Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016 cz. 52 - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-01, 21:26   #2731
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Lolus sio do męża
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 21:42   #2732
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

\

Cytat:
Napisane przez Iskra14 Pokaż wiadomość
W którym miejscu masz zamrażarkę? bo są chyba takie dzielone na pół, albo na cztery
ja mam taką typową side by side po lewej zamrażarka

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
ooo tak, mam srebrną (nie miałam wyboru) i mam ochote ją wyj...



nooo bo po co u nas ze wszystkich co odmówili to tylko jedni raczyli sami nas poinformować, inni przez kogoś albo wcale
ja mam taką na której nie widać odcisków, ale moja mama ma normalną - dramat bardzo współczuję..

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość




generalnie mam trochę opinii wyrobionych po doświadczeniach znajomych- czarne meble w kuchni ( a lakierowane to już w ogóle- chyba każde) odpadają- widać każdą kroplę, każdy zaciek, każdy palec odbity.
Natomiast jasne (białe, ecru) o dziwo sprawują się całkiem nieźle,

pall nie napisałam rano wszystkiego najcudowniejszego na Nowej Drodze Życia.

a na dole nowa ja
najpierw były te dłuższe, teraz są krótkie
odważna jestes Ja chyba nigdy nie będę miała krótkich, bo nawet w związanych fatalnie się czuję

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
a to nasze groźne dziecko:

o piesuś
Cytat:
Napisane przez iixi Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Jestem wykończona, cały dzień w pracy i zaraz później na tańce i niedawno wróciłam. Ale mamy już cały układ i nawet nam to wychodzi ;-) Jeszcze raz na kilka dni przed ślubem pójdziemy i mam nadzieję, że do tego czasu ogarniemy tak, że będzie idealnie
też dzisiaj skoczyliśmy układ i jestem załamana swoim drewniactwem muszę youtube pooglądać, bo pewnie mi się wydaje, że mamy trudny układ

idę obejrzeć znowu taniec Pięknej o!
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 21:44   #2733
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Mors fajny panieński mój może będzie podobny z tego co wiem też w ogrodzie Dziewczyny się tylko boją się się nie dogadaja bo nie znają wszystkich a będą dziewczyny w różnym wieku będzie nas 12. Ale najstarsza koleżanka która ma 37 lat to taka agentka ze wszystkich zintegruje
Nas miało być 14, ale dwie koleżanki pojechały na ŚDM, a jedna jest w ciąży i bardzo źle się czuła A dziewczyny też się nie znały, a integracja jakoś poszła
Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
morsik, panieński był wow, co do listy to też lubię gunsów, ale november może trochę za długie i za smętne jak na wesele?
No właśnie może bym ten początek skróciła i poprosiła o puszczenie w momencie, w którym Axl wchodzi ze śpiewankiem kocham tę piosenkę!
Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Dzien dobry! Mam sekunde zeby was ponadrabiac

Morsik panienski brzmi ekstra Az ciekawa jestem tych pytan wzruszajacych ,chyba Cie zmolestuje na priv :S

Grejfrutowa super fryzura

My wypoczywamy pelna para,az zbyt pelna xd Wczoraj spotkalismy sie ze znajomymi ktorzy tez stacjonuja w Chanii i hmm...troche nas za bardzo urzeklo greckie wino,na tyle ze wrocilismy o 2 do domu a dzisiaj na 7 wycieczka calodniowa.Ja na kacu gigancie,ledwo zylam pol dnia ale widoki tak rajskie ze potem zapomnialam o tym ze sie zle czuje xd
Jutro ruszamy na drugi przystanek na naszej trasie,tam gdzie bedziemy miec sesje.Swoja droga dobrze ze sesja dopiero za tydzien bo oczywiscie mimo filtru zjaralam sobie plecy a na calych nogach mam okropna wysypke od uczulenia na slonce.:/
Ogolnie jest sielsko i cudownie,taki prawdziwy honeymoon
Ale Wam zazdroszczę tej podróży Te zdjęcia na insta
Cytat:
Napisane przez wildDaisy Pokaż wiadomość
[/COLOR]Dziewczyny, poradzicie jakie zamówić ciasta? Które najbardziej, najszybciej u Was zeszły?
Wesela jeszcze nie miałam, ale postawiłabym na zróżnicowanie Na ostatnim weselu nie jadłam w ogóle ciasta, bo wszystkie były czekoladowe, a ja w sumie średnio za takimi przepadam Na pewno jakiś sernik, szarlotkę, coś ze śmietaną i owocami
Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
U nas kolezanka zadedylowala nam oczy zielone na weselu i pierwszy raz to slyszalam
Taki hicior!
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 21:49   #2734
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Dzien dobry! Mam sekunde zeby was ponadrabiac

Morsik panienski brzmi ekstra Az ciekawa jestem tych pytan wzruszajacych ,chyba Cie zmolestuje na priv :S

Grejfrutowa super fryzura

My wypoczywamy pelna para,az zbyt pelna xd Wczoraj spotkalismy sie ze znajomymi ktorzy tez stacjonuja w Chanii i hmm...troche nas za bardzo urzeklo greckie wino,na tyle ze wrocilismy o 2 do domu a dzisiaj na 7 wycieczka calodniowa.Ja na kacu gigancie,ledwo zylam pol dnia ale widoki tak rajskie ze potem zapomnialam o tym ze sie zle czuje xd
Jutro ruszamy na drugi przystanek na naszej trasie,tam gdzie bedziemy miec sesje.Swoja droga dobrze ze sesja dopiero za tydzien bo oczywiscie mimo filtru zjaralam sobie plecy a na calych nogach mam okropna wysypke od uczulenia na slonce.:/
Ogolnie jest sielsko i cudownie,taki prawdziwy honeymoon
piękne widoki wypoczywajcie sobie spokojnie
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 21:57   #2735
Kate_Mariposa
Zadomowienie
 
Avatar Kate_Mariposa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 070
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez wildDaisy Pokaż wiadomość
lolusl piękne widoki, zazdroszczę Grecji

ixii gdzie pisałaś do "W cudzysłowie"? Wysyłałaś e-mail czy na fejsie? Ja chciałabym zamówić winietki do kompletu, bo wcześniej zamawiałam tylko zaproszenia i zawieszki na wódę, ale na e-maila mi nie odpisali

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Dziewczyny, poradzicie jakie zamówić ciasta? Które najbardziej, najszybciej u Was zeszły?
Szarlotka, sernik - chyba najwięcej poszło ciasto prince polo jeszcze dobrze szło



Cytat:
Napisane przez pannamima Pokaż wiadomość
o słodkie! a fryzura - wow! podziwiam za odwagę ja bałam się na biba ściąć

lolusl, piękna fota

mors, fajnie, że tak się wybawiłaś i kolezanki trafiły w Twój gust. A oczy zielone to hicior :banan:

ja w sumie przyzwyczaiłam się do bycia żoną, bo tak naprawdę wiele się nie zmieniło. Myślę, ze bardzie się to odczuje jak pojawi się dziecko
Ja mam wrażenie, że u nas się jednak zmieniło

Lolusl - super baw się dobrze
__________________
2.07.2016
Kate_Mariposa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 22:47   #2736
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Kochana, ja zainstalowałam Simsy i ciągle gram. Jesteś normalniejsza niż ja







To super, że się udało!



Ja mam swój panieński w sobotę
Ej ja tez gram czasami w 4ke

Cytat:
Napisane przez zambeza Pokaż wiadomość
fajnie poczytać o waszych panieńskich, przygotowaniach, odliczaniach do ślubu. Ale tak dziwnie, że jestem już po. Do tej pory to do mnie nie dociera

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja zazdroszczę ze juz po jestes

Stres mam mega a dopiero 1 sierpnia

Cytat:
Napisane przez Kate_Mariposa Pokaż wiadomość
Szarlotka, sernik - chyba najwięcej poszło ciasto prince polo jeszcze dobrze szło





Ja mam wrażenie, że u nas się jednak zmieniło

Lolusl - super baw się dobrze


Tez mam takie wrażenie po cywilnym ze u nas sie troche zmieniło i mysle ze po kościelnym tez bedzie troszke inaczej
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 23:17   #2737
marta901
Rozeznanie
 
Avatar marta901
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Tam gdzie tramwaje zawracają
Wiadomości: 528
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Witam się po czterech dniach tyrania... czyli jak zwykle
Mors, świetny panieński, Loluś, zazdrość mnie bierze, tak bym się też powygrzewała...
O, widzę że się zaczął temat pt. "Co się zmieniło po ślubie". No właśnie, u Was, które jesteście żonami, co się zmieniło, czujecie się jakoś inaczej?
Ze mną np. jest tak, że to wciąż te same kąty, ten sam mąż, więc nic się nie zmieniło pod tym względem... a po cywilnym jab by nas ktoś podmienił - zero kłótni (wcześniej wojny takie że szok), a problemy mamy nadal te same. Do nowego nazwiska nie musiałam się przyzwyczajać, jakoś nsturalnie mi to przyszło, a Wam?
__________________
"Póki mi starczy sił, będe marzyć i będe żyć, czasu jest coraz mniej, więc wykorzystać chcę każdy dzień..."

Edytowane przez marta901
Czas edycji: 2016-08-01 o 23:19
marta901 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-02, 05:44   #2738
zambeza
polaczek cebulaczek
 
Avatar zambeza
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 10 737
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

U nas właśnie nic się nie zmieniło dalej żyjemy tak jak żyliśmy. Dalej wypowiadam się w peemowych wątkach jakbym była peemą a nie jestem dlatego tak trudno mi się do tego przyzwyczaić. Jak ktoś się mnie pyta, jak to jest być żoną odpowiadam "mnie się nie pytaj, bo ja nie wiem" xD jedyne co się zmieniło to to, że P ciągle tam coś przy obrączce kręci, jakby go parzyła
__________________
ślub nie jest końcem naszej wolności. On oznacza, że chcę podrożować i zwiedzić świat ale z nim u mego boku.
On oznacza, że chcę całować te same usta każdego ranka i każdej nocy przed pójściem spać.
Jeśli odbierasz malżenstwo jako koniec wolności, to robisz to źle
zambeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-02, 06:23   #2739
klakla91
Zakorzenienie
 
Avatar klakla91
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 8 956
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Może to zabrzmi dziwnie, ale my oboje staliśmy się bardziej czuli, mili, bardziej się o siebie troszczymy i jestesmy jacyś spokojniejsi
To nie tak, ze żyjemy ptasim mlekiem, ale po prostu jest lepiej. Nie minelo po miesiącu miodowym wiec mam nadzieje, ze tak zostanie
__________________
13.12.2008
10.05.2014
18.06.2016


34/2021
klakla91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-02, 06:25   #2740
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Grejpfrutowa - no mi krótką pasowała gdy nie byłam takim puckiem jak teraz

Lolus zazdroszczę, foty na insta są mniam

Wild ino mnie i u brata najbardziej sprawdzaly się te z dodatkiem owoców - czy to w kremie czy z galaretką

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-02, 06:26   #2741
klakla91
Zakorzenienie
 
Avatar klakla91
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 8 956
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Żeby nie było tak slodko to klocimy się o dom rodzinny męża. On chce żebym czula się tam jak u siebie a ja jestem jak sparalizowana i pod tym względem jest gorzej niż przed ślubem.
__________________
13.12.2008
10.05.2014
18.06.2016


34/2021
klakla91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-02, 06:27   #2742
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

A co do zmian po ślubie - czułam i czuję się inaczej niby to samo i nic się niezmienilo ale inne uczucie jakieś takie

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-02, 07:02   #2743
mtynai
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 754
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
mam na razie tylko jedną, jak zacznie kicać po mieszkaniu to zrobie lepsze
TŻ jak był średnio zainteresowany na samym początku jak go załatwiałam tak teraz stoi nad nim i mu marchewke wciska bo "chce żeby go lubił"
słodziak

nasz je przede wszystkim sianko, gałązki drzew owocowych (głównie jabłoń), zioła świeże, raz w tygodniu owoce i warzywa - ale tylko w sumie jabłko i w sezonie truskawkę, a z warzyw to lubi ogórki, kapustę i marchewkę
a no i jak mama go wypuści do ogrodu to głównie jest ogrodnikiem i wycina wszystkie róże w pień

Cytat:
Napisane przez Fragaria_ Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn, które zamawiały koszulki z Mosquito - który rozmiar wybierałyście? Widzę, że są w miarę luźne i zastanawiam się nad tym najmniejszym rozmiarem. Kurczę, miałam nie kupować ale chyba się skuszę
wzięłam M, ale jest za duża. Jeśli jesteś szczupła lub normalnie nosisz M to wzięłabym S-kę. Jak byłam bardziej na wypasie to i tak miałam jedną koszulę od nich w rozmiarze S. Tak samo z byinsomnia.


W ogóle moja teściowa odwala takie schizy, wczoraj dzwoni do nas, czy nam placki na poprawiny zamówić bo ona sobie do domu zamówiła 10.. i to po prostu ot tak, na rozdawanie sąsiadom i zabranie do pracy. Wtf w ogóle, chyba nie zdaje sobie sprawy ile to jest 10 blach ciasta.[/QUOTE]

no co? moja mama do domu to pół świniaka zamówiła, tata będzie robił szynki. 10kg wędzonego węgorza i 20l bimbru

Cytat:
Napisane przez sunny0 Pokaż wiadomość
Mój tata właśnie dzwonił zapytać, o której mamy ślub
Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Ach ci ojcowie 90% nawet nie wie,w której ich dzieci są klasie.
jak miałam może z 17 lat to pomylił datę moich urodzin. I się śmiałam, że gdyby miał nas dziesięcioro to bym może nawet się nie zdziwiła, ale ma mnie jedną

jak mieszkałam w Gdyni to przez trzy lata nie pamiętał mojego adresu, mimo, że przyjeżdżali tak raz w miesiącu to jak już byli na dole pod blokiem to dzwonił na telefon i pytał jaki numer mieszkania

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
a to nasze groźne dziecko:
bardzo groźne chciałam takliego szczeniaczka ostatnio wziać od znajomej.. ale zaraz po tym pomyślałam, że urośnie szybko i będzie gubił sierść..

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Przed chwila dzwoniła do mnie siostra tż ze jest hałas jak nie wiem co o to ze nie zaprosiliśmy ciotki. Ciotka wkoncu się dowiedziała i z rykiem zadzwoniła czy to prawda nie zdały się tłumaczenia ze to przez to ze nas na 18 nie zaprosili, uznała ze 18 to nie wesele, jak siostra tż powiedziała ze prosili obcych ludzi łącznie z jej teściami ( kasa kasa ) to powiedziała ze się nie obchodza z tż to jak się nie obchodzimy to na co liczy ?
Wkurza mnie to że przez to mama tż będzie pokrzywdzona, bo ciotka stwierdziła że ona siostry juz nie ma bo mogła na syna wpłynąć ( robimy wesele sami a ona nie mogła na swojego wpłynąć ? W końcu to ona organizowała 18 na sali osp gdzie sami nawet gotowali, wiec żadnych kosztów by nawet większych nie ponieśli ... )

Ręce mi opadają
Nie wiem co powiedzieć bo w sumie rozumiem Wasze stanowisko. Wkurzyło Was olanie przez ciotkę bo to była jej broszka żeby Was pozapraszać na 18stkę, tym bardziej jeśli zaprosiła rodzeństwo tż, a jego olała. Też bym była zła, ale podobnie jak grejpfrutowa nie wyobrażam sobie żeby nie zaprosić rodzeństwa mamy czy taty. Generalnie z mamy braćmi nie utrzymujemy głębokich relacji, też zawsze mówiłam, ze bym go nie zaprosiła, ale mama powiedziała, że tak nie wypada i żebyśmy zaprosili. Zaprosiliśmy, on i tak nie przyjedzie więc ja mam czyste sumienie, a jego i tak nie będzie i nie będzie.

Ciężka sytuacja, ja pewnie mimo wszystko bym zaprosiła ich wcześniej żeby nie robić kwasów w rodzinie typu :"ja już nie mam siostry bo mogła wpłynąć na syna". Wiadomka, płacicie za wszystko, więc macie to gdzieś co ona myśli. Tylko czy te sto czy dwieście złotych warte jest tego żalu ciotki i pretensji do siostry, która nie zawiniła?
Ja bym porozmawiała z teściową i zapytała co o tym sądzi. I zrobiła tak jak ona uważa. My też uszanowaliśmy wolę rodziców tż bo nie chcieli zaprosić siostry teścia mimo, że jej mąż jest chrzestnym mojego tż.
Mój tż nic do niego nie ma i ma gdzieś ich konflikty, ale rodzice nie życzyli sobie ich obecności na weselu i tak też zrobiliśmy, że wyślemy im dwa tygodnie przed zawiadomienie jedynie o ślubie. Jak będą ludźmi to przyjdą na ślub do kościoła pomimo zwad rodzinnych. Jeśli nie przyjdą to będzie świadczyło tylko o nich. Ale o my i teściowie będziemy po tej "wygranej" stronie, która nie zniżyła się do ich poziomu żeby w ogóle nie informować o ślubie chrześniaka.

Cytat:
Napisane przez zambeza Pokaż wiadomość
ale podliczyłam koszt naszej wyprawy do Norwegii, wydaliśmy tylko 2tys
na jak długo byliście? I gdzie mieszkaliście? czym się poruszaliście?
nam się marzy norwegia, więc może skorzystamy ze wskazówek i na szybki wypad wyskoczymy

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Szukam tych Waszych list utworów i nie umiem znaleźć
mogę podesłać Ci na maila set listy mojego zespołu.
O ile się nie mylę, było to jeszcze w poprzednim wątku.

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość


morsik, panieński był wow, co do listy to też lubię gunsów, ale november może trochę za długie i za smętne jak na wesele?
o tym samym pomyślałam. W sumie zależy w jakim klimacie macie całość muzyki na weselu. U nas dominuje rytmiczna, taneczna muzyka więc nie dawałabym smętów pomiędzy ze dwa przytulańce też się znajdą. Ale to chyba z polskiej muzyki.


Nadrobiłam Was w końcu, a dwa dni próbowałam odpisac.

W ogóle, ostrzegam Was przed tym sprzedawcą, którego auckje wysłala jedna z Was i zamówiłam te kolczyki z kryształami swarovskiego..Tydzień mija, a zero odpowiedzi na moje maile, coraz więcej negatywów się pojawia i teraz jestem zła bo zapłaciłam mu stówę.. i co?


mówię o tych kolczykach i bransoletce i sprzedającym silver-night. Głupia się skusiłam! A tak widziałam, ze malo opinii, ale myślę a tam, pozytywne, a każdy kiedyś musi zacząć"

Moja kuzynka przyjechała wczoraj już na chrzest z tym małym bąblem ! Boże, dziewczyny! jaki on jest słodki. Ciągle się śmieje, byłam z nimi od rana do nocy praktycznie i ani razu nie zapłakał. Ciągle się śmiał i gaworzył.
Pierwszy raz w życiu trzymałam małe dziecko na rękach i przyszlo mi to tak naturalnie, czułam, ze to mój synunio chrzestny

w niedzielę chrzest i pierwszy raz będę chrzestną. Kupiłam na pamiątkę taki pozłacany samochodzik (porsche bo P. zawsze pyta małego "synuś, kiedy kupimy porsche?" no to im kupiłam ) i szatkę plus świecę (bo chrzestny to brat rodzony ojca dziecka i generalnie z niego i nawet o tym nie pomyślał.. cudem wyrwałam kasę na sakrament bo postawiłam go przed faktem dokonanym, że siostra sama ubrała małego, więc ja nie kupowałam ubranka, to w takim razie po pół za sakrament).

Przyszła też sukienka co się śmiałyście, że Siwiec ją prezentowała. Zamówiłam L, jestem niska, ale sukienka sięga mi prawie do kolan, ciocia mi ją lekko zwęzi po bokach i wypruję z niej tiul. Układa się mega, a wyglądam w niej jak milion dolców Jest ekstra wykonana, materiał super, równo uszyta - była warta swojej ceny zdecydowanie i na pewno nie raz ją założę.

Kupiłam też czerwoną ołówkową sukienkę z baskinką w orsay i założę ją na chrzciny co prawda, kupiłam ją z myślą o teściowej żeby ubrała na wesele, ale ze dwa rozmiary była za mała no to juz nie będę oddawala, przymierzyłam i na mnie leży bardzo dobrze.

I chyba tyle.
Przyszły te kielonki do tatara i mogę już zamawiać winietki nawet
Do końca lipca mieliśmy potwierdzenie i z mojej rodziny już dzwonili od połowy lipca potwierdzali i odmawiali, u tż rzucili się w ostatni dzień.

A jeszcze odnośnie problemów rodzinnych z zaproszeniem na wesele. To jeden wujek z ciotką tż zadzwonili właśnie w ostatni dzień do tż i mówią "jak mieliście za mało miejsca żeby zaprosić nasze dzieci to my też zwalniamy dwa jakże ważne dla was miejsca", a tż :"no to fajnie bo już mamy komplet na salę"
I się rozłączył. No kurcze, zaprosić ich i ich dzieci, z którymi nie utrzymujemy kontaktu...to 15 osób w sumie bo każdy ma partnera albo jeszcze dzieci. To wiecie, ludzie myślą, że chyba kasa na drzewach rośnie... a salę można rozbudować w 10 minut.
szkoda gadać.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6252257511.jpg (18,5 KB, 1 załadowań)
__________________
No matter how great the talent or efforts, some things just take time.
You can't produce a baby in one month by making nine women pregnant.

Warren Buffet

Edytowane przez mtynai
Czas edycji: 2016-08-02 o 07:31
mtynai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-02, 07:03   #2744
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Lolusl, piękne widoki i fajnie, że udana podróż

U nas po ślubie pewnie zmieni się sporo, bo nie mieszkamy razem. Jeszcze wcześniej to trochę pomieszkiwałam u tż, aktualnie od daaawna nawet na noc tam nie byłam. W ogóle powiem wam,że te moje ostatnie panieńskie lato jest tragiczne Myślałam, że się zrelaksuję, pojeżdżę, a tu ciągle jest paskudna pogoda (nawet jak słońce, to codziennie obowiązkowo deszcz czy burza) i do tego jestem ciągle chora, najpierw ząb, teraz anginy nie mogę doleczyć. Tż jest alergikiem i ma polipy w nosie i właśnie ma silny nawrót kataru :P Cudnie
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-02, 07:22   #2745
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez wildDaisy Pokaż wiadomość


Dziewczyny, poradzicie jakie zamówić ciasta? Które najbardziej, najszybciej u Was zeszły?
ja nie wiem jakie miałam, a co dopiero co zeszło

Cytat:
Napisane przez mtynai Pokaż wiadomość
słodziak

nasz je przede wszystkim sianko, gałązki drzew owocowych (głównie jabłoń), zioła świeże, raz w tygodniu owoce i warzywa - ale tylko w sumie jabłko i w sezonie truskawkę, a z warzyw to lubi ogórki, kapustę i marchewkę
a no i jak mama go wypuści do ogrodu to głównie jest ogrodnikiem i wycina wszystkie róże w pień
nasz to kurde wymyślaty się okazuje, dałam mu wczoraj na jeden posiłek granulat to gardzi, suszone zioła też średnio, ale miseczke ze świeżymi warzywami to w 5 minut zeżarł i nią rzucał po klatce
otworzyłam mu wczoraj klatkę ale bał się wyjść, może dzisiaj się przełamie

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Lolusl, piękne widoki i fajnie, że udana podróż

U nas po ślubie pewnie zmieni się sporo, bo nie mieszkamy razem. Jeszcze wcześniej to trochę pomieszkiwałam u tż, aktualnie od daaawna nawet na noc tam nie byłam. W ogóle powiem wam,że te moje ostatnie panieńskie lato jest tragiczne Myślałam, że się zrelaksuję, pojeżdżę, a tu ciągle jest paskudna pogoda (nawet jak słońce, to codziennie obowiązkowo deszcz czy burza) i do tego jestem ciągle chora, najpierw ząb, teraz anginy nie mogę doleczyć. Tż jest alergikiem i ma polipy w nosie i właśnie ma silny nawrót kataru :P Cudnie
u nas właśnie jakiegoś szoku nie było o dziwo
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-02, 07:24   #2746
sunny0
PeeMa
 
Avatar sunny0
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 163
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Hej

Jadę z TŻem na rozmowę kwalifikacyjną i mamy nadzieję, że po niej odbierzemy jego obrączkę, bo to w tym samym mieście

Lolusl widoki piękne

Mtynai niezła ciotka

Ja jestem bardzo ciekawa, co się u nas zmieni, bo myślę, że coś na pewno, mimo że już teraz żyjemy jak mąż z żoną, ale sama świadomość będzie super

Też zauważyłam, że pogoda jakaś nieszczególna w to lato

Klakla kiedy wrzucisz jakieś fotki?

Dziewczyny, jak coś to w Znaku w sklepie internetowym są spore obniżki, chyba do dzisiaj do północy
sunny0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-02, 07:27   #2747
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Sunny za rozmowę

U mnie dziś słońce, ale zimno. Nie zabrałam ani parasola ani nic żeby zarzucić na plecy

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-02, 07:44   #2748
mtynai
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 754
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość

nasz to kurde wymyślaty się okazuje, dałam mu wczoraj na jeden posiłek granulat to gardzi, suszone zioła też średnio, ale miseczke ze świeżymi warzywami to w 5 minut zeżarł i nią rzucał po klatce
otworzyłam mu wczoraj klatkę ale bał się wyjść, może dzisiaj się przełamie
Nasz to je tylko takie karmy, gdzie nie ma zbóż. Suszone owoce, plus takie chemiczne kolorowe kulki lubi ;P i wyjada tylko to,co mu smakuje. Teraz jest mloda kukurydza to też lubi obgryzać, ale dużo nie powinno się dawać bo króliki to łapczywe są i szybko tyją jeśli dużo nie biegają. Dlatego powinny jeść mało tych owoców i kukurydzy (tak mi mówił kiedyś wet). Nasz w ciągu zimy stoi w garażu, tak jak jest ciepło to klatka stoi pod takim zamykanym zadaszeniem na podwórku i ma ją otwartą w ciągu dnia żeby mógł wychodzić. I zachowuje się jak pies. Genralnie załatwia się tylko w klatce, nigdy nie widziałam bobków gdzieś na podwórku. Zawsze jak leci z prędkością światła przez ogród to znaczy, że biegnie za potrzebą a w klatce sobie słomą przykrywa kupy. Tylko najlepsza jest taka słoma prawdziwa od rolnika. Tym siankiem ze sklepu tak nie robił, je raczej tylko jadł a w słomie wygrzebuje sobie wielką norę i właśnie używa jej do wyściełania toalety

Cytat:
Napisane przez sunny0 Pokaż wiadomość

Mtynai niezła ciotka
daj spokój ludzie by się wstydzili takich komentarzy.
__________________
No matter how great the talent or efforts, some things just take time.
You can't produce a baby in one month by making nine women pregnant.

Warren Buffet
mtynai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-02, 07:44   #2749
Fragaria_
Wtajemniczenie
 
Avatar Fragaria_
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2 308
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez Kate_Mariposa Pokaż wiadomość
Ja kupiłam S
Cytat:
Napisane przez mtynai Pokaż wiadomość
wzięłam M, ale jest za duża. Jeśli jesteś szczupła lub normalnie nosisz M to wzięłabym S-kę. Jak byłam bardziej na wypasie to i tak miałam jedną koszulę od nich w rozmiarze S. Tak samo z byinsomnia.
Dzięki dziewczyny za odpowiedź Zamówiłam rozmiar small, może będzie dobry A koszulka z napisem "żona idealna"

Kupiłam do niej taką spódniczkę

Myślałam żeby się tak ubrać na ewentualne poprawiny Jeszcze nie mamy konkretnych planów, ale może coś zorganizujemy dla znajomych i najbliższej rodziny
Fragaria_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-02, 07:49   #2750
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Hej, u mnie dziś ładna pogoda. Lekki chłodek i jest super

Sunny,

smerfetka, dopiero zauważyłam zdjęcie królika

My dziś z Tż mamy 6 rocznicę, ale od dwóch dni nie odzywam się do niego więc nie wiem jak t będzie. Pewnie nawet nie pamięta :<
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-02, 07:49   #2751
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez wildDaisy Pokaż wiadomość
lolusl piękne widoki, zazdroszczę Grecji

ixii gdzie pisałaś do "W cudzysłowie"? Wysyłałaś e-mail czy na fejsie? Ja chciałabym zamówić winietki do kompletu, bo wcześniej zamawiałam tylko zaproszenia i zawieszki na wódę, ale na e-maila mi nie odpisali

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Dziewczyny, poradzicie jakie zamówić ciasta? Które najbardziej, najszybciej u Was zeszły?
co do pogrubionego to nie pomogę, bo u mnie zeszły prawie wszystkie.
Z wesela został jeden sernik (cała blacha) i ttochę co pozbieraliśmy z koloszy. Ze słodkiego stołu wymiotło wszystko.
Miałam serniki, szarlotkę, rolady gruszkowe, ptysie, rurki z kremem i toffi (poszły najszybciej), ciasto szefa, rozkoszniak porzeczkowy, cappuccino, toffi śmietanowe, jeszcze kilka, już nie pamiętam co.
Jedyne co mogę poradzić, to różnorodność, tak jak pisała mors, żeby nie było że wszystko np. czekoladowe, albo tylko śmietanowe

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
Grejpfrutowa - no mi krótką pasowała gdy nie byłam takim puckiem jak teraz

Lolus zazdroszczę, foty na insta są mniam

Wild ino mnie i u brata najbardziej sprawdzaly się te z dodatkiem owoców - czy to w kremie czy z galaretką

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
też jestem trochę puckiem, ale jakoś ogarnęłam krótką
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-02, 07:55   #2752
izk_a
Zakorzenienie
 
Avatar izk_a
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 803
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

mtynai, co za ciotka

sunny0, powodzenia!

u nas się chyba dużo pozmienia, choć teraz spędzamy ze sobą mnóstwo czasu, ale wspólne zamieszkanie będzie dla nas wyzwaniem
izk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-02, 08:20   #2753
lenka990
Zaszynszylowana
 
Avatar lenka990
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 6 994
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Hej

Sunny powodzenia

Przepraszam, że tak rzadko tu coś piszę ale zostało 12 dni do ślubu i zaczyna mi się zapiernicz.

Pół niedzieli walczyłam z usadzaniem gości, oraz uzupełnieniem nazwisk do winietek. Oprócz tego pompony z tiulu do dekoracji juz gotowe, wyszły genialnie.

Babcia przerabiała mi welon bo miałam długaśny 3 metrowy i identyczny krótszy. Zrobiła piękną przeróbkę i takim sposobem mam dwuwartwowy welon do koscioła Nie mam ternu a ten się bedzie za mna ciągnąl w nawie koscioła

Suknia wisi już w sypialni rodziców i czeka.
A i dzisiaj wraca nareszcie TŻ z tego 10 diowego wyjazdu do Bułgarii
W samą porę bo juz przestaje sobie powoli radzić z tym wszytskim.
Jeszcze wczoraj wysypał mi się samochód który miałam pożyczyć z firmy do rozwożenia gości i musimy na szybko szukać busa.

Jeszcze trzeba zdjęcia z narzeczeńskiej wybrać, wywołać na większym formacie i oprawić do podziękowań dla rodziców, i już ogólnie coraz więcej się zbiera rzeczy więc TŻ już bedzie nieodzowny.
__________________
18.02.2006
01.05.2014
14.08.2016


"Nie dyskutuj z debilem, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
lenka990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-02, 08:21   #2754
mtynai
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 754
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez pannamima Pokaż wiadomość
My dziś z Tż mamy 6 rocznicę, ale od dwóch dni nie odzywam się do niego więc nie wiem jak t będzie. Pewnie nawet nie pamięta :<
na pewno pamięta

Cytat:
Napisane przez izk_a Pokaż wiadomość
mtynai, co za ciotka


u nas się chyba dużo pozmienia, choć teraz spędzamy ze sobą mnóstwo czasu, ale wspólne zamieszkanie będzie dla nas wyzwaniem
no tym bardziej, że byli tydzień temu u tż rodziców.. i wiecie rżnęli pana i panią jak nic. Ja ich wcześniej poznałam bo akurat jak jeszcze mieszkałam w Trójmieście to mnie tz odwiedzał i stwierdził, że jak już jedziemy do jednej cioci, którą znałam to powinnam poznać inna rodzinę i zaprowadził mnie tam. Siedzieliśmy chyba kilka godzin i było naprawdę miło.. wydawało mi się, że to tacy prości i sympatyczni ludzie. Tacy wiecie, swojscy.
Ale przyjechali teraz na wieś do teściów, wchodzę i pytam czy dostali zaproszenie, czy będą.. a oni jacyś tacy dziwni właśnie, wielcy kurka miastowi, że oni może na wycieczkę w tym czasie promem do Szwecji popłyną... nosz kurde.. te wycieczki są weekendowe.. i generalnie cena jest ta sama w każdy weekend ale powstrzymałam się od komentarza, powiedziałam, że byłoby nam bardzo miło gdyby chcieli uczestniczyć. W ogóle wszystko komentowali, nawet skrytykowali kuchnię teściowej. "wcześniej było lepiej" WTF?! przed remontem to tam był gumolit i czarna tapeta a teraz elegancka kuchnia w takim wiejskim stylu (tapeta w kury, ładne meble, nowe sprzęty, odnowiona kuchnia taka na drzewo).
Wiecie co.. ludzie to czasami powinni mieć opcję samozapłonu żywym ogniem jeśli zaczynają mówić takie rzeczy

A ten telefon w niedzielę to już mnie zabił. Tż się śmiał i do głowy nie brał, skomentował, że są jacyś nawiedzeni i nie wie o co chodzi.




Wiecie co zrobiłam? Napisałam reklamację na tamtego kuriera DPD i na kuriera z FedEx
z DPD nie otrzymałam żadnej odpowiedzi, z FedEx przeprosiny.
O FedEx nie zdążyłam Wam napisać. Zamawiałam te ciuchy z zalando i dwa ostatnie dni tygodnia byłam u rodziców. Dzwonił do mnie jakiś numer dwa razy, ale po jednym sygnale, a jak oddzwaniałam to zero odpowiedzi.
Dostałam w piątek wieczorem (o 20:00) smsa o treści "KURIER! drugi dzien woze paczke, jak dzisiaj jej nie odbierzesz to odsylam do nadawcy, bede w miescie jeszcze przez godzine". I musialam jechac 30km do siebie zeby ją odebrać. Przeprosiłam chłopaka przez telefon bo w końcu odebrał, a później jeszcze jak odbierałam przesyłkę... A on mi na moje "przepraszam jeszcze raz" i taki żałosny uśmiech.. mówi :"gdybym był c*ujem to już bym ją dawno odesłał" stanęłam z tym kartonem jak wryta, nie wiedziałam co powiedzieć, karton był tak poobijany, że mi się rozerwal na części. Nie zdążyłam nic powiedzieć, ale wiedziałam, ze to ubrania więc już go nie wołałam jak zbiegl na dół.

Przychodze do domu, a tam w środku porwane kartony od butów i nie mogę ich zwrócić do zalando.. pół biedy bo dwie pary na mnie pasują, jedna za mała, a te trzy co zamówiłam teściowej- na nią za ciasne i co teraz? Nie przyjmą mi zwrotu w zalando za nic w świecie i prawie 1000zł będzie stało bez pudełka nawet bo wszystko pokiereszowane

Napisałam do FedExu, nie chciałam żeby wyciągali konsekwencje wobec tego chłopaka mimo, że był niemiły i chamski, ale chciałam żeby podali mi rozwiązanie w jaki sposób mogę teraz zareklamować przesyłkę, skoro chłopak nawet nie wziął mojego podpisu, nie zapytał czy się wszystko zagdza tylko rzucił we mnie tą paczką i zbiegł na dół.

Mój tż to już się śmieje, ze pod ten adres nie bedzie zamawiał paczek z częściami do samochodów bo wszystko będzie w drobny mak przez moje zwady z kurierami.

Ale cholera jasna, no dajcie spokój.. rozumiem, że był zły, ale zamiat tak się zachowywać mógł tą paczkę odeslać. Żałuję, ze ją odebrałam bo z całej paczki pasowały mi trzy rzeczy, z czego tych jednych butów bym nie brała do ślubu bo odstają noski tak dziwnie, ale teraz nie mam chyba wyboru i już muszą zostać
__________________
No matter how great the talent or efforts, some things just take time.
You can't produce a baby in one month by making nine women pregnant.

Warren Buffet
mtynai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-02, 08:43   #2755
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez marta901 Pokaż wiadomość
Witam się po czterech dniach tyrania... czyli jak zwykle
Mors, świetny panieński, Loluś, zazdrość mnie bierze, tak bym się też powygrzewała...
O, widzę że się zaczął temat pt. "Co się zmieniło po ślubie". No właśnie, u Was, które jesteście żonami, co się zmieniło, czujecie się jakoś inaczej?
Ze mną np. jest tak, że to wciąż te same kąty, ten sam mąż, więc nic się nie zmieniło pod tym względem... a po cywilnym jab by nas ktoś podmienił - zero kłótni (wcześniej wojny takie że szok), a problemy mamy nadal te same. Do nowego nazwiska nie musiałam się przyzwyczajać, jakoś nsturalnie mi to przyszło, a Wam?
Ja się 2 tygodnie podpisywałam na zmianę starym i nowym nazwiskiem Ale jeszcze nikomu się nie przedstawiałam na głos, bo jeszcze to dla mnie dziwne

A po ślubie u nas dużo się zmienilo, głównie dlatego, że dopiero ze sobą zamieszkaliśmy. Cały czas wojny o wszystko


Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
Sunny za rozmowę

U mnie dziś słońce, ale zimno. Nie zabrałam ani parasola ani nic żeby zarzucić na plecy

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
U mnie ciepło wreszcieeeeeeeeeeeeeeeeee

Cytat:
Napisane przez lenka990 Pokaż wiadomość
Babcia przerabiała mi welon bo miałam długaśny 3 metrowy i identyczny krótszy. Zrobiła piękną przeróbkę i takim sposobem mam dwuwartwowy welon do koscioła Nie mam ternu a ten się bedzie za mna ciągnąl w nawie koscioła
Uwielbiam ciągnące się welony Będzie efekt wow!

Cytat:
Napisane przez mtynai Pokaż wiadomość
Wiecie co zrobiłam? Napisałam reklamację na tamtego kuriera DPD i na kuriera z FedEx
z DPD nie otrzymałam żadnej odpowiedzi, z FedEx przeprosiny.
O FedEx nie zdążyłam Wam napisać. Zamawiałam te ciuchy z zalando i dwa ostatnie dni tygodnia byłam u rodziców. Dzwonił do mnie jakiś numer dwa razy, ale po jednym sygnale, a jak oddzwaniałam to zero odpowiedzi.
Dostałam w piątek wieczorem (o 20:00) smsa o treści "KURIER! drugi dzien woze paczke, jak dzisiaj jej nie odbierzesz to odsylam do nadawcy, bede w miescie jeszcze przez godzine". I musialam jechac 30km do siebie zeby ją odebrać. Przeprosiłam chłopaka przez telefon bo w końcu odebrał, a później jeszcze jak odbierałam przesyłkę... A on mi na moje "przepraszam jeszcze raz" i taki żałosny uśmiech.. mówi :"gdybym był c*ujem to już bym ją dawno odesłał" stanęłam z tym kartonem jak wryta, nie wiedziałam co powiedzieć, karton był tak poobijany, że mi się rozerwal na części. Nie zdążyłam nic powiedzieć, ale wiedziałam, ze to ubrania więc już go nie wołałam jak zbiegl na dół.

Przychodze do domu, a tam w środku porwane kartony od butów i nie mogę ich zwrócić do zalando.. pół biedy bo dwie pary na mnie pasują, jedna za mała, a te trzy co zamówiłam teściowej- na nią za ciasne i co teraz? Nie przyjmą mi zwrotu w zalando za nic w świecie i prawie 1000zł będzie stało bez pudełka nawet bo wszystko pokiereszowane

Napisałam do FedExu, nie chciałam żeby wyciągali konsekwencje wobec tego chłopaka mimo, że był niemiły i chamski, ale chciałam żeby podali mi rozwiązanie w jaki sposób mogę teraz zareklamować przesyłkę, skoro chłopak nawet nie wziął mojego podpisu, nie zapytał czy się wszystko zagdza tylko rzucił we mnie tą paczką i zbiegł na dół.

Mój tż to już się śmieje, ze pod ten adres nie bedzie zamawiał paczek z częściami do samochodów bo wszystko będzie w drobny mak przez moje zwady z kurierami.

Ale cholera jasna, no dajcie spokój.. rozumiem, że był zły, ale zamiat tak się zachowywać mógł tą paczkę odeslać. Żałuję, ze ją odebrałam bo z całej paczki pasowały mi trzy rzeczy, z czego tych jednych butów bym nie brała do ślubu bo odstają noski tak dziwnie, ale teraz nie mam chyba wyboru i już muszą zostać
Nie no daj spokój, na pewno zalando jakoś to rozwiąże. Na plus jest to, że nie podpisałaś się przy odbiorze paczki. Ja bym bezpośrednio na tego kuriera zwalała winę i opowiedziała o całej sytuacji.

Nawiązując do tematu kurierów to znajomy tż nagrał kiedyś ciekawą rozmowę : https://www.youtube.com/watch?v=tkf2bTQgK-0


Sunny, powodzonka
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.

Edytowane przez DontSaySorry
Czas edycji: 2016-08-02 o 08:50
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-02, 08:50   #2756
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016


Ja nie wiem co się stało, co ten czas tak zapindala?
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-02, 08:54   #2757
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Mam dzisiaj wolne, a w planach dużo rzeczy do zrobienia
Przede wszystkim chcę skończyć fotoksiążkę dla TŻa, może rozplanować gości w hotelu, poszukać muzyki na wesele, wybrać zdjęcia do prezentacji, kupić rzeczy do koszyczków ratunkowych i inne ślubne sprawy a wieczorem idę pierwszy raz na rzęsy i bardzo się stresuję
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-02, 08:54   #2758
marta901
Rozeznanie
 
Avatar marta901
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Tam gdzie tramwaje zawracają
Wiadomości: 528
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Ja się 2 tygodnie podpisywałam na zmianę starym i nowym nazwiskiem Ale jeszcze nikomu się nie przedstawiałam na głos, bo jeszcze to dla mnie dziwne

A po ślubie u nas dużo się zmienilo, głównie dlatego, że dopiero ze sobą zamieszkaliśmy. Cały czas wojny o wszystko



U mnie ciepło wreszcieeeeeeeeeeeeeeeeee

No właśnie z nas są też dwa diabły wcielone a tu nagle odmiana. Ale wiem co to znaczy, po zamieszkaniu razem wytłukliśmy jedną zastawę, w bloku znali nas wszscy sąsiedzi...

mtynai, boziu jakie Ty wypracowania rzeźbisz
__________________
"Póki mi starczy sił, będe marzyć i będe żyć, czasu jest coraz mniej, więc wykorzystać chcę każdy dzień..."
marta901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-02, 09:00   #2759
marta901
Rozeznanie
 
Avatar marta901
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Tam gdzie tramwaje zawracają
Wiadomości: 528
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Hehe, ja wolne zacznę od oglądania Wspaniałego Stulecia. Też mam masę spraw do załatwienia a nic mi się nie chce.
Zobaczyłam dziś zapowiedź kokekcji 2017 od Amy Love i się prawie poryczałam, że swój ślub mam za sobą. Obczajcie tą suknię:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 13879347_1068384196584149_6935175722364708291_n.jpg (65,8 KB, 32 załadowań)
__________________
"Póki mi starczy sił, będe marzyć i będe żyć, czasu jest coraz mniej, więc wykorzystać chcę każdy dzień..."
marta901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-02, 09:05   #2760
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Mtynai masakra z tym kurierem!
Ja nie miałabym skrupułów i zwalilabym na kuriera bo ewidentne jego wina



Kurczę jak mówicie ze pogoda słaba a ja tak czekam na polskie lato mam nadzieje ze bedzie ciepło i fajnie w wesele i nasz urlop.
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-20 12:46:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:10.