Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki cz. XII - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-15, 09:29   #1051
Wesola_Ania
Zadomowienie
 
Avatar Wesola_Ania
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 751
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Kattoo,szkoda,że jeszcze musicie zostać w szpitalu,ale zawsze to bezpieczniej dla Dziecia.nasz akurat w 2iej dobie zaczął już przybierać na wadze,co było dla pozytywnym zaskoczeniem przy moim zastoju.dziś w nocy budził się co 2-2,5godz,zawsze spał dłużej.kurczę boję się,że godz utucze częstym przystawianiem,bo w dzień czasem co 1,5 godz.ale czytałam,że przy KP dziecko je ile chce,a nawet jak jest grubsze to przy raczkowaniu spali tluszczyk,oby

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wesola_Ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 09:31   #1052
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Nutik, zaciskam kciuki, żeby Maleńka szybko dała się przekonać do wyjścia!!

Kattoo, współczuję ;(
Taka różnica to nawet wynikać może z tego że np Emi był przed karmieniem a po sikaniu... :/ głupota...

Jadę do mojego doktora. Zadzwoniłam do Luxmedu, że chcę przyjechać jako pacjentka dodatkowa i proszę aby zapytali doktora czy mnie przyjmie. Oczywiście proponowali wizytę u kogo innego, ale powiedziałam, że w pon byłam i jestem niezadowolona z wizyty. I za 5 min oddzwonili, że doktor zaprasza skonsultuję z nim co tu robić.

A na 12:30 fitness.
Może w międzyczasie podrzucę L4 do pracy bo od poniedziałku je noszę...
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 09:32   #1053
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Wesoła Ania dziecka na kp nie da się utuczyc za bardzo
Spokojnie

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Cytat:
Napisane przez olutka Pokaż wiadomość
Nutik, zaciskam kciuki, żeby Maleńka szybko dała się przekonać do wyjścia!!

Kattoo, współczuję ;(
Taka różnica to nawet wynikać może z tego że np Emi był przed karmieniem a po sikaniu... :/ głupota...

Jadę do mojego doktora. Zadzwoniłam do Luxmedu, że chcę przyjechać jako pacjentka dodatkowa i proszę aby zapytali doktora czy mnie przyjmie. Oczywiście proponowali wizytę u kogo innego, ale powiedziałam, że w pon byłam i jestem niezadowolona z wizyty. I za 5 min oddzwonili, że doktor zaprasza skonsultuję z nim co tu robić.

A na 12:30 fitness.
Może w międzyczasie podrzucę L4 do pracy bo od poniedziałku je noszę...
Kciuki za dobre wieści od doktora!
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 09:33   #1054
eskav8
Wtajemniczenie
 
Avatar eskav8
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 333
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Cytat:
Napisane przez olutka Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Spałam prawie 7 godzin tylko z 1 małą przerwą -cud i rekord od 5m-ca ciąży!!!

Lazurowa, niefajne to swędzenie nie mam pomysłu co to by mogło być, nigdy o czymś takim nie słyszałam...
Olutka gratuluję przespanej nocy!! Stachu może się w końcu szykuje

Ja od paru nocek 2 pobudki o tej samej porze mniej więcej





Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Eska, tak mi się przypomnialo: mój Noah rośnie od dłuższego czasu ok 250g na tydzień
A lekarka mówiła, że średnio dzieci rosną przy końcówce 150. Więc chyba każde dziecko inaczej.
Ty mnie tu nie strasz
moja w ostatnim miesiącu gdzie była wizyta przykoksila 900 g, gdyby powtórzyła się sytuacja to za tydzień by ważyła ok 3700. I tyle już wystarczy :p wierzę jeszcze w błąd pomiaru




Cytat:
Napisane przez Lazurowa1 Pokaż wiadomość
W temacie ułożenia. Położna mi kazała podczas skurczy kłaść się na tym boku z którego są plecki. To podobno powoduje szybsze i odpowiednie wstawianie się w kanał. Nawet podczas przepowiadaczy to już ma efekt.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

Nutik jak tam? Który pokój tym razem wybrałaś? Nie pytam o współlokatorki bo wiem, że to już nie to co ze mną
A tak na poważnie to jak się masz?
TRZYMAM KCIUKI ZA ROZWÓJ AKCJI! !!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

kurcze ale dobrze wiedzieć takie rzeczy co prawda skurczy u mnie jak na lekarstwo, ale to jest przydatne




Cytat:
Napisane przez kattoo Pokaż wiadomość
Kurna ale jestem zla. Mlody stracil na wadze o uwaga 20g za duzo i musimy zostac do jutra. Zaraz mnie cos trafi! 😢
Co zaaaa.... 20g to kupa nawet przed zrobieniem wazy. Bez sensu. tak to jest jak się trafi na beznadziejna babe co ma swoje widzimisie:/ mam nadzieję że Szybko wyjdziecie

Dziewczyny bardzo mi was szkoda z tym zzo:/ nie powinno być tak że ktoś nam obrzydza pozbycie się bólu. To nasza decyzja. Po to dają te pisma do podpisania:/ i to kobieta kobiety nie rozumie, że skoro nie musi boleć to po co się męczyć... Myślę że bardziej tu chodzi o kase...każda dawka kosztuje....masakra....

Witam się 2w1 dziś trochę więcej energii, po przespanej polowie dnia

Flower ogromne gratulacje!!!!

Ananka mam nadzieję że też już tuli maluszka
eskav8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 09:44   #1055
nutik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 988
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Ale czy to nie jest tak ze na kazde zzo jest refundacja?
nutik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 09:49   #1056
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Cytat:
Napisane przez nutik Pokaż wiadomość
Ale czy to nie jest tak ze na kazde zzo jest refundacja?

Jest. Za każde użycie szpital dostaje 400 zł.
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 09:49   #1057
Elfka86
Zakorzenienie
 
Avatar Elfka86
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 187
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Gratulacje mamusie!!!

katoo mnie też z Martyną zostawili dzień dłużej, bo spadła za dużo :/ ale żem ryczała :/ tak mnie już wtedy do domu do Mai ciągnęło, ale zleci zobaczysz - jutro wyjdziecie

U nas dobrze byliśmy u pediatry - Martynka ładnie przybiera, już ma 3500g cyca ciągnie aż miło, kupy idą
__________________
M
M

Edytowane przez Elfka86
Czas edycji: 2016-07-15 o 09:52
Elfka86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-15, 09:50   #1058
eskav8
Wtajemniczenie
 
Avatar eskav8
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 333
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Cytat:
Napisane przez nutik Pokaż wiadomość
Ale czy to nie jest tak ze na kazde zzo jest refundacja?
Ale panstwo musi płacić :p może mają jakąś ograniczona ilość tego zzo. Nie wiem tak sobie gdybie:p bo takto co by im zależało żeby dac? U mnie nie robią z tym problemu, położne same namawiają na znieczulenie i sa zszokowane jak rodzaca nic nie chce. Mi się wydaje że to polityka.
eskav8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 09:53   #1059
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Cytat:
Napisane przez eskav8 Pokaż wiadomość
Ale panstwo musi płacićmoże mają jakąś ograniczona ilość tego zzo. Nie wiem tak sobie gdybie:p bo takto co by im zależało żeby dac? U mnie nie robią z tym problemu, położne same namawiają na znieczulenie i sa zszokowane jak rodzaca nic nie chce. Mi się wydaje że to polityka.
W moim w ogóle nie ma możliwości... Tak de myślę czy to nie po to żeby zniechęcić kobiety do tego szpitala, bo ma zawsze full oblężenie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 09:54   #1060
eskav8
Wtajemniczenie
 
Avatar eskav8
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 333
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Cytat:
Napisane przez Elfka86 Pokaż wiadomość
Gratulacje mamusie!!!

katoo mnie też z Martyną zostawili dzień dłużej, bo spadła za dużo :/ ale żem ryczała :/ tak mnie już wtedy do domu do Mai ciągnęło, ale zleci zobaczysz - jutro wyjdziecie

U nas dobrze byliśmy u pediatry - Martynka ładnie przybiera, już ma 3500g cyca ciągnie aż miło, kupy idą
Super się czyta takie wieści piękna waga, oby tak dalej
eskav8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 09:54   #1061
_Inka__
Zadomowienie
 
Avatar _Inka__
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 985
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

W ogóle nie żaliłam się wam jeszcze że znowu mnie dopadły dziwne bóle Od wczorajszego wieczoru czuję dość ostry ból pod lewymi żebrami, nie wiem co to może być Ciężko mi się oddycha, siedzi, wstaje, w ogóle dzisiejsza noc to był koszmar. Chcieliśmy już wczoraj jechać na IP, ale po Apapie nieco przeszło.
Jak nie spojenie to bóle klatki Coraz bardziej się cieszę, że w niedzielę jedziemy już do szpitala.
_Inka__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-15, 09:57   #1062
eskav8
Wtajemniczenie
 
Avatar eskav8
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 333
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
W moim w ogóle nie ma możliwości... Tak de myślę czy to nie po to żeby zniechęcić kobiety do tego szpitala, bo ma zawsze full oblężenie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No widzisz, skoro zzo jest ogólnodostępne w Polsce i każda rodzaca ma do niego prawo wg nowego zapisu i to za darmo, to czemu sa szpitale, które nie chcą dawać? Nfz nas kroi... Ciekawe jakbyś się zaczęła kłócić że masz prawo do zzo i postraszyla przepisami to czy by ci nie zrobili :p bo epidural na stanie mają na pewno
eskav8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 09:58   #1063
_Inka__
Zadomowienie
 
Avatar _Inka__
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 985
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Cytat:
Napisane przez Elfka86 Pokaż wiadomość
Gratulacje mamusie!!!

katoo mnie też z Martyną zostawili dzień dłużej, bo spadła za dużo :/ ale żem ryczała :/ tak mnie już wtedy do domu do Mai ciągnęło, ale zleci zobaczysz - jutro wyjdziecie

U nas dobrze byliśmy u pediatry - Martynka ładnie przybiera, już ma 3500g cyca ciągnie aż miło, kupy idą
Bardzo lubię czytać od was mamusie takie dobre informacje Bardzo optymistycznie nastrajają
_Inka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 10:02   #1064
deksterowa
Zakorzenienie
 
Avatar deksterowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 449
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Cytat:
Napisane przez nutik Pokaż wiadomość
I jak sie mlodej podobaly te karty? Zwracaly jej uwage?
Nawet tak, zatrzymywała wzrok na chwilkę
Byłyśmy się zważyć. Początek 9 dz i Laura przekroczyła wagę urodzeniowa o 30g
__________________

Wzięliśmy ślub 26-09-2015

Lipcowa mama 2016
deksterowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 10:05   #1065
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Tylko opinie co do zzo są różne. Mój doktor nie pracuje w żadnym szpitalu, więc jest bardziej obiektywny, no i jest zarówno ginekologiem-położnikiem jak i anestezjologiem, i mówi, że wg niego zzo należy podawać zawsze wtedy jeśli zapowiada się trudny, długi poród, który może wyczerpać pacjentkę, ale przez ryzyko przedłużenia akcji nie podawać zawsze, jakby zapobiegawczo.

Już po wizycie. Jakiegokolwiek postępu brak. Wszystko dobrze, ale nic się nie zmienia.
Jak się Staś sam nie urodzi, to do szpitala 10 dni po terminie, tj.22-ego.

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Elfka, super wieści
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 10:07   #1066
wuncek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 965
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Cytat:
Napisane przez kattoo Pokaż wiadomość
Kurna ale jestem zla. Mlody stracil na wadze o uwaga 20g za duzo i musimy zostac do jutra. Zaraz mnie cos trafi! 😢
No co za baba! nie mogła przymknąć oka? Ale już jutro będziecie w domu! Całe szczęście ze się na tyle w szpitalach pozmieniało ze wypisują w weekend bo tak to by byl dramat...
Cytat:
Napisane przez Lazurowa1 Pokaż wiadomość
O to, to. To chyba ta sama Pani. Mi pobrali krew do szybkiego badania przed podaniem zzo ale pół godziny miałam już parte. Więc nie doszło do finalizacji ale nie wiem czy Pani miała gorszy dzień czy niesie misję - świat bez zzo ale zgłosiłam swoje niezadowolenie położnej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------


Nie fajnie. Rozumiem Cię doskonale. Też bardzo chciałam wyjść jak najszybciej. Musisz wytrzymać. Siła wyższa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez eskav8 Pokaż wiadomość
Olutka gratuluję przespanej nocy!! Stachu może się w końcu szykuje

Ja od paru nocek 2 pobudki o tej samej porze mniej więcej







Ty mnie tu nie strasz
moja w ostatnim miesiącu gdzie była wizyta przykoksila 900 g, gdyby powtórzyła się sytuacja to za tydzień by ważyła ok 3700. I tyle już wystarczy :p wierzę jeszcze w błąd pomiaru







kurcze ale dobrze wiedzieć takie rzeczy co prawda skurczy u mnie jak na lekarstwo, ale to jest przydatne






Co zaaaa.... 20g to kupa nawet przed zrobieniem wazy. Bez sensu. tak to jest jak się trafi na beznadziejna babe co ma swoje widzimisie:/ mam nadzieję że Szybko wyjdziecie

Dziewczyny bardzo mi was szkoda z tym zzo:/ nie powinno być tak że ktoś nam obrzydza pozbycie się bólu. To nasza decyzja. Po to dają te pisma do podpisania:/ i to kobieta kobiety nie rozumie, że skoro nie musi boleć to po co się męczyć... Myślę że bardziej tu chodzi o kase...każda dawka kosztuje....masakra....

Witam się 2w1 dziś trochę więcej energii, po przespanej polowie dnia

Flower ogromne gratulacje!!!!

Ananka mam nadzieję że też już tuli maluszka
Cytat:
Napisane przez eskav8 Pokaż wiadomość
No widzisz, skoro zzo jest ogólnodostępne w Polsce i każda rodzaca ma do niego prawo wg nowego zapisu i to za darmo, to czemu sa szpitale, które nie chcą dawać? Nfz nas kroi... Ciekawe jakbyś się zaczęła kłócić że masz prawo do zzo i postraszyla przepisami to czy by ci nie zrobili :p bo epidural na stanie mają na pewno
Zzo jest refundowane, wg ustawy jeszcze nie wszystkie szpitale muszą go mieć. Ale przecież ten środek maja wszystkie szpitale,dlatego już mówiłam ze najwyżej będę się wydzierac ze zapłacę karta Mastercard :P
Nie mają anestezjologow, ich w ogóle jest jak na lekarstwo, nawet nie mają kogo zatrudnić.

Wesoła Ania,jeszcze nie widziałam grubego dziecka karmionego kp, prędzej mm bo jest dużo bardziej syte. Ale bez obaw, mój chrzesniak tez był pucem za malucha, szybko zaczął chodzić a teraz to mu można żebra liczyć. Dzieciaki szybko wybiegaja, żebym mlekiem się im krzywdy nie zrobi. Problemy mogą zacząć się później ale my jako świadome mamy juz o tym wiemy, nie? ;-)
wuncek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 10:08   #1067
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Olutka a Ty masz jakiekolwiek rozwarcie albo skrócona szyjke?

Ja się wkurzylam bo miałam iść ważne sprawy załatwić w poniedziałek i dupa. Zamknięte mają. We wtorek mam gina a w środę zamknięte. W czwartek już miałam nadzieję być po porodzie. I jak to teraz załatwić?
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 10:10   #1068
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Kato musisz sie przemeczyc ;*

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 10:23   #1069
eskav8
Wtajemniczenie
 
Avatar eskav8
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 333
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Cytat:
Napisane przez olutka Pokaż wiadomość
Tylko opinie co do zzo są różne. Mój doktor nie pracuje w żadnym szpitalu, więc jest bardziej obiektywny, no i jest zarówno ginekologiem-położnikiem jak i anestezjologiem, i mówi, że wg niego zzo należy podawać zawsze wtedy jeśli zapowiada się trudny, długi poród, który może wyczerpać pacjentkę, ale przez ryzyko przedłużenia akcji nie podawać zawsze, jakby zapobiegawczo.

Już po wizycie. Jakiegokolwiek postępu brak. Wszystko dobrze, ale nic się nie zmienia.
Jak się Staś sam nie urodzi, to do szpitala 10 dni po terminie, tj.22-ego.

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Elfka, super wieści
Tak to prawda, że często akcja zwalnia, ale uważam że dwie strony muszą wykazać odrobine dobrej woli. Jeżeli lekarz powie że nie ma już sensu zzo bo już prawie kończymy, to nie będę się kłócić tylko będę dziękować, ale jeśli mam się męczyć x godzin, a ktoś mi powie że nie zrobi zastrzyku bo ma takie widzimisię to jest to nie halo.




Cytat:
Napisane przez wuncek Pokaż wiadomość
No co za baba! nie mogła przymknąć oka? Ale już jutro będziecie w domu! Całe szczęście ze się na tyle w szpitalach pozmieniało ze wypisują w weekend bo tak to by byl dramat...





Zzo jest refundowane, wg ustawy jeszcze nie wszystkie szpitale muszą go mieć. Ale przecież ten środek maja wszystkie szpitale,dlatego już mówiłam ze najwyżej będę się wydzierac ze zapłacę karta Mastercard :P
Nie mają anestezjologow, ich w ogóle jest jak na lekarstwo, nawet nie mają kogo zatrudnić.

Wesoła Ania,jeszcze nie widziałam grubego dziecka karmionego kp, prędzej mm bo jest dużo bardziej syte. Ale bez obaw, mój chrzesniak tez był pucem za malucha, szybko zaczął chodzić a teraz to mu można żebra liczyć. Dzieciaki szybko wybiegaja, żebym mlekiem się im krzywdy nie zrobi. Problemy mogą zacząć się później ale my jako świadome mamy juz o tym wiemy, nie? ;-)

wuncek wez dolary w kieszeń! Zielone zawsze przekonuje

Ja mam jeszcze nadzieję, że się zapre i zzo nie będzie potrzebne, że wytrzymam ten ból. Chciałabym rodzić jak najbardziej naturalnie żeby jak najszybciej dość do siebie, ale nie odrzucam tej opcji.




Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Olutka a Ty masz jakiekolwiek rozwarcie albo skrócona szyjke?

Ja się wkurzylam bo miałam iść ważne sprawy załatwić w poniedziałek i dupa. Zamknięte mają. We wtorek mam gina a w środę zamknięte. W czwartek już miałam nadzieję być po porodzie. I jak to teraz załatwić?
A we wtorek po lekarzu?? Albo przed? Na którą masz gina?
eskav8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-15, 10:25   #1070
nutik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 988
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Cytat:
Napisane przez olutka Pokaż wiadomość
Tylko opinie co do zzo są różne. Mój doktor nie pracuje w żadnym szpitalu, więc jest bardziej obiektywny, no i jest zarówno ginekologiem-położnikiem jak i anestezjologiem, i mówi, że wg niego zzo należy podawać zawsze wtedy jeśli zapowiada się trudny, długi poród, który może wyczerpać pacjentkę, ale przez ryzyko przedłużenia akcji nie podawać zawsze, jakby zapobiegawczo.

Już po wizycie. Jakiegokolwiek postępu brak. Wszystko dobrze, ale nic się nie zmienia.
Jak się Staś sam nie urodzi, to do szpitala 10 dni po terminie, tj.22-ego.

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Elfka, super wieści
Staś i Hania mają coraz większe szanse urodzić się pod znakiem lwa.
nutik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 10:26   #1071
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
Kurdę szkoda co w domu to w domu





Ja jednak nie pożegnałam wczoraj całego pana czopa. Dziś poszedł kolejny kawałek ale już bez krwi.. Ja chce rodzić kuźwa!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oby szybko sie rozwinwlo i nie musiala czekac...
Cytat:
Napisane przez Wesola_Ania Pokaż wiadomość
Kattoo,szkoda,że jeszcze musicie zostać w szpitalu,ale zawsze to bezpieczniej dla Dziecia.nasz akurat w 2iej dobie zaczął już przybierać na wadze,co było dla pozytywnym zaskoczeniem przy moim zastoju.dziś w nocy budził się co 2-2,5godz,zawsze spał dłużej.kurczę boję się,że godz utucze częstym przystawianiem,bo w dzień czasem co 1,5 godz.ale czytałam,że przy KP dziecko je ile chce,a nawet jak jest grubsze to przy raczkowaniu spali tluszczyk,oby

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Spokojnie
Moze chce Mu sie tylko pic?
A moze to czas tzw. Kryzysu kiedy czesciej je, zeby zwiekszyc ilosc mleka i za pare dni wroci do normy
Cytat:
Napisane przez olutka Pokaż wiadomość
Nutik, zaciskam kciuki, żeby Maleńka szybko dała się przekonać do wyjścia!!

Kattoo, współczuję ;(
Taka różnica to nawet wynikać może z tego że np Emi był przed karmieniem a po sikaniu... :/ głupota...

Jadę do mojego doktora. Zadzwoniłam do Luxmedu, że chcę przyjechać jako pacjentka dodatkowa i proszę aby zapytali doktora czy mnie przyjmie. Oczywiście proponowali wizytę u kogo innego, ale powiedziałam, że w pon byłam i jestem niezadowolona z wizyty. I za 5 min oddzwonili, że doktor zaprasza skonsultuję z nim co tu robić.

A na 12:30 fitness.
Może w międzyczasie podrzucę L4 do pracy bo od poniedziałku je noszę...
Dobrze, ze Cie przyjal
Bedziesz wiedziec co dalej

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 10:32   #1072
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Eska jeśli nie będzie opóźnienia u lekarza to damy radę. Jak będzie opóźnienie i korki to mooooooze się uda.
Jakoś się to załatwi. Nie chce się denerwowac na zapas.

A propo zzo.

U nas się je podaje rutynowo wręcz. Tzn jeśli kobieta nie chce to może odmówić ale nie ma z tym problemu. Lekarka mi mowila, że mam się nie zastanawiać tylko brać.
Ale ja się boję, że skończy się cc więc jeśli dam radę to chce bez. Chociaż mój prog bólu jest niziutki i pewnie będę błagać o zzo
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 10:36   #1073
silver89
Rozeznanie
 
Avatar silver89
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 544
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Witam się w dwupaku. Czopa brak, skurczy brak, nadziei na poród w najbliższych godzinach brak
__________________
12.04.2013 r.
24.12.2013 r.
25.07.2015 r.
silver89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 10:38   #1074
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Cytat:
Napisane przez _Inka__ Pokaż wiadomość
W ogóle nie żaliłam się wam jeszcze że znowu mnie dopadły dziwne bóle Od wczorajszego wieczoru czuję dość ostry ból pod lewymi żebrami, nie wiem co to może być Ciężko mi się oddycha, siedzi, wstaje, w ogóle dzisiejsza noc to był koszmar. Chcieliśmy już wczoraj jechać na IP, ale po Apapie nieco przeszło.
Jak nie spojenie to bóle klatki Coraz bardziej się cieszę, że w niedzielę jedziemy już do szpitala.

Cytat:
Napisane przez olutka Pokaż wiadomość
Tylko opinie co do zzo są różne. Mój doktor nie pracuje w żadnym szpitalu, więc jest bardziej obiektywny, no i jest zarówno ginekologiem-położnikiem jak i anestezjologiem, i mówi, że wg niego zzo należy podawać zawsze wtedy jeśli zapowiada się trudny, długi poród, który może wyczerpać pacjentkę, ale przez ryzyko przedłużenia akcji nie podawać zawsze, jakby zapobiegawczo.

Już po wizycie. Jakiegokolwiek postępu brak. Wszystko dobrze, ale nic się nie zmienia.
Jak się Staś sam nie urodzi, to do szpitala 10 dni po terminie, tj.22-ego.

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Elfka, super wieści
Oby Stas zmienil zdanie


Nutik u Ciebie zeby tez sie ruszylo...
Takie czekanie jest najgorsze :/

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 10:40   #1075
eskav8
Wtajemniczenie
 
Avatar eskav8
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 333
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Eska jeśli nie będzie opóźnienia u lekarza to damy radę. Jak będzie opóźnienie i korki to mooooooze się uda.
Jakoś się to załatwi. Nie chce się denerwowac na zapas.

A propo zzo.

U nas się je podaje rutynowo wręcz. Tzn jeśli kobieta nie chce to może odmówić ale nie ma z tym problemu. Lekarka mi mowila, że mam się nie zastanawiać tylko brać.
Ale ja się boję, że skończy się cc więc jeśli dam radę to chce bez. Chociaż mój prog bólu jest niziutki i pewnie będę błagać o zzo
Trzymam kciuki żeby wam się udało załatwić to we wtorek

No widzisz co kraj to obyczaj u was też nie ma problemu ze znieczuleniem. Też nie jestem za rozdawaniem go na prawo i lewo bo w nieuzasadnionych przypadkach może się właśnie skonczyc cc. Zobaczymy jak będziemy znosić ból

w razie cesarki jakie daja znieczulenie? To jest jakies podpajeczynowkowe czy coś?? Bo epidural tylko chyba nogi i krocze obejmuje, a przy cc jeszcze brzuch musi być nie??
eskav8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 10:43   #1076
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Właśnie nie zrozumiałam dokładnie jakie dają do cc. Wiem, że u mnie jest od pasa w dol właśnie.

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Kochane!
Munia ma się dobrze, Tymek zdrów jak ryba!
Prowadzi nocny tryb życia ale jest kochany i spokojny
Munia chyba też ok chociaż wyniki nie są idealne ale to już nie wiem czy mogę zdradzać.
Pozdrawia Was
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 10:44   #1077
Wesola_Ania
Zadomowienie
 
Avatar Wesola_Ania
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 751
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Właśnie nie zrozumiałam dokładnie jakie dają do cc. Wiem, że u mnie jest od pasa w dol właśnie.

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Kochane!
Munia ma się dobrze, Tymek zdrów jak ryba!
Prowadzi nocny tryb życia ale jest kochany i spokojny
Munia chyba też ok chociaż wyniki nie są idealne ale to już nie wiem czy mogę zdradzać.
Pozdrawia Was
Super,pozdrów ja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wesola_Ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 10:45   #1078
kassate1203
Rozeznanie
 
Avatar kassate1203
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 887
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Cytat:
Napisane przez _Inka__ Pokaż wiadomość
W ogóle nie żaliłam się wam jeszcze że znowu mnie dopadły dziwne bóle Od wczorajszego wieczoru czuję dość ostry ból pod lewymi żebrami, nie wiem co to może być Ciężko mi się oddycha, siedzi, wstaje, w ogóle dzisiejsza noc to był koszmar. Chcieliśmy już wczoraj jechać na IP, ale po Apapie nieco przeszło.
Jak nie spojenie to bóle klatki Coraz bardziej się cieszę, że w niedzielę jedziemy już do szpitala.
Pewnie dzieć uciska na coś, może na nerkę, żołądek ale żebra.

Witam się 2w1, na poród mi się nie zapowiada,nie dzieje się nic
__________________
To jest życie- tu nie ma sentymentów



kassate1203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 10:48   #1079
eskav8
Wtajemniczenie
 
Avatar eskav8
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 333
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Właśnie nie zrozumiałam dokładnie jakie dają do cc. Wiem, że u mnie jest od pasa w dol właśnie.
Teraz wyczyłałam na jakiejś stronce ze do cc dają zzo i/lub podpajeczynowkowe.

Matko moje dziecko ma tylek pod lewym zebrem a koncowke stopy czuje prawie na plecach po prawej stronie czy ja noszę w brzuchu jakiegoś dlugonogiego etiopczyka??

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Cytat:
Napisane przez kassate1203 Pokaż wiadomość
Pewnie dzieć uciska na coś, może na nerkę, żołądek ale żebra.

Witam się 2w1, na poród mi się nie zapowiada,nie dzieje się nic
My mamy jeszcze czas ale byłoby mi miło uswiadczyc jakiś objawow

Kamila pozdrowienia dla Muni, super że Tymus zdrowy, a Munia silna babka to da rade na pewno!!!!! ***
eskav8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 10:48   #1080
Panna_Hanna
Zadomowienie
 
Avatar Panna_Hanna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 025
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Hejka. Witam sie w dwupaku po ciezkiej nocy.
nie moge lezec bo bola mnie plecy, biodra i zebra. Nie moge chodzic bo po nieprzespanej nocy jestem skrajnie zmeczona. Jak zyc?!
Jak nie urodze do niedzieli to chyba tez zaczne wyciagac mloda odkurzaczem!

Co do zzo - jesli lekarz odmawia z powodu widzimisie a nie realnych przeciwwskazan medycznych (np. Maloplytkowosci) to mozna skalac skarge do nfz lub izby lekarskiej. Podobno zaczynaja sie dobierac do dupy takim szpitalom.

Kattoo sliczny bobas! Gratulacje! Moze wypisz sie na wlane zyczenie jesli wszystko jest ok. Przeciez te 20g to powod z dupy
Panna_Hanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-22 05:18:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:14.