SGGW- Wątek zbiorczy - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-17, 17:55   #2821
zrozpaczona_studentka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Cześć W październiku zaczęłam studia na kierunku Matematyka na wydziale MiNI Politechniki Warszawskiej. Mimo starań i dużej ilości czasu spędzonego na nauce, nie udało mi się zaliczyć pierwszego semestru. Bardzo mnie to podłamało, bo myślałam ,że jak się przyłożę do nauki to dam radę. Teraz pozostaje mi wybrać nowy kierunek studiów. Na maturze zdawałam rozszerzoną matematykę i geografię, więc odpadają kierunki humanistyczne oraz takie gdzie jest trudna informatyka. Myślałam o studiach ekonomicznych albo finansach i rachunkowości. Myślałam o ekonomii lub finansach i rachunkowości na SGGW. Czy są to trudne studia ? Czy warto studiować na SGGW ?Po porażce na PW obawiam się , że mimo systematycznej nauki historia się powtórzy i odpadnę. Czekam na opinie studentów SGGW , szczególnie tych, którzy są na ekonomii lub FiR.
zrozpaczona_studentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 14:50   #2822
magdalena60
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

A jak to jest na studiach podyplomowych na SGGW? Czy ciężko jest zdać końcowy egzamin?
magdalena60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 17:07   #2823
Muuti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Hej, znajdę tutaj może studentkę bioinżynierii zwierząt, która mogłaby rozwiać moje wątpliwości?
Muuti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 17:19   #2824
moufleur
Przyczajenie
 
Avatar moufleur
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 26
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Muuti Pokaż wiadomość
Hej, znajdę tutaj może studentkę bioinżynierii zwierząt, która mogłaby rozwiać moje wątpliwości?
służę pomocą
__________________
SGGW Bioinżynieria zwierząt
moufleur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-08, 21:36   #2825
Joanna_White
Przyczajenie
 
Avatar Joanna_White
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 6
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Hej, czy jest ktoś na gospodarce przestrzennej? Jeśli tak byłabym wdzięczna za opisanie mniej więcej jak jest, czy się opłaca iśc na ten kierunek oraz jeśli ktoś jest na akademiku, jaka jest atmosferai czy jest możliwość dostania pokoju dwuosobowego na 1 roku, bo słyszałam że młodsze roczniki zazwyczaj dostają te 3-4-osobowe. Za każdą odpowiedź będę bardzo wdzięczna
Joanna_White jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-22, 21:42   #2826
Loczeski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Technologia drewna.
W skrócie warto ? Jak z pracą ?
Bez ściem proszę.
Loczeski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-25, 17:41   #2827
sandra054
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 5
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Jest ktoś może z kierunku "Hodowla i ochrona zwierząt towarzyszących i dzikich"?
Mam kilka pytań
sandra054 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-18, 21:31   #2828
d_olivia
Raczkowanie
 
Avatar d_olivia
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 38
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Właśnie zakończyłam z powodzeniem I rok na Finansach i rachunkowości. Rok temu korzystałam z porad, więc teraz to ja chętnie pomogę

Jesli chodzi o akademiki to ja mieszkałam w 3-os w Bazyliszku i opiszę jak to wygląda:
Są pokoje 2 i 3 osobowe (nie ma 4 osobowych!). Segment składa się z pokoju 2 i 3 os. łazienki po środku i kolejnych dwóch pokoi (2 i 3 os) - czyli 4 pokoje plus łazienka. Kuchnia na korytarzu. Atmosfera jest spoko, serio. Wiadomo są imprezy, ale ja na moim 1. piętrze miałam w miarę spokój Pierwszaki dostaję też 2 osobowe pokoje - to na prawdę zależy czy zdążysz zarezerwować tą dwójkę.
__________________
studentka WNE SGGW - FiR.

Edytowane przez d_olivia
Czas edycji: 2016-07-18 o 21:38
d_olivia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 22:19   #2829
kaotla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Witam Od października zaczynam naukę na inżynierii ekologicznej na WRiB. Mam pytanie odnośnie akademika - czy ktoś orientuje się do którego mogę zostać przydzielona? Z góry dziękuję za odpowiedź
kaotla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 22:49   #2830
d_olivia
Raczkowanie
 
Avatar d_olivia
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 38
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska - Cezar
Wydział Nauk Ekonomicznych - Adara, Bazyliszek
Wydział Leśny - Feniks
Wydział Nauk o Żywności - Grand
Wydział Ogrodnictwa, Biotechnologii i Arch. Krajobrazu - Bazyliszek
Wydział Rolnictwa i Biologii - Hilton
Wydział Technologii Drewna - Bazyliszek
Wydział Medycyny Weterynaryjnej - Dendryt
Wydział Inżynierii Produkcji - Eden
Wydział Nauk Społecznych - Hilton
Wydział Nauk o Zwierzętach - Dendryt
Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji - Grand
Wydział Zastosowań Informatyki i Matematyki - Cezar

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Cytat:
Napisane przez kaotla Pokaż wiadomość
Witam Od października zaczynam naukę na inżynierii ekologicznej na WRiB. Mam pytanie odnośnie akademika - czy ktoś orientuje się do którego mogę zostać przydzielona? Z góry dziękuję za odpowiedź
Wydział Rolnictwa i Biologii - Hilton

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Cytat:
Napisane przez zrozpaczona_studentka Pokaż wiadomość
Cześć W październiku zaczęłam studia na kierunku Matematyka na wydziale MiNI Politechniki Warszawskiej. Mimo starań i dużej ilości czasu spędzonego na nauce, nie udało mi się zaliczyć pierwszego semestru. Bardzo mnie to podłamało, bo myślałam ,że jak się przyłożę do nauki to dam radę. Teraz pozostaje mi wybrać nowy kierunek studiów. Na maturze zdawałam rozszerzoną matematykę i geografię, więc odpadają kierunki humanistyczne oraz takie gdzie jest trudna informatyka. Myślałam o studiach ekonomicznych albo finansach i rachunkowości. Myślałam o ekonomii lub finansach i rachunkowości na SGGW. Czy są to trudne studia ? Czy warto studiować na SGGW ?Po porażce na PW obawiam się , że mimo systematycznej nauki historia się powtórzy i odpadnę. Czekam na opinie studentów SGGW , szczególnie tych, którzy są na ekonomii lub FiR.
Po 1. roku mogę powiedzieć, że na pewno nie jest lajtowo - tak jak niektórzy sądzą. Oczywiście da się przemknąć na 3, ale są przedmioty, które oblewała połowa roku i różnie to bywa. Ja mocno przykładałam się do nauki i zakończyłam 1. rok z powodzeniem.
__________________
studentka WNE SGGW - FiR.
d_olivia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 22:53   #2831
kaotla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Dziękuję bardzo!
kaotla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-27, 20:23   #2832
Jumpeq
Przyczajenie
 
Avatar Jumpeq
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 12
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Siemka

Dostałem się w tym roku na informatykę na SGGW. Bardzo chciałbym zamieszkać w akademiku jednak mam do uczelni 27km a czas dojazdu to około 1,5h - 2h. Czy bardzo trudno dostać akademik jeżeli się nie spełnia wymogów z regulaminu? Czy jest coś na co powinienem zwrócić uwagę kiedy będę próbował starać się o akademik kiedy zostaną ew. jakieś wolne miejsca?

Pozdrawiam
Jumpeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 11:37   #2833
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Loczeski Pokaż wiadomość
Technologia drewna.
W skrócie warto ? Jak z pracą ?
Bez ściem proszę.
Ludzie czasem śmieją się z tego kierunku i nazywają studiujących tam drewniakami itp. Chyba dlatego, że ponoć łatwo się dostać. A moim zdaniem niesłusznie. Wiesz, że Polska jest największym w Europie (a chyba trzecim czy czwartym na świecie) producentem mebli? To naprawdę duża gałąź naszej gospodarki, o której wielu Palaków nawet nie słyszało. Ja często czytam różne zestawienia o najbardziej poszukiwanych zawodach i technologowie drewna się tam całkiem często pojawiają. Dlatego a myślę, że warto.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 11:20   #2834
Manglhorn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1
Post Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Witam,
Prosze mi poradić jaki kierunek wybrać :
1 Rolnictwo
2 Inzyneria Ekologiczna
3 Bezpieczenstwo Zywnosci
4 Lesnictwo
Manglhorn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 14:49   #2835
201609050930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 406
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Manglhorn Pokaż wiadomość
Witam,
Prosze mi poradić jaki kierunek wybrać :
1 Rolnictwo
2 Inzyneria Ekologiczna
3 Bezpieczenstwo Zywnosci
4 Lesnictwo
ostatnio słyszałam, że bardzo opłaca się iść na.... leśnictwo
201609050930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-31, 18:19   #2836
d_olivia
Raczkowanie
 
Avatar d_olivia
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 38
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Jumpeq Pokaż wiadomość
Siemka

Dostałem się w tym roku na informatykę na SGGW. Bardzo chciałbym zamieszkać w akademiku jednak mam do uczelni 27km a czas dojazdu to około 1,5h - 2h. Czy bardzo trudno dostać akademik jeżeli się nie spełnia wymogów z regulaminu? Czy jest coś na co powinienem zwrócić uwagę kiedy będę próbował starać się o akademik kiedy zostaną ew. jakieś wolne miejsca?

Pozdrawiam
W zeszłym roku odrzucali automatycznie wszystkie wnioski gdzie było mniej niż 50 km, a chyba ostateczną granicą było ok 80 km. Możesz próbować np. od listopada gdy ktoś się rozmyśli, ale szczerze to 27 km to dosyć mało i ludzie raczej dojeżdżają codziennie.

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Wiem jak to jest z kandydatami na studia, którzy starają się o akademik, ale jak to jest później? Chodzi mi o tą rezerwację przez EHMS, czy rzeczywiście aż taka masakra jest z tą rezerwacją i trzeba siedzieć do rana i próbować, bo EHMS umiera? I czy Wam udało się zarezerwować ten pokój, w tym akademiku w którym chcieliście lub np. ten sam pokój co osoba z którą chcieliście mieszkać?
__________________
studentka WNE SGGW - FiR.
d_olivia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-01, 12:22   #2837
Jumpeq
Przyczajenie
 
Avatar Jumpeq
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 12
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez d_olivia Pokaż wiadomość
W zeszłym roku odrzucali automatycznie wszystkie wnioski gdzie było mniej niż 50 km, a chyba ostateczną granicą było ok 80 km. Możesz próbować np. od listopada gdy ktoś się rozmyśli, ale szczerze to 27 km to dosyć mało i ludzie raczej dojeżdżają codziennie.
80km? O ja... A wiesz może jak patrzą na czas dojazdu? Wiem że 27km to nie dużo ale w moich warunkach ten dojazd trwa około 2h, o pół godziny za mało by dokumentować trasę na początku w składaniu dokumentów...

Edytowane przez Jumpeq
Czas edycji: 2016-08-01 o 12:39
Jumpeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-03, 09:36   #2838
d_olivia
Raczkowanie
 
Avatar d_olivia
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 38
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Jumpeq Pokaż wiadomość
80km? O ja... A wiesz może jak patrzą na czas dojazdu? Wiem że 27km to nie dużo ale w moich warunkach ten dojazd trwa około 2h, o pół godziny za mało by dokumentować trasę na początku w składaniu dokumentów...
Nie spotkałam się, żeby ktoś miał dojazd poniżej 2,5h więc nie pomogę... myślę, że jest sporo osób w takiej sytuacji jak Ty i pewnie większość z nich szuka jakiegoś pokoju do wynajęcia, skoro do akademika nie mogą się dostać.
__________________
studentka WNE SGGW - FiR.
d_olivia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-03, 16:36   #2839
Jumpeq
Przyczajenie
 
Avatar Jumpeq
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 12
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez d_olivia Pokaż wiadomość
Nie spotkałam się, żeby ktoś miał dojazd poniżej 2,5h więc nie pomogę... myślę, że jest sporo osób w takiej sytuacji jak Ty i pewnie większość z nich szuka jakiegoś pokoju do wynajęcia, skoro do akademika nie mogą się dostać.
No ok, rozumiem, bardzo dziękuję za przydatne informacje i pomoc
Jedynie akademik wchodzi w grę bo koszty mieszkania w nim nie są za wysokie, wszelakie pokoje do wynajęcia mają już swoje ceny... jak narazie muszę się zdać na autobus i ew. poczekać, może coś się zwolni
Jumpeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-03, 16:48   #2840
Werh100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Witam!!!!

Skończyłam dietetykę , w tym roku się bronię a potrzebuję sporo ankiet dlatego proszę o wypełnienie krótkiej ankiety.
https://www.ankietka.pl/ankieta/2380...-krazenia.html
Werh100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 15:14   #2841
magda.lena
Raczkowanie
 
Avatar magda.lena
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 133
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Cześć!

Jest tu może ktoś z ogrodnictwa?
magda.lena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 19:19   #2842
Kayaba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Witam dostałem się na
Niestacjonarne – technologia żywności i żywienie człowieka i mam kilka pytań
1.Czy jest tu osoba która też na to idzie
2.Według planu na stronie wydziału zajęcia mam od 30 a według organizacji roku akademickiego mam zajęcia od 15 września o co chodzi
Kayaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-08, 13:26   #2843
wczorajszy sen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 22
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

witam
pytanie do zaocznych zaczynajacych lub kontynuujacych
JAK Z NOCLEGIEM /GDZIE SPICIE?
NIE PYTAM O AKADEMIK BO PRZEOCZYLAM TERMIN SKLADANIA WNIOSKOW O AKADEMIK!
Chodzi o cos w miare przyzwoitego za rozsadne pieniadze ....
-----------
technologia drewna
wczorajszy sen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-12, 10:18   #2844
zrozpaczona_studentka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez d_olivia Pokaż wiadomość
Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska - Cezar
Wydział Nauk Ekonomicznych - Adara, Bazyliszek
Wydział Leśny - Feniks
Wydział Nauk o Żywności - Grand
Wydział Ogrodnictwa, Biotechnologii i Arch. Krajobrazu - Bazyliszek
Wydział Rolnictwa i Biologii - Hilton
Wydział Technologii Drewna - Bazyliszek
Wydział Medycyny Weterynaryjnej - Dendryt
Wydział Inżynierii Produkcji - Eden
Wydział Nauk Społecznych - Hilton
Wydział Nauk o Zwierzętach - Dendryt
Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji - Grand
Wydział Zastosowań Informatyki i Matematyki - Cezar

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------



Wydział Rolnictwa i Biologii - Hilton

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------



Po 1. roku mogę powiedzieć, że na pewno nie jest lajtowo - tak jak niektórzy sądzą. Oczywiście da się przemknąć na 3, ale są przedmioty, które oblewała połowa roku i różnie to bywa. Ja mocno przykładałam się do nauki i zakończyłam 1. rok z powodzeniem.
Jednak zdecydowałam się na SGGW i od października zaczynam FiR. Czy trudno jest się utrzymać na tym kierunku? Jakie przedmioty są najtrudniejsze, a jakie można sobie chociaż trochę odpuścić ?

A co do akademika to jestem na liście rezerwowej , w tym roku próg wynosił 93 km. Jakie są szanse na to, że dostane się do akademika ? Jak to było w poprzednich latach ? Dużo osób z listy rezerwowej dostało z akademika ? I jak dokładnie wygląda kwaterowanie dla osób z listy rezerwowej ? Słyszałam że te osoby mają 1 października "stać w kolejce i czekać " aż wyczytają ich nazwisko . Naprawdę te osoby z listy rezerwowej muszą jechać tam tak w ciemno ?
zrozpaczona_studentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-12, 20:08   #2845
elitia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

O proszę! A więc bedziemy na tym samym roku dołączam sie do pytania-czy ktos,kto moze studiowal fir,moglby co nieco podpowiedziec?
elitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 19:40   #2846
d_olivia
Raczkowanie
 
Avatar d_olivia
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 38
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wczorajszy sen Pokaż wiadomość
witam
pytanie do zaocznych zaczynajacych lub kontynuujacych
JAK Z NOCLEGIEM /GDZIE SPICIE?
NIE PYTAM O AKADEMIK BO PRZEOCZYLAM TERMIN SKLADANIA WNIOSKOW O AKADEMIK!
Chodzi o cos w miare przyzwoitego za rozsadne pieniadze ....
-----------
technologia drewna
Nie wiem, czy zaoczni w ogóle mogą ubiegać się o akademik, więc nic nie straciłaś.

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Cytat:
Napisane przez zrozpaczona_studentka Pokaż wiadomość
Jednak zdecydowałam się na SGGW i od października zaczynam FiR. Czy trudno jest się utrzymać na tym kierunku? Jakie przedmioty są najtrudniejsze, a jakie można sobie chociaż trochę odpuścić ?

A co do akademika to jestem na liście rezerwowej , w tym roku próg wynosił 93 km. Jakie są szanse na to, że dostane się do akademika ? Jak to było w poprzednich latach ? Dużo osób z listy rezerwowej dostało z akademika ? I jak dokładnie wygląda kwaterowanie dla osób z listy rezerwowej ? Słyszałam że te osoby mają 1 października "stać w kolejce i czekać " aż wyczytają ich nazwisko . Naprawdę te osoby z listy rezerwowej muszą jechać tam tak w ciemno ?
Cześć. Jestem studentką 2 roku FiRu. Szłam w ciemno jeśli chodzi o przedmioty, nie wiedziałam do czego się przyłożyć do czego nie trzeba... ale szczerze - o ile sa przedmioty nieco miej 'ważne' to i tak jest góra materiału do nauki przed kolokwiami i egzaminem, więc odpuszczenie takiej Psychologii pracy czy Propedeutyki rolnictwa niewiele ci da (może na początku tak, ale zobaczysz w sesji - jest młyn). Myślę, że po miesiącu będziesz doskonale wiedziała z czym to sie je i na co trzeba wykuć się (oczywiście zależy na kogo trafisz z prowadzących, nie wiem czy co roku na 100% są Ci sami). W moim przypadku I semestr to była przeprawa przez matmę (o ile moja matura była super zdana) to przez semestr przerzuciłam tyle materiału co przez rok przygotowywania się do matury.

II semestr... zresztą zobaczysz sama Powodzenia.

Jeśli chodzi o akademik to słyszałam, że w innych latach to ludzie którzy mieli 50 km też dostali akademik, ale w tym roku próg jest kosmicznie wysoki (rok temu to było coś koło 80 km) i już nie można być pewnym, że próg tak drastycznie spadnie. Nie wiem jak to jest w temacie rezerwowych, bo akademik otrzymałam 2. rok pod rząd bez problemu. Ale kolejki podobno (wiem z poczty pantoflowej) są.

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Cytat:
Napisane przez elitia Pokaż wiadomość
O proszę! A więc bedziemy na tym samym roku dołączam sie do pytania-czy ktos,kto moze studiowal fir,moglby co nieco podpowiedziec?
Nadal studiuję. (:
__________________
studentka WNE SGGW - FiR.
d_olivia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 20:42   #2847
noiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 12
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

ja studiuje na uw

Edytowane przez noiaa
Czas edycji: 2017-08-29 o 13:10
noiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-15, 08:29   #2848
Ali161
Raczkowanie
 
Avatar Ali161
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z pokoju:)
Wiadomości: 64
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Zaoczni nie dostają akademika. A reszta tak stoi i czeka pod drzwiami w Limbie aż wyczytaja ich nazwisko i dostaną pokoj (kolejność wg kilometrow)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
K and k
Ali161 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-15, 17:45   #2849
elitia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

A więc czekam na podpowiedzi i przede wszystkim-czy da się tam przetrwac?
elitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-15, 21:19   #2850
d_olivia
Raczkowanie
 
Avatar d_olivia
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 38
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez elitia Pokaż wiadomość
A więc czekam na podpowiedzi i przede wszystkim-czy da się tam przetrwac?
Da się przetrwać.
__________________
studentka WNE SGGW - FiR.
d_olivia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-13 21:27:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:44.