Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LI - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-26, 21:19   #1861
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez nZap Pokaż wiadomość
Mało jest niestety kanałów dla dorosłego widza. YT powinien wprowadzić wyraźne bariery wiekowe. Osobiście swoich dzieci pilnuję i zawszę patrzę im przez ramię jak coś oglądają. Zwłaszcza gejmerów, wiem, że zdania są podzielone i to rodzice powinni pilnować dzieci, jednak język rynsztoka jakim często się posługują mnie szokuje. Mają analityki, wiedzą, że ogląda ich widownia w wieku 10-15 lat.

Aluni filmy lubię, nie sili się na udawanie wyroczni
https://www.youtube.com/watch?v=5P6DB0EukIU
Ale to nie są ich jedyni odbiorcy, więc nie oczekiwałabym że zrezygnują z przeklinania Poza tym część osób podaje też zawyżony wiek żeby oglądać więcej. Najbardziej mnie rozwalił Gimper w jakimś filmie mówiąc że wprowadzi najlepsze mozliwe zabezpieczenie czyli... znaczek 16+ jak w telewizji
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 21:21   #1862
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;62268086]Cud, że łysa nie jest po tej masakrycznej wizycie Ta laska nigdy mi nie podchodziła, już wiem dlaczego. Jest po prostu dziwna. I to jej "jesteśmy na Wesftieldzie". Jak mnie to irytuje, czemu Polacy nie mówią "jesteśmy w Westfield", "mieszkam w Greenford", tylko "na Greenfordzie" itp. Nie wiem czy to jakaś gwara?[/QUOTE]

Na Ochocie, na Pradze...
Te włosy . Faktycznie nieco dziwna, ale ja niektóre dziwne lubię - Qcknd
Opowieść w stylu Charlesa Grossa jej prawie wyszła, ale jego jednak się mimo wszystko lepiej słucha.
Drażniące jest aż takie skupienie na sobie/jakimś detalu faktycznie i to mnie w pierwszej chwili uderzyło u Veronicas Point...
Dosłownie mnie wykręcało przy każdym kolejnym "TE usta" ; https://www.youtube.com/watch?v=za9vETbLLv0
A i tak kilka filmów obejrzałam i generalnie nie jest zła i komentuje po całym jutubie jak szatan jakiś.

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
Ale to nie są ich jedyni odbiorcy, więc nie oczekiwałabym że zrezygnują z przeklinania Poza tym część osób podaje też zawyżony wiek żeby oglądać więcej. Najbardziej mnie rozwalił Gimper w jakimś filmie mówiąc że wprowadzi najlepsze mozliwe zabezpieczenie czyli... znaczek 16+ jak w telewizji
W sumie, w sumie... Jak leszczyk siedzi ze słuchawkami na uszach, a rodzic przechodząc wypatrzy znaczek...

Edytowane przez mango bzik
Czas edycji: 2016-06-26 o 21:22
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 21:21   #1863
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez mango bzik Pokaż wiadomość
Na Ochocie, na Pradze... :
No tak, tylko że np. Westfield to jest centrum handlowe. Nie mówi się "jestem na plazie/na złotych tarasach". A "na Greenfordzie" to dla mnie brzmi tak dziwacznie po prostu, bo to nazwa obca.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 21:29   #1864
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;62271521]No tak, tylko że np. Westfield to jest centrum handlowe. Nie mówi się "jestem na plazie/na złotych tarasach". A "na Greenfordzie" to dla mnie brzmi tak dziwacznie po prostu, bo to nazwa obca.
[/QUOTE]
Nie powinnam się wychylać, bo ja bywam na mieście tzn. w śródmieściu. A centrum handlowe, to jak rynek pewnie dla niektórych , więc idą podobnie - na.
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 21:29   #1865
Adamantium01
Karo
 
Avatar Adamantium01
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: NA
Wiadomości: 2 391
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;62271521]No tak, tylko że np. Westfield to jest centrum handlowe. Nie mówi się "jestem na plazie/na złotych tarasach". A "na Greenfordzie" to dla mnie brzmi tak dziwacznie po prostu, bo to nazwa obca.
[/QUOTE]
haha to jest jakaś plaga, pamiętam jak czytałam tego Greya jego oczamu i tam non stop było "jedziemy do Portlandu"
__________________
Świat dookoła jest jak makowe pole, narkotyczna łąka




Adamantium01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 21:36   #1866
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;62271521]No tak, tylko że np. Westfield to jest centrum handlowe. Nie mówi się "jestem na plazie/na złotych tarasach". A "na Greenfordzie" to dla mnie brzmi tak dziwacznie po prostu, bo to nazwa obca.
[/QUOTE]

"Jestem na zakupach w Westfield" - wyrzucasz zakupach, odmieniasz w to miejsce Westfield i jest

Ja się chwilowo pożegnam bo przejadł mi się mój nick. Wrócę za kilka dni jak wymyślę lepszy Ponad dwa lata z jednym pseudonimem to za dużo gdy istnieje tyle pięknych możliwości więc do zobaczenia!
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 21:47   #1867
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

pa pa pa
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-26, 22:03   #1868
myszamisia
Raczkowanie
 
Avatar myszamisia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 141
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Akurat filmy tej dziewczyny są ciekawe i dość wartościowe.
Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
No właśnie ...
Dokładnie.
Poza tym jest freelancer'em i nie żyje tylko z kanałów na youtube.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszamisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 22:04   #1869
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
"Jestem na zakupach w Westfield" - wyrzucasz zakupach, odmieniasz w to miejsce Westfield i jest

Ja się chwilowo pożegnam bo przejadł mi się mój nick. Wrócę za kilka dni jak wymyślę lepszy Ponad dwa lata z jednym pseudonimem to za dużo gdy istnieje tyle pięknych możliwości więc do zobaczenia!
Czekam co tam nowego wymyslisz :d Chociaz Krolowa Julianna to fajny nick.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 23:36   #1870
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
"Jestem na zakupach w Westfield" - wyrzucasz zakupach, odmieniasz w to miejsce Westfield i jest



Ja się chwilowo pożegnam bo przejadł mi się mój nick. Wrócę za kilka dni jak wymyślę lepszy Ponad dwa lata z jednym pseudonimem to za dużo gdy istnieje tyle pięknych możliwości więc do zobaczenia!

Żegnaj Królowo, witaj nowy pseudonimie!
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 23:58   #1871
akkikka
Raczkowanie
 
Avatar akkikka
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Aga Cosmetic Candy nagrała film z podziękowaniem za licytacje, które robiła na rzecz dziewczyny która zbierała na turnus rehabilitacyjny. W filmie nawiązała do próśb pomoc z którymi zwróciła się do większych kanałów, a te ją olały.

https://www.youtube.com/watch?v=qYwXWLS5Yy4

Niestety nasze youtubowe hrabianki coraz częściej tak się zachowują. Zapatrzone we współprace, wciskanie chińskiego g...wna. A potem dziwią się że hejt i łolaboga.
akkikka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-27, 05:56   #1872
wraaakczasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 739
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez akkikka Pokaż wiadomość
Aga Cosmetic Candy nagrała film z podziękowaniem za licytacje, które robiła na rzecz dziewczyny która zbierała na turnus rehabilitacyjny. W filmie nawiązała do próśb pomoc z którymi zwróciła się do większych kanałów, a te ją olały.

https://www.youtube.com/watch?v=qYwXWLS5Yy4

Niestety nasze youtubowe hrabianki coraz częściej tak się zachowują. Zapatrzone we współprace, wciskanie chińskiego g...wna. A potem dziwią się że hejt i łolaboga.
Już wcześniej wstawialam linka do tego filmu i ktoś celnie zauważył, że panna Aga nie podaje żadnych danych osoby dla której zbiera pieniądze. Mało tego, wyraźnie podkreśla, że jedyną słuszna pomocą jest hajs, wsparcie na zasadzie komentarza jeżeli ktoś nie może nic wpłacić ją nie interesuje co według mnie jest dość dziwne.

Co do większych kanałów - moim zdaniem oni naprawdę otrzymują wiele próśb o pomoc, np. W okresie rozliczeń podatkowych pewnie idzie to w setkach a jak wiadomo każdemu nie mogą pomóc, dodatkowo jeżeli tak jak Aga powiedziała wystarczyło jakieś powiedzenie w filmiku, że jest taka zbiórka czy co to tam było to mam wrażenie, że skończyło by się to tak jak słynne "pozdrów mnie na filmie". O jednej osobie wspomnisz w filmie, jutro dostaniesz masę takich próśb. A co do gadżetów, które te większe kanały miały dać na licytację to moim zdaniem większość youtuberow jest nastawiona na branie niż dawanie. Takie jest moje zdanie.

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
wraaakczasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 06:39   #1873
201607110952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 407
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez wraaakczasu Pokaż wiadomość
Już wcześniej wstawialam linka do tego filmu i ktoś celnie zauważył, że panna Aga nie podaje żadnych danych osoby dla której zbiera pieniądze. Mało tego, wyraźnie podkreśla, że jedyną słuszna pomocą jest hajs, wsparcie na zasadzie komentarza jeżeli ktoś nie może nic wpłacić ją nie interesuje co według mnie jest dość dziwne.

Co do większych kanałów - moim zdaniem oni naprawdę otrzymują wiele próśb o pomoc, np. W okresie rozliczeń podatkowych pewnie idzie to w setkach a jak wiadomo każdemu nie mogą pomóc, dodatkowo jeżeli tak jak Aga powiedziała wystarczyło jakieś powiedzenie w filmiku, że jest taka zbiórka czy co to tam było to mam wrażenie, że skończyło by się to tak jak słynne "pozdrów mnie na filmie". O jednej osobie wspomnisz w filmie, jutro dostaniesz masę takich próśb. A co do gadżetów, które te większe kanały miały dać na licytację to moim zdaniem większość youtuberow jest nastawiona na branie niż dawanie. Takie jest moje zdanie.

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
Nie wyslalabym Adze acosmetic candy pieniedzy na zbiorke. Nie ufam jej, nie budzi zaufania w takich sprawach
Co do wiekszych ytberow to nie od dzis wiadomo, ze pomagaja i zbieraja hajsy na innych, PODAJAC NA KOGO
Dla mnie ona kreci gownoburze z niczego, taka moda ostatnio na "jestem malym ytberem a jestem fajniejszy niz ci duzi, zepsuci przez slawe"
201607110952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 06:44   #1874
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez Czocherro Pokaż wiadomość
Nie wyslalabym Adze acosmetic candy pieniedzy na zbiorke. Nie ufam jej, nie budzi zaufania w takich sprawach
Co do wiekszych ytberow to nie od dzis wiadomo, ze pomagaja i zbieraja hajsy na innych, PODAJAC NA KOGO
Dla mnie ona kreci gownoburze z niczego, taka moda ostatnio na "jestem malym ytberem a jestem fajniejszy niz ci duzi, zepsuci przez slawe"

Mam tak samo. Aga jest dla mnie kimś, komu nie zaufałabym przy poleceniu kosmetyku a co dopiero zbiórce kasy. Nie dziwi mnie, ze miała odzew zerowy.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 06:46   #1875
magi18
Zadomowienie
 
Avatar magi18
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rożnowice
Wiadomości: 1 109
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez Czocherro Pokaż wiadomość
Nie wyslalabym Adze acosmetic candy pieniedzy na zbiorke. Nie ufam jej, nie budzi zaufania w takich sprawach
Co do wiekszych ytberow to nie od dzis wiadomo, ze pomagaja i zbieraja hajsy na innych, PODAJAC NA KOGO
Dla mnie ona kreci gownoburze z niczego, taka moda ostatnio na "jestem malym ytberem a jestem fajniejszy niz ci duzi, zepsuci przez slawe"


wobecobiektywu - Chodź na ROLKI (reklama Gear Fit 2)



Magic of Y - PRZEWIDYWANIE PULSU - WYJAŚNIENIE CZYTANIA W MYŚLACH (również chodzi o Gear Fit 2)



---
Szczerze, oba filmiki mi się podobają. Wiem, że zrobiony były jako reklama, ale nie jest to coś nachalnego.
__________________
O książkach: booklikes
lubimyczytac

Wyzwanie zwane życiem ---> "Milion cudownych listów"

Edytowane przez magi18
Czas edycji: 2016-06-27 o 06:56
magi18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 06:55   #1876
201607110952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 407
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Mam tak samo. Aga jest dla mnie kimś, komu nie zaufałabym przy poleceniu kosmetyku a co dopiero zbiórce kasy. Nie dziwi mnie, ze miała odzew zerowy.
No i jest absolutnie niewiarygodna w swojej checi pomagania, biorac pod uwage, ze wstawila na yt film w ktorym nabija sie z bezdomnego (jesli dobrze pamietam)
Empatia i chec pomocy pelna geba
201607110952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 07:20   #1877
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez Czocherro Pokaż wiadomość
No i jest absolutnie niewiarygodna w swojej checi pomagania, biorac pod uwage, ze wstawila na yt film w ktorym nabija sie z bezdomnego (jesli dobrze pamietam)
Empatia i chec pomocy pelna geba

O, nie wiedziałam o tej akcji. A to ona kiedyś w vlogu z Polski przeklinała na wszystkich i wyzywała od chamów? Czy mylę z kimś innym?
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 07:26   #1878
Roksana3
Rozeznanie
 
Avatar Roksana3
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 523
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Przybyłam się pożalić...DG usunął mój komentarz pod filmikiem z nutellą. A taki ładny napisałam Wystukałam tylko, że może i przed nim Karolina powinna chować różne smakołyki coby i jemu w boczki nie poszło i że ciekawi mnie jak długo ten komentarz powisi, bo on tylko kasować potrafi No i nie powisial...zablokował całkowicie możliwość dodawania komentarzy

DG wstydz się. Taki foch bom napisała żeś dzieciak i powinieneś dorosnąć? I tak mam screena
Roksana3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 07:32   #1879
magi18
Zadomowienie
 
Avatar magi18
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rożnowice
Wiadomości: 1 109
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez Roksana3 Pokaż wiadomość
Przybyłam się pożalić...DG usunął mój komentarz pod filmikiem z nutellą. A taki ładny napisałam Wystukałam tylko, że może i przed nim Karolina powinna chować różne smakołyki coby i jemu w boczki nie poszło i że ciekawi mnie jak długo ten komentarz powisi, bo on tylko kasować potrafi No i nie powisial...zablokował całkowicie możliwość dodawania komentarzy


Ooo, mam nową booktuberkę do obserwowania




Renata Barańska - Vlog: KTO SZUKA PRACY W KABARECIE
__________________
O książkach: booklikes
lubimyczytac

Wyzwanie zwane życiem ---> "Milion cudownych listów"

Edytowane przez magi18
Czas edycji: 2016-06-27 o 08:01
magi18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-27, 08:19   #1880
LifeManagerka
Raczkowanie
 
Avatar LifeManagerka
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 38
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Wybaczcie dziewczyny, że tak "z dupy" wyskakuję, ale nie znam / nie oglądam 95% osób, o których jest tutaj mowa i tak sobie czasami przewijam ten wątek w poszukiwaniu perełek (dzięki Wam poznałam kilka fajnych kanałów)... I oto trafiam na taką perłę

Cytat:
Napisane przez uczestnik48 Pokaż wiadomość
https://www.youtube.com/watch?v=BNCSiaELsN8

Wystarczy 9 tysięcy subskrypcji z 2 kanałów i laska zarabia kilka tysięcy miesięcznie. Przerażające co ludzie robią za pieniądze. Zero naturalności. Wszystko za kasę. Za subskypcje pewnie nie wiele zarobi, pewnie cała kasa ze współpracy. Show za kasę. Gdzie ta naturalność?

Nawet Cezary Pazura zaczął nagrywać na youtubie

Ogląda któraś z Was Venus z Północy ?
O rany, ale się ubawiłam czytając opis myślałam, że opisywana „laska” tańczy na rurze, albo smaruje się na wizji bitą śmietaną i zlizuje ją z siebie (choć trochę się zdziwiłam, że robiąc takie rzeczy ma tylko 9000 subskrypcji), a potem kliknęłam w link i zobaczyłam siebie opowiadającą o pracy co za show! Faktycznie - to przerażające, że za kasę robi się takie rzeczy! Ale ta kasa z dodawania filmów na kanał, na którym nie ma uruchomionych reklam, jest 3000 subskrypcji i nie było na nim ani jednej współpracy, na pewno jest tak powalająca, że warto dla niej zrobić dosłownie wszystko.
Swoją drogą - jutro nagrywam wywiad z psychologiem i bardzo mnie zainspirowałaś, aby poruszyć z nim jeszcze jeden ważny temat. Myślę, że będziesz w grupie docelowej tego „show”, więc zachęcam do obejrzenia.
P.s. Za inspirację oczywiście dziękuję, tak samo jak za przepowiednię o moich zarobkach wysokości kilku tysięcy złotych miesięcznie z YouTube. Mam nadzieję, że się sprawdzi, byłoby super!
LifeManagerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 08:24   #1881
201606271003
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 6
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Madzik z vlogiem:
https://www.youtube.com/watch?v=pQvmwScFVAw
201606271003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 08:58   #1882
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez magi18 Pokaż wiadomość


wobecobiektywu - Chodź na ROLKI (reklama Gear Fit 2)



Magic of Y - PRZEWIDYWANIE PULSU - WYJAŚNIENIE CZYTANIA W MYŚLACH (również chodzi o Gear Fit 2)



---
Szczerze, oba filmiki mi się podobają. Wiem, że zrobiony były jako reklama, ale nie jest to coś nachalnego.
Mnie w ogóle podoba się sposób, w jaki Olga podejmuje współprace, dużo jutuberów mogłoby brać z niej przykład 😊
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 09:01   #1883
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez LifeManagerka Pokaż wiadomość
Wybaczcie dziewczyny, że tak "z dupy" wyskakuję, ale nie znam / nie oglądam 95% osób, o których jest tutaj mowa i tak sobie czasami przewijam ten wątek w poszukiwaniu perełek (dzięki Wam poznałam kilka fajnych kanałów)... I oto trafiam na taką perłę



O rany, ale się ubawiłam czytając opis myślałam, że opisywana „laska” tańczy na rurze, albo smaruje się na wizji bitą śmietaną i zlizuje ją z siebie (choć trochę się zdziwiłam, że robiąc takie rzeczy ma tylko 9000 subskrypcji), a potem kliknęłam w link i zobaczyłam siebie opowiadającą o pracy co za show! Faktycznie - to przerażające, że za kasę robi się takie rzeczy! Ale ta kasa z dodawania filmów na kanał, na którym nie ma uruchomionych reklam, jest 3000 subskrypcji i nie było na nim ani jednej współpracy, na pewno jest tak powalająca, że warto dla niej zrobić dosłownie wszystko.
Swoją drogą - jutro nagrywam wywiad z psychologiem i bardzo mnie zainspirowałaś, aby poruszyć z nim jeszcze jeden ważny temat. Myślę, że będziesz w grupie docelowej tego „show”, więc zachęcam do obejrzenia.
P.s. Za inspirację oczywiście dziękuję, tak samo jak za przepowiednię o moich zarobkach wysokości kilku tysięcy złotych miesięcznie z YouTube. Mam nadzieję, że się sprawdzi, byłoby super!
He he.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 09:01   #1884
Agata2205
Zadomowienie
 
Avatar Agata2205
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie
Wiadomości: 1 488
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez magi18 Pokaż wiadomość
Renata Barańska - Vlog: KTO SZUKA PRACY W KABARECIE
Niezła akcja z tym kakao szacun za odwagę:P
Agata2205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 09:02   #1885
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez brunetti Pokaż wiadomość
Dobra, wlaczylam, nawet nie obejrzalam minuty i "Jedziemy do Doliny Charlotty, no to jest taka Dolina Charlotty, gdzie są zwierzęta itp." Na końcu dowiadujemy się, że to taki ekskluzywny hotel pod Słupskiem.

Edit: Jeszcze mam ogloszenie, mamy dac znac Madzikowi, czy chcemy, zeby taki sklep internetowy robiący kubki itp. pierdoły, zrobił kubki "I <3 Madzik". To jak? Chcemy, nie? Madzik motywuje to tym, że "będziemy mieć jej cząstkę u siebie w domu".

Edytowane przez b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Czas edycji: 2016-06-27 o 09:33
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 09:41   #1886
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez Roksana3 Pokaż wiadomość
Przybyłam się pożalić...DG usunął mój komentarz pod filmikiem z nutellą. A taki ładny napisałam Wystukałam tylko, że może i przed nim Karolina powinna chować różne smakołyki coby i jemu w boczki nie poszło i że ciekawi mnie jak długo ten komentarz powisi, bo on tylko kasować potrafi No i nie powisial...zablokował całkowicie możliwość dodawania komentarzy

DG wstydz się. Taki foch bom napisała żeś dzieciak i powinieneś dorosnąć? I tak mam screena
Ja tylko na podglądzie zobaczyłam głupawy usmiech od ucha do ucha i juz wiem, że nie bede w stanie tego obejrzec
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 09:49   #1887
hajduszoboszlo
Raczkowanie
 
Avatar hajduszoboszlo
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 440
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;62283111]Dobra, wlaczylam, nawet nie obejrzalam minuty i "Jedziemy do Doliny Charlotty, no to jest taka Dolina Charlotty, gdzie są zwierzęta itp." Na końcu dowiadujemy się, że to taki ekskluzywny hotel pod Słupskiem.

Edit: Jeszcze mam ogloszenie, mamy dac znac Madzikowi, czy chcemy, zeby taki sklep internetowy robiący kubki itp. pierdoły, zrobił kubki "I <3 Madzik". To jak? Chcemy, nie? Madzik motywuje to tym, że "będziemy mieć jej cząstkę u siebie w domu".[/QUOTE]

Nie marzę o niczym innym jak móc schować Madzika do szafki
hajduszoboszlo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 09:52   #1888
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez hajduszoboszlo Pokaż wiadomość
Nie marzę o niczym innym jak móc schować Madzika do szafki

i codziennie rano zaspana otwierając szafkę będziesz widzieć Madzika <3 ja też chce, ja też!
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 09:56   #1889
hajduszoboszlo
Raczkowanie
 
Avatar hajduszoboszlo
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 440
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
i codziennie rano zaspana otwierając szafkę będziesz widzieć Madzika <3 ja też chce, ja też!
Niech ten kubek jeszcze krzyczy"Hej kochani, witajcie" jej głosem to biere w ciemno
hajduszoboszlo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 10:02   #1890
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez hajduszoboszlo Pokaż wiadomość
Nie marzę o niczym innym jak móc schować Madzika do szafki
Ahahahahhaha <3
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-01 14:03:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:37.