podzial majatku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-28, 11:47   #1
aniela114
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2

podzial majatku


witam, jestem mezatka ale juz niedlugo.Niestety nasze malzenstwo nie nalezalo do udanych.Teraz wiem ze podzial majatku i sama sprawa rozwodu bedzie bardzo trudna.Moj partner bedzie to przeciagal i utrudnial jak tylko sie da..nigdy sie nie zgodzi na rozwod ze swojej winy chociaz to prawda.Sama nie dam rady dlatego potrzebna mi kancelaria prawna xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-08-09 o 14:16 Powód: link
aniela114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 11:55   #2
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: podzial majatku

Cytat:
Napisane przez aniela114 Pokaż wiadomość
witam, jestem mezatka ale juz niedlugo.Niestety nasze malzenstwo nie nalezalo do udanych.Teraz wiem ze podzial majatku i sama sprawa rozwodu bedzie bardzo trudna.Moj partner bedzie to przeciagal i utrudnial jak tylko sie da..nigdy sie nie zgodzi na rozwod ze swojej winy chociaz to prawda.Sama nie dam rady dlatego potrzebna mi kancelaria prawna.Pytam wiec kto zna najlepsza w wlasnie ciezkich rozwodach?
Przecież masz Google i takich miejsc powinnaś szukać na swoim terenie, czy w swoim mieście. Zasięgnij też języka u ludzi - u znajomych, którzy mają rozwód za sobą. Co z tego, że ktoś Ci tu podpowie kancelarię np. z Gdańska, jeżeli okaże się, że mieszkasz np. w Krakowie?

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2016-07-28 o 11:56
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 12:18   #3
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: podzial majatku

wejdź na jakieś forum prawne, poszukaj ludzi ze swojego miasta i okolic. Poszukaj informacji o konkretnych prawnikach, opinii które ludzie im wystawiają.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 15:53   #4
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: podzial majatku

Cytat:
Napisane przez aniela114 Pokaż wiadomość
witam, jestem mezatka ale juz niedlugo.Niestety nasze malzenstwo nie nalezalo do udanych.Teraz wiem ze podzial majatku i sama sprawa rozwodu bedzie bardzo trudna.Moj partner bedzie to przeciagal i utrudnial jak tylko sie da..nigdy sie nie zgodzi na rozwod ze swojej winy chociaz to prawda.Sama nie dam rady dlatego potrzebna mi kancelaria prawna.Pytam wiec kto zna najlepsza w wlasnie ciezkich rozwodach?
Podaj miasto, będzie łatwiej coś doradzić.
Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-28 16:53:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:16.