O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-28, 13:26   #2611
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Cytat:
Napisane przez Lila_27 Pokaż wiadomość
Wracam właśnie z galerii 😊namówiła starego zeby mnie zawiózł 😊 maly łaskawie zasnął w wózku 😊A ja miałam czas na przymiarki 😊Coś tam kupiłam 😊

Mysiu a Ty tak długo zwlekalas i prawie inna Ci sprzed nosa by Go sprzatnela! Na szczęście ktoś otworzył Wam oczy zakochancy😊

Migotko nic nowego. Bierze antybiotyk i czekają na wyniki . Tak szybko chyba nie wyjdzie 😕

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Milenka jeszcze się nacwiczysz😉

Ruda Ty to teraz powera Masz ! Do wakacji to taka laseczka będziesz😊

Arletko zdrówka dla małej 😚
Pokaž łowy





Cytat:
Napisane przez RudaEwcia25 Pokaż wiadomość
Lilka co kupilas fajnego? Mi się marzą zakupy 😁 ale wczoraj na rynku kupilam spodnie do biegania i zwykle trampki na necie. A i wczoraj przyszły spodenki i opaska do biegania. 😁

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Do mnie ma tżta siostra na pazury przyjechać 😁
Pokaz pazurki potem
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 13:51   #2612
kasiab91
Zakorzenienie
 
Avatar kasiab91
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 4 694
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

No hej

Lila robie pelne manicure, pedicure z peelingami, maseczkami dodatkowo reguluje brwi i nakladam henne. Duxo osob namawia mnie na kurs przedluzania rzes, ale troszke sie boje

Mili a no zapraszam na pazureczki i nie tylko A remont pewnie w sierpnou skonczymy jak P bedzie moal urlop

Iza jak Domis?

Yss to macie dwa wolne mieszkania co?

A z wlosami bedzie malowanko i chyba strzyzenie jakies fajne. Pewna jeszcze nie jestem dlatego nie chce mowic.
Ide sprzatac bo mam na 18 pania
__________________
Dziewczyna - 27.06.2006
Narzeczona - 24.01.2012
Żona- 10.08.2013
MAMA- 03.05.2014
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2btv73n5x6okj5.png



Edytowane przez kasiab91
Czas edycji: 2016-04-28 o 13:52
kasiab91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 14:00   #2613
MiliTu
Wtajemniczenie
 
Avatar MiliTu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 005
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

89migotka widziałam że mnie wolałaś. Bo przyznam że Was czytałam ale nie pisałam. Taka zła ja oo to zaraz lecisz. Fajnie ! No remont idzie. Dach położyli, okna już wstawione. Teraz trochę musi to postać i się scisnac czy jakoś tak i później ściany itd rozpierducha w środku zaczyna się od połowy maja

RudaEwcia25 wiem, teraz najważniejsza rzecz przede mną więc wytrzymam idzie idzie choć już marzy mi się ostatni etap brawa ogromne dla Ciebie za zapał!

Lila_27 no wiem wiem, po porodzie jak mi się uda w końcu zacznę znów. Super że udało się wyrwać na zakupy!

kasiab91 na pewno skorzystam. Nie bój się tylko byka za rogi i rób kursy a później swój biznes! To jeszcze ciut do końca ale zobaczysz jak to zleci
MiliTu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 15:31   #2614
yssmay
Wtajemniczenie
 
Avatar yssmay
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Islandia, Reykjavik
Wiadomości: 2 466
GG do yssmay
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Cytat:
Napisane przez kasiab91 Pokaż wiadomość
Yss to macie dwa wolne mieszkania co?
Najpierw zglupialam o co Ci chodzi. Myslalam ze mowisz o tym starym, z ktorego sie wszyscy wyprowadzilismy. No ale masz racje, bo mam klucze do mieszkania rodzicow, zeby kwiaty podlac.

Zly dzien w pracy, duzo.. za duzo do zrobienia.
W dodatku lekarz mnie wkurzyl. Pamietacie jak mowilam, ze boli mnie miejsce o woreczku i ide do lekarza? Poszlam, dostalam lekki. Nie dosc ze po nich miaalam strasznie wzdety i obolaly brzuch. To w dodatku okazalo sie, ze lek mocno wyplukuje wapno z organizmu. Co jest bardzo niebezpieczne przy mojej chorobie. Nie mowiac o tym, ze przyjmuje suplementy i bardzo sie staram zwiekszyc gestosc kosci. Takze odstawilam te leki w cholere. W dodatku i tak by nie pomogly, bo mam niedokwasote zoladka a nie nadkwasote (robilam ochydny test z soda oczyszczona). No ale bol nadal jest i wrecz sie nasila. Ja zaczelam lepiej jesc, chudne, ale boli nadal. No to dzwonie do lekarza (tym razem inny, bo tamten ma urlop) i mowie co i jak, prosze go o skierowanie na USG. Mowie, ze mam IVF zaraz i musze wiedziec czy wszystko ze mna ok. A ten ze w takich wypadkach usg sie nie robi i ze mam zwiekszyc dawke tego leku !!! Nosz kur.... Wsciekla jestem bo z nikad pomocy.
Siedze zatem i robie na drutach dla uspokojenia, bo co mi pozostalo.
yssmay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 16:16   #2615
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Cytat:
Napisane przez kasiab91 Pokaż wiadomość
No hej

Lila robie pelne manicure, pedicure z peelingami, maseczkami dodatkowo reguluje brwi i nakladam henne. Duxo osob namawia mnie na kurs przedluzania rzes, ale troszke sie boje

Mili a no zapraszam na pazureczki i nie tylko A remont pewnie w sierpnou skonczymy jak P bedzie moal urlop

Iza jak Domis?

Yss to macie dwa wolne mieszkania co?

A z wlosami bedzie malowanko i chyba strzyzenie jakies fajne. Pewna jeszcze nie jestem dlatego nie chce mowic.
Ide sprzatac bo mam na 18 pania
Domiś super przekochany Nie chce mnie ostatnio puszczać do pracy,mówi"Mamuś nie idz ja zalobie;-) "
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 17:10   #2616
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Dzień dobry bobry

Powiem szczerze ze wczoraj miałam tak ch.zmiane i ta pogoda ze normalnie brak sil i chęci na wizaż. Ajm solry

Yss helol sto lat cie nie bylo! Słuchaj no to nie jest normalne zeby cie tak długo bolalo:/ ale doktor do dupy! A nie możesz np zrobić usg prywatnie?

Mili ty wiesz ze ja mysle non stop o was

Arletko mam nadzieje ze Lenka zdrowa a ten kaszelek to jakies podrażnienie gardła tylko.

Lilka no i super ze shopping się udał!!! A co kupiłaś?

Ziajak u was jak zwykle bieg ale Kubula rozbraja na Maksa ❤

Ewcia Kosianty juz zdrowy?

Ej w ogóle co to ma być ! Mysia i Migotka proszę walnąć samo☠☠☠ki z fryzura!!!

Kasia i ty też ! A kurs przedluzania rzęs to super pomysl i mega oplacalny biznes!

Yyyy zapomniałam co jeszcze miałam napisać komu...skleroza nie boli

Magda ja to nie wiem ja to wasz zwizek uważam za najdziwniejszy jaki znam sory

Tulą szaleje i czekamy na tz bo musze skoczyć na zakupy jeszcze.
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13





Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 17:15   #2617
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Gianka u nas trochę gila zostało ale poza tym jest już dobrze 😀 brak sił wybaczony 😀

Mili to fajnie ze juz macie okna i dach. Teraz tylko z górki no i kciuki nadal zaciśnięte ✊✊

Iza na fb wrzuciłam. Jeszcze sobie dzisiaj zrobię chyba.

Yss osz ku*wa. No nie dziwię się że się wkurzylas 😡
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-28, 18:29   #2618
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

No super wzięło mi posta


Wysłane z mojego SM-T110 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Cytat:
Napisane przez MiliTu Pokaż wiadomość
Lila_27 mam nadzieję że z Malutką będzie coraz lepiej. A bieganie - początek to masakra! Później będzie tylko lepiej! Zobaczysz.

Ziajka u Was tak wspaniale aktywnie i Kubula taki cudowny no bosko! ❤

mysia1986 to oliwka się przydaje ? a tż kochany taki! Z miesniakiem na pewno będzie ok. Zobacz sama co mówią dziewczyny które miały! Ważne że JJ bezpieczny. A ja do fryzjera też się wybieram ;D przed naszym wyjazdem do dziewczyn

RudaEwcia25 Kostello nasz już taki dorosły i tak chętnie chodzi do przedszkola. Dumna jestem. No i ogromne brawa za kg i cm! Mi tak brakuje ćwiczeń. To jest jak narkotyk!

PannaMagda ja wierzę że się przytulacie itd ale jestem zdania jak Ruda. Tobie trzeba więcej! Nie żal Ci życia? Rozmowa w związku to podstawa!

b a r b a r a strasznie mi przykro z powodu kolczyka. Jakaś reakcja na post ?

89migotka pokaż się Łobuziaro nasza ! My pokazujemy fryzury! A auta to jak skarbonka. Jeszcze jak się ma takiego małża fanatyka jak ja to już w ogóle! Coś stuka puka i ciach naprawa potrzebna! Kiedy lecisz?

arletka1313 Lenka już pomagać chce taka duża! A na genetycznym będzie wszystko super bo czemu miałoby być inaczej?! Myślimy pozytywnie! Trzymam mocne kciuki!

kasiab91 to może i ja wpadnę na pazury akurat zaraz mam komunię fajnie ze Wam tak idzie. Na kiedy planujecie koniec remontu ?

yssmay no patrz. Ja też brałam antki i jeszcze inne zastrzyki sama wiesz więc nastrój był słaby. Ciebie przynajmniej w tej sytuacji nikt nie kopie a jak widać masz wsparcie powodzenia!

Nie wiem ale mam nadzieję że o nikim nie zapomniałam buziaki!
Niestety nikt się nie odzywał
Mili ja nadal trzymam kciuki
Cytat:
Napisane przez arletka1313 Pokaż wiadomość
Czesc. wczoraj juz nie mialam jak wejsc bo Lenka po drzemce wstala nie w humorze, i pol godz siedziala przytulona do mnie, potem wrocil tz z pracy i jakos sie rozkrecila, no al edostala kataru a ze pogoda sie zepsula bo troche padalo to siedzialysmy cale popoludnie same w domu, wieczorem zasnac nie mogla, godz na zmiane z tz ja probowalismy uspic gdzie od jakiegos czasu zasypia sama. No a potem juz padlam, niestety nie na dlugo bo w nocy czeste pobudki z placzem, usnela mi na rekach, ale balam sie ze brzuch gniecie wiec musialam ja odlozyc, a strasznie mi bylo zal, bo tak cudownie wtulona no i jak na zlosc wstala przed 6. Bylysmy u lekarza bo ten kaszel brzydki, ale osluchowo ok, w sumie nie dala nic wiecej niz to co dawalam,ale w innych proporcjach. Teraz juz poszla na drzemke, ja gotuje dla niej rosolek. I tez musze sie polozyc.
Zdrówka dla Lenki . Odpoczywaj dużo jak dasz rade i uważaj na brzuszek .

Cytat:
Napisane przez 89migotka Pokaż wiadomość
Mili no jesteś! Wywoływałam Ciebie ostatnio Oj juz niedługo zobaczysz, a zresztą to nic specjalnego, zwykłe ombre i tyle No mój tż też taki jest jak coś usłyszy to migiem do mechanika. A lecę już w sobotę Jak remont? Dużo już zrobili?
to już prawie lecisz , o mamo.

A chwaliła się ze samochód sprzedaliśmy .
A dziś juz mamy swój ten nowy , wszystko jest powymieniane i można jeździć

Cytat:
Napisane przez Lila_27 Pokaż wiadomość
Wracam właśnie z galerii 😊namówiła starego zeby mnie zawiózł 😊 maly łaskawie zasnął w wózku 😊A ja miałam czas na przymiarki 😊Coś tam kupiłam 😊

Mysiu a Ty tak długo zwlekalas i prawie inna Ci sprzed nosa by Go sprzatnela! Na szczęście ktoś otworzył Wam oczy zakochancy😊

Migotko nic nowego. Bierze antybiotyk i czekają na wyniki . Tak szybko chyba nie wyjdzie 😕

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Milenka jeszcze się nacwiczysz😉

Ruda Ty to teraz powera Masz ! Do wakacji to taka laseczka będziesz😊

Arletko zdrówka dla małej 😚
O a coś fajnego trafiłaś . Ja pomału się rozglądam za sukienkami na wesele

Oby małej się poprawiło jak najszybciej
Cytat:
Napisane przez kasiab91 Pokaż wiadomość
No hej

Lila robie pelne manicure, pedicure z peelingami, maseczkami dodatkowo reguluje brwi i nakladam henne. Duxo osob namawia mnie na kurs przedluzania rzes, ale troszke sie boje

Mili a no zapraszam na pazureczki i nie tylko A remont pewnie w sierpnou skonczymy jak P bedzie moal urlop

Iza jak Domis?

Yss to macie dwa wolne mieszkania co?

A z wlosami bedzie malowanko i chyba strzyzenie jakies fajne. Pewna jeszcze nie jestem dlatego nie chce mowic.
Ide sprzatac bo mam na 18 pania
O full wypas . Super . Kursu się nie ma co bac bo to nic troszke go . Moja Śp. mama sobie zrobiła kurs i była zadowolona

Cytat:
Napisane przez MiliTu Pokaż wiadomość
89migotka widziałam że mnie wolałaś. Bo przyznam że Was czytałam ale nie pisałam. Taka zła ja oo to zaraz lecisz. Fajnie ! No remont idzie. Dach położyli, okna już wstawione. Teraz trochę musi to postać i się scisnac czy jakoś tak i później ściany itd rozpierducha w środku zaczyna się od połowy maja

RudaEwcia25 wiem, teraz najważniejsza rzecz przede mną więc wytrzymam idzie idzie choć już marzy mi się ostatni etap brawa ogromne dla Ciebie za zapał!

Lila_27 no wiem wiem, po porodzie jak mi się uda w końcu zacznę znów. Super że udało się wyrwać na zakupy!

kasiab91 na pewno skorzystam. Nie bój się tylko byka za rogi i rób kursy a później swój biznes! To jeszcze ciut do końca ale zobaczysz jak to zleci
Super ze tak idzie remont
Trzymam kciuki cały czas

Cytat:
Napisane przez yssmay Pokaż wiadomość
Najpierw zglupialam o co Ci chodzi. Myslalam ze mowisz o tym starym, z ktorego sie wszyscy wyprowadzilismy. No ale masz racje, bo mam klucze do mieszkania rodzicow, zeby kwiaty podlac.

Zly dzien w pracy, duzo.. za duzo do zrobienia.
W dodatku lekarz mnie wkurzyl. Pamietacie jak mowilam, ze boli mnie miejsce o woreczku i ide do lekarza? Poszlam, dostalam lekki. Nie dosc ze po nich miaalam strasznie wzdety i obolaly brzuch. To w dodatku okazalo sie, ze lek mocno wyplukuje wapno z organizmu. Co jest bardzo niebezpieczne przy mojej chorobie. Nie mowiac o tym, ze przyjmuje suplementy i bardzo sie staram zwiekszyc gestosc kosci. Takze odstawilam te leki w cholere. W dodatku i tak by nie pomogly, bo mam niedokwasote zoladka a nie nadkwasote (robilam ochydny test z soda oczyszczona). No ale bol nadal jest i wrecz sie nasila. Ja zaczelam lepiej jesc, chudne, ale boli nadal. No to dzwonie do lekarza (tym razem inny, bo tamten ma urlop) i mowie co i jak, prosze go o skierowanie na USG. Mowie, ze mam IVF zaraz i musze wiedziec czy wszystko ze mna ok. A ten ze w takich wypadkach usg sie nie robi i ze mam zwiekszyc dawke tego leku !!! Nosz kur.... Wsciekla jestem bo z nikad pomocy.
Siedze zatem i robie na drutach dla uspokojenia, bo co mi pozostalo.
Kuzwa co za lekarz . Brak słów
Cytat:
Napisane przez iza243 Pokaż wiadomość
Domiś super przekochany Nie chce mnie ostatnio puszczać do pracy,mówi"Mamuś nie idz ja zalobie;-) "
Jaki cudny

Wysłane z mojego SM-T110 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Wiem ze pewnie nie do wszystkich się odniosłam ale nie pamiętam już co komu

Wysłane z mojego SM-T110 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 21:40   #2619
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Dziewczyny jak wiecie mięliśmy mieć sesję zdjęciową w majówkę ale ją przełożyłam. Moja kosmetyczka i fryzjerka wtedy nie pracują a pogoda też nie sprzyja. Na szczęście fotograf jest moim kolegą więc problemu nie było. Tak poza tym wysypało mnie jak gimbazę.No szok aż mi się płakać chce jak na siebie patrzę
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 22:06   #2620
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Lila no mam nadzieję, że jednak szybko wyjdzie Kochany Natek, dał mamie poszaleć na zakupach

Mili jaka Ty zła? Już niedługo będziecie mieli pięknie

Gianka oj tam, oj tam No co Wy, u Was taka brzydka pogoda? U mnie wczoraj i dzisiaj piękne słońce

Basia szkoda, że nikt się nie odzywał w sprawie kolczyka

Ruda no pewnie, dobrze zrobiłaś z przełożeniem sesji skoro ma być brzydka pogoda. I nie tylko Ciebie wysypalo bo mnie też Do tego okropne sińce pod oczami.

Uciekam spać. Dobranoc
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 22:57   #2621
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Migotka zaraz piątek i sobota 😀 pewnie się cieszysz co? No szkoda mi by było żebym od razu się pochorowala czy coś a pogoda nie sprzyja na sesje 😡

Spadam. Jutro ruszam do biedry w poszukiwaniu plastikowej komody z Vaderem. Także niech moc będzie z Wami. Dobranoc ☺
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-29, 06:36   #2622
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Dzien dobry

Ja dzis na popo jutro tez do pracy a 2 pracuje 13h Bo nastepny weekend mam wolny caly siedzimy z Tulka jeszcze do zlobka idziemy pozniej troszke. A tak to u nas nuda
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13





Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 06:45   #2623
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Dzień dobry 😊my się szykujemy do przedszkola. W nocy spokojnie i od rana w dobrych humorach. Dzisiaj P wraca 💜

Gianka w końcu wolny weekend 😊 u nas tez nuda. Pogoda nie rozpieszcza i siedzimy w domu😡
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 06:55   #2624
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Hej ho

A ja w pracy ze wszystkim się już wyrobilam także może dzisiaj uda się wcześniej wyjść

Ruda bardzo, bardzo się cieszę. A jeszcze siostra wczoraj kupiła bilety do pl na wakacje więc już w ogóle jestem happy Super, że już dzisiaj będzie P.

Gianka 13h?! Ty pracusiu
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 07:55   #2625
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Migociu no tak sobie ustalilysmy w pracy. Ja pracuje w majowke caly dzien za kolezanke ale potem dlugo weekend na Boze Cialo ja mam wolne 4dni Bo ona za mnie przychodzi takze spoczko.

Ewcia dzis juz P bedzie 😈❤

Okres mi sie zbliza na bank! Mam taka ochote komus pocisnac ze masakra hahahaha a tz wczoraj dostal ochrzan za to ze plamy na kranie zostawia jego mina byla boska
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13





Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 08:01   #2626
Lila_27
Zakorzenienie
 
Avatar Lila_27
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Hej ! U nas słonecznie od rana, zaraz wybywamy z młodym ba spacer i rzekę karmić kaczuchy😊U nas są ich tysiące i mają specjalnie wyznaczone miejsca do karmienia 😊Natus uwielbia tam chodzić 😀

Ruda dobrze, ze przelozylas sesje. Umowcie się jak bedzie piękna pogoda😉
Już P wraca! Super 😊

Migotka to trzymam kciuki, żebyś szybciutko wyszła z pracy ☺Spakowana?

Yss co za lekarze ?! Brak słów. Współczuję tych bólów brzucha 😕
__________________
14.08.2011
1.08.2013, 5.08.2013 II kreseczki
12.08.2013 8,5 mm
28.08.2013 12 mm serduszko

07.04.2014 godz.11.25 urodził się Nasz skarb NATAN
Lila_27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 08:05   #2627
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Migocia czyli będziesz miała dłuższy weekend ☺

Gianka no okrutna zona z Ciebie ☺

Lila ale fajnie macie 😊
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 08:13   #2628
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Hej ho!
Bogu dzieki piatęk! Jutro gin i podejrze JJa


Wczoraj bylismy na basenie! O boziu jak mi cudownie w wodzie! Nie czuje pleców, bolacego posladka i nawet znika to uczucie ciezkośći w brzuchu!
O własnie! Wy też miałyscie takie uczcie dziwne? jakby cieżkość w podbrzuszu? Nie umiem tego nazwać.. Podpytam jutro gina


Ruda, sesja nie zajac nie ucieknie. A ja o dziwo! ( tfu, tfu! ) cerę mam ok! Używam pasty manuka do mycia, sylveco brzozowe rano, na wieczór ziaja z wit c, na zmiane z kwasem hialuronowy zmieszanym z olejem i jest super! Do tego maski z glinki zielonej i Babuszka Agafia. Teraz jak mi sie skonczy ziaja na noc kupie to http://mazidla.com/gotowe-zestawy/se...f-rosehip.html


Mili, no oliwka od Ciebie sie przydaje Oprócz tego mam swoja i masełko z biolove takze jest sie czym nacierać Bedziesz sie fryzować na spotkanie z dziewczynami specjalnie Jak samopoczucie ?
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 08:15   #2629
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Mysia ja długo miałam uczucie jakbym @ miała dostać. Na mnie manuka nie działa 😡 używam cethapil może pomoże. O to może będziesz już wiedzieć czy jej pintolek 😁
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-29, 08:20   #2630
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Cytat:
Napisane przez RudaEwcia25 Pokaż wiadomość
Mysia ja długo miałam uczucie jakbym @ miała dostać. Na mnie manuka nie działa �� używam cethapil może pomoże. O to może będziesz już wiedzieć czy jej pintolek ��
Jak syfki to moze coś specjalnego w tym temacie powinnaś kupić? Spróbuj to własnie glinka zieloną powysuszać, u mnie swietnie sie sprawdza i oczyszcza buzie.


Mówisz, uczucie jak na @.. no takie to juz miewam rzadko, a nawet jak tak to chwilke i odpuszcza. Ale od jakis kilku dni czuje taka ciężkość podbrzusza, taką pełność w środku. I oczywiscie już schizy mi sie chwilowo załaczyły. W necie zdiagnozowłama sobie skracanie szyjki i odklejajace łożysko
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3


Edytowane przez mysia1986
Czas edycji: 2016-04-29 o 08:38
mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 08:30   #2631
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Gianka, a to fajnie, że tak się dogadałyście oj biedny tż, nie miałaś się już czego przyczepić

Lila jeszcze się nie spakowalam, wieczorem to zrobię O, kwaczki też będę karmić, pewnie już w niedzielę Korzystajcie ze słońca

Mysia o może już jutro będziemy wiedzieć kto tam siedzi w kawalerce
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 09:45   #2632
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Mysia nie czytaj bzdur. Macica się powiększa bo JJ rośnie a musi mieć miejsce 😁
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 10:22   #2633
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Ruda, no wiem ze czytaniew tym wypadku szkodzi Ale to taki odruch z tym google
Co do płci to ja nie wiem , raczej sie nie nastawiam. To i tak moze nie byc wiażące jeszcze. Wystarczy mi zdrowy JJ na usg
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 10:28   #2634
MiliTu
Wtajemniczenie
 
Avatar MiliTu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 005
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

mysia1986 powinni Ci neta odłączyć! Nic nie czytaj ! No i fajowo że jutro usg, daj znaka po! Ja tak myślę że z wit. C to Ty teraz nie powinnaś nic używać jak kojarzę. Nie wiem, przemyśl ale jak pamiętam to nie powinno się.

RudaEwcia25 wspaniale że tż będzie już i to na dłuższy weekend i znów będziesz nas rozczulac męskim rozmowami! A sesja nie zając

Gianna M świetnie że tak udało się dogadać. A mi tak dało do myślenia to Twoje złe samopoczucie po spotkaniu no i to co nam mówiłaś...może fasolinka? nie to żebym Cię straszyła

89migotka jeszcze chwila i momencik i już będziesz za wodą odwiedzała rodzinkę! Baw się dobrze, odpocznij, zrelaksuj!

Lila_27 super plany macie! U mas są trzy miejsca z kaczuchami i z labedziami nawet no ale ja nie mam z kim chodzić ;/

b a r b a r a no szkoda że nikt się nie odezwał ale może jeszcze nie wszystko stracone.


Moja teściowa już na Hawajach. Nie, w ogóle nie zazdroszczę! A ja jadę do stolicy bo moja mama z najmłodsza siostrą dziś na rezonans przyjechała i mam się z nimi spotkać. A jutro pierwsze badanie krwi żeby zobaczyć czy mam dobrze dobrane leki.

Buziaki!
MiliTu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 10:31   #2635
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Witam się
Cytat:
Napisane przez RudaEwcia25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak wiecie mięliśmy mieć sesję zdjęciową w majówkę ale ją przełożyłam. Moja kosmetyczka i fryzjerka wtedy nie pracują a pogoda też nie sprzyja. Na szczęście fotograf jest moim kolegą więc problemu nie było. Tak poza tym wysypało mnie jak gimbazę.No szok aż mi się płakać chce jak na siebie patrzę
Kochana jak nie ma pięknej pogody to i zdjęcia mogą nie zachwycać . Myślę że dobrze przełożyłaś sesje
Cytat:
Napisane przez 89migotka Pokaż wiadomość
Lila no mam nadzieję, że jednak szybko wyjdzie Kochany Natek, dał mamie poszaleć na zakupach

Mili jaka Ty zła? Już niedługo będziecie mieli pięknie

Gianka oj tam, oj tam No co Wy, u Was taka brzydka pogoda? U mnie wczoraj i dzisiaj piękne słońce

Basia szkoda, że nikt się nie odzywał w sprawie kolczyka

Ruda no pewnie, dobrze zrobiłaś z przełożeniem sesji skoro ma być brzydka pogoda. I nie tylko Ciebie wysypalo bo mnie też Do tego okropne sińce pod oczami.

Uciekam spać. Dobranoc
Migotko tak siedział i się zastanawiałam może zamiast ziol w podróż zabierzesz Castagnus to jest przecież w oryginalnym opakowaniu i wygodnie bo w formie tabletek
Cytat:
Napisane przez RudaEwcia25 Pokaż wiadomość
Dzień dobry 😊my się szykujemy do przedszkola. W nocy spokojnie i od rana w dobrych humorach. Dzisiaj P wraca 💜

Gianka w końcu wolny weekend 😊 u nas tez nuda. Pogoda nie rozpieszcza i siedzimy w domu😡
Ale fajnie zaraz będziesz się t ulic to tza

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Hej ho!
Bogu dzieki piatęk! Jutro gin i podejrze JJa


Wczoraj bylismy na basenie! O boziu jak mi cudownie w wodzie! Nie czuje pleców, bolacego posladka i nawet znika to uczucie ciezkośći w brzuchu!
O własnie! Wy też miałyscie takie uczcie dziwne? jakby cieżkość w podbrzuszu? Nie umiem tego nazwać.. Podpytam jutro gina


Ruda, sesja nie zajac nie ucieknie. A ja o dziwo! ( tfu, tfu! ) cerę mam ok! Używam pasty manuka do mycia, sylveco brzozowe rano, na wieczór ziaja z wit c, na zmiane z kwasem hialuronowy zmieszanym z olejem i jest super! Do tego maski z glinki zielonej i Babuszka Agafia. Teraz jak mi sie skonczy ziaja na noc kupie to http://mazidla.com/gotowe-zestawy/se...f-rosehip.html


Mili, no oliwka od Ciebie sie przydaje Oprócz tego mam swoja i masełko z biolove takze jest sie czym nacierać Bedziesz sie fryzować na spotkanie z dziewczynami specjalnie Jak samopoczucie ?
Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Jak syfki to moze coś specjalnego w tym temacie powinnaś kupić? Spróbuj to własnie glinka zieloną powysuszać, u mnie swietnie sie sprawdza i oczyszcza buzie.


Mówisz, uczucie jak na @.. no takie to juz miewam rzadko, a nawet jak tak to chwilke i odpuszcza. Ale od jakis kilku dni czuje taka ciężkość podbrzusza, taką pełność w środku. I oczywiscie już schizy mi sie chwilowo załaczyły. W necie zdiagnozowłama sobie skracanie szyjki i odklejajace łożysko
Ty nic nie czytaj na necie bo będę biła ( tylko tak mówię bo ciężarnych się nie bije )
Ale to jest normalne bo teraz to się wszystko powiększa no i JJ rośnie



Wysłane z mojego SM-T110 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017

Edytowane przez b a r b a r a
Czas edycji: 2016-04-29 o 10:34
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 10:35   #2636
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Mili, witamina C bezpieczna. Może Ci sie z witamina A pomyliło bo ona raczej zakazana. Hawaje!! też nie zazdroszcze
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 10:37   #2637
MiliTu
Wtajemniczenie
 
Avatar MiliTu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 005
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Mysiak właśnie na bank C bo na mamusiowym dziewczyny pisały. Bo chciałam flavio c kupić i na mnie krzyczały że w życiu
MiliTu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 10:39   #2638
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Cytat:
Napisane przez MiliTu Pokaż wiadomość
Mysiak właśnie na bank C bo na mamusiowym dziewczyny pisały. Bo chciałam flavio c kupić i na mnie krzyczały że w życiu
No to zgłupłam! Ostatnio z kosmetyczka gadałam to powiedziała ze wit C jak najbardziej, ze bezpieczna i czesto w skład kremów z serii dla cieżarnych wchodzi. No i w necie też pisza ze mozna..
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 14:52   #2639
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Madzia , że mój podpis?? Od dawna go mam Foch minął ??
Ja Na apce Nie widze Minal foch jedna noc spalam Na kanapie druga w pracy wrocilam I jakby mi ktos chlopa podmienil pojechalismy Na wycieczke Za reke chcial chodzic (chyba Mu ostro sloneczko przygrzalo )

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Lila, no smaruje. Już nie raz mnie smarował On w ogole jest najcudowniejszym facetem na ziemi.

Magda obejrzałaś całego Lucyfera?? My zaczelismy ogladać teraz 'The last man on earth' zabawny! Polecam bardzo
Potwierdzam Ze ten Twoj Kamil to Sie dobrze uchowal Ja jestem Na 9odc. Ale GOT jest takze baaaaajka

Cytat:
Napisane przez MiliTu Pokaż wiadomość

PannaMagda ja wierzę że się przytulacie itd ale jestem zdania jak Ruda. Tobie trzeba więcej! Nie żal Ci życia? Rozmowa w związku to podstawa!


Nie wiem ale mam nadzieję że o nikim nie zapomniałam buziaki!
Mili a co to Za zycie tu non stop leje juz Mu powiedzialam Ze moze Sie obrazac ale I Tak bede mowic co mysle Bo inaczej wylatujemy Na kozetce u terapeuty

Cytat:
Napisane przez Gianna M Pokaż wiadomość

Magda ja to nie wiem ja to wasz zwizek uważam za najdziwniejszy jaki znam sory

Gianka Bo jest Dziwny my Tak na prawde klocimy Sie bardzo rzadko on Nie przyzywczajony Ze ktos Mu mowi Ze Mu cos Nie pasuje

Migotka juz wyjaZd Za niedlugo

Kasia dawaj Na kurs

Ruda Jak Kostek w przedszkolu?

Basia Jak sytuacja z kolczykiem ?

Mysia Mam nadzieje Ze JJ pokaze jakiej plci jest Bo zdrowy Na pewno

Lilka szkoda malej Mam nadzieje Ze antybiotyk zadziala

Yss Nie wkurzaj ludzi masazami :p zazdro razy milion

Ziajka zdjecia Kubulowe rob

Mili Ty to masz cierpliwosc do remontow :p

Arletka Jak Lena Reaguje Na brzuch ?

Gianka dobrze Ci Tak Ze zmianami a malz biedny, Wysle mojego do Ciebie Na nastepnego pmsa zobaczy ze Ze mna ma Jak w raju

Kluska ler ar Ju?

Ja wczoraj Mialam mega Dzien w pracy :/ klientka moja miala podjerzenie zapalenia pluc. Bylam dwa razy w aptece po antybiotyk :/
Jej szwagier jest mega kontrolujacy wiec Ciekawa jestem co to Dalej bedzie :/
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 15:15   #2640
Lila_27
Zakorzenienie
 
Avatar Lila_27
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Mysiu ja miałam takie uczucie ciężkości dość długo ! Też schizowalam, a jak widać gadzinka ma już 2 lata 😀

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

U nas nadal cudna pogoda 😊 Kuzyn mi się wprosil z rodzinką na majówkę . Jutro przyjeżdżają .

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

A powiem szczerze, że średnio mi się chce ich gościć 😕
__________________
14.08.2011
1.08.2013, 5.08.2013 II kreseczki
12.08.2013 8,5 mm
28.08.2013 12 mm serduszko

07.04.2014 godz.11.25 urodził się Nasz skarb NATAN
Lila_27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-19 21:22:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:00.