Mamy ostatniego kwartału 2015 cz.I - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-14, 06:54   #211
diablica80
Zakorzenienie
 
Avatar diablica80
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 664
Dot.: Mamy ostatniego kwartału 2015 cz.I

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość

U nas kiepska noc, walczyłam z małą godzinę po pobudce, niby zasypiała, ale jak chciałam ją odłozyć do łóżeczka to oczy jak 5 zł.... W końcu się poddałam i spałam z nią w naszym łóżku a mąż poszedł spać do salonu. Potem jeszcze przed i po 6 poplakiwala przez sen, nie wiem co jest grane, może te zęby...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podobna noc do naszej... pełna kapitulacja .. Młody u nas w łóżku

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
__________________
Grześ 5.10.2015
Igor 31.07.2017
Maja [*] 18tc 10.02.2014
diablica80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 06:58   #212
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Mamy ostatniego kwartału 2015 cz.I

Cytat:
Napisane przez mervie Pokaż wiadomość
Wiecie co, ja się tak zarzekałam że nie chcę więcej dzieci a teraz coraz częściej myślę o kolejnym... aż się boję. Tżtowi nawet nie mówię bo ten zaraz w to pójdzie 😱
Chociaż dalej jestem przekonana że nie poradziłabym sobie. Może mi przejdzie 😉
Ja już tęsknię i za ciążą i za bezzębnym uśmiechem i za tym przytulaniem małej kruszynki... ale wiem, że ani psychicznie ani fizycznie bym nie dała rady, więc na tęsknocie poprzestanę
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 06:59   #213
szwedka007
Wtajemniczenie
 
Avatar szwedka007
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 386
Dot.: Mamy ostatniego kwartału 2015 cz.I

Ale macie tempo ) nie nadążam w czytaniu

A u nas tylko z zaśnięciem bym problem bo nie mogla sie ulozyc. Chyba jej za gorąco bylo. Otworzylam balkon i od razu bylo lepiej. (na noc zamknelam).
A spala jak nigdy... do 6.20 , juz nie wiedzialam co ze sobą mam zrobic, bo.z reguly pobodki sa ok.5-5.30
szwedka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 07:03   #214
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Mamy ostatniego kwartału 2015 cz.I

Grzesio wlasnie podlaczyl sie do ładowania - ssie końcówkę ladowarki
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 07:04   #215
szwedka007
Wtajemniczenie
 
Avatar szwedka007
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 386
Dot.: Mamy ostatniego kwartału 2015 cz.I

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ja już tęsknię i za ciążą i za bezzębnym uśmiechem i za tym przytulaniem małej kruszynki... ale wiem, że ani psychicznie ani fizycznie bym nie dała rady, więc na tęsknocie poprzestanę
Ja bym chciala rodzenstwo dla malej, bo sama jestem jedynaczka. Moj wiek mowi mi o tym, ze nie powinnam dlugo czekac:/ ale chcialabym zeby chociaz poszla do przedszkola... niestety tez wiem.ze nie 0mozna sobie tego tak dokladnie zaplanowac,.wiec moze zaczniemy starania wczesniej

A wiecie, ze moja mała ma teraz fazę przytulania to takie slodkie glowe tak opiera o mnie i sie mizia)))
szwedka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 07:05   #216
diablica80
Zakorzenienie
 
Avatar diablica80
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 664
Dot.: Mamy ostatniego kwartału 2015 cz.I

Hehe będzie miał więcej energii... mój lubi przedłużacze

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:04 ----------

Cytat:
Napisane przez szwedka007 Pokaż wiadomość

A wiecie, ze moja mała ma teraz fazę przytulania to takie slodkie glowe tak opiera o mnie i sie mizia)))
Zazdrość mnie ogarnia!
Mój nie chce

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
__________________
Grześ 5.10.2015
Igor 31.07.2017
Maja [*] 18tc 10.02.2014
diablica80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 07:09   #217
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Mamy ostatniego kwartału 2015 cz.I

Cytat:
Napisane przez szwedka007 Pokaż wiadomość
Ja bym chciala rodzenstwo dla malej, bo sama jestem jedynaczka.
Też jestem, ale wolę mieć jedno, ale ze szczęśliwą matką w pakiecie
Cytat:
Napisane przez szwedka007 Pokaż wiadomość
A wiecie, ze moja mała ma teraz fazę przytulania to takie slodkie glowe tak opiera o mnie i sie mizia)))
Ajjjjjjjjj
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-14, 07:10   #218
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Mamy ostatniego kwartału 2015 cz.I

Cytat:
Napisane przez szwedka007 Pokaż wiadomość
Ja bym chciala rodzenstwo dla malej, bo sama jestem jedynaczka. Moj wiek mowi mi o tym, ze nie powinnam dlugo czekac:/ ale chcialabym zeby chociaz poszla do przedszkola... niestety tez wiem.ze nie 0mozna sobie tego tak dokladnie zaplanowac,.wiec moze zaczniemy starania wczesniej

A wiecie, ze moja mała ma teraz fazę przytulania to takie slodkie glowe tak opiera o mnie i sie mizia)))
Moj to lapie za klaki po bokach i tez sie przytula, bolesne to przytulanie albo za szyje szczypie, az mam ala-malinki od tych malych paluszkow. Najlepiej jak tlucze nas z plaskacza po ryju milosc na calego
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 07:39   #219
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Mamy ostatniego kwartału 2015 cz.I

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
Grzesio wlasnie podlaczyl sie do ładowania - ssie końcówkę ladowarki


Moja za to lubi piloty, telefony, a najbardziej to laptopa Wczoraj siedziałam z laptopem na kolanach to się do mnie doczołgała i mi po klawiaturze dusiła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 07:47   #220
myszkak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 446
Dot.: Mamy ostatniego kwartału 2015 cz.I

My juz mamy 2 chłopaków wiec nie staramy sie juz o kolejne ale dziewczyny z problemami zajscia w ciaze to rada nie czekajcie za dlugo, my mielismy duze problemy zeby zajść w pierwszą ciaze, długo sie staralusmy potem czekalam jak maly bedzie mial 3latka i o dziwo udało sie szybko ale stracilam maleństwo, do tego była to ciąża pozamaciczna i to byla wielka tragedia dla mnie, potem dlugie leczenie i w koncu sie udało, ciaza bardzo trudna ze szkoda nawet pisac bo dlugo by bylo ale mam mój mały cud , także ten do dziela na poczatku ciężko ale super
myszkak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 07:54   #221
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Mamy ostatniego kwartału 2015 cz.I

Dziewczyny, tak pędzicie ze nie da się być na bieżąco, może tylko momentami co do rodzeństwa, Klaudusia ma brata (5 lat) i na naszej cudnej dwójeczce kończymy
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-14, 08:24   #222
Screaming Whispers
Raczkowanie
 
Avatar Screaming Whispers
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 382
GG do Screaming Whispers Send a message via Skype™ to Screaming Whispers
Dot.: Mamy ostatniego kwartału 2015 cz.I

Jeżu kolczasty, siedzi matka zadowolona bo dała dziecku bułeczkę. W domu zapanowała cisza i spokój. W końcu nikt nie piszczy i tak pięknie papusia.

Nosz jaka euforia we mnie wstąpiła. Mówię 'to będzie piękny dzień'.

Po 20 minutach sprawdzam ile mu zostało jedzenia bo wypadałoby go przebrać. No i co? I doopa. Mój bobek nie był grzeczny bo buła taka dobra. Mój bobek przykitrał sobie kawałek kartonu i to właśnie jego z takim zapałem konsumował.

Oszaleje z nim.

Mi już zostało zapowiedziane, że prace nad nastepnym trolem rozpoczynają się w październiku 2017. Będzie albo Alexander Magnus albo Lilla/Livia Helena
__________________
All the pretty people died
Innocence is out of style
All the whores have gone away
Now there's nothing left for me


Provehito in Altum
Screaming Whispers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 08:41   #223
Catherine86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 795
Dot.: Mamy ostatniego kwartału 2015 cz.I

Hej ja tez nie nadrobie ale bede w miare na biezaco czytac. Moze wy mi pomozecie, podpowiecie cos. Nie wiem co jest od tygodnia ze spaniem, bo dzis w nocy znowu powtorka z rozrywki od 2:20 do 4:35 mala nie spala, nie dala sie uspac. Ani cyc ani smoczek, nic. W koncu polozylam ja kolo 4 do lozeczka zgasilam swiatlo to zaraz sie obrocila na brzuch i wsadzila palce do buzi i chlusnela calym wypitym mlekiem, cale lozeczko mokre. Jak wszystko wysprzatalam tz ja ubujal i wkoncu po pol godzinie zasnela. Nie wiem co jej jest.
Mieliscie cos takiego zeby przez 2-3 godziny dziecko nie chcialo spac w nocy, a pozniej normalnie do rana? Moze zeby? Kurcze jestem w kropce.
__________________

Catherine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 08:51   #224
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Mamy ostatniego kwartału 2015 cz.I

Moze zęby. A ma juz jakies?
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 08:54   #225
Catherine86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 795
Dot.: Mamy ostatniego kwartału 2015 cz.I

Jak chodzi o rodzenstwo dla szkrabki to ja chce! Moze w przyszlym roku zaczniemy starania albo pod koniec tego jak mi odbije ale nigdy przenigdy w marcu, o nie!!! Nigdy wiecej rodzic w grudniu

Tylko ja poki co musze sie uporac z nadzerka, a mam podobno spora i bez wycinania sie nie obejdzie i czekam teraz na wyniki cyto. Boryka sie ktoras z takim problemem? Ja juz sama nie wiem co z tym zrobic, niektorzy radza wymrazanie zeby juz nie wrocila, moja gin chce mi dac skierowanie na wyciecie ale to na nfz i boje sie tego.

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
Moze zęby. A ma juz jakies?
Dolne jedynki.
__________________

Catherine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 09:09   #226
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamy ostatniego kwartału 2015 cz.I

Cytat:
Napisane przez Catherine86 Pokaż wiadomość
Hej ja tez nie nadrobie ale bede w miare na biezaco czytac. Moze wy mi pomozecie, podpowiecie cos. Nie wiem co jest od tygodnia ze spaniem, bo dzis w nocy znowu powtorka z rozrywki od 2:20 do 4:35 mala nie spala, nie dala sie uspac. Ani cyc ani smoczek, nic. W koncu polozylam ja kolo 4 do lozeczka zgasilam swiatlo to zaraz sie obrocila na brzuch i wsadzila palce do buzi i chlusnela calym wypitym mlekiem, cale lozeczko mokre. Jak wszystko wysprzatalam tz ja ubujal i wkoncu po pol godzinie zasnela. Nie wiem co jej jest.
Mieliscie cos takiego zeby przez 2-3 godziny dziecko nie chcialo spac w nocy, a pozniej normalnie do rana? Moze zeby? Kurcze jestem w kropce.
Moja tak czasami miewa, tzn do tej pory może z 3 razy była taka sytuacja. Niestety nie wiem od czego to, zębów nie ma żadnych. Poza tym moja śpi w nocy bardzo ładnie, od marca przesypia cale nocki. Może raz na 2 tygodnie budzi się w nocy na cyca. Wczoraj np zasnęła po 21, pobudka po 7 na jedzenie, od razu zasnęła i jeszcze śpi teraz 😊

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 09:13   #227
Fionka_31
Zakorzenienie
 
Avatar Fionka_31
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 8 266
Dot.: Mamy ostatniego kwartału 2015 cz.I

Czesc. Ile postów musze jakos was ogarnąć

U nas w końcu super nocka w domu. Ja się cieszę, moje cycki nie o 5 stalam nad umywalka i spuszczalam mleko zeby sobie ulżyć. Masakra. Najpierw mi sie mloda budzi przez prawie mc co 2h, później 2x a teraz spala do 5:30 i co sie dziwić ze cyce głupieją



My chcemy drugie dziecko ale jeszcze nie teraz. Chce wrócić do pracy, zobaczyć jak to jest dziecko-praca-dom, schudnąć po tej ciąży i takie tam. Tak za 1,5 roku będziemy sie zabierać za produkcje
__________________
08.04.2013 - start
od 16.09.2013 - siłowy
od 17.11.2014 - CF

Fionka_31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 09:26   #228
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Mamy ostatniego kwartału 2015 cz.I

acapella a gdzie się wybieracie w Bieszczady? Solina może?


novakia moje dziecko codziennie nie śpi od 5 a czasem nawet i od 4 ! Ale plus taki, że sama sobą się zajmie - mamunia śpi w najlepsze, łóżko obłożone z każdej strony, żeby brzdąc nie wypadł i gamoń się czołga, fika, grucha a mamunia jeszcze dosypia, i tak do 7, czasem 8 ;P

elvegirl oj ja też tęsknię za ciążą! uśmiech bezzębny nadal dośiadczam, bo i ponieważ nie ma jeszcze Młoda ząbków

szwedka007 u nas też był problem z zaśnięciem. Budziła się co 10 minut, ale jak w końcu usnęła, to miała najdłużej jak do tej pory przespaną noc. Obudziła się dopiero o 4:15 oczywiście coś za coś, od 4 już nie śpi ale teraz babcia się z nią bawi , mamunia w pracy


Ja chcę rodzeństwo dla bąbla ! Ale tak planuję, żeby różnica wieku była ok 3-4 lata, więc jeszcze chwilę oddechu mam. Jako, ze miałam cukrzyce ciążową, trochę się boję powtórki z rozrywki, ale trudno, nie wyobrażam sobie poprzestać na jednym dziecku
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 09:41   #229
mervie
Rozeznanie
 
Avatar mervie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 974
Dot.: Mamy ostatniego kwartału 2015 cz.I

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ja już tęsknię i za ciążą i za bezzębnym uśmiechem i za tym przytulaniem małej kruszynki... ale wiem, że ani psychicznie ani fizycznie bym nie dała rady, więc na tęsknocie poprzestanę
mnie też było w ciąży dobrze, lubiłam to uczucie i 'produkcję' a potem ten zapach małego bobaskaaa

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
Grzesio wlasnie podlaczyl sie do ładowania - ssie końcówkę ladowarki
haha u mnie było to samo, musiałam wszystko pochować bo się Iwo ładował

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość


Moja za to lubi piloty, telefony, a najbardziej to laptopa Wczoraj siedziałam z laptopem na kolanach to się do mnie doczołgała i mi po klawiaturze dusiła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jak wyżej, wszystko musi być pochowane, jak dzwoni babka na skajpie i tż siedzi z młodym przed komputerem to ten tak wali w klawiaturę, że ją rozłącza mnie tam pasuje



jaki waszym zdaniem jest optymalny czas po pierwszym dziecku na drugą ciążę? tak żeby sobie jakoś lżej poradzić?
__________________
.kto płacze temu deszcz za oknem
mervie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-14, 09:42   #230
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Mamy ostatniego kwartału 2015 cz.I

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
Grzesio wlasnie podlaczyl sie do ładowania - ssie końcówkę ladowarki
Moj sie chyba wczoraj z rana naładował
Pospał 1,5h a potem do wieczora raptem 10 minut i 20 minut w aucie. Zasnął o 23:00! Jak mu rytm dnia rozreguluję to jest dramat, bo tak się podjarał spotkaniem z Gniewkiem od Acapelli, apotem wizytą w galerii, ze o spaniu nie bylo mowy

O polnocy obudzil sie z przerazliwym rykiem, no tak wrzeszczal az sie zanosil..
Pedicetamol dalismy i zasnal.

Dzis wizyta u neonatologa* wiec podpytam, czy aby na pewno to zeby (ciagle wieczorami ma ok. 37,4), czy nie cos sie tam robi.
Akurat wyniki morfo, wit D i inne beda.

*powinnam siedziec juz w aucie, a ksiaze spi... A jeszcze nakarmic, przewinac, przebrac
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 09:47   #231
diablica80
Zakorzenienie
 
Avatar diablica80
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 664
Dot.: Mamy ostatniego kwartału 2015 cz.I

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość

*powinnam siedziec juz w aucie, a ksiaze spi... A jeszcze nakarmic, przewinac, przebrac
Bo przy dziecku weź tu coś zaplanuj. Nie ma mowy



Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
__________________
Grześ 5.10.2015
Igor 31.07.2017
Maja [*] 18tc 10.02.2014
diablica80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 09:49   #232
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: Mamy ostatniego kwartału 2015 cz.I

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
Podobno w kąpiel w siemieniu lnianym lub platkach owsianych jest super ale nie moge sie zebrac na takie rzeczy. Polecam Ci grupe wsparcia na fb o azs, duuuzo rzetelnej wiedzy, zero hejtu
Ja kąpię w siemieniu. W sumie dużo zachodu z tym nie ma, bo nastawiam wodę, nasypuję siemię i tyle roboty. Czasem korzystam z płynów do kąpieli, zwykle poza domem, ale w domu już się przyzwyczaiłam do siemienia.

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;62989706]Jejku nadrabiania jak w ciąży

A czy któreś z Was planują w niedługim czasie rodzeństwo?[/QUOTE]

Ja bym chciała jeszcze dwójkę, ale patrząc realnie pewnie skończy się na jeszcze jednym. Chciałabym jakoś koniec 2018 początek 19 urodzić

U nas też noc jakaś gorsza niż zwykle, wcześniej pobudka na mleko (koło 2...), wcześniej trafiła do nas do łóżka (przed 5 ). Tak nierówno to moje dziecko śpi, podobnie jak Wy - nie wiem od czego to zależy.
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 10:05   #233
myszkak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 446
Dot.: Mamy ostatniego kwartału 2015 cz.I

Fionka u mnie tez jak malemu zdarzy sie nocka z jedna pobudka to cyce chca eksplodowac
Pawelek uwielbia opakowanie po chusteczkach i pieluchach i wszelkiego rodzaje kabelki i sznureczki

Edytowane przez myszkak
Czas edycji: 2016-07-14 o 10:07
myszkak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 10:12   #234
Kasiula8708
Rozeznanie
 
Avatar Kasiula8708
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 733
Dot.: Mamy ostatniego kwartału 2015 cz.I

Hejka,pedzicie jak szalone ciezko sie przyzwyczaic tyle postow nadrabiac:-(




Cytat:
Napisane przez Catherine86 Pokaż wiadomość
Hej ja tez nie nadrobie ale bede w miare na biezaco czytac. Moze wy mi pomozecie, podpowiecie cos. Nie wiem co jest od tygodnia ze spaniem, bo dzis w nocy znowu powtorka z rozrywki od 2:20 do 4:35 mala nie spala, nie dala sie uspac. Ani cyc ani smoczek, nic. W koncu polozylam ja kolo 4 do lozeczka zgasilam swiatlo to zaraz sie obrocila na brzuch i wsadzila palce do buzi i chlusnela calym wypitym mlekiem, cale lozeczko mokre. Jak wszystko wysprzatalam tz ja ubujal i wkoncu po pol godzinie zasnela. Nie wiem co jej jest.
Mieliscie cos takiego zeby przez 2-3 godziny dziecko nie chcialo spac w nocy, a pozniej normalnie do rana? Moze zeby? Kurcze jestem w kropce.
U nas tak bylo przez spory czas Lenka sie budzila co godz co poltorej i nap o 2o3wcale zasbac nie chciala tylko tak wojowala przez godz albo dwie,wykonczona bylam tymi.nocami pojechalismy z mezem do neurolog to stwierdzila ze problem jest w tym ze ja usypiamy bujajac i sie budzi czesto przez to,powinna sama zasypiac,latwo powiedziec probowalismy dwa tygodnie zeby sama zasypiala w lozeczku ale takie lamenty byly ze sie poddalismy,teraz wieczorem czasem jej sie zdarzy usnac samej na lozku naszym albo przy cycu juz ograniczylismy bujanie maksymalnie i jest poprawa bo sie budzi np 2-3razy q nocy zje i idzie spacchoc dzis od 4pol h nie spala;-)



Co do rodzenstwa ja narazie nie chelce,Lenka daje mi czasem tak popalic ze nie wiem jak sie nazywam,musi byc caly czas zabawiana i w centrum,takze drugie dziecko odpada,choociaz kto wie moze kiedys

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko ..... a ja.... Twoja mama

Lenka,nasz mały wielki cud
Kasiula8708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 10:14   #235
Catherine86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 795
Dot.: Mamy ostatniego kwartału 2015 cz.I

U nas bylo podobnie jak mala bo kilku nocach z 3-4 pobudkami nagle spala cala noc, laktator ratowal mi zycie
Teraz to nie jest potrzebny po takich nockach.

Dalam camilie malej, bo ewidentnie raczki pcha, cos jest na rzeczy z tymi zebami, a zelem smarowalam caly czas i nie wiem czy pomaga.

Wypralam tez dzis z ranca wszystkie ochlustane rzeczy z lozeczka, patrzac na deszczowa pogode nie wiem jak mi to do wieczora wyschnie, a ochraniacz MUSI wyschnac
__________________

Catherine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 10:15   #236
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Mamy ostatniego kwartału 2015 cz.I

Cytat:
Napisane przez mervie Pokaż wiadomość
jaki waszym zdaniem jest optymalny czas po pierwszym dziecku na drugą ciążę? tak żeby sobie jakoś lżej poradzić?
Według mnie jak dziecko ma około 3 lat czyli starania jak ma 2 latka. Ja bym tak chciała, zawsze chciałam taką różnice, według mnie jest idealna,ale nie wiem czy będzie nas stać na drugie dziecko...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 10:17   #237
szwedka007
Wtajemniczenie
 
Avatar szwedka007
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 386
Dot.: Mamy ostatniego kwartału 2015 cz.I

Cytat:
Napisane przez myszkak Pokaż wiadomość
Fionka u mnie tez jak malemu zdarzy sie nocka z jedna pobudka to cyce chca eksplodowac
Pawelek uwielbia opakowanie po chusteczkach i pieluchach i wszelkiego rodzaje kabelki i sznureczki
U nas wszelkiego rodzaju troki są najlepsze, od czapki to na spacerach nie ma zmiłuj, lepsze niz jakikolwiek gryzaki, a od ochraniacza w lozeczku to najpierw probuje je ozwiazac, tak dlugo sie meczy az osiągnie swoj cel i wtedy radosc ogromna ze mozna sobie je w koncu possać

acidka ja zauwazylam ze źle sypia jak ma za duzo wrazen w ciagu dnia, albo jak jest jej za gorąco.
Ostatnio tez źle sypiala, ale to chyba z głodu:P
szwedka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 10:25   #238
Catherine86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 795
Dot.: Mamy ostatniego kwartału 2015 cz.I

Cytat:
Napisane przez Kasiula8708 Pokaż wiadomość
Hejka,pedzicie jak szalone ciezko sie przyzwyczaic tyle postow nadrabiac:-(






U nas tak bylo przez spory czas Lenka sie budzila co godz co poltorej i nap o 2o3wcale zasbac nie chciala tylko tak wojowala przez godz albo dwie,wykonczona bylam tymi.nocami pojechalismy z mezem do neurolog to stwierdzila ze problem jest w tym ze ja usypiamy bujajac i sie budzi czesto przez to,powinna sama zasypiac,latwo powiedziec probowalismy dwa tygodnie zeby sama zasypiala w lozeczku ale takie lamenty byly ze sie poddalismy,teraz wieczorem czasem jej sie zdarzy usnac samej na lozku naszym albo przy cycu juz ograniczylismy bujanie maksymalnie i jest poprawa bo sie budzi np 2-3razy q nocy zje i idzie spacchoc dzis od 4pol h nie spala;-)



Co do rodzenstwa ja narazie nie chelce,Lenka daje mi czasem tak popalic ze nie wiem jak sie nazywam,musi byc caly czas zabawiana i w centrum,takze drugie dziecko odpada,choociaz kto wie moze kiedys

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kasiula no dalas mi do myslenia... Ja tez jak ja karmie do spania to bujam, maz jak usypia to tylko bujaniem. Kilka razy udalo mi sie ja uspac w lozeczku smoczkiem i pieluszka ale to jest siedzenie do 1,5 godziny co w nocy takie fajne nie jest, tylko raz zasnela mi po pol godzinie takiego usypiania. Kurde sama nie wiem, jak nie kolysze jej lekko przy cycu to nawet jesc nie chce, przerywa i patrzy, jak pobujam to spi. No ale moze bedzie trzeba sie przemeczyc i ograniczyc, w koncu z szumami to samo bylo, kiedys pila mi tylko z szumem, w koncu powiedzialam dosyc i trzy dni odzwyczajalam i sie udalo.

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Tak patrze na pierwsza strone, moja najciezsza z noworodkow chociaz jest nadzieja bo nie wszystkie dziewczyny podaly wage
__________________

Catherine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 10:31   #239
szwedka007
Wtajemniczenie
 
Avatar szwedka007
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 386
Dot.: Mamy ostatniego kwartału 2015 cz.I

Cytat:
Napisane przez Catherine86 Pokaż wiadomość
Kasiula no dalas mi do myslenia... Ja tez jak ja karmie do spania to bujam, maz jak usypia to tylko bujaniem. Kilka razy udalo mi sie ja uspac w lozeczku smoczkiem i pieluszka ale to jest siedzenie do 1,5 godziny co w nocy takie fajne nie jest, tylko raz zasnela mi po pol godzinie takiego usypiania. Kurde sama nie wiem, jak nie kolysze jej lekko przy cycu to nawet jesc nie chce, przerywa i patrzy, jak pobujam to spi. No ale moze bedzie trzeba sie przemeczyc i ograniczyc, w koncu z szumami to samo bylo, kiedys pila mi tylko z szumem, w koncu powiedzialam dosyc i trzy dni odzwyczajalam i sie udalo.
Z zasypianiem to u nas tez jest problem od samego początku:/ do 3mscy byly ciagle rączki, nie umiala inaczej.sie wyciszyc... no i byly kolki:/ , niestety nie umie sama zasnąc do dzisiaj, Po rączkach bylo bujanie w wózku... teraz od prawie miesiaca zasypia TYLKO na noc w lozeczku, ale musze ją smyrac po pleckach, ukladac bo sie ciagle wierci , ale 15 min i zasnie. w ciągu dnia bujam w spacerówce :/ ostatnio próbowalam tez w lozeczku to byla taka histeria ze szok. Kiedys juz mi zasypiala w lozeczku i po probie w ciagu dnia przestala i na noc zasypiac, wiec teraz sie boje, zeby źle lozeczka znowu nie kojarzyla.. wiec musze to jakos zrobic stopniowo... eh
Wogle moja to jest bardzo nadpobudliwa, nie umie sie wyciszyc i uspokoic, od malego ciagle biegala i machala raczkami:/ stąd pewnie problemy z usypianiem
szwedka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 10:39   #240
Catherine86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 795
Dot.: Mamy ostatniego kwartału 2015 cz.I

A dla mnie to nowosc niestety bo moja panna od urodzenia spi w lozeczku, a od skonczonych 2 mcy przesypiala cale noce po 7-9 godzin, wstawalam wypoczeta i szczesliwa, mala podobnie, a pod koniec 5 mca jakby reka ucial. W sumie to sie zbieglo z czasem od kiedy nauczyla sie obrotow, bo jak juz w lozeczku sie obroci na brzuch to po spaniu. Ale teraz mamy apogeum
__________________

Catherine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-12 19:29:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:25.