Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :) - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-03, 09:52   #1981
chrupa
Zadomowienie
 
Avatar chrupa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: podwarszawie południowe ;)
Wiadomości: 1 269
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez weselna01 Pokaż wiadomość




Chyba nikt im nie zazdrości. A to nie powinni sprzątać Ci od których to przypłynęło?
To tylko im popłynęło po całym mieszkaniu, do sąsiadów z dołu woda pociekła sufitem i to już będą sobie musieli tamci sami ogarnąć. Ale jutro/pojutrze ma być decyzja administracji co dalej z tym fantem, bo problem jest w pionie kanalizacyjnym, a nie bezpośrednio u mojego brata.
__________________
chrupcia nareszcie na świecie! 41+5/40
chrupek 32/40
chrupa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 09:54   #1982
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Dzień dobry
W koncu nie ma upału Za to od od nocy non stop leje

Nie chciało mi sie wstawac, ale skończyły się zapasy obiadu i trzeba coś ugotować

Wieczorem idziemy do teatru! Ciekawe tylko w co się ubiore?

Cytat:
Napisane przez ishtar Pokaż wiadomość
Dzien dobry,

jak tutaj dawno mnie tutaj nie bylo. Na poczatku tygodnia trafiłam do szpitala ze skurczami, a raczej napinaniem brzucha i zostawili mnie tam, aby podawać magnez. Jestem bardzo aktywna i szlag mnie powoli trafiał od tego leżenia, bo z kroplówką to łazić nie wolno było, bo krzyczeli. Ale przynajmniej zobaczyłam od środka jak wygląda szpital, w którym chcę rodzić. Na sali byłam jedyna z tymi skurczami, reszta czekała na szczęśliwe rozwiązanie, które nie chciało nadejść

Więc te dziewczyny, które teraz muszą leżeć, albo w szpitalach albo w domu - bardzo współczuję, bo to w perspektywie dłuższego czasu można zwariować.

Nie wiem która polecała sprzedawcę DOLCE SONNO, ale dzięki - nabyłam pajaca i przy okazji zauważyłam, że ma koszule do karmienia i szlafrok (który się przyda do szpitala, bo normalnie nie noszę, za niewielkie pieniądze i bez infantylnych wzorków w owieczki, krówki i inne A ceny super - szlafrok 30 zł, koszule nocne ok 20.

Przejrzałam sobie ciuchy, które wcześniej kupowałam (też używane) i niestety sporo jest większych (porównywałam z 56 ze smyka) i muszę teraz nabyć jeszcze kilka ciuszków dla typowego malucha - 56 - głownie pajacyki, bodziaki mam, kilka kaftaników i półśpiochów sie znajdzie. Co jeszcze się może przydać? Kupujecie w ogóle rozmiar 50? Moja mała póki co jest w siatce centylowej gdzieś w połowie, w szpitalu, w 27tc miała 1019 g.

Wczoraj też pokupowałam reszte wyprawki do szpitala, bo to nagłe pozostanie nas zaskoczyło, ja od razu zostałam, a biedny tż miotał się w domu zastanawiając się co mi potrzeba Czas w razie czego po prostu spakować torbę. Tyle, że w gemini zostawiłam ponad 400 zł:/ Mogę wrzucić listę, ale jest kompilacją Waszych list, swoją drogą bardzo pomocnych. Ja dorzuciłam ze swojej strony w sumie tylko pieluszki muślinowe, bo nie miałam i mocno zastanawiałam się nad kremem do pupy do codziennego stosowania (postawiłam na bepanthen i linomag - nie są drogie, a zobaczymy jak się sprawdzą).
Widziałam u którejś takie elektrolity dla niemowlaka, teraz nie pamiętam nazwy - nie wzięłam tego, bo się zastanawiałam czy to jest koniecznie czy tylko tak w razie czego?

I teraz czas szukać połoznej srodowiskowej, jedną znalazłam - całkiem fajna, ale powiedziała że we wrześniu to na urlop jedzie iw sumie nie wie dokładnie kiedy (bo last minute), więc w razie czego miała podpytać koleżanki czy w razie czego jej na jednej wizycie nie zastąpi - miała oddzwonić i nie oddzwoniła, a mnie cały czas wylatywało z głowy, że mam się dowiedzieć

I w końcu można powiedzieć, że jest chłodniej w Krakowie - upał wczoraj był nie do wytrzymania.
Ojej, kolejna w szpitalu A cały czas masz te skurcze, skoro już tydzień Cię trzymają?

Ja mam kilka rzeczy na 50 ze Smyka (ale według mnie one są wieksze, niż standardowe 50 - takie minimalnie mniejsze, niż 56).
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 10:12   #1983
trute
Rozeznanie
 
Avatar trute
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 627
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Beti2016 Pokaż wiadomość
Czy ktoś oglądał ten mecz. No masakra.
Jak można nie trafić tyle karnych.
To ja bym trafiła.
Uwielbiam karne oglądać mecz już niekoniecznie.
mam to samo, ta adrenalina przy karnych jest najlepsza


Cytat:
Napisane przez slowikowa25 Pokaż wiadomość
Niedzielne hej haj hello. U nas szybkie zakupy i wracamy do Niemiec. Miłej niedzieli piękne!

Btw. Przedwczoraj w drodze wywaliło mi pępek na wierzch Ciekawe co mi dzisiaj wywali?
u mnie pępek już chyba od 2 miesięcy na wierzchu..
__________________

trute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 10:20   #1984
majlenka_
Zakorzenienie
 
Avatar majlenka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 064
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Dzień dobry znowu pospalam do 10 dziś deszczowo, ale w końcu jest czym oddychać obiadu nie muszę gotować, bo jedziemy do mamusi

Ja mam pępek cały czas taki sam jak był przed ciążą



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
majlenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 10:30   #1985
Shanti9087
Czerwcówka&Wrześniówka :)
 
Avatar Shanti9087
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Daleki wschód
Wiadomości: 284
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Beti2016 Pokaż wiadomość
Czy ktoś oglądał ten mecz. No masakra.
Jak można nie trafić tyle karnych.
To ja bym trafiła.
Uwielbiam karne oglądać mecz już niekoniecznie.
Oglądałam. Obstawiałam Niemców. Ale śmieszne te karne były :P

Cytat:
Napisane przez slowikowa25 Pokaż wiadomość
Niedzielne hej haj hello. U nas szybkie zakupy i wracamy do Niemiec. Miłej niedzieli piękne!

Btw. Przedwczoraj w drodze wywaliło mi pępek na wierzch Ciekawe co mi dzisiaj wywali?
A ja jeszcze pępek mam wklęsły, chociaż widzę, że już się zmienia, więc czuję, że niedługo go wywali.
Lekkiej i przyjemnej podróży

Cytat:
Napisane przez kasia_wroc Pokaż wiadomość
Hej ☺
Dołączam do grona dziewczyn z rozstepami na brzuchu.
Pojawiły mi się pierwsze czerwone kreski. Oprócz tego na wewnętrznej stronie ud.
Pisalyscie ze coś je rozjaśnia bio oil ?

Slowikowa mój pępek też nie długo wywali bo jest już taki malutki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Oj biedna. U mnie po bio oilu zero efektów. Polecane było nierafinowane mało shea. Ja na razie nie kupiłam, bo u siebie w mieście nie mogę znaleźć, jak jutro nie znajdę to zamawiam przez neta. Ale kupiłam olejek ze słodkich migdałów, smaruję 3 razy dziennie i na prawdę rozstępy się zmieniają, są już ciut jaśniejsze.Na razie jestem zadowolona.
Cytat:
Napisane przez majlenka_ Pokaż wiadomość
Dzień dobry znowu pospalam do 10 dziś deszczowo, ale w końcu jest czym oddychać obiadu nie muszę gotować, bo jedziemy do mamusi

Ja mam pępek cały czas taki sam jak był przed ciążą



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas dziś również deszczowo Ale przynajmniej mogę oddychać. Jak dla mnie całe lato może padać :P My dziś też na obiadek do restauracji idziemy. Szalejemy, a co tam Już nie mogę się tych pyszności doczekać


My wczoraj jednak grilla nie zrobiliśmy, ale w domku ze znajomymi posiedzieliśmy. Całkiem przyjemny wieczór. I w końcu dziś w nocy trochę pospałam. Boże jakie cudowne uczucie trochę odespać
__________________
13.06.2015 - Żona

09.09.2015 - Mama

Edytowane przez Shanti9087
Czas edycji: 2016-07-03 o 10:31
Shanti9087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 10:32   #1986
Polta
Zadomowienie
 
Avatar Polta
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 529
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Moj pepek na razie bez zmian, nadal wklesly.

Shanti, tez zgadzam sie na taka pogode do wrzesnia

Nowe zastosowanie poduszki ciazowej:
Polta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 10:41   #1987
Beti2016
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 915
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez chrupa Pokaż wiadomość
To tylko im popłynęło po całym mieszkaniu, do sąsiadów z dołu woda pociekła sufitem i to już będą sobie musieli tamci sami ogarnąć. Ale jutro/pojutrze ma być decyzja administracji co dalej z tym fantem, bo problem jest w pionie kanalizacyjnym, a nie bezpośrednio u mojego brata.

U mojego brata też tak kiedyś wywaliło.
Okazało się że w rurze były pozapychane podpaski i inne ciekawe rzeczy. A że utknęło pod mieszkaniem brata to u niego wywaliło. Ale dwa dni po tym spółdzielnia wysłała do niego firmę która oczyściła je z zarazy i fetoru.

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Polta Pokaż wiadomość
Moj pepek na razie bez zmian, nadal wklesly.

Shanti, tez zgadzam sie na taka pogode do wrzesnia

Nowe zastosowanie poduszki ciazowej:


Super kociaki.

Mój pępek sterczy już od miesiąca.
Beti2016 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-03, 10:42   #1988
Beatkalopatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 89
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Polta Pokaż wiadomość
Moj pepek na razie bez zmian, nadal wklesly.

Shanti, tez zgadzam sie na taka pogode do wrzesnia

Nowe zastosowanie poduszki ciazowej:
Jejku jaki ten rudy piękny
Beatkalopatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 10:44   #1989
kasia_wroc
Zadomowienie
 
Avatar kasia_wroc
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 258
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Shanti9087 Pokaż wiadomość
Oglądałam. Obstawiałam Niemców. Ale śmieszne te karne były



A ja jeszcze pępek mam wklęsły, chociaż widzę, że już się zmienia, więc czuję, że niedługo go wywali.
Lekkiej i przyjemnej podróży




Oj biedna. U mnie po bio oilu zero efektów. Polecane było nierafinowane mało shea. Ja na razie nie kupiłam, bo u siebie w mieście nie mogę znaleźć, jak jutro nie znajdę to zamawiam przez neta. Ale kupiłam olejek ze słodkich migdałów, smaruję 3 razy dziennie i na prawdę rozstępy się zmieniają, są już ciut jaśniejsze.Na razie jestem zadowolona.


U nas dziś również deszczowo Ale przynajmniej mogę oddychać. Jak dla mnie całe lato może padaćMy dziś też na obiadek do restauracji idziemy. Szalejemy, a co tam Już nie mogę się tych pyszności doczekać


My wczoraj jednak grilla nie zrobiliśmy, ale w domku ze znajomymi posiedzieliśmy. Całkiem przyjemny wieczór. I w końcu dziś w nocy trochę pospałam. Boże jakie cudowne uczucie trochę odespać
Dziękuję za radę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
1.08.2015 Na zawsze razem
Czekamy na Piotrusia
kasia_wroc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 11:34   #1990
weselna01
Zadomowienie
 
Avatar weselna01
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 968
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Polta-koty super
__________________
Żaba!
Od 14.09.2016 z nami po 39 t.c.
weselna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 11:55   #1991
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Slodziaki
Już widzę jak moje koty będą się cieszyć jak pojawi się wózek i łóżeczko


Co do pępka, to mój na razie jest jeszcze głęboko
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-03, 12:05   #1992
majlenka_
Zakorzenienie
 
Avatar majlenka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 064
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

dziewczyny czy zaopatrywałyście się w ubranka o rozmiarze 50 ? w h&m są ładne i może bym się skusiła. Dodam, że mój dzidziol jest raczej drobny
majlenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 12:07   #1993
kasia_wroc
Zadomowienie
 
Avatar kasia_wroc
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 258
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez majlenka_ Pokaż wiadomość
dziewczyny czy zaopatrywałyście się w ubranka o rozmiarze 50 ? w h&m są ładne i może bym się skusiła. Dodam, że mój dzidziol jest raczej drobny
Ja nie kupuje na 50.
Ale to temu ze jest by duży synek. A my też duzi się urodzilismy. Na 56 tez mam malo ubranek. Jak coś to zawsze dokupie ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
1.08.2015 Na zawsze razem
Czekamy na Piotrusia
kasia_wroc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 12:11   #1994
Beatkalopatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 89
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

A ja od rana buszuję po internecie szukając informacji w sprawie urlopów macierzyńskich, zasiłków itd. I chyba ogarnęłam co i jak.
Troszkę się martwiłam bo w trakcie urlopu skończy mi się umowa o pracę ale na szczęście to nic strasznego bo wtedy wypłatę zasiłku przejmuje Zus. Już wiem, że po urodzeniu Franka wykorzystam od razu 52 tygodnie urlopów. Będę mogła spokojnie być cały rok w domku z maluszkiem i będę miała płacone 80% zasiłku. Po roku będę musiała zarejestrować się jako bezrobotna i szukać nowej pracy.
A jutro mam wizytę i dowiem się co z moją szyjką bo teraz byłam przez dwa tygodnie bez luteiny. Łykałam tylko magnez i witaminy.
Zaczęłam 32 tydzień. Jejku jak ten czas leci.
Beatkalopatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 12:33   #1995
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
Dzień dobry
W koncu nie ma upału Za to od od nocy non stop leje

Nie chciało mi sie wstawac, ale skończyły się zapasy obiadu i trzeba coś ugotować

Wieczorem idziemy do teatru! Ciekawe tylko w co się ubiore?



Ojej, kolejna w szpitalu A cały czas masz te skurcze, skoro już tydzień Cię trzymają?

Ja mam kilka rzeczy na 50 ze Smyka (ale według mnie one są wieksze, niż standardowe 50 - takie minimalnie mniejsze, niż 56).


Na co idziecie? Mogę Ci pożyczyć sukienkę, tylko nie wiem kiedy dotrę do domu

Ishtar - no nie, kolejna uziemiona w szpitalu oby Ci się te skurcze uspokoiły szybko...

Polta - koty przesłodkie moja się lubi sadowić na moim boku, teraz ma dużo miejsca z resztą - czy mi się wydaje czy wszystkie Warszawianki mają koty ;> ?
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 12:47   #1996
Shanti9087
Czerwcówka&Wrześniówka :)
 
Avatar Shanti9087
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Daleki wschód
Wiadomości: 284
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Ja nic nie kupuję na 50. Moje maleństwo to duży chłopak, więc wątpię, że się przyda. Na 56 też mam po kilka sztuk, zobaczymy jak wyjdzie w międzyczasie. Najwyżej będziemy dokupywać
__________________
13.06.2015 - Żona

09.09.2015 - Mama
Shanti9087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 13:07   #1997
milako
Rozeznanie
 
Avatar milako
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 995
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Hej. Nie pojechaliśmy nad morze. Rano znowu miałam mała rewolucje, wiec pojechałam juz do szpitala. Na zakaźnym pani doktor powiedziała, ze nie widzi nic niepokojącego i problemy mogą wiązać sie juz z końcówka ciąży. Mam być do końca juz na diecie. Czekam jeszcze na badania. Jeśli cos sie pogorszy, to wracam na zakaźny. Póki co siedzę z mężem w poczekalni i becze. Oficjalnie trafiam do grona smutasów.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 13:17   #1998
kasia_wroc
Zadomowienie
 
Avatar kasia_wroc
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 258
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez milako Pokaż wiadomość
Hej. Nie pojechaliśmy nad morze. Rano znowu miałam mała rewolucje, wiec pojechałam juz do szpitala. Na zakaźnym pani doktor powiedziała, ze nie widzi nic niepokojącego i problemy mogą wiązać sie juz z końcówka ciąży. Mam być do końca juz na diecie. Czekam jeszcze na badania. Jeśli cos sie pogorszy, to wracam na zakaźny. Póki co siedzę z mężem w poczekalni i becze. Oficjalnie trafiam do grona smutasów.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj
Biedna
Kochana może taki urok ciąży. Nie płacz proszę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
1.08.2015 Na zawsze razem
Czekamy na Piotrusia
kasia_wroc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 13:36   #1999
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Milako biedna nie smutaj się tak, jeszcze trochę i się wszystkie wypakujemy

Mój pępek zniknął z dwa miesiące temu teraz to mi wywala co innego z tyłu... musiałam przełamać ból i umieścić czopka Maść się okazała przeterminowana A zjadam dużo błonnika.. I bądź tu mądry, jak temu zaradzić. Płynów też dosyć wypijam dziennie
__________________

1.08.2015




Edytowane przez asiaczek87
Czas edycji: 2016-07-03 o 13:40
asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-03, 13:38   #2000
milako
Rozeznanie
 
Avatar milako
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 995
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Juz mi trochę przeszło dzięki Dziewuszki. Grunt, ze z Karolcia wszystko dobrze.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 13:49   #2001
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
Dzień dobry
W koncu nie ma upału Za to od od nocy non stop leje

Nie chciało mi sie wstawac, ale skończyły się zapasy obiadu i trzeba coś ugotować

Wieczorem idziemy do teatru! Ciekawe tylko w co się ubiore?



Ojej, kolejna w szpitalu A cały czas masz te skurcze, skoro już tydzień Cię trzymają?

Ja mam kilka rzeczy na 50 ze Smyka (ale według mnie one są wieksze, niż standardowe 50 - takie minimalnie mniejsze, niż 56).
Ja wyszłam po 3 dniach, więc tak źle nie było, na weekend już jestem w domu i mam nadzieję już nie wracać aż do porodu. Skurcze były tylko przez jeden wieczór, teraz się uspokoiło, ale biorę 6-8 tabletek asmag według zaleceń ginekolog ze szpitala.

Jakby która potrzebowała to ja ostatnio przebrnęłam przez sporo przepisów zasiłkowych i średnich, a jako analityk przygotowałam sobie kalkulator w excelu do przeliczania 80% zasiłku w excelu, mogę podesłać chętnym, albo jak będzie wiecej to umieszcze gdzieś na sieci.
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 14:27   #2002
Beatkalopatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 89
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez ishtar Pokaż wiadomość
Ja wyszłam po 3 dniach, więc tak źle nie było, na weekend już jestem w domu i mam nadzieję już nie wracać aż do porodu. Skurcze były tylko przez jeden wieczór, teraz się uspokoiło, ale biorę 6-8 tabletek asmag według zaleceń ginekolog ze szpitala.

Jakby która potrzebowała to ja ostatnio przebrnęłam przez sporo przepisów zasiłkowych i średnich, a jako analityk przygotowałam sobie kalkulator w excelu do przeliczania 80% zasiłku w excelu, mogę podesłać chętnym, albo jak będzie wiecej to umieszcze gdzieś na sieci.
Aj to ja bardzo proszę o przesłanie bo już mi się nie chciało wyliczać ile konkretnie mi wyjdzie pieniążków. A jak masz gotowe to by było super. Z góry dziękuję.
Beatkalopatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 14:30   #2003
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez ishtar Pokaż wiadomość
Ja wyszłam po 3 dniach, więc tak źle nie było, na weekend już jestem w domu i mam nadzieję już nie wracać aż do porodu. Skurcze były tylko przez jeden wieczór, teraz się uspokoiło, ale biorę 6-8 tabletek asmag według zaleceń ginekolog ze szpitala.

Jakby która potrzebowała to ja ostatnio przebrnęłam przez sporo przepisów zasiłkowych i średnich, a jako analityk przygotowałam sobie kalkulator w excelu do przeliczania 80% zasiłku w excelu, mogę podesłać chętnym, albo jak będzie wiecej to umieszcze gdzieś na sieci.


Też bardzo chetnie skorzystam
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 15:16   #2004
Nikaniki
Zadomowienie
 
Avatar Nikaniki
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 027
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Hejka od wczoraj jestem posiadaczka smartfona+ prezent od meza
i tak sie chcialam zapytac czy jak zainstaluje sobie instagram w tel to bede cos za to placic? bo wczoraj po pierwszym uruchomieniu tel zezarlo mi ponad 130 zl z konta dodam ze wifi mi juz dziala poprawnie
Nikaniki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 15:35   #2005
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez nelyen Pokaż wiadomość
Też bardzo chetnie skorzystam
Cytat:
Napisane przez Beatkalopatka Pokaż wiadomość
Aj to ja bardzo proszę o przesłanie bo już mi się nie chciało wyliczać ile konkretnie mi wyjdzie pieniążków. A jak masz gotowe to by było super. Z góry dziękuję.

Wrzuciłam na dropboxa, dołożyłam kilka przykładów, powinno Wam pomóc. Nie jestem superbiegła w tych sprawach, ale kalkulator powinien mniej więcej określić zasiłek zarówno dla 80%, jak i ewentualnie dla 60% (dla tych dziewczyn, które wybiorą wariant 100/60).

https://www.dropbox.com/s/k03iyml5nx...82ek.xlsx?dl=0

I w razie wątpliwości piszcie do mnie PW, postaram się pomóc na tyle ile mogę

Edytowane przez ishtar
Czas edycji: 2016-07-03 o 15:38
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 15:36   #2006
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez nelyen Pokaż wiadomość
Na co idziecie? Mogę Ci pożyczyć sukienkę, tylko nie wiem kiedy dotrę do domu

Ishtar - no nie, kolejna uziemiona w szpitalu oby Ci się te skurcze uspokoiły szybko...

Polta - koty przesłodkie moja się lubi sadowić na moim boku, teraz ma dużo miejsca z resztą - czy mi się wydaje czy wszystkie Warszawianki mają koty ;> ?
Na "Nosorozca" do Dramatycznego.
Dziękuję Już jakieś ciuchy ogarnęłam - teraz pozostaje pytanie czy wysiedze tyle bez sikania i czy moja kość ogonowa się nie zbuntuje

Cytat:
Napisane przez ishtar Pokaż wiadomość
Ja wyszłam po 3 dniach, więc tak źle nie było, na weekend już jestem w domu i mam nadzieję już nie wracać aż do porodu. Skurcze były tylko przez jeden wieczór, teraz się uspokoiło, ale biorę 6-8 tabletek asmag według zaleceń ginekolog ze szpitala.

Jakby która potrzebowała to ja ostatnio przebrnęłam przez sporo przepisów zasiłkowych i średnich, a jako analityk przygotowałam sobie kalkulator w excelu do przeliczania 80% zasiłku w excelu, mogę podesłać chętnym, albo jak będzie wiecej to umieszcze gdzieś na sieci.
A, to dobrze, że jesteś już w domu

Ja chętnie skorzystam z Twojego kalkulatora
Cytat:
Napisane przez Nikaniki Pokaż wiadomość
Hejka od wczoraj jestem posiadaczka smartfona+ prezent od meza
i tak sie chcialam zapytac czy jak zainstaluje sobie instagram w tel to bede cos za to placic? bo wczoraj po pierwszym uruchomieniu tel zezarlo mi ponad 130 zl z konta dodam ze wifi mi juz dziala poprawnie
Instagram jest bezpłatny. A masz pakiet danych komórkowych? Jeśli nie, to może miałaś włączony i podczas ściągania aplikacji dużo poszło, stąd taka suma?
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 15:44   #2007
Nikaniki
Zadomowienie
 
Avatar Nikaniki
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 027
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
Na "Nosorozca" do Dramatycznego.
Dziękuję Już jakieś ciuchy ogarnęłam - teraz pozostaje pytanie czy wysiedze tyle bez sikania i czy moja kość ogonowa się nie zbuntuje



A, to dobrze, że jesteś już w domu

Ja chętnie skorzystam z Twojego kalkulatora

Instagram jest bezpłatny. A masz pakiet danych komórkowych? Jeśli nie, to może miałaś włączony i podczas ściągania aplikacji dużo poszło, stąd taka suma?
Oki dzięki
Hmm no włożyłam wczoraj kartę do tel przy tym pierwszym włączeniu coś się tam instalowało i uruchamiało jak już tel działał poprawnie sprawdziłam stan konta najpierw 60 zł. po jakiejś minucie już było ledwo 30 zł. ( a miałam ponad 160 zł na koncie ) szybko wyciągnęłam kartę bo się wystraszyłam i się rozpłakałam , że mi tyle kasy zeżarło zawołałam tż zaczęliśmy wyłączać różne aplikacje czy tam co bez użycia karty potem włożyliśmy kartę i właśnie się wyświetlił komunikat na temat danych komórkowych i to wyłączyliśmy i na razie mi już nie zjada kasy
Nikaniki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 16:44   #2008
weselna01
Zadomowienie
 
Avatar weselna01
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 968
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez milako Pokaż wiadomość
Juz mi trochę przeszło dzięki Dziewuszki. Grunt, ze z Karolcia wszystko dobrze.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli zostaje Karolcia, sąsiadka nie zniechęciła?

Milako nie smutaj, będziemy tulić

Cytat:
Napisane przez Nikaniki Pokaż wiadomość
Hejka od wczoraj jestem posiadaczka smartfona+ prezent od meza
i tak sie chcialam zapytac czy jak zainstaluje sobie instagram w tel to bede cos za to placic? bo wczoraj po pierwszym uruchomieniu tel zezarlo mi ponad 130 zl z konta dodam ze wifi mi juz dziala poprawnie
A masz dostęp do panelu klienta przez internet, żeby sprawdzić co się zadziało? Czy to na kartę-na kartę bez takiej możliwości?

--

Dziewczyny, jak brzuch twardnieje, to zawsze to oznacza coś złego,czy niekoniecznie, bo już się pogubiłam...?
__________________
Żaba!
Od 14.09.2016 z nami po 39 t.c.
weselna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 16:50   #2009
milako
Rozeznanie
 
Avatar milako
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 995
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez weselna01 Pokaż wiadomość
Czyli zostaje Karolcia, sąsiadka nie zniechęciła?



Milako nie smutaj, będziemy tulić







A masz dostęp do panelu klienta przez internet, żeby sprawdzić co się zadziało? Czy to na kartę-na kartę bez takiej możliwości?



--



Dziewczyny, jak brzuch twardnieje, to zawsze to oznacza coś złego,czy niekoniecznie, bo już się pogubiłam...?

Zniechęciła na tydzień, tak jak przewidywalas )

Wydaje mi sie, ze niekoniecznie twardniecie brzucha oznacza, ze cos sie dzieje. Mój czasami wieczorami taki wlasnie jest, gdy w ciagu dnia jestem bardziej aktywna, ale u mnie nie ma problemów z szyjka, wiec nie jestem dobrym przykładem.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 16:59   #2010
Polta
Zadomowienie
 
Avatar Polta
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 529
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez weselna01 Pokaż wiadomość
Czyli zostaje Karolcia, sąsiadka nie zniechęciła?

Milako nie smutaj, będziemy tulić



A masz dostęp do panelu klienta przez internet, żeby sprawdzić co się zadziało? Czy to na kartę-na kartę bez takiej możliwości?

--

Dziewczyny, jak brzuch twardnieje, to zawsze to oznacza coś złego,czy niekoniecznie, bo już się pogubiłam...?
Z tego, co mowila mi gin twardnienie to skurcz macicy. Skurcze na naszym etapie sa normalne, o ile nie sa zbyt regularne, czeste i odpuszczaja po chwili. Nie powinny byc tez bolesne jeszcze. Przy czestym twardnieniu brzucha trzeba podjechac na IP, bo to moze bysz szyjka lub cos innego. Jak szybciej idziesz, czy masz jakis wiekszy wysilek jak na ciazowe standardy to tez moze twardniec.
Tyle sie dowiedzialam ostatnio.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Polta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-09 15:44:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:52.