Jaka wyciskarka do soków? - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-27, 11:51   #361
yagmursahin76
Raczkowanie
 
Avatar yagmursahin76
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 106
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Ja mam pionową Kuvings (tą większą) jestem zadowolona, chociaż nie przepadam za myciem. Niedługo planuję zakup sitka pełnego do przecierów i sorbetów. Tylko nie jestem pewna, czy moje soki faktycznie są pełnowartościowe, ponieważ po krótkim czasie się rozwarstwiają. Ktoś mi kiedyś powiedział, że z wyciskarki nie powinien się rozwarstwiać. Co o tym sądzicie?
yagmursahin76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 14:41   #362
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Cytat:
Napisane przez Rosea Pokaż wiadomość
Od wczoraj jestem szczęśliwą posiadaczką Huroma i mam pytanie o czyszczenie "na biegu". Planuję robić soki rano i wieczorem. Boję się popsuć moje cacko, a słyszałam, że można przepłukać wyciskarkę na biegu, zlać wodę, następnie zamknąć "niekapka" i nalać wody i zostawić tak do wieczora... Czy nic jej się nie stanie jak będzie się tak moczyć cały dzień?? Jak Wy to robicie? Chciałabym pić soczki przed pracą a raczej nie zdążę jej rano rozebrać i wyszorować..

I jeszcze jedno pytanie. Czy jak czyścicie "na biegu" to wypłukuje się Wam całą pulpa. U mnie woda wylatuje tylko przez "niekapka" , nie wypłukuje pulpy. Tak ma być?

Często tak robię, że zostawiam zalaną wyciskarkę. Nie mam czasu na poranne szorowanie. Po pracy musisz ją dokładnie umyć, bo w środku jest jeszcze sporo resztek.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 15:30   #363
Kamkaaaa09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Zdecydowanie polecam Kuvings. xxx


Dlaczego Kuvings?
- silnik 240W (wyciska imbir, buraki, marchew)
- gwarancja producenta 10 lat na silnik i WSZYSTKIE elementy wyciskarki
- duży wlot na całej długości dyszy

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-07-04 o 12:34 Powód: reklama
Kamkaaaa09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 10:09   #364
iwonki42
Raczkowanie
 
Avatar iwonki42
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Często tak robię, że zostawiam zalaną wyciskarkę. Nie mam czasu na poranne szorowanie. Po pracy musisz ją dokładnie umyć, bo w środku jest jeszcze sporo resztek.
Ja odrazu zalewam i przepłukuje się ładnie i nic nie przywiera ( mam Hurom HH2G )

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Kamkaaaa09 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie polecam Kuvings. xxx



Dlaczego Kuvings?
- silnik 240W (wyciska imbir, buraki, marchew)
- gwarancja producenta 10 lat na silnik i WSZYSTKIE elementy wyciskarki
- duży wlot na całej długości dyszy

no i robi 60 obrotów :P a ten duży wlot to też taki bardziej chwyt bo i tak potrafi się zaciąć a wiem co mówię bo mam porównanie.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-07-04 o 12:34 Powód: reklama w cytacie
iwonki42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 12:26   #365
Melburne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 98
Dot.: Wyciskarka do soku- która??

Czy wie ktoś kiedy znów dostępny będzie hurom hq? Czy ten model nadaje się do przygotowania mleka roślinnego?? Jeśli nie czy najtańsza wyciskarka 2G hh 2G p-type miałaby ta funkcje ? Dzięki za rady

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Melburne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 14:40   #366
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Wyciskarka do soku- która??

Cytat:
Napisane przez Melburne Pokaż wiadomość
Czy wie ktoś kiedy znów dostępny będzie hurom hq? Czy ten model nadaje się do przygotowania mleka roślinnego?? Jeśli nie czy najtańsza wyciskarka 2G hh 2G p-type miałaby ta funkcje ? Dzięki za rady

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mleko chyba zrobisz w każdej. Ja kiedyś robiłam migdałowe w swojej HB.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 10:08   #367
plontkowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 23
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Ja właśnie też się zastanawiam nad Kuvingsem, ale w sumie wolę sprawdzić dobrze, zanim go kupie, bo w sumie kosztuje całkiem sporo i lepiej, żeby sprzęt za taką kwotę działał bezbłędnie
plontkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-01, 10:41   #368
yagmursahin76
Raczkowanie
 
Avatar yagmursahin76
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 106
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

A czy któraś z Was ma pełne sitko do Kuvingsa? Zastanawiam się nad dokupieniem, ale nie wiem czy warto. Faktycznie wychodzę super sorbety z całych zamrożonych owoców?
yagmursahin76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 17:00   #369
milandia01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 43
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Cytat:
Napisane przez iwonki42 Pokaż wiadomość
nie wiem gdzie to słyszałaś bo w parametrach i na stronie producenta jest zupełnie co innego I hurom ma gwarancję na 10 lat
Hurom ma 10 letnią gwarancję ale tylko na silnik, na części jest 2 letnia o czym często sprzedawcy nie mówią.

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

Cytat:
Napisane przez yagmursahin76 Pokaż wiadomość
A czy któraś z Was ma pełne sitko do Kuvingsa? Zastanawiam się nad dokupieniem, ale nie wiem czy warto. Faktycznie wychodzę super sorbety z całych zamrożonych owoców?
Ja posiadam wszystkie 3 sitka i sobie chwalę.lody wychodzę pyszne i zdrowe

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Kolega ma tego Kuvingsa bigmouth i mówił, że musi kroić na kawałki, bo inaczej się zacina. Jabłka trzeba wypestkować. Do pomarańczy nadaje się świetnie. Ten duży otwór to trochę taki chwyt marketingowy Ja do Huroma też kroje marchew czy buraki, bo potrafi się zaciąć.
Nie zgodzę się. Ja posiadam Kuvingsa B6000 z dużym otworem, jablka pomarańcze wchodzą w całości nie trzeba kroic. Mamy popychacz którym popychamy okrągłe owoce. Kupiłam na stoisku stacjonarnym w Poznaniu w M1, gdzie mogłam na żywo zobaczyć jak się robi soki i jak smakują. Mam znajomego, który kupił Biochefa bo myślał, że lepiej bd się sprawdzać przy okrągłym owocach bo tam jest podajnik,a jednak się zapychał i słabo wyciskał. Na stronie sprzedawcy było info,że ślimak z ultemu,a w instrukcji plastikowy. Oddał po 3 dniach i kupił tak jak ja Kuvingsa . Sama przetestowałam kilka wyciskarek i nie zgodzę się, że każda jest taka sama. ważne z czego np jest ślimak, sitko. Z moulinexa, tefala, zelmera nie wyciska z liściastych bo wyciskarka cała się zapycha i ma problem z twardymi.Przy tefalu zapychala się musiałam wkołko otwierac, a przy moulinexie ślimak się tępil. Trzeba też zwracać uwagę ile kosztują części zamienne i jak długoletnia jest na nie gwarancja .

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

SKG jest chiński,żeby była gwarancja 10 letnia musisz wysyłać wyciskarkę na płatne przeglądy. SKG to to samo co np. Harmomix. Kupują silnik w chińskiej wytwórni i każdy może nadać swoje logo.

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------

Cytat:
Napisane przez plontkowa Pokaż wiadomość
Ja właśnie też się zastanawiam nad Kuvingsem, ale w sumie wolę sprawdzić dobrze, zanim go kupie, bo w sumie kosztuje całkiem sporo i lepiej, żeby sprzęt za taką kwotę działał bezbłędnie
Znalazłam na stronie www.potegasokow.pl mają rabat na wyciskarki KUVINGSa więc moze ci się przyda
milandia01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 08:13   #370
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Cytat:
Napisane przez milandia01 Pokaż wiadomość
Hurom ma 10 letnią gwarancję ale tylko na silnik, na części jest 2 letnia o czym często sprzedawcy nie mówią.

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------


Ja posiadam wszystkie 3 sitka i sobie chwalę.lody wychodzę pyszne i zdrowe

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------


Nie zgodzę się. Ja posiadam Kuvingsa B6000 z dużym otworem, jablka pomarańcze wchodzą w całości nie trzeba kroic. Mamy popychacz którym popychamy okrągłe owoce. Kupiłam na stoisku stacjonarnym w Poznaniu w M1, gdzie mogłam na żywo zobaczyć jak się robi soki i jak smakują. Mam znajomego, który kupił Biochefa bo myślał, że lepiej bd się sprawdzać przy okrągłym owocach bo tam jest podajnik,a jednak się zapychał i słabo wyciskał. Na stronie sprzedawcy było info,że ślimak z ultemu,a w instrukcji plastikowy. Oddał po 3 dniach i kupił tak jak ja Kuvingsa . Sama przetestowałam kilka wyciskarek i nie zgodzę się, że każda jest taka sama. ważne z czego np jest ślimak, sitko. Z moulinexa, tefala, zelmera nie wyciska z liściastych bo wyciskarka cała się zapycha i ma problem z twardymi.Przy tefalu zapychala się musiałam wkołko otwierac, a przy moulinexie ślimak się tępil. Trzeba też zwracać uwagę ile kosztują części zamienne i jak długoletnia jest na nie gwarancja .

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

SKG jest chiński,żeby była gwarancja 10 letnia musisz wysyłać wyciskarkę na płatne przeglądy. SKG to to samo co np. Harmomix. Kupują silnik w chińskiej wytwórni i każdy może nadać swoje logo.

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------


Znalazłam na stronie www.potegasokow.pl mają rabat na wyciskarki KUVINGSa więc moze ci się przyda

Tak jak napisałam: pomarańcze wyciśnie w całości. Jabłka trzeba pestkować. Wyciśnie całego buraka? Wątpię...
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 09:08   #371
Karina909
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 17
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Ja mam sokówkę Kuvings i jestem bardzo zadowolona. Nie mam problemu z dużymi i twardymi owocami i w ogóle...

Edytowane przez Karina909
Czas edycji: 2016-07-06 o 09:09
Karina909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-06, 11:18   #372
iwonki42
Raczkowanie
 
Avatar iwonki42
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Tak jak napisałam: pomarańcze wyciśnie w całości. Jabłka trzeba pestkować. Wyciśnie całego buraka? Wątpię...
Moja przyjaciołka ma tego Kuvingsa i jest dokładnie tak jak opisujesz, z burakiem też, trzeba kroic bo zacina, więc jeden pies.
iwonki42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 11:00   #373
miniamania
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Wiązowna
Wiadomości: 86
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Iwonki powiedz mi, jak u ciebie w Huromie wyciska się maliny? Czy jest problem? Bo gdzieś widziałam że maliny są ogolnie problematyczne przez pestki.
miniamania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 11:15   #374
iwonki42
Raczkowanie
 
Avatar iwonki42
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Wyciskarka do soku- która??

wiesz co fakt jak się wrzuci w opooooor duzo tych malinek to te pestki mogą blokowac slyszalam ale u mnie nic takiego nie mialo miejsca bo ja przewaznie lacze maliny z innymi owocami, dobra sprawa jest tez przeplukac sobie czysta woda raz na chwile z tych pestek co by sie nic nie przrblokowalo
iwonki42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 11:18   #375
miniamania
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Wiązowna
Wiadomości: 86
Dot.: Wyciskarka do soku- która??

Cytat:
Napisane przez iwonki42 Pokaż wiadomość
wiesz co fakt jak się wrzuci w opooooor duzo tych malinek to te pestki mogą blokowac slyszalam ale u mnie nic takiego nie mialo miejsca bo ja przewaznie lacze maliny z innymi owocami, dobra sprawa jest tez przeplukac sobie czysta woda raz na chwile z tych pestek co by sie nic nie przrblokowalo
Ok dzięki będę wiedziała na przyszłość, bo jestem nową posiadaczką HT a wolę chuchać na zimne, nie jestem obeznana z tym sprzętem jeszcze a wolałabym nie uszkodzić go odrazu swoją głupotą
miniamania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 11:28   #376
iwonki42
Raczkowanie
 
Avatar iwonki42
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Wyciskarka do soku- która??

nie ma sie czego bac, musisz ja poznac i wyczuc, wtedy juz zostanie sama zabawa i radosc! Wracajac do malin, ostanio robilam taki przecier arbuzowo malinowy z dodatkiem limonki, zalałam wodą taka ala lemoniada boże jakie to było pyszne.
iwonki42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 11:30   #377
miniamania
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Wiązowna
Wiadomości: 86
Dot.: Wyciskarka do soku- która??

mmm to musiało być pyszne, dzięki za radę na pewno wypróbuje!
miniamania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 11:35   #378
iwonki42
Raczkowanie
 
Avatar iwonki42
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Wyciskarka do soku- która??

A na wieczory oczywiscie 18 plus polecam przeciery owocowe do mohito lub margharity, z tydzien temu w weekend robilam truskawkowo mietowe potem rum cukier poezja, niby wyciskarka a kreatywnie mozna wykorzystac do wielu rzeczy nie wspominajac juz o pomysłach na wykorzystanie pulpy
iwonki42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 11:36   #379
miniamania
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Wiązowna
Wiadomości: 86
Dot.: Wyciskarka do soku- która??

Cytat:
Napisane przez iwonki42 Pokaż wiadomość
A na wieczory oczywiscie 18 plus polecam przeciery owocowe do mohito lub margharity, z tydzien temu w weekend robilam truskawkowo mietowe potem rum cukier poezja, niby wyciskarka a kreatywnie mozna wykorzystac do wielu rzeczy nie wspominajac juz o pomysłach na wykorzystanie pulpy
oooo coś dla mnie, nie no na to bym nie wpadła, jeszcze wiele przede mną, będę tu wpadać bo widzę fajnych rzeczy się można dowiedzieć!
miniamania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-07, 12:19   #380
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Cytat:
Napisane przez iwonki42 Pokaż wiadomość
nie ma sie czego bac, musisz ja poznac i wyczuc, wtedy juz zostanie sama zabawa i radosc! Wracajac do malin, ostanio robilam taki przecier arbuzowo malinowy z dodatkiem limonki, zalałam wodą taka ala lemoniada boże jakie to było pyszne.

Brzmi super. Muszę spróbować.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 22:22   #381
MalaBetty
Przyczajenie
 
Avatar MalaBetty
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 26
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

A ja znalazlam jeszcze inne cudo. Dzięki wolnoobrotowej wyciskarce philipiak można nie tylko robić soki, nawet makarony, czy zmielić mięso
MalaBetty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 11:48   #382
iwonki42
Raczkowanie
 
Avatar iwonki42
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Brzmi super. Muszę spróbować.
uwierz mi że takie jest, dziś za to na "tapecie" mam próbę zrobienia zacieru z trawy cytrynowej jeszcze dodatkowo z cytryną lub limonką zależy co ładnego kupię, potem gin troszkę wody i pyszne driny na wieczór!
iwonki42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 14:16   #383
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Cytat:
Napisane przez iwonki42 Pokaż wiadomość
uwierz mi że takie jest, dziś za to na "tapecie" mam próbę zrobienia zacieru z trawy cytrynowej jeszcze dodatkowo z cytryną lub limonką zależy co ładnego kupię, potem gin troszkę wody i pyszne driny na wieczór!

Podrzucasz super przepisy
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 23:04   #384
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Wyciskarka do soku- która??

Cytat:
Napisane przez iwonki42 Pokaż wiadomość
A na wieczory oczywiscie 18 plus polecam przeciery owocowe do mohito lub margharity, z tydzien temu w weekend robilam truskawkowo mietowe potem rum cukier poezja, niby wyciskarka a kreatywnie mozna wykorzystac do wielu rzeczy nie wspominajac juz o pomysłach na wykorzystanie pulpy
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 12:26   #385
plontkowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 23
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Karina909 Tak? A gdzie kupiłaś? I jaką polecasz? Bo rozpiętość cenowa między modelami jest spora...
plontkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 09:26   #386
enka_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 19
Dot.: Czy warto się szarpnąć na wyciskarkę wolnoobrotową?

Ja uważam, że warto. Z rodzinką piliśmy bardzo dużo soków typu garden, tymbark i coli, a od kiedy mam wyciskarkę vortex to pojawiają się zdecydowanie rzadziej. Wiadomo, kasy na stól trzeba wyłożyć więcej, ale uważam, że to inwestycja w zdrowie i portfel
enka_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-13, 10:45   #387
plontkowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 23
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Czy można ją dostać w zwykłym sklpie??
plontkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-13, 11:13   #388
iwonki42
Raczkowanie
 
Avatar iwonki42
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Wyciskarka do soku- która??

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Haha zaraz mnie wezmą za alkoholiczkę tutaj
iwonki42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-17, 18:32   #389
alabio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 56
Dot.: KOKTAJLE I SOKI - siła owoców i warzyw :)

bardzo chcialam mieć wyciskarke soków w domu i robić soki z wszelkich świezych owoców i warzyw, niestety nie moge kupic tej , która mi sie podoba bo kosztuje ponad 1000zł, szukam czegoś tańszego ale również dobrego, jakie Wy macie ?
alabio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-17, 21:20   #390
line_87
Rozeznanie
 
Avatar line_87
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 867
Dot.: Wyciskarka do soku- która??

Dziewczyny, a czy któraś z Was ostatecznie zdecydowała się na wyciskarkę JuiceMe? Bo przejrzałam wątek i kilka osób się nad nią zastanawiało, a ja też właśnie o niej myślę i szukam opinii
__________________
32/40
line_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-03-13 15:21:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:13.