Facet się boi? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-07, 19:26   #1
mrx17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 14

Facet się boi?


Od pewnego czasu spotykam się/ spotykałam się z pewnym facetem. Od samego początku bardzo dobrze się dogadywaliśmy. Potrafiliśmy zarwać dla siebie noce i spędzić je na rozmowach, sms. Sam mówi, że jest mu dobrze ze mną. Ale nie o tym..
Ostatni raz widzieliśmy się w zeszły wtorek, było idealnie. Odwiózł mnie do domu, zaraz potem się odezwał, następnego dnia tak samo. Po czym zamilkł.. Nie odzywał się 2 dni i napisał, że przeprasza, że to nie ma sensu, nie czuje chemii i woli to teraz skończyć niż potem. Pomyślałam : „ok, mnie było bardzo dobrze, zaczynałam się otwierać na tą relację.. ale na siłę go nie zmuszę”. Napisałam mu tylko potem, że gdyby się kiedyś jeszcze odezwał to bym się ucieszyła, dała szanse tej znajomości, bo jestem go strasznie ciekawa i wgl.. Odpisał mi, że nie wie czym sobie zasłużył bla,bla.. że robi to dla mojego dobra, bo jakby dalej to poszło (chodziło o seks) to potem bardziej by bolało . Coś mu odpisałam i dowiedziałam się, że w ten wtorek to no cóż..był mega podniecony i miał na mnie ochotę, że jak się ogarnął to mu było przed samym sobą głupio, że miał myśli jakby to było ze mną, że się boi, że mnie skrzywdzi. I przechodzimy do meritum.. Napisał mi, że się boi, że będziemy razem, dojdzie do tego seks, a potem się okaże, że to nie to i nam nie wyjdzie.. Uznam, że chciał mnie jedynie wykorzystać i chodziło o seks.
W tym momencie przestałam go rozumieć.. Najpierw mówi, że nie ma chemii, potem, że go maksymalnie pociągam, dobrze mu ze mną… Więc co? Woli zakończyć to teraz, bo za np. pół roku może nam nie wyjść?! Gdyby wszystkie pary tak kalkulowały, że nie byłoby sensu się wiązać, bo I TAK NAM MOŻE NIE WYJŚĆ … Gdzie tu logika? Napisałam mu to, że go nie rozumiem, że wydaje mi się, że boi się w to wejść i spróbować.. Dodałam też, że ja chce spróbować, zobaczyć co z tego wyjdzie.. Wiem.. powinnam zgrywać niedostępną, a tu powiedziałam mu wszystko czego chce.. Ale coś mi wewnętrznie mówi, żeby o to powalczyć.
Odpisał, że musi to jeszcze raz wszystko przemyśleć.. I tak myśli od paru dni, a ja się nie mogę na niczym skupić..
Mam doła , bo serio zaczęło mi zależeć.. Od dawna nie poznałam takiego faceta.. A on mi z takim czymś wyjeżdża..
mrx17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 19:30   #2
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Facet się boi?

Cytat:
Napisane przez mrx17 Pokaż wiadomość
Od pewnego czasu spotykam się/ spotykałam się z pewnym facetem. Od samego początku bardzo dobrze się dogadywaliśmy. Potrafiliśmy zarwać dla siebie noce i spędzić je na rozmowach, sms. Sam mówi, że jest mu dobrze ze mną. Ale nie o tym..
Ostatni raz widzieliśmy się w zeszły wtorek, było idealnie. Odwiózł mnie do domu, zaraz potem się odezwał, następnego dnia tak samo. Po czym zamilkł.. Nie odzywał się 2 dni i napisał, że przeprasza, że to nie ma sensu, nie czuje chemii i woli to teraz skończyć niż potem. Pomyślałam : „ok, mnie było bardzo dobrze, zaczynałam się otwierać na tą relację.. ale na siłę go nie zmuszę”. Napisałam mu tylko potem, że gdyby się kiedyś jeszcze odezwał to bym się ucieszyła, dała szanse tej znajomości, bo jestem go strasznie ciekawa i wgl.. Odpisał mi, że nie wie czym sobie zasłużył bla,bla.. że robi to dla mojego dobra, bo jakby dalej to poszło (chodziło o seks) to potem bardziej by bolało . Coś mu odpisałam i dowiedziałam się, że w ten wtorek to no cóż..był mega podniecony i miał na mnie ochotę, że jak się ogarnął to mu było przed samym sobą głupio, że miał myśli jakby to było ze mną, że się boi, że mnie skrzywdzi. I przechodzimy do meritum.. Napisał mi, że się boi, że będziemy razem, dojdzie do tego seks, a potem się okaże, że to nie to i nam nie wyjdzie.. Uznam, że chciał mnie jedynie wykorzystać i chodziło o seks.
W tym momencie przestałam go rozumieć.. Najpierw mówi, że nie ma chemii, potem, że go maksymalnie pociągam, dobrze mu ze mną… Więc co? Woli zakończyć to teraz, bo za np. pół roku może nam nie wyjść?! Gdyby wszystkie pary tak kalkulowały, że nie byłoby sensu się wiązać, bo I TAK NAM MOŻE NIE WYJŚĆ … Gdzie tu logika? Napisałam mu to, że go nie rozumiem, że wydaje mi się, że boi się w to wejść i spróbować.. Dodałam też, że ja chce spróbować, zobaczyć co z tego wyjdzie.. Wiem.. powinnam zgrywać niedostępną, a tu powiedziałam mu wszystko czego chce.. Ale coś mi wewnętrznie mówi, żeby o to powalczyć.
Odpisał, że musi to jeszcze raz wszystko przemyśleć.. I tak myśli od paru dni, a ja się nie mogę na niczym skupić..
Mam doła , bo serio zaczęło mi zależeć.. Od dawna nie poznałam takiego faceta.. A on mi z takim czymś wyjeżdża..
W skrócie: facet nie chce związku, ale chciałby seksu.
Jak nie chcesz seksu bez zobowiązań to się w to nie wpakowuj i pożegnaj pana.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 19:35   #3
adult90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 700
Dot.: Facet się boi?

Cytat:
Napisane przez TakaSamaInna Pokaż wiadomość
W skrócie: facet nie chce związku, ale chciałby seksu.

Ty chcesz związku... więc Wasze oczekiwania się rozmijają. On wyczuwa że Ty chcesz czegoś poważnego, nie chcesz się bawić fizycznie tak jak on, chcesz czegoś więcej niż seks. Poczekaj na faceta, który będzie chciał tego co Ty.
Zerwij kontakt z tym mężczyzną - to pomoże Ci o nim zapomnieć a z tego co czytam może być ciężko bo już się zaangażowałaś emocjonalnie.
adult90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 19:57   #4
grace__kelly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22
Dot.: Facet się boi?

On już uzyskał swój zamierzony efekt. Gdyby powiedział wprost, że chodzi mu tylko o seks to prawdopodobnie byś odmówiła. Gdyby mamił Cię obietnicami, a potem szybko zostawił to miałabyś mu wiele do zarzucenia. A tak? Ty sama się go prosisz o "sprawdzenie co z tego wyjdzie", on dostanie od tej znajomości to czego chce, a gdy odejdzie "bo to jednak nie to" nie będziesz mogła mu zupełnie NIC zarzucić.
grace__kelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 20:10   #5
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Facet się boi?

Coś tam chrzani od rzeczy, w każdym razie chodzi o to że seks tak, związku niet
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 20:14   #6
januszpolak
Zakorzenienie
 
Avatar januszpolak
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 503
Dot.: Facet się boi?

Dlaczego Ty kombinujesz? Facet mówi Ci wprost - to nie to, nie zabujał się, nie chce Ciebie na stałe. Nie chce Cię też skrzywdzić, więc urywa znajomość zanim dojdzie do seksu, żebyś nie cierpiała. W dodatku informuje Cię o tym kawa na ławę... matko, tyle narzekania że faceci bajerują, nie mówią wprost, ten mówi i też problem.

On się nie boi że WAM NIE WYJDZIE, tylko już wie że to nie to ale przespać by się przespał bo dla facetów to nie problem.

To że facet chce z Tobą seksu nie oznacza że jest "chemia".

Nie, to nie jest w ogóle warte Twojego zachodu ani "walki". Jak facet olewa to nigdy nie jest warte walki i tyle.
januszpolak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 20:21   #7
eemilka
Raczkowanie
 
Avatar eemilka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 269
Dot.: Facet się boi?

Podobasz mu się fizycznie dlatego miał wzwód. W jego rozumowaniu nie ma chemii - nie widzi cię jako dziewczyny na stałe. Odpuść zanim ta relacja się bardziej rozwinie, bo wtedy dopiero będziesz cierpieć.

Wysłane z mojego D6503
eemilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-07, 20:27   #8
mairi
Wtajemniczenie
 
Avatar mairi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 075
Dot.: Facet się boi?

Dokładnie, związek już sobie odpuścił, ale sposobem na biednego misia próbuje dostać trochę miodku Po seksie powie Ci, że przecież uprzedzał, że może nie wyjść i tyleś go widziała. Odpuść sobie
__________________
Friday I'm in love
mairi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 20:32   #9
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Facet się boi?

Zgadzam się z powyższymi opiniami. Swoją drogą perfidny typ.
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 20:34   #10
mrx17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 14
Dot.: Facet się boi?

Myślę, że w 100% macie rację.. Chyba potrzebowałam, tego, żeby ktoś mi to powiedział.. Bo gdzieś w podświadomości miałam takie myśli, ale je wypierałam..
mrx17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 20:36   #11
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Facet się boi?

Daj sobie spokój, to jakiś palant.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-07, 20:49   #12
panituniestala
Panituniestala
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 14
Dot.: Facet się boi?

Jeżeli gość tak Ci powiedział to znaczy, że taki jest stan faktyczny sprawy z jego strony. To my - kobiety - najczęściej mówimy co innego wprost, a skrycie czekamy aż mężczyzna się domyśli i w romantycznym wariancie spełni nasze oczekiwania. Jak zauważyli to również inni forumowicze - Wasze drogi i pojmowanie wzajemnej znajomości różnią się diametralnie, nie brnij w to. Jeśli chcesz z kimś być ważne jest to byście "patrzyli w jednym kierunku". W innym wypadku któraś strona zawsze będzie poświęcać się dla zadowolenia drugiej, co w pewnym momencie kompletnie ją zgubi.

Bądź fair wobec innych, ale przede wszystkim wobec siebie.

Edytowane przez panituniestala
Czas edycji: 2016-06-07 o 20:51
panituniestala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 21:00   #13
kiciun
Rozeznanie
 
Avatar kiciun
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 876
Dot.: Facet się boi?

To jasne jak słońce, że chce tylko seksu, bez zobowiązań.
kiciun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 08:39   #14
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Facet się boi?

Czemu palant ? Stawia kawę na ławę, 90 na 100 facetów by skorzystało a później powiedziało, że to jednak nie to.

Nie rozumiem was.
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 09:44   #15
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Facet się boi?

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
Czemu palant ? Stawia kawę na ławę, 90 na 100 facetów by skorzystało a później powiedziało, że to jednak nie to.

Nie rozumiem was.
On nie stawia kawy na ławę. Proszę podkresl gdzie w tym tekście jest "nie podobasz mi się na tyle aby związać się z Tobą, ale chętnie pójdę niezobowiązująco do łóżka". Nope. Jakby tak powiedział to dziewczyna wiedzialaby o co chodzi- on jej gada że się boi zaangażować, boi się spróbować, biedaczek. Miesza jej w głowie. Palant.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 09:56   #16
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Facet się boi?

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
On nie stawia kawy na ławę. Proszę podkresl gdzie w tym tekście jest "nie podobasz mi się na tyle aby związać się z Tobą, ale chętnie pójdę niezobowiązująco do łóżka". Nope. Jakby tak powiedział to dziewczyna wiedzialaby o co chodzi- on jej gada że się boi zaangażować, boi się spróbować, biedaczek. Miesza jej w głowie. Palant.
Bo myśli, że ona da się nabrać.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 10:15   #17
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Facet się boi?

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Bo myśli, że ona da się nabrać.
No dokładnie. To jest idealne przeciwieństwo wykladania kawy na ławę.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 14:46   #18
meski_punkt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 223
Dot.: Facet się boi?

Potwierdzam, chodzi o seks i wymówkę, gdybyś później chciała czegoś poważniejszego. Niestety, ale tak to wygląda.
meski_punkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 21:56   #19
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Facet się boi?

Ale nie wiem czemu to coś złego ? Lepiej jak powiedział niż gdyby miał tak jak znaczna część facetów nie powiedzieć i skorzystać a później olać.


Albo tak jak piszecie, że to podpucha iż jak nie wyjdzie to nie będzie nic na niego.

Ewentualnie napisał tak jak jest, czyli nie wie czy spróbować bo nie czuje jakiejś wyższej chemii (bo wzwód nic nie znaczy) ale przecież w związkach czasem chemia ukazuje się później.

Jeszcze może go gryźć bo z jednej strony ma ochotę na seks ale gdy największe ciśnienie mu mija to Sobie uświadamia, że nic do Ciebie nie czuje.
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-08, 22:13   #20
mrx17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 14
Dot.: Facet się boi?

Nie wiem co mam o tym sama myśleć.. Od paru dni się nie odzywa, "myśli nad tym".. Gdyby to była podpucha i jednego czego ode mnie chce to seksu, to skoro, ja mu w zasadzie dałam zielone światło no i coś mógłby osiągnąć to by się chyba dawno namyślił, odezwał się, nie? (nie, nie poszłabym z nim od razu do łożka) Z drugiej strony, może według niego nie ma tej chemii, ale tak jak ktoś napisał, nie od razu ta chemia jest między ludźmi, chociaż ja miałam inne wrażenie, ale to moja osobista opinia. Z 3 strony jeżeli tak jest, że jak mu ciśnienie mija to uświadamia sobie, że nic nie czuję , to też by powiedział, że podtrzymuje swoją pierwszą decyzję i nara. Zakończył to definitywnie. Chyba, że brak mu odwagi.

Edytowane przez mrx17
Czas edycji: 2016-06-08 o 22:25
mrx17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 23:12   #21
kiciun
Rozeznanie
 
Avatar kiciun
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 876
Dot.: Facet się boi?

Cytat:
Napisane przez mrx17 Pokaż wiadomość
Nie wiem co mam o tym sama myśleć.. Od paru dni się nie odzywa, "myśli nad tym".. Gdyby to była podpucha i jednego czego ode mnie chce to seksu, to skoro, ja mu w zasadzie dałam zielone światło no i coś mógłby osiągnąć to by się chyba dawno namyślił, odezwał się, nie? (nie, nie poszłabym z nim od razu do łożka) Z drugiej strony, może według niego nie ma tej chemii, ale tak jak ktoś napisał, nie od razu ta chemia jest między ludźmi, chociaż ja miałam inne wrażenie, ale to moja osobista opinia. Z 3 strony jeżeli tak jest, że jak mu ciśnienie mija to uświadamia sobie, że nic nie czuję , to też by powiedział, że podtrzymuje swoją pierwszą decyzję i nara. Zakończył to definitywnie. Chyba, że brak mu odwagi.
Jedno jest pewne- on nie rozkminia tego tak jak Ty. Zlewa Cię, "namyśla się" i jak mu się będzie nudziło, to łaskawie raczy odpisać. Ty czekasz jak na zbawienie i rozważasz milion możliwości. Współczuje Ci, ale lepiej zacznij twardo stąpać po ziemi i szanuj siebie. Gdyby mu zależało to by się palił i nie miał żadnych wątpliwości.
kiciun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 23:47   #22
grace__kelly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22
Dot.: Facet się boi?

Cytat:
Napisane przez mrx17 Pokaż wiadomość
Nie wiem co mam o tym sama myśleć.. Od paru dni się nie odzywa, "myśli nad tym".. Gdyby to była podpucha i jednego czego ode mnie chce to seksu, to skoro, ja mu w zasadzie dałam zielone światło no i coś mógłby osiągnąć to by się chyba dawno namyślił, odezwał się, nie? (nie, nie poszłabym z nim od razu do łożka) Z drugiej strony, może według niego nie ma tej chemii, ale tak jak ktoś napisał, nie od razu ta chemia jest między ludźmi, chociaż ja miałam inne wrażenie, ale to moja osobista opinia. Z 3 strony jeżeli tak jest, że jak mu ciśnienie mija to uświadamia sobie, że nic nie czuję , to też by powiedział, że podtrzymuje swoją pierwszą decyzję i nara. Zakończył to definitywnie. Chyba, że brak mu odwagi.
Zgadzam się z przedmówczynią. On nie "myśli nad tym" w taki sposób jak Ty. On myśli jak najlepiej to rozegrać tak, żeby było jak najmniej problemowo z Tobą. Widzi, że Ty oczekujesz czegoś więcej i w razie czego nie będzie mu łatwo tak szybko się ewakuować bo będziesz drążyła. Dokładnie braku mu odwagi, tu by chciał a tu nie może.
grace__kelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 07:24   #23
mrx17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 14
Dot.: Facet się boi?

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez kiciun Pokaż wiadomość
Jedno jest pewne- on nie rozkminia tego tak jak Ty. Zlewa Cię, "namyśla się" i jak mu się będzie nudziło, to łaskawie raczy odpisać. Ty czekasz jak na zbawienie i rozważasz milion możliwości. Współczuje Ci, ale lepiej zacznij twardo stąpać po ziemi i szanuj siebie. Gdyby mu zależało to by się palił i nie miał żadnych wątpliwości.

Źle mnie zrozumiałaś. Nie oczekuję od niego, że do mnie przyleci i łaskawie się na cokolwiek zgodzi. Mam szacunek do samej siebie i dla mnie on jest skreślony, nie mamy o czym rozmawiać, nie mam ochoty być czyjąś zabawką. Trochę nad tym myślę, przyznaje się, ale to chyba normalne, w końcu stawał się kimś ważnym w moim życiu. Ale nie tworzę w głowie setek scenariuszy, analizuję to co słyszę od was jedynie. Zgadzam się z tym co powiedziałaś, że gdyby mu zależało to nie miałby wątpliwości. Raczej chciałabym, żeby jasno postawił sprawę i zakończył temat... Tak żebym mogła definitywnie to skończyć. Nie chciałabym sytuacji, gdzie ja sobie w głowie wszystko poukładam, a tu on niespodziewanie się odezwie po paru tygodniach. I jeszcze oczekiwał będzie wdzięczności, że raczył to zrobić. No, ale cóż skoro brak mu odwagi.

Edytowane przez mrx17
Czas edycji: 2016-06-09 o 07:32
mrx17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 09:47   #24
ciezko_jest_lekko_zyc
Zadomowienie
 
Avatar ciezko_jest_lekko_zyc
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 580
Dot.: Facet się boi?

On Ciebie po prostu nie chce, od samego początku czuje, że to nie TO i że to może być tylko na chwilę. Cała filozofia.
Przeszłam przez coś podobnego, także moja rada - daruj sobie takiego niezdecydowanego człowieka, bo straconego czasu na nerwy, stres i zastanawianie się czy się namyśli, to nikt Ci nie zwróci
ciezko_jest_lekko_zyc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 11:04   #25
eemilka
Raczkowanie
 
Avatar eemilka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 269
Dot.: Facet się boi?

Cytat:
Napisane przez mrx17 Pokaż wiadomość
[/COLOR]


Źle mnie zrozumiałaś. Nie oczekuję od niego, że do mnie przyleci i łaskawie się na cokolwiek zgodzi. Mam szacunek do samej siebie i dla mnie on jest skreślony, nie mamy o czym rozmawiać, nie mam ochoty być czyjąś zabawką. Trochę nad tym myślę, przyznaje się, ale to chyba normalne, w końcu stawał się kimś ważnym w moim życiu. Ale nie tworzę w głowie setek scenariuszy, analizuję to co słyszę od was jedynie. Zgadzam się z tym co powiedziałaś, że gdyby mu zależało to nie miałby wątpliwości. Raczej chciałabym, żeby jasno postawił sprawę i zakończył temat... Tak żebym mogła definitywnie to skończyć. Nie chciałabym sytuacji, gdzie ja sobie w głowie wszystko poukładam, a tu on niespodziewanie się odezwie po paru tygodniach. I jeszcze oczekiwał będzie wdzięczności, że raczył to zrobić. No, ale cóż skoro brak mu odwagi.
Ale dlaczego stawiasz się w nizszej pozycji? Przyznałaś nam rację, to podejdź do tego: "nie to nie!". Nie czekaj aż się odezwie a nawet jak to zrobi to nie bądź na zawołanie i nie odpisuj od razu (w koncu on też myśli ileś dni). Jestem zdania że chemia pojawia się od razu. Myślę też, że jeśli on ma zmienić zdanie w stosunku do Ciebie, to ty musisz zmienić stosunek do niego.

Wysłane z mojego D6503
eemilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 13:25   #26
mrx17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 14
Dot.: Facet się boi?

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez eemilka Pokaż wiadomość
Ale dlaczego stawiasz się w nizszej pozycji? Przyznałaś nam rację, to podejdź do tego: "nie to nie!". Nie czekaj aż się odezwie a nawet jak to zrobi to nie bądź na zawołanie i nie odpisuj od razu (w koncu on też myśli ileś dni). Jestem zdania że chemia pojawia się od razu. Myślę też, że jeśli on ma zmienić zdanie w stosunku do Ciebie, to ty musisz zmienić stosunek do niego.

Wysłane z mojego D6503
W niższej pozycji? Przyznałam Wam rację, otworzyły mi się klapki na oczach. Właśnie tak staram się do tego podchodzić , "nie to nie". Ale boje się, że jakby mu się odwidziało i się odezwał za jakiś czas, to rozdrapie we mnie tą małą ranę.. . Mogłabym mieć na to totalnie wywalone, gdyby nic dla mnie nie znaczył, gdyby nie zaczęło mi przed tym jego "wyznaniem" trochę zależeć. Ale tak nie jest. Nawet jak odpisze, to nie będę się z tego cieszyć i po minucie mu odpisywać. Dla mnie ten temat się chyba zamyka. Muszę zmienić stosunek do niego? Co masz na myśli?
mrx17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 13:27   #27
eemilka
Raczkowanie
 
Avatar eemilka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 269
Dot.: Facet się boi?

Cytat:
Napisane przez mrx17 Pokaż wiadomość
[/COLOR]

W niższej pozycji? Przyznałam Wam rację, otworzyły mi się klapki na oczach. Właśnie tak staram się do tego podchodzić , "nie to nie". Ale boje się, że jakby mu się odwidziało i się odezwał za jakiś czas, to rozdrapie we mnie tą małą ranę.. . Mogłabym mieć na to totalnie wywalone, gdyby nic dla mnie nie znaczył, gdyby nie zaczęło mi przed tym jego "wyznaniem" trochę zależeć. Ale tak nie jest. Nawet jak odpisze, to nie będę się z tego cieszyć i po minucie mu odpisywać. Dla mnie ten temat się chyba zamyka. Muszę zmienić stosunek do niego? Co masz na myśli?
W nizszej pozycji w sensie ze oczekujesz na jego decyzję i to podejście zmienić. Odnioslam takie wrażenie ale może się mylę

Wysłane z mojego D6503
eemilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 14:12   #28
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Facet się boi?

Krótko: facet chce isc z Toba do lozka i TYLE. Nie bedzie zadnego zwiazku, bo on z Toba w zwiazek wchodzic nie chce. Ewentualnie relacja FF. Jezeli Ty szukasz stabilnej relacji, z dojrzalym chlopakiem, to zapomnij o nim. Niedojrzaly chlopaczek, ale przynajmniej trzeba mu przyznac, ze nie owija w bawelne tylko od poczatku Ci mowi jak sprawy stoja i czego chce.

Co do "chemii", to jest chemia na seks z Toba, natomiast nie ma "chemii" na tworzenie zwiazku z Toba - rozumiesz?
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 15:10   #29
mrx17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 14
Dot.: Facet się boi?

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;61535501]Krótko: facet chce isc z Toba do lozka i TYLE. Nie bedzie zadnego zwiazku, bo on z Toba w zwiazek wchodzic nie chce. Ewentualnie relacja FF. Jezeli Ty szukasz stabilnej relacji, z dojrzalym chlopakiem, to zapomnij o nim. Niedojrzaly chlopaczek, ale przynajmniej trzeba mu przyznac, ze nie owija w bawelne tylko od poczatku Ci mowi jak sprawy stoja i czego chce.

Co do "chemii", to jest chemia na seks z Toba, natomiast nie ma "chemii" na tworzenie zwiazku z Toba - rozumiesz?[/QUOTE]

Rozumiem, w 100 % rozumiem. Związku z tego żadnego nie będzie. Szkoda, tylko, że dowiedziałam się o tym wszystkim po tym jak się w jakimś stopniu zaangazowałam. No nie wiem czy taki chłopaczek.. raczej 27 letni "dojrzały facet"

Edytowane przez mrx17
Czas edycji: 2016-06-09 o 15:12
mrx17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 16:03   #30
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Facet się boi?

Cytat:
Napisane przez mrx17 Pokaż wiadomość
Rozumiem, w 100 % rozumiem. Związku z tego żadnego nie będzie. Szkoda, tylko, że dowiedziałam się o tym wszystkim po tym jak się w jakimś stopniu zaangazowałam. No nie wiem czy taki chłopaczek.. raczej 27 letni "dojrzały facet"
Jak widac, niestety nie.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-12 15:32:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:25.