Nowy rok zaczął się FATALNIE, ponieważ... - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-06, 13:43   #181
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Nowy rok zaczął się FATALNIE, ponieważ...

Cytat:
Napisane przez thalia_fashion Pokaż wiadomość
Żeby każdy Tż mogl o tych mądrych i doświadczonych z tego wątku napisać : mam mądrą , pracowitą , inteligentną , dobrą kobiete.

To by raj na ziemi był z nie Polska.

Pragniecie facetów idealnych a same takie nie jestescie. Ot cale baby.
Mogłabyś wskazać fragment, w którym którakolwiek z nas coś takiego napisała?

Żadna z nas nigdzie nie napisała, że przy pojawieniu się najdrobniejszych trudności należy kopnąć w dupę faceta i szukać nowego. Mimo to, deviLady z uporem maniaka próbuje nam wmówić, że tak właśnie postrzegamy relacje damsko-męskie.

Według mnie w związkach przede wszystkim chodzi o to, by zdać sobie sprawę z tego, kiedy da się coś zmienić, a kiedy już nie. Odsyłałam do mojego opisu, ale pozwolę sobie na zacytowanie go w mojej wypowiedzi, ponieważ mnie swojego czasu bardzo pomógł uporać się z trudną sytuacją i uważam, że tutaj również mógłby posłużyć za pewnego rodzaju myśl przewodnią

Cytat:
„Daj mi odwagę, by zmienić to, co zmienić mogę, i daj mi siłę, by pogodzić się z tym, na co nie mam wpływu. I naucz mnie odróżniać jedno od drugiego.”
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 14:35   #182
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Nowy rok zaczął się FATALNIE, ponieważ...

Cytat:
Napisane przez thalia_fashion Pokaż wiadomość
Żeby każdy Tż mogl o tych mądrych i doświadczonych z tego wątku napisać : mam mądrą , pracowitą , inteligentną , dobrą kobiete.

To by raj na ziemi był z nie Polska.

Pragniecie facetów idealnych a same takie nie jestescie. Ot cale baby.

Ja taka jestem: mądra, pracowita, inteligentna i dobra.
Ale idealna na pewno nie jestem
TŻ też nie.
Nie ma ludzi idealnych.

I nikt tutaj nie pisał, że pragnie facetów idealnych, chyba coś Ci się pomyliło

Chcemy facetów, co nas jak kuchty podomowej nie traktują niczym facet deviLady. To chyba proste
Przy czym nie wierzę w cudowną odmianę prostaka w dżentelmena.
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 14:46   #183
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Nowy rok zaczął się FATALNIE, ponieważ...

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość

Na okiełznywanie,a raczej jego próby może reagować wprost przeciwnie do Twoich zamierzeń.
No ,w takim przypadku odruchowo reaguje się buntem.
I własnie cos takiego obserwujemy w tym wątku. Autorka reaguje buntem i jesli nawet wczesniej sama widziała wady TZta, to teraz będzie twierdziła, że jest najlepszy.
Trudno.
Na siłę nikomu życia się nie poprawi, jedynie można jednostki przekorne i uparte jeszcze bardziej w związek wepchnąć.
-----------------------

Nawet jesli nie planujesz z TZtem ślubu, to jednak należy byc na wszytsko przygotowanym. Może nagle zechcecie się pobrać, możesz zajść w ciążę...
I niesmiało doradzałabym jednak odpowiedzenie sobie na pytania które zadałam w swoim pierwszym poście.
Po tylu latach bycia razem chyba potrafisz sama sobie, po cichu odpowiedzieć na te pytania szczerze i bez kręcenia i "kozakowania". Sama sobie.
Czy chcesz z nim być do końca życia? Czy on bedzie dla Ciebie skałą, podporą, partnerem? Czy mozesz na niego liczyć? Itd.

Powodzenia życzę w życiu.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 16:19   #184
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: Nowy rok zaczął się FATALNIE, ponieważ...

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
Tak, jestem bystra, bo doskonale wiedziałam, jakiego mężczyzny chcę i właśnie takiego mam. I efekt uzyskałam poprzez długie rozmowy, nieraz kłótnie, ale żadnej tresury stosować nie musiałam. Chociaż ja mam trudny charakter, lecz TŻ jest cierpliwy, inteligenty i pracowity. I ja sobie czasem daję na wstrzymanie. Ot, cały sukces.
Po prostu mam wysoko rozwinięte poczucie własnej wartości, wiem czego chcę od życia i nigdy nie byłam, ani też nie będę z facetem, co mnie choć raz jak służącą potraktuje.
nic dodać, nic ująć.

gadanie głupot w stylu 'jeśli ośmielisz się odejść to znaczy że go nie kochasz, to znaczy że jesteś złą kobietą i ogólnie spadaj na madagskar z naszej oazy PRAWDZIWEJ MIŁOŚCI

jeśli pokochałaś chama, prostaka, mentalne dresiarstwo a sama nie jesteś na tym samym poziomie (co do założycielki i jej rosnącej agresji to zaczyna mi się wydawać że jest po prostu tego swojego karczka warta ) to co dalej?

owszem, ludzie się zmieniają. czasami naprawdę się zmieniają, ale przede wszystkim coś takiego musi wyjść od samego zainteresowanego. myślę że 98% takich właśnie kanapowych księciów nie wie, że z nimi jest coś nie tak.
no bo skąd mają wiedzieć, skoro matka im usługuje a potem dziewczyna robi to samo, przekonana, że ma chłopaka i złapała Boga za nogi to trzeba trzymać i nie puszczać jak kopie i się wierci, bo to jest miłość prawdziwa i basta.

mam problem bo po właśnie takim sfrustrowanym idiocie jestem z kimś, kto jest po prostu dobry? dobry, inteligentny, pracowity, opiekuńczy i cierpliwy.

i ośmielę się powiedzieć że jest z dobrą, inteligentną (nad pracowitą niestety dopiero pracuję ) dziewczyną o horyzontach szerszych niż co zrobić tżtowi na śniadanko żeby się nie krzywił, żeby nie krzyczał, żeby nie robił problemów i żeby ŁASKAWIE chciał ze mną pojechać na wakacje jak wszystko załatwię

cóż, może to rzeczywiście problem.
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA
bitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 17:33   #185
deviLady
Raczkowanie
 
Avatar deviLady
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 177
Dot.: Nowy rok zaczął się FATALNIE, ponieważ...

Chyba właśnie rozpoczęłam III (babską) wojnę światową
__________________
**In beast or scripture?**
***In stars or temples?***
deviLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 17:41   #186
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Nowy rok zaczął się FATALNIE, ponieważ...

Cytat:
Napisane przez deviLady Pokaż wiadomość
Chyba właśnie rozpoczęłam III (babską) wojnę światową

Bez przesady.

Po prostu nie umiesz normalnie dyskutować (ale spoko, to rzadka umiejętność) i bulwersujesz się, gdy ktoś szczerze pisze to, co myśli. Olewasz sensowne pytania, jak np. w poście Lubej.

Może - jak pisze bitter - Ty i Twój TŻ po prostu jesteście siebie warci...
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 17:56   #187
deviLady
Raczkowanie
 
Avatar deviLady
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 177
Dot.: Nowy rok zaczął się FATALNIE, ponieważ...

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
Bez przesady.

Po prostu nie umiesz normalnie dyskutować (ale spoko, to rzadka umiejętność) i bulwersujesz się, gdy ktoś szczerze pisze to, co myśli. Olewasz sensowne pytania, jak np. w poście Lubej.

Może - jak pisze bitter - Ty i Twój TŻ po prostu jesteście siebie warci...
Nie osmieszaj sie. Cala dyskusja opiera sie teraz na naskakiwaniu na mnie i na kazda inna, ktora ma do mnie podobne zdanie.
Rzadką umiejetnościa jest rowniez pisac prawdę.
Na niczyje pytania nie mam obowiazku odpowiadac.
Jezeli dalej macie ochote się bezsensownie kłocic to proszę bardzo, ale juz beze mnie, nie mam na to czasu. Moze innym razem
Pozdrawiam i życzę szczęścia w związkach!
__________________
**In beast or scripture?**
***In stars or temples?***
deviLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-06, 17:59   #188
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: Nowy rok zaczął się FATALNIE, ponieważ...

Całkiem- spoko : dzięki
DevilLady: a ja tam bym prosiła żebyś jednak odpowiedziała na pytania z mojego postu.
__________________
"mów mi dobrze, dobrze mi mów
łaskocz czule warkoczem ciepłych słów
wilgotnym szeptem przytul mnie
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 18:06   #189
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Nowy rok zaczął się FATALNIE, ponieważ...

Tez wątek zaczął mnie bawić, chociaż na początku byłam szczerze zaangażowana w problem autorki

Ale skoro najpierw się zakłada wątek i czeka na wypowiedzi, a później reaguje agresywnie kiedy te wypowiedzi nie są po naszej myśli... To ja dziękuję za taką rozmowę i życzę powodzenia, bo będzie potrzebne
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 18:20   #190
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Nowy rok zaczął się FATALNIE, ponieważ...

Co jak co,ale to ty DevilLady,teraz się ośmieszasz.Pewnie liczyłaś na grupe wsparcia,ale wkurzyłaś się gdy wypowiadały się wizażanki inaczej/nie po twojej myśli.Współczuje ci tz-ta,którego musisz tresować.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 18:26   #191
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Nowy rok zaczął się FATALNIE, ponieważ...

Cytat:
Napisane przez deviLady Pokaż wiadomość
Nie osmieszaj sie. Cala dyskusja opiera sie teraz na naskakiwaniu na mnie i na kazda inna, ktora ma do mnie podobne zdanie.
Rzadką umiejetnościa jest rowniez pisac prawdę.
Na niczyje pytania nie mam obowiazku odpowiadac.
Jezeli dalej macie ochote się bezsensownie kłocic to proszę bardzo, ale juz beze mnie, nie mam na to czasu. Moze innym razem
Pozdrawiam i życzę szczęścia w związkach!
Kochana, nikt na Ciebie nie naskakuje, po prostu masz klapki na oczach i za wszelką cenę nie chcesz dopuścic do siebie bolesnej prawdy.

Wygląda to tak, jakbys szła z opaską na oczach szukając łąki, a zamiast na nią szła prosto w bagno. Dziewczyny mówią Ci - nie idź tędy, tu jest bagno, tez kiedys w nie wpadłam, skręć, łąka jest gdzie indziej.
A Ty wtedy się rzucasz: - odwalcie się, zazdroscicie mi mojej boskiej opaski i wybranej ścieżki! jesteście takie złośliwe bo nie macie pojęcia co to w ogóle jest łąka! jestescie śmieszne i żałosne, a w ogóle to w bagnie też rosną pięękne kwiatki, a jak nie rosna, to wytrsuje bagno tak, zeby zakwitlo.

vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-06, 18:34   #192
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Nowy rok zaczął się FATALNIE, ponieważ...

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
Wygląda to tak, jakbys szła z opaską na oczach szukając łąki, a zamiast na nią szła prosto w bagno. Dziewczyny mówią Ci - nie idź tędy, tu jest bagno, tez kiedys w nie wpadłam, skręć, łąka jest gdzie indziej.
A Ty wtedy się rzucasz: - odwalcie się, zazdroscicie mi mojej boskiej opaski i wybranej ścieżki! jesteście takie złośliwe bo nie macie pojęcia co to w ogóle jest łąka! jestescie śmieszne i żałosne, a w ogóle to w bagnie też rosną pięękne kwiatki, a jak nie rosna, to wytrsuje bagno tak, zeby zakwitlo.



Niegłupia metafora
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 18:37   #193
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Nowy rok zaczął się FATALNIE, ponieważ...

Faktycznie wątek robi się zabawny.
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 18:44   #194
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Nowy rok zaczął się FATALNIE, ponieważ...

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
Kochana, nikt na Ciebie nie naskakuje, po prostu masz klapki na oczach i za wszelką cenę nie chcesz dopuścic do siebie bolesnej prawdy.

Wygląda to tak, jakbys szła z opaską na oczach szukając łąki, a zamiast na nią szła prosto w bagno. Dziewczyny mówią Ci - nie idź tędy, tu jest bagno, tez kiedys w nie wpadłam, skręć, łąka jest gdzie indziej.
A Ty wtedy się rzucasz: - odwalcie się, zazdroscicie mi mojej boskiej opaski i wybranej ścieżki! jesteście takie złośliwe bo nie macie pojęcia co to w ogóle jest łąka! jestescie śmieszne i żałosne, a w ogóle to w bagnie też rosną pięękne kwiatki, a jak nie rosna, to wytrsuje bagno tak, zeby zakwitlo...
i zaczeło pachnieć fiołkami
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 18:45   #195
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Nowy rok zaczął się FATALNIE, ponieważ...

Cytat:
Napisane przez deviLady Pokaż wiadomość
Nie osmieszaj sie.

Nie wiem, w którym momencie się ośmieszyłam, ale strzeliłaś focha jak w piaskownicy.
Cóż, prawda w oczy kole

Dziewczyny przekazywały Ci dobre rady, szczere, bo niby dlaczego miały by być inne.


No ale cóż. Miłego wysłuchiwania komend (idz tam do kuchni -robic jedzenie! Idz zmywaj, idz to i tamto), pięknych widoków (wygladal jak siedzacy pasozyt rozkazujacy pozostalym i non stop jedzacy (i to jak jedzacy - juz tego nie opisuje bo wstyd), nieustającego usługiwania ( nawet jak leży metr od niego to ja podać muszę i to do łóżeczka), dbania o siebie dla Ciebie ( obecnie postura Kononowiczabo po co on ma sie starac jak on juz laski nie szuka), szczęścia z tego, że docenia on samochód Twojego ojca, bo to jest życiu w naprawdę ważne (Mowil:" Patrzcie jaka mam dobra zone, wszystko zrobi, wszystko umie, a jej tata ma taki i taki samochod.....itd"), godnej roli w jego życiu (Jeszcze mi sie przypomnialo haslo: "Idz to umyj" ja: "Mozesz sam umyć" on: "Ale ty jestes dziewczyna...."), życia jak w serialu (Zaczyna mi przypominac Ferdynanda Kiepskiego Dobrze, ze nie prosi mojej babki o rente. Za to mnie o samochod, cyfrowke, mp3ke i inne bajery. Co gorsza mowi, ze to jego.), wyszukanych komplementów (jeszce do mnie mowi, ze jak ja urodze to bede wygladac gorzej i tylek bede miec jak szafa), szacunku dla matki (Niedawno rowniez bylam swiadkiem jak krzyczy na swoja matke. Przytkalo mnie, bo wygladalo to dosc brutalnie), uroczej szwagierki (Z reszta ona tez jest udana (to chyba rodzinne) - caly czas krzyczala na swojego chlopaka. Od rana do nocy! Typu" Ty k***** de**lu), mniej kłamstw w związku ( Znowu szok, znowu wyszlo na jaw sciemnianie po to zebym to JA wybierala jedzenie na nasz pobyt)...

...

i przede wszystkim dużo, dużo pracowitości i zadatków na typową polską męczennicę, gdyż - Ciezko bedzie mi godzic prace, nauke, hobby z prowadzeniem domu w ktorym mieszka "pasozyt"

Bo w tym przypadku ŻADNA "tresura" cudu nie uczyni.



*
Wszystkie cytaty z wypowiedzi DeviLady
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 18:46   #196
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Nowy rok zaczął się FATALNIE, ponieważ...

Cytat:
Napisane przez atka83 Pokaż wiadomość
i zaczeło pachnieć fiołkami
bagiennymi
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 18:48   #197
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Nowy rok zaczął się FATALNIE, ponieważ...

Cytat:
Napisane przez Deede Pokaż wiadomość
Od dłuższego czasu się nie odzywałam, ale teraz muszę - po pierwsze: NIE WIERZĘ w to, że facet Przed ślubem jest miodzio, a Po ślubie dopiero nagle objawia swe prawdziwe oblicze. K.. jego mać, bez jaj! Za dobrze znam i facetów, i kobiety przede wszystkim! Nie raz byłam świadkiem jak jedna idiotka z drugą w swym pędzie do ołtarza nagle traci wzrok i słuch. Nagle ten X, który wcześniej miał tyle wad, stawał się księciem z bajki. A po ślubie "nagle" znowu wyłaziła żaba, był lament i zgrzytanie zębów.
Po drugie - jeśli facet zaczyna robić to, co napisałaś, to automatyczne powinien dostać kopa w dupę. Pracować nad związkiem można (trzeba..), kiedy chodzi o jakiś kryzys: rutyna, oddalamy sie od siebie, coś nie gra, był jakiś skok w bok. Ok. Ale nie w momencie, jak facet czuje się jak Pan i Władca, gdzieś ma swoją partnerkę, jej uczucia i całą resztę! Robienie z siebie męczennicy (syndrom matki Polki..) jest dowodem na "głębię" miłości.? On pluje w twarz, a ona mówi, że deszcz pada - na co to jest dowód?? - Na głębię, owszem, ale nie miłości.. W takim układzie moja miłość do mojego TZa jest bardzo "płytka". Sęk w tym, że on ma gdzieś takie męczennice, bo chce mieć Kobietę - Partnera, która jest warta jego zachodu. A takimi kobietami są tylko te, które znają swoją wartość..
Dziewczyny dobrze ci tu radzą, chociaż dosyć ostro piszą. Ja już mądrościami sypać nie będę. Każdemu jego piekło.
Jak to było w "Amelii" - "Każdy ma niezbywalne prawo do marnowania sobie życia".

Deede napisałaś prawdę, całą prawdę.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 18:51   #198
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Nowy rok zaczął się FATALNIE, ponieważ...

Spoko, jesteś podła.

Zapomniałaś o kilku drobiazgach. Np. o tym, że koleś potrafił siedzieć głodny przy stole i nie zrobić sobie śniadania <rzeczywiście, potrzeba partnerki, by nauczyła, że głodny człowiek otwiera chlebak, lodówkę i robi kanapkę>.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 18:55   #199
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Nowy rok zaczął się FATALNIE, ponieważ...

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość

Zapomniałaś o kilku drobiazgach. Np. o tym, że koleś potrafił siedzieć głodny przy stole i nie zrobić sobie śniadania <rzeczywiście, potrzeba partnerki, by nauczyła, że głodny człowiek otwiera chlebak, lodówkę i robi kanapkę>.
E tam, trochę odpowiedniej tresury i koleś będzie robił śniadanka nawet dla rodziny wielodzietnej
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-06, 19:01   #200
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Nowy rok zaczął się FATALNIE, ponieważ...

Ale pisala dziewczyna że jest zła, stąd jeździ po wadach?
Pisała.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 19:03   #201
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Nowy rok zaczął się FATALNIE, ponieważ...

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Ale pisala dziewczyna że jest zła, stąd jeździ po wadach?
Pisała.
No cóż, bycie prostakiem z pewnością specjalną zaletą nie jest, nie da się ukryć.
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 19:06   #202
deviLady
Raczkowanie
 
Avatar deviLady
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 177
Dot.: Nowy rok zaczął się FATALNIE, ponieważ...

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
Nie wiem, w którym momencie się ośmieszyłam, ale strzeliłaś focha jak w piaskownicy.
Cóż, prawda w oczy kole

Dziewczyny przekazywały Ci dobre rady, szczere, bo niby dlaczego miały by być inne.


No ale cóż. Miłego wysłuchiwania komend (idz tam do kuchni -robic jedzenie! Idz zmywaj, idz to i tamto), pięknych widoków (wygladal jak siedzacy pasozyt rozkazujacy pozostalym i non stop jedzacy (i to jak jedzacy - juz tego nie opisuje bo wstyd), nieustającego usługiwania ( nawet jak leży metr od niego to ja podać muszę i to do łóżeczka), dbania o siebie dla Ciebie ( obecnie postura Kononowiczabo po co on ma sie starac jak on juz laski nie szuka), szczęścia z tego, że docenia on samochód Twojego ojca, bo to jest życiu w naprawdę ważne (Mowil:" Patrzcie jaka mam dobra zone, wszystko zrobi, wszystko umie, a jej tata ma taki i taki samochod.....itd"), godnej roli w jego życiu (Jeszcze mi sie przypomnialo haslo: "Idz to umyj" ja: "Mozesz sam umyć" on: "Ale ty jestes dziewczyna...."), życia jak w serialu (Zaczyna mi przypominac Ferdynanda Kiepskiego Dobrze, ze nie prosi mojej babki o rente. Za to mnie o samochod, cyfrowke, mp3ke i inne bajery. Co gorsza mowi, ze to jego.), wyszukanych komplementów (jeszce do mnie mowi, ze jak ja urodze to bede wygladac gorzej i tylek bede miec jak szafa), szacunku dla matki (Niedawno rowniez bylam swiadkiem jak krzyczy na swoja matke. Przytkalo mnie, bo wygladalo to dosc brutalnie), uroczej szwagierki (Z reszta ona tez jest udana (to chyba rodzinne) - caly czas krzyczala na swojego chlopaka. Od rana do nocy! Typu" Ty k***** de**lu), mniej kłamstw w związku ( Znowu szok, znowu wyszlo na jaw sciemnianie po to zebym to JA wybierala jedzenie na nasz pobyt)...

...
i przede wszystkim dużo, dużo pracowitości i zadatków na typową polską męczennicę, gdyż - Ciezko bedzie mi godzic prace, nauke, hobby z prowadzeniem domu w ktorym mieszka "pasozyt"

Bo w tym przypadku ŻADNA "tresura" cudu nie uczyni.



*Wszystkie cytaty z wypowiedzi DeviLady
Super to ulozylas
Tylko ile razy mam mowic, ze ja wlasnie tak NIE chce. Wszystko bede robic zeby tak nie bylo i nie wydaje mi sie zebym miala klapki na oczach bo ja to WIDZE.
Nie wiem dlaczego przyjelyscie teorie, ze ja chce byc czyjas meczennica. Ja chce po prostu cos z tym zrobic i chcialam posluchac bezstronnych opinii.
I nie uwazam, ze chcecie mi zle zyczyc, ze zazdroscicie (OMG - nie ma czego) ale wmawiacie mi usilnie, ze ja nic a nic nie widze i nic a nic nie chce z tym zrobic, a tyle razy pisalam inaczej - i to mnie denerwuje!
Poznalam juz wiekszosc opinii, jednym sie udalo wyjsc z podobnego problemu, innym nie, a jeszcze inne maja facetow niemalze idealnych.
Widze, ze moj plan dania mu szansy (po przeczytaniu watku i rozmowach ze mna) jest dla was zly. Zatem, co radzicie??
__________________
**In beast or scripture?**
***In stars or temples?***
deviLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 19:12   #203
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Nowy rok zaczął się FATALNIE, ponieważ...

A co możesz zrobić... Raczej niewiele.

To, co napisała Twoja siostra też daje do myślenia.

Najlepiej by dla Ciebie było, gdybyś mogła z nim zamieszkać, ale na stałe.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 19:14   #204
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Nowy rok zaczął się FATALNIE, ponieważ...

Cytat:
Napisane przez deviLady Pokaż wiadomość
Widze, ze moj plan dania mu szansy (po przeczytaniu watku i rozmowach ze mna) jest dla was zly. Zatem, co radzicie??
A wiesz dlaczego plan dania mu szansy jest zły?
Bo byłby dobry, gdyby chodziło o kompletnie inne sprawy, mniejszej wagi, o jakiś jednorazowy wyskok, a nie o notoryczne zachowania poniżej wszelkiej krytyki.
Problem tkwi w jego podejściu do życia, w stosunku do kobiet (w tym Ciebie), a tego się raczej nie da zmienić. Rozejrzyj się wokół siebie i zobacz, jak wiele kobiet jest traktowanych przez swoich mężów. Moja ciotka jest dosłownie służącą swojego męża, więc dobrze wiem, jak to wygląda w rzeczywistości. I ona już tego nie zmieni - chociaż inna sprawa w tym, że pewnie już jest tak przyzwyczajona, że innego modelu życia sobie nie wyobraża.
Jesteś młodą dziewczyną, dostrzegasz wady swojego TŻta (i dobrze). Ale dziewczyny z uporem maniaka piszą Ci, że tego nie zmienisz. I to nie są przemyślenia wypisywane na złość, tylko z doświadczenia życiowego.

Odpowiedz sobie na pytanie, które zadała Luba: Czy chcesz z nim być do końca życia? Czy on bedzie dla Ciebie skałą, podporą, partnerem? Czy mozesz na niego liczyć?

Bo o to w związku tak naprawdę chodzi, a nie o jakąś miłość "mimo wszystko", nie o tresurę, o zmienienie całej osobowości i zachowań danego osobnika.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Najlepiej by dla Ciebie było, gdybyś mogła z nim zamieszkać, ale na stałe.
Liczysz, że by uciekała wtedy od niego, gdzie pieprz rośnie?

Edytowane przez calkiem-spoko
Czas edycji: 2008-01-06 o 19:16 Powód: dopisek
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 19:30   #205
deviLady
Raczkowanie
 
Avatar deviLady
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 177
Dot.: Nowy rok zaczął się FATALNIE, ponieważ...

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
A co możesz zrobić... Raczej niewiele.

To, co napisała Twoja siostra też daje do myślenia.

Najlepiej by dla Ciebie było, gdybyś mogła z nim zamieszkać, ale na stałe.
No, gdybym z nim mieszkala to byloby mi prosciej w tym momencie brac sie za oceny.
Moja siostra, jako jedyna osoba z mojej rodziny,nie lubi mojego TŻa. Mieli pare starc z jej chlopakiem, dlatego nigdy nie powie o nim dobrego slowa i czarna diablica robi wszystko, zeby mi znalezc innego.
Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
A wiesz dlaczego plan dania mu szansy jest zły?
Bo byłby dobry, gdyby chodziło o kompletnie inne sprawy, mniejszej wagi, o jakiś jednorazowy wyskok, a nie o notoryczne zachowania poniżej wszelkiej krytyki.
Problem tkwi w jego podejściu do życia, w stosunku do kobiet (w tym Ciebie), a tego się raczej nie da zmienić. Rozejrzyj się wokół siebie i zobacz, jak wiele kobiet jest traktowanych przez swoich mężów. Moja ciotka jest dosłownie służącą swojego męża, więc dobrze wiem, jak to wygląda w rzeczywistości. I ona już tego nie zmieni - chociaż inna sprawa w tym, że pewnie już jest tak przyzwyczajona, że innego modelu życia sobie nie wyobraża.
Jesteś młodą dziewczyną, dostrzegasz wady swojego TŻta (i dobrze). Ale dziewczyny z uporem maniaka piszą Ci, że tego nie zmienisz. I to nie są przemyślenia wypisywane na złość, tylko z doświadczenia życiowego.

Odpowiedz sobie na pytanie, które zadała Luba: Czy chcesz z nim być do końca życia? Czy on bedzie dla Ciebie skałą, podporą, partnerem? Czy mozesz na niego liczyć?

Bo o to w związku tak naprawdę chodzi, a nie o jakąś miłość "mimo wszystko", nie o tresurę, o zmienienie całej osobowości i zachowań danego osobnika.
Moge na niego zawsze liczyc i zawsze myslalam, ze bede z nim do konca, do tego momentu, odkad zaczal sie robic nie do wytrzymania, jego prostackie zachowanie zbilo mnie z tropu + sytuacja z mamą i nagle po tym sytuacja w domku. Cios ponizej pasa, wg was niewybaczalny. Ode mnie tej szansy by tez nie dostal gdybym nie znala jego wczesniejszego zachowania, bo byl dla mnie skałą, podporą jak to mowicie, ale teraz przesadzil. Za duzo naraz.
__________________
**In beast or scripture?**
***In stars or temples?***
deviLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 19:56   #206
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Nowy rok zaczął się FATALNIE, ponieważ...

Cytat:
Napisane przez deviLady Pokaż wiadomość
Super to ulozylas
Mi też się podoba.

Cytat:
Napisane przez deviLady Pokaż wiadomość
Tylko ile razy mam mowic, ze ja wlasnie tak NIE chce.
Ale jak na razie robisz bardzo wiele, aby tak właśnie było.

Cytat:
Napisane przez deviLady Pokaż wiadomość
Ja chce po prostu cos z tym zrobic i chcialam posluchac bezstronnych opinii.
No to konkretnie - co chcesz zrobić?
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 19:59   #207
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: Nowy rok zaczął się FATALNIE, ponieważ...

JA się po prostu boję, ze złapiesz się na słowa i chwilową poprawę...
a potem będzie wielkie trach.

Całkiem-spoko : jesteś genialna
__________________
"mów mi dobrze, dobrze mi mów
łaskocz czule warkoczem ciepłych słów
wilgotnym szeptem przytul mnie
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 20:06   #208
deviLady
Raczkowanie
 
Avatar deviLady
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 177
Dot.: Nowy rok zaczął się FATALNIE, ponieważ...

Cytat:
Napisane przez aaricia8 Pokaż wiadomość
No to konkretnie - co chcesz zrobić?
No zastanawiam sie caly czas. Studiujemy w innych miastach, widzimy sie raz na 2 tyg, wiec tą "poprawe" ciezko bedzie mi zauwazyc. Teraz przez te ostatnie dni jednak sie staral i to bardzo. Trzeba bedzie chyba na to wszystko sporo czasu
__________________
**In beast or scripture?**
***In stars or temples?***
deviLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 20:09   #209
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: Nowy rok zaczął się FATALNIE, ponieważ...

Nie sugerujmy się paroma dniami..jak poczuje, ze ochłonęłaś to bardzo łatwo moze odpuścić.

A ja tam bym nie chciała całe życie się bać kiedy nadejdzie "ten dzień".
Bo tu nie chodzi o udawanie kogoś, kim się nigdy nie było.
__________________
"mów mi dobrze, dobrze mi mów
łaskocz czule warkoczem ciepłych słów
wilgotnym szeptem przytul mnie
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 21:46   #210
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Nowy rok zaczął się FATALNIE, ponieważ...

Cytat:
Napisane przez deviLady Pokaż wiadomość
Na niczyje pytania nie mam obowiazku odpowiadac.
To po co zakładałaś wątek ze swoim problemem ?
Przecież,żeby mieć jak najlepszy obraz sytuacji, pytania od rozmówczyń są nieuniknione .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:51.