Sierpnióweczki 2016! Część VII. - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-24, 09:20   #931
gosiaczkam
Raczkowanie
 
Avatar gosiaczkam
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: DE/Krk
Wiadomości: 295
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez slo_nk_o Pokaż wiadomość
Hej, szykuje się kolejny upalny dzień. Dziewczyny kiedyś pisałyście, że w rossmanie są takie małe buteleczki, żeby sobie do szpitala przelać by nie brać kosmetyków masy. Możecie mniej więcej opisać jak wyglądają? Byłam w rossmanie i nie znalazłam nic takiego;/
http://4.bp.blogspot.com/-5GUghtclCq...0/DSC08270.jpg

chyba o takie buteleczki chodzi jak do bagażu podręcznego w samolocie.

Witam się niedzielnie. Dziś zaszalałam i stanęłam na wadze. pierwszy raz od 1,5 m-ca (nie liczę tych u dr, ale że tam chodzę w różnych porach wolę moją wagę) no i tam +2,4 od tego czasu czyli w sumie 10,5 czyli nie jest źle. Myślałam że już dawno przekroczyłam z 15
gosiaczkam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 09:24   #932
joasia4786
Zakorzenienie
 
Avatar joasia4786
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ****
Wiadomości: 3 987
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez gosiaczkam Pokaż wiadomość
http://4.bp.blogspot.com/-5GUghtclCq...0/DSC08270.jpg

chyba o takie buteleczki chodzi jak do bagażu podręcznego w samolocie.

Witam się niedzielnie. Dziś zaszalałam i stanęłam na wadze. pierwszy raz od 1,5 m-ca (nie liczę tych u dr, ale że tam chodzę w różnych porach wolę moją wagę) no i tam +2,4 od tego czasu czyli w sumie 10,5 czyli nie jest źle. Myślałam że już dawno przekroczyłam z 15
Ja po 2 tygodniach w szpitalu z 72,3 spadlam na 69.5 czyli na plusie 12kg I o dziwo maleństwo w tym czasie przybrało i brzusio urósł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasia4786 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 09:25   #933
florencee
Zadomowienie
 
Avatar florencee
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 531
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
Ładny brzuszek.

Cytat:
Napisane przez asicuha Pokaż wiadomość
Wciaz nic nie wiadomo. Na pewno w tym szpitalu gdzie jest polezy jeszcze kilka tygodni, bo sama jeszcze nie chodzi. A pozniej prawdopodobnie na jakas rehabilitacje gdzies dalej pojedzie, ale nikt konkretow nie mowi.

Dzien dobry!
Dzis Tz zostawia mnie na caly dzien, bo jada z Para Mloda nad morze na zdjecia
Wiec ja sobie spedze mily dzien z siostra i siostrzenica, a pozniej bede zamulac w domu :P

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

A wiecie w ogole co zrobilam?
Specjalnie na sesje kupilam sobie sukienke, podoba mi sie bardzo, po sesji wrzucilam do pralki i wypralam jasna sukienke z brazowym odpinanym paskiem i powstaly zacieki od paska
Ponowne pranie z vanishem nic nie dalo, wczoraj tez kupilam odbarwiacz, ktory zabral kolor z sukienki ale plamy jeszcze zostaly
Tak mi szkoda jej :P
To oby dalej dobrze szło w szpitalu i potem na rehabilitacji.


Szkoda sukienki. ;/

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
dzień dobry Mamusie!
Tzet wczoraj wrócił z 4 reklamowkami grzybów a ze ja grzyby bardzo lubię a on lubi zbierać, dziś znowu jedzie. weźmiemy chyba jeszcze babcię i pojedziemy nad jezioro a on skoczy do lasu obok.
wczoraj pakowala torbę, swoją i Kasi i oczywiście wzruszylam się strasznie....
Miłego pobytu nad jeziorem.

Fajnie, że już torba spakowana. Miła to czynność, uświadamiająca powagę sytuacji, ale i wzruszyć się można.

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Hej

Wczoraj mówię do TŻta wieczorem, że idę spać, bo zmęczona jestem. "Idź, idź, jutro przecież rodzisz" Ktoś ma większe parcie na poród niż ja
Haha, to spoko, że już wszystko ustalone.

Cytat:
Napisane przez slo_nk_o Pokaż wiadomość
Hej, szykuje się kolejny upalny dzień. Dziewczyny kiedyś pisałyście, że w rossmanie są takie małe buteleczki, żeby sobie do szpitala przelać by nie brać kosmetyków masy. Możecie mniej więcej opisać jak wyglądają? Byłam w rossmanie i nie znalazłam nic takiego;/
W niektórych Rossmannach jest cały taki dział "podróżny", gdzie są miniaturki kosmetyków i właśnie te małe plastikowe buteleczki, do których można sobie przelać coś, niektóre z dozownikiem, inne z zakrętką. Obok tego są różne zatyczki do uszu, przezroczyste kosmetyczki do samolotu itp. Ale w jednym Rossmannie takim mniejszym w ogóle tego działu nie widziałam.
florencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 09:28   #934
joasia4786
Zakorzenienie
 
Avatar joasia4786
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ****
Wiadomości: 3 987
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez LunaLov Pokaż wiadomość
Proszę bardzo
Eh nie zobaczę bo błąd wywala:/ ja szukam pomysłu na kolor do pokoju gdzie meble będą w kolorze jabłoni i jakoś nie mogę się zdecydować :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasia4786 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 10:02   #935
superhuman
Zadomowienie
 
Avatar superhuman
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 286
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
poród marzenie..


milczy niestety i też się martwię..





ale z Was hardcorowcy..mama za ścianą a Wy takie harce?
to może się rozkręci coś z tego jednak..


ja dziś byłam na ktg..Matylda ruchów zaliczyła nieskończoną ilość, tak jak i ostatnim razem..
ja za to podnosząc się z leżanki usłyszałam niezłe "chrup" w plecach i położna musiała mnie pionizować..masakra..jak u emerytki





na jakiej podstawie to stwierdziła? wywiadu? jak ja bym jej przez telwfon powiedziała co mi ostatnio dolega to mogłaby z tysiąc diagnoz postawić a tylko jednak z nich-ciąża jest właściwą..strzela w ciemno bez badań i mam wielka nadzieję,że się bardzo mocno myli..


a może to efekt leku mimo wszystko? ja miałam fazę nieposkromionej senności gdzieś po tygodniu przyjmowania depogytu

jak wyniki moczu?

Niestety stwierdziła to na podstawie badań EEG, po których dostał skierowanie do szpitala waśnie.

Cytat:
Napisane przez florencee Pokaż wiadomość
Pewnie na pizzy były jakieś warzywa.
Jakie książki kupiłaś?




Ech, też jestem taka emerycka, jak będzie po wszystkim muszę pomyśleć o jakimś sporcie.
Miłego oglądania filmu.

Ja tez juz o tym rozmyślam, chciałabym szybko wrócić do jakiejś aktywności a teraz to juz czuje sie jak stara babcia...

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
ja bym chętnie popływała,ale trochę się boję czy nie skończe na porodówce.. ale już z Małą mam zamiar uaktywnić się ruchowo tyle ile się da..dzięki
udanego wieczoru dziewczyny
Tez bym popływała ale teraz lekarz mówił zeby odpuści na tym etapie basen bo zaraz wrócę z bakteriami albo zapaleniem i bedzie... Ale z mała bardzo chciałabym tez pójść tak od 4miesiaca juz na basen.


Cytat:
Napisane przez asicuha Pokaż wiadomość
Fotek nie widze jutro nadrobie
My tez po wieczorze filmowym, dzis bylo "me before you", bardzo fajny film! Nawet Tz sie podobal
Poza tym dzis w koncu odwiedzilam Mame w szpitalu i troche sie uspokoilam, bo na prawde dobrze wyglada i mozna z nia juz rozmawiac nirmalnie teraz jeszcze tylko rehabilitacja.
Dobranoc *

Super, ze z mama juz jest lepiej, teraz moze byc tylko lepiej i tylko do przodu!

Cytat:
Napisane przez slo_nk_o Pokaż wiadomość
Hej, szykuje się kolejny upalny dzień. Dziewczyny kiedyś pisałyście, że w rossmanie są takie małe buteleczki, żeby sobie do szpitala przelać by nie brać kosmetyków masy. Możecie mniej więcej opisać jak wyglądają? Byłam w rossmanie i nie znalazłam nic takiego;/



Super, że cukry wyszły ok



Bardzo podoba mi się kolorek



Teraz będzie już tylko lepiej. Zanim się obejrzysz mama będzie chodzić

Muszę swojego Tż wysłać na grzybki coś "moje" lasy nie łaskawe w tym roku są.



Albo tak spodobało mu się "wypędzanie" małej z brzuszka

Ja widziałam przed wczoraj te buteleczki w rossmanie na Scianie gdzie stały wszystkie takie miniaturowe kosmetyki wlasnie i sama pomyslałam, ze musze sobie zakupić do szpitala.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
superhuman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 10:11   #936
BeataAmelka
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataAmelka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 880
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Wracam do żywych
Nic nie pisałam, ponieważ był problem z pokarmem u nas. Pierwsze pustki a później taki nawał, że myślałam że piersi mi rezerwie. :-(
Dziś chyba wychodzimy do domku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Malutki jest kochany i jestem przeszczesliwa <3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
15.11.
11.12. serduszko synek
7.02. ostatnia wizyta u dr P.
TP: 28.07. Oliwierek
cudzie trwaj
BeataAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 10:35   #937
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez slo_nk_o Pokaż wiadomość
Hej, szykuje się kolejny upalny dzień. Dziewczyny kiedyś pisałyście, że w rossmanie są takie małe buteleczki, żeby sobie do szpitala przelać by nie brać kosmetyków masy. Możecie mniej więcej opisać jak wyglądają? Byłam w rossmanie i nie znalazłam nic takiego;/


Albo tak spodobało mu się "wypędzanie" małej z brzuszka
Ja je znalazłam na dziale z małymi kosmetykami

Kto wie

Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
Mi się wydaje ze ostatnio przybrał troszKę.
Załącznik 6550646Załącznik 6550651
Tu są chyba 2 tyg różnicy.

Śmieję sie ze to jest dziecko swojego ojca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Troszkę przybrał, ale nie dużo

Cytat:
Napisane przez BeataAmelka Pokaż wiadomość
Wracam do żywych
Nic nie pisałam, ponieważ był problem z pokarmem u nas. Pierwsze pustki a później taki nawał, że myślałam że piersi mi rezerwie. :-(
Dziś chyba wychodzimy do domku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Malutki jest kochany i jestem przeszczesliwa <3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, że niedługo do domku Prosimy w wolnej chwili o szczegóły
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-24, 10:40   #938
Lucynka20xd
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucynka20xd
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 2 753
GG do Lucynka20xd
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez BeataAmelka Pokaż wiadomość
Wracam do żywych
Nic nie pisałam, ponieważ był problem z pokarmem u nas. Pierwsze pustki a później taki nawał, że myślałam że piersi mi rezerwie. :-(
Dziś chyba wychodzimy do domku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Malutki jest kochany i jestem przeszczesliwa <3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super ze do domku dzis


Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka
__________________

Kocham , Tęsknie, Czekam . . . ♥♥♥♥♥

Adrianek ♥♥
30.05.2014 /3700g,59cm/


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0aqox8ccd7.png








Lucynka20xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 10:46   #939
asicuha
Wtajemniczenie
 
Avatar asicuha
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 195
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez BeataAmelka Pokaż wiadomość
Wracam do żywych
Nic nie pisałam, ponieważ był problem z pokarmem u nas. Pierwsze pustki a później taki nawał, że myślałam że piersi mi rezerwie. :-(
Dziś chyba wychodzimy do domku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Malutki jest kochany i jestem przeszczesliwa <3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nawt nie wiesz jak Ci zazdroscimy ze Ty juz po!! )
Czekamy na dokladna relacje, a wy sie tulcie, cycolcie i korzystajcie ze wspolnego czasu w domu! )
__________________
Dbam o siebie!

Mani hybrydowy <3
asicuha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 10:46   #940
slo_nk_o
Raczkowanie
 
Avatar slo_nk_o
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 306
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez gosiaczkam Pokaż wiadomość
http://4.bp.blogspot.com/-5GUghtclCq...0/DSC08270.jpg

chyba o takie buteleczki chodzi jak do bagażu podręcznego w samolocie.

Witam się niedzielnie. Dziś zaszalałam i stanęłam na wadze. pierwszy raz od 1,5 m-ca (nie liczę tych u dr, ale że tam chodzę w różnych porach wolę moją wagę) no i tam +2,4 od tego czasu czyli w sumie 10,5 czyli nie jest źle. Myślałam że już dawno przekroczyłam z 15
Cytat:
Napisane przez florencee Pokaż wiadomość
Ładny brzuszek.



To oby dalej dobrze szło w szpitalu i potem na rehabilitacji.


Szkoda sukienki. ;/



Miłego pobytu nad jeziorem.

Fajnie, że już torba spakowana. Miła to czynność, uświadamiająca powagę sytuacji, ale i wzruszyć się można.



Haha, to spoko, że już wszystko ustalone.



W niektórych Rossmannach jest cały taki dział "podróżny", gdzie są miniaturki kosmetyków i właśnie te małe plastikowe buteleczki, do których można sobie przelać coś, niektóre z dozownikiem, inne z zakrętką. Obok tego są różne zatyczki do uszu, przezroczyste kosmetyczki do samolotu itp. Ale w jednym Rossmannie takim mniejszym w ogóle tego działu nie widziałam.
Cytat:
Napisane przez superhuman Pokaż wiadomość
Niestety stwierdziła to na podstawie badań EEG, po których dostał skierowanie do szpitala waśnie.




Ja tez juz o tym rozmyślam, chciałabym szybko wrócić do jakiejś aktywności a teraz to juz czuje sie jak stara babcia...



Tez bym popływała ale teraz lekarz mówił zeby odpuści na tym etapie basen bo zaraz wrócę z bakteriami albo zapaleniem i bedzie... Ale z mała bardzo chciałabym tez pójść tak od 4miesiaca juz na basen.





Super, ze z mama juz jest lepiej, teraz moze byc tylko lepiej i tylko do przodu!




Ja widziałam przed wczoraj te buteleczki w rossmanie na Scianie gdzie stały wszystkie takie miniaturowe kosmetyki wlasnie i sama pomyslałam, ze musze sobie zakupić do szpitala.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dziękuję dziewczyny. W takim razie będę szukać w innym rossmanie.

Cytat:
Napisane przez BeataAmelka Pokaż wiadomość
Wracam do żywych
Nic nie pisałam, ponieważ był problem z pokarmem u nas. Pierwsze pustki a później taki nawał, że myślałam że piersi mi rezerwie. :-(
Dziś chyba wychodzimy do domku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Malutki jest kochany i jestem przeszczesliwa <3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, że do domku niedługo wychodzicie

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Ja je znalazłam na dziale z małymi kosmetykami

Kto wie



Troszkę przybrał, ale nie dużo



Super, że niedługo do domku Prosimy w wolnej chwili o szczegóły
Na pewno tak dyskretnie ci to pokazuje
slo_nk_o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 10:51   #941
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

BeataAmelka, gratuluje i zazdroszcze, ze juz po
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-24, 11:04   #942
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
fajny brzuszek

Cytat:
Napisane przez asicuha Pokaż wiadomość
Wciaz nic nie wiadomo. Na pewno w tym szpitalu gdzie jest polezy jeszcze kilka tygodni, bo sama jeszcze nie chodzi. A pozniej prawdopodobnie na jakas rehabilitacje gdzies dalej pojedzie, ale nikt konkretow nie mowi.

Dzien dobry!
Dzis Tz zostawia mnie na caly dzien, bo jada z Para Mloda nad morze na zdjecia
Wiec ja sobie spedze mily dzien z siostra i siostrzenica, a pozniej bede zamulac w domu :P

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

A wiecie w ogole co zrobilam?
Specjalnie na sesje kupilam sobie sukienke, podoba mi sie bardzo, po sesji wrzucilam do pralki i wypralam jasna sukienke z brazowym odpinanym paskiem i powstaly zacieki od paska
Ponowne pranie z vanishem nic nie dalo, wczoraj tez kupilam odbarwiacz, ktory zabral kolor z sukienki ale plamy jeszcze zostaly
Tak mi szkoda jej :P
szybko zleci i mama będzie biegać jak dawniej..a Polcia to będzie dla Niej najlepsza rehabilitacja i motywacja..
szkoda sukienki,ale może jeszcze spróbuj jakimiś domowymi sposobami? albo namocz w wybielaczu dłuższy czas?

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Hej

Wczoraj mówię do TŻta wieczorem, że idę spać, bo zmęczona jestem. "Idź, idź, jutro przecież rodzisz" Ktoś ma większe parcie na poród niż ja
czyli dzisiaj witamy Tosię?

Cytat:
Napisane przez superhuman Pokaż wiadomość
Niestety stwierdziła to na podstawie badań EEG, po których dostał skierowanie do szpitala waśnie.

Tez bym popływała ale teraz lekarz mówił zeby odpuści na tym etapie basen bo zaraz wrócę z bakteriami albo zapaleniem i bedzie... Ale z mała bardzo chciałabym tez pójść tak od 4miesiaca juz na basen.
ale wynik EEG pokazuje przepływ fal, przy nieprawidłowym zapisie diagnoz nadal jest mnóstwo..

ja już kupiłam pieluszki do pływania dla Małej

Cytat:
Napisane przez BeataAmelka Pokaż wiadomość
Wracam do żywych
Nic nie pisałam, ponieważ był problem z pokarmem u nas. Pierwsze pustki a później taki nawał, że myślałam że piersi mi rezerwie. :-(
Dziś chyba wychodzimy do domku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Malutki jest kochany i jestem przeszczesliwa <3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
to trochę Was trzymają w tym szpitalu..mam nadzieję,że lada moment będziecie z Oliwierkiem w domu i laktacja się tez unormuje..czekamy na jakieś szczegóły
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 11:20   #943
wiewioreczka
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioreczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 171
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

hello
wpadam się przywitać i zabieram się za nadrabianie, mam jeszcze 10 stron do przeczytania ale nadrobiłam już 5 stron i widzę, że na razie wszystko u Was w porządku
__________________

wiewioreczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 11:22   #944
superhuman
Zadomowienie
 
Avatar superhuman
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 286
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
fajny brzuszek


szybko zleci i mama będzie biegać jak dawniej..a Polcia to będzie dla Niej najlepsza rehabilitacja i motywacja..
szkoda sukienki,ale może jeszcze spróbuj jakimiś domowymi sposobami? albo namocz w wybielaczu dłuższy czas?


czyli dzisiaj witamy Tosię?


ale wynik EEG pokazuje przepływ fal, przy nieprawidłowym zapisie diagnoz nadal jest mnóstwo..

ja już kupiłam pieluszki do pływania dla Małej


to trochę Was trzymają w tym szpitalu..mam nadzieję,że lada moment będziecie z Oliwierkiem w domu i laktacja się tez unormuje..czekamy na jakieś szczegóły


Ooo z pampersa czy jakie?

Beata a Ty jak sie czujesz?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
superhuman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 11:29   #945
florencee
Zadomowienie
 
Avatar florencee
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 531
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez joasia4786 Pokaż wiadomość
Eh nie zobaczę bo błąd wywala:/ ja szukam pomysłu na kolor do pokoju gdzie meble będą w kolorze jabłoni i jakoś nie mogę się zdecydować :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Może jasnozielony, taki pistacjowy. Albo delikatny żółty. I dodatki do tego w intensywniejszych odcieniach tych 2 kolorów.

Cytat:
Napisane przez superhuman Pokaż wiadomość
Niestety stwierdziła to na podstawie badań EEG, po których dostał skierowanie do szpitala waśnie.




Ja tez juz o tym rozmyślam, chciałabym szybko wrócić do jakiejś aktywności a teraz to juz czuje sie jak stara babcia...



Tez bym popływała ale teraz lekarz mówił zeby odpuści na tym etapie basen bo zaraz wrócę z bakteriami albo zapaleniem i bedzie... Ale z mała bardzo chciałabym tez pójść tak od 4miesiaca juz na basen.





Super, ze z mama juz jest lepiej, teraz moze byc tylko lepiej i tylko do przodu!




Ja widziałam przed wczoraj te buteleczki w rossmanie na Scianie gdzie stały wszystkie takie miniaturowe kosmetyki wlasnie i sama pomyslałam, ze musze sobie zakupić do szpitala.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Co do aktywności to ja myślę o balecie,
rozciąganiu w domu.
Basen może też do tego, chociaż ja się zawsze boję infekcji, mam jakąś obsesję.

Cytat:
Napisane przez BeataAmelka Pokaż wiadomość
Wracam do żywych
Nic nie pisałam, ponieważ był problem z pokarmem u nas. Pierwsze pustki a później taki nawał, że myślałam że piersi mi rezerwie. :-(
Dziś chyba wychodzimy do domku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Malutki jest kochany i jestem przeszczesliwa <3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ale fajnie, że już wychodzicie!
Życzę Wam wszystkiego dobrego, oby z karmieniem szło ok.
florencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 11:29   #946
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez superhuman Pokaż wiadomość
Ooo z pampersa czy jakie?

Beata a Ty jak sie czujesz?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
z dady, były w biedzie ostatnio
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 12:03   #947
Afrodita
Zadomowienie
 
Avatar Afrodita
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 196
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Witam niedzielnie


Superhuman trzymam kciuki za pozytwną diagnozę.. Nie martwcie się na zapas.. Lekarze lubią zaczynać od tych najgorszych hipotez..


Cytat:
Napisane przez LunaLov Pokaż wiadomość
Proszę bardzo
ale cudny!
Cytat:
Napisane przez asicuha Pokaż wiadomość
Fotek nie widze jutro nadrobie
My tez po wieczorze filmowym, dzis bylo "me before you", bardzo fajny film! Nawet Tz sie podobal
Poza tym dzis w koncu odwiedzilam Mame w szpitalu i troche sie uspokoilam, bo na prawde dobrze wyglada i mozna z nia juz rozmawiac nirmalnie teraz jeszcze tylko rehabilitacja.
Dobranoc *
Cieszę się, że z mamą coraz lepiej oby tak dalej!

Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
Dzień dobry
W moim brzuszku mieszka albo corunia tatunia albo mężczyzna bardzo solidarny z tatą. To dziecko reaguje na głos ojca bardziej niz na mój.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie to samó Na głos tatusia od razu reaguje

Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
śliczny brzuszek
Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Hej

Wczoraj mówię do TŻta wieczorem, że idę spać, bo zmęczona jestem. "Idź, idź, jutro przecież rodzisz" Ktoś ma większe parcie na poród niż ja
Może Cię też w porodzie chętnie wyręczy?
Cytat:
Napisane przez BeataAmelka Pokaż wiadomość
Wracam do żywych
Nic nie pisałam, ponieważ był problem z pokarmem u nas. Pierwsze pustki a później taki nawał, że myślałam że piersi mi rezerwie. :-(
Dziś chyba wychodzimy do domku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Malutki jest kochany i jestem przeszczesliwa <3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, że w końcu do domku ale Ci zazdroszczę! Odpoczywajcie sobie
__________________
.. i ślubuję Ci.. czerwiec 2015

Zuzanka 22.08.2016


II kreski 15.09.2019
Afrodita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 12:34   #948
iweczka
Zakorzenienie
 
Avatar iweczka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: @ home
Wiadomości: 3 984
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Hej.

U mnie znowu nocka z głowy
Zgaga na Maxa

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Cytat:
Napisane przez BeataAmelka Pokaż wiadomość
Wracam do żywych
Nic nie pisałam, ponieważ był problem z pokarmem u nas. Pierwsze pustki a później taki nawał, że myślałam że piersi mi rezerwie. :-(
Dziś chyba wychodzimy do domku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Malutki jest kochany i jestem przeszczesliwa <3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super ze już puszczą Was do domu
iweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 12:52   #949
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Hej, próbuje Was nadrobić od wczoraj ale ciężko mi to idzie. Mamę miałam do piątku i w piątek wieczorem też wrócił TŻ No i siedzi cały weekend w domu to nie mogę być na forum bo potem krzyczy na mnie że tylko w komputerze siedzę i jak się z nim nudzę to on do pracy pojedzie Właśnie go do sklepu wysłałam to odpisuje to co zdążyłam przeczytać

Cytat:
Napisane przez slo_nk_o Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Ale naskrobałyście, zaraz lecę Was nadrobić a mam takie pytanie. Czułam lekkie pieczenie przy robieniu siusiu, pieczenie przeszło ale postanowiłam i tak zrobić badanie moczu i wyszło mi ph 7, leukocyty 3-5 (zakres 0-5), erytrocyty 0-1 (zakr. 0-3) nabłonki płaskie dość liczne i nabłonki okrągłe 0-1. Nie mogę się dodzwonić do gin, czy wyniki jednak pokazują infekcję pęcherza?
Ja też odczuwam czasem pieczenie podczas siusiania to mi gin powiedział że skoro to przechodzi i się nie utrzymuje to jest ucisk macicy na pęcherz/cewkę.

Cytat:
Napisane przez agnszp Pokaż wiadomość
Ubzdurałam sobie dzis pieska....w sensie ze chciałabym nam kupic, czy to jest bardzo tragiczny pomysł? Poradzę sobie ze szczeniakiem i niemowlakiem?
Hmm no decyzja należy do Ciebie. Ale pomyśl sobie np o takiej sytuacji że dzieciątko masz przeziębione, TŻa nie ma w domu, a pies chce na dwór. No i musisz dziecko ze sobą brać bo przecież nie zostawisz go samego w domu
Ja też bym chciała pieska. I ja i TŻ marzymy o golden retrieverze ale właśnie mamy cały czas myśli że to obowiązek, że co zrobimy z psem jak będziemy chcieli jechać na wakacje (np do samolotu go nie zabierzemy) itp więc na razie decyzja jest wstrzymana do odwołania. Ale wiem że na pewno będziemy piesia kiedyś mieć

Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość
My po wizycie. Mlody wystrzelil jak glupi, 6.07 mial 2300, zanosil sie na 3100-3200 w polowie sierpnia. No to dzisiaj juz ma 3100 Oszalal chlopak Glowka juz wyczuwalna, szyjka jest ale taka jakby jej nie bylo , rozwarcie na 1 cm Na pewno nie przenosze, obstawia 2-3 tygodnie max, na kolejna wizyte 8.08 juz zapewne nie dotre
Łoo jaki chłop! Może to po czereśniach tak wyskoczył

Cytat:
Napisane przez Krefetka Pokaż wiadomość
Za to zauważyłam ze brzuch mi sie napełnił ale i opadł. Jak siadam czuje go delikatnie na udach
to już niedługo poród?

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
TŻet zawiózł Natalkę dziadkom bo umówiłam te korki z poprawki dziś na 8, umyłam podłogi bo się lepiły już gdzieniegdzie , potem chcę jechać na zakupy, dokupić bielizny sobie i jakieś inne pierdoły do szpitala.
Dzwonił przed chwilą do mnie TŻet, że coś z nim się dzieje niedobrego, uciska go w klatce piersiowej, oddechu nie może złapać, już nie wiem jak mu tłumaczyć, on całymi dniami tylko na kawie, powerach i papierosach jedzie . Ostatnio nawet po przytulankach aż się złapał za serce (jestem dobra, wiem ale nie aż tak), uważam że jak już teraz takie cyrki się dzieją to co to będzie za 10 lat....
Lecę pod prysznic
To musisz z nim pogadać że teraz ma o siebie dbać

Cytat:
Napisane przez florencee Pokaż wiadomość
Mój mąż opowiedział mi, że śniło mu się, że urodziłam w nocy w naszym łóżku, obudził się i dziecko leżało sobie w pościeli i pobiegł umyć ręce, żeby je wziąć.
ważne że ręce umył

Cytat:
Napisane przez superhuman Pokaż wiadomość
A ja jestem podłamana... Lekarka powiedziała ze moze byc to tętniak u TZ. I ze wstępnych informacji ma byc do piątku. Także siedzę w domu i rycze.
może po dokładnych badaniach jednak wyjdzie że to nie to

Gratuluje wszystkich rozpoczętych tygodni, zwłaszcza w piątek było ich sporo.
Natalia_23 Jakubek jest magaprzesłodki! I tak się uśmiecha zalotnie

Ja w piątek byłam u endokrynologa, wyniki w normie ale przy dolnej granicy, kazał mi brać euthyrox aż do porodu.

Z gadżetów to ja mam buciki niechodki. Nie służą do niczego tylko do wyglądania Dla mnie elektroniczna niania to nie gadżet bo mieszkam w domu i nie będę latać co chwilę na piętro żeby zobaczyć czy mała już się zbudziła. Nie mówiać już że chciałabym też wyjść do ogrodu.
Lecę obiad robić bo Antonina chce jeść więc to manifestuje swoimi kończynami które wystawia we wszystkie strony świata
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-24, 13:38   #950
joasia4786
Zakorzenienie
 
Avatar joasia4786
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ****
Wiadomości: 3 987
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez florencee Pokaż wiadomość
Może jasnozielony, taki pistacjowy. Albo delikatny żółty. I dodatki do tego w intensywniejszych odcieniach tych 2 kolorów.




Co do aktywności to ja myślę o balecie,
rozciąganiu w domu.
Basen może też do tego, chociaż ja się zawsze boję infekcji, mam jakąś obsesję.




Ale fajnie, że już wychodzicie!
Życzę Wam wszystkiego dobrego, oby z karmieniem szło ok.
Właśnie ta pierwsza wersja jakoś najbardziej mi pasuje, też o tym kolorze myślałam I chyba na tym stanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasia4786 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 14:55   #951
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez LunaLov Pokaż wiadomość
Proszę bardzo
Piękny Mam te same cotton ballsy i dywan- tylko szary

Cytat:
Napisane przez asicuha Pokaż wiadomość
Fotek nie widze jutro nadrobie
My tez po wieczorze filmowym, dzis bylo "me before you", bardzo fajny film! Nawet Tz sie podobal
Poza tym dzis w koncu odwiedzilam Mame w szpitalu i troche sie uspokoilam, bo na prawde dobrze wyglada i mozna z nia juz rozmawiac nirmalnie teraz jeszcze tylko rehabilitacja.
Dobranoc *
To super wiadomość!

Cytat:
Napisane przez pati0090 Pokaż wiadomość
superhuman, eh Będzie dobrze- musi! Trzymajcie się mój tata ma tętniaka aorty. Jest po operacji, ma założone stenty ale wszystko jest dobrze. Lekarz co roku na kontroli
superhuman Właśnie, mój teść też jest po operacji tętniaka aorty i wszystko w porządku
Przypomniało mi się też że kiedyś pewna endokrynolog tylko na podstawie badań hormonów powiedziała że mogę mieć guza przysadki mózgowej i jak się potem znajomej lekarce żaliłam to powiedziała mi że lekarze często straszą gorszą diagnozą bo ludzie jak usłyszą że to coś niegroźnego to nie chcą się leczyć bo sobie lekceważą chorobę i nawet z wynikami do kontroli nie chcę przyjść. Mam nadzieję że u Was jest dokładnie tak że Was postraszyli

Cytat:
Napisane przez znowuzapomnialamhasla Pokaż wiadomość
No, ja mam nadzieje, ze sie oczyszcze sama, bo teraz to juz na bank lewatywy nie chce. Oblecha! Dobrze, ze tz juz sobie anala sprobowal w zyciu, bo ze mna to by nie mial okazji, buhahha. Fuj.


Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
Brzusio pierwsza klasa

Cytat:
Napisane przez asicuha Pokaż wiadomość
A wiecie w ogole co zrobilam?
Specjalnie na sesje kupilam sobie sukienke, podoba mi sie bardzo, po sesji wrzucilam do pralki i wypralam jasna sukienke z brazowym odpinanym paskiem i powstaly zacieki od paska
Ponowne pranie z vanishem nic nie dalo, wczoraj tez kupilam odbarwiacz, ktory zabral kolor z sukienki ale plamy jeszcze zostaly
Tak mi szkoda jej :P
Szkoda kiecki!
Mi w praniu skurczył się jeden rampers dla małej z rozm 62 na 56 ale to nawet dobrze bo takich małych rampersów nie mam

Cytat:
Napisane przez slo_nk_o Pokaż wiadomość
Hej, szykuje się kolejny upalny dzień. Dziewczyny kiedyś pisałyście, że w rossmanie są takie małe buteleczki, żeby sobie do szpitala przelać by nie brać kosmetyków masy. Możecie mniej więcej opisać jak wyglądają? Byłam w rossmanie i nie znalazłam nic takiego;/
Tak jak dziewczyny pisały w ross jest taki dział z miniaturkami zazwyczaj blisko wejścia. Zapytaj ekspedientki w ross najlepiej.

Cytat:
Napisane przez BeataAmelka Pokaż wiadomość
Wracam do żywych
Nic nie pisałam, ponieważ był problem z pokarmem u nas. Pierwsze pustki a później taki nawał, że myślałam że piersi mi rezerwie. :-(
Dziś chyba wychodzimy do domku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Malutki jest kochany i jestem przeszczesliwa <3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak Ci zazdroszę że masz już przy sobie synka Trzymajcie się
za wyjście

TŻ ma jeszcze jeden służbowy wyjazd w teren już niedaleko więc mówię mu że pojadę z nim, żeby sam nie jechał. I wczoraj byliśmy na zakupach, a gorąco było jak wiecie, wsiadam zmachana do samochodu a on do mnie że on nie potrzebuje w terenie kogoś kto będzie mu sapał i stękał tylko żeby ktoś mu pomógł w pracy i że lepiej żebym w domu została.

Edytowane przez ziuta.
Czas edycji: 2016-07-24 o 15:12
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 15:11   #952
Krefetka
Zadomowienie
 
Avatar Krefetka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 664
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez LunaLov Pokaż wiadomość
Proszę bardzo
ładny pokoik

Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
ale mały brzuszek

Cytat:
Napisane przez slo_nk_o Pokaż wiadomość
Hej, szykuje się kolejny upalny dzień. Dziewczyny kiedyś pisałyście, że w rossmanie są takie małe buteleczki, żeby sobie do szpitala przelać by nie brać kosmetyków masy. Możecie mniej więcej opisać jak wyglądają? Byłam w rossmanie i nie znalazłam nic takiego;/

na alegro:
http://allegro.pl/listing/listing.ph...0-fas-1-4-0613

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Cytat:
Napisane przez BeataAmelka Pokaż wiadomość
Wracam do żywych
Nic nie pisałam, ponieważ był problem z pokarmem u nas. Pierwsze pustki a później taki nawał, że myślałam że piersi mi rezerwie. :-(
Dziś chyba wychodzimy do domku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Malutki jest kochany i jestem przeszczesliwa <3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam nadzieję, że wszystko się unormowało już. W chwili wolnej podziel się szczegółami.
Krefetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 15:20   #953
florencee
Zadomowienie
 
Avatar florencee
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 531
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez iweczka Pokaż wiadomość
Hej.



U mnie znowu nocka z głowy

Zgaga na Maxa

Znowu zgaga, kiepsko. Biedna jesteś z tym.

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
Hej, próbuje Was nadrobić od wczoraj ale ciężko mi to idzie. Mamę miałam do piątku i w piątek wieczorem też wrócił TŻ : No i siedzi cały weekend w domu to nie mogę być na forum bo potem krzyczy na mnie że tylko w komputerze siedzę i jak się z nim nudzę to on do pracy pojedzie : Właśnie go do sklepu wysłałam to odpisuje to co zdążyłam przeczytać





Ja też odczuwam czasem pieczenie podczas siusiania to mi gin powiedział że skoro to przechodzi i się nie utrzymuje to jest ucisk macicy na pęcherz/cewkę.





Hmm no decyzja należy do Ciebie. Ale pomyśl sobie np o takiej sytuacji że dzieciątko masz przeziębione, TŻa nie ma w domu, a pies chce na dwór. No i musisz dziecko ze sobą brać bo przecież nie zostawisz go samego w domu

Ja też bym chciała pieska. I ja i TŻ marzymy o golden retrieverze ale właśnie mamy cały czas myśli że to obowiązek, że co zrobimy z psem jak będziemy chcieli jechać na wakacje (np do samolotu go nie zabierzemy) itp więc na razie decyzja jest wstrzymana do odwołania. Ale wiem że na pewno będziemy piesia kiedyś mieć





Łoo jaki chłop! Może to po czereśniach tak wyskoczył





: to już niedługo poród?





To musisz z nim pogadać że teraz ma o siebie dbać :





: ważne że ręce umył :





: może po dokładnych badaniach jednak wyjdzie że to nie to :



: Gratuluje wszystkich rozpoczętych tygodni, zwłaszcza w piątek było ich sporo.

Natalia_23 Jakubek jest magaprzesłodki! : I tak się uśmiecha zalotnie :



Ja w piątek byłam u endokrynologa, wyniki w normie ale przy dolnej granicy, kazał mi brać euthyrox aż do porodu.



Z gadżetów to ja mam buciki niechodki. Nie służą do niczego tylko do wyglądania Dla mnie elektroniczna niania to nie gadżet bo mieszkam w domu i nie będę latać co chwilę na piętro żeby zobaczyć czy mała już się zbudziła. Nie mówiać już że chciałabym też wyjść do ogrodu.

Lecę obiad robić bo Antonina chce jeść więc to manifestuje swoimi kończynami które wystawia we wszystkie strony świata

Dobrze, że wyniki wyszły w normie.

Też mi się bardzo podoba golden retriever, chciałabym kiedyś takiego pieska, jakbym miała ogródek.

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
Piękny Mam te same cotton ballsy i dywan- tylko szary


To super wiadomość!


superhuman Właśnie, mój teść też jest po operacji tętniaka aorty i wszystko w porządku
Przypomniało mi się też że kiedyś pewna endokrynolog tylko na podstawie badań hormonów powiedziała że mogę mieć guza przysadki mózgowej i jak się potem znajomej lekarce żaliłam to powiedziała mi że lekarze często straszą gorszą diagnozą bo ludzie jak usłyszą że to coś niegroźnego to nie chcą się leczyć bo sobie lekceważą chorobę i nawet z wynikami do kontroli nie chcę przyjść. Mam nadzieję że u Was jest dokładnie tak że Was postraszyli

Podobną miałam sytuację, lekarka nastraszyła mnie guzem przysadki i byłam na diagnostyce w szpitalu, ale się bałam. Okropne takie straszenie pacjentów...


Byliśmy z mężem u rodziców, posiedzieliśmy trochę i wybraliśmy się na krótki spacer z psem. Rodzice kupili dla wnuka fajne łóżeczko turystyczne, nianię elektroniczną i jeszcze parę bodziaków.
Głowa mnie boli niestety, wzięłam paracetamol w momencie jak zobaczyłam aurę migrenową, więc pewnie mogłoby być gorzej, ale i tak niefajnie. :P
florencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 16:28   #954
iweczka
Zakorzenienie
 
Avatar iweczka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: @ home
Wiadomości: 3 984
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez florencee Pokaż wiadomość
Znowu zgaga, kiepsko. Biedna jesteś z tym.




Dobrze, że wyniki wyszły w normie.

Też mi się bardzo podoba golden retriever, chciałabym kiedyś takiego pieska, jakbym miała ogródek.




Podobną miałam sytuację, lekarka nastraszyła mnie guzem przysadki i byłam na diagnostyce w szpitalu, ale się bałam. Okropne takie straszenie pacjentów...


Byliśmy z mężem u rodziców, posiedzieliśmy trochę i wybraliśmy się na krótki spacer z psem. Rodzice kupili dla wnuka fajne łóżeczko turystyczne, nianię elektroniczną i jeszcze parę bodziaków.
Głowa mnie boli niestety, wzięłam paracetamol w momencie jak zobaczyłam aurę migrenową, więc pewnie mogłoby być gorzej, ale i tak niefajnie. :P
Zgaga jaką mam w tej ciąży to jest jakiś hardcore

Współczuje bólu głowy
Fajne prezenty od dziadków
iweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 16:35   #955
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
Przypomniało mi się też że kiedyś pewna endokrynolog tylko na podstawie badań hormonów powiedziała że mogę mieć guza przysadki mózgowej i jak się potem znajomej lekarce żaliłam to powiedziała mi że lekarze często straszą gorszą diagnozą bo ludzie jak usłyszą że to coś niegroźnego to nie chcą się leczyć bo sobie lekceważą chorobę i nawet z wynikami do kontroli nie chcę przyjść. Mam nadzieję że u Was jest dokładnie tak że Was postraszyli

ale to jest jeszcze jeden efekt- najpierw słyszysz takie tragiczne info, a potem coś bardziej lightowego to odczuwasz wdzięczność wobec tego lekarza..czujesz jakby on był twoim wybawcą jakims itp..

Cytat:
Napisane przez florencee Pokaż wiadomość
Podobną miałam sytuację, lekarka nastraszyła mnie guzem przysadki i byłam na diagnostyce w szpitalu, ale się bałam. Okropne takie straszenie pacjentów...


Byliśmy z mężem u rodziców, posiedzieliśmy trochę i wybraliśmy się na krótki spacer z psem. Rodzice kupili dla wnuka fajne łóżeczko turystyczne, nianię elektroniczną i jeszcze parę bodziaków.
Głowa mnie boli niestety, wzięłam paracetamol w momencie jak zobaczyłam aurę migrenową, więc pewnie mogłoby być gorzej, ale i tak niefajnie. :P
widzę,że to częsta praktyka z tym straszeniem..

rodzice zaangażowani pełną gębą..
u nas lekkie poruszenie wśród mam-wczoraj mojej zapowiedzieliśmy,że po powrocie do domu wyłączamy telef. i zamykamy drzwi i chyba przekazała informacje teściowej..niby nic nie mówią,ale przebąkiwanie "ja pomogę wykapać" itp jest..hahah
współczuję bólu głowy..mam nadzieję,że szybko minie..u mnie też było kiepsko-od wczoraj popołudnia miałam mega ból brzucha,ale nie jak na okres.. w dole brzucha mocne kłucie takie, pod wieczór przeszło, rano od początku, bolało przy sikaniu, chodzeniu,sikaniu, takie chwilowe,ale mocne.. sięgnęłam po nospe i na razie przeszło na szczęscie,ale już miałam wizję wizyty na ip

mąż właśnie mrozi mi liście z kapusty, bo szykuje surówkę .. żeby mieć asekuracyjnie na nawał czy coś w tym stylu - to młoda biała kapusta się nadaje?

jak czytam swoje wypowiedzi to się zastanawiam czy analfabetyzm po ciąży minie...

Edytowane przez Piernik Torunski
Czas edycji: 2016-07-24 o 16:38
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 18:04   #956
florencee
Zadomowienie
 
Avatar florencee
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 531
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
ale to jest jeszcze jeden efekt- najpierw słyszysz takie tragiczne info, a potem coś bardziej lightowego to odczuwasz wdzięczność wobec tego lekarza..czujesz jakby on był twoim wybawcą jakims itp..


widzę,że to częsta praktyka z tym straszeniem..

rodzice zaangażowani pełną gębą..
u nas lekkie poruszenie wśród mam-wczoraj mojej zapowiedzieliśmy,że po powrocie do domu wyłączamy telef. i zamykamy drzwi i chyba przekazała informacje teściowej..niby nic nie mówią,ale przebąkiwanie "ja pomogę wykapać" itp jest..hahah
współczuję bólu głowy..mam nadzieję,że szybko minie..u mnie też było kiepsko-od wczoraj popołudnia miałam mega ból brzucha,ale nie jak na okres.. w dole brzucha mocne kłucie takie, pod wieczór przeszło, rano od początku, bolało przy sikaniu, chodzeniu,sikaniu, takie chwilowe,ale mocne.. sięgnęłam po nospe i na razie przeszło na szczęscie,ale już miałam wizję wizyty na ip

mąż właśnie mrozi mi liście z kapusty, bo szykuje surówkę .. żeby mieć asekuracyjnie na nawał czy coś w tym stylu - to młoda biała kapusta się nadaje?

jak czytam swoje wypowiedzi to się zastanawiam czy analfabetyzm po ciąży minie...
To dobrze, że nospa pomogła i ból przeszedł!

Chyba młoda może być? U mnie na SR było tylko mówione, że ma być biała.
florencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 18:05   #957
DobraDusza88
Zakorzenienie
 
Avatar DobraDusza88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 392
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Pierniku u nas też były teksty odnośnie kąpania najpierw moja mama, że "jak ona dawno takiego malutkiego dziecka nie kąpała!"- moja odpowiedź "no i dalej sobie nie wykąpiesz";p i teściowa gdy była u nas z odwiedzinami:

teściowa: o której kąpiecie?
TŻ: o 20.
teściowa: to my zostaniemy popatrzeć.
TŻ: nie.

I koniec gadki

superhuman wspieram Cię Kochana ogromnie

Wpadam jak po ogień, podczytuję Was tylko czasami, głównie podczas nocnych karmień... czas nam mija strasznie szybko. Mała ma jakieś problemy z brzuszkiem i płacze czasami podczas puszczania bąka albo robienia kupki położna mówiła, że to normalne, że to niedojrzały układ pokarmowy... ale ciężko patrzeć jak dziecko tak cierpi
__________________
1.09.2012 (...) i ślubuję Ci...

Edytowane przez DobraDusza88
Czas edycji: 2016-07-24 o 18:06
DobraDusza88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 18:32   #958
LunaLov
Raczkowanie
 
Avatar LunaLov
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 348
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Witam się niedzielnie! Połowa forum chyba wyjechała tak tu spokojnie
Dziękuję wszystkim za miłe słowa! Nie będę ukrywać troszkę się napracowaliśmy (mąż 3 razy kanape przestawiał), ale sami jestesmy zadowoleni z efektu. Wiadome nie jest to wnętrze z katalogu ale i tak się cieszę, że jż wszystko gotowe

Cytat:
Napisane przez asicuha Pokaż wiadomość
Fotek nie widze jutro nadrobie
My tez po wieczorze filmowym, dzis bylo "me before you", bardzo fajny film! Nawet Tz sie podobal
Poza tym dzis w koncu odwiedzilam Mame w szpitalu i troche sie uspokoilam, bo na prawde dobrze wyglada i mozna z nia juz rozmawiac nirmalnie teraz jeszcze tylko rehabilitacja.
Dobranoc *
Bardzo się cieszę z powodu mamy Super wiadomości!

Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
brzuszek

Cytat:
Napisane przez BeataAmelka Pokaż wiadomość
Wracam do żywych
Nic nie pisałam, ponieważ był problem z pokarmem u nas. Pierwsze pustki a później taki nawał, że myślałam że piersi mi rezerwie. :-(
Dziś chyba wychodzimy do domku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Malutki jest kochany i jestem przeszczesliwa <3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Współczuje problemów z pokarmem, ale miło czytać takie szczęśliwe wpisy

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
Piękny Mam te same cotton ballsy i dywan- tylko szary

TŻ ma jeszcze jeden służbowy wyjazd w teren już niedaleko więc mówię mu że pojadę z nim, żeby sam nie jechał. I wczoraj byliśmy na zakupach, a gorąco było jak wiecie, wsiadam zmachana do samochodu a on do mnie że on nie potrzebuje w terenie kogoś kto będzie mu sapał i stękał tylko żeby ktoś mu pomógł w pracy i że lepiej żebym w domu została.
Pamiętam, że kupiłyśmy ten sam zestaw I ja sie zastanawialam nad szarym ale ostatecznie jestem zadowolona z wyboru
Co do TŻ... ojc nieładnie! Może była tam nuta żartu???
__________________
Zuzia - 29.07.2016 19:01
LunaLov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 18:33   #959
florencee
Zadomowienie
 
Avatar florencee
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 531
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez DobraDusza88 Pokaż wiadomość
Pierniku u nas też były teksty odnośnie kąpania najpierw moja mama, że "jak ona dawno takiego malutkiego dziecka nie kąpała!"- moja odpowiedź "no i dalej sobie nie wykąpiesz";p i teściowa gdy była u nas z odwiedzinami:

teściowa: o której kąpiecie?
TŻ: o 20.
teściowa: to my zostaniemy popatrzeć.
TŻ: nie.

I koniec gadki

superhuman wspieram Cię Kochana ogromnie

Wpadam jak po ogień, podczytuję Was tylko czasami, głównie podczas nocnych karmień... czas nam mija strasznie szybko. Mała ma jakieś problemy z brzuszkiem i płacze czasami podczas puszczania bąka albo robienia kupki położna mówiła, że to normalne, że to niedojrzały układ pokarmowy... ale ciężko patrzeć jak dziecko tak cierpi
Dobre odpowiedzi na teksty o kąpieli.

Ojej, biedna z tym brzuszkiem, na pewno trudno na to Wam patrzeć. Masowanie może by coś pomogło?
florencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 18:36   #960
iweczka
Zakorzenienie
 
Avatar iweczka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: @ home
Wiadomości: 3 984
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Piernik to mama się zdziwiła ��
A to 1 wnuk ??
iweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-18 12:46:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:34.