Fitness i Si³ownia WARSZAWA :) - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubi± aktywno¶æ fizyczn± i chc± spaliæ zbêdne kalorie. Wejd¼, poznaj ¶wiat fitnessu i ró¿ne rodzaje aktywno¶ci fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2016-02-07, 20:14   #571
Malinkna1986
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 2 205
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

Niestety ale w wawie wiêkszo¶æ si³owni to sieciówki. Ma³o kogo staæ na zainwestowanie tak ogromnych pieniêdzy w dobrej lokalizacji za pomieszczenie posiadaj±ce kilkaset m2.
Malinkna1986 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-10, 07:31   #572
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomo¶ci: 6 752
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

Cytat:
Napisane przez karinkaka2 Poka¿ wiadomo¶æ
Najgrosze wed³ug mnie s± te si³ownie sieciowe. Nie maj± tego klimatu i dodatkowo zdecydowanie za du¿o osób...
nie generalizowa³abym a¿ tak.
liczba osób zale¿na jest nie tylko od godziny ale od miejsca lokalizacji si³owni i wyposa¿enia

z reszt± klima tworz± ludzie a nie samo miejsce
trzeba gdzie¶ pochodziæ jaki¶ czas ¿eby zobaczyæ czy to jest to
__________________
je¶li idziesz przez piek³o, nie zatrzymuj siê
juli_jka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-10, 07:38   #573
mairi
Wtajemniczenie
 
Avatar mairi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 075
Dot.: SILOWNIA w Warszawie-ursynow

Ja chodzê do sieciówki i sobie chwalê
__________________
Friday I'm in love
mairi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-13, 14:35   #574
201608160903
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

Cytat:
Napisane przez Pudel123 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej, potrzebujê porady - szukam si³owni, gdzie bêdê mog³a pój¶æ na spinning na dwie godziny i gdzie honorowany jest multisport Widzê, ¿e wy¿ej jest rozmowa na temat CItyFit, ale niestety tam nie mo¿na wej¶æ na multisporta No i oczywi¶cie fajnie by by³o, jakby instruktorzy prowadzili fajnie zajêcia
Zobacz Calypso ¯oliborz
201608160903 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-17, 19:41   #575
fairyy
Raczkowanie
 
Avatar fairyy
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 127
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

Hej widzê ¿e jest tu sporo osób z Targówka, to akurat moje okolice, ja te¿ chêtnie znalaz³abym jak±¶ towarzyszkê do wspólnych æwiczeñ z tych okolic nie mam problemów z wag±, ale zale¿y mi na jakichkolwiek miê¶niach i na tym ,¿eby nie siedzieæ bezczynie po pracy w domu

Zastanawiam siê w³a¶nie nad calypso, ale mo¿e s± tu jeszcze jakie¶ inne si³ownie godne uwagi o których nie wiem , no i pytanie jakie zajêcia polecacie, czy np. taki cross fit, dla totalnego amatora to za du¿o, czekam na propozycje
fairyy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-19, 09:12   #576
DOTOLKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 47
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

Cytat:
Napisane przez fairyy Poka¿ wiadomo¶æ
Hej widzê ¿e jest tu sporo osób z Targówka, to akurat moje okolice, ja te¿ chêtnie znalaz³abym jak±¶ towarzyszkê do wspólnych æwiczeñ z tych okolic nie mam problemów z wag±, ale zale¿y mi na jakichkolwiek miê¶niach i na tym ,¿eby nie siedzieæ bezczynie po pracy w domu

Zastanawiam siê w³a¶nie nad calypso, ale mo¿e s± tu jeszcze jakie¶ inne si³ownie godne uwagi o których nie wiem , no i pytanie jakie zajêcia polecacie, czy np. taki cross fit, dla totalnego amatora to za du¿o, czekam na propozycje
S³ysza³am dobre opinie o Fit&Fun na Wysockiego.
DOTOLKA jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-19, 10:28   #577
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomo¶ci: 11 297
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

Cytat:
Napisane przez DOTOLKA Poka¿ wiadomo¶æ
S³ysza³am dobre opinie o Fit&Fun na Wysockiego.
Potwierdzam mój chop tam chodzi ju¿ kilka lat i jest zadowolony
__________________


Contax jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2016-02-24, 17:25   #578
sledzik7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

To i ja siê dopiszê - te¿ Targówek najlepiej - szukam towarzyszki na si³owniê jestem po kontuzji kolana i zale¿y mi na samym pocz±tku najbardziej na odbudowaniu miê¶ni (od razu uprzedzam, ¿e niestety przez jaki¶ miesi±c mo¿e dwa odpada u mnie niestety bieganie, fitness itd.. )
sledzik7 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-25, 21:01   #579
fairyy
Raczkowanie
 
Avatar fairyy
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 127
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

o, to ju¿ jeste¶my dwie ja siê mogê dostosowaæ, biegaæ mam ewentualnie z kim ,ale na si³owniê chêtnie pójdê
fairyy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-10, 23:59   #580
Magiazwawy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

Saturn Fitness na Bielanach po prostu jest najfajniejszy. Podoba mi siê atmosfera i ten fajny stylowy wystrój mam do wyboru pe³no przyrz±dów i strefê wolnych ciê¿arów. Moje kole¿anki zapisa³y siê na raz a¿ na trzy ró¿ne zajêcia grupowe ale ja dajê radê tylko dwa ale i tak nie co tydzieñ bo praca :/
Magiazwawy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-17, 19:41   #581
wielkiemerci
Przyczajenie
 
Avatar wielkiemerci
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1
Smile Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

Dziewczyny, a mo¿e znajdzie siê kto¶ chêtny do wspólnego æwiczenia? Jestem pocz±tkuj±ca i kupi³am karnet beactive, mieszkam na Mokotowie
wielkiemerci jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-30, 09:38   #582
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomo¶ci: 11 297
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

Dziewczyny chodzi która¶ z Was na pilates do Flex Gym na Kondratowicza ?
__________________


Contax jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-05, 19:16   #583
takrysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: SILOWNIA w Warszawie-ursynow

A gdzie dok³adnie chodzisz? Ja w³a¶nie siê rozgl±dam, a mieszkam na Wilanowie.

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

W³a¶nie by³am na stronie nowego klubu Artis na Wilanowie przy Klimczaka 1, 16 kwietnia maj± otwarcie, ale ju¿ teraz zwiedzi³am klub wirtualnie Ja na pewno bêdê i sie wstrzymam z kupnem karnetu w sieciówce. Oni maja fajn± ofertê, któras z Was sie jeszcze wybiera? Dajcie znaæ!
takrysia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-16, 11:44   #584
ankua90
Raczkowanie
 
Avatar ankua90
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 286
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

Zwiedzi³am kilka si³owni w Warszawie:
Saturn Targówek - zdecydowanie polecam, atmosfera, wiele ciekwcyh zajêæ fitness, czysto, mi³a obs³uga, kilku ¶wietnych trenerów. W godz szczytu trochê t³oczno. Na zajêciach fitness tyle ludzi, ¿e nie by³o siê jak ruszyæ

Fit&Fun - te¿ polecam, zw³aszcza zajêcia grupowe, bardzo du¿e salki fitness, bardzo du¿y wyór zajêæ, na pewno kto¶ znajdzie co¶ dla siebie. Na minus - sprzêt na si³owni, po którym widaæ up³yw czasu; ³azienki - niby czysto, ale jednak przyda³by siê remont. Si³ownia ma 25 lat wiêc jednak ma to swoje odzwierciedlenie

Calypso na Targówku - chodzi³±m tam jedynie na zajêcia na po¶ladki. Prowadzi³± je dziewczyna która dawa³a taki wycisk, ¿e mialam ochotê j± zabiæ wtrakcie zajêæ. I dlatego do niej wraca³am Na si³owni nie æwiczy³am

Zdrofit - by³am w kilku, nie podoba³o mi siê, a to brak klimy, a to sprzêt nie dzia³a³. Rsczej nie mam ochoty wracaæ

Te wszystkie kluby zwiedzi³am na karcie Multisport

Moje najnowsze odkrycie
CityFit rondo ONZ - ze wszystkich si³owni w których by³am, ta zrobi³a na mnie najwiêksze wra¿enie, Bardzo du¿o miejsca, Pomimo godz. 17 nie odnosi siê wra¿enia przeludnienia. Si³ownia otwarta 24/7 . BEZ UMOWY!!! karnet 89z³ miesiêcznie, super sprzêt.
Na minus - nie honoruj± Multisportu, niewiele miejsc na zajêciach fitness. Ca³e szczê¶cie prowadzony jest system zapisów, wiêc nie ma problemów z przeludnieniem salki, brak sauny

Edytowane przez ankua90
Czas edycji: 2016-04-16 o 13:49
ankua90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-16, 22:24   #585
oleandria1
Przyczajenie
 
Avatar oleandria1
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 18
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

Ja chodzê do S4 na na³êczowskiej(niedaleko TVN-u) i jest jak na razie super, nowa si³owania, t³umów nie ma, fajne sprzêty i pomocni trenerzy.
oleandria1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-19, 11:48   #586
bunia2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

Cze¶c dziewczyny, ja od jakiego¶ czasu chodzê do City Fit przy ONZ. Mieszkam na Mokotowie wiêc metrem mam chwilkê.
Ca³odobowa i tania. Ja chodze przewa¿nie na 19;30 lub 20 i wcale nie ma du¿o ludzi. Jest bardzo du¿o bie¿ni i orbitreków.
Sporo osób æwiczy indywidualnie z trenerami a tzw "pakernia" jest piêtro ni¿ej ni¿ bie¿nie wiêc jest (przynajmniej ja) czujê sie swobodnie.

teraz chodzê 2x w tyg. Znalaz³am sobie trenera personalnego oczywi¶cie z polecenia bo mia³am operowany kregos³up i g³upot± by³oby po prostu chodzenie na si³kê.

Je¶li kto¶ ma chêæ to wybraæ siê ze mn± i pohasaæ na bie¿ni to zapraszam, w towarzystwie ra¼niej

A co do trenera to z czystym serduchem mogê go poleciæ, m³ody ch³opak ale naprawdê wie co robi. Ja po kilku treningach czu³am sie ju¿ o wiele lepiej i conajwa¿niejsze nie boli mnie krêgos³up.
bunia2009 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-25, 09:18   #587
Paulina_24_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

Hej,
Od maja mam zamiar wybraæ siê na si³ownie/ fitness. Mysla³am nad CityFit Targówek ale mog³oby te¿ byæ przy ONZ. Mo¿e która¶ z was szuka kogo¶ z kim mo¿na siê motywowaæ i wspólnie chodziæ.
Je¶li tak to zapraszam.


bunia2009 Mam pytanie odno¶nie trenera którego polecasz, poniewa¿ tez mam problem z krêgos³upem. Czy mog³aby¶ napisaæ jakie s± to mniej wiêcej koszta ? Z góry dziêki.
Paulina_24_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-27, 00:02   #588
sylwiaw23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomo¶ci: 32
Dot.: SILOWNIA w Warszawie-ursynow

Ja niestety nie z warszawy Mogê poleciæ u siebie hehe
Pozdrawiam Sylwia

Edytowane przez AnnaVanDort
Czas edycji: 2016-04-27 o 08:31 Powód: Reklama
sylwiaw23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-20, 20:14   #589
laurkafabian
Raczkowanie
 
Avatar laurkafabian
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 112
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

Ja wolê takie mniejsze silownie na uboczu. Centrum warszawy to masakra sami pakerzy i laski szukaj±ce mê¿a ktore przychodz± w tipsach i pelnym makijazu .. Mam wra¿enie ¿e ludzie tam siê lansuja a nie æwicz±... Ja chodzê na si³ownie na goclawiu jest mi³o moze nie mega nowoczense miejsce i sprzet ale mam wszystko to czego potzrebuje znane twarze, moge isc w wyci±gnietej koszulce i dresach i co najwa¿niejsze mam swojego trenera Maksa który wyciska ze mnie ostatnie poty. super ch³opak i mega profesjonalista a nie pakero-burak przegl±daj±cy sie ci±gle w lustrze bo i z Takimi mia³am doczynienia)
__________________
¯ycie jest zbyt krótkie ¿eby mieæ z³± fryzurê

: cmok:
laurkafabian jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-20, 20:24   #590
zofiabednarek
Raczkowanie
 
Avatar zofiabednarek
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

Witam

Mnie niestety ciê¿ko zmotywowaæ do æwiczeñ wolê biegaæ w samotno¶ci jednak wiem, ¿e to nie przynosi taki rezultatów jak trening si³owy. Mo¿e te¿ powinnam siê zdecydowaæ na trenera

Zocha
zofiabednarek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-21, 20:52   #591
Pomaranczowy_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

Ja uwa¿am, ¿e jak trening cardio, to najlepiej na ¶wie¿ym powietrzu.
Biegam raz w tygodniu po 6-8 km (nie mam w tym roku na to wiêcej czasu) i najczê¶ciej jest to kilka okr±¿eñ w ogrodzie saskim, albo trasa nad wis³± do zamku, a potem do mostu gdañskiego (gdzie wita mnie neon "mi³o Ciê widzieæ") i z powrotem w okolice placu grzybowskiego. Polecam zw³aszcza rano, ¶wietny pocz±tek dnia i przyjemne patrzenie jak miasto budzi siê do ¿ycia.
Dobre miejsca s± w ka¿dej dzielnicy Warszawy, wiêc jest z czego wybieraæ, a jest to niebo przyjemniejsze ni¿ bie¿nia na si³owni.
Pomaranczowy_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-22, 11:08   #592
laurkafabian
Raczkowanie
 
Avatar laurkafabian
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 112
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

Bieganie jest fajne ale trzeba to lubiæ, ja podziwiam ludzi którzy biegaja np po 20 km mnie to zwyczajnie nudzi ale dla ka¿dego cos dobrego tylko ze z tego co wiem to bieganie jest takim treningiem ogolno rozwojowym wydolno¶ciowym samym bieganiem chyba nie podniesie sie po¶ladka ani nie ukszta³tuje miêsnia :/
__________________
¯ycie jest zbyt krótkie ¿eby mieæ z³± fryzurê

: cmok:
laurkafabian jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-26, 22:14   #593
Asia1214
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

U mnie na si³owni w Saturn Fitness najlepszymi s± zajêcia z jogi ale s± te¿ inne zajêcia tj. streching który jest bardzo podobny do jogi. Najlepszym po³±czeniem spalaj±cym t³uszcz jest joga/streching i zumba. U mnie ju¿ po dwóch miesi±cach widzia³am poprawê formy.
Asia1214 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-24, 12:54   #594
laurkafabian
Raczkowanie
 
Avatar laurkafabian
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 112
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

No joga te¿ super ale nie mam czasu ¿eby chodziæ na takie zajêcia grupowe. Jakos godziny mi nigdy nie opowiadaj±, a latem jak jest tak gor±co wolê æwiczyæ na ¶wie¿ym powietrzu. Czesto umawiam siê z moim trenerem na w³a¶nie straching gdzie¶ nad wis³± w takich godzinach porannych jescze nie jest gor±co ma³o ludzi ja jestem pe³na energii!

Super opcja;D i Muszê sie pochwaliæ z czasem robiê coraz lepsze postêpy i ju¿ mam za sob± 5 kg w dwa miesi±ce !!! Dla mnie to super wynik!!
__________________
¯ycie jest zbyt krótkie ¿eby mieæ z³± fryzurê

: cmok:
laurkafabian jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-25, 06:40   #595
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 2 816
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

czy jest tu ktos kto chodzi do cityFit?

jak wygl±da wej¶cie po raz 1?? bo przeciez nie maj± skanu mojegopalca? i jeszcze kwestia klódki do szatni. jaki powinna miec rozmiar? bo widze ze s± jakies 20mm 30mm 40mmm...
cyanide sun jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-25, 09:06   #596
Arsyen
Raczkowanie
 
Avatar Arsyen
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 150
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

Cytat:
Napisane przez cyanide sun Poka¿ wiadomo¶æ
czy jest tu ktos kto chodzi do cityFit?

jak wygl±da wej¶cie po raz 1?? bo przeciez nie maj± skanu mojegopalca? i jeszcze kwestia klódki do szatni. jaki powinna miec rozmiar? bo widze ze s± jakies 20mm 30mm 40mmm...
Przy pierwszym wej¶ciu musisz dokoñczyæ formalno¶ci w takim automacie. Tam te¿ zeskanuje ci odcisk palca do bazy. K³ódkê musisz mieæ swoj±, na stronie cityfit napewno znajdziesz info jaki wymiar pasuje do och szafki albo mo¿esz kupiæ w automacie na si³owni. Tyle ¿e kosztuje chyba 15 zeta

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-10kg

ZACZNIJ
kiedy inni szukaj± wymówek

ÆWICZ
kiedy inni wci±¿ marz±

NIE PODDAWAJ SIÊ
kiedy inni rezygnuj±
Arsyen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-25, 20:26   #597
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 2 816
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

no oni podaja 5,5 - 8 mm. ale w sklepach nie ma czegos takiego. sa 20,30,40mm
cyanide sun jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-26, 17:33   #598
DOTOLKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 47
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

Cytat:
Napisane przez cyanide sun Poka¿ wiadomo¶æ
no oni podaja 5,5 - 8 mm. ale w sklepach nie ma czegos takiego. sa 20,30,40mm
To co jest podane na stronie Klubu dotyczy ¶rednicy "pa³±ka". Je¶li siê nie mylê, to
Gerda produkuje k³ódki spe³niaj±ce te wymogi.
DOTOLKA jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-07-20, 14:38   #599
Yariewenka
Zadomowienie
 
Avatar Yariewenka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 1 475
Talking Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

Dziewczyny, teraz ja podpytujê. Co prawda trochê na wyrost - jestem przed porodem - ale tak mnie ju¿ nosi, ¿e muszê ju¿ zacz±æ czego¶ szukaæ.

Szukam si³owni, ale raczej nie w centrum Warszawy - najchêtniej Stara Mi³osna, Wawer, Weso³a, mo¿e Goc³aw. Najchêtniej z trenerem personalnym. Problem mam taki, ¿e trochê siê wstydzê tam tak po prostu pój¶æ, zw³aszcza ze do tej pory chodzi³am na si³kê tylko dla pañ; teraz bêdê dodatkowo po porodzie... Znacie jaki¶ sensowny klub w okolicy? Gdzie mnie przypakowani panowie ¶miechem nie zabij± jak z³apiê sztangê nie z tej strony co trzeba?
__________________
Od 23.09.2010 przesta³am walczyæ z lokami!
Od wrze¶nia 2012 porzuci³am silikony!

Yariewenka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-07-20, 18:23   #600
ankua90
Raczkowanie
 
Avatar ankua90
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 286
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

Cytat:
Napisane przez Yariewenka Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, teraz ja podpytujê. Co prawda trochê na wyrost - jestem przed porodem - ale tak mnie ju¿ nosi, ¿e muszê ju¿ zacz±æ czego¶ szukaæ.

Szukam si³owni, ale raczej nie w centrum Warszawy - najchêtniej Stara Mi³osna, Wawer, Weso³a, mo¿e Goc³aw. Najchêtniej z trenerem personalnym. Problem mam taki, ¿e trochê siê wstydzê tam tak po prostu pój¶æ, zw³aszcza ze do tej pory chodzi³am na si³kê tylko dla pañ; teraz bêdê dodatkowo po porodzie... Znacie jaki¶ sensowny klub w okolicy? Gdzie mnie przypakowani panowie ¶miechem nie zabij± jak z³apiê sztangê nie z tej strony co trzeba?
Dziewczyno czego ty siê wstydzisz!!!! Je¶li kto¶ siê z nas ¶mieje, to ju¿ o tej trugiej osobie ¼le ¶wiadczy, nie o nas...Sama chodzê na si³owniê i mam te same dylematy co ty - czy aby na pewno dobrze robiê - ale wiesz co, dosz³am do wniosku, ¿e przynajmniej nie siedzê na ty³ku w domu przed tv i nie zbijam b±ków, ale robiê co¶ dla siebie Najwa¿niejsze to nie narobiæ sobie kontuzji. Waliæ kompleksy. Czêsto widzê na si³owni kobiety w okolicach 55 lat ze spor± nadwag± i chodz± z u¶miechem na twarzy, s± otwarte. Nigdy nie spotka³am siê z tym aby kto¶ kogo¶ wy¶miewa³. Mnie jedynie dra¿ni± dzewczyny które zajmuj± maszyny i zamiast na nich æwiczyæ, pisz± smsy albo plotkuj±
ankua90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-06-22 20:02:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:56.