By³a mojego ch³opaka.. - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2016-06-26, 20:50   #1
lilla093
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomo¶ci: 19
Thumbs down

By³a mojego ch³opaka..


Witajcie
Bez zbêdnego wstêpu, przechodzê od razu do sedna sprawy
Spotykam siê od kilku lat z ch³opakiem. Na samym pocz±tku zwi±zku mia³a miejsce trudna sytuacja - on przypomnia³ sobie o swojej by³ej. By³y s³odkie smski, tesknota i tak dalej. Dowiedzia³am siê o tym, wybaczy³am, ¿yjemy dalej. Niestety niedawno sytuacja siê powtórzy³a. On zadzwoni³ do niej, niby przez przypadek (?). Podobno gadali sobie o wszystkim i o niczym. W tym momencie chcia³am ju¿ powa¿nie przemy¶leæ sens tego zwi±zku. Po paru dniach ciszy miêdzy nimi zadzwoni³a jednak ona, chcia³a siê spotkaæ. On siê oczywi¶cie zgodzi³, mi o niczym nie powiedzia³, bo 'wie ze mam na ni± alergiê i nie chcia³ awantury'. Ale on bardzo chce byc ze mna bo to 4 lata, bo kocha, takie gadki.. Powiedzia³am ¿e to przemy¶lê ale teraz widzê, ¿e ona znów do niego siê odzywa. On nie odpisuje co prawda, ale sytuacja mnie wykañcza.
I tu moje pytanie. Czy my¶licie, ¿e powinnam skontaktowaæ siê z ni± i zapytaæ, oczywi¶cie grzecznie i uprzejmie, bez awantur, czego ona oczekuje od niego? Oczywi¶cie nie chce jej obra¿aæ, chce wiedzieæ, czego ona chce. Pisaæ do niej, czy wyjde na zdesperowan± wariatkê? Pomó¿cie..
lilla093 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-26, 20:58   #2
201608251020
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 15 304
Dot.: By³a mojego ch³opaka..

Cytat:
Napisane przez lilla093 Poka¿ wiadomo¶æ
Czy my¶licie, ¿e powinnam skontaktowaæ siê z ni± i zapytaæ, oczywi¶cie grzecznie i uprzejmie, bez awantur, czego ona oczekuje od niego? Oczywi¶cie nie chce jej obra¿aæ, chce wiedzieæ, czego ona chce.
Eeee, a dlaczego nie spytasz o to samego zainteresowanego, czyli Twojego ch³opaka?
201608251020 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-26, 21:00   #3
lilla093
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: By³a mojego ch³opaka..

oczywi¶cie, ¿e pyta³am. "Oni s± tylko znajomymi." Tylko ¿e przez kilka lat potrafili zyæ bez kontaktu a teraz nagle nie?
lilla093 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-26, 21:07   #4
raita
Zakorzenienie
 
Avatar raita
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Ma³opolska
Wiadomo¶ci: 4 354
Dot.: By³a mojego ch³opaka..

Nie pisa³abym do dziewczyny. Jeste¶ z ch³opakiem, to z nim rozwi±zuj konflikty.
__________________
A ¿yæ mo¿esz tylko dziêki temu, za co móg³by¶ umrzeæ.



raita jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-26, 21:11   #5
lilla093
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: By³a mojego ch³opaka..

Niestety chwilowo jestesmy w rozjezdzie. Gdy bedziemy razem, on ma jej zakomunikowac zeby zapomniala o nim i zero kontaktu. Ale do tego czasu pewnie bedzie pisala. I ja chce wiedzieæ dlaczego i po co
lilla093 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-26, 21:15   #6
201608251020
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 15 304
Dot.: By³a mojego ch³opaka..

Cytat:
Napisane przez lilla093 Poka¿ wiadomo¶æ
Niestety chwilowo jestesmy w rozjezdzie. Gdy bedziemy razem, on ma jej zakomunikowac zeby zapomniala o nim i zero kontaktu. Ale do tego czasu pewnie bedzie pisala. I ja chce wiedzieæ dlaczego i po co
Ale rozmawiaj z nim. Bo to ¿enuj±ce, ¿eby¶ za jego plecami, jak mamusia, robi³a akcjê i jakie¶ women fighty w stylu "czemu piszesz do mojego ch³opaka?!!?"
201608251020 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-26, 21:21   #7
lilla093
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: By³a mojego ch³opaka..

Kurczê, w³a¶nie tego sie obawia³am Nie chce wyj¶æ, tak jak pisalam, na desperatkê, absolutnie. Ja nie podjê³am jeszcze decyzji o rozstaniu. Chcia³abym poznaæ jej opiniê na temat tego co ich ³±czy. I mo¿e nie zmarnowaæ sobie dziêki temu ¿ycia..
lilla093 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2016-06-26, 21:37   #8
201608251020
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 15 304
Dot.: By³a mojego ch³opaka..

Cytat:
Napisane przez lilla093 Poka¿ wiadomo¶æ
Kurczê, w³a¶nie tego sie obawia³am Nie chce wyj¶æ, tak jak pisalam, na desperatkê, absolutnie. Ja nie podjê³am jeszcze decyzji o rozstaniu. Chcia³abym poznaæ jej opiniê na temat tego co ich ³±czy. I mo¿e nie zmarnowaæ sobie dziêki temu ¿ycia..
Ale po co Ci ta jej opinia? Nie wystarczy Ci Twoja intuicja i fakt, ¿e raz ju¿ Ciê oszuka³ i co¶ tu ewidentnie ¶mierdzi?
Do mojego T¯ te¿ kiedy¶ napisa³a ex. Napisa³a w nocy, on rano przy ¶niadaniu mi nie¶mia³o powiedzia³ ¿e zasz³a taka akcja i jak my¶lê, czy powinien jej odpisaæ i co w sumie, bo planowa³ to i to.
Pogadali¶my, on jej odpisa³, wymienili z 2 wiadomo¶ci, o których te¿ mi powiedzia³ i... koniec. Zero kontaktu. Wiesz dlaczego? Bo nie ma potrzeby ogl±daæ siê wstecz. Twój facet ma, wyra¼n±.
201608251020 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-26, 21:42   #9
lilla093
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: By³a mojego ch³opaka..

W³a¶nie te¿ tak my¶lê. Ale jego odpowiedzi± na to jest stwierdzenie, ¿e s± znajomymi, rozeszli siê w dobrych stosunkach i teraz czasem chêtnie pogadaj±. I dlatego nie wiem czy to ja jestem zazdrosn± wariatk± czy on jest nie w porz±dku..
lilla093 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-26, 22:03   #10
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 20 982
Dot.: By³a mojego ch³opaka..

Tre¶æ usuniêta
Trzepotka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-26, 22:09   #11
lilla093
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: By³a mojego ch³opaka..

Dok³adnie. I dzi¶ przyzna³ mi racjê ¿e to nie w porz±dku z jego strony i ¿ebym nie mia³a w±tpliwo¶ci, przy mnie, rozwi±¿e z ni± wszystkie kontakty. Ale ja chyba w to nie wierzê i zaczynam wymy¶laæ przeró¿ne teorie spiskowe, w jaki sposób oni bêd± mogli siê jednak kontakowaæ. To normalne, czy to ja zwariowa³am?
lilla093 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-26, 22:27   #12
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 5 461
Dot.: By³a mojego ch³opaka..

Cytat:
Napisane przez lilla093 Poka¿ wiadomo¶æ
Dok³adnie. I dzi¶ przyzna³ mi racjê ¿e to nie w porz±dku z jego strony i ¿ebym nie mia³a w±tpliwo¶ci, przy mnie, rozwi±¿e z ni± wszystkie kontakty. Ale ja chyba w to nie wierzê i zaczynam wymy¶laæ przeró¿ne teorie spiskowe, w jaki sposób oni bêd± mogli siê jednak kontakowaæ. To normalne, czy to ja zwariowa³am?
Te¿ bym na Twoim miejscu nie wierzy³a w jego zapewnienia, skoro do tej pory nie uci±³ z ni± kontaktów, to znaczy, ¿e wcale nie chce tego robiæ. Ju¿ po tej pierwszej akcji, na pocz±tku zwi±zku, powinna¶ by³a mocno zastanowiæ siê nad tym zwi±zkiem
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-26, 22:34   #13
carpediem
Rozeznanie
 
Avatar carpediem
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 937
Dot.: By³a mojego ch³opaka..

Facet robi Ciê w przys³owiowego wa³a i to nie jest pierwszy raz. Te¿ bym siê powa¿nie zastanowi³a, czy chcê byæ z kim¶, kogo zawsze bêdê podejrzewaæ o to, ¿e my¶li o by³ej, mo¿e zechcieæ siê z ni± spotykaæ, czy nawet do niej wróciæ.
carpediem jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-27, 08:15   #14
lilla093
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: By³a mojego ch³opaka..

Sama zdajê sobie sprawê z tego, ¿e powinnam to skoñczyæ. Ale nie potrafiê. Te kilka lat by³o dla mnie najwa¿niejsze. Wspólne mieszkanie tez nie u³atwia sytuacji.. Z jednej strony wiem, ¿e muszê zerwaæ, z drugiej nie umiem tego zrobiæ. Ju¿ teraz, kiedy ten zwiazek wisi na w³osku i wszystko zale¿y ode mnie, moj stan psychiczny jest kiepski. Boje siê, co bêdzie, je¶li zakoñczê to..
lilla093 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-27, 08:47   #15
milionmalychkawalkow
Zadomowienie
 
Avatar milionmalychkawalkow
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Habana
Wiadomo¶ci: 1 305
Dot.: By³a mojego ch³opaka..

Ja te¿ czêsto rozmawiam z moim by³ym (akurat przez fb, tak jest nam najwygodniej). O ró¿nych sprawach, komentujemy bie¿±ce wydarzenia polityczne, wymieniamy siê ploteczkami (on mieszka nadal w Poznaniu i obraca siê w naszym starym krêgu znajomych, ja przeprowadzi³am sie☠najpierw do Warszawy, a obecnie mieszkam we Wroc³awiu z obecnym ch³opakiem), ja wysy³am mu zdjecia kotów, on mi swoje wiersze, ¿ebym rzuci³a okiem. I wiele, wiele innych. Zarówno mój partner, jak i dziewczyna, z któr± on zaczyna siê spotykaæ (oboje to nasi znajomi zreszt±) wiedz± o tym i zdaj± sobie sprawê, ¿e nasz czêsty kontakt nie zmieni siê w co¶ "innego". My te¿ mówimy o sobie, ¿e "jeste¶my tylko znajomymi", bo tak zreszt± jest.
Rozumiem, ¿e ch³opak zawiód³ twoje zaufanie, ale mo¿e jednak sytuacja rzeczywi¶cie jest taka, jak on twierdzi?
__________________


IG
👊 🔥♀ 💥 ✊
intersekcjonalizm | siostrzañstwo | moc kobiet
g i r l o n f i r e
milionmalychkawalkow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-27, 09:01   #16
201803290936
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 43 642
Dot.: By³a mojego ch³opaka..

Cytat:
Napisane przez lilla093 Poka¿ wiadomo¶æ
Sama zdajê sobie sprawê z tego, ¿e powinnam to skoñczyæ. Ale nie potrafiê. Te kilka lat by³o dla mnie najwa¿niejsze. Wspólne mieszkanie tez nie u³atwia sytuacji.. Z jednej strony wiem, ¿e muszê zerwaæ, z drugiej nie umiem tego zrobiæ. Ju¿ teraz, kiedy ten zwiazek wisi na w³osku i wszystko zale¿y ode mnie, moj stan psychiczny jest kiepski. Boje siê, co bêdzie, je¶li zakoñczê to..
Wiesz co bêdzie? Ostatecznie tylko i wy³±cznie ULGA, ¿e ju¿ Ciê facet nie robi w balona. Nikt Ciê do zerwania nie zmusi, ale pytanie: na co Ci zwi±zek, w którym nie ufasz (s³usznie), nie czujesz siê pewnie i który Ciê po prostu na d³u¿sz± metê unieszczê¶liwia? Chcesz siê doprowadziæ do sytuacji, ¿e przy ka¿dym telefonie, jaki on bêdzie odbiera³, bêdziesz dostawa³a wysypki z nerwów, ¿e mo¿e znowu co¶ krêci?

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2016-06-27 o 09:04
201803290936 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-27, 09:56   #17
raita
Zakorzenienie
 
Avatar raita
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Ma³opolska
Wiadomo¶ci: 4 354
Dot.: By³a mojego ch³opaka..

Oni nie mieli normalnego kontaktu. twój eks krêci ¿eby móc z ni± porozmawiaæ i nie liczy siê z Tob±.
Zreszt± i ta mu nie ufasz. Nawet jakby nie by³o w tym drugiego dna... obawy pozostan±.
__________________
A ¿yæ mo¿esz tylko dziêki temu, za co móg³by¶ umrzeæ.



raita jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-27, 13:16   #18
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 5 715
Dot.: By³a mojego ch³opaka..

Jak siê wchodzi w nowy zwi±zek to kategorycznie koñczy siê poprzedni i jakiekolwiek kontakty zwi±zane z nim. Ciekawe co on by powiedzia³ gdyby¶ zadzwoni³a do swojego by³ego?
Widaæ, ¿e albo mu czego¶ brakuje w zwi±zku z Tob± albo jest niedojrza³y.
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-27, 13:49   #19
lilla093
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: By³a mojego ch³opaka..

Wiêc je¶li on stwierdzi³, ¿e rozumie moje nerwy i rozumie ze nie powinine tego robiæ i powie jej ze musz± zerwaæ kontakty i tak dalej to daæ mu jeszcze jedn± szansê? Zaufac?
lilla093 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-27, 14:50   #20
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 5 715
Dot.: By³a mojego ch³opaka..

My¶lê, ¿e tak. W koñcu nie masz informacji czy Ciê zdradzi³.
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-27, 16:03   #21
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 19 804
Dot.: By³a mojego ch³opaka..

Tamta dziewczyna wie, ¿e jej "by³y" ma kogo¶?
I am Rock jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-27, 16:24   #22
lilla093
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: By³a mojego ch³opaka..

Tak, wie. I ona te¿ ma ch³opaka. Ostatnio siê z nim pok³óci³a i dlatego chcia³a wy¿aliæ siê mojemu ch³opakowi i w taki sposób dosz³o do spotkania
lilla093 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-27, 16:42   #23
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 6 283
Dot.: By³a mojego ch³opaka..

Ok³ama³ Ciê i to najwa¿niejsza informacja. Spotka³ siê z ni± za Twoimi plecami. Olac takiego go¶cia... Jakby byli tylko znajomymi, to by nie musia³nic ukrywaæ. A skoro potrafi k³amaæ, to sk±d wiesz na jakie jeszcze tematy Ciê jeszcze oszukuje, bo "masz na nie alergiê"?

A w przysz³o¶ci? "Kochanie, wiem ¿e przewalilem pó³ wyp³aty na ostatniej imprezie, ale nie mówi³em ci o tym, bo wiem ¿e masz na to alergie".
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-27, 16:56   #24
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 19 804
Dot.: By³a mojego ch³opaka..

Cytat:
Napisane przez lilla093 Poka¿ wiadomo¶æ
Tak, wie. I ona te¿ ma ch³opaka. Ostatnio siê z nim pok³óci³a i dlatego chcia³a wy¿aliæ siê mojemu ch³opakowi i w taki sposób dosz³o do spotkania
Mo¿e naprawdê nie mia³a z kim pogadaæ? Czasami potrzebna jest opinia kogo¶ z zewn±trz. Albo kto¶, kto wys³ucha.
To wkurzaj±ce, wiem.
A wiesz, w jakich okoliczno¶ciach siê rozstali? Bo je¶li nie chcieli siê przy tej okazji pozabijaæ, to mog± byæ po prostu ¿yczliwie do siebie nastawieni. Bez ¿adnych uczuciowych konotacji.
Nie ma sensu, moim zdaniem, zakazywanie kontaktów z "by³±". Bo nic ci z tego nie przyjdzie, je¶li np. Ania z telefonu zniknie, a pojawi siê "serwis opon".
I am Rock jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-27, 16:58   #25
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 18 401
Dot.: By³a mojego ch³opaka..

1 powiedz mu ze wie dobrze ze nie chcesz zeby sie z nia spotykal
2 zapytal czemu sie z nia umowil
3 zapytaj czy zeriwe kontakt .

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogo¶ poznaj± to my¶l±, ¿e to fajny facet. Jest ju¿ wstêpnie zaakceptowany jako partner, a pó¼niej mo¿e to tylko zepsuæ lub nie. Kiedy mê¿czy¼ni kogo¶ poznaj± to my¶l±: „Ma niez³e nogi”.
kennedy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-27, 17:15   #26
lilla093
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: By³a mojego ch³opaka..

Rozstali siê w dobrych stosunkach, bez ¿adnych k³ótni, awantur i wojen.
Tak, powiedzia³, ¿e zerwie z ni± wszelkie kontakty.

Mo¿e nie mi³a z kim pogadaæ, prawda. Ale po tym jak on do niej zadzwoni³ raz, ona nagle sobie o nim przypomnia³a, tu chce pogadac, tu potrzebuje podwózki, jeszcze w innej sytuacji co¶ tam.. To wkurza
lilla093 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-27, 17:22   #27
201705042038
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 5 868
Dot.: By³a mojego ch³opaka..

Moim zdaniem mieszacie w g³owie dziewczynie swoimi opowie¶ciami o naturalnej potrzebie kontaktu z eks i braku dowodu na zdradê. A to tylko jak siê ma dowód w gar¶ci mo¿na siê rozstawaæ?

Facet nadu¿y³ jej zaufania, niejednokrotnie. Autorka sama musi zdecydowaæ, czy tam jest co zbieraæ, chocia¿by ca³y wiza¿ jej powiedzia³, ¿e ma zaufaæ to nie znaczy, ¿e zacznie byæ z tym facetem szczê¶liwa.
201705042038 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-27, 17:28   #28
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 19 804
Dot.: By³a mojego ch³opaka..

Cytat:
Napisane przez lilla093 Poka¿ wiadomo¶æ
Rozstali siê w dobrych stosunkach, bez ¿adnych k³ótni, awantur i wojen.
Tak, powiedzia³, ¿e zerwie z ni± wszelkie kontakty.

Mo¿e nie mi³a z kim pogadaæ, prawda. Ale po tym jak on do niej zadzwoni³ raz, ona nagle sobie o nim przypomnia³a, tu chce pogadac, tu potrzebuje podwózki, jeszcze w innej sytuacji co¶ tam.. To wkurza
A, to prawda. Za du¿o tej dziewczyny w waszym ¿yciu.
I am Rock jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-27, 17:34   #29
lilla093
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: By³a mojego ch³opaka..

No w³a¶nie! 3 lata potrafi³a siê praktycznie nie odzywaæ i nagle bum. Generalnie nic do dziewczyny nie mam, ale to denerwuj±ce!
lilla093 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-27, 19:47   #30
Giko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 118
Dot.: By³a mojego ch³opaka..

Gdybym ja nic ju¿ nie czu³a do mojego by³ego, to do g³owy by mi nie przysz³o, ¿eby do niego pisaæ, prosiæ o pomoc, czy chcieæ siê wy¿aliæ, je¶li wiedzia³abym ¿e ma dziewczynê Raczej cieszy³abym siê, ¿e kogo¶ ma i chcia³abym daæ im spokój i nie wracaæ do kontaktu. Dziwne jest to, ¿e jeste¶ ze swoim facetem ju¿ od kilku lat, a tu znowu gdy wynika jej temat on jest chêtny do pomocy. Byæ mo¿e jest tak, ¿e jest najbardziej uczciwym go¶ciem na ¶wiecie i chce jej tylko bezinteresownie pomóc, czy doradziæ, ale to Tob± powinien siê najbardziej przejmowaæ i zdecydowanie wyja¶niæ tamtej, ¿eby poszuka³a pocieszenia raczej u jakiej¶ przyjació³ki, a nie u niego
Giko jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2016-06-29 13:52:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:20.