Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-04, 23:54   #2281
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Fajne ceny kliknęłam tonik, kończę drugą dużą butlę i z czystym sumieniem mogę polecić

Wiem, że maseczka bomblująca ma sporo fanek i też ma niezłą cenę:
http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...rbata/P2471083

Ciekawe, czy wyślą w ogóle
Jak przeczytałam "maseczka bomblujaca" to musiałam kliknąć 😆😆 dorzucilam też tonik 400ml.

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
__________________
Jason Wu szuka domu
czarne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 05:11   #2282
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
No duża, bo mieszkam w stolicy, więcej szczegółów nie za bardzo chcę publicznie udzielać Jeszcze jakaś handlara przygrażyni i mi wykupi i sprzeda drożej



Planuję jesień 2017 spędzić już na nowym



Ja trzymam za waszą działkę. Nawet nie chcę myśleć jak pochłaniająca energię jest budowa własnego domu chyba bym oszalała



Nie zapeszając- tak na tym etapie nawet lepiej niż się nastawiałam

tym samym zaczynam projekt denko, żeby nie wozić tony kosmetiksów na nowe M sprzątam szafy, żeby nie wozić niepotrzebnych rzeczy. No i zbieram na wyposażenie i wykończenie te wszystkie blendery i inny superhiperpotrzebne pierdółki
Gdyby u nas były fajne i duże mieszkania, to pewnie też bym się zdecydowała W mojej miejscowości na sprzedaż jest jedno, maleńkie, 3 pokoje, z tego jeden otwarty, balkonik chyba 1x3 m
W miejscowości oddalonej o 11 km też stare budownictwo, żadnych inwestycji, a w Rzeszowie (prawie 40 km) to już by coś było. Ale jakbym miała codziennie dojeżdżać 40 km i to na 6 rano, to by mi się nie uśmiechało niestety.
Dlatego zostaje domek, jedną budowę przeżyłam (jako kilkuletnie, ale szkolne już, dziecko ), przeżyję i drugą

---------- Dopisano o 06:08 ---------- Poprzedni post napisano o 06:06 ----------

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Aaa, widzę, że same dobre wiadomości - z wyjątkiem rzodkiewki... Jak zobaczyłam, że to znowu TF, to mi ręce opadły. I rzeczywiście źle to wróży boxowi, a ja potem wyjeżdżam i coś czuję, że z moim pechem będzie ...upa, a nie box

Oktawia, to chyba nawet lepiej z tymi działkami, co? Większy wybór Mówiłaś, że u Was ciężko coś znaleźć, a proszę, jak się trafiło Na początku pewnie większy stres, bo trzeba skalkulować koszty, położenie, rozmiar, ale za to możecie znaleźć coś bardziej "pod siebie". Trzymam kciuki!!!

Oliwia, ale świetnie, że tak szybko i sprawnie Ci idzie załatwianie mieszkania Własne to jednak własne - komfort niezaprzeczalny. Trzymam kciuki, żeby dalej było tak dobrze. A taras marzenie Nie wiedziałam nawet, że w Warszawie takie duże sprzedają do normalnego metrażu, a nie apartamentu. Ciekawa jestem, jaka okolica, ale pewnie nie chcesz ujawniać Teraz te nowe powstają w fajnych lokalizacjach, takich zielonych
Ciężko z mieszkaniami, ale z działkami nie jest tak źle Musimy teraz obejrzeć i coś wybrać. No i kredycik załatwić

---------- Dopisano o 06:11 ---------- Poprzedni post napisano o 06:08 ----------

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
A co robisz z tą pokrzywą? Pijesz? Mnie, niestety, straaasznie wolno rosną włosy. Dlatego obcinam tylko końcówki od kilku lat. Gdyby rosły szybciej, to chętniej bym eksperymentowała
Ja nigdy nie miałam problemów ze wzrostem włosów, 1 cm miesięcznie to minimum. Teraz od farbowania minął miesiąc i 3 tygodnie, a mój odrost to jakieś 7 mm
Nie wiem co jest grane, ostatnio po dwóch miesiącach było tak samo, minimalny odrost. Jem żelazo, jem biotynę, smaruję lotionem wspomagającym wzrost i tym oczyszczającym
Przed weselem, po wizycie u trychologa włosy przestały wypadać, po weselu jakby zaczęły wypadać w podwójnej ilości (trycholog mi mówiła, że może tak być), ale nie umiem nad tym zapanować...
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 05:42   #2283
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Dziękuję za wsparcie przed dentystą czeka mnie też usuwanie zębów mądrości ale po Waszych opowieściach mi raźniej

Oliwia za mieszkanie Oktwia za działkę

Wrzucam czerwcowe dno spóźnione
Idę jutro wyrwać ostatnią osemke i z głowy!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 06:12   #2284
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Witam wszystkie kobietki z niecierpliwością wyczekujące miłego dnia , uciekam zarabiać na boxa
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 06:20   #2285
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

dzień dobry we wtorek

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
i to jest dobry pomysł


---------- Dopisano o 07:17 ---------- Poprzedni post napisano o 07:12 ----------

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Budowa trwa, moje mieszkanie już stoi, osiedle oddane za rok. Więc szybko zleci. Już mam mętlik w głowie co wybrać, chociaż wiem, że całe mieszkanie będzie w szarości, bieli i drewnie
to już bliżej jak dalej to teraz musisz przede wszystkim (tzn jak już domkniesz kredyty i inne formalności) znaleźć porządną ekipę wykończeniową ahhh pamiętam te niekończące się wizyty w marketach budowlanych jak urządzaliśmy nasze mieszkanie to castoramie juz nas wszyscy sprzedawcy znali bo ciągle tam siedzieliśmy

---------- Dopisano o 07:20 ---------- Poprzedni post napisano o 07:17 ----------

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
57 m plus taras 115m
ale super
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 06:20   #2286
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Idę jutro wyrwać ostatnią osemke i z głowy!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powodzenia daj znać jak poszło

Miłego dnia wszystkim życzę
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 06:20   #2287
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Miłego dnia
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-05, 06:23   #2288
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

[QUOTE=Oktawiaaa;62603126]

A sama jeszcze do końca nie kumam, TŻ na szybko mi coś powiedział, musimy się tam wybrać i pooglądać. Wiem, że nieuzbrojona jest tańsza o 15 tys od uzbrojonej.
[
/QUOTE]

jeżeli rzeczywiście jest uzbrojona (w sensie jest i gaz i woda i prąd i knaliza) to ja bym dopłaciła i wzięła ta uzbrojoną kolega już 5 miesiecy czeka na podłączenie prądu bo jest jakiś problem ze słupem który stoi na dzialce kogoś kto robi jakiś problem. Dom stoi prawie gotowy do wprowadzenia a prądu nie ma ;/

---------- Dopisano o 07:23 ---------- Poprzedni post napisano o 07:21 ----------

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
No duża, bo mieszkam w stolicy, więcej szczegółów nie za bardzo chcę publicznie udzielać Jeszcze jakaś handlara przygrażyni i mi wykupi i sprzeda drożej



Planuję jesień 2017 spędzić już na nowym



Ja trzymam za waszą działkę. Nawet nie chcę myśleć jak pochłaniająca energię jest budowa własnego domu chyba bym oszalała



Nie zapeszając- tak na tym etapie nawet lepiej niż się nastawiałam

tym samym zaczynam projekt denko, żeby nie wozić tony kosmetiksów na nowe M sprzątam szafy, żeby nie wozić niepotrzebnych rzeczy. No i zbieram na wyposażenie i wykończenie te wszystkie blendery i inny superhiperpotrzebne pierdółki
no to trzymam kciuki za powodzenie w oszczędzaniu, denkowaniu i całej reszcie
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 06:24   #2289
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Dzień dobry

Nadrobiłam co nieco z rana, ale zapamiętałam tylko zakupy Liv i kuleczki mnie na szczęście kulki nie kuszą chyba, że byłyby w takim pięknym opakowaniu, jak limitki świąteczne, o których ciągle zapominam

Nabyłam wczoraj drogą kupna turkusową Lunę pani uwzględniła mi też bon na 40zł, więc zapłaciłam 259zł
Niestety widać było dramatyczną przepaść pomiędzy obsługa w D. i S. pani w D. bez słowa zaczęła grzebać w szufladach, wrzuciła mi coś do torby i "do widzenia" dostałam próbkę w saszetce i tubkę 20ml kremu Biotherm Aquasource dla mężczyzn Tż się ucieszył
W S. panie zawsze mówią, co wrzucają, a tu.... szkoda słów jakby pani douglasówka była zła, że kupuję produkt przeceniony i jeszcze mam bon ale najważniejszy jest łup nie obejrzałam porządnie tej szczoty, może w weekend ją rozdziewiczę

Miłego dnia

---------- Dopisano o 07:24 ---------- Poprzedni post napisano o 07:23 ----------

Oby dziś nie rzucili zieleniną, bo nie będę miała dostępu do kompa przez jakiś czas
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 06:25   #2290
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Dziękuję za wsparcie przed dentystą czeka mnie też usuwanie zębów mądrości ale po Waszych opowieściach mi raźniej

Oliwia za mieszkanie Oktwia za działkę

Wrzucam czerwcowe dno spóźnione
denko cudo!
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 06:25   #2291
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Miłego dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-05, 06:28   #2292
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Nadrobiłam co nieco z rana, ale zapamiętałam tylko zakupy Liv i kuleczki mnie na szczęście kulki nie kuszą chyba, że byłyby w takim pięknym opakowaniu, jak limitki świąteczne, o których ciągle zapominam

Nabyłam wczoraj drogą kupna turkusową Lunę pani uwzględniła mi też bon na 40zł, więc zapłaciłam 259zł
Niestety widać było dramatyczną przepaść pomiędzy obsługa w D. i S. pani w D. bez słowa zaczęła grzebać w szufladach, wrzuciła mi coś do torby i "do widzenia" dostałam próbkę w saszetce i tubkę 20ml kremu Biotherm Aquasource dla mężczyzn Tż się ucieszył
W S. panie zawsze mówią, co wrzucają, a tu.... szkoda słów jakby pani douglasówka była zła, że kupuję produkt przeceniony i jeszcze mam bon ale najważniejszy jest łup nie obejrzałam porządnie tej szczoty, może w weekend ją rozdziewiczę

Miłego dnia

---------- Dopisano o 07:24 ---------- Poprzedni post napisano o 07:23 ----------

Oby dziś nie rzucili zieleniną, bo nie będę miała dostępu do kompa przez jakiś czas
za zakup!!! a co do obsługi w D to najwyraźniej dawno ich nie odwiedził żaden tajemniczy klient (w S mają ciągle takie kontrole to się bardziej pilnują
nie będzie dzisiaj zieleniny, przeczucie mam
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 06:37   #2293
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
za zakup!!! a co do obsługi w D to najwyraźniej dawno ich nie odwiedził żaden tajemniczy klient (w S mają ciągle takie kontrole to się bardziej pilnują
nie będzie dzisiaj zieleniny, przeczucie mam


To super mam nadzieję, że brokułami sypną w przyszłym tygodniu, jak będę miała nowy okres rozliczeniowy na kk

---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:35 ----------

Chyba wycofują te mini Luny z D. zapisałam się na powiadomienie, jak będą dostępne online i dziś rano dostałam maila, że są niedostępne i wycofane ciekawe dlaczego
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 06:38   #2294
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Witam.

W wyprzedaży w Sephorze ilość produktów się skurczyła, ale ponownie dostępne są np. niektóre produkty Eisenberga (maska oczyszczająca).

Miłego dnia
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 06:40   #2295
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość


To super mam nadzieję, że brokułami sypną w przyszłym tygodniu, jak będę miała nowy okres rozliczeniowy na kk

---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:35 ----------

Chyba wycofują te mini Luny z D. zapisałam się na powiadomienie, jak będą dostępne online i dziś rano dostałam maila, że są niedostępne i wycofane ciekawe dlaczego
ciekawe czemu wycofane :conf used:
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 06:41   #2296
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Dziękuję za wsparcie przed dentystą czeka mnie też usuwanie zębów mądrości ale po Waszych opowieściach mi raźniej

Oliwia za mieszkanie Oktwia za działkę

Wrzucam czerwcowe dno spóźnione
wow jakie denko wielkie
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 06:41   #2297
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

[QUOTE=amyz;62612916]
Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość

A sama jeszcze do końca nie kumam, TŻ na szybko mi coś powiedział, musimy się tam wybrać i pooglądać. Wiem, że nieuzbrojona jest tańsza o 15 tys od uzbrojonej.
[
/QUOTE]

jeżeli rzeczywiście jest uzbrojona (w sensie jest i gaz i woda i prąd i knaliza) to ja bym dopłaciła i wzięła ta uzbrojoną kolega już 5 miesiecy czeka na podłączenie prądu bo jest jakiś problem ze słupem który stoi na dzialce kogoś kto robi jakiś problem. Dom stoi prawie gotowy do wprowadzenia a prądu nie ma ;/

---------- Dopisano o 07:23 ---------- Poprzedni post napisano o 07:21 ----------



no to trzymam kciuki za powodzenie w oszczędzaniu, denkowaniu i całej reszcie
Ło ludzie, to ja bym nie chciała tyle czekać
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 06:43   #2298
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Witam.

W wyprzedaży w Sephorze ilość produktów się skurczyła, ale ponownie dostępne są np. niektóre produkty Eisenberga (maska oczyszczająca).

Miłego dnia
szkoda że nie ma brokuła
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 06:44   #2299
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
Dobrze ze nie lubię tej marki

Wklejam wyprzedażowe lupy


---------- Dopisano o 07:44 ---------- Poprzedni post napisano o 07:43 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
szkoda że nie ma brokuła
nioooo
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-05, 06:46   #2300
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

[QUOTE=Oktawiaaa;62613361]
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość

Ło ludzie, to ja bym nie chciała tyle czekać
nie no zwykle to idzie szybko tylko on akurat nie dopatrzył ze ten słup stoi na jakiejś działce jakiegoś dziwnego gościa i jest problem więc przy kupowaniu działki sprawdźcie wszystko dokładnie - jak wygląda sprawa z dojazdem, z podłączeniem mediów itp ale na pewno będzie ok
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 06:47   #2301
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Z grubsza nadrobiłam
Martusia gratuluję luny próbka kremu dla tż fajna reszty nie komentuję
dzisiaj czekam na przesyłkę z S , ciekawe kiedy przyjdzie zalando z kiecą
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 06:50   #2302
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Witam.

W wyprzedaży w Sephorze ilość produktów się skurczyła, ale ponownie dostępne są np. niektóre produkty Eisenberga (maska oczyszczająca).

Miłego dnia
Maska jest fajna, tylko śmierdzi

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Z grubsza nadrobiłam
Martusia gratuluję luny próbka kremu dla tż fajna reszty nie komentuję
dzisiaj czekam na przesyłkę z S , ciekawe kiedy przyjdzie zalando z kiecą


Ja też dziś dostane syforę



Malinum, super dno
Ewelinka zazdroszczę Eisenbergów moje serum Pure White już na wykończeniu a tak je polubiłam
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 06:51   #2303
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Maska jest fajna, tylko śmierdzi





Ja też dziś dostane syforę



Malinum, super dno
Ewelinka zazdroszczę Eisenbergów moje serum Pure White już na wykończeniu a tak je polubiłam
bo to męska jest to musi śmierdzieć

musisz zakupić w takim razie nowe serum
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 06:53   #2304
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
bo to męska jest to musi śmierdzieć

musisz zakupić w takim razie nowe serum
ale aż tak...

Konieszna czekam tylko na dodatek do zamówienia
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 06:55   #2305
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Maska jest fajna, tylko śmierdzi
A po zabiegu z maseczką tą męską, skóra nie jest ściągnięta i wysuszona? Zastanawiam się czy klikać skoro jest dostępna

Szkoda, że nie ma już peelingu z wyprz.
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 06:55   #2306
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Na opakowaniu Luny jest napisane: made in China wiem, że to głupie, ale myślałam, że takie drogie rzeczy są produkowane w Europie poczułam mały niesmak, jak to przeczytałam w domu tym bardziej, że Tż nie mógł pojąć, jak takie badziewko może kosztować tyle kasy faceci....
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 06:56   #2307
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Dziewczynki, Luny są wycofywane bo wchodzi Luna 2 i mini i duża.
Dzień dobry
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 06:56   #2308
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
A po zabiegu z maseczką tą męską, skóra nie jest ściągnięta i wysuszona? Zastanawiam się czy klikać skoro jest dostępna

Szkoda, że nie ma już peelingu z wyprz.
Ja nie czułam ani ściągnięcia, ani wysuszenia tylko takie porządne oczyszczenie bierz, bo naprawdę warto wystarczy malutka ilość na całą buzię, tylko ten zapach jest okropny
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 06:57   #2309
xdorkax
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 965
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Witam
W nocy udało mi się kliknąć mini lunę. Jedyna fioletową
Chyba opłacę.
xdorkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 06:57   #2310
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

smsik od S już był, moje zamówienie jedzie
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-09 18:13:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:23.