|
|||||||
| Notka |
|
| Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra. |
![]() |
|
|
Narzędzia |
|
|
#1 |
|
Przyczajenie
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13
|
cieniowanie, wyrownywanie
hej
to moj pierwszy post (chyba) i mam nadzieje ze go nie usuniecie. szukalam na forum podobnych tematow ale nic nie znalazlam.a wiec mam pytanie, ktore nie daje mi spokoju. Mialam proste, dlugie i blond wlosy od kiedy pamietam. Pewnego dnia poszlam do fryzjerki a ona mi je pocieniowala. teraz mam lekkie loczki. Moje pytanie brzmi: czy jak je wyrownam to znow beda proste czy teraz juz caly czas beda sie krecic?
|
|
|
|
|
#2 |
|
Rozeznanie
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 583
|
Dot.: cieniowanie, wyrownywanie
pewnie beda proste
tez tak mialam
|
|
|
|
|
#3 |
|
Przyczajenie
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13
|
Dot.: cieniowanie, wyrownywanie
a ile tak mniejwiecej czekalas az ci odrosna?
|
|
|
|
|
#4 |
|
Rozeznanie
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 583
|
Dot.: cieniowanie, wyrownywanie
oj ciezko powiedziec bo ja ciagle zmieniam fryzurki.. no ale kilka miesiecy trzeba poczekac
jak nie podobaja ci sie loczki to prostuj
|
|
|
![]() |
Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury
|
|
|
| Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości) | |
|
|
Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:39.



to moj pierwszy post (chyba) i mam nadzieje ze go nie usuniecie. szukalam na forum podobnych tematow ale nic nie znalazlam.



