Sierpnióweczki 2016! Część V. - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-17, 19:48   #4891
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez florencee Pokaż wiadomość


Widocznie drzemka była potrzebna, czego się uczysz?
hihi mi bardzo często jest potrzebna czy przed ciążą czy teraz - nie odmawiam sobie nigdy tej przyjemności lubię sobie przyciąć komara
a uczę się do egzaminów - mam z angielskiego i administracji - ostatni raz w tym roku

tzn. hmmm uczę to duże słowo tak się uczę że spałam, zrobiłam sobie długą kąpiel, z wątkiem jestem na bieżąco... ciekawe jak mi pójdzie


najwyżej powiem że przecież nie mogłam zaniedbać wątku, panowie - nauczyciele zrozumieją albo będzie na Was
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016


Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 20:17   #4892
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość
Jedną wzięłam od rana i tak się byczę i jest spokój na szczęście Oczywiście pod warunkiem, że nie łażę dłużej niż 5 minut

Myślę, że w domu poprawi Ci się ciśnienie
to korzystaj z możliwości byczenia się jak najwięcej..pewnie to jakiś ucisk albo przemęczenie.. trochę odpoczynku jeszcze nikomu nie zaszkodziło

Cytat:
Napisane przez DobraDusza88 Pokaż wiadomość
Brawa za wagę dla Córeczki a brzuch Ci już urósł trochę?

Co do zusu to mnie oni strasznie wkurzają wypłacają pieniądze kiedy im pasuje... albo dostaję 2 razy w miesiącu (np na początku i na końcu), albo tak jak teraz dostałam za okres 2 tyg (pobyt w szpitalu) i dalej cisza... dzisiaj tam dzwoniłam i mam dostać na początku przyszłego tygodnia za 3 tyg i pod koniec miesiąca za 4 tyg nie komentuję nawet.

Zastanawiałam się tylko co jakbym była sama albo jakby mój tż nie miał dochodu czy też miał mega niski? no zęby w ścianę, bo rachunki przecież też są...
brzuch urósł? haha dobre sobie..dziś dwie osoby się dziwiły,że ja w ciązy jestem... pojechaliśmy z mężem odebrać samochód i stoimy z kobitą,mąż mówi,że przeprasza,że tak późno,ale żona była w szpitalu, bo ciąża itp. i ona zadaje jakieś pytania czy to już poród , a ja się odzywam co i jak..a ona mówi "to pani jest w ciąży? ja myślałam,że to siostra czy ktoś.." nom
chociaż po tygodniu bez lustrajak się zobaczyłam to stwierdziłam,że urósl..zdecydowanie poszedł w góre..
ja nadal czekam na Twoje fotki

ale ten zus leci w kulkipochlastać się mozna..ciekawe jak będzie z macierzyńskim..

a może któraś z Was się orientuje- w szpitalu mi wypisali l4 za okres, kiedy jeszcze miałam l4 od prowadzącego i się nakładaja na siebie..to jakis problem będzie? aha i adres mi wpisali zameldowania a nie zamieszkania
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 20:24   #4893
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Jeszcze wstawię swój brzucho

Średnia jakość bo oświetlenie w łazience takie sobie

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość


a może któraś z Was się orientuje- w szpitalu mi wypisali l4 za okres, kiedy jeszcze miałam l4 od prowadzącego i się nakładaja na siebie..to jakis problem będzie? aha i adres mi wpisali zameldowania a nie zamieszkania
z tego co się orientuję raczej problemu nie będzie

"Jeżeli okresy, na które zostały wystawione zwolnienia lekarskie, nakładają się na siebie, to na ich podstawie można wypłacić pracownikowi wynagrodzenie lub zasiłek chorobowy. Jednak świadczenia te nie mogą być wypłacone dwa razy za te same dni zwolnienia."

adres też raczej nie powinien być problemem
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016



Edytowane przez Fantasmagori
Czas edycji: 2016-06-17 o 20:21
Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 20:27   #4894
Babygirl1990
Raczkowanie
 
Avatar Babygirl1990
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 432
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez asicuha Pokaż wiadomość
Ja wczoraj wyczytalam, ze w obu szpitalach najblizej mnie nie ma mowy o zzo.
Ale przyjelam to bardzo spokojnie, przeciez dam rade
Takie nastawienie to ja rozumiem Czasem tak sobie tłumaczę, że tyle kobiet daje radę, a my mamy nie dać???
Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
szkoda tego bodziaka..pokaż spodnie
Dodaję fotki choć są byle jakie i robione na szybkiego w sklepie. Spodnie przechwyciła tymczasowo siostra, ale mam przynajmniej fotki Cieszę się że nie są za krótkie, bo to mój odwieczny problem. Mają jeszcze plastik od metki i gdyby nie ta jedna prująca się nitka od wewnątrz to zastanawiałabym się czy były w ogóle używane nie wiem czy 10zł mnie kosztowały

Fajnie że nadajesz już z domu

No własnie, gdzie jest Krefetka?
Cytat:
Napisane przez florencee Pokaż wiadomość
Chyba z tej kolekcji biały+biały, ale z innych jeszcze są ciekawe połączenia z limonką. Zamówiłam próbki białego, limonki, akwamaryny i jesionu i podobno dziś mi wysłali już, to obczaję. Czaję się na regał 80, fajne są tam różne. Najwyżej się zwróci, byłoby to upierdliwe, ale zawsze to jakaś opcja.
Oo super. Biel zawsze spoko, ale z limonką myślę że też może się świetnie komponować
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160617_095803_HDR.jpg (109,4 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160617_095750_HDR.jpg (114,0 KB, 14 załadowań)
__________________
Nasze maleństwo
Babygirl1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 20:29   #4895
Babygirl1990
Raczkowanie
 
Avatar Babygirl1990
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 432
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
a może któraś z Was się orientuje- w szpitalu mi wypisali l4 za okres, kiedy jeszcze miałam l4 od prowadzącego i się nakładaja na siebie..to jakis problem będzie? aha i adres mi wpisali zameldowania a nie zamieszkania
Na pewno to nie stanowi problemu, czytałam o tym i miałam dwa zwolnienia od dwóch lekarzy nakładające się terminowo na siebie - w niczym to nie przedzkadza.

a w kwestii adresu nie wiem jak to wygląda
__________________
Nasze maleństwo

Edytowane przez Babygirl1990
Czas edycji: 2016-06-17 o 20:37
Babygirl1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 20:31   #4896
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez Babygirl1990 Pokaż wiadomość

Dodaję fotki choć są byle jakie i robione na szybkiego w sklepie. Spodnie przechwyciła tymczasowo siostra, ale mam przynajmniej fotki Cieszę się że nie są za krótkie, bo to mój odwieczny problem. Mają jeszcze plastik od metki i gdyby nie ta jedna prująca się nitka od wewnątrz to zastanawiałabym się czy były w ogóle używane nie wiem czy 10zł mnie kosztowały
Kiedyś kupiłam w lumpku kurtkę z tej firmy za bodajże 5 zł, była w stanie idealnym poza plamka na podszewce i była niezniszczalna dopiero w tym roku ją wyrzuciłam jak przestałam się w nią dopinać
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016


Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 20:36   #4897
Babygirl1990
Raczkowanie
 
Avatar Babygirl1990
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 432
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Jeszcze wstawię swój brzucho
Jaki zgrabny brzucholek

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Kiedyś kupiłam w lumpku kurtkę z tej firmy za bodajże 5 zł, była w stanie idealnym poza plamka na podszewce i była niezniszczalna dopiero w tym roku ją wyrzuciłam jak przestałam się w nią dopinać
Czasem trafią się perełki takie zakupy to ja lubię
__________________
Nasze maleństwo
Babygirl1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-17, 20:37   #4898
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez Babygirl1990 Pokaż wiadomość
Jaki zgrabny brzucholek

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------


Czasem trafią się perełki takie zakupy to ja lubię
dziękuję mam wrażenie że przestał rosnąć ostatnio
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016


Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 20:40   #4899
scoiatael86
Rozeznanie
 
Avatar scoiatael86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 958
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Melduję się po usg 3ciego trymestru z Małym wszystko w porządku, z wymiarów wychodzi mu 29t5d czyli idealnie tak jak powinno być waży niecałe 1,5 kg. Ilość wód płodowych ok.

Dziwna sytuacja była podczas badania, pierwszy raz mi się to zdarzyło - myślałam że zemdleję na tym łóżku.. w pewnym momencie po prostu zaczęło mi się strasznie słabo robić, mroczki przed oczami... musiałam się wyprostować a potem dokończyliśmy badanie na lewym boku. Te 1,5 kg solidnie zaczyna już uciskać na żyły w niektórych pozycjach
__________________
...no day but today...
scoiatael86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 20:49   #4900
DobraDusza88
Zakorzenienie
 
Avatar DobraDusza88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 392
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość

brzuch urósł? haha dobre sobie..dziś dwie osoby się dziwiły,że ja w ciązy jestem... pojechaliśmy z mężem odebrać samochód i stoimy z kobitą,mąż mówi,że przeprasza,że tak późno,ale żona była w szpitalu, bo ciąża itp. i ona zadaje jakieś pytania czy to już poród , a ja się odzywam co i jak..a ona mówi "to pani jest w ciąży? ja myślałam,że to siostra czy ktoś.." nom
chociaż po tygodniu bez lustrajak się zobaczyłam to stwierdziłam,że urósl..zdecydowanie poszedł w góre..
ja nadal czekam na Twoje fotki

ale ten zus leci w kulkipochlastać się mozna..ciekawe jak będzie z macierzyńskim..

a może któraś z Was się orientuje- w szpitalu mi wypisali l4 za okres, kiedy jeszcze miałam l4 od prowadzącego i się nakładaja na siebie..to jakis problem będzie? aha i adres mi wpisali zameldowania a nie zamieszkania
heh ja już nie pamiętam jakie to uczucie gdy ktoś pyta "to Pani jest w ciąży?" ;p chociaż jak stoję na wprost to niewiele widać... ale jak się odwrócę bokiem to już nikt nie ma wątpliwości

co do zusu to gdy miałam l4 regularnie co 4 tyg to nie było problemu. Ale gdy pojawił się szpital i l4 na różne okresy to chyba nie potrafią ogarnąć


Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Jeszcze wstawię swój brzucho

Średnia jakość bo oświetlenie w łazience takie sobie

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------


z tego co się orientuję raczej problemu nie będzie

"Jeżeli okresy, na które zostały wystawione zwolnienia lekarskie, nakładają się na siebie, to na ich podstawie można wypłacić pracownikowi wynagrodzenie lub zasiłek chorobowy. Jednak świadczenia te nie mogą być wypłacone dwa razy za te same dni zwolnienia."

adres też raczej nie powinien być problemem
śliczny brzuszek

Cytat:
Napisane przez scoiatael86 Pokaż wiadomość
Melduję się po usg 3ciego trymestru z Małym wszystko w porządku, z wymiarów wychodzi mu 29t5d czyli idealnie tak jak powinno być waży niecałe 1,5 kg. Ilość wód płodowych ok.

Dziwna sytuacja była podczas badania, pierwszy raz mi się to zdarzyło - myślałam że zemdleję na tym łóżku.. w pewnym momencie po prostu zaczęło mi się strasznie słabo robić, mroczki przed oczami... musiałam się wyprostować a potem dokończyliśmy badanie na lewym boku. Te 1,5 kg solidnie zaczyna już uciskać na żyły w niektórych pozycjach
Fajnie, że na usg wszystko dobrze ciekawe od czego zrobiło Ci się słabo oby więcej się to nie powtórzyło

Melduję, że mój mąż wstawił właśnie bób do gotowania... taka tam "lekka" kolacyjka
__________________
1.09.2012 (...) i ślubuję Ci...
DobraDusza88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 20:58   #4901
Orange_tree1
Zadomowienie
 
Avatar Orange_tree1
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 334
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość



Uuuu, nie zazdroszczę Jesteś jedną z tych, którym się zęby w ciąży sypią
U mnie z uzębieniem póki co (odpukać!) jest ok, nic się kompletnie nie dzieje, boję się, że po ciąży będzie lipa i wtedy dadzą mi popalić, ale po cichu mam nadzieję na to, że mnie to minie. Tylko dziąsła mnie strasznie męczą i mam często popuchnięte i krwawią, ale poza tym na szczęście ok.
Ja mam mega słabe zęby ale odpukac w ciąży ich stan się nie pogorszył być może póki co


Cytat:
Napisane przez DobraDusza88 Pokaż wiadomość



o rany współczuję ból zęba to jest najgorszy rodzaj bólu jaki mnie do tej pory spotkał;/ nie zapomnę gdy miałam leczenie kanałowe... miałam ochotę skonać;/
też tak sądzę zobaczymy czy po porodzie zmienię zdanie

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
hihi mi bardzo często jest potrzebna czy przed ciążą czy teraz - nie odmawiam sobie nigdy tej przyjemności lubię sobie przyciąć komara
a uczę się do egzaminów - mam z angielskiego i administracji - ostatni raz w tym roku

tzn. hmmm uczę to duże słowo tak się uczę że spałam, zrobiłam sobie długą kąpiel, z wątkiem jestem na bieżąco... ciekawe jak mi pójdzie


najwyżej powiem że przecież nie mogłam zaniedbać wątku, panowie - nauczyciele zrozumieją albo będzie na Was
kocham spać ... uwielabiam, to jedna z niewielu przyjemnosci której nie muszę sobie odmawiać w ciazy
__________________
05.08.2010 Początek "Nas" <3
18.07.2011 zaręczyny
31.08.2013 "i że Cię nie opuszczę aż do śmierci"
12.12.2015 II kreseczki
23.08.2016 Czekamy na Ciebie maleństwo
Orange_tree1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-17, 21:04   #4902
Krefetka
Zadomowienie
 
Avatar Krefetka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 664
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
to korzystaj z możliwości byczenia się jak najwięcej..pewnie to jakiś ucisk albo przemęczenie.. trochę odpoczynku jeszcze nikomu nie zaszkodziło


brzuch urósł? haha dobre sobie..dziś dwie osoby się dziwiły,że ja w ciązy jestem... pojechaliśmy z mężem odebrać samochód i stoimy z kobitą,mąż mówi,że przeprasza,że tak późno,ale żona była w szpitalu, bo ciąża itp. i ona zadaje jakieś pytania czy to już poród , a ja się odzywam co i jak..a ona mówi "to pani jest w ciąży? ja myślałam,że to siostra czy ktoś.." nom
chociaż po tygodniu bez lustrajak się zobaczyłam to stwierdziłam,że urósl..zdecydowanie poszedł w góre..
ja nadal czekam na Twoje fotki

ale ten zus leci w kulkipochlastać się mozna..ciekawe jak będzie z macierzyńskim..

a może któraś z Was się orientuje- w szpitalu mi wypisali l4 za okres, kiedy jeszcze miałam l4 od prowadzącego i się nakładaja na siebie..to jakis problem będzie? aha i adres mi wpisali zameldowania a nie zamieszkania


L4 i nakładające sie okresy to podobno nie problem jeśli jedno jest wystawione przez szpital. Ja miałam tak dwa katar temu i nie było problemu. Nie wiem natomiast jak jest w przypadku adresu.
Wiem tez ze mógłby hyc problem jeśli dwóch lekarzy wystawia zwolnienie na nakładający sie okres.


Cieszę sie ze juz w domu jesteś bo nie ma to jak spać we własnym łożku

Spokojnej Nocy i sie nie stresuj tylko odpoczywaj

Chce powiedzieć ze jestem ale od dwóch dni jakbym w śpiączce była.
Co ułożę sie horyzontalnie to zasypiam. Zupełnie jak w 1 trym. Dziś dałam radę wytrzymać bez snu jakies 3 godziny ;(

Moze jutro bede żywsza


Wysłane za pomocą magii
Krefetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 21:08   #4903
scoiatael86
Rozeznanie
 
Avatar scoiatael86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 958
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez DobraDusza88 Pokaż wiadomość

Fajnie, że na usg wszystko dobrze ciekawe od czego zrobiło Ci się słabo oby więcej się to nie powtórzyło
To od tego że macica na żyły uciska w takiej pozycji i może blokować dopływ krwi do mózgu, przynajmniej tak pan doktor wyjaśnił. Wygląda na to że to normalna sprawa trzeba na lewym po prostu leżeć...
__________________
...no day but today...
scoiatael86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 21:14   #4904
superhuman
Zadomowienie
 
Avatar superhuman
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 286
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez DobraDusza88 Pokaż wiadomość
heh ja już nie pamiętam jakie to uczucie gdy ktoś pyta "to Pani jest w ciąży?" ;p chociaż jak stoję na wprost to niewiele widać... ale jak się odwrócę bokiem to już nikt nie ma wątpliwości



co do zusu to gdy miałam l4 regularnie co 4 tyg to nie było problemu. Ale gdy pojawił się szpital i l4 na różne okresy to chyba nie potrafią ogarnąć









śliczny brzuszek







Fajnie, że na usg wszystko dobrze ciekawe od czego zrobiło Ci się słabo oby więcej się to nie powtórzyło



Melduję, że mój mąż wstawił właśnie bób do gotowania... taka tam "lekka" kolacyjka


Muszę jutro sobie kupić - uwielbiam bob


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez scoiatael86 Pokaż wiadomość
Melduję się po usg 3ciego trymestru z Małym wszystko w porządku, z wymiarów wychodzi mu 29t5d czyli idealnie tak jak powinno być waży niecałe 1,5 kg. Ilość wód płodowych ok.

Dziwna sytuacja była podczas badania, pierwszy raz mi się to zdarzyło - myślałam że zemdleję na tym łóżku.. w pewnym momencie po prostu zaczęło mi się strasznie słabo robić, mroczki przed oczami... musiałam się wyprostować a potem dokończyliśmy badanie na lewym boku. Te 1,5 kg solidnie zaczyna już uciskać na żyły w niektórych pozycjach


Gratki za wizytę co do tego osłabienia jak tak samo miałam ostatnio leżąc na kanapie nie wiedziałam co sie dzieje dopiero po chwili pomyslałam ze coś uciska i przerzuciłam sie na bok. I coraz gorzej mi sie tez śpi. Strasznie mnie biodro boli jak cały czas na lewym boku leżę...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
superhuman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 21:18   #4905
florencee
Zadomowienie
 
Avatar florencee
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 531
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez DobraDusza88 Pokaż wiadomość
zazdroszczę opcji wysokiego poziomu wysprzątania! u mnie niestety tak dobrze nie będzie w sumie w każdy weekend jest coś do zrobienia, pojechania gdzieś i nie ma kiedy nawet tak do porządku ogarnąć a teraz niestety sama wszystkiego nie zrobię

Nie wiem czy wysyłanie męża to taka dobra opcja... tzn może by i kupił co trzeba, ale później to trzeba uprać, uprasować... a pępkowe się samo nie zrobi żartuję oczywiście, ale w razie czego dokupisz sobie przed samym porodem sama mam 2 pajace na rozm 50, ale jak się okaże że cesarka będzie jednak 14/15 lipca to dokupię kilka sztuk...

Co do zusu to mnie oni strasznie wkurzają wypłacają pieniądze kiedy im pasuje... albo dostaję 2 razy w miesiącu (np na początku i na końcu), albo tak jak teraz dostałam za okres 2 tyg (pobyt w szpitalu) i dalej cisza... dzisiaj tam dzwoniłam i mam dostać na początku przyszłego tygodnia za 3 tyg i pod koniec miesiąca za 4 tyg nie komentuję nawet.

Zastanawiałam się tylko co jakbym była sama albo jakby mój tż nie miał dochodu czy też miał mega niski? no zęby w ścianę, bo rachunki przecież też są...
Mieliśmy w sumie mieć cały weekend znowu zajęty, ale się udało uwolnić. Coś tam porobimy, jutro sklepy meblowe, Lidl, a w niedzielę obiad u moich rodziców, ale to jest nic w porównaniu z zawaleniem jakie miewaliśmy ostatnio. Już nie mogę patrzeć na syf w mieszkaniu...
Racja, lepiej zadbać samej o 50 w minimalnej ilości i ogarnąć to, najlepiej przed porodem jak będzie więcej danych o wymiarach dziecka.
Z ZUS-em masakra. ://

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
hihi mi bardzo często jest potrzebna czy przed ciążą czy teraz - nie odmawiam sobie nigdy tej przyjemności lubię sobie przyciąć komara
a uczę się do egzaminów - mam z angielskiego i administracji - ostatni raz w tym roku

tzn. hmmm uczę to duże słowo tak się uczę że spałam, zrobiłam sobie długą kąpiel, z wątkiem jestem na bieżąco... ciekawe jak mi pójdzie


najwyżej powiem że przecież nie mogłam zaniedbać wątku, panowie - nauczyciele zrozumieją albo będzie na Was
Powodzenia, trzymam kciuki za egzamy. No pewnie, że nie mogłaś zaniedbać wątku!

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
a może któraś z Was się orientuje- w szpitalu mi wypisali l4 za okres, kiedy jeszcze miałam l4 od prowadzącego i się nakładaja na siebie..to jakis problem będzie? aha i adres mi wpisali zameldowania a nie zamieszkania
Też miałam kiedyś nakładające się okresy na 2 zwolnieniach i też było ok. A co do podania adresu zameldowania, to teoretycznie byłby problem w razie kontroli gdyby to było jedyne zwolnienie na ten okres i okazałoby się, że przebywasz pod innym adresem, ale skoro są dwa L4 to gdyby się ZUS-owi zachciało kontroli, to najpierw powinien sobie chyba sam ustalić, który adres jest tym, pod którym rzeczywiście przebywasz. A w razie robienia przez nich jakichś problemów, pewnie dałoby się to łatwo wyjaśnić. To tak na logikę mi się wydaje... :P

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Jeszcze wstawię swój brzucho
Super brzuszek!

Cytat:
Napisane przez Babygirl1990 Pokaż wiadomość
Takie nastawienie to ja rozumiem Czasem tak sobie tłumaczę, że tyle kobiet daje radę, a my mamy nie dać???

Dodaję fotki choć są byle jakie i robione na szybkiego w sklepie. Spodnie przechwyciła tymczasowo siostra, ale mam przynajmniej fotki Cieszę się że nie są za krótkie, bo to mój odwieczny problem. Mają jeszcze plastik od metki i gdyby nie ta jedna prująca się nitka od wewnątrz to zastanawiałabym się czy były w ogóle używane nie wiem czy 10zł mnie kosztowały

Fajnie że nadajesz już z domu

No własnie, gdzie jest Krefetka?

Oo super. Biel zawsze spoko, ale z limonką myślę że też może się świetnie komponować
Fajne spodnie.

Na limonkę się nakręciłam, bo chciałam mieć zielone dodatki, akurat takie mam zasłonki w pokoju i taką wizję. Ale całe białe na pewno bardziej uniwersalne. I mąż woli, a cieszę się, że już zaakceptował wstępnie koncepcję zamówienia tych mebli. Zawsze trudno nam się dogadać przy urządzaniu wnętrz.

Cytat:
Napisane przez scoiatael86 Pokaż wiadomość
Melduję się po usg 3ciego trymestru z Małym wszystko w porządku, z wymiarów wychodzi mu 29t5d czyli idealnie tak jak powinno być waży niecałe 1,5 kg. Ilość wód płodowych ok.

Dziwna sytuacja była podczas badania, pierwszy raz mi się to zdarzyło - myślałam że zemdleję na tym łóżku.. w pewnym momencie po prostu zaczęło mi się strasznie słabo robić, mroczki przed oczami... musiałam się wyprostować a potem dokończyliśmy badanie na lewym boku. Te 1,5 kg solidnie zaczyna już uciskać na żyły w niektórych pozycjach :
Super, że na badaniu wszystko wyszło w porządku! Duży chłopak już!

Leżenie na plecach potrafi niestety przyprawić o słabość.
florencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 22:49   #4906
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

witam,
sorki, że się nie odzywałam ale przez tą przeprowadzkę miałam pełne ręce roboty jeszcze nie do końca ogarnęłam ale już jest coraz lepiej.
Dzisiaj miałam SR - poród fizjologiczny, pozycje wertykalne, masaż krocza itp. Bardzo przydatne. Apropo wykonujecie masaż krocza by uniknąć nacinania?

jutro na spokojnie wszystko sobie nadrobię
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 00:38   #4907
znowuzapomnialamhasla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 412
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Z jednej strony fajnie, bo zastrzyk gotowki bedzie spory, ale z drugiej trzy miechy trzeba bylo sobie jakos radzic. Dla mnie to skandal, ze to tyle trwa-a gdyby ojciec dziecka sie wypial, a ja nie mialabym oszczednosci, to co? Zapewne sa dziewczyny, dla ktorych to jedyne srodki do zycia, co one maja powiedziec? Chamstwo do kwadratu, w ogole sie z ludzmi nie licza :/

Dziewczyny, zapomnialam zapytac- wczoraj zaczelam masaz krocza w koncu i powiem Wam, ze naciskalam w kierunku odbytu (dwa palce lub kciuk), ale mnie to w ogole nie szczypie oO Jak gleboko te palce wkladamy? Rozciaga sie samo krocze-przedsionek pochwy w kierunku odbytu, czy wiecej? Nie sadzilam, ze masaz krocza mnie tak zaskoczy

Wrocilismy z kolacji ze znajomymi, bylo milo-zjadlam wielkiego burgera z frytami, fondanta, a to zapilam smoothie mango oraz lemoniada z bzu. Potem polowe drogi do domu przeszlismy na nogach, wiec troche to spalilam
Rozmawialam z tz o tym, ze ojcowie wypinaja sie na dzieci, gdy rozstaja sie z matka. Stwierdzil, ze on w ogole osoby dziecka nie laczy ze mna i nie rozumie, jak mozna olac dziecko nawet, jesli przestaje sie lubic jego matke. W ogole to stwierdzil, ze zmienily mu sie priorytety i uwaza, ze zycie bez dziecka nie mialoby sensu i jest ono najlepszym, co moze sie zdarzyc w zyciu. Mam nadzieje, ze tak mu zostanie bez wzgledu na wszystko.

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
znowuzapomnialamhasla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 03:57   #4908
TinkerrBell
Zadomowienie
 
Avatar TinkerrBell
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Obudziłam sie o 3 i oczy jak 5 złotych ....chyba dwa dni dobrego spania to zbyt dużo jak na jedna osobę


Wysłane z aplikacji Zaczarowana Szkocja
__________________
38/40
Soon...7
TinkerrBell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 05:07   #4909
DobraDusza88
Zakorzenienie
 
Avatar DobraDusza88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 392
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez pati0090 Pokaż wiadomość
witam,
sorki, że się nie odzywałam ale przez tą przeprowadzkę miałam pełne ręce roboty jeszcze nie do końca ogarnęłam ale już jest coraz lepiej.
Dzisiaj miałam SR - poród fizjologiczny, pozycje wertykalne, masaż krocza itp. Bardzo przydatne. Apropo wykonujecie masaż krocza by uniknąć nacinania?

jutro na spokojnie wszystko sobie nadrobię
będą jakieś foty nowego miejsca zamieszkania?

Ja masażu krocza nie wykonuję, bo będę miała cc.

Cytat:
Napisane przez znowuzapomnialamhasla Pokaż wiadomość
Z jednej strony fajnie, bo zastrzyk gotowki bedzie spory, ale z drugiej trzy miechy trzeba bylo sobie jakos radzic. Dla mnie to skandal, ze to tyle trwa-a gdyby ojciec dziecka sie wypial, a ja nie mialabym oszczednosci, to co? Zapewne sa dziewczyny, dla ktorych to jedyne srodki do zycia, co one maja powiedziec? Chamstwo do kwadratu, w ogole sie z ludzmi nie licza :/
No poracha z tym l4;/ też się właśnie zastanawiałam co jakby kobieta nie miała środków do życia? No ale niestety to papierologia i nasze głupie przepisy są winne;/

W ogóle cała ta sytuacja (przez 1,5 miesiąca dostałam tylko połowę tego co zarabiałam, a w zasadzie nawet nie...) uświadomiła mi jak bardzo doceniam sobie niezależność finansową TŻ mi oczywiście absolutnie nic nie powiedział, mamy wspólne konto więc jakoś specjalnie nie odczułam braku pieniędzy, ale miałam jakieś takie przeświadczenie, że to on zarobił tą kasę... Nie pomogło też to, że mąż dostał premię kwartalną, a ja taka biedna mysza

Cytat:
Napisane przez TinkerrBell Pokaż wiadomość
Obudziłam sie o 3 i oczy jak 5 złotych ....chyba dwa dni dobrego spania to zbyt dużo jak na jedna osobę


Wysłane z aplikacji Zaczarowana Szkocja
Ja wstałam o 5:30 totalnie wyspana ;p nie kładłam się już, bo stwierdziłam, że pewnie i tak się będę już budzić co godzinę, a ostatecznie wstanę o 8 bardziej zmęczona niż o tej 5:30 więc już prawie wypiłam kawkę i zjadłam 7daysa, bo nie chciało mi się póki co nic innego robić, a w żołądku już ssało


Jeszcze śniło mi się, że "zdradziłam" mojego fryzjera i poszłam do babeczki która ma salon u mnie pod blokiem i zrobiła mi taki chamski, platynowy-spalony blond ale już mi się wkręca, bo nie byłam u fryzjera chyba od lutego (ostatnią wizytę musiałam odwołać ze względu na szpital) i nawet nie wiem czy zdążę się umówić przed porodem, bo do niego są straszne kolejki dzisiaj tam zadzwonię i zapytam czy dadzą radę mnie wcisnąć gdzieś
__________________
1.09.2012 (...) i ślubuję Ci...
DobraDusza88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-18, 05:44   #4910
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Hej

Wczoraj byliśmy w dwóch urzędach - moim i TŻta. Kuuurna jaki problem by dostać pieczątkę. Nikt nic nie wie, tego podpisać nie mogą, tamto mogą ale tylko swój dokument. Ale jedyne co wiedzą to ile się płaci za każde zaświadczenie Nie wiem czy to co uzyskaliśmy przejdzie w Niemczech. Nie zdziwię się jak nie.

Widzę, że wątek powoli się kończy. Trzymam rękę na pulsie i w odpowiednim momencie założę Jesteśmy u moich rodziców i wiadomo jak to jest. Dzisiaj wracamy.
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 05:59   #4911
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Dzień dobry 😊 jakoś wstałam Pięknie proszę o kciuki za moje dzisiejsze i jutrzejsze egzaminy
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016


Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 05:59   #4912
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez Babygirl1990 Pokaż wiadomość
Takie nastawienie to ja rozumiem Czasem tak sobie tłumaczę, że tyle kobiet daje radę, a my mamy nie dać???

Dodaję fotki choć są byle jakie i robione na szybkiego w sklepie. Spodnie przechwyciła tymczasowo siostra, ale mam przynajmniej fotki Cieszę się że nie są za krótkie, bo to mój odwieczny problem. Mają jeszcze plastik od metki i gdyby nie ta jedna prująca się nitka od wewnątrz to zastanawiałabym się czy były w ogóle używane nie wiem czy 10zł mnie kosztowały

Fajnie że nadajesz już z domu

No własnie, gdzie jest Krefetka?

Oo super. Biel zawsze spoko, ale z limonką myślę że też może się świetnie komponować
fajne spodnie...lubię taki klimat i kolor jeansu
trochę zazdroszczę problemu z za krótkimi spodniami

Cytat:
Napisane przez Babygirl1990 Pokaż wiadomość
Na pewno to nie stanowi problemu, czytałam o tym i miałam dwa zwolnienia od dwóch lekarzy nakładające się terminowo na siebie - w niczym to nie przedzkadza.

a w kwestii adresu nie wiem jak to wygląda
dzięki za info..

Cytat:
Napisane przez scoiatael86 Pokaż wiadomość
Melduję się po usg 3ciego trymestru z Małym wszystko w porządku, z wymiarów wychodzi mu 29t5d czyli idealnie tak jak powinno być waży niecałe 1,5 kg. Ilość wód płodowych ok.

Dziwna sytuacja była podczas badania, pierwszy raz mi się to zdarzyło - myślałam że zemdleję na tym łóżku.. w pewnym momencie po prostu zaczęło mi się strasznie słabo robić, mroczki przed oczami... musiałam się wyprostować a potem dokończyliśmy badanie na lewym boku. Te 1,5 kg solidnie zaczyna już uciskać na żyły w niektórych pozycjach
duży synuś
ja miałam ostatnio taki odlot jak za długo stałam albo siedziałam w niewygodnej pozycji.. maluchy zaczynają uciskać

Cytat:
Napisane przez DobraDusza88 Pokaż wiadomość
heh ja już nie pamiętam jakie to uczucie gdy ktoś pyta "to Pani jest w ciąży?" ;p chociaż jak stoję na wprost to niewiele widać... ale jak się odwrócę bokiem to już nikt nie ma wątpliwości

co do zusu to gdy miałam l4 regularnie co 4 tyg to nie było problemu. Ale gdy pojawił się szpital i l4 na różne okresy to chyba nie potrafią ogarnąć




śliczny brzuszek



Fajnie, że na usg wszystko dobrze ciekawe od czego zrobiło Ci się słabo oby więcej się to nie powtórzyło

Melduję, że mój mąż wstawił właśnie bób do gotowania... taka tam "lekka" kolacyjka
heheh.. ale unikasz tematu zdjęcia mieszkanka Małgorzaty
po takiej kolacyjce to mój mąż chyba musiałby się ewakuować do pokoju obok..chociaż bez niej to też nie jest za wesoło..pobyt w szpitalu spowodował wzmożoną (bardzo) pracę moich jelit

Cytat:
Napisane przez Krefetka Pokaż wiadomość
L4 i nakładające sie okresy to podobno nie problem jeśli jedno jest wystawione przez szpital. Ja miałam tak dwa katar temu i nie było problemu. Nie wiem natomiast jak jest w przypadku adresu.
Wiem tez ze mógłby hyc problem jeśli dwóch lekarzy wystawia zwolnienie na nakładający sie okres.


Cieszę sie ze juz w domu jesteś bo nie ma to jak spać we własnym łożku

Spokojnej Nocy i sie nie stresuj tylko odpoczywaj

Chce powiedzieć ze jestem ale od dwóch dni jakbym w śpiączce była.
Co ułożę sie horyzontalnie to zasypiam. Zupełnie jak w 1 trym. Dziś dałam radę wytrzymać bez snu jakies 3 godziny ;(

Moze jutro bede żywsza


Wysłane za pomocą magii
o to chyba jest nas już parę podsypiających w dzień w III trymestrze.. a wiesz,że jutro zaczynamy 8 miesiąc?
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 06:02   #4913
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez florencee Pokaż wiadomość
Mieliśmy w sumie mieć cały weekend znowu zajęty, ale się udało uwolnić. Coś tam porobimy, jutro sklepy meblowe, Lidl, a w niedzielę obiad u moich rodziców, ale to jest nic w porównaniu z zawaleniem jakie miewaliśmy ostatnio. Już nie mogę patrzeć na syf w mieszkaniu...
Racja, lepiej zadbać samej o 50 w minimalnej ilości i ogarnąć to, najlepiej przed porodem jak będzie więcej danych o wymiarach dziecka.
Z ZUS-em masakra. ://



Powodzenia, trzymam kciuki za egzamy. No pewnie, że nie mogłaś zaniedbać wątku!



Też miałam kiedyś nakładające się okresy na 2 zwolnieniach i też było ok. A co do podania adresu zameldowania, to teoretycznie byłby problem w razie kontroli gdyby to było jedyne zwolnienie na ten okres i okazałoby się, że przebywasz pod innym adresem, ale skoro są dwa L4 to gdyby się ZUS-owi zachciało kontroli, to najpierw powinien sobie chyba sam ustalić, który adres jest tym, pod którym rzeczywiście przebywasz. A w razie robienia przez nich jakichś problemów, pewnie dałoby się to łatwo wyjaśnić. To tak na logikę mi się wydaje... :P



Super brzuszek!



Fajne spodnie.

Na limonkę się nakręciłam, bo chciałam mieć zielone dodatki, akurat takie mam zasłonki w pokoju i taką wizję. Ale całe białe na pewno bardziej uniwersalne. I mąż woli, a cieszę się, że już zaakceptował wstępnie koncepcję zamówienia tych mebli. Zawsze trudno nam się dogadać przy urządzaniu wnętrz.



Super, że na badaniu wszystko wyszło w porządku! Duży chłopak już!

Leżenie na plecach potrafi niestety przyprawić o słabość.
dobrze,że niektóre z planów się wykruszyły i możecie robić to co chcecie w weekend..a jeśli to dotyczy zakupów to już w ogóle super

z tym zwolnieniem jest taki problem,że to gdzie mam niewłaściwy adres jest wyznaczone na dłuższy czas, a tamto już się właśnie skończyło..no nic może przedzwonię w poniedziałek dla pewności do zusu..

Cytat:
Napisane przez pati0090 Pokaż wiadomość
witam,
sorki, że się nie odzywałam ale przez tą przeprowadzkę miałam pełne ręce roboty jeszcze nie do końca ogarnęłam ale już jest coraz lepiej.
Dzisiaj miałam SR - poród fizjologiczny, pozycje wertykalne, masaż krocza itp. Bardzo przydatne. Apropo wykonujecie masaż krocza by uniknąć nacinania?

jutro na spokojnie wszystko sobie nadrobię
ja nie wykonuję masażu..

Cytat:
Napisane przez znowuzapomnialamhasla Pokaż wiadomość
Z jednej strony fajnie, bo zastrzyk gotowki bedzie spory, ale z drugiej trzy miechy trzeba bylo sobie jakos radzic. Dla mnie to skandal, ze to tyle trwa-a gdyby ojciec dziecka sie wypial, a ja nie mialabym oszczednosci, to co? Zapewne sa dziewczyny, dla ktorych to jedyne srodki do zycia, co one maja powiedziec? Chamstwo do kwadratu, w ogole sie z ludzmi nie licza :/

Dziewczyny, zapomnialam zapytac- wczoraj zaczelam masaz krocza w koncu i powiem Wam, ze naciskalam w kierunku odbytu (dwa palce lub kciuk), ale mnie to w ogole nie szczypie oO Jak gleboko te palce wkladamy? Rozciaga sie samo krocze-przedsionek pochwy w kierunku odbytu, czy wiecej? Nie sadzilam, ze masaz krocza mnie tak zaskoczy

Wrocilismy z kolacji ze znajomymi, bylo milo-zjadlam wielkiego burgera z frytami, fondanta, a to zapilam smoothie mango oraz lemoniada z bzu. Potem polowe drogi do domu przeszlismy na nogach, wiec troche to spalilam
Rozmawialam z tz o tym, ze ojcowie wypinaja sie na dzieci, gdy rozstaja sie z matka. Stwierdzil, ze on w ogole osoby dziecka nie laczy ze mna i nie rozumie, jak mozna olac dziecko nawet, jesli przestaje sie lubic jego matke. W ogole to stwierdzil, ze zmienily mu sie priorytety i uwaza, ze zycie bez dziecka nie mialoby sensu i jest ono najlepszym, co moze sie zdarzyc w zyciu. Mam nadzieje, ze tak mu zostanie bez wzgledu na wszystko.

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
mniam..wasze menu brzmi smakowicie...

Cytat:
Napisane przez TinkerrBell Pokaż wiadomość
Obudziłam sie o 3 i oczy jak 5 złotych ....chyba dwa dni dobrego spania to zbyt dużo jak na jedna osobę


Wysłane z aplikacji Zaczarowana Szkocja


Cytat:
Napisane przez DobraDusza88 Pokaż wiadomość
będą jakieś foty nowego miejsca zamieszkania?

Ja masażu krocza nie wykonuję, bo będę miała cc.



No poracha z tym l4;/ też się właśnie zastanawiałam co jakby kobieta nie miała środków do życia? No ale niestety to papierologia i nasze głupie przepisy są winne;/

W ogóle cała ta sytuacja (przez 1,5 miesiąca dostałam tylko połowę tego co zarabiałam, a w zasadzie nawet nie...) uświadomiła mi jak bardzo doceniam sobie niezależność finansową TŻ mi oczywiście absolutnie nic nie powiedział, mamy wspólne konto więc jakoś specjalnie nie odczułam braku pieniędzy, ale miałam jakieś takie przeświadczenie, że to on zarobił tą kasę... Nie pomogło też to, że mąż dostał premię kwartalną, a ja taka biedna mysza



Ja wstałam o 5:30 totalnie wyspana ;p nie kładłam się już, bo stwierdziłam, że pewnie i tak się będę już budzić co godzinę, a ostatecznie wstanę o 8 bardziej zmęczona niż o tej 5:30 więc już prawie wypiłam kawkę i zjadłam 7daysa, bo nie chciało mi się póki co nic innego robić, a w żołądku już ssało


Jeszcze śniło mi się, że "zdradziłam" mojego fryzjera i poszłam do babeczki która ma salon u mnie pod blokiem i zrobiła mi taki chamski, platynowy-spalony blond ale już mi się wkręca, bo nie byłam u fryzjera chyba od lutego (ostatnią wizytę musiałam odwołać ze względu na szpital) i nawet nie wiem czy zdążę się umówić przed porodem, bo do niego są straszne kolejki dzisiaj tam zadzwonię i zapytam czy dadzą radę mnie wcisnąć gdzieś
dla mnie porażające jest jak można kogoś odciąć od środków finansowych na taki czas..niezależne czy ma się osobę, która zarabia czy nie.. jest to nie do pomyślenia dla mnie

kurcze..ja u fryzjera byłam dzień przed prenatalnymi w 12tc, teraz musiałam odwołać kosmetyczkę..czuję się zapuszczona strasznie..
platynowy- spalony blond brzmi

---------- Dopisano o 07:02 ---------- Poprzedni post napisano o 07:00 ----------

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Hej

Wczoraj byliśmy w dwóch urzędach - moim i TŻta. Kuuurna jaki problem by dostać pieczątkę. Nikt nic nie wie, tego podpisać nie mogą, tamto mogą ale tylko swój dokument. Ale jedyne co wiedzą to ile się płaci za każde zaświadczenie Nie wiem czy to co uzyskaliśmy przejdzie w Niemczech. Nie zdziwię się jak nie.

Widzę, że wątek powoli się kończy. Trzymam rękę na pulsie i w odpowiednim momencie założę Jesteśmy u moich rodziców i wiadomo jak to jest. Dzisiaj wracamy.
nie lubię urzędów
może jednak przejdzie to co załatwiliście..
za czujność
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 06:36   #4914
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Na szybko przeleciałam coście namodziły

Afrodita miałam pisać o tej lewatywie i zapomniałam Jak jest takie mega nagłe cięcie to nikt się lewatywą nie przejmuje tylko ratowaniem matki/dziecka. Ale np. gdy odejdą Ci szybciej wody i nie będziesz miała skurczów to mogą Cię na spokojnie przygotować do CC i wykonać też lewatywę

Piernik super, że już w domu jesteś

Cytat:
Napisane przez DobraDusza88 Pokaż wiadomość
Melduję się po wizycie
Szczerze, nie zgodziłabym się na cięcie w 37/ 37+1. Dzieciaczek na 99% będzie miał problemy ze ssaniem.

Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
32+0.


Cytat:
Napisane przez asicuha Pokaż wiadomość
Witam sie w 35+0


Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość

miałam usg robione na wyjście.. Mała waży 1700g, wszystkie przepływy ok, ilość wód płodowych ok (tak myślę..afi-14), łożysko pierwszy stopień dojrzałości (w poniedziałek mówił,że drugi,ale widziałam,że dwa razy się zawahał,ale że już palnął to nie cofnął)..wymiary ma na 30tc, główka większa - mądrala będzie po mamusi ofkors: jupi:


Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Wczoraj bol zęba tak się rozkrecil ze jak Tzet wrócił z pracy to l ezalam i zwijalam się z bolu na łóżku.
Bardzo Ci współczuje takich przebojów z zębami

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Moje wyniki ok, nie mam cholestazy. Tzn dalej mnie swędzi, więc może mam, ale za wczesna, żeby wyniki pogorszyć.

Za to coś dziwnego mi wyszło, robilam antygen HBS wzw B i wyszło mi ujemne, a to dziwne, bo byłam szczepiona na wzw typu b. Lekarz mi to zlecił przed cc, ciekawe, czy będę doszczepiana... Chyba że to badanie ma pokazać, czy niedawno nie chorowałam. No nic, dowiem się na wizycie.
Aaa, juz doczytałam, to znaczy, że nie jestem zarażona, czyli dobrze, że ujemny.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk


Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Jeszcze wstawię swój brzucho

Średnia jakość bo oświetlenie w łazience takie sobie
Śliczny

Cytat:
Napisane przez scoiatael86 Pokaż wiadomość
Melduję się po usg 3ciego trymestru z Małym wszystko w porządku, z wymiarów wychodzi mu 29t5d czyli idealnie tak jak powinno być waży niecałe 1,5 kg. Ilość wód płodowych ok.

Dziwna sytuacja była podczas badania, pierwszy raz mi się to zdarzyło - myślałam że zemdleję na tym łóżku.. w pewnym momencie po prostu zaczęło mi się strasznie słabo robić, mroczki przed oczami... musiałam się wyprostować a potem dokończyliśmy badanie na lewym boku. Te 1,5 kg solidnie zaczyna już uciskać na żyły w niektórych pozycjach
No niestety ten ucisk macicy potrafi dać mocno znać.

Cytat:
Napisane przez znowuzapomnialamhasla Pokaż wiadomość

Dziewczyny, zapomnialam zapytac- wczoraj zaczelam masaz krocza w koncu i powiem Wam, ze naciskalam w kierunku odbytu (dwa palce lub kciuk), ale mnie to w ogole nie szczypie oO Jak gleboko te palce wkladamy? Rozciaga sie samo krocze-przedsionek pochwy w kierunku odbytu, czy wiecej? Nie sadzilam, ze masaz krocza mnie tak zaskoczy

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
Przedsionek pochwy i "początek", bez zagłębiania się. Tak maksymalnie na długość palca. Nie gmeraj przy szyjce. Nacisk do momentu poczucia pieczenia. Musisz czuć jakiś dyskomfort, bo to znaczy wtedy, że działaś na tkanki.
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 07:05   #4915
asicuha
Wtajemniczenie
 
Avatar asicuha
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 195
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Ale gafe wczoraj walnelam wczoraj zaczelam 34+0
Spojrzalam na belly i mowie skad ja wczorajsze info wzielam :P
Ja typowych problemow ze spaniem nie mam, ale budze sie za kazdym razem jak przekladam sie z boku na bok, bo jest to nie maly wyczyn :P no i robie to mega czesto :P

Dzis jade na caly dzien do rodzicow, bo przyjechala tez moja siostra z od ktorej dostaje wszystkie ciuszki ze swoja Mala dzis bedzie pozytywny dzien
__________________
Dbam o siebie!

Mani hybrydowy <3
asicuha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 07:15   #4916
scoiatael86
Rozeznanie
 
Avatar scoiatael86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 958
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez superhuman Pokaż wiadomość



Gratki za wizytę co do tego osłabienia jak tak samo miałam ostatnio leżąc na kanapie nie wiedziałam co sie dzieje dopiero po chwili pomyslałam ze coś uciska i przerzuciłam sie na bok. I coraz gorzej mi sie tez śpi. Strasznie mnie biodro boli jak cały czas na lewym boku leżę...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mnie też zaczyna biodro boleć! Macie na to jakieś sposoby? Bo u mnie jedynie działa zmiana pozycji, ale jednak wolałabym na tym lewym leżeć, szczególnie po wczorajszej akcji....

Znowuzapomnialamhasla ten masaż to powinnaś jakieś 10 minut wykonywać, delikatnie rozciągac krocze w dół.. Filmiki są na necie

Dobrego dnia Dziewczyny! My dziś idziemy na to wesele

Fanta - kciuki za egzaminy!
__________________
...no day but today...
scoiatael86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 07:19   #4917
Krefetka
Zadomowienie
 
Avatar Krefetka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 664
Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
o to chyba jest nas już parę podsypiających w dzień w III trymestrze.. a wiesz,że jutro zaczynamy 8 miesiąc?


O ile go nie prześpie
Wstałam zrobiłam pomiary zjadłam śniadanie wypiłam kawę i idę spać bo padnięta jestem



Wysłane za pomocą magii

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

Wszystkim gratuluje pozytywnych wieści z wizyt. Trzymam kciuki za dzisiejsze zakupy
Udanych zabaw weselnych
Lecę spać


Wysłane za pomocą magii
Krefetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 07:51   #4918
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

DobraDusza88- będą zdjęcia tylko muszę trochę uporządkować to mieszkanie najpierw

Ja też mam przeboje z ZUS em. Pierwsze zwolnienie które miałam do zusu wysłałam szefowi 12 marca i od tego czasu nie dostałam jeszcze żadnych pieniędzy. Najpierw szef zawalił bo późno wysłał zwolnienie pierwsze i nie odpowiedział na pismo. Ostatniego kwietnia wszystko nadrobil. Na pue miałam informacje że pieniądze dostane 3 czerwca za 3 miesiące i do tej pory ich nie mam. Codziennie dzwonie do zusu. Okazuje się ze szef podał adres bez nr mieszkania. Przekaz do nich wrócił mimo że w maju ten adres korygowałam to oni i tak wysłali na zły. Poza tym podałam konto na które maja wysłać więc nie rozumiem czemu to przekazem puścili. Najgorsze jest to ze oni dalej mi nie odesłali z powrotem tych pieniędzy. Czekam i czekam i poprostu szlag mnie trafia ognisty. Teraz niby na konto mają wysłać ale dziś jest 18.06 mają więc 15 dni spóźnienia a oni się nie palą z pieniędzmi. Napisałam skargę i cisza :/ niestety nie mogę tego osobiście załatwić bo pracowałam w innym mieście niż rodzinny i nie pojadę teraz do Warszawy załatwić tego osobiście i zostaje tylko telefon

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham Cię mój maluszku



Edytowane przez pati0090
Czas edycji: 2016-06-18 o 08:02
pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 07:58   #4919
DobraDusza88
Zakorzenienie
 
Avatar DobraDusza88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 392
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Dzień dobry 😊 jakoś wstałam Pięknie proszę o kciuki za moje dzisiejsze i jutrzejsze egzaminy
Kciuki są!

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość


dla mnie porażające jest jak można kogoś odciąć od środków finansowych na taki czas..niezależne czy ma się osobę, która zarabia czy nie.. jest to nie do pomyślenia dla mnie

kurcze..ja u fryzjera byłam dzień przed prenatalnymi w 12tc, teraz musiałam odwołać kosmetyczkę..czuję się zapuszczona strasznie..
platynowy- spalony blond brzmi [COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 07:02 ---------- Poprzedni post napisano o 07:00 ----------
Niestety chyba tylko nas to przeraża instytucji zusu niekoniecznie...

a co do bobu to ja jestem przyzwyczajona- gdy zaczyna się sezon i cena spada poniżej 20zł za woreczek to w zasadzie mogłabym przestać gotować... wówczas nawet mężowi nie przeszkadza brak mięsa w obiedzie, a w 99% pozostałych przypadków to nie przechodzi ostatnio nawet wywiązała się między nami taka rozmowa:

TŻ: Kochanie, a słyszałaś takie powiedzenie "Jesteś tym, co jesz"?
Ja: no słyszałam... i co w związku z tym?
TŻ: To ja przez następne kilka miesięcy będę BOBEM.



Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość

Szczerze, nie zgodziłabym się na cięcie w 37/ 37+1. Dzieciaczek na 99% będzie miał problemy ze ssaniem.
O widzisz dobrze, że o tym piszesz... przedyskutuję to jeszcze z moim lekarzem i położną na szkole rodzenia

No, w końcu mąż wstał Jakoś tak nudno siedzieć od 5:30 samej jeśli mąż śpi w sypialni Nawet mu kawkę zrobiłam i śniadanko, taka dobra żonka jestem
__________________
1.09.2012 (...) i ślubuję Ci...
DobraDusza88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 07:58   #4920
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Dzień dobry 😊 jakoś wstałam Pięknie proszę o kciuki za moje dzisiejsze i jutrzejsze egzaminy
Trzymam kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-20 02:01:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:42.