Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!) - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-19, 14:44   #1741
PikPik09
Raczkowanie
 
Avatar PikPik09
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 450
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Dziekuje wam wszystkim dziewczyny za wsparcie i zrozumienie.strasznie zazdroszcze( ale tak zdrowo) jak czytam o waszych tztach jak sie dziecmi zajmuja ja tego nie doswiadczylam z pierwszym i teraz tez nie.dobrze ze chodza po swiecie tscy fajni faceci co okazuja swoim dzieciom zainteresowanie i uczucia.tak dalej panowie!

Ja jestem za przejsciem do odchowalni! Tak jak dziewczyny pisza ,sentyment troche he he ale dzieci nie stoja w miejscu to i my nie mozemy ! Trzeba za nimi nadarzac!

Ja mam jutro bioderka zobaczymy...
Chusta nie przyszla juz ok 10 idzie miala 3.dzwonilam do sprzedawcy ma sie skontaktowac z inpostem i mi dryndnac.

Bez pomocy starszaka oszalalabym...

Udalo mi sie dzis prawie cala szafke malego przebrac z wielu juz powyrastal rzeczy najgorzej te co maja nogi.
__________________
Doświadczenie przemawia: Istnieją tylko dwie bezwarunkowe miłości- miłość między matką,a dzieckiem oraz miłość Boga do ludzi.
PikPik09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 14:51   #1742
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

PikPik09 z bioderkami będzie wszystko dobrze jak to mi tato powiedział popatrz czy na nóżkach ma identyczne fałdki jak tak to jest wszystko dobrze.

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

wcinam płatki jogurtowe tak luzem bo nie mam nic słodkiego a naszła mnie ochota
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 14:52   #1743
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Któraś chętna na zakładanie wątku na Odchowalni czy zwalacie to na mnie?
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 14:53   #1744
kanwa
Zakorzenienie
 
Avatar kanwa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 7 268
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Tosia już się do Idy przyzwyczaiła. Na początku się jej bała trochę Teraz jak malutka płacze za długo to przychodzi i staje na tylnych łapkach a przednie o mnie opiera jakby chciała pomoc

Dzisiaj była druga wizyta położnej. Idka od wyjścia że szpitala czyli 11.07 przybrała 460g
Troszkę mamy problemów skórnych prawdopodobnie potówki i mamy wykąpać malutką w natmanganianir potasu.
Na problemy brzuszkowe bo Idka wieczorami nie może się wykupkac i wybączkować poleciła nam dicoflor i dla mnie pół szklanki herbatki koperkowej.Wiec Tż zakupił i od dziś podajemy.Ogólnie Ida jest bardzo spokojnym,cierpliwy,grzec znym i oczywiście najpiękniejszym dzieckiem na świecie
Czy którejś z Was dziecko w wózku płakało dość mocno podczas pierwszych spacerów?My byliśmy na jednym ale w drodze powrotnej jak się rozżaliła to na syrenie wracaliśmy .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kanwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 14:59   #1745
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Cytat:
Napisane przez __Veronique Pokaż wiadomość
Dzień dobry mamusie
My byłyśmy dzisiaj po skierowanie na badanie moczu i posiew, przy okazji pani doktor zbadała małą. Dostałyśmy jeszcze skierowanie na bilirubine i krew, bo wg pani doktor mała dalej ma żółtaczkę. No w szoku byłam, bo mi się wydaje, że żadnej żółtaczki już nie ma, ale będą wyniki to zobaczymy. I okazało się jeszcze, że mała ma przepukline pępkową i ma zaklejony pępek. Też w szoku byłam. Poczułam się tam jak kretynka Tak więc dzisiaj w nocy łapiemy mocz, jutro laboratorium i trzymamy kciuki żeby to była infekcja moczu i brak żółtaczki Potem infekcje wyleczymy, kontrolne usg jamy brzuszka i nie widzimy już żadnych plam na nerkach! Taki jest plan


To wynośmy się stąd na odchowalnie
Bardzo dobry plan! Trzymamy kciuki za jego wykonanie!

Cytat:
Napisane przez Madzia9999 Pokaż wiadomość
Faktycznie Poczeliśmy Nasze dzieci w wakacje
Nie wiem czy się chwaliłam, ale my poczęliśmy dwa tygodnie przed ślubem Także można powiedzieć, że Marysia była z nami w ten wielki dzień

Cytat:
Napisane przez madzius90 Pokaż wiadomość
A dziś mam 6 tyg po porodzie, także żegnaj połogu !
Piona! Ja też dziś 6 tygodni Ale ze wszelkimi działaniami wstrzymuję się do wizyty u ginekologa Zresztą i tak tam u mnie jest taki busz, że Tarzan miałby gdzie się bujać

Cytat:
Napisane przez madzius90 Pokaż wiadomość
U nas dziś znów ciężki dzień. Noc była ok, a dzień taki jak wczoraj- ciągle ryk, spanie po dwie minuty. Nawet nie mam jak się wysikac. Teraz przy cycu leży, chociaż spokojnie.
Ehhh naprawdę nie wiem co jest- brzuszek miękki, gorączki nie ma, je normalnie, kupkę i siusiu tez robi normalnie. I ciągle źle, jedynie w chuście po kilku minutach płaczu się uspokaja
Mam nadzieje ze do jutro się uspokoi, bo jedziemy do fryzjera

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------


Ja jak dla Bartka musiałam zrobić badanie moczu, jak był tak malutki to przyklejalam ten zbiorniczek rano, po przebudzeniu
Madziu, a może to skok rozwojowy? Na 5 tydzień akurat jakiś przypada z tego co pamiętam...

[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;63198126]U nas dziś znowu drAmat. Mała męczy się strasznie! Kupa jakaś tam była ale mAła. Teraz cisnie baki Ale nic nie idzie. Cyc po raz setny dzisiaj.
Hana jak nie śpi to ciĄgle płacze... smutno mi dzisiajw, wymieklam...

Chodźmy na odchowalnie

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Agusia jesteś bardzo dzielna!! Każdy dzień przybliża termin kiedy do was wróci

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 15:03   #1746
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Któraś chętna na zakładanie wątku na Odchowalni czy zwalacie to na mnie?
No raczej Tobie zostawiamy ten zaszczyt

Cytat:
Napisane przez kanwa Pokaż wiadomość
Tosia już się do Idy przyzwyczaiła. Na początku się jej bała trochę Teraz jak malutka płacze za długo to przychodzi i staje na tylnych łapkach a przednie o mnie opiera jakby chciała pomoc

Dzisiaj była druga wizyta położnej. Idka od wyjścia że szpitala czyli 11.07 przybrała 460g
Troszkę mamy problemów skórnych prawdopodobnie potówki i mamy wykąpać malutką w natmanganianir potasu.
Na problemy brzuszkowe bo Idka wieczorami nie może się wykupkac i wybączkować poleciła nam dicoflor i dla mnie pół szklanki herbatki koperkowej.Wiec Tż zakupił i od dziś podajemy.Ogólnie Ida jest bardzo spokojnym,cierpliwy,grzec znym i oczywiście najpiękniejszym dzieckiem na świecie
Czy którejś z Was dziecko w wózku płakało dość mocno podczas pierwszych spacerów?My byliśmy na jednym ale w drodze powrotnej jak się rozżaliła to na syrenie wracaliśmy .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moje dziecię w ogóle swojwgo wózka bardzo nie lubi. Toleruje go tylko kiedy połozę ją jak już śpi albo jedziemy po dziurach
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 15:23   #1747
kanwa
Zakorzenienie
 
Avatar kanwa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 7 268
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

To moja Idka nie jedyna chociaż:P

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kanwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-19, 15:25   #1748
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Cytat:
Napisane przez kanwa Pokaż wiadomość
Tosia już się do Idy przyzwyczaiła. Na początku się jej bała trochę Teraz jak malutka płacze za długo to przychodzi i staje na tylnych łapkach a przednie o mnie opiera jakby chciała pomoc

Dzisiaj była druga wizyta położnej. Idka od wyjścia że szpitala czyli 11.07 przybrała 460g
Troszkę mamy problemów skórnych prawdopodobnie potówki i mamy wykąpać malutką w natmanganianir potasu.
Na problemy brzuszkowe bo Idka wieczorami nie może się wykupkac i wybączkować poleciła nam dicoflor i dla mnie pół szklanki herbatki koperkowej.Wiec Tż zakupił i od dziś podajemy.Ogólnie Ida jest bardzo spokojnym,cierpliwy,grzec znym i oczywiście najpiękniejszym dzieckiem na świecie
Czy którejś z Was dziecko w wózku płakało dość mocno podczas pierwszych spacerów?My byliśmy na jednym ale w drodze powrotnej jak się rozżaliła to na syrenie wracaliśmy .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, że tak ładnie Idka przybiera
To samo mogłabym powiedzieć o swojej córeczce
Jak płakała w drodze powrotnej tylko, to może głodna już była?
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 15:33   #1749
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Kanwa fajnie, że pies dobrze na Idke zareagował Ja swojego uczę spacerów przy wózku. Często się przy wozku ciąga.Mieszkam na zamknietym osiedlu wiec jeśli pogoda jest średnia to chwila spaceru po osiedlu żeby szybko wrócić do mieszkania w razie co

Australia pamietam nawet się martwilas czy alko weselne Marysi nie zaszkodzi

U mnie Hania szybkp zasypia w wózku ale na dworze lubi tez spacery po nierownym terenie. W domu nie zasnie w wózku, bujanie wózkiem na nią nie działa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 15:35   #1750
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Ania przytulam. Nie dziwne że łzy Ci popłynęły.



Brawo za szczepienia



Madzia oczywiście, że zwróciłam. Nerwa mam do tej pory.
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 15:48   #1751
__Veronique
Wtajemniczenie
 
Avatar __Veronique
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 2 130
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Cytat:
Napisane przez CarycaKatharina Pokaż wiadomość
Veronique my przyklejamy na 5 dni i przerwa na 3. Ten plaster specjalnie do przepukliny taki dwu czesciowy latwo sie odkleja a to co zostanie fajnie schodzi oliwką.
A nam zakleiła takim zwykłym. Zobaczymy za te dwa tygodnie co to będzie.

Australia, ja zwalam na Ciebie ten przywilej
__________________
Świadoma pielęgnacja włosowa: 11. 2012
szczęśliwa mama

No one's gonna take my soul away.
__Veronique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-19, 15:57   #1752
kanwa
Zakorzenienie
 
Avatar kanwa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 7 268
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Australia a kiedy ona nie jest głodna? To mały cycuś mamusi

Madzia ucz psinkę ucz.Moja to dzikus i ciągnie jak szalona także będzie ciężko.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kanwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 16:05   #1753
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Cytat:
Napisane przez kanwa Pokaż wiadomość
Australia a kiedy ona nie jest głodna? To mały cycuś mamusi

Madzia ucz psinkę ucz.Moja to dzikus i ciągnie jak szalona także będzie ciężko.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie też nie jest z tym lekko, ale ti mlody psiak liczę że ogarnie temat. Szkoda, żeby siedziała w mieszkaniu sama jak ja wychodzę z Hania. Na tyłach bloku puszczam psa luzem. Hania zwykle śpi ładnie w wózku a ja mam czas żeby porzucac kijki psu czy potrenowac nowe komendy fajnie by było wyjść częściej do parku nie mam daleko, ale ostatnio pogoda średnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 16:06   #1754
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Moje dziecię po wczorajszym spokojnym dniu dzisiaj dokazuje je co 1,5 godziny i śpi po 40minut... Teraz lezy z gołą dupka na przewijaku i chyba jej to najbardziej odpowiada
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 16:28   #1755
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Cytat:
Napisane przez fiazo Pokaż wiadomość
Ania przytulam. Nie dziwne że łzy Ci popłynęły.



Brawo za szczepienia



Madzia oczywiście, że zwróciłam. Nerwa mam do tej pory.
Też bym miała nerwa i to ogromnego :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
Moje dziecię po wczorajszym spokojnym dniu dzisiaj dokazuje je co 1,5 godziny i śpi po 40minut... Teraz lezy z gołą dupka na przewijaku i chyba jej to najbardziej odpowiada
U mnie też rozebranie uspokaja no chyba, że brzuszek bardzo boli to wtedy nie działa :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 16:43   #1756
CarycaKatharina
Zadomowienie
 
Avatar CarycaKatharina
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 124
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Veronique generalnie to chyba nie ma znaczenia jaki plaster. Byleby trzymal. Moze ten specjalny ma klej który mniej uczula...? Nie wiem. Wiem ze jeden kosztuje 6zl w aptece
__________________
Żona 8.11.2014
ZHDK
CarycaKatharina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 16:50   #1757
Asiek121
Zakorzenienie
 
Avatar Asiek121
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 253
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Aniu bardzo mi przykro co za kraj, co za babsko




Ja akurat nie mogę narzekać na to.. jeszcze przed odebraniem decyzji z MOPSU dostałam już na konto becikowe, kosiniakowe i 500..



3 dzień wielka kupa zrobiona sama, odkad nie je mojego mleka..a ja bylam cały czas na diecie, chyba ten hipp działa

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

Chyba zainwestuje w Szumisia bo suszarka bardzo u nas działa
Asiek121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 16:54   #1758
motylek1984
Zadomowienie
 
Avatar motylek1984
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 717
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość
Jeszcze nie wiem. Musze czekac na pismo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Jak dobrze policzyłam wszystko to nawet 500+ mi się nie należy bo jesteśmy za bogaci :/
Ania może 500 wam się uda dostać, co prawda pit i zarobki z 2014, ale teraz straciłaś pracę i to też się liczy, tzw dochód utracony.
My dostaliśmy tylko na jedno dziecko, bo mamy pole, więc też jesteśmy ,,bogaci,, wyliczyli nam 1800 zł z pola za miesiąc, mimo że nie uprawiamy i oddaliśmy w dzierżawę. Żenua!!!!!
motylek1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 17:09   #1759
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Cytat:
Napisane przez Asiek121 Pokaż wiadomość
Aniu bardzo mi przykro co za kraj, co za babsko




Ja akurat nie mogę narzekać na to.. jeszcze przed odebraniem decyzji z MOPSU dostałam już na konto becikowe, kosiniakowe i 500..



3 dzień wielka kupa zrobiona sama, odkad nie je mojego mleka..a ja bylam cały czas na diecie, chyba ten hipp działa

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

Chyba zainwestuje w Szumisia bo suszarka bardzo u nas działa
Cały socjal zgarnelas
Cytat:
Napisane przez motylek1984 Pokaż wiadomość
Ania może 500 wam się uda dostać, co prawda pit i zarobki z 2014, ale teraz straciłaś pracę i to też się liczy, tzw dochód utracony.
My dostaliśmy tylko na jedno dziecko, bo mamy pole, więc też jesteśmy ,,bogaci,, wyliczyli nam 1800 zł z pola za miesiąc, mimo że nie uprawiamy i oddaliśmy w dzierżawę. Żenua!!!!!
Noo chore to jest jak oni ten przychód z pola liczą. Niby malo można mieć ha przeliczeniowych w kwota i tak durna wychodzi :/


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-19, 17:17   #1760
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Zu śpi od ponad dwóch godzin
Normalnie szok!
Wykorzystałam ten czas i ogarnęłam nieco pobojowisko, czyt. chałupę

Cytat:
Napisane przez __Veronique Pokaż wiadomość
Tak więc dzisiaj w nocy łapiemy mocz, jutro laboratorium i trzymamy kciuki żeby to była infekcja moczu i brak żółtaczki Potem infekcje wyleczymy, kontrolne usg jamy brzuszka i nie widzimy już żadnych plam na nerkach! Taki jest plan
To i dołączam się z !

Cytat:
Napisane przez agusiia69 Pokaż wiadomość
Mojego męża nie ma już 10 dni tak bardzo za nim tęsknię i jest mi czasem ciężko


Cytat:
Napisane przez __Veronique Pokaż wiadomość
Aha! Miałam wam napisać, że kupa przyszła do nas po 11 dniach! I jest to w normie. Czyli następnej też się mam tak spodziewać? Ciekawe jak to będzie. A mała waży 4425g
za całokształt

Cytat:
Napisane przez kanwa Pokaż wiadomość
Dzisiaj była druga wizyta położnej. Idka od wyjścia że szpitala czyli 11.07 przybrała 460g
pieknie

Cytat:
Napisane przez kanwa Pokaż wiadomość
Czy którejś z Was dziecko w wózku płakało dość mocno podczas pierwszych spacerów?My byliśmy na jednym ale w drodze powrotnej jak się rozżaliła to na syrenie wracaliśmy .
Podczas pierwszych spacerów nie.
Teraz czasem się zdarza, że sobie popłacze w wózku, ale tak to ogólnie śpi, jak ją wożę po tej naszej krzywej wsiowej drodze

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Piona! Ja też dziś 6 tygodni Ale ze wszelkimi działaniami wstrzymuję się do wizyty u ginekologa Zresztą i tak tam u mnie jest taki busz, że Tarzan miałby gdzie się bujać
Ja niby od dzisiaj już mam zielone światło, ale jeszcze jakieś plamienie mam, więc chyba się wstrzymam


Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Madziu, a może to skok rozwojowy? Na 5 tydzień akurat jakiś przypada z tego co pamiętam...
o patrz, zapomniałam, że coś takiego istniej
Może faktycznie to to


No to po spokoju, już się obudziła z płaczem
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 18:10   #1761
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Madziu za szybko pochwaliłas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 18:42   #1762
miszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar miszkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 415
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
U nas też ropa pojawia się po płaczu..
Powodzenia u okulisty.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
My już po kuracji kropelkami.
Nie przeszło.
Lekarz kazał przemywać rumiankiem a jak nie przejdzie to znów będzie jakiś lek

A macie jakiś filmik jak masować to oczko?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

Współczuję.


Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Cytat:
Napisane przez PikPik09 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ale zazdroszcze wam ze juz sie chustujecie.te gnoje z inpostu drugi tydzien mi niosa i doniesc nie moge.a tak czekam zeby sobie ulzyc...

Ania230 wspolczuje ci rewelacji z synkiem dobrze cie rozumiem...i mam wlasnie taki umysl analizujacy.pomysly na rozwiazanie sprawy sa a jak nic nie daja to krew zalewa.a rzadko ma mnie kto zastapic przy malym.czasami jak czytam twoje posty to jakbym siebie widziala...moj wczoraj wrzeszczal ponad godzine a ja bylam juz u kresu ze zmeczenia.on tez ewidentnie byl zmeczony bo kapiel byla jedzonko tez i po godzinnym czuwaniu czas na spanko a tu krzyk! Nic nie pomagalo! A ja mam tak ze jak jestem mega zmeczona dziecko juz raz jadlo i zaczyna sie wiszenie na cycu w wersji jestem smoczkiem to mnie bardzo kp irytuje.moze to wydac sie dziwne wam ogolnie ale co tam powiem.jak maly robi ze mnie smoczka gdzie ja juz padam na twarz to te draznienie sutkow doprowadza mnie do szalu! Bo to nie ssanie normalne tylko bawi sie, drazni koncowka jezyka a to wywoluje we mnie zgola inne emocje niz karmienie dziecka.mierzi mnie to poprostu! Wkurzam sie wtedy bo to nie sa porzadane odczucia jak sie dziecko karmi.chyba dziwna jakas jestemm ale ze starzym tez to mialam ssanie ok ale takie bawim bawim draznilo mnie do granic mozliwosci.

Wczoraj plakalam pierwszy raz.mialam juz tak dosc tego krzyku nic nie pomagalo co wymyslilam ehhh ale ja chyba wiem czemu tak wyszlo.wczoraj caly wieczor tz mnie denerwowal.nie wazne ze karmie czy cos innegi przy malym robie.tz wiecznie kloci sie ze starszakiem niestety sa na tym samym poziomie umyslowym( i bynajmniej nie 34 latka) malego czaje czemu tak robi ale tz powinien go opanowac a nie jeszcze rozjuszac.wtedy krzyki piski pyskowki i ja w tym wszystkim! A do tego tz ma wieczne pretensje ze z salonu zrobilam sypialnie bo lozko rozlozone( zascielam na dzien) przewijak na stole, wozek itd.ale to jedyne duze pomieszczenie w domu i blisko lazienki i kuchni mam oko na malego latwo.w dodatku tu nie jest duszno i mam wygodnie dla kregoslupa jak zalecali.i wczoraj poszla klotnia nad glowa malego bo ja mam isc sie gniesc do malutkiej sypialenki bo on tu film bedzie ogladal! Tv metr od lozka rozlozonego,42 cale.ja mialam tak dosc a pacan nieustepuje i normalna klotnie urzadza! Kretyn nad dzieciaka glowa.mowie ze ma sie uspokoic bo maly to czuje to mnie wysmial ze przesadzam gnojek no! Nie ustapilam szarpanina slowna i wtedy zaczal sie ten placz... Foch obrazony na komputer poszedl siedziec a mnie szlag trafil.skoro u mnie dziecko krzyczy to u niego tez moze dalam mu dziecko i wyszlam z pokoju ochlonac.troche pomoglo.ale troszke.cala godzine walczylam z krzykiem i plakalam...ja to czasami mysle ze nie powinnismy byc razem...
Współczuję, tz znów się baty należa!

I nie przejmuj się, my w poprzednim domu też mieliśmy sajgon w salonie.
Mieliśmy dom piętrowy i nie uśmiechalo mi się latać z każdą ☠☠☠☠☠☠☠a po schodach do pokoju. I oczywiście lawa to był nasz przewijak
Zresztą przez prawie 3 lata mieliśmy na dole ubranka i pieluchy dla starszaka żeby nie biegać.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Dziubulek

Żabinek
miszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 18:49   #1763
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Cytat:
Napisane przez miszkaaa Pokaż wiadomość
My już po kuracji kropelkami.
Nie przeszło.
Lekarz kazał przemywać rumiankiem a jak nie przejdzie to znów będzie jakiś lek

A macie jakiś filmik jak masować to oczko?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

Współczuję.


Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------


Współczuję, tz znów się baty należa!

I nie przejmuj się, my w poprzednim domu też mieliśmy sajgon w salonie.
Mieliśmy dom piętrowy i nie uśmiechalo mi się latać z każdą ☠☠☠☠☠☠☠a po schodach do pokoju. I oczywiście lawa to był nasz przewijak
Zresztą przez prawie 3 lata mieliśmy na dole ubranka i pieluchy dla starszaka żeby nie biegać.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Dostaliśmy tobrex na oczko, po 1m zakropleniu jakby lepiej.
Pępek też ropieje i musimy smarować antybiotykiem.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 19:05   #1764
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Cytat:
Napisane przez Asiek121 Pokaż wiadomość
Aniu bardzo mi przykro co za kraj, co za babsko




Ja akurat nie mogę narzekać na to.. jeszcze przed odebraniem decyzji z MOPSU dostałam już na konto becikowe, kosiniakowe i 500..

Chyba zainwestuje w Szumisia bo suszarka bardzo u nas działa
Super ze udało się wszystko otrzymać

Orientujesz się może gdzie we wniosku o 500+ wpisuje się ze jest się osoba na ten moment bezrobotna? Bo może to by mi wtedy pomoglo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Asiek121 Pokaż wiadomość

Chyba zainwestuje w Szumisia bo suszarka bardzo u nas działa
U mnie ostatnio szumis się spisuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Cytat:
Napisane przez motylek1984 Pokaż wiadomość
Ania może 500 wam się uda dostać, co prawda pit i zarobki z 2014, ale teraz straciłaś pracę i to też się liczy, tzw dochód utracony.
My dostaliśmy tylko na jedno dziecko, bo mamy pole, więc też jesteśmy ,,bogaci,, wyliczyli nam 1800 zł z pola za miesiąc, mimo że nie uprawiamy i oddaliśmy w dzierżawę. Żenua!!!!!
Bardzo bym się ucieszyla jakby się udało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 19:29   #1765
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

PRZEPROWADZAMY SIĘ DO ODCHOWALNI

Edytowane przez australia87
Czas edycji: 2016-07-19 o 19:30
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 19:31   #1766
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4 235
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Cytat:
Napisane przez Asiek121 Pokaż wiadomość
Aniu bardzo mi przykro co za kraj, co za babsko




Ja akurat nie mogę narzekać na to.. jeszcze przed odebraniem decyzji z MOPSU dostałam już na konto becikowe, kosiniakowe i 500..



3 dzień wielka kupa zrobiona sama, odkad nie je mojego mleka..a ja bylam cały czas na diecie, chyba ten hipp działa

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

Chyba zainwestuje w Szumisia bo suszarka bardzo u nas działa
Ściągnij sobie apke na telefon "sleep baby sleep"

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 20:42   #1767
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

FIAZO super, ze chrzciny udane jak Tomek?
DZANET cos chciałam pisac i zapomniałam, bo mi sie wizaz zresetowal:/ na pewno, ze Gabi ma fazy razchusta ok, a raz srednio. Za to.starszak od razu zasypial
ANIA tylko.spokoj moze Cie uratowac Maja przytulasek maly, wiec chusta powinna Ci pomoc. Kciuki za wiazanie.
AGUSIIA mozliwe sa takie aktywnosci. byleby w nocy dobrze spala.
ZEBRAH wlosy jeszcze mi nie lecą. Ale paznokcie 2tyg po porodzie sie posypaly. Biorę cos na K. Magnez z potasem. Musze falvit zakupic.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 21:01   #1768
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

No cóż, to żegnaj już raczej na zawsze poczekalnio
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 21:06   #1769
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4 235
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
No cóż, to żegnaj już raczej na zawsze poczekalnio
I mnie teraz w sercu zaklulo
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 01:09   #1770
Radena
Zadomowienie
 
Avatar Radena
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1 776
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Widzę,że już się przenieśliśmy,ale i tak odp,bo sobie pozaznaczalam
[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;63198126]U nas dziś znowu drAmat. Mała męczy się strasznie! Kupa jakaś tam była ale mAła. Teraz cisnie baki Ale nic nie idzie. Cyc po raz setny dzisiaj.
Hana jak nie śpi to ciĄgle płacze... smutno mi dzisiajw, wymieklam...
[/QUOTE]


U mnie dziś było to samo,dopiero Koło 20 się udało TŻowi ja ululac...




Cytat:
Napisane przez PikPik09 Pokaż wiadomość
Udalo mi sie dzis prawie cala szafke malego przebrac z wielu juz powyrastal rzeczy najgorzej te co maja nogi.
PikPik, trzymam kciuki,żeby Twoj TŻ zrozumiał swoje błędy i w końcu wziął na klatę swoje tacierzynstwo






Cytat:
Napisane przez kanwa Pokaż wiadomość
Czy którejś z Was dziecko w wózku płakało dość mocno podczas pierwszych spacerów?My byliśmy na jednym ale w drodze powrotnej jak się rozżaliła to na syrenie wracaliśmy .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tiaa,idziemy sobie ladnie z mężem w jakaś niedzielę,mijają nas rodzice z wózkami i zgadnijcie czyje dziecko się drze całą drogę? Argumenty typu,,zobacz jak inne dzieci ładnie śpią'' nie robią na niej żadnego wrażenia




Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
No raczej Tobie zostawiamy ten zaszczyt



Moje dziecię w ogóle swojwgo wózka bardzo nie lubi. Toleruje go tylko kiedy połozę ją jak już śpi albo jedziemy po dziurach

Ja mam dokładnie tak samo. Wszystkie potrzeby musi mieć zaspokojone wtedy wózek w miarę ok


No to lecę na odchowalnie
Radena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-20 10:45:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:59.