Sierpnióweczki 2016! Część VI. - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-30, 20:41   #1741
DobraDusza88
Zakorzenienie
 
Avatar DobraDusza88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 392
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VI.

Cytat:
Napisane przez superhuman Pokaż wiadomość
Cos mi umknęło? Patyczek w tyłek?

Brawa dla malutkiej - to moje dziecię przy Waszych jakieś takie przymałe mi sie wydaje :P


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Cytat:
Napisane przez agnszp Pokaż wiadomość
Jak to w tyłek?! :/
hahaha byłam tak samo zdziwiona jak Wy dobrze, że nie powiedział mi o tym lekarz wcześniej tylko praktycznie sekundę przed "pobraniem", bo bym się bardziej zestresowała;p

Cytat:
Napisane przez TinkerrBell Pokaż wiadomość
Mysle ze ja nadal tutaj wiodę prym może nie ja ale Michał


Wysłane z aplikacji Zaczarowana Szkocja
A ile miał ostatnio wagi?

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość



ja z tymi kaktusami to też nie zajarzyłam

wieszaki wzięłam pierwsze lepsze z allegro po wpisaniu "wieszaki dziecięce" jeden kolor,żeby było spójnie.. a teraz chyba dokupię jeszcze z ikea..te z allegro trochę chińszczyzną smierdziały,ale mąż je wymył i jest ok..

ale klusek już z Gosieńki
nie stresuj mnie tym GBS..już mi się śni po nocach ta procedura
no to za 4tygodnie Wasz wielki dzień..brryy..:j upi:
no mi się te z ikei takie duże wydają... tak na nie patrzyliśmy ostatnio, ale kurczę jak na to powiesić np sukienkę w rozm 62 czy 68? ja bym chciała takie jak dają w h&m przy zakupach

no wiesz, te 4 tyg o ile wcześniej mi wody nie odejdą
__________________
1.09.2012 (...) i ślubuję Ci...
DobraDusza88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 20:45   #1742
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VI.

Cytat:
Napisane przez DobraDusza88 Pokaż wiadomość
tak czytam o tych kaktusach i sobie myślę wtf?! przecież kaktusy można całkiem spore wyhodować... później skumałam, że o lody chodzi
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 20:49   #1743
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VI.

Cytat:
Napisane przez DobraDusza88 Pokaż wiadomość
hahaha byłam tak samo zdziwiona jak Wy dobrze, że nie powiedział mi o tym lekarz wcześniej tylko praktycznie sekundę przed "pobraniem", bo bym się bardziej zestresowała;p


no mi się te z ikei takie duże wydają... tak na nie patrzyliśmy ostatnio, ale kurczę jak na to powiesić np sukienkę w rozm 62 czy 68? ja bym chciała takie jak dają w h&m przy zakupach

no wiesz, te 4 tyg o ile wcześniej mi wody nie odejdą
ale musiałaś mieć minę na fotelu

ja nawet bodziaki /pajace itp powiesiłam i wchodzi bez problemu.. tez rozmiar 56 ale na te z allegro, z ikea jeszcze nie mam,więc może są większe..

też prawda
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 20:50   #1744
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VI.

Tak na szybko napiszę co po wizycie. Nadrabiać będę jutro bo dziś zakupy będę robić, ZUS stawia Narazie szlafrok kupiłam
Więc Antosia, jest nadal Antosią choć jest taka duża że ciężko było cokolwiek zobaczyć. Ma dużą głowę (kto miał jeszcze wielkogłowe dziecko?) i tp wg usg to 10.08 czyli 2 tyg wcześniej niż wg om. Więc chyba czas się pakować Waży 2080 a dziś mam 32+2tc, więc jest wielka. Na początku usłyszałam że ma 2800 i moja pierwsza myśl że trzeba już ją stamtąd wykurzyć Gin stwierdził że to się jeszcze może wszystko wyrównać. No i zadowolony że hemoglobina nie spada więc chyba tak miało być. Pobrał mi gbs'a nie za wcześnie?

Ja to chyba z ciemnogrodu jestem, bo nie wiedziałam ze się kaktusy je

Ja mam takie podkłady pampersa 90x80cm i zastanawiam się czy ich sobie nie położyć za jakiś czas na łóżko. Boję się że wody mi odejdą w nocy
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 20:58   #1745
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VI.

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
Tak na szybko napiszę co po wizycie. Nadrabiać będę jutro bo dziś zakupy będę robić, ZUS stawia Narazie szlafrok kupiłam
Więc Antosia, jest nadal Antosią choć jest taka duża że ciężko było cokolwiek zobaczyć. Ma dużą głowę (kto miał jeszcze wielkogłowe dziecko?) i tp wg usg to 10.08 czyli 2 tyg wcześniej niż wg om. Więc chyba czas się pakować Waży 2080 a dziś mam 32+2tc, więc jest wielka. Na początku usłyszałam że ma 2800 i moja pierwsza myśl że trzeba już ją stamtąd wykurzyć Gin stwierdził że to się jeszcze może wszystko wyrównać. No i zadowolony że hemoglobina nie spada więc chyba tak miało być. Pobrał mi gbs'a nie za wcześnie?

Ja to chyba z ciemnogrodu jestem, bo nie wiedziałam ze się kaktusy je

Ja mam takie podkłady pampersa 90x80cm i zastanawiam się czy ich sobie nie położyć za jakiś czas na łóżko. Boję się że wody mi odejdą w nocy
dla Tosi.. będzie mądra dziewczynką..
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 20:59   #1746
florencee
Zadomowienie
 
Avatar florencee
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 531
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VI.

Cytat:
Napisane przez DobraDusza88 Pokaż wiadomość
Wszystkiego najlepszego z okazji imienin! ja dzisiaj kupiłam tylko truskawki, ale za to aż kilogram jutro tż po pracy idzie na drinka z całym oddziałem, więc robię obiad tylko dla siebie- makaron z truskawkami. A z reszty planuję zrobić takie ciastka francuskie z budyniem i truskawkami.







A potrzebujesz dorysowywać włoski czy po prostu lekko je przyciemnić i ułożyć? Ja ostatnio odkryłam hit za grosze! żel do brwi z Essence za 12 zł są dwa kolory, zobacz może coś Ci przypasuje. Z innych produktów polecam Gimmiebrow z benefitu, ale to już droższa sprawa. No i pomady z Inglota, ale z nimi już trzeba uważać i dobrze dobrać kolor.







Fajnie, że miałyście takie pożegnanie. Widziałam też pięknie zapakowane prezenty! To miłe ze strony współpracowników



Mój TŻ też robi "pożegnanie", a raczej "przeczekanie" z ludźmi z którymi współpracuje znika na 1,5 miesiąca z pracy, więc nie chce stracić kontrahentów i idzie z nimi na lunch pod koniec lipca najlepsze, że na koszt szefowej







tak czytam o tych kaktusach i sobie myślę wtf?! przecież kaktusy można całkiem spore wyhodować... później skumałam, że o lody chodzi







a gdzie kupiłaś takie całkiem malutkie wieszaki? bo my mamy szafę zrobioną dla Małej, ale nie potrafię znaleźć malutkich wieszaków, żeby się te najmniejsze rozmiary mieściły zamawiałaś z neta? jakbyś mogła linkiem zapodać to byłoby cudnie...







Super, że na wizycie ok a koleżanka głupio gada... dla Twojego zdrowia psychicznego nie odwiedzaj jej więcej







O kurczę, to się chyba rzadko zdarza, żeby urodzić idealnie w terminie!







Piąteczka, też mam Radlerka 0%!







Brawa za dopięcie wyprawki!! fajny wózek U nas też pieniądze się rozchodzą w mig, no ale liczyłam się z tym od początku





halo halo, witam po wizycie



Znalazłam chwilę, żeby napisać, bo mąż ogląda mecz



Otóż zacznę może od tego, że nasza "Malutka Gosia" waży już 2600g!!!! Masakra jaki klocek! ktoś mnie przebije? lekarz pobrał mi GBS (jakoś mi umknęło, że będą mi wsadzać patyczek w tyłek;p) i umówiliśmy się na cc... 28 lipca to "nasz" dzień jego niestety nie będzie, ponieważ jest na urlopie, ale oddał mnie w ręce swojego kolegi po fachu.



Położna mnie też ważyła i mam na plusie 9 kg ciekawe do ilu dobiję jeszcze w te 4 tygodnie... dostałam też już l4 do terminu, a 14 lipca ostatnia wizyta u mojego Doktorka.

Duża Gosia, wow! I termin ustawiony!

Dzięki za polecenie produktów do brwi, pooglądam, potrzebuję też dorysowywać włoski, bo mam bardzo kiepskie te własne.

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
Tak na szybko napiszę co po wizycie. Nadrabiać będę jutro bo dziś zakupy będę robić, ZUS stawia Narazie szlafrok kupiłam

Więc Antosia, jest nadal Antosią choć jest taka duża że ciężko było cokolwiek zobaczyć. Ma dużą głowę (kto miał jeszcze wielkogłowe dziecko?) i tp wg usg to 10.08 czyli 2 tyg wcześniej niż wg om. Więc chyba czas się pakować Waży 2080 a dziś mam 32+2tc, więc jest wielka. Na początku usłyszałam że ma 2800 i moja pierwsza myśl że trzeba już ją stamtąd wykurzyć Gin stwierdził że to się jeszcze może wszystko wyrównać. No i zadowolony że hemoglobina nie spada więc chyba tak miało być. Pobrał mi gbs'a nie za wcześnie?



Ja to chyba z ciemnogrodu jestem, bo nie wiedziałam ze się kaktusy je



Ja mam takie podkłady pampersa 90x80cm i zastanawiam się czy ich sobie nie położyć za jakiś czas na łóżko. Boję się że wody mi odejdą w nocy

To pozytywne wieści, super, Antosia ładnie rośnie.
florencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 21:01   #1747
TinkerrBell
Zadomowienie
 
Avatar TinkerrBell
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VI.

Cytat:
Napisane przez DobraDusza88 Pokaż wiadomość
hahaha byłam tak samo zdziwiona jak Wy dobrze, że nie powiedział mi o tym lekarz wcześniej tylko praktycznie sekundę przed "pobraniem", bo bym się bardziej zestresowała;p







A ile miał ostatnio wagi?







no mi się te z ikei takie duże wydają... tak na nie patrzyliśmy ostatnio, ale kurczę jak na to powiesić np sukienkę w rozm 62 czy 68? ja bym chciała takie jak dają w h&m przy zakupach



no wiesz, te 4 tyg o ile wcześniej mi wody nie odejdą


Teraz ma jakieś 3500 kg ale za tydzien mam usg wiec będę wiedzieć więcej


A nie pytają sie czy chcesz zatrzymać wieszak? W niektórych sklepach sie pytają.




Wysłane z aplikacji Zaczarowana Szkocja
__________________
38/40
Soon...7
TinkerrBell jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-30, 21:12   #1748
DobraDusza88
Zakorzenienie
 
Avatar DobraDusza88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 392
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VI.

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
ale musiałaś mieć minę na fotelu

ja nawet bodziaki /pajace itp powiesiłam i wchodzi bez problemu.. tez rozmiar 56 ale na te z allegro, z ikea jeszcze nie mam,więc może są większe..

też prawda
Mina musiała być bezcenna
Kurcze no to te z ikei wydawały mi się za wielkie na te najmniejsze ubranka...

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
Tak na szybko napiszę co po wizycie. Nadrabiać będę jutro bo dziś zakupy będę robić, ZUS stawia Narazie szlafrok kupiłam
Więc Antosia, jest nadal Antosią choć jest taka duża że ciężko było cokolwiek zobaczyć. Ma dużą głowę (kto miał jeszcze wielkogłowe dziecko?) i tp wg usg to 10.08 czyli 2 tyg wcześniej niż wg om. Więc chyba czas się pakować Waży 2080 a dziś mam 32+2tc, więc jest wielka. Na początku usłyszałam że ma 2800 i moja pierwsza myśl że trzeba już ją stamtąd wykurzyć Gin stwierdził że to się jeszcze może wszystko wyrównać. No i zadowolony że hemoglobina nie spada więc chyba tak miało być. Pobrał mi gbs'a nie za wcześnie?

Ja to chyba z ciemnogrodu jestem, bo nie wiedziałam ze się kaktusy je

Ja mam takie podkłady pampersa 90x80cm i zastanawiam się czy ich sobie nie położyć za jakiś czas na łóżko. Boję się że wody mi odejdą w nocy
Super, że na wizycie wszystko ok!
A z tym podkładem na łóżku to chyba dobry pomysł w sumie

Cytat:
Napisane przez florencee Pokaż wiadomość
Duża Gosia, wow! I termin ustawiony!

Dzięki za polecenie produktów do brwi, pooglądam, potrzebuję też dorysowywać włoski, bo mam bardzo kiepskie te własne.

To takimi w szczoteczce sobie nie dorysujesz... fajna może być dla Ciebie pomada z Inglota albo jeszcze teraz mi się przypomniało, że Catrice ma taki jakby pisak do brwi... kilka lasek na yt polecało, że fajnie można właśnie narysować kilka włosków, bez takiego przerysowania.
Bo co jak co, ale takie brwi jak laski mają czasami np na instagramie to do mnie nie przemawiają

Cytat:
Napisane przez TinkerrBell Pokaż wiadomość
Teraz ma jakieś 3500 kg ale za tydzien mam usg wiec będę wiedzieć więcej


A nie pytają sie czy chcesz zatrzymać wieszak? W niektórych sklepach sie pytają.




Wysłane z aplikacji Zaczarowana Szkocja
Dobra, to Gocha oddaje berło wielkości Michałowi
O wieszaki nie pytali... w h&m za każdym razem dostałam, no ale przydałoby mi się więcej

Jeszcze mi się przypomniało odnośnie chłopaków robiących paznokcie, że jak kilka lat temu (chyba z 6 czy 7 ) robiłam kurs metodą żelową to razem ze mną na kursie był właśnie jeden chłopak i co najlepsze to bardzo dobrze sobie radził!!!
__________________
1.09.2012 (...) i ślubuję Ci...
DobraDusza88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 21:18   #1749
florencee
Zadomowienie
 
Avatar florencee
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 531
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VI.

Cytat:
Napisane przez DobraDusza88 Pokaż wiadomość
Mina musiała być bezcenna

Kurcze no to te z ikei wydawały mi się za wielkie na te najmniejsze ubranka...







Super, że na wizycie wszystko ok!

A z tym podkładem na łóżku to chyba dobry pomysł w sumie







To takimi w szczoteczce sobie nie dorysujesz... fajna może być dla Ciebie pomada z Inglota albo jeszcze teraz mi się przypomniało, że Catrice ma taki jakby pisak do brwi... kilka lasek na yt polecało, że fajnie można właśnie narysować kilka włosków, bez takiego przerysowania.

Bo co jak co, ale takie brwi jak laski mają czasami np na instagramie to do mnie nie przemawiają







Dobra, to Gocha oddaje berło wielkości Michałowi

O wieszaki nie pytali... w h&m za każdym razem dostałam, no ale przydałoby mi się więcej



Jeszcze mi się przypomniało odnośnie chłopaków robiących paznokcie, że jak kilka lat temu (chyba z 6 czy 7 ) robiłam kurs metodą żelową to razem ze mną na kursie był właśnie jeden chłopak i co najlepsze to bardzo dobrze sobie radził!!!

To te poobczajam, jutro sobie pójdę na zakupy. Efekt mnie interesuje taki niekoniecznie instagramowy.
florencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 21:19   #1750
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VI.

Cytat:
Napisane przez TinkerrBell Pokaż wiadomość
Teraz ma jakieś 3500 kg ale za tydzien mam usg wiec będę wiedzieć więcej
Ło matuchno Ale ile dobra będziesz miała do noszenia na rękach
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 21:31   #1751
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VI.

Cytat:
Napisane przez TinkerrBell Pokaż wiadomość
Teraz ma jakieś 3500 kg ale za tydzien mam usg wiec będę wiedzieć więcej
wow spory dzieciaczek
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-30, 21:32   #1752
di_anna
Raczkowanie
 
Avatar di_anna
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 103
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VI.

Cytat:
Napisane przez superhuman Pokaż wiadomość
Organizery fajne ma ikea ja zakupiłam tez do szuflad
Dzięki, niestety nie mam ikei w pobliżu, chyba, że w drodze do szpitala o Franowo zachaczę Może jeszcze na allegro znajdę

Cytat:
Napisane przez iweczka Pokaż wiadomość
Ale wymyśliła
Nie przejmuj się, złotych rad będą jeszcze miliony



Ja też szukam niani elektronicznej, jak coś Ci wpadnie w oko daj znać
Podłączam się do tematu Najpierw myśleliśmy o takiej z video, szukałam opinii, na razie znalazłam coś takiego:
http://allegro.pl/niania-elektronicz...610970120.html
https://www.blizejciebie.pl/topcom-k...81,7783,1.html
zastanawiam się też czy nie darować sobie bajerów i jednak kupić taką w pakiecie z monitorem oddechu (siostra męża zdeklarowała, że kupi monitor, więc najwyżej jej dopłacimy za nianię):
http://allegro.pl/zestaw-monitor-odd...033675062.html
A Wy co sądzicie?
di_anna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 21:34   #1753
TinkerrBell
Zadomowienie
 
Avatar TinkerrBell
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VI.

Cytat:
Napisane przez DobraDusza88 Pokaż wiadomość
Mina musiała być bezcenna

Kurcze no to te z ikei wydawały mi się za wielkie na te najmniejsze ubranka...







Super, że na wizycie wszystko ok!

A z tym podkładem na łóżku to chyba dobry pomysł w sumie







To takimi w szczoteczce sobie nie dorysujesz... fajna może być dla Ciebie pomada z Inglota albo jeszcze teraz mi się przypomniało, że Catrice ma taki jakby pisak do brwi... kilka lasek na yt polecało, że fajnie można właśnie narysować kilka włosków, bez takiego przerysowania.

Bo co jak co, ale takie brwi jak laski mają czasami np na instagramie to do mnie nie przemawiają







Dobra, to Gocha oddaje berło wielkości Michałowi

O wieszaki nie pytali... w h&m za każdym razem dostałam, no ale przydałoby mi się więcej



Jeszcze mi się przypomniało odnośnie chłopaków robiących paznokcie, że jak kilka lat temu (chyba z 6 czy 7 ) robiłam kurs metodą żelową to razem ze mną na kursie był właśnie jeden chłopak i co najlepsze to bardzo dobrze sobie radził!!!

Bo mi sie wydaje ze mężczyźni sa bardzo dokładni. Tylko jakoś tak sie przyjęło, ze sa zawody typowo męskie czy damskie.
Weźcie np takiego złotnika. Przecież to jest precyzja.


Wysłane z aplikacji Zaczarowana Szkocja
__________________
38/40
Soon...7
TinkerrBell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 21:36   #1754
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VI.

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
Tak na szybko napiszę co po wizycie. Nadrabiać będę jutro bo dziś zakupy będę robić, ZUS stawia Narazie szlafrok kupiłam
Więc Antosia, jest nadal Antosią choć jest taka duża że ciężko było cokolwiek zobaczyć. Ma dużą głowę (kto miał jeszcze wielkogłowe dziecko?) i tp wg usg to 10.08 czyli 2 tyg wcześniej niż wg om. Więc chyba czas się pakować Waży 2080 a dziś mam 32+2tc, więc jest wielka. Na początku usłyszałam że ma 2800 i moja pierwsza myśl że trzeba już ją stamtąd wykurzyć Gin stwierdził że to się jeszcze może wszystko wyrównać. No i zadowolony że hemoglobina nie spada więc chyba tak miało być. Pobrał mi gbs'a nie za wcześnie?

Ja to chyba z ciemnogrodu jestem, bo nie wiedziałam ze się kaktusy je
ale fajnie, że znacie wagę dziecka. Mi lekarz mówi tylko, że mała jest spora i koniec bo ma chusteczkowe USG i tak szczegółowo nie może określić.
ja mam jutro wizytę i myślę, że mi też już lekarz pobierze ten wymaz ale w sumie nie jestem pewna.

ja o kaktusie wiedziałam bo uwielbiam te lody
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 22:01   #1755
florencee
Zadomowienie
 
Avatar florencee
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 531
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VI.

Cytat:
Napisane przez pati0090 Pokaż wiadomość
ale fajnie, że znacie wagę dziecka. Mi lekarz mówi tylko, że mała jest spora i koniec bo ma chusteczkowe USG i tak szczegółowo nie może określić.
ja mam jutro wizytę i myślę, że mi też już lekarz pobierze ten wymaz ale w sumie nie jestem pewna.

ja o kaktusie wiedziałam bo uwielbiam te lody

Mój też niechętnie się dzielił informacjami o wadze, ale ostatnio strasznie go cisnę i zaczął bardziej się starać. :P
Powodzenia na wizycie!
florencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 22:48   #1756
superhuman
Zadomowienie
 
Avatar superhuman
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 286
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VI.

Ehhhh....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
superhuman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 22:48   #1757
asicuha
Wtajemniczenie
 
Avatar asicuha
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 195
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VI.

Smutek

No nic, dobranoc
__________________
Dbam o siebie!

Mani hybrydowy <3
asicuha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 22:49   #1758
TinkerrBell
Zadomowienie
 
Avatar TinkerrBell
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VI.

Tanio skory nie sprzedali. Mysle, ze mamy byc z czego dumni


Wysłane z aplikacji Zaczarowana Szkocja
__________________
38/40
Soon...7
TinkerrBell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 22:55   #1759
natalia_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 136
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VI.

witam

Za gotowywuję maliny w słoiku, więc mam w końcu czas na odpisanie... Mam kolejne pranie zrobione
A co najważnejsze odebrałam wyniki posiewu i brak u mnie GBS A ja tu już kombinowałam z antybiotykiem w szoku jestem, bo przy synu miałam dodatni i liczyłam się z tym, że teraz znów będzie.


Cytat:
Napisane przez asicuha Pokaż wiadomość
Powiem Ci, ze ja też czuje że w każdym zakresie czegoś mi brakuje i nie umiem się ogarnąć by to zmienić
jakaś niemoc mnie trafiła, łóżeczka wciąż nie zamówiłam, a Tż już psioczy. torba do końca nie spakowana, bo wszystkiego nie mam i to mnie też męczy... ahhh :P może faktycznie, jak zobacze, ze już lipiec to lepiej pójdzie :P
w sumie nie wiem czy mnie ruszy ten lipiec.... ostatnio przed samym porodem wszystko ogarniałam, jakoś tak wolę bo ten czas potem strasznie się ciągnie jak już wszytsko gotowe a na malucha się czeka i czeka

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Wstawiam swoją listę Wszelkie uwagi mile widziane

http://przeklej.org/file/GzfIJ5/Torba.do.szpitala.pdf

a, jeszcze nie dopisałam do tej listy tuszu do rzęs i pudru - pewnie nie będę miała siły i głowy do tego po porodzie, no ale nigdy nie wiadomo, dużo miejsca nie zajmie, wole mieć stąd te chusteczki do demakijażu
dla mnie bardzo przydatne
Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
ja też się nad tym zastanawiam czy nie będzie dziwnie bez brzucha..ale pewnie szybko przywyknę do nowej sytuacji
fajnie,że masz dzis spotkanie z doktorkiem i Gosieńką


dzięki za listę..

ja tez wezmę krem bb i puder..nałożenie tego zajmie mi dwie minuty, a napewno poczuję się lepiej..

Pamiętam, że często dotykałam brzucha po porodzie, albo czułam ruchy , brak kopniaczków itp


Cytat:
Napisane przez agnszp Pokaż wiadomość
Apropo wielkich brzuchów, to moj jest wielki :P
Załącznik 6512426
jest idealny

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
To co ja mam powiedziec? ze wielorybem jestem ?
piękny

Cytat:
Napisane przez iweczka Pokaż wiadomość
hej,

Ja dziś sporadycznie będę zagladać.
Córka mi się coś pochorowała, od wieczora gorączkuje, 39 c a tu taki upał


zdrówka dla młodej

Cytat:
Napisane przez florencee Pokaż wiadomość
Może też bym sobie zrobiła hennę, hmm.
Kiedyś myślałam o takich 1:1, chciałam sobie na ślub zrobić, ale nie wiedziałam jak by współpracowały z okularami. :P

U mnie tak brzuchol wygląda.


Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
Jak nic sie nie dzieje i maluch jest ok to nie trzymaja dlugo
zazdroszczę

Cytat:
Napisane przez scoiatael86 Pokaż wiadomość
dobry wieczór

ja już w domku, też czekam na mecz grill pożegnalny był bardzo miły, dostałam w prezencie wishbeara i książeczki dla dzidziusia wszystko się przyda bałam się że będę płakać bo tyle emocji w tych ostatnich dniach w biurze a tymczasem nie uroniłam ani jednej łzy... aż mi głupio było no ale oczy suche i nic nie zrobie .. jeszcze pewnie do mnie dotrze ta zmiana, na razie jestem zmęczona dniem. teraz tylko mecz i spać
super takie pożegnanie

Cytat:
Napisane przez DobraDusza88 Pokaż wiadomość

Otóż zacznę może od tego, że nasza "Malutka Gosia" waży już 2600g!!!! Masakra jaki klocek! ktoś mnie przebije? lekarz pobrał mi GBS (jakoś mi umknęło, że będą mi wsadzać patyczek w tyłek;p) i umówiliśmy się na cc... 28 lipca to "nasz" dzień jego niestety nie będzie, ponieważ jest na urlopie, ale oddał mnie w ręce swojego kolegi po fachu.

Położna mnie też ważyła i mam na plusie 9 kg ciekawe do ilu dobiję jeszcze w te 4 tygodnie... dostałam też już l4 do terminu, a 14 lipca ostatnia wizyta u mojego Doktorka.
fajnie, że już wiecie kiedy mała przyjdzie na świat
__________________
5.01.2011[*]
08.03.2015[*]

Mikołaj 19.11.2011
natalia_23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-30, 23:03   #1760
scoiatael86
Rozeznanie
 
Avatar scoiatael86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 958
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VI.

Co jak co ale mecz był piękny! Ledwo oczy utrzymałam otwarte przegrana, ale w jakim stylu!

Dobranoc
__________________
...no day but today...
scoiatael86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 23:14   #1761
florencee
Zadomowienie
 
Avatar florencee
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 531
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VI.

Cytat:
Napisane przez natalia_23 Pokaż wiadomość
witam

Za gotowywuję maliny w słoiku, więc mam w końcu czas na odpisanie... Mam kolejne pranie zrobione
A co najważnejsze odebrałam wyniki posiewu i brak u mnie GBS A ja tu już kombinowałam z antybiotykiem w szoku jestem, bo przy synu miałam dodatni i liczyłam się z tym, że teraz znów będzie.




w sumie nie wiem czy mnie ruszy ten lipiec.... ostatnio przed samym porodem wszystko ogarniałam, jakoś tak wolę bo ten czas potem strasznie się ciągnie jak już wszytsko gotowe a na malucha się czeka i czeka



dla mnie bardzo przydatne


Pamiętam, że często dotykałam brzucha po porodzie, albo czułam ruchy , brak kopniaczków itp




jest idealny



piękny



zdrówka dla młodej







zazdroszczę



super takie pożegnanie


fajnie, że już wiecie kiedy mała przyjdzie na świat


Super, że wynik dobry!

Cytat:
Napisane przez scoiatael86 Pokaż wiadomość
Co jak co ale mecz był piękny! Ledwo oczy utrzymałam otwarte przegrana, ale w jakim stylu!

Dobranoc
Szkoda, ale grali świetnie!

Dobranoc.
florencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 23:18   #1762
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VI.

Cytat:
Napisane przez pati0090 Pokaż wiadomość
ale fajnie, że znacie wagę dziecka. Mi lekarz mówi tylko, że mała jest spora i koniec bo ma chusteczkowe USG i tak szczegółowo nie może określić.
ja mam jutro wizytę i myślę, że mi też już lekarz pobierze ten wymaz ale w sumie nie jestem pewna.

ja o kaktusie wiedziałam bo uwielbiam te lody
Ja dopiero teraz zakapowałam że gadacie o lodach tzn wiedziałam że są takie lody, ale myślałam że gadacie o prawdziwych kaktusach
za jutrzejszą wizytę

Cytat:
Napisane przez florencee Pokaż wiadomość
Mój też niechętnie się dzielił informacjami o wadze, ale ostatnio strasznie go cisnę i zaczął bardziej się starać. :P
Powodzenia na wizycie!
Mój gin też nie chciał powiedzieć ile mała waży ale TŻ go przycisnął. A za tydzień mamy usg 3d na 3. trymestr to coś więcej się dowiemy
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 05:33   #1763
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VI.

Cytat:
Napisane przez di_anna Pokaż wiadomość
Dzięki, niestety nie mam ikei w pobliżu, chyba, że w drodze do szpitala o Franowo zachaczę Może jeszcze na allegro znajdę



Podłączam się do tematu Najpierw myśleliśmy o takiej z video, szukałam opinii, na razie znalazłam coś takiego:
http://allegro.pl/niania-elektronicz...610970120.html
https://www.blizejciebie.pl/topcom-k...81,7783,1.html
zastanawiam się też czy nie darować sobie bajerów i jednak kupić taką w pakiecie z monitorem oddechu (siostra męża zdeklarowała, że kupi monitor, więc najwyżej jej dopłacimy za nianię):
http://allegro.pl/zestaw-monitor-odd...033675062.html
A Wy co sądzicie?
ja właśnie mam zamiar kupić monitor z nianią..mi bardziej na monitorze zależy,ale jak juz kupuję to dopłacę i liczę ,że będę mogła iśc pod prysznic jak Mała będzie spała

hej dziewczyny piątkowo, a co lepsze ... lipcowo
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 05:43   #1764
scoiatael86
Rozeznanie
 
Avatar scoiatael86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 958
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VI.

Dzien dobry
__________________
...no day but today...
scoiatael86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 05:55   #1765
Krefetka
Zadomowienie
 
Avatar Krefetka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 664
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VI.

Witajcie. Obudziłam sie z nadzieja ze dziś nie prześpię całego dnia.

Bede sie starać


Jutro przyjeżdżam moja siostra ze swoimi skarbami po dzieciach, juz sie boje bo ma 4 kraciaste torby.


Social - pięknie zapakowane prezenty mam hopla na punkcie pakowania - moze byc cos drobnego byleby opakowanie przyciągało wzrok.
Co Ty teraz zrobisz z wolnym czasem?

Zdałam sobie sprawę ze juz sie wakacje zaczęły... Szkoda ze nie mogę nigdzie wyjechać. W Gdyni Opener korki okrutne.



Wysłane za pomocą magii
Krefetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 06:22   #1766
virginia
Zakorzenienie
 
Avatar virginia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 590
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VI.

Cześć Mamusie
Ale mi żal naszych chłopaków i jestem z nich dumna jednocześnie. Ale taki mecz jak wczoraj to już nie na 8mc , takie emocje....

Lecę Was nadrabiać
__________________
I'll be dreaming my dreams with you
And there's no other place
That I'd lay down my face
I'll be dreaming my dreams with you..
virginia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 06:34   #1767
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VI.

34+0
Jeszcze 3-4 tyg i mogę rodzić. Martwią mnie trochę te obrzęki bo slabo znikają po nocy. Ale może to tylko temperatura i ciężar je wywołuje.
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 07:01   #1768
florencee
Zadomowienie
 
Avatar florencee
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 531
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VI.

Hej.

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
ja właśnie mam zamiar kupić monitor z nianią..mi bardziej na monitorze zależy,ale jak juz kupuję to dopłacę i liczę ,że będę mogła iśc pod prysznic jak Mała będzie spała

hej dziewczyny piątkowo, a co lepsze ... lipcowo
Lipcowo!!! Aaa!

Cytat:
Napisane przez Krefetka Pokaż wiadomość
Witajcie. Obudziłam sie z nadzieja ze dziś nie prześpię całego dnia.

Bede sie starać


Jutro przyjeżdżam moja siostra ze swoimi skarbami po dzieciach, juz sie boje bo ma 4 kraciaste torby.


Social - pięknie zapakowane prezenty mam hopla na punkcie pakowania - moze byc cos drobnego byleby opakowanie przyciągało wzrok.
Co Ty teraz zrobisz z wolnym czasem?

Zdałam sobie sprawę ze juz sie wakacje zaczęły... Szkoda ze nie mogę nigdzie wyjechać. W Gdyni Opener korki okrutne.



Wysłane za pomocą magii
Wakacje zdecydowanie by się przydały. Od dawna marzę też o wyjeździe na Open'era, ale nigdy mi to nie pasuje, a w tym roku szczególnie. A szkoda, bo znowu fajne zespoły.

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
Cześć Mamusie
Ale mi żal naszych chłopaków i jestem z nich dumna jednocześnie. Ale taki mecz jak wczoraj to już nie na 8mc , takie emocje....

Lecę Was nadrabiać
Zdecydowanie ciężko z tymi emocjami...

Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
34+0
Jeszcze 3-4 tyg i mogę rodzić. Martwią mnie trochę te obrzęki bo slabo znikają po nocy. Ale może to tylko temperatura i ciężar je wywołuje.
Brawa za 34+0, już niedługo!
Może przez te upały jest gorzej pod względem obrzęków.
florencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 07:04   #1769
virginia
Zakorzenienie
 
Avatar virginia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 590
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VI.

Cytat:
Napisane przez Babygirl1990 Pokaż wiadomość
Wyznawcy sroki - niezłe, niezłe U nas mają być upały w sobotę, ale jak już się zdeklarowaliśmy to pójdziemy. Kupiłam sukienkę w outlecie za całe 59zł. Wczoraj odebrałam od krawcowej, bo zwężałam górę (sukienka w rozmiarze XL ), a Ty wiesz już w czym pójdziesz?
Chyba w którejś ze swoich maxi kiecek. Ew. kupię coś jeszcze nowego .

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
a przed lekarzem weszłam do koleżanki, ma roczne dziecko. I tak jak piszecie o komentarzach o cc czy o karmieniu piersią to ja usłyszałam że nie będę dobrą matką bo...uwaga...nie chcę spać z dzieckiem no rzeczywiście, straszne. Dziecko będzie spało w łóżeczku a nie tak jak u niej - mąż precz na kanapę a ona w łóżku z dzieckiem. Bo dziecko potrzebuje bliskości.
Super. Liczyłam na miło spędzony czas a tylko się wkurzyłam


Żeby nie było - ja nie mam nic do tego, jak ktoś tak woli to proszę bardzo. No ale krytykować mnie bo wolę inaczej oczywiście nie wiadomo, może i tak nam będzie wygodniej że będzie tak jak u niej. Ale póki co zakładam że zrobimy po naszemu i nie spodziewałam się że to oznaka bycia złymi rodzicami
Niestety jeszcze nie raz spotkacie się z takimi uwagami, nie wiem dlaczego niektóre dziewczyny uważają, że to one robią lepiej, one mają odpowiedź na wszystko, one są lepszymi matkami... .

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
dziewczyny a po co jest ta woda morska?
do oczyszczania i nawilżania śluzówki noska

Cytat:
Napisane przez TinkerrBell Pokaż wiadomość
Ja dziś też tłumaczyłam całe to KP TŻetowi. Przy okazji zakupu butelek i takich tam pierdołek do karmienia. I tłumaczę mu, że to będzie czas, w którym będę go potrzebować, bo może być tak, że ssak będzie wisiał 24h na dobę a ja będę korzystała z każdej jego drzemki by pospać. A jego odpowiedź brzmiała "jakbym tego nie robił". Oczywiście mi bardzo pomaga, ale jednak nadal w domu głównie robię ja. On też ma swoje obowiązki, ale może się tak zdarzyć, że będzie musiał na chwilę przejąć i moje. Nie wiem czy to było dla niego zrozumiałe

Wiem, że w pl cosleeping jest bardzo popularny zwłaszcza wśród grup rodzicielstwa bliskości. Ale tutaj np nie polecają przez pierwszych kilka miesięcy - głównie ze względu na śmierć łóżeczkową. Ale za to bardzo naciskają na spanie w tym samym pomieszczeniu.
Nie wiem jak długo Wy jesteście z TŻetem i jakie on ma doświadczenie z dziećmi, mój na szczęście ma, ale rzeczywiście niektórzy faceci nie mają pojęcia co oznacza małe dziecko itd. Np. jeden mój kursant - żołnierz jak się urodziło mu dziecko i żona była jeszcze w szpitalu mówi: 'Niech już wraca do domu (żona), w końcu obiad porządny zjem', taaaaa jakby żona nie miała co robić tylko obiadki mężusiowi gotować.... zamiast pomyśleć jak jej pomóc, to myśli o sobie... . Dlatego myślę, że rozmów nigdy dość a facetom wiadomo trzeba mówić wprost. Mój na szczęście jest dość ogarnięty, nie muszę go gonić do żadnych prac domowych, poza tym za dzieckiem to bardziej był on, ja może jeszcze bym poczekała, to nie ma wyjścia . Zresztą moi rodzice szykują dla mnie i maleństwa pokój u siebie więc zawsze mogę go postraszyć, że się wyniosę .

Ja czasem spałam z Natalką ale wtedy nie miałam TŻeta więc nie miałam dylematu z kim śpię. Ale szczerze to kiepski był sen bo cały czas właściwie czuwałam i uważałam, żeby gdzieś jej nie przygnieść itp. Ja też uważam, że w momencie pojawienia się dziecka para nie przestaje być parą, czy kobieta kobietą i że to też jest ważne, z drugiej strony jak Natalka chce czasem spać z nami (co nie zdarza się często i nigdy nie na całą noc) to też na to pozwalam bo rozumiem, że i ona potrzebuje naszej bliskości, poza tym wiem, że czas szybko leci i już niedługo będę tęskniła za tymi jej przytulańcami itd. Natomiast jestem przeciwna zbyt szybkiemu 'wyprowadzaniu' maluszka z pokoju - tzn nie tyle przeciwna, to po prostu nie dla mnie. Latałabym pewnie co chwila do tego drugiego pokoju i sprawdzała, czy wszystko ok. Poza tym nie wyobrażam sobie wynieść dziecko do drugiego pokoju jak ma kilka miesięcy ale jak komuś to odpowiada to ok, na pewno nie będę tego krytykować. Z drugiej strony uważam sytuacje typu że matka śpi z kilkuletnim dzieckiem razem (np. moja bratowa ciągle śpi z córką, która ma 9!!!! lat) za przegięcie ale to też tylko moje zdanie i raczej zachowuję je dla siebie.
Wiem natomiast na pewno, że nie ma co się zbytnio nastawiać że będę robić tak czy inaczej bo DZIECKO WSZYSTKO ZMIENIA, trudno przewidzieć swoje własne reakcje - możemy teraz się zarzekać, że np nie będziemy spać z dzieckiem a potem może nam się odmienić .

Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
To tylko moje Bobo takie szalone? Albo tak mi ciasno. Ja nie mogę usiąść bo tak obrywam, że po godzinie takiego kopania/pchania/ naciskania mam dość. Obrywam w jedno miejsce od dłuższego czasu i mam wrażenie jakby było skopane na maksa.
Czasami się boję jak mam cos gorącego do jedzenia, bo jak mnie trzepnie to się poparzę.
Nie tylko Twoje, nie tylko.... Ja swoją Kaśkę chyba do reprezentacji zapiszę .

Cytat:
Napisane przez scoiatael86 Pokaż wiadomość
ja już w domku, też czekam na mecz grill pożegnalny był bardzo miły, dostałam w prezencie wishbeara i książeczki dla dzidziusia wszystko się przyda bałam się że będę płakać bo tyle emocji w tych ostatnich dniach w biurze a tymczasem nie uroniłam ani jednej łzy... aż mi głupio było no ale oczy suche i nic nie zrobie .. jeszcze pewnie do mnie dotrze ta zmiana, na razie jestem zmęczona dniem. teraz tylko mecz i spać
widziałam już na FB. Super prezent, na pewno było Ci bardzo miło!

Cytat:
Napisane przez florencee Pokaż wiadomość
Wow już gol!!!!
No nie? Ja podobno krzyczałam tak, że na całym osiedlu było mnie słychać (słowa męża, który pod blokiem wnosił zakupy a ja już oglądałam ).

Cytat:
Napisane przez DobraDusza88 Pokaż wiadomość
Piąteczka, też mam Radlerka 0%!

halo halo, witam po wizycie
Znalazłam chwilę, żeby napisać, bo mąż ogląda mecz
Otóż zacznę może od tego, że nasza "Malutka Gosia" waży już 2600g!!!! Masakra jaki klocek! ktoś mnie przebije? lekarz pobrał mi GBS (jakoś mi umknęło, że będą mi wsadzać patyczek w tyłek;p) i umówiliśmy się na cc... 28 lipca to "nasz" dzień jego niestety nie będzie, ponieważ jest na urlopie, ale oddał mnie w ręce swojego kolegi po fachu.

Położna mnie też ważyła i mam na plusie 9 kg ciekawe do ilu dobiję jeszcze w te 4 tygodnie... dostałam też już l4 do terminu, a 14 lipca ostatnia wizyta u mojego Doktorka.
ja też wczoraj meczyk z radlerkiem .
dla Gosi!

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
Tak na szybko napiszę co po wizycie. Nadrabiać będę jutro bo dziś zakupy będę robić, ZUS stawia Narazie szlafrok kupiłam
Więc Antosia, jest nadal Antosią choć jest taka duża że ciężko było cokolwiek zobaczyć. Ma dużą głowę (kto miał jeszcze wielkogłowe dziecko?) i tp wg usg to 10.08 czyli 2 tyg wcześniej niż wg om. Więc chyba czas się pakować Waży 2080 a dziś mam 32+2tc, więc jest wielka. Na początku usłyszałam że ma 2800 i moja pierwsza myśl że trzeba już ją stamtąd wykurzyć Gin stwierdził że to się jeszcze może wszystko wyrównać. No i zadowolony że hemoglobina nie spada więc chyba tak miało być. Pobrał mi gbs'a nie za wcześnie?
dla Antosi!

Cytat:
Napisane przez TinkerrBell Pokaż wiadomość
Tanio skory nie sprzedali. Mysle, ze mamy byc z czego dumni
To na pewno! I brawa dla Nawałki bo rzeczywiście super z nimi pracuje i motywuje!

Piernik
(nie zacytowało mi Ciebie) jasne, że tak, na pewno nie należy niczego bagatelizować ale warto też mieć jakąś wiedzę, choćby to o czym pisała Tija, żeby się nie niepokoić niepotrzebnie, bo stres to też nic dobrego dla dziecka. Zresztą ja po swoich przejściach szpitalnych unikam ich jak ognia, i pewnie najpierw dzwoniłabym do swojej gin w razie wątpliwości bo w szpitalu to i mi i córce niestety raczej zaszkodzili niż pomogli.... .
__________________
I'll be dreaming my dreams with you
And there's no other place
That I'd lay down my face
I'll be dreaming my dreams with you..

Edytowane przez virginia
Czas edycji: 2016-07-01 o 07:08
virginia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 07:05   #1770
asicuha
Wtajemniczenie
 
Avatar asicuha
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 195
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VI.

Czesc! I faktycznie lipcowo

Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
34+0
Jeszcze 3-4 tyg i mogę rodzić. Martwią mnie trochę te obrzęki bo slabo znikają po nocy. Ale może to tylko temperatura i ciężar je wywołuje.
Gratulacje za 34!
U mnie dzis 36+0, ja bym chyba chciala by teraz tygodnie malaly :P
__________________
Dbam o siebie!

Mani hybrydowy <3
asicuha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-18 14:55:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:44.