~~studniówka 2008~~ - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-26, 23:46   #4861
makowa paniennka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 172
Dot.: ~~studniówka 2008~~

A nie lepiej było te odżywki łykać i nakładać na miesiąc przed zamiast na miesiąc po? I wystąpić z wlasnymi, długimi, ładnymi paznakietkami.
__________________
Studniówka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229922
makowa paniennka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 08:29   #4862
yyania
Raczkowanie
 
Avatar yyania
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 63
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez walczakalicja89 Pokaż wiadomość
ktoras z Wizazystek napisala ze masz podobna kamizelke jakiej poszukuje mozesz zdradzic gdzie takowe sa ?

ja swoją kupiłam w housie, ale juz jakis czas temu, nie wiem czy teraz bedą jeszcze.. Ale chyba w tally wejl (czy jak to sie pisze :p) jest duzy wybór tego kroju poozdrawiam ^^
__________________
I never put off till tomorrow, what I can possibly put do the day after
yyania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 08:32   #4863
shewa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 978
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez makowa paniennka Pokaż wiadomość
A nie lepiej było te odżywki łykać i nakładać na miesiąc przed zamiast na miesiąc po? I wystąpić z wlasnymi, długimi, ładnymi paznakietkami.
Dokładnie Nie ma to jak swoje paznokcie.
Ja o swoje dbałam zawsze, ale strasznie sie rozdwajały. Ale przed studniowka zafundowałam im cały arsenał Łykam witaminy, nie maluje, (chyba ze na jakies specjalnie okazje :P), smaruje olejkiem rycynowym Co prawda 2 mi sie ciut złamały, ale ładnie odrastaja i nie widac az takiej roznicy
shewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 08:37   #4864
yyania
Raczkowanie
 
Avatar yyania
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 63
Dot.: ~~studniówka 2008~~

ja to chyba zrobie tipsy <mysli> bo mam zniszczone i nierówną płytke ;/

a jak robicie z opalaniem? solarium, natryskowe czy moze samoopalacz ?:p
__________________
I never put off till tomorrow, what I can possibly put do the day after
yyania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 08:41   #4865
shewa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 978
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Jak masz zniszczona plytke to nie wiem czy tipsy to dobry pomysl, chyba ze te przyklejane Ja miałam całkiem ładna, nie zniszczona, a po akrylach musialam chyba przez pare dobrych miesiecy czekac az odrosnie i od razu scinac, okropnie zniszczona była.

Ja chciałam isc na solarium, ale ze wzgledu na to zeby troche wykurzyc moje slady po tradziku na plecach Zawsze znikaja od słoneczka
shewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 08:50   #4866
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: ~~studniówka 2008~~

ja tam zadnych tipsow czy akryli czy czegos takiego niemam zamiaru robic, moze nie mam idealnych paznokci ale jakos rok temu mi sie udalo, to teraz tez mi sie musi udac troche je zapuscic a jak pomaluje to jeszcze nie wiem....

a co do solarium... to sobie chodze raz na miesiac od wakacji wiec biała jak sciana niejestem (z natury mam strasznie jasną skore) i pomaranczowa tez nie jestem wiec pewnie przed studniowka skocze jeszcze raz i tyle
__________________
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 08:57   #4867
walczakalicja89
Raczkowanie
 
Avatar walczakalicja89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 70
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez yyania Pokaż wiadomość
ja to chyba zrobie tipsy <mysli> bo mam zniszczone i nierówną płytke ;/

a jak robicie z opalaniem? solarium, natryskowe czy moze samoopalacz ?:p

ja solarka ale lajtowo , zebym nie byla pomaranczowa a co do tej kamizeleczki, jak Ci sie moze za jakis czas znudzi-daj znaka
walczakalicja89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-27, 09:05   #4868
PatMisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 130
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Mnie czeka studniówka 12 stycznia. Nie mam jeszcze sukienki ani butów. Jestem umówiona do fryzjera, ale nie mam koncepcji co do fryzury. Muszę się sama pomalować i nie mam pomysłu na fajny makijaż ;/
__________________

PatMisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 09:21   #4869
wydzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 231
Dot.: ~~studniówka 2008~~

eh no cóż... teraz w 9 dni mi paznokcie nie urosną hehe. ale w tym roku niezorganizowana jestem. nie wiem co sie ze mna dziejea co do solarium to byłam kilka razy i pójde przed studniówką.
__________________
::::Ofiarować oznacza dawać drugiemu to, co wolałoby się zatrzymać dla siebie::::





Wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=273064
wydzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 09:39   #4870
ana902
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: J-bie ;)
Wiadomości: 71
GG do ana902
Dot.: ~~studniówka 2008~~

hej dziewczynki co do tipsów to : powodem zniszczenia płytki pazokcia jest 3/4 spiłowanie jej nie wiem czy wiece ale płytka paznokcia ma 150 warstw przy nakładaniu tipsów spiłowywuje sie tylko 1 warstwe wtedy płytka jest nie zniszczona.. ja nauczyłam sie tipsów zelowych robic sama tylko pod okiem profesjonalistkim, kupiłam potrzebny sprzęt i nauczyłam sie.. bez zadnych kursów! wiadomka kilka godzin dziennie trzeba poswiecic. Ta profesjonalistka co mnie obeserwowała i z poczatku pomagadała powiedziała ze robie to duzo lepiej niz inne osoby po kursach a tipsy na studniówke?? sama sobie robie i to dluzsze bo do takich jestem juz przyzwyczajona nie ma szans by odpadly jesli sa dobrze wykonane Kocham robic tipsy..;D 5.01 kiedy ide na studniowke to od godz 7 do godz 15 mam klijentki. do robienia.. nie wiem kiedy sie wyrobie hehe TIPSY NA STUDNIOWKE TO NAJLEPSZA RZECZ !! SLICZNIE SIE PREZENTUJA I SA ZNAKIEM ZADBANYCH RAK takze dziewczynki nie bójcie sie robic tipsów na studniówki polecam a napewno nie pozałujecie ( no chyba ze lipna osoba wam je bd robic ze tak powiem na " odwal sie " hehe pozdrawiam)
ana902 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 09:43   #4871
Szirini
Raczkowanie
 
Avatar Szirini
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 45
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Słońca moje, studniówkę mam 26 stycznia więc jakby nie patrzeć mam miesiąc Jutro lub w sobotę planuję iść PO RAZ PIERWSZY do solarium, mam czarną sukienkę i nie chcę świecić bladością Mam jasną karnację, do tego moja skóra jest wrażliwa i lubi reagować podrażnieniem - ile na początek minut proponujecie?
Szirini jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-27, 09:43   #4872
yyania
Raczkowanie
 
Avatar yyania
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 63
Dot.: ~~studniówka 2008~~

ana902 -- i nie beda ani troche znisczone po zdjeciu tipsów ;>

a zopalaniem to ja chyba tez solarium, chociaz myslalam o natryskowym.. z reszta jeszcze mam miesiąc :P:P:P
__________________
I never put off till tomorrow, what I can possibly put do the day after
yyania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 09:45   #4873
yyania
Raczkowanie
 
Avatar yyania
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 63
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez Szirini Pokaż wiadomość
Słońca moje, studniówkę mam 26 stycznia więc jakby nie patrzeć mam miesiąc Jutro lub w sobotę planuję iść PO RAZ PIERWSZY do solarium, mam czarną sukienkę i nie chcę świecić bladością Mam jasną karnację, do tego moja skóra jest wrażliwa i lubi reagować podrażnieniem - ile na początek minut proponujecie?
ja proponuje 5-7 min. a potem juz z górki. Tez mam jasna skóre i tendencje do podrażnień, ale teraz chodze juz nawet na 15 ^^
__________________
I never put off till tomorrow, what I can possibly put do the day after
yyania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 09:48   #4874
walczakalicja89
Raczkowanie
 
Avatar walczakalicja89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 70
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez yyania Pokaż wiadomość
ana902 -- i nie beda ani troche znisczone po zdjeciu tipsów ;>

a zopalaniem to ja chyba tez solarium, chociaz myslalam o natryskowym.. z reszta jeszcze mam miesiąc :P:P:P

bylam raz na natryskowym iiii... wiecej nie pojde xD ale moze to zalezy od urzadzenia, mnie w kazdym razie nic nie wzielo
walczakalicja89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 09:53   #4875
yyania
Raczkowanie
 
Avatar yyania
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 63
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez walczakalicja89 Pokaż wiadomość
bylam raz na natryskowym iiii... wiecej nie pojde xD ale moze to zalezy od urzadzenia, mnie w kazdym razie nic nie wzielo
ja wlasnie nigdy nie byłam.. ale jak to jest? to sie idzie kilka razy czy juz po 1 razie powinno byc cos widac i w ogole jak wyglada przebieg tego wszystkiego ?:P:P ;>
__________________
I never put off till tomorrow, what I can possibly put do the day after
yyania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 09:59   #4876
walczakalicja89
Raczkowanie
 
Avatar walczakalicja89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 70
Dot.: ~~studniówka 2008~~

ja bylam przygotowana na to ze juz jakis minimalny efekt bedzie widac po tych 9 minutach , tak jak to sie dzieje w moim przypadku przy zwyklym solarium; ) poprostu ja weszlam( stojace) i co jakis czas mnie zraszalo 'bryza' a tak naprawde to byla taka woda i to nie zraszalo mnie po calym ciele jak sobie wyobrazalam, tylko na nogi porazka calkowita
walczakalicja89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 10:02   #4877
yyania
Raczkowanie
 
Avatar yyania
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 63
Dot.: ~~studniówka 2008~~

hmm mi chyba chodzi o inne natryskowe :P:P:P obczaj -- >
http://www.bronze-studio.info/polski/o-aplikacji.htm
__________________
I never put off till tomorrow, what I can possibly put do the day after
yyania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 10:07   #4878
yyania
Raczkowanie
 
Avatar yyania
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 63
Dot.: ~~studniówka 2008~~

(jak sie dodaje obrazek) ????
__________________
I never put off till tomorrow, what I can possibly put do the day after
yyania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 10:08   #4879
tuptusienka
Raczkowanie
 
Avatar tuptusienka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 178
Dot.: ~~studniówka 2008~~

dziewczyny a po ilu minutach widac jakis efekt??? bo nie wiem czy juz mam chodzic czy dac sbie jeszzce tydzien wolnego od solarki
tuptusienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-27, 10:09   #4880
walczakalicja89
Raczkowanie
 
Avatar walczakalicja89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 70
Dot.: ~~studniówka 2008~~

moz to i dobreciezko powiedziec jak sie nie bylo,;/ po opisie wydaje sie bardzo'proste' ja chce taka kamizelke jak masz Ty
walczakalicja89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 10:10   #4881
ana902
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: J-bie ;)
Wiadomości: 71
GG do ana902
Dot.: ~~studniówka 2008~~

[quote=yyania;6126415]ana902 -- i nie beda ani troche znisczone po zdjeciu tipsów ;>

będa ale tylko troche, minimalnie ja zawsze po sciaganiu tipsów czy sobie czy klientka nakładam odzywke i smaruje cale dłonie oliwka. U mnie po tygodniu a nawet 3-4 dniach juz nic nie widac) ale powtarzam to zalezy od osoby która je wykonuje)

a co do solarium to sama chodze i wlasnie za chwile sie wybieram znow skutki juz widac heh e do 5.01 mało czasu ;PP
ana902 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 10:18   #4882
yyania
Raczkowanie
 
Avatar yyania
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 63
Dot.: ~~studniówka 2008~~

za 1 razem raczej w ogole efektu nie bedzie, ale pozniej jak bedziesz chodzic na wiecej minut i regularnie to opalenizna bedzie jak w lato ^^

walczakalicja89 -- kiedys Ci pozycze hehe



(powiedzcie mi jak dodac obrazek bo chce wrzucic zdjecie sukienki) :P:P
__________________
I never put off till tomorrow, what I can possibly put do the day after
yyania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 10:25   #4883
walczakalicja89
Raczkowanie
 
Avatar walczakalicja89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 70
Dot.: ~~studniówka 2008~~

jak piszesz wiadomosc nizej jest cos takiego jak DODATKOWE OPCJE, 2 linijki nizej ZAŁACZ PLIKI, wybierasz z miejsca na dysku i dodajesz
walczakalicja89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 10:33   #4884
agnieszka16
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka16
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 375
Dot.: ~~studniówka 2008~~

moim zdaniem tipsowe "pazurki" to nie znak zadbanych rak, tylko straszna tandeta. Duzo ladniej prezentuja sie zadbane naturalne dlonie, rowno obciete, ladnie pomalowane. Kiedy widze dziewczyne z dlugansymi tipsami zastanawiam sie tylko jak moze jej to nie przeszkadzac w normalnym funkcjonowaniu-w codziennych czynnosciach higienicznych, myciu, ukladaniu wlosow...yhh
agnieszka16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 10:37   #4885
yyania
Raczkowanie
 
Avatar yyania
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 63
Dot.: ~~studniówka 2008~~

fryzura i sukienka. zdjecie sukienki wyglada jakby byla wyblakła ale to przez jakosc zdjecia;p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 091136.jpg (8,2 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sukienka.JPG (29,2 KB, 168 załadowań)
__________________
I never put off till tomorrow, what I can possibly put do the day after
yyania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 10:44   #4886
walczakalicja89
Raczkowanie
 
Avatar walczakalicja89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 70
Dot.: ~~studniówka 2008~~

niezła kiecayyania kiedy masz ta 100dn?
walczakalicja89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 10:46   #4887
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez wydzia Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem :/ kurcze czy tipsy nadają sie na impreze? nigdy nie miałam i nie wiem czy wytrzymaja. Myślałam o żelowych paznokciach lecz niestety zabrakło kasy no i nie zapisałam sie niegdzie.aaaa Trudno jak odpadna to odpadna
Cytat:
Napisane przez tuptusienka Pokaż wiadomość
trzeba przyznac ze paznokcie po tipsach dlugo dochodza do jakiegos stanu... ale jest tylko jedna wlasna studniowka wiec mozna zaszalec, odpowiednia dlugosc zeby nie przeszkadzaly i na parkiet a pozniej nastpny miesiac odzywki lykac i nakladac...
Pheronike jak dla mnie sukienka kompletnie na studniowke sie nie nadaje choc sliczna ale zbyt odwazna... na impreze w niej pomykaj
Nieprawda... powodem zniszczenia paznokci jest spartaczona praca stylistki...
Cytat:
Napisane przez ana902 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki co do tipsów to : powodem zniszczenia płytki pazokcia jest 3/4 spiłowanie jej nie wiem czy wiece ale płytka paznokcia ma 150 warstw przy nakładaniu tipsów spiłowywuje sie tylko 1 warstwe wtedy płytka jest nie zniszczona.. ja nauczyłam sie tipsów zelowych robic sama tylko pod okiem profesjonalistkim, kupiłam potrzebny sprzęt i nauczyłam sie.. bez zadnych kursów! wiadomka kilka godzin dziennie trzeba poswiecic. Ta profesjonalistka co mnie obeserwowała i z poczatku pomagadała powiedziała ze robie to duzo lepiej niz inne osoby po kursach a tipsy na studniówke?? sama sobie robie i to dluzsze bo do takich jestem juz przyzwyczajona nie ma szans by odpadly jesli sa dobrze wykonane Kocham robic tipsy..;D 5.01 kiedy ide na studniowke to od godz 7 do godz 15 mam klijentki. do robienia.. nie wiem kiedy sie wyrobie hehe TIPSY NA STUDNIOWKE TO NAJLEPSZA RZECZ !! SLICZNIE SIE PREZENTUJA I SA ZNAKIEM ZADBANYCH RAK takze dziewczynki nie bójcie sie robic tipsów na studniówki polecam a napewno nie pozałujecie ( no chyba ze lipna osoba wam je bd robic ze tak powiem na " odwal sie " hehe pozdrawiam)
Też robię tipsy (tylko sobie bo jeszcze nie mam kursu, a uczyła mnie ciocia-stylistka). W 100% sie z tobą zgadzam- dobra robota=niezniszczone paznokcie. Ja dzięki tipsom polepszyłam stan swoich paznokci bo kiedyś stresowo obgryzałam.

Ostatnio znudziły mi się trochę dlatego postanowiłam zażelować moje naturalne pazurki. Polecam bo można je świetnie utwardzić i lakier się dłużej trzyma na żelu. Poza tym jest to tańsza usługa. Dla dziewczyn którym tipsy źle się kojarzą to jest dobre wyjście.

Cytat:
Napisane przez agnieszka16 Pokaż wiadomość
moim zdaniem tipsowe "pazurki" to nie znak zadbanych rak, tylko straszna tandeta. Duzo ladniej prezentuja sie zadbane naturalne dlonie, rowno obciete, ladnie pomalowane. Kiedy widze dziewczyne z dlugansymi tipsami zastanawiam sie tylko jak moze jej to nie przeszkadzac w normalnym funkcjonowaniu-w codziennych czynnosciach higienicznych, myciu, ukladaniu wlosow...yhh
Nie zgadzam się że tipsy to tylko i wyłącznie tandeta. Jeśli zażyczysz sobie tipsy które wyglądają naturalnie to takie będziesz miała. Teraz dużo dziewczyn robi bardzo przesadnie zdobione i mnie to również sie nie podoba ale różne gusta. Poza tym nie każdy ma na tyle silne paznokcie by wyhodować długie i mocne. Na moich jest to niemożliwe mimo że stosuje wiele odżywek i dbam jak tylko mogę.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 10:47   #4888
yyania
Raczkowanie
 
Avatar yyania
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 63
Dot.: ~~studniówka 2008~~

26 stycznia dopiero ;p
__________________
I never put off till tomorrow, what I can possibly put do the day after
yyania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 10:52   #4889
alorah
Zadomowienie
 
Avatar alorah
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 923
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Solara jest ble. Opalenizna też. Kto to widział w styczniu opaleńca? Ja bym się chciala jeszcze wybielić ! Alabastrowa , piękna gładka i zdrowa cera... to jest atrybut damy!

Ma być dumnie, z klasą i stylowo. A nie pomarańczowo, bądź brązowo, bądź karmelowo i tandetnie. IMHO of course.
__________________
Luty/Marzec najnowsza WYMIANKA


Proszę odpisuj u mnie.
alorah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 10:54   #4890
k4s13k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 67
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez ana902 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki co do tipsów to : powodem zniszczenia płytki pazokcia jest 3/4 spiłowanie jej nie wiem czy wiece ale płytka paznokcia ma 150 warstw przy nakładaniu tipsów spiłowywuje sie tylko 1 warstwe wtedy płytka jest nie zniszczona.. ja nauczyłam sie tipsów zelowych robic sama tylko pod okiem profesjonalistkim, kupiłam potrzebny sprzęt i nauczyłam sie.. bez zadnych kursów! wiadomka kilka godzin dziennie trzeba poswiecic. Ta profesjonalistka co mnie obeserwowała i z poczatku pomagadała powiedziała ze robie to duzo lepiej niz inne osoby po kursach a tipsy na studniówke?? sama sobie robie i to dluzsze bo do takich jestem juz przyzwyczajona nie ma szans by odpadly jesli sa dobrze wykonane Kocham robic tipsy..;D 5.01 kiedy ide na studniowke to od godz 7 do godz 15 mam klijentki. do robienia.. nie wiem kiedy sie wyrobie hehe TIPSY NA STUDNIOWKE TO NAJLEPSZA RZECZ !! SLICZNIE SIE PREZENTUJA I SA ZNAKIEM ZADBANYCH RAK takze dziewczynki nie bójcie sie robic tipsów na studniówki polecam a napewno nie pozałujecie ( no chyba ze lipna osoba wam je bd robic ze tak powiem na " odwal sie " hehe pozdrawiam)
zgadzam sie w 100% też robie pazurki (mam certyfikaty) i moge zapewnić że jesli paznokiec odpadnie w ciagu 1 tygodnia lub po zdjeciu pazurki są zniszczone to jest to tylko i wyłącznie brak umiejętności "stylistki". Zarówno akryle jak i żele bardzo dobrze sprawdzaja się przy odchodowywaniu naturalnych paznokci. Moje pazurki po akrylach są duzo twardsze
k4s13k jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:20.