Studniówka 2008 część II - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-14, 19:34   #3061
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Studniówka 2008 część II

Ruvia wydaje mi sie ze powinno pasowac jak nabardziej
ja na swojej mialam tez czarna sukienke i dodatki czarne (tylko bizuteria byla srebrna, ale bardzo delikatna) i wlasnie mialam taki srebrno czarny makijaz i ladnie wyglądalo
__________________
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 19:36   #3062
nikusia3006
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 51
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez Ruvia Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie. Mam czarna kiecke, gdzies tam wczesniej zamieszczalam jej zdjecie, ale teraz to niewazne. chcialam sie tylko zapytac czy do czarnej sukienki, czarnych butow moge pomalowac sobie oczy na srebrno-czarno, zeby tak rozjasnic to wszystko, czy w ogole nie bedzie to pasowalo, bo dodatki tez mam czarne... Wiec jak? Czekam na Wasze pomocne rady
ja tez mam czarna sukienke i czarne buty....szal czarny z niteczka srebrna i wogle wszytsko na czarno srebrno....ale zeby nie bylo za ciemno malusie sie na fiolteowo-srebrno bardzo ladnie wyglada takie zestawienie kolorowpolecam cienie z Evenline-takie wlasnie sobie kupilam
nikusia3006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 19:42   #3063
Alvi
Raczkowanie
 
Avatar Alvi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 99
GG do Alvi
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cześć Dziewczynki,
mam do Was takie oto pytanie: co sądzicie o czarnym garniturze, czarnej <lub jakiejś ciemnej> koszuli i kremowym krawacie dla mojego TŻa na studniówke? Mam kremową sukienke a jakoś biała koszula i jasny krawat mi sie nie widzą... hmm?
__________________
"Miłość jest dziką siłą. Kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć, miesza nam w głowach."



28.07.2012
Alvi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 19:42   #3064
Ruvia
Raczkowanie
 
Avatar Ruvia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 77
Dot.: Studniówka 2008 część II

Aha no to super Czyli wlasciwie wszystko mam juz gotowe... Troche z partnerem jest namieszane, ale jakos to bedzie
Dzieki dziewczynki jeszcze raz
__________________
_________________________ _________________________ __________
_________________________ _________________________ ______
_________________________ _________________________ __


studiujemy? taaak!
Ruvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 19:45   #3065
nikusia3006
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 51
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez Alvi Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki,
mam do Was takie oto pytanie: co sądzicie o czarnym garniturze, czarnej <lub jakiejś ciemnej> koszuli i kremowym krawacie dla mojego TŻa na studniówke? Mam kremową sukienke a jakoś biała koszula i jasny krawat mi sie nie widzą... hmm?
ja ide ubrana na czarno i tak samo ubieram swojego partnera czarny garnitur (w jakies paseczki), czarna koszula i do tego srebrny krawat swietnie to wyglada polecam a znajac zycie bizuterie bedziesz miala raczej srebrna wiec i wam by pasowla srebrny
nikusia3006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 19:47   #3066
kasia_lempicka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5
GG do kasia_lempicka
Dot.: Studniówka 2008 część II

do wątku z samoopalaczem - ja polecam chusteczki VICHY. Możan je dostać w aptece na sztuki. Są drogie - jedna 4,75 zl ale dają bardzooo naturalny efekt brązu. Idealne do twarzy, ale do ciał też.
kasia_lempicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 19:48   #3067
Insomnia89
Zakorzenienie
 
Avatar Insomnia89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 548
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez siokoladka Pokaż wiadomość
Z Sopotem trzeba baaaaardzo uważać tutaj sprawdza sie zasada im mniej tym lepiej
Nie używałam szczerze mówiąc, pisze to co słyszałam

Alvi i nikusia3006 ja byłam ubrana na czarno, miałam srebrne dodatki a mój TŻ założył koszulę kremową i krawat w paski Szczerze mówiąc oboje zapomnielismy o "dobramiu się" pod tym względem, ale nie zwrociłam na to uwagi Moja kolezanka miała fioletowa sukienkę i czarne dodatki a jej chłopak czarna koszulę i fioletowe dodadtki i wyglądało to swietnie a ja no cóż, zagapiłam się w tej kwestii
__________________
"Możesz mnie nienawidzić, byle byś mnie kochał"
Cyceron

Edytowane przez Insomnia89
Czas edycji: 2008-01-14 o 19:54 Powód: dopisek
Insomnia89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-14, 19:51   #3068
qwerty1290
Raczkowanie
 
Avatar qwerty1290
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 232
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez nikusia3006 Pokaż wiadomość
ja ide ubrana na czarno i tak samo ubieram swojego partnera czarny garnitur (w jakies paseczki), czarna koszula i do tego srebrny krawat swietnie to wyglada polecam a znajac zycie bizuterie bedziesz miala raczej srebrna wiec i wam by pasowla srebrny
nie przejmujcie sie doborem stroju dla waszych partnerow bo to nie ma znaczenia i nikt na to nie zwraca uwagi najwazniejszy jest to jaki kto jest. ja mialam farta ze poszlam z facetem ktorego nie znalam i ktory okazal sie najprzystojniejszym faceyem jakiego znam, to on rozkrecal zabawe i dzieki niemu ta studniowka bedzie niezapomniana
qwerty1290 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 19:55   #3069
Ruvia
Raczkowanie
 
Avatar Ruvia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 77
Dot.: Studniówka 2008 część II

Kurde ale Wam zazdroszcze partnerów... Ja niedawno rozstalam sie z chlopakiem i ide sama, tzn no niby z kolego ze szkoly umowilismy sie ze bedziemy bawic sie razem, ale jakos im blizej studniowki tym wiecej obaw ze jednak to bezsensu...
az mi sie isc odechciewa
__________________
_________________________ _________________________ __________
_________________________ _________________________ ______
_________________________ _________________________ __


studiujemy? taaak!
Ruvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 19:56   #3070
nikusia3006
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 51
Dot.: Studniówka 2008 część II

niom nie ma co ja tez nie chwalac sie mam najprzystojniejszego partnera z wszytskich kolezanek jest nie dosc ze przystojny to jeszcze zabawny i wiem...ze z nim zabawa bedzie przednia z ta roznica ze ja go znam bo od ponad roku jestesmy para i bardzo dobrze nam
nikusia3006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 19:57   #3071
xjustynka89x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Dot.: Studniówka 2008 część II

mam z partnerem wielki dylemat. bo mam czerwona sukienke i srebrne dodatki i nie wiemy jaka koszule i krawat kupic. czerwona chyba bedzie za czerwono, czarna chyba za smutna. biała? a moze lekki roz i czerwony krawat?? doradzcie
xjustynka89x jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-14, 19:58   #3072
nikusia3006
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 51
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez Ruvia Pokaż wiadomość
Kurde ale Wam zazdroszcze partnerów... Ja niedawno rozstalam sie z chlopakiem i ide sama, tzn no niby z kolego ze szkoly umowilismy sie ze bedziemy bawic sie razem, ale jakos im blizej studniowki tym wiecej obaw ze jednak to bezsensu...
az mi sie isc odechciewa

nie masz co sie przejmowac...wiem z wlansiego doswiadczenia> kazda poprzednia impreze spedzalam jako singiel bo nie mialam stalego chloapak a z innymi tak chodzic nie chcialam bo nie chcialam zeby pozniej jakies nadzieje byly itd. Polowinki spedzilam sama i wspominam zabawe wspaniale..nie ejstes ograniczona, bawisz sie z kim chceszttd (bo wiadomo idac z partnerem trzeba sie jako-tako jego tzrymac)
nikusia3006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 19:58   #3073
Insomnia89
Zakorzenienie
 
Avatar Insomnia89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 548
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez qwerty1290 Pokaż wiadomość
nie przejmujcie sie doborem stroju dla waszych partnerow bo to nie ma znaczenia i nikt na to nie zwraca uwagi najwazniejszy jest to jaki kto jest. ja mialam farta ze poszlam z facetem ktorego nie znalam i ktory okazal sie najprzystojniejszym faceyem jakiego znam, to on rozkrecal zabawe i dzieki niemu ta studniowka bedzie niezapomniana
Święte słowa! Ja też spędziłam tą noc w towarzystwie osoby, którą bardzo kocham i była oną jedną z najpiękniejszych momentów w moim życiu. Liczyło się to, ze ejstem z własnie z Nim, nikim innym. I dla mnie też był najpiękniejszy ze wszystkich obecnych
__________________
"Możesz mnie nienawidzić, byle byś mnie kochał"
Cyceron
Insomnia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 19:59   #3074
nikusia3006
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 51
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez xjustynka89x Pokaż wiadomość
mam z partnerem wielki dylemat. bo mam czerwona sukienke i srebrne dodatki i nie wiemy jaka koszule i krawat kupic. czerwona chyba bedzie za czerwono, czarna chyba za smutna. biała? a moze lekki roz i czerwony krawat?? doradzcie
radze czarna koszule z czerwowanym krawatem(moze byc czerwono-srebrny, lub z domieszka borodo
nikusia3006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 20:03   #3075
Insomnia89
Zakorzenienie
 
Avatar Insomnia89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 548
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez xjustynka89x Pokaż wiadomość
mam z partnerem wielki dylemat. bo mam czerwona sukienke i srebrne dodatki i nie wiemy jaka koszule i krawat kupic. czerwona chyba bedzie za czerwono, czarna chyba za smutna. biała? a moze lekki roz i czerwony krawat?? doradzcie
Moim zdaniem, biała koszula w jakieś delikatne różowe/srebrne paski (?) i czerwony krawat Spojrz na fotkę, która zamiesciłam na 98 stronie, tą na której trzymam kumpla za krawat. Jak dla mnie, cudownie dobrana koszula i krawat
__________________
"Możesz mnie nienawidzić, byle byś mnie kochał"
Cyceron
Insomnia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 20:03   #3076
Ruvia
Raczkowanie
 
Avatar Ruvia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 77
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez nikusia3006 Pokaż wiadomość
nie masz co sie przejmowac...wiem z wlansiego doswiadczenia> kazda poprzednia impreze spedzalam jako singiel bo nie mialam stalego chloapak a z innymi tak chodzic nie chcialam bo nie chcialam zeby pozniej jakies nadzieje byly itd. Polowinki spedzilam sama i wspominam zabawe wspaniale..nie ejstes ograniczona, bawisz sie z kim chceszttd (bo wiadomo idac z partnerem trzeba sie jako-tako jego tzrymac)
No może masz racje, ale z drugiej strony jak beda robione zdjecia par itd... bede sie czula tak dziwnie... Kurcze no... Ale musze sie nastawic na pozytywne myslenie, bo ostatnio jakos humor mi nie dopisuje...
__________________
_________________________ _________________________ __________
_________________________ _________________________ ______
_________________________ _________________________ __


studiujemy? taaak!
Ruvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 20:09   #3077
nikusia3006
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 51
Dot.: Studniówka 2008 część II

dziewczyny a jakies foto z uczesaniami macie??
nikusia3006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 20:11   #3078
Insomnia89
Zakorzenienie
 
Avatar Insomnia89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 548
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez nikusia3006 Pokaż wiadomość
dziewczyny a jakies foto z uczesaniami macie??
Przejrzyj watek, na pewno coś znajdziesz
__________________
"Możesz mnie nienawidzić, byle byś mnie kochał"
Cyceron
Insomnia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 20:11   #3079
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez Ruvia Pokaż wiadomość
No może masz racje, ale z drugiej strony jak beda robione zdjecia par itd... bede sie czula tak dziwnie... Kurcze no... Ale musze sie nastawic na pozytywne myslenie, bo ostatnio jakos humor mi nie dopisuje...
Ruvia może już stara jestem ale myślę że studniówka to nie tylko zdjęcia par
życzę Ci udanej zabawy żebyś pięknie wyglądała i cudownie się bawiła
studniówki nie są zarezerwowane dla par
__________________

Nadin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-14, 20:15   #3080
nikusia3006
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 51
Dot.: Studniówka 2008 część II

o wlansie a jak ta dziewczyny mialyscie Dj'a czy orkiestre?? bo my mamy prkiestre hehe i mysle ze zabawa bedzie przednia w zeszlym roku bawialm sie na studniowce jako osoba towarzyszaca i byl D'j i nie powiem tez sie swietnie bawilam ale wydaje mi sie ze z orkiestra bedzie "szalenie"
nikusia3006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 20:19   #3081
qwerty1290
Raczkowanie
 
Avatar qwerty1290
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 232
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez nikusia3006 Pokaż wiadomość
o wlansie a jak ta dziewczyny mialyscie Dj'a czy orkiestre?? bo my mamy prkiestre hehe i mysle ze zabawa bedzie przednia w zeszlym roku bawialm sie na studniowce jako osoba towarzyszaca i byl D'j i nie powiem tez sie swietnie bawilam ale wydaje mi sie ze z orkiestra bedzie "szalenie"
ja mialam orkiestre, w ostatniej chwili zrezygnowalismy z dj. grali fajne kwalki. moj partner ktory precuje jako kelner stwierdzil ze to najlepsza orkiesrta jaka widzial w sumie to z nimi pil wiec moze dlatego tak powiedzial
qwerty1290 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 20:20   #3082
Insomnia89
Zakorzenienie
 
Avatar Insomnia89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 548
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez nikusia3006 Pokaż wiadomość
o wlansie a jak ta dziewczyny mialyscie Dj'a czy orkiestre?? bo my mamy prkiestre hehe i mysle ze zabawa bedzie przednia w zeszlym roku bawialm sie na studniowce jako osoba towarzyszaca i byl D'j i nie powiem tez sie swietnie bawilam ale wydaje mi sie ze z orkiestra bedzie "szalenie"
Mieliśmy DJ'a i nie znam osoby, której by się nie podobało. Zastanawialiśmy się nad zespołem, ale doszlismy do wniosku, że DJ lepiej da sobie rade, zaserwuje spora porcję najnowszych hitów, i co najważniejsze - obędzię się bez fałszowania Poradził sobie doskonale
__________________
"Możesz mnie nienawidzić, byle byś mnie kochał"
Cyceron
Insomnia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 20:54   #3083
Karolcia2401
Zakorzenienie
 
Avatar Karolcia2401
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: dziwny świat
Wiadomości: 4 047
GG do Karolcia2401
Dot.: Studniówka 2008 część II

xjustynka89x, mój Tż miał czerwoną koszulę, ja czerwoną sukienkę i ładnie to do siebie pasowało
Karolcia2401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 20:57   #3084
kittyyy1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 059
Dot.: Studniówka 2008 część II

oj, ja uzywalam sopotu, troszke za pomarańczowy był postawiłam jednak na solarium. Chodzę na nowe lampy, więc powinnam troszkę się opalić w piątek połowinki to się trochę wprawię przed studniówką Już 3 rok się uczymy poloneza, a oni nam 2 tygodnie przed studniówką zmieniają układ.. paranoja
kittyyy1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 21:00   #3085
Insomnia89
Zakorzenienie
 
Avatar Insomnia89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 548
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez kittyyy1 Pokaż wiadomość
oj, ja uzywalam sopotu, troszke za pomarańczowy był postawiłam jednak na solarium. Chodzę na nowe lampy, więc powinnam troszkę się opalić w piątek połowinki to się trochę wprawię przed studniówką Już 3 rok się uczymy poloneza, a oni nam 2 tygodnie przed studniówką zmieniają układ.. paranoja
Pierwszy raz słyszę, by ktoś się uczył trzy lata poloneza
__________________
"Możesz mnie nienawidzić, byle byś mnie kochał"
Cyceron
Insomnia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 21:03   #3086
kittyyy1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 059
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez Insomnia89 Pokaż wiadomość
Pierwszy raz słyszę, by ktoś się uczył trzy lata poloneza
hah no tak na wf w grudniu i styczniu wiem wiem dziwne, ale taka szkoła
kittyyy1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 21:16   #3087
Sarejszyn
Przyczajenie
 
Avatar Sarejszyn
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 8
Dot.: Studniówka 2008 część II

Pare godzin mnie nie ma i tyle do czytania nie szalejcie tak a więc do tych które chca sie szybko opalić polecam chusteczki opalające dzisiaj kupiłam w rosmanie 2 sztuki za 2,50 ł uzyłam jedna narazie i jzu widze efekt nie ma zadnych zaciekow itp jest lekko brązowo złoty odcien
Jutro ide na studniówke jak już psiłąm jako osoba towarzysząca z mężem xD ha i boje sie tylko że na polonezie sie potkne czy cuś ha idziemy w 1 parze czego bardzooo nie chciałam ale cóz na dodatek musze zabrac swoją kamere bo oni nie załatwili :| no ale ja hcce miec pamiątke więc sie poświęce a jakis nauczyciel niech to kręci
juz sie nie umiem doczekać
__________________
Żyj tak by nie żaŁować jutra :roll eyes:
Sarejszyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 21:17   #3088
elmira
Raczkowanie
 
Avatar elmira
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 85
Dot.: Studniówka 2008 część II

Poloneza zaczęliśmy w tamtym tygodniu *_* Mieliśmy... 2 próby? Jutro kolejna, potem w piątek i ostatnia w sobote przed tuż studniówką TO jest paranoja ;P A układ muszę przyznać pogmatwany, poplątany i w ogóle :P
No, a co sądzicie o tych bucikach?

http://img136.imageshack.us/img136/5...c028351hj2.jpg
__________________
"Kobiety zawsze postawią na swoim, bo mają piersi. Nieważne duże czy małe, sam fakt ich posiadania oznacza, że stoicie na wygranych pozycjach" - Jonathan Carroll

elmira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 21:25   #3089
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Studniówka 2008 część II

elmira -pierwsze wrazenie,fajne buty
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 21:29   #3090
monisia_89
Raczkowanie
 
Avatar monisia_89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Mysłowice City
Wiadomości: 362
GG do monisia_89 Send a message via Skype™ to monisia_89
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez ania384-89 Pokaż wiadomość
Hej!

Czy tylko ja bede miała taki problem że bede wyższa od partnera??

Bo po założeniu szpilek okazało sie że właśnie tak bedzie. Moglam kupić płaskie buty ale takie kompletnie mi sie nie podobały... I teraz sie martwie jak to bedzie wyglądać i jak bedziemy sie czuć z różnicą wzrostu..
stara ty się nic nie przejmuj naprawde ja też bede wyzsza mimo ze moje buty beda mialy max 2.5 cm takie kaczuszki albo jak znajde to płaskie baletki ale to malo da
nie przejmuje się tym że jestem wyzsza może jak wcześnie jedna wizazanka powiedziała że na poczatku jest jakis dyskonfort ale potem macie to oboje gdzieś co inni myslą
z reszta co tom cruz ma wyższą kobietę i co ktoś coś mówi ??
monisia_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:35.