Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza! - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-09, 15:28   #631
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez kejka90 Pokaż wiadomość
Niulka bank na litere A to czytajac od tylu R O I L A sorry ze tak pisze ale nie moge inaczej bo lustruja wpisy o sobie i boje sie ze tafia i na mnie a pracowalam w SKOK Wyszyn.
Wiedziałam, że A to melonik, ale myślałam, że on został przejęty, a nie to on kogoś przejmował.

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 15:32   #632
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

quote=Kejka - mam od kilku lat konto w tym banku i jestem zadowolona.
Co do zwolnienia - a jesteś pewna tej baki, która przekazała Ci info?Może ona bruździ albo zwyczajnie coś pokręciła. Jeżeli to jest niezgodne z prawem to nie sądzę, żeby mieli taki plan, przecież każdy zdaje sobie sprawę z konsekwencji. Nie denerwuj się na zapas bo Ci mleko skiśnie

Zaliczyłam dziś pierwszą samotną wyprawę samochodem z dzieckiem Zapowiadało się średnio, bo ledwo wyszłam z klatki to zaczęło padać, ale potem ustało, a mały szybko usnął w foteliku - wróciliśmy pół godziny temu a ona nadal śpi - ponad 3 godz.
Bosz jaki ten wózek, w dodatku sam stelaż, ciężki...
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 15:34   #633
HappyGirl888
Raczkowanie
 
Avatar HappyGirl888
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 160
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Madziara tu jest fotka sukienki

Kejka nie mogą cie zwolnić wiec nie wiem co oni kombinują?

Velika my z tz tez bez roweru nie mozemy żyć wiec tez bedziemy kupować cos dla małej zeby z nami jeździła

Martinix podziwiam za wytrwałość. Moja tez sie często rzuca przy cycu i tez nie wiem czemu bo ciśnienie w cyckach duże i az jej z buzi wylatuje. A smoka ona nie toleruje żadnego! ImageUploadedByWizaz Forum1465482827.019962.jpg
HappyGirl888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 15:36   #634
annihilate
Rozeznanie
 
Avatar annihilate
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 588
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Linaewen w naszej przyczepce są pasy, takie pięciopunktowe jak w foteliku w środku własnie, więc nie jestem w stanie sobie wyobrazić jak w to fotelik wpiąć
Cieszę się, że szczepienie tak dobrze poszło

Lulka, Kejka ja jak miałam okres 2 tygodnie temu, to używałam tamponów i podpasek jednocześnie przez dwa dni, tak ze mnie leciało, że te o najwyższej chłonności zmieniałam co godzinę a jestem po sn i mam nadzieję, że nic mi po tym nie będzie
__________________
MIKOŁAJ 12.11.2014

PIOTR 08.04.2016
annihilate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 15:40   #635
HappyGirl888
Raczkowanie
 
Avatar HappyGirl888
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 160
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Tylko nie wiem które buciki? ImageUploadedByWizaz Forum1465483227.889302.jpg
HappyGirl888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 15:41   #636
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez HappyGirl888 Pokaż wiadomość
Tylko nie wiem które buciki? Załącznik 6474891
Różowe!
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 15:45   #637
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

ja głosuję za złotymi
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-09, 16:08   #638
Martinixxx
Zadomowienie
 
Avatar Martinixxx
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: O^^o
Wiadomości: 1 777
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Melduje, że młody zaliczył 3 drzemke 20 min i nadal stawia opór. Ile można żyć powietrzem??? ja chyba myślę, że Oskara dostanę za ten upór a jestem po prostu głupia matka sadystka 😟
__________________
"Chwyć mnie i nieś, niech niebo bliżej będzie,
Tak bardzo chcę w ramionach skryć się Twych."



Martinixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 16:12   #639
MaLoS
Rozeznanie
 
Avatar MaLoS
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 848
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez HappyGirl888 Pokaż wiadomość
Tylko nie wiem które buciki? Załącznik 6474891

Ciężki wybór, ale chyba te złote metaliczne z kokardkami na taka uroczystość bedą wyglądać "na bogato"

Dzieki Dziewczyny za odpowiedz ile kasiory księdzu to te 200 max damy.
Musze wyszukać jakis strój dla księcia na chrzest, oczywiście byle nie świecące garniturki 15-częściowe

Macierzyński-- Kuźwa juz drugi miesiąc od porodu, a ja macierzyńskiego ani widu ani słychu cały czas jakies pisma z zasr.anego Z.USu przychodzą ze mam uzupełnić podpis, a oświadczenie jakies dosłać, a TŻ ma coś podpisać, nosz co za ćwoki, chce swoją kasę! A Wy dostałyście?

Annihilate--- Adaś pije Enfamil i nie ma żadnych problemów, kupki codziennie 1-3 szt, brzuszek nie boli, a bąki aż sie chata trzęsie

Kejka--- ale sie uśmiałam z tej kupy Mikiego co z każdej strony leciała niezły gagatek z niego a praca sie nie martw, moze to pomówienia z tym wypowiedzeniem, przecież nie mogą na macierzyńskim 🤔
__________________
DECYZJA --> KONSEKWENCJE

Zmiany? Zawsze na lepsze
MaLoS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 16:19   #640
lucy111
Zadomowienie
 
Avatar lucy111
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 702
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez HappyGirl888 Pokaż wiadomość
Tylko nie wiem które buciki? Załącznik 6474891
zlote
Cytat:
Napisane przez MaLoS Pokaż wiadomość
Ciężki wybór, ale chyba te złote metaliczne z kokardkami na taka uroczystość bedą wyglądać "na bogato"

Dzieki Dziewczyny za odpowiedz ile kasiory księdzu to te 200 max damy.
Musze wyszukać jakis strój dla księcia na chrzest, oczywiście byle nie świecące garniturki 15-częściowe

Macierzyński-- Kuźwa juz drugi miesiąc od porodu, a ja macierzyńskiego ani widu ani słychu cały czas jakies pisma z zasr.anego Z.USu przychodzą ze mam uzupełnić podpis, a oświadczenie jakies dosłać, a TŻ ma coś podpisać, nosz co za ćwoki, chce swoją kasę! A Wy dostałyście?

Annihilate--- Adaś pije Enfamil i nie ma żadnych problemów, kupki codziennie 1-3 szt, brzuszek nie boli, a bąki aż sie chata trzęsie

Kejka--- ale sie uśmiałam z tej kupy Mikiego co z każdej strony leciała niezły gagatek z niego a praca sie nie martw, moze to pomówienia z tym wypowiedzeniem, przecież nie mogą na macierzyńskim 🤔
u mnie tez ani widu ani słychu kasy
za kwiecien bylo normalnie bo jeszcze firma płaciła a teraz juz zus i nie wiem kiedy sie doczekam
lucy111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 16:40   #641
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

ja dostałam normalnie w maju, w dodatku przekazem pocztowym i dostałam pismo, żeby im wysłac nr konta chociaż był wysyłany do l4 cyrk na kółkach !
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-09, 17:09   #642
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez niulka_1985 Pokaż wiadomość
Wiedziałam, że A to melonik, ale myślałam, że on został przejęty, a nie to on kogoś przejmował.
W pewnym czasie było głośno, że chcą ogłosić upadłość. A tu w ostatnim czasie przejęli 3 inne jednostki. To im się opłaca, kupę kasy za to dostają od KNF.

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Kejka - mam od kilku lat konto w tym banku i jestem zadowolona.
Co do zwolnienia - a jesteś pewna tej baki, która przekazała Ci info?Może ona bruździ albo zwyczajnie coś pokręciła. Jeżeli to jest niezgodne z prawem to nie sądzę, żeby mieli taki plan, przecież każdy zdaje sobie sprawę z konsekwencji. Nie denerwuj się na zapas bo Ci mleko skiśnie

Zaliczyłam dziś pierwszą samotną wyprawę samochodem z dzieckiem Zapowiadało się średnio, bo ledwo wyszłam z klatki to zaczęło padać, ale potem ustało, a mały szybko usnął w foteliku - wróciliśmy pół godziny temu a ona nadal śpi - ponad 3 godz.
Bosz jaki ten wózek, w dodatku sam stelaż, ciężki...
Jestem pewna babki- ona jest v-ce w naszych starych związkach. Dała mi numer do związków aktualnej firmy, bo ona od nich dostaje info. Gadałam z samym przewodniczącym ZZ i ten mi się śmiał w głos, że ta firma jest nienormalna bo ostatnio już jedną dziewczynę tak na rodzicielskim próbowali zwolnić. Mówił, że stanęli jako związki po jej stronie i pracodawca musiał się wycofać. Powiedział mi, że oni liczą na to, że ludzie nie będą zaskarżać do sądu bo są nieświadomi. Przesłał mi też to pismo co oni dostali. Chodzi o to, że macierzyński kończy mi się 18.08, chcą mi dać wypowiedzenie w sierpniu czyli pracownikiem bym była do końca listopada. Mówił, że mam się nie martwić, bo będą 14.06 mieli spotkanie z moi aktualnym pracodawcą i poruszą nimi. Szczęście, że związki zawodowe są spoza firmy, bo gość nie jest pracownikiem i jakoś łatwiej się z nim gada o tych nierobach.

Co do konta- okej. Wszystko inne jest totalnie beznadziejne. Oszukują najbardziej przy ubezpieczeniach do kredytów i pożyczek a ludzie jak potrzebują to biorą i nie czytają, także uważajcie. Tak samo jak dzwonią z ofertą, nie wyrażać zgody, nie rozmawiać, bo oni robią zapytanie do BIK a każde zapytanie zabiera 14 pkt scoringowych, a to jak się ich w ciągu 6 mcy straci (a traci się na różnych rzeczach- np. szara strefa zatrudnienia, krótki okres zatrudnienia, małe wynagrodzenie, młody wiek, brak telefonu na abonament, brak własności typu samochód/mieszkanie/dom..itp) ok 70 pkt to jest tak jakby się miało egzekucję komorniczą i z kredytu nici. To tak na marginesie.

Super, że wypad Ci się udał!!
a wózki i ich waga...mój jest niby lekki, ale...do lekkości mu daleko..

Cytat:
Napisane przez annihilate Pokaż wiadomość
Lulka, Kejka ja jak miałam okres 2 tygodnie temu, to używałam tamponów i podpasek jednocześnie przez dwa dni, tak ze mnie leciało, że te o najwyższej chłonności zmieniałam co godzinę a jestem po sn i mam nadzieję, że nic mi po tym nie będzie
Zależy od Twojego organizmu, ale jak już jesteś po i nic nie swędzi i śmierdzi to znaczy że raczej nic się nie stało. Co nie znaczy, że przy następnym tak będzie, także kwestia ryzyka

Cytat:
Napisane przez HappyGirl888 Pokaż wiadomość
Tylko nie wiem które buciki? Załącznik 6474891

złoteeeeee:lo ve:


Cytat:
Napisane przez Martinixxx Pokaż wiadomość
Melduje, że młody zaliczył 3 drzemke 20 min i nadal stawia opór. Ile można żyć powietrzem??? ja chyba myślę, że Oskara dostanę za ten upór a jestem po prostu głupia matka sadystka 😟
Dostaniesz oskara za KP! w końcu się ogarnie i zje z cycka

Cytat:
Napisane przez MaLoS Pokaż wiadomość
Kejka--- ale sie uśmiałam z tej kupy Mikiego co z każdej strony leciała niezły gagatek z niego a praca sie nie martw, moze to pomówienia z tym wypowiedzeniem, przecież nie mogą na macierzyńskim 🤔
Nie mogą, co opisałam już wyżej Ja się tak uśmiałam z tej kupy że hej...i uwieczniłam na zdjęciach ale smród...

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Laski, a słyszałyście o cudownej metodzie ukojenia bólu w ząbkowaniu? Gadałam z kuzynką, że mi z IRL przywiezie bransoletkę z bursztynu na rączkę albo nóżkę. Zakłada się dziecku na czas ząbkowania. Nie wierzyłam, ale ona mówi, że jej pracodawca ma 3 dzieci i żadne nie było rozdrażnione, nie płakało itp w trakcie ząbkowania właśnie przez to i że jest to jakoś udowodnione (podobno nasze babki to stosowały, ale jako gryzak). Teraz tak poczytałam i wyczytałam m.in. to: "Kwas bursztynowy, substancja zawarta w bursztynie działa jak naturalny środek przeciwbólowy i przeciwzapalny dzięki czemu dzieci zachowują spokój i są zrelaksowane w czasie ząbkowania." Ciekawe nie? I niby działą też na kolki ktoś coś słyszał ?
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 18:13   #643
Smarrita
Wtajemniczenie
 
Avatar Smarrita
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 103
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Malis pewnue nie wszystkie dokumenty wyslalas. Ja dostaje z zusu na bieżąco

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
Smarrita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 18:29   #644
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Kejka wspolczuje, bo niepotrzebny stres dla Ciebie co udziela sie tez dziecku.
Okej a to babcia ma ochrzczone spodnie
A czemu kontrola bioderek?

Linaewen to teraz zyczyc tylko spokojnej nocy


Potem napisze wiecej mlody mi spi na reku. Bo oczywiscie spac nie chce
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 18:36   #645
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez Kayira Pokaż wiadomość
Kejka wspolczuje, bo niepotrzebny stres dla Ciebie co udziela sie tez dziecku.
Okej a to babcia ma ochrzczone spodnie
A czemu kontrola bioderek?
U nas zawsze są dwie wizyty, a pierwszą miałam dziś
Niektóre dziewczyny wiem, że miały jeszcze w szpitalu
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 19:02   #646
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Kejka - mieszkasz w kraju slynacego z bursztynow a sprowadzasz je z Irl? cos o tym slyszalam, nawet widzialam chyba wisiorki czy cos z bursztynem.

A ja zapomnialam ze zus juz placi i czekam sobie spokojnie na przelew z pracy jak zawsze

Wkladki laktacyjne
Doszly moje lansioh i potwierdzam, ze sa super. Maja klej w dwoch miejscach i ten klej trzyma. I sa jakby przepolowione takze idealnie mozna je zgiac zeby pasowaly do zszycia w misce stanika - no ktos naprawdę mial pomysl. I miekkie, przyjemne.
Wzielam tez tansze po domu nuka - i to jest tylko o oczko wyzej niz bella. Nosze tez wielorazowe aventu.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 19:35   #647
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Ineso ja nie sprowadzam!kuzynka powiedziala ze kupi (chrzestna mlodego) i podejrzewam ze ten bursztyn pochodzi z baltykuchodzi o to ze te bransoletki sa przystosowane dla malego dziecka, specjalnie dedykowane- oszlifowane i na bezpiecznym sznureczku pewnie. Ja jakos polakom nie ufam...nawet na szkle po piwsku potrafia zarabiac jako ze niby bursztyn
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 19:39   #648
Smarrita
Wtajemniczenie
 
Avatar Smarrita
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 103
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Ineso- macierzynski wyplaca firma zatrudniajaca powyzej 20 osob

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Hehe a wy juz o zabkowanie sie martwicie:p niektore dzieci je lajtowo przechodza

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
Smarrita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 19:49   #649
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Smarrita no ja sie martwie booo to moje dziecko sie mocno slini i wklada MOJE palce do swojej buzki i jezdzi po dziaslach. Az maz nagral wiec stach sie bac co bedzie przy zabkowaniu
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-09, 19:53   #650
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Bartek dziś cały dzień się drze, od rana! nie wiem jak jego gardło to znosi. TZ mi mało pomaga, a mi rece odpadają. Mam dość. Jak się pojawi to mu nagadam!!!
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 19:55   #651
Smarrita
Wtajemniczenie
 
Avatar Smarrita
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 103
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Ale slini sie pewnie nie na zabkowanie. Dzieciaki w tych tygodniach po prostu zaczynaja wydzielac wiecej sliny i sie pocic a to czesto jest mylone z zabkowaniem. W tym okresie mija starsza tam sie slinila i ręce do buzi pchala ze kazdy tylko gadal ze na zęby a pierwszy zab miala ok 5 miesiąca ( musiałabym sprawdzic w ksiazeczce) ale na pewno jeszcze dlugi dlugo czekalam na niego

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Lulka- moze przejedzony? Pruknac albo kupy nie umie zrobic?

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
Smarrita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 20:04   #652
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Dzieki za pocieszenie
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 20:12   #653
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez Smarrita Pokaż wiadomość
Ale slini sie pewnie nie na zabkowanie. Dzieciaki w tych tygodniach po prostu zaczynaja wydzielac wiecej sliny i sie pocic a to czesto jest mylone z zabkowaniem. W tym okresie mija starsza tam sie slinila i ręce do buzi pchala ze kazdy tylko gadal ze na zęby a pierwszy zab miala ok 5 miesiąca ( musiałabym sprawdzic w ksiazeczce) ale na pewno jeszcze dlugi dlugo czekalam na niego

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Lulka- moze przejedzony? Pruknac albo kupy nie umie zrobic?

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka


No na pewno wróciły kolki. Bo co to może być. Bączki są, a kupę tez zrobił. Nie spał dziś cały dzień. Usypia żywcem, ale coś nie daje mu spać...
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 20:40   #654
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Lulka skok? a na powaznie, moze faktycznie cos z brzuszkiem.
Probowalas go zawinac w pieluche lub otulacz.
No albo niech pospi na Tobie...

Moj dzis tez straszny marudek.
Mam nadzieje ze choc noc bedzie w porzadku
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 21:28   #655
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez kejka90 Pokaż wiadomość
Smarrita no ja sie martwie booo to moje dziecko sie mocno slini i wklada MOJE palce do swojej buzki i jezdzi po dziaslach. Az maz nagral wiec stach sie bac co bedzie przy zabkowaniu
Mój też się ślini masakrycznie ale rączek nie gryzie.

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

No i cały dzień dziś nie spał.

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 21:37   #656
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Tak a propos - rozmawiam dziś z bratem przez telefon i on pyta jak tam mały, więc ja coś tam opowiadam i mówię, że chyba zaliczył właśnie skok rozwojowy kolejny, a on pyta na czym to polega, a ja mu mówię że np. zaczął się ślinić. Brat: wtf? to chyba regres


W ogóle jak te skoki są zaznaczone np. 7-9 tydz. to oznacza, że on trwa tyle?czy że w tym okresie może nastąpić?
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 21:59   #657
Martinixxx
Zadomowienie
 
Avatar Martinixxx
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: O^^o
Wiadomości: 1 777
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Ineso może trwać tyle a może się zacząć 😊

Lulka współczuję. Ja tak mam na własne życzenie, świadomie glodze dziecko 😆

Kejka No to sobie Oskara przyznaje bo ogórek mały na koniec dnia przed kąpielą dopadł cycków i tak ssal jak szalony. Nie najadl się bo nie chciał jeść a też nie miałam czasu na laktator. Ostatecznie dostał 80 ml w nagrodę, które nie poradził i śpi już od 19.30. Mam tyle czasu, że się o nogi zabijam😊
O butsztynie nie wiedziałam. Ciekawe. Młoda nie szalał a, tylko czasami łapki zadała, ale nie mogę narzekać. Liczę, że młody też tak temat ogarnie.
__________________
"Chwyć mnie i nieś, niech niebo bliżej będzie,
Tak bardzo chcę w ramionach skryć się Twych."



Martinixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 23:01   #658
akinomka03
Rozeznanie
 
Avatar akinomka03
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 585
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Macierzyński
Ja dostałam w terminie takim jak wypłatę.

Moje dziecko zwariowalo. Zasnela jak zawsze ok. 22, godzinę pozniej sie obudzila na początku radosna później zaczela plakac i to dawała czadu, mąż ją uspil, odłożył a ona znowu oczy otwarte... wzięłam ja i aktualnie karmię, mam nadzieję że zasnie bo padam.
akinomka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 01:24   #659
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Kejka mój się ślini juz dobry miesiąc a od 2 tyg wklada sobie cala rękę do buzi i tez wszyscy mówią ze na zęby ale ja nie wierze, jeszcze czas, z reszta na zapas nie ma się co martwic!

Lulka wspolczuje! Wez tz w obroty!

Dziewczyny jak to u was ze spacerkami z wózkiem? Ja odkąd zaczelam wychodzić na wies to poznałam wiecej osób niż przez czas 6 lat mieszkania na wsi urodzilo sie oprócz Igora 3 dzieci w tym roku i kazda z tych matek zaczepila mnie na rozmowę i teraz jestem mega szczęśliwa ze mam z kim pogadać (temat na tapecie: Dzieci) ba! Kawe wypic nawet a czas milej mija
__________________
Spełniona mama, zakochana żona, szczęśliwa kobieta.
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 03:05   #660
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Ineso w tym czasie moga nastapic. A jak dziecko urodzine przed TP to dodajesz jeszcze ten czas

Martinixx graty

Tabaska nie wiem czy pamietasz ale ja pisalam juz jak mlody mial 2 tygodnie ze sie slini. Ale teraz to juz jest masakra?!! No i bierze sobie nie tylko swoje paluchy ale tez moje i jezdzi po dziaslach. Kolezanki syn w tym czasie juz zabkowal i wyszly mu dwa zeby na raz wiec wszystko mozliwe! Co do mam wozkowych..ja jestem niezaczepialna jedynie jakies kolezanki w tym samym wieku. Wczoraj na USG siksa mnie zagadywala ze dzieci sa dzien po dniu nasze. A ja tylko "taaak?"

Przespane 6.5h!! Nie ja oczywiscieObudzilam sie cala mokra bo wkladka nie dala rady.
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-12 16:51:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:22.