Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniowe 2016 - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-06, 10:04   #751
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

dzień dobry

Kasia oby jedna kreska ...
Kruszynka moja kuzynka ma ten woreczek i jest zadowolona) tylko gondola w porównaniu z moja jest malutka

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Kinia to częste zjawisko bo dziecko traci swoje poczucie Bezpieczeństwa przy zmianie miejsca...oby szybko się przyzwyczaił

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 10:18   #752
keas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 475
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Hej

Uaoo kciuki za test!

Casaa moje dziecko tez nie ma zebow

Kamilka oby katarek szybko przeszedl.
keas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 10:19   #753
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Kinga Szymek na pewno sie przyzwyczai ale wiadomo ze w domu najlepiej
Brawa dla bratowej!
Mi sie nie wydaje - wokol mnie panuje prawdziwy baby boom!
Oprocz mnie w tym roku rodzila moja siostra, a za chwile 4 kolezanki maja terminy

U nas z kolei Jaska nic nie ruszalo i nawet bedac u tesciow 300km od domu spal jak kamien

Kamila zdrowka dla Malej!

Dotka to Witek spryciarz! Ale właśnie w tym calym rozszerzeniu doety to te ich miny sa najsmieszniejsze Jasiek jak dostaje wode z butli to taaaaki oszolomiony wrecz zniesmaczony ale on jest mega zarlok wiec wszystko przyjmie :d
Za to jak probowal banana to przytrzymywal lapkami moja dlon, tez Wam wrzuce filmik na fejsa

Oo Casaa to faktycznie Maly moze pozniej zabkowac.

Uaoo za test!

U nas dzis od rana dwie kupy

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 10:40   #754
86ewula
Rozeznanie
 
Avatar 86ewula
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 694
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Malwi wszystkiego najlepszego dla Wojtusia. Mamy chłopaków z jednego dnia

Mój też się dźwiga. W huśtawce łapie się za rurkę z boku i próbuje się podciągnąć. Wszystkie pozycje pół leżące da złe. Nawet nie kupuje juz krzesełka z regulowanym oparciem bo z tym wariatem to bez sensu jak on chce siedzieć i koniec.

Wczoraj byliśmy w odwiedziny u starszej o 3ms od Dawidka kuzynki. Siedzi już ,prawie wszystko już je. . Zupełnie inne dziecko. .. ! Boże to już za 3ms i takie zmiany. .. trochę jestem ciekawa tego ale i przerażona. ..

Kinga dobrze że dojechaliscie bezpiecznie .
Gratulacje dla bratowej. Duży chłopak.

Magda gratulacje za ząbki !!! Super !
U nas na górze dalej jest ostry róg zęba ale zanim zajdzie cały to jeszcze trochę moim zdaniem.

Kamilka ... Zdrówka dla Martynki. ..

Uaoo kciuki za jedną kreskę

My dostaliśmy wczoraj smoczek z siateczką do podawania pokarmu i kubek lovi 360 ale dużą pojemności wiec trochę poczeka.
Smoczek będziemy testować a kubek fajny bo nic z niego nie leci do puki się nie zassie brzegu. Super rozwiązanie.

Edytowane przez 86ewula
Czas edycji: 2016-06-06 o 10:43
86ewula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 11:11   #755
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych jubilatów!
Zdrowia dla Martynki.
Uaoo, ja też zrozumiałam, że chcesz się starać o kolejne

Ja kupiłam ten kubek treningowy lovi, ciekawe jak Kornela da sobie, nim radę
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 11:48   #756
MietaZCytryna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 424
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Heloł

Dziecko mi śpi w chuście, to mam czas napisać 😊

Kurcze, już chyba wszyscy dietę rozszerzają, tylko nie my 😊 a ja i tak jeszcze 2 miesiące chce czekać, bo Jagoda wczoraj skończyła 4 miesiące dopiero 😎

Kinga, dobrze że dojechaliście fajnie. Oby Szymkowi się podobały wakacje 😊

Gratuluję wszystkim ząbków. U nas się trochę od wczoraj wyciszyło, chyba przestały ją męczyć, bo ma dobry humorek. Więc nadal czekamy 😜

Jutro popołudniu w końcu na szczepienie idziemy, trzymajcie kciuki.
Aa Ahnessy, ja rezygnuje ze środowego chustospotkania, dużo dzieci tam będzie, to nie chce ryzykować z Jagodą po szczepieniu.

Ja to mam jakiś kryzys ostatnio, szybko tracę cierpliwość do Młodej i się złoszczę na nią, nie mam weny żeby się z nią bawić i w ogóle nic fajnego razem nie robimy czuję się jak ch*jowa matka
MietaZCytryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 12:04   #757
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Mięta ja też nie rozszerzam jeszcze

Kupiłam dzisiaj lobuzowi wdzianko na ślub
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-06, 12:06   #758
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Mięta, gorszy okres nie czyni z Ciebie ch*jowej matki, i tak jesteś na pewno najlepszą matką jaką mogłoby mieć twoje dziecko. Jesteś tylko człowiekiem, każdy ma gorsze dni.

Ja wczoraj też miałam moment takiego smutku i płakałam nad sobą i dzieckiem. A wszystko przez to, że jak jadła to mnie tak śmiesznie skrobała rączką, i pomyślałam czy będę kiedyś pamiętać te wszystkie drobiazgi? I zrobiło i się przykro, bo ja bardzo mało pamiętam z tych pierwszych tygodni, były dla mnie ciężkie i chyba mój mózg wyparł je z pamięci. I tak smutno mi się zrobiło, że nie umiałam się tylko cieszyć tym okresem :-( To dopiero jest ch*jowa matka....
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 12:42   #759
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Mieta my rozszerzamy no ale u nas juz 6mcy na karku jak mial 4 to nawet o tym nie myslalam zreszta rozszerzanie to za duzo powiedziane, to takie smakowanie na razie.

Ruda ojj rozumiem Cie. Szczerze mowiac ja dopiero tak kolo lutego wiecej pamietam. Ten grudzien i styczen byl dla nas okropny.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 12:52   #760
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Mieta my rozszerzamy no ale u nas juz 6mcy na karku jak mial 4 to nawet o tym nie myslalam zreszta rozszerzanie to za duzo powiedziane, to takie smakowanie na razie.

Ruda ojj rozumiem Cie. Szczerze mowiac ja dopiero tak kolo lutego wiecej pamietam. Ten grudzien i styczen byl dla nas okropny.
Dotka, no ale Ty miałaś realny powód. A ja? Księżna pani zdołowana, świat jej się zawalił, bo jej się dziecko urodziło....

No i u nas też trudno powiedzieć, że rozszerzamy, pierwszy raz wczoraj marchewkę dostała, może że 3 porcje wielkości paznokcia A ma 5 mcy skończone.
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 12:57   #761
kogielmogiel
Rozeznanie
 
Avatar kogielmogiel
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 882
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Kamilka zdrówka dla Martynki!
My też jeszcze nie rozszerzamy, zaczniemy pod koniec lipca dopiero.
U nas też stan zębów zerowy, ale ja mialam bardzo pozno wiec sie nie stresuje.
__________________
kogielmogiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-06, 13:04   #762
Magdusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Magdusiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 496
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Kinga oby Szymus się szybko zaaklimatyzowal


Uaoo tak myślałam żeby może herbatkami ją przekupic no ale czystą wodę też jakoś musi jednak załapać ;-)


Dotka brawa dla Witusia. Rozwija się chłopak blyskawicznie;-)



Uaoo oby wyskoczyła tylko jedną krecha


Mojemy dziecku też wszędzie dobrze. Oby tylko mamcia z cycem była w poblizu


Mieta spokojnie my też jeszcze nie rozszerzamy poza polizaniem kilka razy jablka ;-)
Kciuki za szczepienie i brak NOPów.
__________________


Serduszko malutkie

Magdusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 13:23   #763
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Ewusia, cóż niezależnie od tego czy mi się spieszy czy nie, nic nie zrobię jeśli nie jest gotowa
No dokładnie, na siłę nie zmusisz





Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
O wlasnie, a sie zastanawialam czy macie zeba, bo to byla dwójka i u nas teraz tez mi sie wydaje, ze górna dwojka idzie. A tu taki znikający ząb
Co do @, to test moze zrób? Magdzie pomógł

Codziennie coś daję Ale to są ilości dosłownie znikome no i jak to BLW - on jakoś dużo tego nie zje, doslownie ze dwa kęsy max.
Po prostu jak ja coś jem, to mu daję do polizania/pociumkania. I tak większość przeżuwa, posmakuje, bada teksturę i wypluwa.
Za nami chleb, marchewka, arbuz, truskawki, jablko,maslo orzechowe, ogórek, papryka. Na 'prawdziwe' BLW poczekam chyba aż usiądzie, bo będzie to wygodniejsze (wsadzam do fotelika i niech je, bo tak to on caly w tym jedzeniu i ja tez). Prawdziwe BLW, tzn. że będę coś tam np. z Alaantkowego gotować.Na razie to szkoda roboty, wole żeby tak 'przy okazji' coś skubnął. No i na tym etapie to jest tak naprawdę tylko dla smaku i zbadania tekstury.

EDIT: bo w koncu nie dopisalam

Idzie mu bardzo dobrze! Wręcz jestem zaskoczona, bo mnie się wydawalo, że taki malutek to nie będzie miał pojęcia co zrobić np. z jabłkiem w całosci itd. A on normalnie to jedzenie ciumka/odgryza/przeżuwa. Jak mu nie pasuje, to odkrztusza i wypluwa. Muszę kiedyś filmik nagrać jak TŻ bedzie w domu, bo mlody się rzuca na jedzenie, a potem jest zaskoczony tym, ze to takie dziwne i nieraz wypluwa z takimi smiesznymi minami wczoraj wyplul chleb i cos tam gadał i wyszło to centralnie jak BLEEEE, sikalismy ze smiechu

Aha, jedynie co, to trzyma sobie sam jedzonko, wklada do buzi, ale generalnie woli jak ja mu trzymam Jak je to je, ale jak np. poprawię mu w ręce, bo mu się np. wyślizguje, to juz potem sam nie chce trzymać, jak się kapnie,że matka moze trzymac
Super że Wam tak świetnie idzie




Cytat:
Napisane przez uaoo Pokaż wiadomość
nie zaczynamy starań, denerwuje się bo się spóźnia
z rana zrobię ten cholerny test





Cytat:
Napisane przez MietaZCytryna Pokaż wiadomość
Heloł

Dziecko mi śpi w chuście, to mam czas napisać 😊

Kurcze, już chyba wszyscy dietę rozszerzają, tylko nie my 😊 a ja i tak jeszcze 2 miesiące chce czekać, bo Jagoda wczoraj skończyła 4 miesiące dopiero 😎

Kinga, dobrze że dojechaliście fajnie. Oby Szymkowi się podobały wakacje 😊

Gratuluję wszystkim ząbków. U nas się trochę od wczoraj wyciszyło, chyba przestały ją męczyć, bo ma dobry humorek. Więc nadal czekamy 😜

Jutro popołudniu w końcu na szczepienie idziemy, trzymajcie kciuki.
Aa Ahnessy, ja rezygnuje ze środowego chustospotkania, dużo dzieci tam będzie, to nie chce ryzykować z Jagodą po szczepieniu.

Ja to mam jakiś kryzys ostatnio, szybko tracę cierpliwość do Młodej i się złoszczę na nią, nie mam weny żeby się z nią bawić i w ogóle nic fajnego razem nie robimy czuję się jak ch*jowa matka
Ja nie rozszerzam za 3 tygodnie Konradek kończy 6 miesięcy i wtedy zaczynamy powoli BLW dziś mamę w to wtajemniczalam, wykazała zrozumienie

za szczepienie
My jutro mamy...

A mamą jesteś super

Mały Maruda od rana ale nawet jakoś śpi na spacerze (z przerwami dużymi ), byłam w urzędzie skarbowym i w spółdzielni załatwiać papiery do sprzedaży mieszkania (bo za tydzień sprzedajemy) a teraz na ławce siedzę bo kij wie kiedy znów się obudzi, lepiej się nie oddalać
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 13:26   #764
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

wyczarowałam sobie... OKRES!!!
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 13:50   #765
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Kinga oby Szymek się szybko zaaklimatyzowal.

U nas ząbków też jeszcze niet. Chociaż się zastanawiamy bo mamy wrażenie że dolne dziaselko lekko rozpulchnione, ale może to tylko jakiś mój wymysł Ale ja miałam pierwszego zabka w okolicach 7 miesiąca, mąż podobnie.

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

Ruda ja Cię rozumiem Ten początkowy okres to było dla mnie chroniczne zmęczenie, koszmarny ból rany, szalejące hormony ... ciężko było mi się cieszyć tym czasem.
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 14:11   #766
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez uaoo Pokaż wiadomość
wyczarowałam sobie... OKRES!!!
Też poproszę
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 14:27   #767
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Szybkie pytanie - bluzeczka od teściowej, wygląda jak z epoki Abby, ma w składzie 65% poliestru, 35% bawełny. Wyrzucić czy będę stronnicza?
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 14:30   #768
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez uaoo Pokaż wiadomość
wyczarowałam sobie... OKRES!!!






Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Szybkie pytanie - bluzeczka od teściowej, wygląda jak z epoki Abby, ma w składzie 65% poliestru, 35% bawełny. Wyrzucić czy będę stronnicza?
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 14:33   #769
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ruda moim zdaniem nie trzeba miec realnego pwoodu do dola. To sa hormony, stres, zycie przewrocone do gory nogami.
Ja mialam powod ale jakby nie ta cala sytuacja to raczej tez nie sadze zebym 24h/dobe skakala z radosci zreszta chyba wiekszosc z nas doswiadczyla tu wiekszego lub mniejszego dola..

Co do bluzki to.. glupio pytasz
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-06, 14:36   #770
Magdusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Magdusiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 496
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ruda pochwal się bluzeczka

Kurcze moje dziecko śpi od 12 już zaczynam się martwić :-/


Centrum Zdrowia Dziecka zamyka 4 oddzialy. Szczerze to jestem trochę oburzona. Żeby kasę przedkladac ponad zdrowie dzieciaków. Paranoja jakaś. Ja rozumiem wszystko male zarobki no ale mimo wszystko tak to być nie powinno...
__________________


Serduszko malutkie


Edytowane przez Magdusiaaa
Czas edycji: 2016-06-06 o 14:53
Magdusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 14:36   #771
keas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 475
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ruda ja bym nie wurzucala, oddaj do pojemnikow PCK.

Olaf dzisiaj zrobil 3 kupy! a zawsze robil co 3 -4 dni.
keas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 14:53   #772
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez keas Pokaż wiadomość
Ruda ja bym nie wurzucala, oddaj do pojemnikow PCK.

Olaf dzisiaj zrobil 3 kupy! a zawsze robil co 3 -4 dni.
Keas, to miałam na myśli, pisząc, że wyrzucę, zazwyczaj ubrania tam wrzucam, jeśli się nadają. Wkleję fotę jak Kornelka ze mnie zejdzie.
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 15:06   #773
hariett
Zadomowienie
 
Avatar hariett
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 654
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

My po wizycie
Młody ma nadmiar fosforanów :/ lekarka wini moją dietę opartą głównie na mleku i jego prEtworach. Mam je odstawić, a młodemu mam zacząć rozszerzać dietę, żeby jednak mniej tych fosforanów z mlekiem dostawał
Z mleka rezygnuję, a z rozszerzaniem poczekam chociaz do 5 mec i tak jak radziły midziewczyny na grupie blw będę papki dodatkowo rozwadniać i podawać z butli do kaszek . Ale kurcze, tak strasznie mi przykro...
__________________

hariett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 15:10   #774
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Hariet, ale o co chodzi z tymi fosforanami?
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 15:28   #775
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Hariett czytalam na fb... moze jeszcze z kims skonsultuj?
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 15:59   #776
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Mieta no co Ty normalna sprawa. Siedzimy z dzieciakami na okrągło trudno tryskac humorem i energia 24 na dobę

My z rozszerzeniem czekamy do początku lipca Mlody ma 5 miesiecy mielismy startować wczesniej ale na razie tylko banana polizal

Uaoo ale fart

E no i pewnie ze większość z nas miala ciężkie początki. U mnie sie obeszlo bez baby bluesa ale to ciagle niewyspanie brrr no świat wywalony do góry nogami w końcu!

O kurcze Hariett pierwsze slysze o tych fosforanach no ale skoro trzeba to trzeba choć ciekawe czy po prostu samo wyeliminowanie nabialu z Twojej diety nie wystarczy.

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 16:00   #777
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Hariett, ja tez bym jeszcze z innym lekarzem sie konsultowala.

Magdusia, a w jaki inny sposob pielegniarki maja zaprotestowac? 😊

Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 17:43   #778
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez hariett Pokaż wiadomość
My po wizycie
Młody ma nadmiar fosforanów :/ lekarka wini moją dietę opartą głównie na mleku i jego prEtworach. Mam je odstawić, a młodemu mam zacząć rozszerzać dietę, żeby jednak mniej tych fosforanów z mlekiem dostawał
Z mleka rezygnuję, a z rozszerzaniem poczekam chociaz do 5 mec i tak jak radziły midziewczyny na grupie blw będę papki dodatkowo rozwadniać i podawać z butli do kaszek . Ale kurcze, tak strasznie mi przykro...


Może faktycznie to jeszcze skonsultować...
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 19:21   #779
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ech musze sie wyzalic, bo tak mi sie przykro zrobilo i w ogole niefajnie. Wiecie, ze ide na wesele w sb do kuzyna (jest to moja najblizsza rodzina), pani mloda robila w sb panienski, znamy sie, czesto sie gdzies tam spotykamy na grilach, ogniskach i spotkaniach rodzinnych i raczej kontakt mamy dobry. Zrobilo mi sie cho.l.ernie przykro, ze nawet nie zapytala czy chcialabym przyjsc. Ja wiem, ze to jest sprawa pani mlodej, kogo zaprasza, ale kurde zone kuzyna zaprosila. Tak sie tylko chcialam wyzalic. Nie wiem czy kierowala sie tym, ze mam male dziecko. Smutno mi sie zrobilo, pewnie bym nie poszla, ale chodzi o sam fakt. Zapewne odwdziecze sie przy swoim weselu
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 19:24   #780
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Malwi przejmujesz się pewnie założyła że masz dziecko to nawet się nie napijesz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-29 22:48:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:54.