu.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 23:59   #1592
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Chłopak/ dziewczyna nie chce się ze mną kochać - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
to by świadczyło o Tobie, nie o nim. że zniżasz się do tego poziomu.
IMO zniżaniem się do jego poziomu jest tkwienie z nim w związku. Ja bym takiemu powiedziała parę słów prawdy, nie toleruję takich typów.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 00:14   #1593
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Chłopak/ dziewczyna nie chce się ze mną kochać - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
IMO zniżaniem się do jego poziomu jest tkwienie z nim w związku. Ja bym takiemu powiedziała parę słów prawdy, nie toleruję takich typów.
tkwienie w tym związku to naiwność i brak instynktu samozachowawczego.

słowa prawdy ona powiedziała - że jego brzuch i mniejszy penis jej nie przeszkadzają.

on rzuca chamskie teksty, bo jest święcie przekonany, że może. jednocześnie faktycznie nie akceptuje figury partnerki. jeśli ona rzuci tekst taki, jaki zaproponowałaś, fakt, masz rację - to nie będzie jego poziom; to będzie jeszcze niżej.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 00:40   #1594
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Chłopak/ dziewczyna nie chce się ze mną kochać - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
tkwienie w tym związku to naiwność i brak instynktu samozachowawczego.

słowa prawdy ona powiedziała - że jego brzuch i mniejszy penis jej nie przeszkadzają.

on rzuca chamskie teksty, bo jest święcie przekonany, że może. jednocześnie faktycznie nie akceptuje figury partnerki. jeśli ona rzuci tekst taki, jaki zaproponowałaś, fakt, masz rację - to nie będzie jego poziom; to będzie jeszcze niżej.
Naiwność, brak szacunku do siebie, zwiazek= jesteśmy równi= stawiam się na równi z nim.
Cóż, ja osobiście zeszłabym do tego poziomu bardzo chętnie w tym przypadku
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 11:13   #1595
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Chłopak/ dziewczyna nie chce się ze mną kochać - zbiorczy!

Dobra, to zabrzmi głupio, ale proszę sobie ze mnie nie urządzać podśmiechujków.
Odkąd się dowiedziałam, że może wejść ta ustawa karająca za aborcję i poronienie, boję się uprawiać seks. Ja mam z moim facetem ustalone, że w razie wpadki aborcja i koniec kropka.
Biorę tabletki, ale w czasie seksu strasznie się schizuję, czy aby na pewno wszystko jest ok, czy nie wzięłam za późno, albo czy nie wypłukuje się z moczem, bo ostatnio dużo piję i dużo sikam, albo czy ta a ta pozycja nie ułatwi zajścia w ciążę. No ja się po prostu boję, że jak JAKIMŚ CUDEM wpadnę, to nie będzie już wyjścia.
W konsekwencji tego, że się boję, to nie mam ochoty na seks. Wolę nie uprawiać seksu, niż się potem bać, że może jestem następną Maryją.
Odkąd jestem z moim facetem to uwilbiam seks, ale teraz nie mam ochoty. Na pieszczoty też nie, a widzę, że mój chłopak chce i jednego i drugiego, ale nic nie mówi.
Na początku kazałam mu wychodzić przed wytryskiem, ale i tak po seksie się zastanawiałam czy wszystko ok.
Kiedyś seks uprawiałam 2 razy dziennie, a od 6 dni nic, nawet orala. Co zrobić?
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 11:19   #1596
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Chłopak/ dziewczyna nie chce się ze mną kochać - zbiorczy!

Mi
Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Dobra, to zabrzmi głupio, ale proszę sobie ze mnie nie urządzać podśmiechujków.
Odkąd się dowiedziałam, że może wejść ta ustawa karająca za aborcję i poronienie, boję się uprawiać seks. Ja mam z moim facetem ustalone, że w razie wpadki aborcja i koniec kropka.
Biorę tabletki, ale w czasie seksu strasznie się schizuję, czy aby na pewno wszystko jest ok, czy nie wzięłam za późno, albo czy nie wypłukuje się z moczem, bo ostatnio dużo piję i dużo sikam, albo czy ta a ta pozycja nie ułatwi zajścia w ciążę. No ja się po prostu boję, że jak JAKIMŚ CUDEM wpadnę, to nie będzie już wyjścia.
W konsekwencji tego, że się boję, to nie mam ochoty na seks. Wolę nie uprawiać seksu, niż się potem bać, że może jestem następną Maryją.
Odkąd jestem z moim facetem to uwilbiam seks, ale teraz nie mam ochoty. Na pieszczoty też nie, a widzę, że mój chłopak chce i jednego i drugiego, ale nic nie mówi.
Na początku kazałam mu wychodzić przed wytryskiem, ale i tak po seksie się zastanawiałam czy wszystko ok.
Kiedyś seks uprawiałam 2 razy dziennie, a od 6 dni nic, nawet orala. Co zrobić?
Ogarnąć się. Ja zawsze się boję że coś będzie nie tak z tabletkami, bo mam zaburzenia odżywiania i często wymiotuje. Dlatego używamy też prezerwatyw, teraz już zrezygnowałam z tabletek bo to nie miało sensu. Podwójne zabezpieczenie albo przestanie przeżywania czegoś co jeszcze nawet nie weszło w życie.
Offtopujac- jak mówisz 2 razy dziennie to masz na myśli rano i wieczorem po parę razy,, czy po prostu dwa stosunki w ciągu dnia?
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.

Edytowane przez thirky
Czas edycji: 2016-04-08 o 11:20
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 11:25   #1597
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Chłopak/ dziewczyna nie chce się ze mną kochać - zbiorczy!

Dwa lub trzy stosunkki
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-08, 13:00   #1598
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Chłopak/ dziewczyna nie chce się ze mną kochać - zbiorczy!

Ustawa nie weszła w życie i nie wiadomo w ogóle czy wejdzie, co Ty się schizujesz? Poza tym na chwilę obecną chyba aborcja "bo wpadka" też jest nielegalna, więc co za różnica?
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 17:18   #1599
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Chłopak/ dziewczyna nie chce się ze mną kochać - zbiorczy!

No zabrzmiało głupio.
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 17:59   #1600
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Chłopak/ dziewczyna nie chce się ze mną kochać - zbiorczy!

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;58624666]Ustawa nie weszła w życie i nie wiadomo w ogóle czy wejdzie, co Ty się schizujesz? Poza tym na chwilę obecną chyba aborcja "bo wpadka" też jest nielegalna, więc co za różnica?[/QUOTE]
No nie jest legalna, ale jakbym to zrobiła to nikt mnie do więzienia na 3 lata nie wsadzi
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 18:08   #1601
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Chłopak/ dziewczyna nie chce się ze mną kochać - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
No nie jest legalna, ale jakbym to zrobiła to nikt mnie do więzienia na 3 lata nie wsadzi
Jeśli teraz zajdziesz to też nie. Serio daj spokój.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-08, 18:18   #1602
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Chłopak/ dziewczyna nie chce się ze mną kochać - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
No nie jest legalna, ale jakbym to zrobiła to nikt mnie do więzienia na 3 lata nie wsadzi
No właśnie. To czemu boisz się współżyć?

To trochę tak brzmi, jakbyś dzisiaj bała się wyjść z domu, bo zapowiadali, że w przyszłym tygodniu mogą być burze.

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

Nawet jeśli teraz zajdziesz i usuniesz, a ustawa wejdzie to i tak nikt Ci nic nie zrobi, bo prawo nie działa wstecz.
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 18:41   #1603
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Chłopak/ dziewczyna nie chce się ze mną kochać - zbiorczy!

No kurde, ale jak tu się przełamaćdzisiaj był seks, ale i tak jest takie "a jak tabletki nie zadziałały?"
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 20:01   #1604
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Chłopak/ dziewczyna nie chce się ze mną kochać - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
No kurde, ale jak tu się przełamaćdzisiaj był seks, ale i tak jest takie "a jak tabletki nie zadziałały?"
Prezerwatywa.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 20:33   #1605
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Chłopak/ dziewczyna nie chce się ze mną kochać - zbiorczy!

A wcześniej nie miałaś takich schiz "a co jak tabletka nie zadziałała?" Obecnie też nie załatwisz aborcji ot tak, bez najmniejszego kombinowania.
Szkoda rezygnować z seksu z takiego powodu.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 20:34   #1606
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Chłopak/ dziewczyna nie chce się ze mną kochać - zbiorczy!

Nie, wcześniej tak nie miałam
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-09, 08:34   #1607
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Chłopak/ dziewczyna nie chce się ze mną kochać - zbiorczy!

__Tinkerbell a co byś poradziła chłopakowi, który napisałby posta, że jego dziewczyna nie chce uprawiać seksu ponieważ boi się cięży? Boi się mimo stosowania antykoncepcji. Wcześniej wszystko było w porządku tylko teraz świruje, bo ktoś tam gdzieś coś ileś podpisów pod czymś zebrał.
Jaka byłaby Twoja rada?
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-09, 10:16   #1608
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Chłopak/ dziewczyna nie chce się ze mną kochać - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Nie, wcześniej tak nie miałam
jeśli chodzi o wpadki, to Twoja sytuacja się nie zmieniła - i teraz i po ustawie będzie opcja turystyki aborcyjnej lub women on web. więc to nie o ustawę tu chodzi. skoro racjonalizacja sytuacji nie pomogła, bo nadal odczuwasz lęk, to grzeb głębiej, aż się do trupa dogrzebiesz.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-09, 11:28   #1609
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Chłopak/ dziewczyna nie chce się ze mną kochać - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
__Tinkerbell a co byś poradziła chłopakowi, który napisałby posta, że jego dziewczyna nie chce uprawiać seksu ponieważ boi się cięży? Boi się mimo stosowania antykoncepcji. Wcześniej wszystko było w porządku tylko teraz świruje, bo ktoś tam gdzieś coś ileś podpisów pod czymś zebrał.
Jaka byłaby Twoja rada?
powiedziałabym, żeby na jakiś czas wstrzymał się z inicjowaniem seksu, poczytali na temat skuteczności tabletek w internecie, może udali się razem do ginekologa.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-09, 13:10   #1610
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Chłopak/ dziewczyna nie chce się ze mną kochać - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
powiedziałabym, żeby na jakiś czas wstrzymał się z inicjowaniem seksu, poczytali na temat skuteczności tabletek w internecie, może udali się razem do ginekologa.
Zastosuj więc tą radę do siebie.
Problem leży w Twojej głowie.
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 09:47   #1611
Enji
Wtajemniczenie
 
Avatar Enji
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lewobrzeże
Wiadomości: 2 661
Dot.: Chłopak/ dziewczyna nie chce się ze mną kochać - zbiorczy!

Witajcie,
Liczę na to, że pomożecie mi zrozumieć tę sytuacją. Jestem z moim chłopakiem 2 lata, od roku mieszkamy razem. (ma 23l.) Jeszcze nigdy nie uprawialiśmy seksu waginalnego . Początkowo z obaw o ciążę. Później naciskałam żeby kupił prezerwatywy ale nie był pewien które będą dobre ale udało się- znalazł idealne. Przy następnym zbliżeniu gdy już byłam gotowa zasugerowałam, że może byśmy jej użyli to wtedy powiedział, że wywieram presję i dyryguję. Przestałam więc. Po jakimś czasie nie wytrzymałam i mówię, że bardzo tego chcę i nie mogę już wytrzymać. A on na to, że też tego chce ale z prezerwatywami różnie bywa, nie jest to komfortowe dla faceta i nie jesteśmy teraz gotowi, nie mamy warunków na dziecko. To prawda. Postanowiliśmy dlatego, że zacznę brać tabletki. Biorę 3ci miesiąc i nadal NIC a moje libido wzrosło chyba kilkukrotnie . Jeśli dochodzi do zbliżenia to zazwyczaj zaspokajamy się oralnie. Jestem bardzo zadowolona z naszego życia łóżkowego i poza nim ale jednak brakuje mi czuć go naprawdę blisko. Kocham go bardzo, wiem, że on mnie też i nie wyobrażam sobie bez niego życia. Kiedy jakiś czas temu zapytałam go wprost czy "dlaczego nie chcesz tego zrobić?"bo to dla mnie nie ma sensu faszerować się hormonami bo to jednak metoda dla osób, które regularnie współżyją. Odpowiadał dość wymijająco i stwierdził, że jakoś za dużą otoczkę wokół tego robię . od tej rozmowy minął miesiąc i nie wiem co mam myśleć. Kiedy był czas, że byliśmy od siebie daleko pisaliśmy wieczorami maile w których opisywaliśmy swoje fantazje i to, co chcielibyśmy drugiej osobie zrobić. obiecanki cacanki
Enji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 10:12   #1612
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Chłopak/ dziewczyna nie chce się ze mną kochać - zbiorczy!

Nie rozumiem gościa - gumki nie, bo niekomfortowe, jak bierzesz tabsy to nie bo nie.
Jest prawiczkiem?
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 10:21   #1613
Enji
Wtajemniczenie
 
Avatar Enji
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lewobrzeże
Wiadomości: 2 661
Dot.: Chłopak/ dziewczyna nie chce się ze mną kochać - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Nie rozumiem gościa - gumki nie, bo niekomfortowe, jak bierzesz tabsy to nie bo nie.
Jest prawiczkiem?
Wydaje mi się, że nie, na pewno nie. Nie pytałam o to ale nie jest
Enji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 13:19   #1614
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Chłopak/ dziewczyna nie chce się ze mną kochać - zbiorczy!

Cytat:
A on na to, że też tego chce ale z prezerwatywami różnie bywa, nie jest to komfortowe dla faceta.
A on to wie z własnego doświadczenia czy z opowieści?

Robisz zbyt dużą otoczke wokół seksu - lol xd
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 13:33   #1615
Enji
Wtajemniczenie
 
Avatar Enji
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lewobrzeże
Wiadomości: 2 661
Dot.: Chłopak/ dziewczyna nie chce się ze mną kochać - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
A on to wie z własnego doświadczenia czy z opowieści?

Robisz zbyt dużą otoczke wokół seksu - lol xd
ale to, że biorę tabletki też mu chyba nie pomaga w komforcie

Najbardziej chodzi mi o to, że on ma potrzebę na zbliżenia. Całuje, pieści i doprowadza do rozkoszy na różne sposoby i naprawdę wszystko jest super tylko nie rozumiem tego jednego zachowania dlaczego nie chce we mnie.. wejść nie potrafi mi powiedzieć

Edytowane przez Enji
Czas edycji: 2016-04-24 o 14:12
Enji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 13:37   #1616
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Chłopak/ dziewczyna nie chce się ze mną kochać - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Enji Pokaż wiadomość
Witajcie,
Liczę na to, że pomożecie mi zrozumieć tę sytuacją. Jestem z moim chłopakiem 2 lata, od roku mieszkamy razem. (ma 23l.) Jeszcze nigdy nie uprawialiśmy seksu waginalnego . Początkowo z obaw o ciążę. Później naciskałam żeby kupił prezerwatywy ale nie był pewien które będą dobre ale udało się- znalazł idealne. Przy następnym zbliżeniu gdy już byłam gotowa zasugerowałam, że może byśmy jej użyli to wtedy powiedział, że wywieram presję i dyryguję. Przestałam więc. Po jakimś czasie nie wytrzymałam i mówię, że bardzo tego chcę i nie mogę już wytrzymać. A on na to, że też tego chce ale z prezerwatywami różnie bywa, nie jest to komfortowe dla faceta i nie jesteśmy teraz gotowi, nie mamy warunków na dziecko. To prawda. Postanowiliśmy dlatego, że zacznę brać tabletki. Biorę 3ci miesiąc i nadal NIC a moje libido wzrosło chyba kilkukrotnie . Jeśli dochodzi do zbliżenia to zazwyczaj zaspokajamy się oralnie. Jestem bardzo zadowolona z naszego życia łóżkowego i poza nim ale jednak brakuje mi czuć go naprawdę blisko. Kocham go bardzo, wiem, że on mnie też i nie wyobrażam sobie bez niego życia. Kiedy jakiś czas temu zapytałam go wprost czy "dlaczego nie chcesz tego zrobić?"bo to dla mnie nie ma sensu faszerować się hormonami bo to jednak metoda dla osób, które regularnie współżyją. Odpowiadał dość wymijająco i stwierdził, że jakoś za dużą otoczkę wokół tego robię . od tej rozmowy minął miesiąc i nie wiem co mam myśleć. Kiedy był czas, że byliśmy od siebie daleko pisaliśmy wieczorami maile w których opisywaliśmy swoje fantazje i to, co chcielibyśmy drugiej osobie zrobić. obiecanki cacanki
Bo wiedzial, ze to sie w najblizszej przyszlosci nie wydarzy.

Masz anielską cierpliwosc. A moze jednak jest prawiczkiem i sie boi pierwszego razu. Bo juz zaczyna odstawiac szopke, to nie tamto nie.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 13:44   #1617
Enji
Wtajemniczenie
 
Avatar Enji
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lewobrzeże
Wiadomości: 2 661
Dot.: Chłopak/ dziewczyna nie chce się ze mną kochać - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Bo wiedzial, ze to sie w najblizszej przyszlosci nie wydarzy.

Masz anielską cierpliwosc. A moze jednak jest prawiczkiem i sie boi pierwszego razu. Bo juz zaczyna odstawiac szopke, to nie tamto nie.
Ta cierpliwość to chyba z miłości

Nie pytałam go o przeszłość bo wolałam nie wiedzieć. Przed nim miałam chłopaka, który był moim pierwszym więc nie byłam zbyt doświadczona i to mój obecny Tż bardziej mnie do tego świata wprowadził i wszystko pokazał to z nim miałam kilka swoich "pierwszych razów" więc nie wiem o co chodzi
Enji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 14:14   #1618
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Chłopak/ dziewczyna nie chce się ze mną kochać - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Enji Pokaż wiadomość
Ta cierpliwość to chyba z miłości

Nie pytałam go o przeszłość bo wolałam nie wiedzieć. Przed nim miałam chłopaka, który był moim pierwszym więc nie byłam zbyt doświadczona i to mój obecny Tż bardziej mnie do tego świata wprowadził i wszystko pokazał to z nim miałam kilka swoich "pierwszych razów" więc nie wiem o co chodzi
Więc się go w końcu spytaj o co chodzi.
Szału bym dostała gdyby facet nie chciał ze mną uprawiać seksu.

Pomijam seks oralny bo z tego co piszesz problemu z tym on nie ma.

Może jest gejem?
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 14:21   #1619
Enji
Wtajemniczenie
 
Avatar Enji
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lewobrzeże
Wiadomości: 2 661
Dot.: Chłopak/ dziewczyna nie chce się ze mną kochać - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Barbarella05 Pokaż wiadomość
Więc się go w końcu spytaj o co chodzi.
Szału bym dostała gdyby facet nie chciał ze mną uprawiać seksu.

Pomijam seks oralny bo z tego co piszesz problemu z tym on nie ma.

Może jest gejem?
Ale oczywiście, że pytałam! to powiedział coś w stylu, że za bardzo to "sakralizuję", panegiryzuję? (brakuje mi słowa nie w sensie religijnym tylko, że za bardzo to w pewien sposób wywyższam) ale dla mnie naprawdę jest to bardzo ważne...

Nie jest gejem

Jest otwarty na większość rzeczy, na seks oralny, na zabawy z wibratorem.. na różne sposoby próbowałam sprawić by nie mógł już wytrzymać i striptiz i różne inne rzeczy to był zachwycony ale nigdy nie doszło do tego do czego usiłowałam doprowadzić.

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

zaczęłam też myśleć czy może faktycznie nie wywieram na nim presji ale no ile można. Nie chcę się ciągle prosić o seks. Nie jest też tak, że jesteśmy razem miesiąc tylko to już 2 lata....

Edytowane przez Enji
Czas edycji: 2016-04-24 o 14:33
Enji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 14:30   #1620
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Chłopak/ dziewczyna nie chce się ze mną kochać - zbiorczy!

Wywierać presji, jesteście ze sobą 2 lata + robicie wszystko tylko nie seks waginalny (i analny). Więc nie chce czekać do ślubu.
Może jest prawiczkiem i się boi? Bo nie wiem skąd ta szopka. Podpytaj go?
Jak któraś wizażanka wcześniej napisała: masz cierpliwość xD
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-31 00:40:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:58.