Dwa kierunki studiów stacjonarnych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-24, 11:30   #1
Almirena19
Raczkowanie
 
Avatar Almirena19
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 45

Dwa kierunki studiów stacjonarnych


Witajcie. Mam taki dylemat może ktoś z was orientuje się w takich sprawach lub był w podobnej sytuacji. Otóż w tym roku ukończyłam studia licencjackie na studiach dziennych( był to mój pierwszy kierunek jaki podjęłam). Niestety jakoś nie odnajduję się na nim w związku z czym nie zamierzam go kontynuować na magisterce. Wybrałam sobie dwa zupełnie inne które mnie interesują( też licencjackie i tez stacjonarne), jednak w razie gdybym się jakimś cudem dostała na obydwa, chciałabym rozpocząć obydwa a potem w razie czego zrezygnować z jednego, ponieważ nie wiem czy poradziłabym sobie na jednym z nich i wogóle czy bym się w tym odnalazła. W związku z tym moje pytanie brzmi czy jest wogóle taka możliwość, i czy za któryś musiałabym już dodatkowo płacić?? Z góry dziękuję za pomoc.
Almirena19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 17:27   #2
201609050930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 406
Dot.: Dwa kierunki studiów stacjonarnych

myślę, że bez problemu i bez dodatkowych kosztów upewnij się w dziekanacie lub biurze rekrutacji, może niektóre uczelnie podchodzą do tego inaczej.
201609050930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 17:50   #3
Sayven
Disaster
 
Avatar Sayven
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 822
Dot.: Dwa kierunki studiów stacjonarnych

To zależy od uczelni. Wiem, że na UW na przykład nie pozwalają zaczynać od pierwszego roku jednocześnie dwóch kierunków - chociaż nie wiem, jak to jest w przypadku, kiedy już jakiś ukończyłaś. Możliwe, że dotyczy to tylko osób rozpoczynających studia w ogóle.

Mimo to UW jest raczej w mniejszości i większość uczelni nie robi żadnych problemów z czymś podobnym.
Sayven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-24 18:50:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:13.