Mamy styczniowe 2017 - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-15, 15:17   #301
surka
Zakorzenienie
 
Avatar surka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Między marzeniem, a jego spełnieniem.
Wiadomości: 9 394
Dot.: Mamy styczniowe 2017

Cytat:
Napisane przez Lilotka Pokaż wiadomość

[/COLOR]Tak piszecie o mdłościach a u mnie nic i ostro się martwię, bo z synem miałam z córką miałam tragiczne z wymiotami do 7 Mca a teraz nic, oby było wszystko ok. Przedwczoraj jak powiedziałam o braku objawów to kazał mi przyjechać we wtorek na bete.
Większość moich znajomych i z rodziny nie miały żadnych objawów ciąży, pytają czy fakrycznie tak kuepsko się czuję ;-)
surka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-15, 15:24   #302
wild_girl1
Rozeznanie
 
Avatar wild_girl1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Wiadomości: 614
GG do wild_girl1
Dot.: Mamy styczniowe 2017

Cytat:
Napisane przez Spalinka Pokaż wiadomość
Hej!
Chyba mogę się już nieśmiało do was przyłączyć
Witamy który tydzień?
__________________
Razem od 21.12.2011r.
Zaręczyny 18.03.2013r.
Ślub 26.06.2014r.

http://www.suwaczek.pl/cache/a51c7de9d8.png
wild_girl1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-15, 15:31   #303
Spalinka
Wtajemniczenie
 
Avatar Spalinka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 658
Dot.: Mamy styczniowe 2017

Cytat:
Napisane przez wild_girl1 Pokaż wiadomość
Witamy który tydzień?
Licząc od ostatniej @ to 4 tc i 4d
Beta w 23 dc - 1.20
Beta w 28dc - 38,70
Beta w 30dc - 78,52
__________________
Wymieniam się - KLIK
Wishlista - KLIK

......................... ..................
Czekamy na styczeń!
Spalinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-15, 15:53   #304
camilla21
Rozeznanie
 
Avatar camilla21
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 785
Dot.: Mamy styczniowe 2017

Spalinka hej

U mnie sporadycznie pojawiają się mdłości,tak jak dzisiaj.przyszly niedawno i tak mnie męczą :-P
Bardziej martwi mnie ból brzucha, który jest bardzo mocny.. niby to normalnie na początku, a jednak jak lekarz nie powie ze ok to człowiek sie denerwuje..

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
VICTORIA 21-12-16

Drugie szczęście Tp. 19.05.2019
camilla21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-15, 16:02   #305
dontbesoshine
Zadomowienie
 
Avatar dontbesoshine
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 129
Dot.: Mamy styczniowe 2017

Cytat:
Napisane przez Spalinka Pokaż wiadomość
Hej!
Chyba mogę się już nieśmiało do was przyłączyć
Hej. Czemu niesmialo?
__________________
Blog o młodej mamie ❤ mlodamaama.blogspot.com 💁💖👶
dontbesoshine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-15, 16:11   #306
Spalinka
Wtajemniczenie
 
Avatar Spalinka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 658
Dot.: Mamy styczniowe 2017

Cytat:
Napisane przez dontbesoshine Pokaż wiadomość
Hej. Czemu niesmialo?
Bo to taki początek dopiero, a ja jestem w takim szoku, że chyba jeszcze do mnie nie dotarło do końca ^^
__________________
Wymieniam się - KLIK
Wishlista - KLIK

......................... ..................
Czekamy na styczeń!
Spalinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-15, 16:33   #307
dontbesoshine
Zadomowienie
 
Avatar dontbesoshine
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 129
Dot.: Mamy styczniowe 2017

Cytat:
Napisane przez Spalinka Pokaż wiadomość
Bo to taki początek dopiero, a ja jestem w takim szoku, że chyba jeszcze do mnie nie dotarło do końca ^^
Ja zaraz bede w 8 tygodniu a nadal do konca nie dociera
__________________
Blog o młodej mamie ❤ mlodamaama.blogspot.com 💁💖👶
dontbesoshine jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-15, 18:59   #308
nadia_85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 193
Dot.: Mamy styczniowe 2017

Szok chyba jest zawsze ja sie dzis prawie mamie wygadalam a chce jej na dzien mamy do prezentu dodać kartkę i podpisać odemnie męża małego i bobasa

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

Camilla a jak cie ten brzuch boli ? Bo mnie tez kurczę boli moj lekarz mówił ze jsk sie ma mocne mięśnie brzucha to bardziej boli jak sie wsztstko rozciąga ?
nadia_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-15, 19:55   #309
wild_girl1
Rozeznanie
 
Avatar wild_girl1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Wiadomości: 614
GG do wild_girl1
Dot.: Mamy styczniowe 2017

Cytat:
Napisane przez Spalinka Pokaż wiadomość
Bo to taki początek dopiero, a ja jestem w takim szoku, że chyba jeszcze do mnie nie dotarło do końca ^^
Ja też jeszcze nie wierze, ale ciesze sie jak nie wiem oby tylko było wszystko ok to będzie super mi bóle brzucha troszke ustały od momentu kiedy nie pracuje. Czasem zaboli brzuch ale zaraz przechodzi i nie są te bóle takie ostre. Wiec może przydałby sie odpoczynek?

Ja jutro ide do gina na nfz zeby skierowanko na badania dał, to z a oszczędzi sie troszke
__________________
Razem od 21.12.2011r.
Zaręczyny 18.03.2013r.
Ślub 26.06.2014r.

http://www.suwaczek.pl/cache/a51c7de9d8.png
wild_girl1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-15, 19:59   #310
dontbesoshine
Zadomowienie
 
Avatar dontbesoshine
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 129
Dot.: Mamy styczniowe 2017

Cytat:
Napisane przez wild_girl1 Pokaż wiadomość
Ja też jeszcze nie wierze, ale ciesze sie jak nie wiem oby tylko było wszystko ok to będzie super mi bóle brzucha troszke ustały od momentu kiedy nie pracuje. Czasem zaboli brzuch ale zaraz przechodzi i nie są te bóle takie ostre. Wiec może przydałby sie odpoczynek?

Ja jutro ide do gina na nfz zeby skierowanko na badania dał, to z a oszczędzi sie troszke
Ja ciagle siedze w domu i jak sie rusze na jakis spacer (nawet 30 min z psami po okolicy) to wieczorem mecza mnie skurcze. Wiec pewnie wlasnie musimy odpoczywac dziewczeta
__________________
Blog o młodej mamie ❤ mlodamaama.blogspot.com 💁💖👶
dontbesoshine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-15, 20:13   #311
Rangiku
Raczkowanie
 
Avatar Rangiku
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 114
Dot.: Mamy styczniowe 2017

Cytat:
Napisane przez dontbesoshine Pokaż wiadomość
Ja ciagle siedze w domu i jak sie rusze na jakis spacer (nawet 30 min z psami po okolicy) to wieczorem mecza mnie skurcze. Wiec pewnie wlasnie musimy odpoczywac dziewczeta
Kurcze, tylko takie odpoczywanie też jest męczące Ja już strasznie, strasznie tęsknię za sportem, ale jednak się boję nawet trochę teraz ryzykować, więc poza spacerami siedzę w wolnym czasie na kanapie i już mnie zaczyna boleć głowa od tego ciągłego leniuchowania Byle dotrwać do drugiego trymestru, to może lekarz pozwoli chociaż na jakiś basen
Rangiku jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-15, 20:15   #312
dontbesoshine
Zadomowienie
 
Avatar dontbesoshine
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 129
Dot.: Mamy styczniowe 2017

Cytat:
Napisane przez Rangiku Pokaż wiadomość
Kurcze, tylko takie odpoczywanie też jest męczące Ja już strasznie, strasznie tęsknię za sportem, ale jednak się boję nawet trochę teraz ryzykować, więc poza spacerami siedzę w wolnym czasie na kanapie i już mnie zaczyna boleć głowa od tego ciągłego leniuchowania Byle dotrwać do drugiego trymestru, to może lekarz pozwoli chociaż na jakiś basen
A mi to odpowiada, ze siedze i nic nie robie. Moze jestem przyzwycxajona przez depresje. Ale dzieki farmakologii jej juz nie ma, boje sie troche ze po porodzie wroci (mimo ze leki moge brac przy karmieniu)
__________________
Blog o młodej mamie ❤ mlodamaama.blogspot.com 💁💖👶
dontbesoshine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-15, 20:25   #313
iwona335
Zakorzenienie
 
Avatar iwona335
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4 859
Dot.: Mamy styczniowe 2017

My dzis powiedzielismy tesciom o ciazy. Pogratulowali ale szalu radosci nie bylo jakos, nawet o termin nie wypytali, i glupio sie smiali ze "nabroilismy" :/
iwona335 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-15, 20:30   #314
dontbesoshine
Zadomowienie
 
Avatar dontbesoshine
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 129
Dot.: Mamy styczniowe 2017

Cytat:
Napisane przez iwona335 Pokaż wiadomość
My dzis powiedzielismy tesciom o ciazy. Pogratulowali ale szalu radosci nie bylo jakos, nawet o termin nie wypytali, i glupio sie smiali ze "nabroilismy" :/
To widze nie zaleznie od wieku ludzie maja dziwne reakcje :/ np. Mimo mojego mlodego wieku mama i tata sie bardzo ciesza.. Ale przyszla tesciowa nie chce miec dodatkowych problemow i zeby zrobic nam na zlosc wprowadza sie w grudniu do starego mieszkania (cxyli tam gdzie mieszkalam z moim facetem) i teraz nie stac nas zeby wynajmowac mieszkanie z 1500 zl w gore.. Dlatego musimy z moimi rodzicami zamieszkac. Masakraaaa
__________________
Blog o młodej mamie ❤ mlodamaama.blogspot.com 💁💖👶
dontbesoshine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-15, 21:59   #315
camilla21
Rozeznanie
 
Avatar camilla21
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 785
Dot.: Mamy styczniowe 2017

Cytat:
Napisane przez nadia_85 Pokaż wiadomość
Szok chyba jest zawsze ja sie dzis prawie mamie wygadalam a chce jej na dzien mamy do prezentu dodać kartkę i podpisać odemnie męża małego i bobasa

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

Camilla a jak cie ten brzuch boli ? Bo mnie tez kurczę boli moj lekarz mówił ze jsk sie ma mocne mięśnie brzucha to bardziej boli jak sie wsztstko rozciąga ?
To jest taki rwący, kilkusekundowy ból. Czasami taki jak na @..ale duzo mocniejszy, ze przez ten czas mnie paralizuje tak jakby.. moze nie tyle jest to uciążliwe co oczywiście niepokojące

Moi rodzice i teście na wiadomość o ciazy bardzo sie ucieszyli
Ale moi teście sa jak naajbaardziej w porządku

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
VICTORIA 21-12-16

Drugie szczęście Tp. 19.05.2019
camilla21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-16, 05:35   #316
iwona335
Zakorzenienie
 
Avatar iwona335
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4 859
Dot.: Mamy styczniowe 2017

Witam sie w 8 tc
iwona335 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-16, 06:27   #317
nadia_85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 193
Dot.: Mamy styczniowe 2017

Camilla to mnie tak samo boli

U mnie przy synku wszyscy bardzo sie cieszyli , teraz jak mówiłam mamie to stanowczo mi odradzała drugie ze za mała różnica ze cos tam była na nie wiec pewnie średnio bedzie cie cieszyć no ale trudno nie mozna sie innymi przejmować wazne ze my i nasi partnerzy sie cieszą !
nadia_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-16, 06:53   #318
iwona335
Zakorzenienie
 
Avatar iwona335
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4 859
Dot.: Mamy styczniowe 2017

Cytat:
Napisane przez nadia_85 Pokaż wiadomość
Camilla to mnie tak samo boli

U mnie przy synku wszyscy bardzo sie cieszyli , teraz jak mówiłam mamie to stanowczo mi odradzała drugie ze za mała różnica ze cos tam była na nie wiec pewnie średnio bedzie cie cieszyć no ale trudno nie mozna sie innymi przejmować wazne ze my i nasi partnerzy sie cieszą !
W kartoteke mi wpisuje wsio tylko ze mowil ze na kolejnej wizycie mi zalozy ksiazeczke
iwona335 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-16, 08:21   #319
wild_girl1
Rozeznanie
 
Avatar wild_girl1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Wiadomości: 614
GG do wild_girl1
Dot.: Mamy styczniowe 2017

Uspokoję Cie że mam takie same bóle także wydaje mi sie teraz że to normalne
Często mam też taki ból a po pójściu do kibelka po chwili przechodzi

Dziewczyny głupie pytanie... Wy też macie zaparcia? Nigdy nie miałam z tym problemu a teraz masakra:P

Co do wieści o ciąży to wszyscy, którzy wiedzą bardzo sie ucieszyli niektórzy to aż skakali z radości, może dlatego że już troszke sie staraliśmy no i po ślubie już prawie 2 lata

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------

Cytat:
Napisane przez dontbesoshine Pokaż wiadomość
A mi to odpowiada, ze siedze i nic nie robie. Moze jestem przyzwycxajona przez depresje. Ale dzieki farmakologii jej juz nie ma, boje sie troche ze po porodzie wroci (mimo ze leki moge brac przy karmieniu)
Ja też jeszcze przed ślubem walczyłam z depresją, ale później postanowiłam się wziąć w garść. Znalazłam prace, wyszłam do ludzi i już było lepiej... jak sobie teraz pomyśle że znów w domu mam siedzieć... na chwile obecną jeszcze lada dzień będe miała przeprowadzkę, więc bedzie co robić. Co prawda mieszkamy z moimi rodzicami ale zamieniamy na nieco większe, co mnie cieszy bo dzieciątko będzie miało swój pokoik i już sie ciesze na jego urządzanie
__________________
Razem od 21.12.2011r.
Zaręczyny 18.03.2013r.
Ślub 26.06.2014r.

http://www.suwaczek.pl/cache/a51c7de9d8.png
wild_girl1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-16, 08:48   #320
nadia_85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 193
Dot.: Mamy styczniowe 2017

Ja na szczęście nie mam zaparć puki co . Ale często mnie dopada na wakacjach jabłko na noc mi pomaga jak zjem

Hmmm ale jak sie ma dziecko wcale nie trzeba w domu siedzieć ! Jest tyle możliwości zeby fajnie czas spędzić głowa do góry
nadia_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-16, 09:09   #321
wild_girl1
Rozeznanie
 
Avatar wild_girl1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Wiadomości: 614
GG do wild_girl1
Dot.: Mamy styczniowe 2017

Jak już dzidziuś będzie to pewnie że w domu siedzieć nie będe bardziej chodzilo mi ze teraz z życia zawodowego jestem wyłączona i siedze w domu:P dzisiaj ide zanieść zwolnienie to chwilke pogadam z dziewczynami ogólnie nawet w pracy dobrze przyjeli wiadomość o ciąży jak ostatnio do dyrekcji dzwoniłam powiedzieć do kiedy mam zwolnienie to powiedziała, żebym pracą sie nie przejmowała i dbała o siebie

A co do jabłek to dzisiaj musze sobie kupić jak narazie to tylko kiwi, banany, pomidory, sałatę wcinam:P i na jajka mam wielką ochotę:P jeśli o wagę chodzi to ograniczać sie nie muszę bo zawsze chciałam przytyć a moja przemiana materii mi na to nie pozwalała
__________________
Razem od 21.12.2011r.
Zaręczyny 18.03.2013r.
Ślub 26.06.2014r.

http://www.suwaczek.pl/cache/a51c7de9d8.png
wild_girl1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-16, 10:56   #322
surka
Zakorzenienie
 
Avatar surka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Między marzeniem, a jego spełnieniem.
Wiadomości: 9 394
Dot.: Mamy styczniowe 2017

Cytat:
Napisane przez wild_girl1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny głupie pytanie... Wy też macie zaparcia? Nigdy nie miałam z tym problemu a teraz masakra:P
Ja ma odwrotnie, trochę mnie przeczyszcza

Już całkiem padło mi na mózg w tej ciąży Pojechałam dzisiaj do gina, a wizytę mam jutro Z pierwszej ciąży mam zakodowane, że moja ginka przyjmuje w poniedziałki, a teraz chodzę we wtorki
surka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-16, 11:48   #323
emeczka
Wtajemniczenie
 
Avatar emeczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 030
Dot.: Mamy styczniowe 2017

Z tymi bólami brzucha to każdy mówi inaczej. Mój ginu ze względu na takie bóle przepisał mi Duphaston (nie mam i nie miałam żadnych plamień, chodziło tylko o te bóle), ale często czytam wypowiedzi dziewczyn, że ich ginowie mówili, że to normalne. Bądź tu mądra


Jeśli chodzi o dietę, to mam spore szczęście, bo mnie odrzuciło od słodyczy. W ogóle mnie od wielu rzeczy odrzuciło, chociaż nie mam mdłości. I tak, choć dotychczas rzadko chciało mi się gotować, teraz latam z łyżkami po kuchni i gotuję na potęgę. Przyjmuję tylko warzywa we wszelkich postaciach, trochę chleba, trochę mięsa i jajka. Na myśl o reszcie aż mnie wzdryga. To dobrze, bo wolałabym nie utyć za dużo. Mam też straszną ochotę na kwaśne. Rządzą cytryny, pomarańcze i kiszona kapusta

Wild girl, niestety też miewam, choć nigdy wcześniej się to nie zdarzało. Pomaga picie hektolitrów wody i kwaśne rzeczy, o których pisałam wyżej

Czy lekarz Was straszył choróbskami typu toksoplazmoza, salmonelloza itp.? Mnie trochę tak i próbuję znaleźć złoty środek między rozsądkiem i paranoją.
__________________
Cytat:
Napisane przez ananasova Pokaż wiadomość
moja ciotka zwykła mawiać: doceń chłopa bo zrobi to inna.

(...)

staraj się kobito bo samo nic z nieba nie spadnie. wierność męża też.
emeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-16, 11:54   #324
dontbesoshine
Zadomowienie
 
Avatar dontbesoshine
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 129
Dot.: Mamy styczniowe 2017

Cytat:
Napisane przez emeczka Pokaż wiadomość
Z tymi bólami brzucha to każdy mówi inaczej. Mój ginu ze względu na takie bóle przepisał mi Duphaston (nie mam i nie miałam żadnych plamień, chodziło tylko o te bóle), ale często czytam wypowiedzi dziewczyn, że ich ginowie mówili, że to normalne. Bądź tu mądra


Jeśli chodzi o dietę, to mam spore szczęście, bo mnie odrzuciło od słodyczy. W ogóle mnie od wielu rzeczy odrzuciło, chociaż nie mam mdłości. I tak, choć dotychczas rzadko chciało mi się gotować, teraz latam z łyżkami po kuchni i gotuję na potęgę. Przyjmuję tylko warzywa we wszelkich postaciach, trochę chleba, trochę mięsa i jajka. Na myśl o reszcie aż mnie wzdryga. To dobrze, bo wolałabym nie utyć za dużo. Mam też straszną ochotę na kwaśne. Rządzą cytryny, pomarańcze i kiszona kapusta

Wild girl, niestety też miewam, choć nigdy wcześniej się to nie zdarzało. Pomaga picie hektolitrów wody i kwaśne rzeczy, o których pisałam wyżej

Czy lekarz Was straszył choróbskami typu toksoplazmoza, salmonelloza itp.? Mnie trochę tak i próbuję znaleźć złoty środek między rozsądkiem i paranoją.
Tak ale co miesiac robi sie badania na to. Ja mialam ostatnio i po jutrze dowiem sie czy jest ok
__________________
Blog o młodej mamie ❤ mlodamaama.blogspot.com 💁💖👶
dontbesoshine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-16, 11:58   #325
surka
Zakorzenienie
 
Avatar surka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Między marzeniem, a jego spełnieniem.
Wiadomości: 9 394
Dot.: Mamy styczniowe 2017

Na toxo w pierwszej ciąży mialam chyba tylko raz to badanie, albo już nie pamiętam.
surka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-16, 12:03   #326
dontbesoshine
Zadomowienie
 
Avatar dontbesoshine
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 129
Dot.: Mamy styczniowe 2017

Cytat:
Napisane przez surka Pokaż wiadomość
Na toxo w pierwszej ciąży mialam chyba tylko raz to badanie, albo już nie pamiętam.
Jesli ma sie zwierzeta, albo je sie surowe mieso takie badania sa koniecznoscia. Na toxo szczegolnie trzeba robic co miesiac, dwa. Ja mam np. 3 koty, 3 psy, 3 szczury i papuge. Wiec jestem narazozona, ale mimo wszystko tak samo jakbym miala tylko jednego kotka. Dlatego trzeba sprzatac kuwety w rekawicach
__________________
Blog o młodej mamie ❤ mlodamaama.blogspot.com 💁💖👶
dontbesoshine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-16, 12:07   #327
surka
Zakorzenienie
 
Avatar surka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Między marzeniem, a jego spełnieniem.
Wiadomości: 9 394
Dot.: Mamy styczniowe 2017

Cytat:
Napisane przez dontbesoshine Pokaż wiadomość
Jesli ma sie zwierzeta, albo je sie surowe mieso takie badania sa koniecznoscia. Na toxo szczegolnie trzeba robic co miesiac, dwa. Ja mam np. 3 koty, 3 psy, 3 szczury i papuge. Wiec jestem narazozona, ale mimo wszystko tak samo jakbym miala tylko jednego kotka. Dlatego trzeba sprzatac kuwety w rekawicach
Ja nie mam zwierząt, nie jem surowego mięsa, ale toxo można złapać również od źle umytych owoców i warzyw. Gdzieś czytałam, że właśnie kobiety w ciąży powinny unikać czyszczenia kuwety.
surka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-16, 12:09   #328
dontbesoshine
Zadomowienie
 
Avatar dontbesoshine
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 129
Dot.: Mamy styczniowe 2017

Cytat:
Napisane przez surka Pokaż wiadomość
Ja nie mam zwierząt, nie jem surowego mięsa, ale toxo można złapać również od źle umytych owoców i warzyw. Gdzieś czytałam, że właśnie kobiety w ciąży powinny unikać czyszczenia kuwety.
Dlatego trzeba byc ostroznym
__________________
Blog o młodej mamie ❤ mlodamaama.blogspot.com 💁💖👶
dontbesoshine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-16, 12:13   #329
emeczka
Wtajemniczenie
 
Avatar emeczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 030
Dot.: Mamy styczniowe 2017

No właśnie mi ginu powiedział, że większość zakażeń bierze się z surowego mięsa i niedomytych warzyw i owoców. Ponoć niektórzy zalecają mycie owoców i warzyw oraz dotykanie surowego mięsa w rękawiczkach Dla mnie to przesada, ale muszę przyznać, że o wiele więcej czasu zaczęłam poświęcać na szorowanie warzyw. Pomidory sparzam, czując się przy tym za każdym razem jak wariatka
__________________
Cytat:
Napisane przez ananasova Pokaż wiadomość
moja ciotka zwykła mawiać: doceń chłopa bo zrobi to inna.

(...)

staraj się kobito bo samo nic z nieba nie spadnie. wierność męża też.
emeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-16, 12:25   #330
dontbesoshine
Zadomowienie
 
Avatar dontbesoshine
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 129
Dot.: Mamy styczniowe 2017

Dziewczyny a co do tych bolow brzucha to wczoraj mnie bardzo bolal brzuch i juz ktoras noc z rzedu sni mi, ze poronilam..

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
__________________
Blog o młodej mamie ❤ mlodamaama.blogspot.com 💁💖👶
dontbesoshine jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-22 17:18:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:35.