Medycyna estetyczna dla POCZĄTKUJĄCYCH!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-20, 18:35   #1
staszkiewiczmarta
Przyczajenie
 
Avatar staszkiewiczmarta
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 21

Medycyna estetyczna dla POCZĄTKUJĄCYCH!!


Cześć dziewczyny!

Jak to w stolicy życie pędzi z prędkością światła praca dom praca.Jestem aktywną zawodowo kobietą, która często podróżuje, rzadko udaje mi sie znaleźć chwilę wolnego, a jak już to chce ją poświecić rodzinie ! Raczej jestem osobą która woli robić cos dla kogoś niż dla siebie. Jednak ostatnio powiedziałam sobie stop! Marta zwolnij, odpocznij, zajmij sie SOBĄ ! I tak z dnia na dzień poszłam do fryzjera, trenuje z trenerem i jestem trakcie mojej małej metamorfozy!!!!!! Zmieniłam fryzurę, zmienia się też moje ciało(schudłam 4kg) ale nadal to jeszcze nie to. Ostatnio dużo czytam o zabiegach medycyny estetycznej, ale opinie są podzielone z jednej strony super rezultaty z drugiej są bardzo inwazyjne!

Kochane poradźcie od czego powinno się zacząć ? Oczywiście nie chodzi mi o efekt napompowanej kaczki. Mam przede wszystkim problem z sińcami pod oczami, skóra jakaś taka poszarzała, a już nie wspominam o zmarszczkach. hehe W sumie wszystko przydałoby się naprawić albo wymienić na nowe Ale to nie wchodzi w gre. Chodzi mi głównie o naturalny efekt, dlatego jeśli macie jakieś doświadczenie polećcie jakieś zabiegi dla początkujących!

Dziękuję za pomoc
staszkiewiczmarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 21:54   #2
olganowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 3
Dot.: Medycyna estetyczna dla POCZĄTKUJĄCYCH!!

Cześć Marta, dobrze że zaczęłaś taki wątek, bo ja też jestem w tym temacie jak dziecko we mgle. Nie wiem od czego zacząć, czy iść do pierwszego lepszego salonu medycyny estetycznej, testować na sobie czy iść do kogoś z polecenia. Wiem natomiast, że chciałabym się odmłodzić nieco, wyglądać bardziej atrakcyjnie, naturalnie i świeżo. Nawet mój psycholog uważa, że to dobry pomysł. Szukałam opinii o lekarzach zajmujących się medycyną estestyczną na xxx ale to mi niewiele daje. Pomóżcie, pokierujcie mnie. Z góry dziękuję.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-05-25 o 15:26 Powód: Link.
olganowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 09:15   #3
roszpunkaa
Przyczajenie
 
Avatar roszpunkaa
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 13
Dot.: Medycyna estetyczna dla POCZĄTKUJĄCYCH!!

Cześć może dodam od siebie że zanim wybierzecie się do lekarza po pomoc to poczytajcie sobie o różnych zabiegach z med.estetycznej bo często gęsto jest tak że lekarz po konsultacji od razu może wykonać zabieg jaki zaproponuje jeśli nie będzie przeciwwskazań. Więc dobrze wiedzieć o czym się rozmawia

Zabiegów i metod jest mnóstwo. Ich dobór zależy od problemu i cech indywidualnych każdej z nas, nie wątpliwie trafić w dobre ręce które nam pomogą to szczęście.
roszpunkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 21:16   #4
staszkiewiczmarta
Przyczajenie
 
Avatar staszkiewiczmarta
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 21
Dot.: Medycyna estetyczna dla POCZĄTKUJĄCYCH!!

Cytat:
Napisane przez roszpunkaa Pokaż wiadomość
Cześć może dodam od siebie że zanim wybierzecie się do lekarza po pomoc to poczytajcie sobie o różnych zabiegach z med.estetycznej bo często gęsto jest tak że lekarz po konsultacji od razu może wykonać zabieg jaki zaproponuje jeśli nie będzie przeciwwskazań. Więc dobrze wiedzieć o czym się rozmawia

Zabiegów i metod jest mnóstwo. Ich dobór zależy od problemu i cech indywidualnych każdej z nas, nie wątpliwie trafić w dobre ręce które nam pomogą to szczęście.
Roszpunko piszesz że to szczęście trefić w dobre ręcę, tylko gdzie takie ręce znaleźć. W stolicy gabinet na gabinecie a tak naprawdę nie ma gdzie iść :/ Dużo czytam o zabiegach medycyny estetycznej bo zabieram sie za to już od jakiegoś czasu, jednak nadal nie wiem od czego powinnam zacząc...
staszkiewiczmarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 13:02   #5
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Medycyna estetyczna dla POCZĄTKUJĄCYCH!!

Nie wiem jak wygląda efekt "napompowanej kaczki" ale musi to być niecodzienny widok hehe... A poważnie to podobnie jak Ty czas płynie mi stanowczo za szybko ale w przeciwieństwie do Ciebie potrafię wygospodarować czas tylko dla siebie - to mój niczym niezmącony zdrowy egoizm Pytasz od czego zacząć? Najlepiej od wizyty u lekarza medycyny estetycznej. Jednak lekarza z tzw. twarzą o jeden botoks za daleko ominęłabym szerokim łukiem. Mniemam, że będzie dążył do podobnych efektów u Ciebie. A gdzieś przecież leży granica dobrego smaku, której nie chciałabyś przekroczyć? Z ogródka moich przemyśleń: powinnaś zacząć od mezoterapii ( twarz+oczy+szyja ) oraz odpowiedniej codziennej pielęgnacji. Jeśli zdecydujesz się na ten zabieg lekarz zaproponuje Tobie najlepszy dla twarzy koktajl ( brzmi apetycznie ), który ma silne właściwości nawilżające oraz poprawi napięcie twarzy. Zabieg należy powtórzyć ale efekty są naprawdę świetne. Zwłaszcza na okolice oczu. Niewielu lekarzy decyduje się na kwasy pod oczami z uwagi na powikłania. To co wyczytasz w gazetach czy internecie to w dużej mierze reklamy. Zdjęcia... często - dla mnie - nie do zaakceptowania. Lukrowane do tego stopnia, że z mojego laptopa cukier wypływa
Po zabiegu warto stosować kosmetyki przyspieszające gojenie się skóry i włączyć je do codziennej pielęgnacji. Np. serum z wit. C, A i antyoksydanty. Tu nie zaproponuję niczego mądrego. Każda cera lubi coś innego. Moja na przykład nie toleruje wit.C w formie kwasu l-askorbinowego. Przereklamowany i drogi CE Ferulic, który powierzchownie rozświetli twarz i owszem ale nie ma możliwości penetracji do skóry; dużo tańszy Flavo-c bardzo szybko utlenia się zatem nie robi niczego dobrego dla cery. Mnie ponadto ten typ wit. C uczula. Wit. A tylko i wyłącznie w produktach aptecznych. I voila!
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 20:47   #6
staszkiewiczmarta
Przyczajenie
 
Avatar staszkiewiczmarta
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 21
Dot.: Medycyna estetyczna dla POCZĄTKUJĄCYCH!!

LaMary, rzeczywiście z domową pielęgnacją jestem na bakier. Niby toaletka zastawiona kremami ale nie pamiętam kiedy któryś uzywalam, szczerze mówiąc mozliwe ze po prostu są już przeteminowane:/ Troche to wszystko ostatnio zaniedbalam dlatego też, zamierzam wytoczyć ciężkie działa i stąd moje pytanie o medycyne estetyczną.

Sporo vczytałam własnie o tej mezoterapii a ty z niej korzystalaś, to rzeczywiści jest takie bolesne???
staszkiewiczmarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 08:35   #7
Pankakes
Przyczajenie
 
Avatar Pankakes
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 29
Dot.: Medycyna estetyczna dla POCZĄTKUJĄCYCH!!

Cytat:
Napisane przez staszkiewiczmarta Pokaż wiadomość
LaMary, rzeczywiście z domową pielęgnacją jestem na bakier. Niby toaletka zastawiona kremami ale nie pamiętam kiedy któryś uzywalam, szczerze mówiąc mozliwe ze po prostu są już przeteminowane:/ Troche to wszystko ostatnio zaniedbalam dlatego też, zamierzam wytoczyć ciężkie działa i stąd moje pytanie o medycyne estetyczną.

Sporo vczytałam własnie o tej mezoterapii a ty z niej korzystalaś, to rzeczywiści jest takie bolesne???
Cześć pozwole sobie dołączyć się do dyskusji, mezoterapia nie jest bolesna, choc nie nalezy do jakis super przyjemnych zabiegów - nakluwanie skory igla jest fajnie jedynie chyba dla masochistów
Zgadzam sie jednak, ze to dobry wstep do dbania o siebie czysto w gabinecie - zabieg w duzej mierze ni jest inwazyjny i po kilku dniach slady po nakluciach znikaja a cera faktycznie jest bardziej odzywiona.

Rzuce jeszcze temat laseroterapii - wiele moich kolezanek stawia na lasery i nie korzysta z zabiegow iniekcyjnych - poczytaj troche o tym bo oferta na rynku jest naprawde spora. Swoja droga troche kiepski czas po laserze kilka dni napewno bedziesz wylaczona z aktywnosci, ale co zrobic

Moje doświadczenia to taki miks wszystkiego co daje naturalny efekt - robilam mezo, osocze, laser i botoks, jak cos pytaj moge ci dac wiecej info w razie czego

Na koncu choc to najważniejsze - pielegnacja domowa to najważniejsza spraw - nie wiem czy masz dzieci czy czy nie na twoim miejscu dogadalabym sie z mezem zeby miec dla siebie chociaz 2 godziny min co drugi dzien zrob sobie maseczke, jakis domowy peeling, idz na spacer lub spotkaj sie z kolezankami - nic tak nie poprawia naszej urdoy jak prawdziwy relaks
Pankakes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-02, 10:39   #8
staszkiewiczmarta
Przyczajenie
 
Avatar staszkiewiczmarta
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 21
Dot.: Medycyna estetyczna dla POCZĄTKUJĄCYCH!!

Właśnie ! też ostatnio wychodzę z tego założenia, że czas najwyższy zrobić coś dla siebie! Jestem już na dobrej drodze tych zmian i powiem wam kochane, że myślałam zawsze że ciężko jest znaleźć czas na własne potzreby, a właśnie że nie!!! Wszystko to kwestia dobrej ORGANIZACJI im więcej obowiązków ty lepiej potrafie zaplanować dzień )

Właśnie ostatnio mi koleżanka cos mowiła a wampirzym liftingu to jest właśnie to osocze ?? Podobno po zabiegu wygląda się strasznie, chyba dlatego ta nazwa "wampirzy"
staszkiewiczmarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 10:49   #9
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Medycyna estetyczna dla POCZĄTKUJĄCYCH!!

Zabieg mezoterapii do przyjemnych nie należy Zresztą żaden zabieg z użyciem igieł nie przepełnia mnie radością Mój niski próg bólu leci ostro w dół gdy widzę igłę ale co się nie robi dla piękna Osobiście wolę mezoterapię od np. karboksyterapii. To dopiero hardkor! Ale fakt, że efekt po karbo niebotyczny.
A co do pielęgnacji to czytam, że u Ciebie troszeczkę z nią nie po drodze masz... A to podstawa! Fakt że latem to sobie często dużo odpuszczamy w pielęgnacji ale filtry koniecznie stosuj! Odwdzięczy Ci się cera w przyszłości Ja o pielęgnacji mogłabym gadać w nieskończoność. W sklepie z kosmetykami ( zarówno pielęgnacja jak i kolorówka ) tracę zdolność racjonalnego myślenia. Ale na mojej półce nie stoi/leży za dużo... Moje oczekiwania są mocno wygórowane. I nie chodzi o kremy marek selektywnych ( wiem co piszę ) Owszem koncerny proponują ciekawe produkty ( marka, dizajn, składniki itd.) Jednak lista składników długa a stężenia małe niestety. Oczywiście przyjemność użytkowania nie podlega często dyskusji i ta przyjemność luksusu ale chyba nie o to chodzi... Zresztą nie wynaleziono pielęgnacyjnego cudotwórcy stąd te tłumy w gabinetach medycyny estetycznej
Moje propozycje na początek żeby od razu nie nadwerężyć kieszeni: rano serum z wit.C, na to krem. Na wieczór krem z wit A . Jeśli cera wrażliwa retinole zacznij stosować jesienią. Dobre kremy z dobrym składem ma Avene. Niestety retinol może wysuszyć cerę. Proponuję na krem olejek albo serum nawilżające. Wszystkie kosmetyki należy kupować w aptece, np. la squalana - na wszystko , tanie serum nawadniające Dermedic, sera z Sesdermy, droższe Medik8. A skórę pod oczami możesz potraktować tymi samymi kremami, jeśli wrażliwa krem pod oczy.
Lasery jak najbardziej, mogą również być idealnym rozwiązanie ale tego typu zabiegi musisz odłożyć na jesień. Ale to Dr zadecyduje co będzie najlepsze dla Ciebie

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Tak, tak, spotkania z koleżankami... od tego powinnam zacząć. Dobre wino czy dwa. Opróżniamy i skutecznie żegnamy się z rozumem. Ale wtedy nie dostrzegamy u siebie żadnych wad. Jakich wad???
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 18:48   #10
roszpunkaa
Przyczajenie
 
Avatar roszpunkaa
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 13
Dot.: Medycyna estetyczna dla POCZĄTKUJĄCYCH!!

Niestety sama szukam dobrego specjalisty w Warszawie, pisałam już wcześniej na innym wątku z prośbą o polecenie kogoś ale nic nie znalazłam, szkoda bo botoks dawno mi puścił a do mojej lekarki mam 450 km! Napiszę Wam kilka zdań o mezoterapii ja osobiście polecam i miałam wykonaną ale za pomocą mojej naturalnej substancji czyli osocza bogatopłytkowego. Rok temu przechodziłam serię 3 zabiegów na twarz i powiem Wam że rewelacja. Zabieg polega na pobraniu krwi pacjenta, odwirowaniu czyli oddzieleniu czerwonych krwinek i osocza i ponownym wstrzyknięciu tylko osocza! Następuje niesamowita stymulacja skóry, wyglądałam młodziej i promienniej zmarszczki się wygładziły a sama skóra była bardziej nawilżona chętnie bym powtórzyła ten zabieg tylko jeszcze nie wiem gdzie pozdrawiam
roszpunkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 09:59   #11
Pankakes
Przyczajenie
 
Avatar Pankakes
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 29
Dot.: Medycyna estetyczna dla POCZĄTKUJĄCYCH!!

Cytat:
Napisane przez staszkiewiczmarta Pokaż wiadomość

Właśnie ostatnio mi koleżanka cos mowiła a wampirzym liftingu to jest właśnie to osocze ?? Podobno po zabiegu wygląda się strasznie, chyba dlatego ta nazwa "wampirzy"
Kochana, sama się dziwie skąd wzieli te nazwe - osocze to nie krew wiec wcale nie wyglada to strasznie, widok nie wiele sie rozni od normalnej mezoterapii Osocze jest fajne, ale ja nie mam z tym zadnych doswiadczen wiec ci nie powiem - troche nie do konca wierze w jego magiczne dzialanie choc jestem przekonana ze zawsze lepiej korzystac z naturalnych substancji niz jakiekowliek preparatow

Swoja droga wracajac do mojej opinii, nie chcialabym zebys odczula, ze zabiegi sa straszne, to troche jak z dentysta, malo kto to lubi ale jest do przezycia i trzeba troche pocierpiec na fotelu zeby miec zdrowie zeby - nie boj sie wszystko jest dla ludzi

Z laserami niestety to prawda - pora roku nie sprzyja wiec warto to odlozyc na mniej sloneczne dni

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

Cytat:
Napisane przez roszpunkaa Pokaż wiadomość
Niestety sama szukam dobrego specjalisty w Warszawie, pisałam już wcześniej na innym wątku z prośbą o polecenie kogoś ale nic nie znalazłam, szkoda bo botoks dawno mi puścił a do mojej lekarki mam 450 km! Napiszę Wam kilka zdań o mezoterapii ja osobiście polecam i miałam wykonaną ale za pomocą mojej naturalnej substancji czyli osocza bogatopłytkowego. Rok temu przechodziłam serię 3 zabiegów na twarz i powiem Wam że rewelacja. Zabieg polega na pobraniu krwi pacjenta, odwirowaniu czyli oddzieleniu czerwonych krwinek i osocza i ponownym wstrzyknięciu tylko osocza! Następuje niesamowita stymulacja skóry, wyglądałam młodziej i promienniej zmarszczki się wygładziły a sama skóra była bardziej nawilżona chętnie bym powtórzyła ten zabieg tylko jeszcze nie wiem gdzie pozdrawiam
Jak chcesz moge Ci polecic na priv kogoś sprawdzonego na "własnej skórze" z Warszawy - dotychczas przyjmowała jedynie w Krakowie ale od pary tygodni ma nową placówke w stolicy
Pankakes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-04, 11:53   #12
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Medycyna estetyczna dla POCZĄTKUJĄCYCH!!

Cześć Marto,

na pewno odradzam robienie tego na hurra. Trzeba pamiętać, że niemal każdy zabieg medycyny estetycznej ma przeciwskazania i możliwe skutki uboczne, nawet zwykłą mezoterapią można sobie trwale zaszkodzić. Dlatego przed udaniem się na jakikolwiek zabieg zachęcam do poczytania trochę na ten temat. Mi niejednokrotnie entuzjazm przeszedł i zdecydowałam się "pokochać swoje zmarszczki" gdy zapoznałam się z możliwymi efektami nieudanych zabiegów.

Poza tym skoro jesteś na bakier z pielęgnacją, warto się jej bliżej przyjrzeć. Ale znów z dużą dozą dystansu, nie podchodząc bezkrytycznie do wszystkiego co się znajdzie w necie. Być może np. seria dobrze dobranych zabiegów kwasami okaże się dla Ciebie wystarczająca jeśli chodzi o kondycję skóry.

Osobiście mogę polecić bloga azjatyckicukier i kosmostolog (ostatnio robi serię zabiegów osoczem, więc jeśli temat Cię interesuje, warto zajrzeć), jeśli chodzi o pielęgnacje. Jeśli chodzi o medycynę estetyczną, to może blog dr Wasiluka, ale też przede wszystkim wpisy na forach osób, które dane zabiegi testowały.

Zdecydowanie warto się 3 razy zastanowić, jeśli będzie Cię kusiło skorzystać z fal radiowych na twarz.

Piszesz też, że ostatnia schudłaś, to mogło się również odbić na skórze twarzy, jeśli straciłaś część tłuszczu w tym miejscu.

Podsumowując - na Twoim miejscu zaczęłabym od mniej inwazyjnych metod, poszukaj dobrej kosmetyczki. Polecam zainteresować się też tematem masażu twarzy, wg mnie warto. A potem ewentualnie uzupełniać o zabiegi medycyny estetycznej, wychodzę z założenia, że wszystko jest dla ludzi, ale napewno wybór lekarza i zabiegów musi być przemyślany.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 22:02   #13
staszkiewiczmarta
Przyczajenie
 
Avatar staszkiewiczmarta
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 21
Dot.: Medycyna estetyczna dla POCZĄTKUJĄCYCH!!

Kobietki zdecydowałam się !

Zapisałam się na swoją pierwszą konsultacje z panią doktor medycyny estetycznej, już się nie mogę doczekać ! Z tego co słyszłam i widizałam to bardzo miła i konkretna babeczka. A przecież nikt tak dobzre nie zrozumie kobiety jak druga kobieta !!!!
staszkiewiczmarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 17:03   #14
laurkafabian
Raczkowanie
 
Avatar laurkafabian
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 112
Dot.: Medycyna estetyczna dla POCZĄTKUJĄCYCH!!

Staszkiewiczmarta bardzo dobra decyzja, jeśli nie wiadomo od czego zacząć to najlepiej zacząc od początku! Konsultacja to dobry krok, w sumie wiemy z czym mamy najwiekszy problem jaki jest nasz kompleks, ale lekarz medycy estetycznej obiektywnie na to wszystko spojrzy Ja zawsze myslalam ze nic mi nie pomoże tylko botoks, a tu prosze okazało się ze mezoterpaia była super rozwiązaniem. Także nic nie zastąpi wizyty u dobrego specjalisty !
__________________
Życie jest zbyt krótkie żeby mieć złą fryzurę

: cmok:
laurkafabian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 13:01   #15
Pankakes
Przyczajenie
 
Avatar Pankakes
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 29
Dot.: Medycyna estetyczna dla POCZĄTKUJĄCYCH!!

Cytat:
Napisane przez staszkiewiczmarta Pokaż wiadomość
Kobietki zdecydowałam się !

Zapisałam się na swoją pierwszą konsultacje z panią doktor medycyny estetycznej, już się nie mogę doczekać ! Z tego co słyszłam i widizałam to bardzo miła i konkretna babeczka. A przecież nikt tak dobzre nie zrozumie kobiety jak druga kobieta !!!!
Uuu, no to pierwsze koty za płoty - uważaj tylko, żebys z takiej swieżynki od razu nie poszła na całość

Daj koniecznie znąc jakie będą Twoje wrażenia. mam nadzieje, że bedziesz równie zadowolona co ja

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Cześć Marto,

na pewno odradzam robienie tego na hurra. Trzeba pamiętać, że niemal każdy zabieg medycyny estetycznej ma przeciwskazania i możliwe skutki uboczne, nawet zwykłą mezoterapią można sobie trwale zaszkodzić. Dlatego przed udaniem się na jakikolwiek zabieg zachęcam do poczytania trochę na ten temat. Mi niejednokrotnie entuzjazm przeszedł i zdecydowałam się "pokochać swoje zmarszczki" gdy zapoznałam się z możliwymi efektami nieudanych zabiegów.

Poza tym skoro jesteś na bakier z pielęgnacją, warto się jej bliżej przyjrzeć. Ale znów z dużą dozą dystansu, nie podchodząc bezkrytycznie do wszystkiego co się znajdzie w necie. Być może np. seria dobrze dobranych zabiegów kwasami okaże się dla Ciebie wystarczająca jeśli chodzi o kondycję skóry.

Osobiście mogę polecić bloga azjatyckicukier i kosmostolog (ostatnio robi serię zabiegów osoczem, więc jeśli temat Cię interesuje, warto zajrzeć), jeśli chodzi o pielęgnacje. Jeśli chodzi o medycynę estetyczną, to może blog dr Wasiluka, ale też przede wszystkim wpisy na forach osób, które dane zabiegi testowały.

Zdecydowanie warto się 3 razy zastanowić, jeśli będzie Cię kusiło skorzystać z fal radiowych na twarz.

Piszesz też, że ostatnia schudłaś, to mogło się również odbić na skórze twarzy, jeśli straciłaś część tłuszczu w tym miejscu.

Podsumowując - na Twoim miejscu zaczęłabym od mniej inwazyjnych metod, poszukaj dobrej kosmetyczki. Polecam zainteresować się też tematem masażu twarzy, wg mnie warto. A potem ewentualnie uzupełniać o zabiegi medycyny estetycznej, wychodzę z założenia, że wszystko jest dla ludzi, ale napewno wybór lekarza i zabiegów musi być przemyślany.
Zgadzam się tutaj z pełną mocą, jeżeli nie zaczniesz dbać o siebie, zabiegi nie przyniosą długotrwałych efektów, kiedy zapytałam moją lekarke med est. ze mysle o odessaniu tłuszczu prawie mnie kopneła w tyłek mówiąc prosze najpierw zacząć dbać o ruch i odpowiednie pożywienie. a późnieje dopiero myśleć o zabiegach
Zresztą pewnie sama usłyszysz to samo
Pankakes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 09:56   #16
roszpunkaa
Przyczajenie
 
Avatar roszpunkaa
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 13
Dot.: Medycyna estetyczna dla POCZĄTKUJĄCYCH!!

Cytat:
Napisane przez Pankakes Pokaż wiadomość
Jak chcesz moge Ci polecic na priv kogoś sprawdzonego na "własnej skórze" z Warszawy - dotychczas przyjmowała jedynie w Krakowie ale od pary tygodni ma nową placówke w stolicy
no możesz mi podać namiary choć jestem przewrażliwiona na punkcie lekarzy i mało kto przypada mi do gustu ;/ no ale może się zdziwię

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

może wytłumaczę moje przewrażliwienie..... spotkałam się z tak nieprzyjemnymi lekarzami którzy patrzą na ciebie z góry co to oni nie są! a zwłaszcza kobiety one są najgorsze - no trudno mi znaleźć miejsce, dobrego i serdecznego specjalistę!

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

Cytat:
Napisane przez staszkiewiczmarta Pokaż wiadomość
A przecież nikt tak dobzre nie zrozumie kobiety jak druga kobieta !!!!
Napisz koniecznie czy jesteś zadowolona! czytając Was nabrałam nadziei że może znajdę kogoś w stolicy
roszpunkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 08:51   #17
wierzbic
Przyczajenie
 
Avatar wierzbic
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 7
Dot.: Medycyna estetyczna dla POCZĄTKUJĄCYCH!!

Hejka! Natchnął mnie tytuł wątku".....dla POCZĄTKUJĄCYCH" otóż wystąpił w mojej rodzinie problem z córką mojej siostry która ma lat 15 wybiera się do dobrego liceum, dużo ćwiczy i jest dobrym dzieckiem. Ostatnio zaczęła się interesować zabiegami z medycyny estetycznej ponieważ jej problem polega na szybkim dojrzewaniu płciowym gdzie skóra nie wytrzymuje tak szybkiego tempa i pęka ;/ Wiem że rozstępy można zniwelować prawie do zera jak są świeże ale z drugiej strony czy ona nie za młoda? Słyszałam bardzo dobre opinie o osoczu bogatopłytkowym właśnie na rozstępy. Własna naturalna substancja, nie powinna jej zaszkodzić. Co myślicie? Ja nie wiem co te dziewczynki tak szybko dojrzewają za moich czasów było inaczej. ehh dzięki
wierzbic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 16:23   #18
mariakonarska78
Przyczajenie
 
Avatar mariakonarska78
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 25
Dot.: Medycyna estetyczna dla POCZĄTKUJĄCYCH!!

[QUOTE=roszpunkaa;61520976]no możesz mi podać namiary choć jestem przewrażliwiona na punkcie lekarzy i mało kto przypada mi do gustu ;/ no ale może się zdziwię

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

może wytłumaczę moje przewrażliwienie..... spotkałam się z tak nieprzyjemnymi lekarzami którzy patrzą na ciebie z góry co to oni nie są! a zwłaszcza kobiety one są najgorsze - no trudno mi znaleźć miejsce, dobrego i serdecznego specjalistę![COLOR="Silver"]


Nie wiem czemu takie twoje uprzedzenie do kobiet. Ja stanowczo wolałabym iść do jakiejś babeczki która zrozumie moj problem zmarszczek pod oczami anie faceta którego to nie obchodzi tylko liczy kase ile na mnie zarobi.

Wydaje mi się że kobieta jako lekarz medycyny estetycznej jest bardziej wiarygodna bardziej wyrozumiała i przede wszystkim to kobieta, która zrozumie i doradzi, pomoże. Przynajmniej ja tak to sobie wyobrażam.

A wracając do tematu to jak najbardziej rozumiem Marte! W życiu kobiety przychodzi czas na zmiany, niektórzy zaczynają je wczesniej inni pozniej. Podziwiam tych którzy potrafią przewrócić całe swoje życie do góry nogami ale niekiedy i tak trzeba!

Edytowane przez mariakonarska78
Czas edycji: 2016-06-15 o 21:12
mariakonarska78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 09:10   #19
roszpunkaa
Przyczajenie
 
Avatar roszpunkaa
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 13
Dot.: Medycyna estetyczna dla POCZĄTKUJĄCYCH!!

Cytat:
Napisane przez mariakonarska78 Pokaż wiadomość

Nie wiem czemu takie twoje uprzedzenie do kobiet. Ja stanowczo wolałabym iść do jakiejś babeczki która zrozumie moj problem zmarszczek pod oczami anie faceta którego to nie obchodzi tylko liczy kase ile na mnie zarobi.

Wydaje mi się że kobieta jako lekarz medycyny estetycznej jest bardziej wiarygodna bardziej wyrozumiała i przede wszystkim to kobieta, która zrozumie i doradzi, pomoże. Przynajmniej ja tak to sobie wyobrażam.
Może po prostu miałam pecha do tej pory i dlatego jestem przewrażliwiona, od wielu lat chodziłam do jednej lekarki z przerwami bo charakter mojej pracy nie powala mi mieszkać długo w jednym mieście i jak tylko wybrałam nowe miejsce to zawsze coś zgrzytało.....tu trafiłam na kompletny brak zrozumienia, tam na odczucie jakbym komuś łaskę zrobiła że w ogóle przyszłam, gdzieś indziej czekałam półtorej godziny na wizytę bez żadnego wyjaśnienia ani przeprosin jakbym czas na loterii wygrała...i zawsze przyjmowały tam lekarki więc mam uprzedzenia. Ja na prawdę chciałabym znaleźć placówkę w Warszawie bo zapowiada się że pracy mam tutaj przez najbliższy rok
mam nadzieje że coś znajdę......
roszpunkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-16, 09:29   #20
FERENKA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 9
Dot.: Medycyna estetyczna dla POCZĄTKUJĄCYCH!!

Cytat:
Napisane przez wierzbic Pokaż wiadomość
Wiem że rozstępy można zniwelować prawie do zera jak są świeże ale z drugiej strony czy ona nie za młoda? Słyszałam bardzo dobre opinie o osoczu bogatopłytkowym właśnie na rozstępy. Własna naturalna substancja, nie powinna jej zaszkodzić. Co myślicie? Ja nie wiem co te dziewczynki tak szybko dojrzewają za moich czasów było inaczej. ehh dzięki
Cześć ja mam bardzo dobre doświadczenia z osoczem bogatopłytkowym mnie po ciąży pojawiły się rozstępy i miałam łączoną terapię laserową z osoczem i prawie w 100% zniwelowałam te brzydkie pręgi na skórze także jeśli siostrzenica już ma z tym problem to z rodzicem do lekarza, rodzic wyrazi zgodę na zabieg i można działać a im wcześniej tym lepiej bo jak rozstępy zbledną to ciężko będzie je usunąć. Pozdrawiam[COLOR="Silver"]
FERENKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 10:18   #21
laurkafabian
Raczkowanie
 
Avatar laurkafabian
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 112
Dot.: Medycyna estetyczna dla POCZĄTKUJĄCYCH!!

Ja wcześniej korzystałam z pomocy polecanego pana doktora i powiem szczerze że z upływem czasu byłam coraz mniej zadowolona. Rzeczywiście zauważałam coraz mniejsze zainteresowanie moja osoba czym byłam oburzona, bo zabiegi nie były tanie a wychodzę z założenia że jeśli za coś płace nie małe pieniądze to oczekuję spełnienia jakiś standardów. Tym samym zrobiłam sobie dłuższą przerwę i też jestem na etapie poszukiwania kogoś w warszawie.

Niestety Roszpunko muszę cie zmartwić, mimo tego że w stolicy jest bardzo dużo klinik itp to z tego co się orientuje większość jest przereklamowanych na priv napisze ci kilka namiarów z których nie warto korzystać.

Ale nadzieje że niedługo z pomocą wizażystek znajdziemy coś dla siebie!!
__________________
Życie jest zbyt krótkie żeby mieć złą fryzurę

: cmok:
laurkafabian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-17, 14:24   #22
mariakonarska78
Przyczajenie
 
Avatar mariakonarska78
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 25
Dot.: Medycyna estetyczna dla POCZĄTKUJĄCYCH!!

Ferenka, ja też bardzo lubię zabiegi z osoczem, myśle że są one bardzo dobre dla osób dopiero poznających medycynę estetyczną. Efekty są fajne, naturalne, o okres jakiegoś powrotu do normalnego życia to kwestia kilu dni Zabieg idealny przed weekendem a w poniedziałek już można zachwycać super wyglądem w pracy
mariakonarska78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 11:25   #23
laurkafabian
Raczkowanie
 
Avatar laurkafabian
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 112
Dot.: Medycyna estetyczna dla POCZĄTKUJĄCYCH!!

No wałśnie, ja po dłuższej przerwie zastanawiam się nad jakimś zabiegiem na buźkę !

Pod koniec sierpnia mam wesele siostry! A chyba z połtora roku nic nie robiłam. Dodatkowo zimowe wakacje na Dominikanie sprawiły że moja cera nie jest w najlepszej kondycji. Kilka przebarwień, mam wrażenie jakby była trochę przesuszona.

A na weselu cała rodzina wszystkie babcie, ciotki, kuzynki i piąte wody po kisielu. Pomijając to że jako długa stażem singielka pojdę samotnie to przynajmniej chciałabym wyglądem powalić wszystkich na kolana ;D ( oczywiście nie odbierając nic pannie młodej)
__________________
Życie jest zbyt krótkie żeby mieć złą fryzurę

: cmok:
laurkafabian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 13:07   #24
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Medycyna estetyczna dla POCZĄTKUJĄCYCH!!

Cytat:
Napisane przez roszpunkaa Pokaż wiadomość
Może po prostu miałam pecha do tej pory i dlatego jestem przewrażliwiona, od wielu lat chodziłam do jednej lekarki z przerwami bo charakter mojej pracy nie powala mi mieszkać długo w jednym mieście i jak tylko wybrałam nowe miejsce to zawsze coś zgrzytało.....tu trafiłam na kompletny brak zrozumienia, tam na odczucie jakbym komuś łaskę zrobiła że w ogóle przyszłam, gdzieś indziej czekałam półtorej godziny na wizytę bez żadnego wyjaśnienia ani przeprosin jakbym czas na loterii wygrała...i zawsze przyjmowały tam lekarki więc mam uprzedzenia. Ja na prawdę chciałabym znaleźć placówkę w Warszawie bo zapowiada się że pracy mam tutaj przez najbliższy rok
mam nadzieje że coś znajdę......
jak znajdziesz kogos w Warszawie napisz prosze - bo też szukam

Cytat:
Napisane przez laurkafabian Pokaż wiadomość
Ja wcześniej korzystałam z pomocy polecanego pana doktora i powiem szczerze że z upływem czasu byłam coraz mniej zadowolona. Rzeczywiście zauważałam coraz mniejsze zainteresowanie moja osoba czym byłam oburzona, bo zabiegi nie były tanie a wychodzę z założenia że jeśli za coś płace nie małe pieniądze to oczekuję spełnienia jakiś standardów. Tym samym zrobiłam sobie dłuższą przerwę i też jestem na etapie poszukiwania kogoś w warszawie.

Niestety Roszpunko muszę cie zmartwić, mimo tego że w stolicy jest bardzo dużo klinik itp to z tego co się orientuje większość jest przereklamowanych na priv napisze ci kilka namiarów z których nie warto korzystać.

Ale nadzieje że niedługo z pomocą wizażystek znajdziemy coś dla siebie!!
czy moge prosic równiez o namiary na niepolecane kliniki?
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 09:03   #25
wierzbic
Przyczajenie
 
Avatar wierzbic
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 7
Dot.: Medycyna estetyczna dla POCZĄTKUJĄCYCH!!

Cytat:
Napisane przez laurkafabian Pokaż wiadomość
No wałśnie, ja po dłuższej przerwie zastanawiam się nad jakimś zabiegiem na buźkę !

Pod koniec sierpnia mam wesele siostry! A chyba z połtora roku nic nie robiłam. Dodatkowo zimowe wakacje na Dominikanie sprawiły że moja cera nie jest w najlepszej kondycji. Kilka przebarwień, mam wrażenie jakby była trochę przesuszona.

A na weselu cała rodzina wszystkie babcie, ciotki, kuzynki i piąte wody po kisielu. Pomijając to że jako długa stażem singielka pojdę samotnie to przynajmniej chciałabym wyglądem powalić wszystkich na kolana ;D ( oczywiście nie odbierając nic pannie młodej)
Fajnym zabiegiem rozświetlającym twarz, dotleniającym i przy okazji złuszczającym jest GENEO skóra po nim jest niesamowicie gładka i pięknie się prezentuje. Osobiście robię go dość często, słońce nie jest tutaj problemem można go wykonywać również latem, oczywiście nie zwalnia to ze stosowania filtrów

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 07:59 ----------

Cytat:
Napisane przez FERENKA Pokaż wiadomość
Cześć ja mam bardzo dobre doświadczenia z osoczem bogatopłytkowym mnie po ciąży pojawiły się rozstępy i miałam łączoną terapię laserową z osoczem i prawie w 100% zniwelowałam te brzydkie pręgi na skórze także jeśli siostrzenica już ma z tym problem to z rodzicem do lekarza, rodzic wyrazi zgodę na zabieg i można działać a im wcześniej tym lepiej bo jak rozstępy zbledną to ciężko będzie je usunąć. Pozdrawiam[COLOR="Silver"]
My również zaczniemy ale od mezoterapii osoczem a na jesień zobaczymy jak skóra na piersiach wygląda. Byłaby od razu zakwalifikowana do lasera ale siksa opala się na solarium i jest mocno brązowa także dopiero koniec września początek października zadecydujemy co dalej czy trzeba będzie włączyć do terapii laser.
wierzbic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 10:59   #26
laurkafabian
Raczkowanie
 
Avatar laurkafabian
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 112
Dot.: Medycyna estetyczna dla POCZĄTKUJĄCYCH!!

Nie słyszałam o tym GENEO! To jest zabieg beziwazyjny?!

Myslałam bardziej o jakiejś mezoterapi moze czy cos ..... Już sama nie wiem, w ogole jestem ostatnio taka zalatana że nawet nie miała czasu o tym myślec...A zegar tyka!
__________________
Życie jest zbyt krótkie żeby mieć złą fryzurę

: cmok:
laurkafabian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 09:27   #27
wierzbic
Przyczajenie
 
Avatar wierzbic
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 7
Dot.: Medycyna estetyczna dla POCZĄTKUJĄCYCH!!

Cytat:
Napisane przez laurkafabian Pokaż wiadomość
Nie słyszałam o tym GENEO! To jest zabieg beziwazyjny?!

Myslałam bardziej o jakiejś mezoterapi moze czy cos ..... Już sama nie wiem, w ogole jestem ostatnio taka zalatana że nawet nie miała czasu o tym myślec...A zegar tyka!
No tak jakoś pomyślałam o geneo bo to ciut ryzykowane nakłuwanie skóry przed weselem a zabieg o którym wspomniałam jest bezinwazyjny ale dający niesamowite rozświetlenie i wygładzenie skóry poza tym odżywia i oczyszcza ją jak widzisz ma wiele funkcji a przy tym masz 100% pewność że niechcianych siniaczków czy też obrzęków nie będzie jak po mezo daj znać czy w ogóle dotarłaś do gabinetu pzd
wierzbic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 09:17   #28
FERENKA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 9
Dot.: Medycyna estetyczna dla POCZĄTKUJĄCYCH!!

Cytat:
Napisane przez wierzbic Pokaż wiadomość
My również zaczniemy ale od mezoterapii osoczem a na jesień zobaczymy jak skóra na piersiach wygląda. Byłaby od razu zakwalifikowana do lasera ale siksa opala się na solarium i jest mocno brązowa także dopiero koniec września początek października zadecydujemy co dalej czy trzeba będzie włączyć do terapii laser.
Oj to szkoda że nie może poddać się kompleksowej terapii choć jestem pewna że osocze dużo zmieni w wyglądzie jej skóry, ale kategorycznie powinna przestać korzystać ze solarium to bezsensu szkoda zdrowia, czasu i pieniędzy - pomarańczowej wysuszonej skórze mówimy NIE!
FERENKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 07:57   #29
roszpunkaa
Przyczajenie
 
Avatar roszpunkaa
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 13
Dot.: Medycyna estetyczna dla POCZĄTKUJĄCYCH!!

Jestem załamana! Wróciałam z Brazylii i wyglądam fatalnie! Pojawiły się OKROPNE przebarwienia zwłaszcza na czole i nad ustami poza tym skóra jest przesuszona i czuję się fatalnie! Moje samopoczucie zamiast być lepsze po urlopie to jest beznadziejne muszę walczyć ze skutkami mocnego słońca nawet podkładem ciężko mam to przykryć! Jakieś rady, plisss?
roszpunkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-22, 08:43   #30
FERENKA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 9
Dot.: Medycyna estetyczna dla POCZĄTKUJĄCYCH!!

Byłaś na Rio?
Moja rada jak masz przebarwienia i nie zamierzasz się już opalać w tym sezonie to laser z tego co się orientuję to na przebarwienia posłoneczne dobrze działa diodowy "Vectus" powodzenia
FERENKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-12 19:38:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:47.