Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza! - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-13, 13:44   #811
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez Kayira Pokaż wiadomość
Mogę zjadać kreseczki i ogonki, piszę z telefonu
Już pisałaś
uwierz że nikomu to nie przeszkadza
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 13:48   #812
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Tak narzekalam na noce a moje dziecko dostalo jeść przed 11, o 12 zasnal i spi do teraz, czyli juz 4h od ostatniego jedzenia, chyba pomylil dzien z noca a może pogoda tak na niego działa, dzisiaj nigdzie nie wyszliśmy bo pada.

Dobrze gadacie o tej prolaktynie, najwyższy poziom jest kolo 1 w nocy, nie będę panikować sprobuje odciągnąć dzisiaj troche później

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Avlis chociaz Ty jesteś spoleczna ja wczesniej nie musialam miec kontaktu zbyt intensywnego z ludźmi, starczyło mi to co w pracy, mąż i rodzina a teraz większość czasu przesiaduje sama z dzieckiem w domu wiec fajnie pogadać z kimś innym
__________________
Spełniona mama, zakochana żona, szczęśliwa kobieta.
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 14:03   #813
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez tabaska25 Pokaż wiadomość
Tak narzekalam na noce a moje dziecko dostalo jeść przed 11, o 12 zasnal i spi do teraz, czyli juz 4h od ostatniego jedzenia, chyba pomylil dzien z noca a może pogoda tak na niego działa, dzisiaj nigdzie nie wyszliśmy bo pada.

Dobrze gadacie o tej prolaktynie, najwyższy poziom jest kolo 1 w nocy, nie będę panikować sprobuje odciągnąć dzisiaj troche później

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Avlis chociaz Ty jesteś spoleczna ja wczesniej nie musialam miec kontaktu zbyt intensywnego z ludźmi, starczyło mi to co w pracy, mąż i rodzina a teraz większość czasu przesiaduje sama z dzieckiem w domu wiec fajnie pogadać z kimś innym


Mój tak spał wczoraj w dzień, i nocka była tragiczna
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 14:12   #814
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Lulka nie strasz 😐
__________________
Spełniona mama, zakochana żona, szczęśliwa kobieta.
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 14:20   #815
valaria
Raczkowanie
 
Avatar valaria
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 108
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

tabaska25 - nasz też w deszczowe dni potrafi przespać większość dnia. A nocka potem była typowa

Natomiast dzisiaj jest "jedynie" pochmurno i od 8 buszuje. Sama zasnęłam jakoś o 14 przekonując małego do drzemki Ale kiedy się obudziłam, to spał i on, więc może choć zdążę cokolwiek zrobić.

Złote rady - babcia przekonuje nas do podawania wody z cukrem. Cel bliżej nieokreślony, ale sąsiadka tak trzy córki wychowała, więc woda z cukrem musi być
__________________
styczeń 2012
październik 2014
kwiecień 2016
valaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 14:29   #816
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Znajoma matka polka ściąga z piersi 160 na raz i nie daje dziecku cyca bo rzekomo nie chce jej ssać i podaje te 160 na noc (2miesieczniak) plus 2 razy na dzien glukozę, nie rozumiem w jakim celu ludzie podają ta glukozę? Ja przez pierwsze lata nie podam nic z cukrem ani sola dziecku
__________________
Spełniona mama, zakochana żona, szczęśliwa kobieta.
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 14:30   #817
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez kejka90 Pokaż wiadomość
Już pisałaś
uwierz że nikomu to nie przeszkadza
Ja mam ustawiony taki podpis

Mogę zjadać kreseczki i ogonki, piszę z telefonu
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-13, 14:31   #818
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

A wlasnie moze zalozymy na fejsie albo klubie watek z przepisami na pierwsze obiadki dziecka, kiedys bylo pisane cos o kulkach jaglano-buraczkowych, moze sprobujemy cos tu zebrac?
__________________
Spełniona mama, zakochana żona, szczęśliwa kobieta.
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 15:03   #819
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Jestem za ja mam w moim klubie z wątku córci dużo przepisów. Jak znajdę chwilę mogę pokopiować.
danika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 15:19   #820
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Super, pewnie nie tylko ja będę wdzięczna, bo tak czytam te przepisy "polaczyc jabłko z kleikiem" - a jak zrobic kleik? Moze wyjde na glupia ale nie mam pojecia o zywieniu niemowląt..
__________________
Spełniona mama, zakochana żona, szczęśliwa kobieta.
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 16:04   #821
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

KEJKA, ale u mnie nie ma tego sklepu.

☆☆☆
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-13, 16:05   #822
a_g_ata
Rozeznanie
 
Avatar a_g_ata
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 551
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Nosz kurde..wyslalam foto prawa jazdy z zaslonietymi danymi takimi jak PESEL czy adres. A fejs wiecie co mi odpisał?Ze mam zrobić fote sobie jak trzymam prawko! Pogielo ich? A jeszcze ja taka nietwarzowa :P
__________________
3.09.2010- pierwsza randka
1.01.2014- zaręczyny
1.08.2014- ślub
3.08.2015- dwie kreski
10.04.2016- dzidzia
a_g_ata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 16:15   #823
Martinixxx
Zadomowienie
 
Avatar Martinixxx
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: O^^o
Wiadomości: 1 777
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Mój spał tylko 40 min jak poszłam a potem ryk. Nie śpi do teraz 😣oszaleje.

Glukoze dawałam do bebilonu pepti, bo mi pić nie chciała a tak to cukru nie dostała do 3 rż.

On nadal nie śpi, nawet nie ziewa 🙃😲
__________________
"Chwyć mnie i nieś, niech niebo bliżej będzie,
Tak bardzo chcę w ramionach skryć się Twych."



Martinixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 16:16   #824
kopycio
Rozeznanie
 
Avatar kopycio
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 642
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Trisdom super z tym paszportem, wlasnie mi uświadomiłaś, ze musze dowód osobisty swojemu wyrobić skoro chcemy odwiedzić Skandynawię..🤔

Ineso faktycznie kiepsko z tym karmieniem, mysle, ze doradca mógłby pomoc. Skoro je 40 minut to chyba cos nie tak. Moj sie najada w 5 minut i potem 2h spokoju. O meningokokach moj pediatra nie wspominał, musze zgłębić temat. Na razie w przyszłym tyg mamy rotawirusy i chyba pneumokoki.

Akinomka zazdroszcze relacji tżta z corka️ to musi byc piękny widok

Kejka masz racje z tym mlekiem. Wkładałam dzis woreczek do zamrażarki i mam tam mleko z poczatku i konca maja. Mają zupełnie inne kolory... Tez sie zastanawiam, czy to tak dobrze teraz podać takie mleko z początków kp...

Martinixxx ja próbowałam z tym Twoim testem na 30ml i moj za Chiny nie chciał.. A spał potem krótko i znow wolał jesc.

Avlis nie było imprezy jak usłyszał, ze ma s przygotować to chyba odwolal chyba ja kliknę, nawet noe jest droga, tylko ja nigdy przez paypal nie płaciłam i troche sie cykam

Tabaska moj ma takie senne dni jak pada, ale spi w nocy równie dobrze
Z przepisami dobry pomysł, jestem tak samo zielona jak Ty🙄

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

Agata niezle zrob jakas głupia minę i im wyslij
kopycio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 16:33   #825
HappyGirl888
Raczkowanie
 
Avatar HappyGirl888
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 160
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez tabaska25 Pokaż wiadomość
A wlasnie moze zalozymy na fejsie albo klubie watek z przepisami na pierwsze obiadki dziecka, kiedys bylo pisane cos o kulkach jaglano-buraczkowych, moze sprobujemy cos tu zebrac?

Jestem za! Bo tez pojęcia nie mam o rozszerzaniu diety niemowlaka

Czy wasze dzieciaczki juz wysoko podnoszą główkę leżąc na brzuszku? Bo moja nie dość ze nie znosi leżeć na brzuszku to i główkę jeszcze nie bardzo podnosi.
HappyGirl888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 16:34   #826
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez kopycio Pokaż wiadomość
Trisdom super z tym paszportem, wlasnie mi uświadomiłaś, ze musze dowód osobisty swojemu wyrobić skoro chcemy odwiedzić Skandynawię..🤔

Ineso faktycznie kiepsko z tym karmieniem, mysle, ze doradca mógłby pomoc. Skoro je 40 minut to chyba cos nie tak. Moj sie najada w 5 minut i potem 2h spokoju. O meningokokach moj pediatra nie wspominał, musze zgłębić temat. Na razie w przyszłym tyg mamy rotawirusy i chyba pneumokoki.

Kejka masz racje z tym mlekiem. Wkładałam dzis woreczek do zamrażarki i mam tam mleko z poczatku i konca maja. Mają zupełnie inne kolory... Tez sie zastanawiam, czy to tak dobrze teraz podać takie mleko z początków kp...
skróciłam sobie Twoją wypowiedź, żeby nie spamować :P
ja też muszę zrobić dowód memu dziecku, ale czekam, aż schudnie na twarzy bo póki co każde zdjęcie to 3/4 jego pućki

mój się najada w 8-10 minut i śpi minimum 3 h, nawet do 6...

co do mleka, wiesz, niby wszędzie trąbią że mleko matki lepsze od MM, więc idąc tym tokiem...każde mleko matki jest dobre dla dziecka...no przecież go nie wyleję...nie po to bawiłam się w odciąganie tyle, że ten zapach ja chyba zostawię mamie w czwartek jedno takie z zamrażarki, z początków jego życia i jedno takie świeże odciągnięte w razie czego... no ale gorzej z tym weselem...nie wiem jak to rozegrać, bo może odciągne a może nie ten dzień wcześniej i przetrzymam w lodówce....a jak nie to wyciągne chwile przed wyjazdem do kościoła, włóże w torbe termo i kupie podgrzewać...też jakieś wyjście...boże jakie to wszystko skomplikowane...

idę się przeprosić z laktatorem bo młody spi już 5 h i nie łaska się obudzić a cyc pęka...
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 16:43   #827
lucy111
Zadomowienie
 
Avatar lucy111
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 702
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez tabaska25 Pokaż wiadomość
Super, pewnie nie tylko ja będę wdzięczna, bo tak czytam te przepisy "polaczyc jabłko z kleikiem" - a jak zrobic kleik? Moze wyjde na glupia ale nie mam pojecia o zywieniu niemowląt..
Nie tylko Ty ☺ dobrze ze póki co są na cycu ale zaraz zleci i trzeba będzie na jesieni rozszerzac dietę





Cytat:
Napisane przez a_g_ata Pokaż wiadomość
Nosz kurde..wyslalam foto prawa jazdy z zaslonietymi danymi takimi jak PESEL czy adres. A fejs wiecie co mi odpisał?Ze mam zrobić fote sobie jak trzymam prawko! Pogielo ich? A jeszcze ja taka nietwarzowa :P

całkiem ich posralo
Masz normalnie podane imię i nazwisko wiec nie wiem czemu się przyczepili




Cytat:
Napisane przez HappyGirl888 Pokaż wiadomość
Jestem za! Bo tez pojęcia nie mam o rozszerzaniu diety niemowlaka

Czy wasze dzieciaczki juz wysoko podnoszą główkę leżąc na brzuszku? Bo moja nie dość ze nie znosi leżeć na brzuszku to i główkę jeszcze nie bardzo podnosi.
Moj leży na brzuszku, przerzuca głowę na lewo i prawo ale przy podnoszeniu się denerwuje bo nie może jej długo utrzymać. Pediatra się ostatnio do tego przyczepila i wysłała nas do neurologa. Skoro mam skierowanie to pójdziemy ale uważam że niepotrzebnie panikuje w końcu jazdę dziecko ma swoje tempo. Coś mi się wydaje ze póki na nfz się dostaniemy to młody zacznie głowę podnosić ☺
lucy111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 16:45   #828
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

HappyGirl moj srednio z podnoszeniem glowy. Chetniej ja podnosi jak lezy mi ja brzuchu.
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 16:55   #829
akinomka03
Rozeznanie
 
Avatar akinomka03
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 585
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Agata
Ale się przyczepili, ciekawe o co chodzi.

HappyGirl
Moja tak jak Twoja ;-) nie lubi na brzuchu zaraz płacz więc nie trenuje, dziś zaczęła podnosić ale jeszcze nie wysoko jakoś.

Kejka
5 godz. W dzień? Zazdroszczę, moja w ciagu dnia to jak pół godz śpi to dużo.
akinomka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-13, 16:56   #830
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Happy Girl u mnie tak samo jak u Kayiry. Tyle ze to moj blad, bo nie kladlam od poczatku bo sie darl.

Odciagnelam 180 ml w 5 minutsama w szoku jestem...dawno nie pracowalam z laktatorem wiec łooo

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Akinomka no pierwszy raz w dzien ma tak ze 5h spi w ciagu. Ale tak to po kazdym karmieniu z 1-1.5h
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 16:59   #831
Martinixxx
Zadomowienie
 
Avatar Martinixxx
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: O^^o
Wiadomości: 1 777
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez kejka90 Pokaż wiadomość
skróciłam sobie Twoją wypowiedź, żeby nie spamować :P
ja też muszę zrobić dowód memu dziecku, ale czekam, aż schudnie na twarzy bo póki co każde zdjęcie to 3/4 jego pućki

mój się najada w 8-10 minut i śpi minimum 3 h, nawet do 6...

co do mleka, wiesz, niby wszędzie trąbią że mleko matki lepsze od MM, więc idąc tym tokiem...każde mleko matki jest dobre dla dziecka...no przecież go nie wyleję...nie po to bawiłam się w odciąganie tyle, że ten zapach ja chyba zostawię mamie w czwartek jedno takie z zamrażarki, z początków jego życia i jedno takie świeże odciągnięte w razie czego... no ale gorzej z tym weselem...nie wiem jak to rozegrać, bo może odciągne a może nie ten dzień wcześniej i przetrzymam w lodówce....a jak nie to wyciągne chwile przed wyjazdem do kościoła, włóże w torbe termo i kupie podgrzewać...też jakieś wyjście...boże jakie to wszystko skomplikowane...

idę się przeprosić z laktatorem bo młody spi już 5 h i nie łaska się obudzić a cyc pęka...
5h???? Jakie to niesprawiedliwe Moj teraz zasnął mi na klacie, ale co z tego jak go obudze to bedzie znowu wkur...a jak nie to bedzie rzadził do ch.u. wie której Cciałam wziąć go na spacer, taka piękna pogoda, to ryjoka darł we wózku

Zacznij odciąganie 2 dni przed weselem po każdym karmieniu, uzbierasz wystarczająco a i morzić nie będzie trzeba

Dziś poziom wkur.wie.nia podniosla mi siostra, a raczej szwagier. Miała przylecieć w niedzielę na 8 dni, wrócilibyśmy raze a ja miałabym pomoc na lotnisku (tż nie leci) Kilka dni temu zadzwoniła,że szwagier nie dał jej jednak wolnego, bo dostali duże zamówienie i musza zrealizować do 29 czerwca. Bilety kupione już dawno, ale to ciul, kazał jej lecieć w sobotę przy koszcie dodtkowym 500 zł i to tylko na dwa dni, bo więcej jej nie da. Serroryzował ją psychicznie, zresztą cały czas to robi. Ona się boi cokolwiek zrobić a mnie szlag trafia bo wykańcza moją rodzinę, ale nikt nic nie powie, żeby się nie kłócić. Nawet się obraził na moją mamę,że do mnie przyleciała (na codzień zajmuje się jego dziećmi) Temat rzeka, ten debil tym razem przegioł pałe. Powiedziałąm mamie,że Dominika nie ma przylatywać, sama sobie dam rade, jeśli w ogóle zdecyduje się jechać. Pierwszy raz mi sie kompletnie nie chce. Raz,że pakowanie, dwa jak spotkam tego świta to rozpierdziele mu gębę.
__________________
"Chwyć mnie i nieś, niech niebo bliżej będzie,
Tak bardzo chcę w ramionach skryć się Twych."



Martinixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 17:04   #832
AsiaPo
Mama Land
 
Avatar AsiaPo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 704
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Martyna dziś senna, zupełnie jak Wasze Szkraby - umyłam łazienkę, przeorganizowałam szafy, pomyłam wszystko w kuchni i wystawiłam starocie na OLX i mi się pomysły na porządek skończyły
Już wczoraj spała cały dzień, więc jestem w ogromnym szoku

Agata: Wyślij im zdjęcie ze środkowym palcem I żądaj przeprosin, a co!

Happy: U nas też Mała majta głową, ale podnosi bardzo niechętnie. Ale ona w ogóle jakaś niestandardowa jest i robi wszystko po swojemu

No i po spaniu Wystarczyło 5 minut z kompem
__________________
A+D=M
M.
AsiaPo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 17:21   #833
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Martinixx no zycie ogolnie jest niesprawiedliwe. A co do odciagania po karmieniu...u mnie nie ma szans, bo ostatnio po karmieniu mialam uwaga...7 ml!!! Wiec bede musiala rozchulac nadprodukcjeinaczej nie mam jak...a co do snu. On tak pewnie spi dlatego ze burzowo i caly dzien deszcz pada. Ale tez narzekac na jego spanie nie moge

Szwagier...brak slow. Czemu ona jeszcze z nim jest?! A sytuacje z mama pamietam jak opisywalas...koszmar.

Asia u mnie komp tez dzieciaka wybudza
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 17:47   #834
Martinixxx
Zadomowienie
 
Avatar Martinixxx
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: O^^o
Wiadomości: 1 777
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez kejka90 Pokaż wiadomość
Martinixx no zycie ogolnie jest niesprawiedliwe. A co do odciagania po karmieniu...u mnie nie ma szans, bo ostatnio po karmieniu mialam uwaga...7 ml!!! Wiec bede musiala rozchulac nadprodukcjeinaczej nie mam jak...a co do snu. On tak pewnie spi dlatego ze burzowo i caly dzien deszcz pada. Ale tez narzekac na jego spanie nie moge

Szwagier...brak slow. Czemu ona jeszcze z nim jest?! A sytuacje z mama pamietam jak opisywalas...koszmar.

Asia u mnie komp tez dzieciaka wybudza
A to tylko dowodzi, ze ci pieknie Miki zjada Pewnie po takiej naprodujcji cycki ci bedą pękać

A co do siostry to napisałam skrotowo. Jedna jest z nim ohajtana a druga u niego pracuje i właśnie ta miała przyleciec. Fakt niezmienny jest taki, że on ch.j a ona durna.
__________________
"Chwyć mnie i nieś, niech niebo bliżej będzie,
Tak bardzo chcę w ramionach skryć się Twych."



Martinixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 17:54   #835
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Je zazdro 180ml. Ale jak Ty tez mialas takie sytuacje ze sciagnelas 7ml to moze i mnie sie uda ściągnąć wiecej z dłuższa przerwa, no cóż, najwyzej na jutro cos tam odmroze z moich zapasów
__________________
Spełniona mama, zakochana żona, szczęśliwa kobieta.
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 18:05   #836
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

kejka - Ty to masz życie Co Ty robisz z taką ilością wolnego czasu?

valaria - cel wody z cukrem to chyba uzależnienie dziecka
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 18:37   #837
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Ja to obstawiam, że kejka to poi Mikiego jakimś makiem, bo to aż dziwne, że ma takie dobre dziecko
5 h w dzień ja już bym była z moją na ip dzisiaj mi spała 1,5 h w wózku to się zastanawiałam czy z nią wszystko ok
brawo za 180 ml ja też mam pomrożone mleko z początków, będę chyba do kąpieli wykorzystywać... Ale podać do paszczy czemu nie, to dobre mleko.
.Martinixx szwagier faktycznie kawał chvja, co za facet... nie dziwię się, że jesteś wściekła
U Pyzola zniknęły krostki czyli alergia na truskawy. Też muszę jej dowód wyrobić, bo chcę na Słowację z nią jechać we wrześniu.
Co do podnoszenia głowy, to moja nie chciała, po czym pewnego dnia zaczęła podnosić i to całkiem wysoko tak z dnia na dzień. Leżenia na brzuchu nadal nienawidzi i leży 10 min dziennie
__________________


Edytowane przez velika
Czas edycji: 2016-06-13 o 18:38
velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 19:30   #838
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Kejka wow skad az tyle... lol
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 19:34   #839
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Zazdroszczę, że tak szybko udaje się Wam nakarmić dzieci. Mój pije ok godziny. Trochę śpi, trochę pije i w sumie to nie wiem, po jakim czasie jest najedzony? Może po kilkunastu minutach, a może po godzinie.

☆☆☆
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 19:40   #840
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza!

Kayira z cycaale u mnie z miski B/C jest Gtakze tego

Martinixx no wlasnie tego pekania cycow sie boje
Aaa...to masakra z ta siostraz obiema w sumie..

Tabaska odmroz i spokojmoj czubek wyjada z cyca do dna jak widac..te 7 ml to jakis zal.pl

Ineso dzis maz byl w domu wiec sobie posiedzielismy przy kawce, obiad na spokojniea tak to jak go nie ma to przewaznie spedzam czas na spacerach. Allegro, porzadki w domu typu pranie i prasowanie takze moj maz jak wraca to nic robic nie musi oprocz cwiczyc i spedzac czas z dzieckiemno ale ja mam 30 m2 hahaha

Velika nacierpialam sie w ciazy a Wy nie, to wiecie tak sobie jeszcze mysle ze jak on zeźre te 180 ml z cyca to nie dziw ze grzeczny i ze tak wyglada

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Niulka no nie zazdroszcze. Ja karmie max 10 minut, mlody zasypia zanim sie odlaczy od cyca. Na przewijak, odkladam. Sprzatam. Myje lapska i spie15 minut
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3

Edytowane przez kejka90
Czas edycji: 2016-06-13 o 19:52
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-12 16:51:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:59.