Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-28, 16:02   #3661
kattoo
Zakorzenienie
 
Avatar kattoo
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 658
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
Od 17 listopada
Najpierw 2 magnelle dziennie a jakoś od 2 miesięcy 3
Jak zrobisz to ciasto do zdaj obowiązkowo relację
Ja biore 4 magnelle 2x2 dziennie bo po mniejszej dawce nadal mialam skurcze lydek

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
Kattoo, mebelki mam po Nince. Nie kypowalismy nowych. Jeszcze malować będę.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Tovjednak malujesz? Ja sie wstrzymuje bo chyba bedziemy brac Gabiemu sosnowe brazowe lozko z ikea to nie bedzie biale pasowac. Wszystko sie okaze na zywo jak wygladaja

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
kattoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 16:04   #3662
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Jak dokupi, nowe szczebelki, to będzie różnica w kolorze. Tylko nie wiem na jaki kolor. Czy mocca, czy biel

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 16:06   #3663
kattoo
Zakorzenienie
 
Avatar kattoo
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 658
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Chcialabym biale ale tu gdzie mieszkamy to jest tak wiesz... chwilowo i chyba nie ma sensu cudowac.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
kattoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 16:09   #3664
Wesola_Ania
Zadomowienie
 
Avatar Wesola_Ania
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 751
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

No i poszedł deszcze, ale dzień mega udany! byłam dziś w szpitalu na rozmowie z położną, taka świetna babka, że aż spytałam kiedy idzie na urlop, bo chciałabym z nią rodzić (idzie dopiero w sierpniu)

A potem brat zrobił nam sesję brzuszkową potem wrzucę coś do klubu
Wesola_Ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 16:09   #3665
Ananka
Zadomowienie
 
Avatar Ananka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 077
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Kassate- widać było na usg włoski, takie stojące, wyglądały jak jeżyk. A ja rano nie mam siły wstać z łóżka, a potem nadgania
Arida- nie dziwne, że się wkurzylas. Okropne uczucie. Moja koleżanka miała podobna sytuację w pracy, im więcej z siebie dajesz tym bardziej to się obroci przeciwko. Ale to szefowa cie wkurzyla czy współpracownice?
Spełniam moja największa zachcianke- Czereśnie
Ananka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 16:10   #3666
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

No na chwilowo, to też byłoby mi szkoda energii. A ja chyba zaryzykuję biel. Tylko komoda Malm to wyzwanie jak nie wyjdzie trzeba kupić nową :-o

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 16:11   #3667
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Kurde i do mnie chyba deszcz idzie akurat jak rozwiesiłam pranie na balkonie :/
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-28, 16:18   #3668
_Inka__
Zadomowienie
 
Avatar _Inka__
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 985
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Ananka ale super z tymi włoskami Czereśnie? Ale świeże już?
_Inka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 16:21   #3669
Lazurowa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazurowa1
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2 670
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Cytat:
Napisane przez _Inka__ Pokaż wiadomość
Ananka ale super z tymi włoskami Czereśnie? Ale świeże już?
Widziałam dziś. 20 zł kilogram.

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Widziałyście w biedronce są smoczki Chicco physio czy jakoś tak. 9.99
http://www.chiccopolska.pl/produkty/...akcesoria.html
__________________
"Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem." Katharine Hadley

Edytowane przez Lazurowa1
Czas edycji: 2016-05-28 o 16:23
Lazurowa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 16:26   #3670
kattoo
Zakorzenienie
 
Avatar kattoo
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 658
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
No na chwilowo, to też byłoby mi szkoda energii. A ja chyba zaryzykuję biel. Tylko komoda Malm to wyzwanie jak nie wyjdzie trzeba kupić nową :-o

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Malma tez chcesz malowac? Ja bym go postawil gdzie indziej i kupila nowa bo sa takie. Chyba szkoda zachodu


Lazurowa widzialam je tez w tesco i xiekawe czy sa fajne. Ale tez byly tylko 6+

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
kattoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 16:27   #3671
Lazurowa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazurowa1
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2 670
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Cytat:
Napisane przez kattoo Pokaż wiadomość
Malma tez chcesz malowac? Ja bym go postawil gdzie indziej i kupila nowa bo sa takie. Chyba szkoda zachodu


Lazurowa widzialam je tez w tesco i xiekawe czy sa fajne. Ale tez byly tylko 6+

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
W biedronce były od 0+
Wydają się być ok. Ja już kupiłam z lovi dynamiczny. Ma inny kształt. Więc tego nie brałam.
__________________
"Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem." Katharine Hadley

Edytowane przez Lazurowa1
Czas edycji: 2016-05-28 o 16:30
Lazurowa1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-28, 16:34   #3672
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Ja też dziś dorwala czereśnie
Poddaje się. Nie sprzątam. Siostra i jej "kolega" segregacja nam tonę skarpetek padam ze śmiechu

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

Ząb mi się uszczerbil... znowu jedynka. :/
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 16:53   #3673
Ananka
Zadomowienie
 
Avatar Ananka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 077
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

U mnie za 25zł Czereśnie . Smoczek kupiłam soothie z Aventu, niby są dobre
Ananka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 16:56   #3674
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

U mnie są za 36 zl/kg
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 17:00   #3675
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Wesoła Ania, super, że masz brata, który potrafi robić fotki sesja to super pamiątka! Czekam na fotki

Ananka, dziś o czereśniach mówiłam tż-towi... Chyba jutro rozpocznę poszukiwania...

Łóżeczko skręcone
Mamy spór gdzie położyć przewijak -ja chcę na stoliku-przewijaku lub w ostateczności na Malmie, a tż na łóżeczku... I kompromisu brak
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 17:04   #3676
kassate1203
Rozeznanie
 
Avatar kassate1203
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 887
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Cytat:
Napisane przez Arida_ Pokaż wiadomość
Dzień dobry Lipcóweczki

Pocytowałam i mi poznikało Dzisiaj u mnie duchota jak diabli i czekam na burzę. Może również mnie trochę oczyści z nerwów. Dzisiaj byłam na trochę w pracy pomóc nowej koleżance, przy okazji zajrzałam w wewnętrznego slacka i dowiedziałam się ciekawych informacji... Także Kamila, pijona siostro, obie mamy dzień do d. W zasadzie nerwy mi szybko przeszły, tylko przykro mi się zrobiło i poczułam się jak idiotka. Człowiek daje z siebie 150 % i pomaga, a później Ci dupe obsmarują i jeszcze w żywe oczy się wypierają... Jenyyyy, co za zachowanie, rodem z podstawówki
Uwierz, nie warto się starać, i tak nikt ci tego nie doceni, a czasami wręcz przeciwnie. Mi potrzeba było kilku lat pracy,żeby dojść do tego wniosku a poza tym prawdą jest powiedzenie że " miej wyj... a będzie ci dane"

Cytat:
Napisane przez Lazurowa1 Pokaż wiadomość
Widziałam dziś. 20 zł kilogram.
Cytat:
Napisane przez Ananka Pokaż wiadomość
U mnie za 25zł Czereśnie .
A u mnie po 26 zł/kg
__________________
To jest życie- tu nie ma sentymentów



kassate1203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 17:09   #3677
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

A ja czekam na czereśnie babuszki moja babcia ma wielką czereśnie na ogrodzie i czereśnie są najsmaczniejsze na świecie

Dziś dwa razy płakałam przez męża
Najpierw dlatego ze nie było w domu nic słodkiego do porannej kawki, a teraz bo powiedział że za dużą listę zakupów mu dałam
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 17:10   #3678
Ananka
Zadomowienie
 
Avatar Ananka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 077
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Cytat:
Napisane przez olutka Pokaż wiadomość
Wesoła Ania, super, że masz brata, który potrafi robić fotki sesja to super pamiątka! Czekam na fotki

Ananka, dziś o czereśniach mówiłam tż-towi... Chyba jutro rozpocznę poszukiwania...

Łóżeczko skręcone
Mamy spór gdzie położyć przewijak -ja chcę na stoliku-przewijaku lub w ostateczności na Malmie, a tż na łóżeczku... I kompromisu brak
A przewijak nie będzie mobilny? Na łóżeczku to chyba niebezpiecznie? Przynajmniej ja bym się bała, że nie ogarnę. Też mam taki stolik, dostałam od siostry, jej się najwygodniej przewija na pralce.
Ananka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 17:14   #3679
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Cytat:
Napisane przez Ananka Pokaż wiadomość
A przewijak nie będzie mobilny? Na łóżeczku to chyba niebezpiecznie? Przynajmniej ja bym się bała, że nie ogarnę. Też mam taki stolik, dostałam od siostry, jej się najwygodniej przewija na pralce.

Ja też uważam, że na łóżeczku, mimo tych nóżek-stoperów, się jednak lekko rusza... tż uważa, że przesadzam.
U mnie pralka jest w zabudowie, więc opcja tradycyjna odpada
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-28, 17:14   #3680
cala_w_kwiatkach
Wtajemniczenie
 
Avatar cala_w_kwiatkach
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 069
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Któraś z was pytała o energię. Ja od kilku dni zaliczam jej spadek popołudniem, najczęściej po obiedzie mam zjazd. Czuję jak spada ciśnienie i od kiku dni drzemka lub leżakowanie obowiązkowo. Właśnie wstaję po 2h spania, nagle sie zachmurzyło i pokropiło, na pewno to przez pogodę. Rano nie mam problemu, wręcz przeciwnie budzę się coraz wcześnie wyspana.

Czereśnie - chce to chce to chce to! 😊
Tymczasem jadłam już fasolkę szparagową ale cena 30zl za kg a ja lekko kilo wciągam.
Wstaję zrobić tortillę z kurczakiem, warzywami i guacamole bo od męża się chyba nie doczekam a ssie niemiłosiernie.
Macie przepis na ciacho Kinder?
__________________
C.w.K
cala_w_kwiatkach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 17:17   #3681
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

A ja właśnie mam przypływ energii... Środa i czwartek na sporych obrotach byłam bo miałam tyle energii i podejrzewam że stąd te wczorajsze skurcze... Dziś też bym chętnie góry przenosiła, ale już nie szaleje.
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 17:18   #3682
marcylina
Wtajemniczenie
 
Avatar marcylina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2 354
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Olutka..nie udalo sie z tym wolnostojacym?
marcylina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 17:24   #3683
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Ja to jestem ciągle zmęczona:/ nie mam w ogóle siły się za nic zabrac. Wszystko odkładam na ostatnią chwilę i robie na raty. Okropne
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 17:30   #3684
Lazurowa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazurowa1
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2 670
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Cytat:
Napisane przez olutka Pokaż wiadomość
Ja też uważam, że na łóżeczku, mimo tych nóżek-stoperów, się jednak lekko rusza... tż uważa, że przesadzam.
U mnie pralka jest w zabudowie, więc opcja tradycyjna odpada
Nie rusza się. Jest bezpiecznie. Testowałam z synem przez rok. Potem był za duży

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
A ja czekam na czereśnie babuszki moja babcia ma wielką czereśnie na ogrodzie i czereśnie są najsmaczniejsze na świecie

Dziś dwa razy płakałam przez męża
Najpierw dlatego ze nie było w domu nic słodkiego do porannej kawki, a teraz bo powiedział że za dużą listę zakupów mu dałam
Hormony
__________________
"Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem." Katharine Hadley
Lazurowa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 17:33   #3685
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Cytat:
Napisane przez marcylina Pokaż wiadomość
Olutka..nie udalo sie z tym wolnostojacym?

Na razie nie
Na Allegro jest tylko 1 -licytowałam go, ale teraz już cena używanego z przesyłką jest prawie równa cenie nowego, a jednak jest trochę zużyty, więc odpuszczam ten. Na fb napisałam w grupie mamowej i cisza... Będę jeszcze obserwować olx i ewentualnie patrzeć czy inna firma bardzo podobnego nie ma...

Tż oczywiście woli odpuścić poszukiwania i nie kupować...

Cytat:
Napisane przez Lazurowa1 Pokaż wiadomość
Nie rusza się. Jest bezpiecznie. Testowałam z synem przez rok. Potem był za duży

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------



Hormony
Mi się ta opcja mniej podoba, więc szukam wad
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 17:36   #3686
Lazurowa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazurowa1
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2 670
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Cytat:
Napisane przez olutka Pokaż wiadomość
Na razie nie
Na Allegro jest tylko 1 -licytowałam go, ale teraz już cena używanego z przesyłką jest prawie równa cenie nowego, a jednak jest trochę zużyty, więc odpuszczam ten. Na fb napisałam w grupie mamowej i cisza... Będę jeszcze obserwować olx i ewentualnie patrzeć czy inna firma bardzo podobnego nie ma...

Tż oczywiście woli odpuścić poszukiwania i nie kupować...


Mi się ta opcja mniej podoba, więc szukam wad
Ok
__________________
"Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem." Katharine Hadley
Lazurowa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 17:39   #3687
_Inka__
Zadomowienie
 
Avatar _Inka__
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 985
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Ale mi narobiłyście smaka tymi czereśniami
_Inka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 17:41   #3688
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Cytat:
Napisane przez kattoo Pokaż wiadomość
Malma tez chcesz malowac? Ja bym go postawil gdzie indziej i kupila nowa bo sa takie. Chyba szkoda zachodu


Lazurowa widzialam je tez w tesco i xiekawe czy sa fajne. Ale tez byly tylko 6+

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Nie pasuje mi gdzie indziej, na grupie malarskiej dziewczyny super rzeczy wyczarowywaly z malma. Też mi się uda. A jak nie... To kupię nowy biały. I tak półki na kzabaeki będę chciała dokupić.

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Ja też dziś dorwala czereśnie
Poddaje się. Nie sprzątam. Siostra i jej "kolega" segregacja nam tonę skarpetek padam ze śmiechu

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

Ząb mi się uszczerbil... znowu jedynka. :/
Biedna, współczuję zęba..
Cytat:
Napisane przez cala_w_kwiatkach Pokaż wiadomość
Któraś z was pytała o energię. Ja od kilku dni zaliczam jej spadek popołudniem, najczęściej po obiedzie mam zjazd. Czuję jak spada ciśnienie i od kiku dni drzemka lub leżakowanie obowiązkowo. Właśnie wstaję po 2h spania, nagle sie zachmurzyło i pokropiło, na pewno to przez pogodę. Rano nie mam problemu, wręcz przeciwnie budzę się coraz wcześnie wyspana.

Czereśnie - chce to chce to chce to! 😊
Tymczasem jadłam już fasolkę szparagową ale cena 30zl za kg a ja lekko kilo wciągam.
Wstaję zrobić tortillę z kurczakiem, warzywami i guacamole bo od męża się chyba nie doczekam a ssie niemiłosiernie.
Macie przepis na ciacho Kinder?
Ja też spalam obudziłam się bo zwizualizowalam sobie kanapki

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 17:43   #3689
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Nawet nie wiem kiedy to się stało...
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 17:50   #3690
eskav8
Wtajemniczenie
 
Avatar eskav8
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 333
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Cytat:
Napisane przez Ananka Pokaż wiadomość
Moja córeczka ma włoski, bo dr pokazywała na usg. Wszystko na razie ok, tzn przeplywy, serduszko, wód dużo, ale waga niska 1847g w 34tc. To jest 10 centyl, jeszcze się mieści w normie, ale dolna granica. Za 2 tygodnie znowu kontrola i jak nie będzie 2200g to mam dostać skierowanie do szpitala.
Mam nadzieję że cora podrosnie. Trzymam kciuki





Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Ja to się boje, że T będzie w pracy i nie będzie mógł przyjechać. I nie będę miała jak jechać. Karetki u nas nie można wzywać jak nie ma bardzo pilnej potrzeby bo inaczej się płaci kary. Chyba musze numer na taxi znaleźć

A co do zgagi to ja mam nawet po wodzie. Z tabletkami się nie rozstaje. Straszne :/

eee wydaje mi się że porod to poważna sprawa i nie zrobią problemu.
Przykro mi z powodu zęba :/ mi się ukruszyl ale z tyłu, więc przeżyję.




Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
Ja się jakoś boję na kolanach... Wszędzie piszą że jak chce się poród wywołać to podłogi na kolanach trzeba myć, jakoś tak sobie to wbiłam że się boje...
U mnie dziś gorąco, ale strasznie duszno...



ja nie lubię na kolanach, mam wrażenie, że zaraz mi dzieciak wypadnie, ale tylko w takiej pozycji mogę posprzątać swoją mikro łazienkę.


Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
Ja nie weszłam nawet ale się z tym nie zgadzam, łykam końska dawkę magnezu a czekoladzie nigdy nie odmówie
W czekoladzie jest dużo magnezu co prawda, ale za chęć jedzenia słodkiego odpowiada chrom, który reguluje poziom cukru. Jego niedobór wywołuje wahania cukru i wtedy chce nam się słodyczy. Sprawdzone - łykałam chrom z ananasem na odchudzanie i nie miałam ochoty na słodycze.

Co do przewijaka, ja będę miała na łóżeczku. Dodatkowo chce go podkleic filcem, wtedy będzie większy opór a i łóżeczka nie będę ścierac, bo niestety będę musiała go przesuwać z drugiego końca, bo mam mało miejsca.

My dziś intensywny dzień. Przegląd auta udany, ikea udana - duży malm zakupiony - tz od razu po przyjezdzie wziął się za składanie, i jeszcze zrobił grilla <3 na medal jest. Ja teraz odpoczywam brzuchem do góry i biorę się za przekladanie ciuszków do komody )))
eskav8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-02 12:11:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:13.