Majówki 2016 - Sezon VII - Epizod Final Unboxing - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-05, 18:53   #151
urshoola
Zadomowienie
 
Avatar urshoola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 1 417
Dot.: Majówki 2016 - Sezon VII - Epizod Final Unboxing

Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość

Jestem ciekawa strasznie jak to jest kochać miłością matczyną, jaka to różnica w porównaniu z miłościa do męża, taka tam rozkminka, ale i tak się nie dowiem póki Mała po tamtej stronie
Nie umiem.Ci powiedziec na czym polega milosc matczyna bo to chybs inny rodzaj uczucia, ja moja mala traktuje czasem przedmiotowo. Nakarmic przebrac i odlozyc do lozka, ale jak ja karmie to mnie tak rozczula o ile nic nie boli, ze nie wyobrazam sobie wtedy zycia bez niej podobnie jak i bez meza ;-)
jest to zupelnie nowe inne doznanie, wkurza Cie a zarazem nie umiesz bez niej zyc. Chociaz to drugie uczucie przychodzi po jakis 2 tyg a na pewno z tydzien po porodzie noe od razu bo jak czlowiek zmeczony to i to male.stworzenie potrafi niezle zirytowac ;-)
__________________

urshoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-05, 18:56   #152
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - Sezon VII - Epizod Final Unboxing

Cytat:
Napisane przez AnneMariie Pokaż wiadomość
Dziewczyny... Anegdotka na dzisiaj. Bylismy w parku na spacerze i maly byl glodny, wiec siedzielismy na lawce i nakarmilam. Nie zebym swiecila cyckami no ale widac ze karmilam. Oddalam malego tacie i chcialam sie ubrac(wciaz zaslonieta pieluszka) a jakis facet szedl z rodzina i probowal podejrzec cycka jak sie ubieralam! I to tak w oczywisty sposob, ze prawie lezalam ze smiechu.. Seksowna mamuska ze mnie :p
Jedni lubią pomarańcze, inni jak im nogi śmierdzą hahah, freak
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-05, 19:03   #153
lourose
Wtajemniczenie
 
Avatar lourose
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 494
Dot.: Majówki 2016 - Sezon VII - Epizod Final Unboxing

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Dzieki ja za Ciebie tez mam zaciśniete.
Kurcze nie wiem co wolałabym rodzic ponoc taki kamień to też nie pierdnięcie.



Cytat:
Napisane przez AnneMariie Pokaż wiadomość
Dziewczyny... Anegdotka na dzisiaj. Bylismy w parku na spacerze i maly byl glodny, wiec siedzielismy na lawce i nakarmilam. Nie zebym swiecila cyckami no ale widac ze karmilam. Oddalam malego tacie i chcialam sie ubrac(wciaz zaslonieta pieluszka) a jakis facet szedl z rodzina i probowal podejrzec cycka jak sie ubieralam! I to tak w oczywisty sposob, ze prawie lezalam ze smiechu.. Seksowna mamuska ze mnie :p
Zbok! Widzisz, oprócz fabryki mleka jesteś dalej obiektem seksualnym
lourose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-05, 19:17   #154
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - Sezon VII - Epizod Final Unboxing

Cytat:
Napisane przez AnneMariie Pokaż wiadomość
No nie wiem. W irl bylam o 7 rano, o 9 zaczeli wywolywac, o 15 tak na serio sie zaczelo i o polnocy urodzilam. Jakbym przyszla wieczorem to poprostu bym lezala do rana :p
Kochana, podstawowa różnica - w Irlandii a tutaj to wiesz - kasa za pobyt od NFZ musi się zgadzać, więc nie można nic robić za szybko
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-05, 19:42   #155
gingerbre
Zakorzenienie
 
Avatar gingerbre
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 361
Dot.: Majówki 2016 - Sezon VII - Epizod Final Unboxing

Dzięki dziewczyny! Codziennie kilka kup było, więc się przyzwyczaiłam :P

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Dr Karp... faktycznie to działa Obyło się dzisiaj bez dzikiej wieczornej histerii
__________________
"Terapeuta powiedział mi, że sposobem na prawdziwy wewnętrzny spokój jest kończenie tego, co się zaczęło.
Jak na razie skończyłem dwie paczki M&M’sów i czekoladowe ciasto.
Od razu czuję się lepiej."
gingerbre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-05, 19:45   #156
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - Sezon VII - Epizod Final Unboxing

U nas tez Karp dawał radę, niestety musieliśmy go porzucić, ale niezawodnie działa też suszarka; )
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-05, 19:51   #157
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - Sezon VII - Epizod Final Unboxing

Ja Karpa kupiłam przed porodem ale nie zdążyłam całego przeczytać. Może uda się któryś dzień w ogrodzie polezec na leżaczku i odczytać do końca
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-05, 19:52   #158
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - Sezon VII - Epizod Final Unboxing

Iwonia, nie rozpedzilas sie za bardzo z tymi porodami? Daj znac jak juz urodzisz kamien, zmierz i zwaz, dopiszemy cie raz jeszcze na pierwsza strone

Ann, ja dzis tez mialam podgladacza. Moja mama zwrocila mu uwage to sie speszyl
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-05, 20:10   #159
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - Sezon VII - Epizod Final Unboxing

Laurose doktor mnie pocieszył ze dam rade- troche zapiecze taa
Miał być dzisiaj urodzony a tu pije sikam i nic noze oksy trzeba jakąś podłączyć.
Mąż popija piwko i myslę że by mi dobrze zrobiło ale Igor nie pozwala...
Roses usg mowi o 4mm ale wiadomo błąd pomiaru jak to przy usg. To mam nadzieje ze jakby co to bedzie mniejszy i ani sie obejrze i wydam jedynie okrzyk "ooo kamyk"
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-05, 20:44   #160
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Majówki 2016 - Sezon VII - Epizod Final Unboxing

Iwonia witaj wśród rodzących hehe

Mala mi tak się wierci na Grażynie, ja nie wiem co ona mi robi

Ciekawe czy dziś usne A już drugi dzień bez drzemki i pobudka bardzo wczesnie, no i noc z pobudką co godzine.
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-05, 20:48   #161
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - Sezon VII - Epizod Final Unboxing

Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość
Iwonia witaj wśród rodzących hehe

Mala mi tak się wierci na Grażynie, ja nie wiem co ona mi robi

Ciekawe czy dziś usne A już drugi dzień bez drzemki i pobudka bardzo wczesnie, no i noc z pobudką co godzine.
Śpij kobieto smacznie bo następna przespana noc może być za kilka lat dopiero
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-05, 20:49   #162
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Majówki 2016 - Sezon VII - Epizod Final Unboxing

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
A bolało to przeklucie? Czytałam te strony. Sode już uskutecznilam ale nic nie dalo. Karmienie też było..
Ja też miałam zatkane ujście kanalika, tak jak pisałam próbowałam wielu metod z bloga Hafiji - przekłuwanie, ogrzewanie, soda itp, nic nie pomagało. Kanalik w końcu odetkał się sam ale dzień przed tym nosiłam w biustonoszu wacik nasączony olejem kokosowym i być może faktycznie zmiękczył ten czop na końcu. Nie jestem pewna czy akurat to zadziałało ale na pewno warto wypróbować.

Cytat:
Napisane przez AnneMariie Pokaż wiadomość
Dziewczyny... Anegdotka na dzisiaj. Bylismy w parku na spacerze i maly byl glodny, wiec siedzielismy na lawce i nakarmilam. Nie zebym swiecila cyckami no ale widac ze karmilam. Oddalam malego tacie i chcialam sie ubrac(wciaz zaslonieta pieluszka) a jakis facet szedl z rodzina i probowal podejrzec cycka jak sie ubieralam! I to tak w oczywisty sposob, ze prawie lezalam ze smiechu.. Seksowna mamuska ze mnie :p
Może po prostu facet zgłodniał

U nas weekend pełen wrażeń, wczoraj i dziś goście, Ala znów dostała mnóstwo prezentów. Pierwszy raz zaliczyła wizytę na działce gdzie buduje się nasz domek. Nie wiem czy jej się podobał bo standardowo cały czas spała w wózku Potem byliśmy u teściów. Teściowa oczywiście przewisiała nad Małą cały czas, bujała ją, non stop okrywała mimo że 25 stopni na zewnątrz...

A tak w ogóle to moje Słoneczko kończy dziś miesiąc

Żabcia pytałaś o miłość matczyną - dla mnie to jest uczucie niemożliwe do opisana i nieporównywalne z niczym innym. Odkąd Ala jest z nami to mam wrażenie jakbym była na lekkim haju ze szczęścia. Takie uczucie jakie masz np po zdaniu jakiegoś ważnego egzaminu, tylko to szczęście trwa nieprzerwanie. Czasem budzę się i próbuję ogarnąć myślami jak bardzo kocham to malutkie stworzenie i samą mnie to przerasta. To jest miłość bezwarunkowa, niewymagająca niczego w zamian. Nawet jak zdarzają się cięższe chwile, jak Mała marudzi, jak wstaję w nocy bo pincetny raz wypluła smoczka to i tak nie mam wątpliwości czy da się kochać mocniej niż to jak ją kocham. Wielokrotnie patrząc w te ufne ślepka Ali, w jej piękną buźkę to łapię się na tym, że oczy mi się robią wilgotne ze szczęścia i ze wzruszenia. Wiem, że o więcej nie mogliśmy prosić i że mamy za co dziękować do końca naszych dni. Wszystko bym oddała za to moje maleństwo i w ogień bym za nią skoczyła bez chwili wahania. Mam też ogromne poczucie odpowiedzialności, bo wiem że los tej istotki jest całkowicie zależny od nas. Każdego dnia jej szepczę, że nigdy jej nie zostawię, zawsze będę przy niej kiedy tylko będzie mnie potrzebować i będę jej zapewniać wszystko co tylko będę mogła aby była szczęśliwa. Myślę, że przed porodem nawet moje uczucie do męża nie było tak mocne, mimo, iż myślałam, że kocham go najmocniej jak umiem. Jednak dopiero teraz poznałam prawdziwy sens słów kochać nad życie bo kocham ich oboje bezgraniczne
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-05, 21:15   #163
201701091517
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 338
Dot.: Majówki 2016 - Sezon VII - Epizod Final Unboxing

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Roses usg mowi o 4mm ale wiadomo błąd pomiaru jak to przy usg. To mam nadzieje ze jakby co to bedzie mniejszy i ani sie obejrze i wydam jedynie okrzyk "ooo kamyk"
Miałam też 4 mm i generalnie nawet nie poczułam jak wypadł podczas siku więc myślę, że będzie bezboleśnie No i ogólnie można przeoczyć "ten moment" więc jak chcesz go złapać to sikaj przez gazę czy gaziki ;D Tak radzą, żeby dowiedzieć się jaki to typ kamienia.
Te większe kamienie są gorsze bo trzeba rozbijać ultradźwiękami, no i ranią moczowody.


Dziewczyny macie te misie-szumisie? Są dwa typy w internecie i nie wiem czym one się różnią? Jeden taka okrągła kuleczka, a drugi taki z odnogami jakby ;D Który jest lepszy? To w ogóle ma jakieś znaczenie?

Edytowane przez 201701091517
Czas edycji: 2016-06-05 o 21:18
201701091517 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-05, 21:17   #164
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - Sezon VII - Epizod Final Unboxing

Kurcze złapałam kleszcza ((( mąż go wyciągnął całego na szczęście ale i tak już jestem zesrana czy dzieci nie złapaly. Zuzie już ogladnelam i niby nie ma. Jutro muszę Tymka sprawdzić (((
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-05, 21:21   #165
manufakturapiekna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 368
Dot.: Majówki 2016 - Sezon VII - Epizod Final Unboxing

Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość
Iwonia witaj wśród rodzących hehe

Mala mi tak się wierci na Grażynie, ja nie wiem co ona mi robi

Ciekawe czy dziś usne A już drugi dzień bez drzemki i pobudka bardzo wczesnie, no i noc z pobudką co godzine.
Zabcia Corcia pewnie robi podkop
Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Kurcze złapałam kleszcza ((( mąż go wyciągnął całego na szczęście ale i tak już jestem zesrana czy dzieci nie złapaly. Zuzie już ogladnelam i niby nie ma. Jutro muszę Tymka sprawdzić (((
O nie! Te cholerstwa sa wszedzie. Pamietaj ze mozesz tego gada zbadac.
manufakturapiekna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-05, 21:31   #166
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Majówki 2016 - Sezon VII - Epizod Final Unboxing

Mam szumisia z nogami. Wyglada smiechowo, ale fajne sa te nóżki. Mozna je zatknac na lozeczku lub innej rzeczy. I dodoatkowo nasz szumis ma funkcję cry sensor. Fajny jest.
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-05, 21:33   #167
manufakturapiekna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 368
Dot.: Majówki 2016 - Sezon VII - Epizod Final Unboxing

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Ja też miałam zatkane ujście kanalika, tak jak pisałam próbowałam wielu metod z bloga Hafiji - przekłuwanie, ogrzewanie, soda itp, nic nie pomagało. Kanalik w końcu odetkał się sam ale dzień przed tym nosiłam w biustonoszu wacik nasączony olejem kokosowym i być może faktycznie zmiękczył ten czop na końcu. Nie jestem pewna czy akurat to zadziałało ale na pewno warto wypróbować.



Może po prostu facet zgłodniał

U nas weekend pełen wrażeń, wczoraj i dziś goście, Ala znów dostała mnóstwo prezentów. Pierwszy raz zaliczyła wizytę na działce gdzie buduje się nasz domek. Nie wiem czy jej się podobał bo standardowo cały czas spała w wózku Potem byliśmy u teściów. Teściowa oczywiście przewisiała nad Małą cały czas, bujała ją, non stop okrywała mimo że 25 stopni na zewnątrz...

A tak w ogóle to moje Słoneczko kończy dziś miesiąc

Żabcia pytałaś o miłość matczyną - dla mnie to jest uczucie niemożliwe do opisana i nieporównywalne z niczym innym. Odkąd Ala jest z nami to mam wrażenie jakbym była na lekkim haju ze szczęścia. Takie uczucie jakie masz np po zdaniu jakiegoś ważnego egzaminu, tylko to szczęście trwa nieprzerwanie. Czasem budzę się i próbuję ogarnąć myślami jak bardzo kocham to malutkie stworzenie i samą mnie to przerasta. To jest miłość bezwarunkowa, niewymagająca niczego w zamian. Nawet jak zdarzają się cięższe chwile, jak Mała marudzi, jak wstaję w nocy bo pincetny raz wypluła smoczka to i tak nie mam wątpliwości czy da się kochać mocniej niż to jak ją kocham. Wielokrotnie patrząc w te ufne ślepka Ali, w jej piękną buźkę to łapię się na tym, że oczy mi się robią wilgotne ze szczęścia i ze wzruszenia. Wiem, że o więcej nie mogliśmy prosić i że mamy za co dziękować do końca naszych dni. Wszystko bym oddała za to moje maleństwo i w ogień bym za nią skoczyła bez chwili wahania. Mam też ogromne poczucie odpowiedzialności, bo wiem że los tej istotki jest całkowicie zależny od nas. Każdego dnia jej szepczę, że nigdy jej nie zostawię, zawsze będę przy niej kiedy tylko będzie mnie potrzebować i będę jej zapewniać wszystko co tylko będę mogła aby była szczęśliwa. Myślę, że przed porodem nawet moje uczucie do męża nie było tak mocne, mimo, iż myślałam, że kocham go najmocniej jak umiem. Jednak dopiero teraz poznałam prawdziwy sens słów kochać nad życie bo kocham ich oboje bezgraniczne
Fab pieknie opisalas uczucia.

Ja od siebie moge dodac ze w koncu czuje spelnienie i nic nie jest wazniejsze od tych pieknych, wpatrzonych niebieskich ślepek.

Cytat:
Napisane przez Lambadaa Pokaż wiadomość
Miałam też 4 mm i generalnie nawet nie poczułam jak wypadł podczas siku więc myślę, że będzie bezboleśnie No i ogólnie można przeoczyć "ten moment" więc jak chcesz go złapać to sikaj przez gazę czy gaziki ;D Tak radzą, żeby dowiedzieć się jaki to typ kamienia.
Te większe kamienie są gorsze bo trzeba rozbijać ultradźwiękami, no i ranią moczowody.


Dziewczyny macie te misie-szumisie? Są dwa typy w internecie i nie wiem czym one się różnią? Jeden taka okrągła kuleczka, a drugi taki z odnogami jakby ;D Który jest lepszy? To w ogóle ma jakieś znaczenie?
Ja zamowilam na dzien matki ptaszka whisbear bo byla fajna promocja. Chyba dziala troche na Malutka
manufakturapiekna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-05, 21:36   #168
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Majówki 2016 - Sezon VII - Epizod Final Unboxing

Cytat:
Napisane przez manufakturapiekna Pokaż wiadomość
Zabcia Corcia pewnie robi podkop
Hahaha

Fab fajnie opisanie.
Urshoola bardzo szczerze, podobalo mi się.
Anne, spełnienie. Musi to być niesamowite uczucie
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-05, 22:24   #169
Mad_lenka
Rozeznanie
 
Avatar Mad_lenka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 852
Dot.: Majówki 2016 - Sezon VII - Epizod Final Unboxing

Cytat:
Napisane przez Lambadaa Pokaż wiadomość
Miałam też 4 mm i generalnie nawet nie poczułam jak wypadł podczas siku więc myślę, że będzie bezboleśnie No i ogólnie można przeoczyć "ten moment" więc jak chcesz go złapać to sikaj przez gazę czy gaziki ;D Tak radzą, żeby dowiedzieć się jaki to typ kamienia.
Te większe kamienie są gorsze bo trzeba rozbijać ultradźwiękami, no i ranią moczowody.


Dziewczyny macie te misie-szumisie? Są dwa typy w internecie i nie wiem czym one się różnią? Jeden taka okrągła kuleczka, a drugi taki z odnogami jakby ;D Który jest lepszy? To w ogóle ma jakieś znaczenie?

Ja mam szumisia kuleczkę. Właśnie zastosowałyśmy metody Karpa i sukces- Gaja przestała " marudzić" i zasneła.
Leży sobie na boczku, nad glową szumiś szuuuuu szuuuu, w buzi smoczek i lula. Ja tylko nie stosuje opatulania, bo go nie potrzebuje. Bardzo lubi swoje rączki dobrze się złożyło, że nie kupiłam woombie.
Mad_lenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-05, 22:57   #170
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - Sezon VII - Epizod Final Unboxing

Z tymi rękami chodzi o to, że takie małe dziecko jeszcze nie koordynuje ruchów rąk, więc jak wpadnie w "szał" to nimi macha, przeszkadza sam sobie i jeszcze bardziej się nakręca. Dlatego Karp jako pierwszy krok do uspokojenia wrzaskuna podaje spowijanie. Ale serio mówimy o ryku a nie o marudzeniu
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-05, 23:05   #171
sylwiakaa
Zadomowienie
 
Avatar sylwiakaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Katowice / London
Wiadomości: 1 636
Dot.: Majówki 2016 - Sezon VII - Epizod Final Unboxing

eh ciagle zauwazam cos niepokojacego u malej teraz szybki dyszacy oddech przez sen... wczesniej bo cos charczalo jej... ale nic w nosku nie widac... kiedy to przechodzi przy pierwszym dziecku??
__________________
W oczekiwaniu na maleństwo... <3
sylwiakaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-05, 23:14   #172
no_doubt
Wtajemniczenie
 
Avatar no_doubt
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2 041
Dot.: Majówki 2016 - Sezon VII - Epizod Final Unboxing

My mamy szumisia z odnogami...i nie powiem...czasami pomaga...

U nas karmienie nr 1

Sylwiakaa...ja cały czas jestem w strachu....boję się, że wszystko robię źle albo czegoś nie robię a powinnam....
__________________

TEN dzień: 09.08.2014
Nasze największe szczęście: 18.05.2016 r.
no_doubt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-05, 23:27   #173
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - Sezon VII - Epizod Final Unboxing

Cytat:
Napisane przez sylwiakaa Pokaż wiadomość
eh ciagle zauwazam cos niepokojacego u malej teraz szybki dyszacy oddech przez sen... wczesniej bo cos charczalo jej... ale nic w nosku nie widac... kiedy to przechodzi przy pierwszym dziecku??
Jak kopniemy w kalendarz to nam przejdzie myślę że już zawsze będziemy się martwić o nasze maleństwa, czy będą miały 20 godzin, dni, czy lat - jesteśmy matkami
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-06, 03:37   #174
gingerbre
Zakorzenienie
 
Avatar gingerbre
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 361
Dot.: Majówki 2016 - Sezon VII - Epizod Final Unboxing

Cytat:
Napisane przez sylwiakaa Pokaż wiadomość
eh ciagle zauwazam cos niepokojacego u malej teraz szybki dyszacy oddech przez sen... wczesniej bo cos charczalo jej... ale nic w nosku nie widac... kiedy to przechodzi przy pierwszym dziecku??
To naprawdę normalne. Luzik Mnie bawi jak przez sen zaczyna gaworzyc i to przeradza się w płacz i mąż juz cały w pogotowiu, jak by się paliło a ostatnio zastanawiał się, czy nie należy dziecku rąk myć, bo je ciągle do buzi ładuje ja przy nim to jestem mega zdystansowana oaza spokoju

---------- Dopisano o 02:36 ---------- Poprzedni post napisano o 02:35 ----------

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Śpij kobieto smacznie bo następna przespana noc może być za kilka lat dopiero
Ja dzisiaj tak sobie pomyślałam, że to baby musi dawać jakiś taki power, że człowiek mimo zmęczenia i bezsennych nocy, jest jak na haju

---------- Dopisano o 02:37 ---------- Poprzedni post napisano o 02:36 ----------

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Ja Karpa kupiłam przed porodem ale nie zdążyłam całego przeczytać. Może uda się któryś dzień w ogrodzie polezec na leżaczku i odczytać do końca
Wystarczy obejrzeć film na YouTube
__________________
"Terapeuta powiedział mi, że sposobem na prawdziwy wewnętrzny spokój jest kończenie tego, co się zaczęło.
Jak na razie skończyłem dwie paczki M&M’sów i czekoladowe ciasto.
Od razu czuję się lepiej."
gingerbre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-06, 04:29   #175
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Majówki 2016 - Sezon VII - Epizod Final Unboxing

Cholera, nie śpie od 4.30:/ I głupie myśli mam, czy z moja Małą wszystko w porządku jak Ona tak wyjść nie chce Ale sie martwie.
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-06, 04:32   #176
gingerbre
Zakorzenienie
 
Avatar gingerbre
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 361
Dot.: Majówki 2016 - Sezon VII - Epizod Final Unboxing

Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość
Cholera, nie śpie od 4.30:/ I głupie myśli mam, czy z moja Małą wszystko w porządku jak Ona tak wyjść nie chce Ale sie martwie.
Na pewno wszystko ok Moja mama czekała na mnie około 2 tygodni i oboje nie narzekamy Chociaż podobno jako niemowlę, byłam straszna maruda, ale teraz mam za swoje :P
__________________
"Terapeuta powiedział mi, że sposobem na prawdziwy wewnętrzny spokój jest kończenie tego, co się zaczęło.
Jak na razie skończyłem dwie paczki M&M’sów i czekoladowe ciasto.
Od razu czuję się lepiej."
gingerbre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-06, 04:55   #177
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Majówki 2016 - Sezon VII - Epizod Final Unboxing

Cytat:
Napisane przez gingerbre Pokaż wiadomość
Na pewno wszystko ok Moja mama czekała na mnie około 2 tygodni i oboje nie narzekamy Chociaż podobno jako niemowlę, byłam straszna maruda, ale teraz mam za swoje :P
W sumie moja na mnie też dwa tygodnie.
Ale super jestem nie wyspana, spalam jakies 4,5 godziny, jeśli dziś będą chcieli działać to będę pół przytomna. Ehh ten mózg kobity.
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-06, 05:02   #178
gingerbre
Zakorzenienie
 
Avatar gingerbre
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 361
Dot.: Majówki 2016 - Sezon VII - Epizod Final Unboxing

Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość
W sumie moja na mnie też dwa tygodnie.
Ale super jestem nie wyspana, spalam jakies 4,5 godziny, jeśli dziś będą chcieli działać to będę pół przytomna. Ehh ten mózg kobity.
Ale to chyba nawet dobrze :P ja przed cc zastanawiałam się, czy nie zarwac nocy, żebym następnego dnia była tak zmęczona, że nie mialabym siły się stresować niestety nie wyszło, ale plan byl dobry :P
__________________
"Terapeuta powiedział mi, że sposobem na prawdziwy wewnętrzny spokój jest kończenie tego, co się zaczęło.
Jak na razie skończyłem dwie paczki M&M’sów i czekoladowe ciasto.
Od razu czuję się lepiej."
gingerbre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-06, 05:07   #179
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Majówki 2016 - Sezon VII - Epizod Final Unboxing

Cytat:
Napisane przez gingerbre Pokaż wiadomość
Ale to chyba nawet dobrze :P ja przed cc zastanawiałam się, czy nie zarwac nocy, żebym następnego dnia była tak zmęczona, że nie mialabym siły się stresować niestety nie wyszło, ale plan byl dobry :P
Hehe ja tam chcialam się wyspac, ale nie wyszło. Głowa mnie nawet pobolewa z niewyspania.
Jade do szpitala na czczo, nie wiem czy dobrze. Ale jak beda chciali jakies badania zrobic czy coś? Tak zeby sobie nie pluć w brode,ze moglam nie jesc i np poród przesuną czy coś.
Najwyzej mąż mi skoczy po jakieś jedzonko.
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-06, 05:14   #180
gingerbre
Zakorzenienie
 
Avatar gingerbre
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 361
Dot.: Majówki 2016 - Sezon VII - Epizod Final Unboxing

Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość
Hehe ja tam chcialam się wyspac, ale nie wyszło. Głowa mnie nawet pobolewa z niewyspania.
Jade do szpitala na czczo, nie wiem czy dobrze. Ale jak beda chciali jakies badania zrobic czy coś? Tak zeby sobie nie pluć w brode,ze moglam nie jesc i np poród przesuną czy coś.
Najwyzej mąż mi skoczy po jakieś jedzonko.
Ja nie byłam na czczo i tak mi zrobili badania. Tzn. śniadanie jadłam kolo 5, a zanim trafiłam na oddział było kolo 13, wiec można powiedzieć, że jednak na czczo, a w szpitalu byłam przed 8. Na Twoim miejscu bym coś zjadła, chyba, że ten szpital z mega ekspresowego przyjęcia słynie, w co wątpię
__________________
"Terapeuta powiedział mi, że sposobem na prawdziwy wewnętrzny spokój jest kończenie tego, co się zaczęło.
Jak na razie skończyłem dwie paczki M&M’sów i czekoladowe ciasto.
Od razu czuję się lepiej."
gingerbre jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-25 16:43:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:14.