Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016 cz. 52 - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-04, 08:17   #2971
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez zambeza Pokaż wiadomość
no fajnie byloby cos zjesc. Dla mnie sniadanie po weselu to byla bajka, dobry kop energii. Tez placilismy 20zl, ale zarcie bylo full wypas. O ktorej macie poprawiny? jak wczesnie to moze pal licho te sniadanie, poczekaja do poprawin i cos zjedza? My nie mielismy wiec sniadanie musialo byc
A ze na zaproszeniach napisane to tam nic. Juz pisalam wczoraj na PM2017, ludzie nie ogarniaja tego, schowaja do szafy i zapomna. Ja mialam pare telefonow przed weselem z pytaniem, na ktora godzine najlepszy byl telefon "A TO TAM NA SALI JEST KOŚCIÓŁ?" xD
Poprawiny na 14 więc muszą wcześniej coś zjeść. Poza tym sporo osób będzie od czwartku więc kolacje sami sobie zapłacą ale w piątek śniadanie tez muszą zjeść.
No inie wiem czy tylko moja rodzina taka ale przy nas otwierali zaproszenia, czytali i pytali co to za hotel i wgl

Dobre miałaś pytania
Cytat:
Napisane przez BielinkaO Pokaż wiadomość
Ja bym jednak zapewniła śniadanie gościom, dużo osób będzie nocować?
53 osoby. Niektórzy 3 noclegi, niektórzy 2. My zapewniamy 2 nocki.
__________________

Edytowane przez taedio
Czas edycji: 2016-08-04 o 08:21
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 09:00   #2972
sunny0
PeeMa
 
Avatar sunny0
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 163
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Hej

Zambeza dobre z tym kościołem

Siedzę z TŻem u fryzjera, muszę go pilnować, bo kiedyś się pomylił w milimetrach i kazał ściąć prawie na zero, przed ślubem wolałabym tego uniknąć

Później odbieram sukienkę na panieński z poczty, jedziemy oddać koszulę do zwężenia i jadę odebrać suknię
sunny0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 09:03   #2973
izk_a
Zakorzenienie
 
Avatar izk_a
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 803
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez sunny0 Pokaż wiadomość
Później odbieram sukienkę na panieński z poczty, jedziemy oddać koszulę do zwężenia i jadę odebrać suknię
izk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 09:06   #2974
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez sunny0 Pokaż wiadomość
Hej

Zambeza dobre z tym kościołem

Siedzę z TŻem u fryzjera, muszę go pilnować, bo kiedyś się pomylił w milimetrach i kazał ściąć prawie na zero, przed ślubem wolałabym tego uniknąć

Później odbieram sukienkę na panieński z poczty, jedziemy oddać koszulę do zwężenia i jadę odebrać suknię
Z tym kościołem to mega tekst xD

Ach ci nieporadni TŻci u fryzjera,skądś to znam
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 09:09   #2975
mtynai
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 754
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez Kotowe Pokaż wiadomość
Ja dałam tekst zarówno na pierwszą stronę jak i do rameczki, która będzie stała obok księgi.
Przygotowałam też zestaw długopisów i naklejek, mam zamiar też poprosić DJ żeby ogłosił żeby nam się wpisywali i żeby wklejali zdjęcia z fotobudki
Zapisz
też mam takie najklejki chyba z biedry, gdzieś leżą to fajny pomysł żeby użyć tego w ten sposób

ja sama wezmę mikrofon od zespołu i powiem, że zdjęcia z fotobudki wklejać bo jak nie to sama przypilnuję

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Wczoraj rozmieściliśmy gości w pokojach, jutro zawieziemy rozpiskę do hotelu i wpłacimy zaliczkę. Wkurzył mnie kierownik bo cały czas mówiło 40 zł/os a wczoraj mi dzwoniła babeczka, że on mówił o 45 zł/os. Jutro jak tam będziemy musimy to wyjaśnić, mam nadzieję, że na naszą korzyść
Mamy problem co zrobić ze śniadaniami.. Na początku mieliśmy brać inny hotel i tam było śniadanie w cenie noclegu, na zaproszeniach napisaliśmy, że zapewniamy nocleg wraz ze śniadaniem. Zmieniliśmy hotel i tutaj nie ma już śniadania w cenie noclegu, można je dodatkowo wykupić za 20 zł/os. No masakra jak dla mnie, za 2 dychy to ja mam śniadanie na tydzień i to jak królowa Nie wiem co zrobić skoro na zaproszeniu napisaliśmy, że śniadanie będzie.
faktycznie, cena śniadania wysoka nie ma co raczej kombinować, wydaje mi się, że już lepiej to zapłacić niż później słuchać komentarzy, że miało być, a nie jest.

ja na rodzinę tż jestem wkurzona bo mają 30km do miejsca wesela, transport w dwie strony plus na poprawiny, a oni noclegi wymyślają

Cytat:
Napisane przez zambeza Pokaż wiadomość
no fajnie byloby cos zjesc. Dla mnie sniadanie po weselu to byla bajka, dobry kop energii. Tez placilismy 20zl, ale zarcie bylo full wypas. O ktorej macie poprawiny? jak wczesnie to moze pal licho te sniadanie, poczekaja do poprawin i cos zjedza? My nie mielismy wiec sniadanie musialo byc
A ze na zaproszeniach napisane to tam nic. Juz pisalam wczoraj na PM2017, ludzie nie ogarniaja tego, schowaja do szafy i zapomna. Ja mialam pare telefonow przed weselem z pytaniem, na ktora godzine najlepszy byl telefon "A TO TAM NA SALI JEST KOŚCIÓŁ?" xD
haha

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość

53 osoby. Niektórzy 3 noclegi, niektórzy 2. My zapewniamy 2 nocki.
o kurka, 53 osoby na nocleg, to ja nie skumałam wcześniej no to już duże wyzwanie finansowe.. i to śniadanie dużo tutaj zwiększa ten wydatek nie wiem, może pomiń to, jest szansa, że nie zauważą, że będą musieli dopłacić za posiłek
__________________
No matter how great the talent or efforts, some things just take time.
You can't produce a baby in one month by making nine women pregnant.

Warren Buffet
mtynai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 09:14   #2976
tetrikk
Zakorzenienie
 
Avatar tetrikk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 4 829
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Hej dziewczyny!
Wróciliśmy z podróży poślubnej Wypoczęliśmy na maksa, codziennie prawie leżeliśmy na plaży Byliśmy tylko na jednej krótkiej wycieczce. Jak planowaliśmy podróż to mieliśmy w planach objechać całą wyspę, ale niestety przez zdrowie TŻ się nie udało, już na tej jednej wycieczce było z nim gorzej Hotel mieliśmy mega wypasiony, najadaliśmy się codziennie tak, że masakra, ale wszystko było pyszne
Majorka nieco mnie rozczarowała. Byliśmy na południu, niedaleko Palmy i byli tam sami Niemcy. Wszędzie do kupienia wursty, nawet Hiszpanie w restauracji mówili do nas po niemiecku Do tego tam była jedna wielka imprezownia i gdyby nie to, że hotel miał szczelne okna to chyba bym oszalała. Chyba za stara jestem na takie miejsca

Planujemy jeszcze kiedyś skoczyć na północ Majorki i wtedy objechać wyspę już na pewno, bo trochę mi tego szkoda.

Wezmę się jakoś na dniach za pisanie ostatniej części relacji i postaram się być na bieżąco Jeszcze 2 dni urlopu mam, na szczęście
__________________
Patrzę przez różowe okulary!
tetrikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 09:25   #2977
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Dostałam wczoraj sms ze mamy obrączki do odbioru jutro pewnie je odbiorę a we wtorek przymiarka

Musze dorobić jedno zaproszenie. Macie jakiś sposób żeby dobrze je przeciąć bez użycia gilotyny ? Boję się że nożyczkami będzie nie równo
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-04, 09:28   #2978
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Dzień dobry

Witam się w ostatni dzień urlopu

Wczoraj byliśmy na sesji plenerowej Mam nadzieję że jakoś to wyjdzie, bo Tż nienawidzi zdjęć, a jeszcze jak ma zapozować to aż się boję patrzeć na te zdjecia


Idę robić kawę i piszę relacje
Dzisiaj planuję zanieść suknię do pralni jak się uda ją opanować to wystawiam na sprzedaż

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Wczoraj rozmieściliśmy gości w pokojach, jutro zawieziemy rozpiskę do hotelu i wpłacimy zaliczkę. Wkurzył mnie kierownik bo cały czas mówiło 40 zł/os a wczoraj mi dzwoniła babeczka, że on mówił o 45 zł/os. Jutro jak tam będziemy musimy to wyjaśnić, mam nadzieję, że na naszą korzyść
Mamy problem co zrobić ze śniadaniami.. Na początku mieliśmy brać inny hotel i tam było śniadanie w cenie noclegu, na zaproszeniach napisaliśmy, że zapewniamy nocleg wraz ze śniadaniem. Zmieniliśmy hotel i tutaj nie ma już śniadania w cenie noclegu, można je dodatkowo wykupić za 20 zł/os. No masakra jak dla mnie, za 2 dychy to ja mam śniadanie na tydzień i to jak królowa Nie wiem co zrobić skoro na zaproszeniu napisaliśmy, że śniadanie będzie.
Głupia sytuacja Napisalaś tak na zaproszeniach to pasuje teraz wydać te śniadania... ale to jest tyle osób

Cytat:
Napisane przez izk_a Pokaż wiadomość
też chcę albumy na wklejanie kupić takie ładne sami będziemy robić albumy dla rodziców ze ślubu i sesji poślubnej, a dla nas chcemy album ze zdjęć z 4 pór roku
a fotoksiążki dla rodziców na podziękowanie złoży nam świadek, my tylko ponadzorujemy pracę
Ja też sama będę robiła albumy

Macie jakieś sprawdzone strony skąd kupić albumy do wklejania zdjęć?
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 09:29   #2979
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez Kotowe Pokaż wiadomość
Ja dałam tekst zarówno na pierwszą stronę jak i do rameczki, która będzie stała obok księgi.
Przygotowałam też zestaw długopisów i naklejek, mam zamiar też poprosić DJ żeby ogłosił żeby nam się wpisywali i żeby wklejali zdjęcia z fotobudki
Zapisz
Bardzo fajnie wygląda

Hej

Taedio - sporo ludzi ale ja bym śniadanie zapewniła. My też dopłacaliśmy te 20zł za osobę za śniadanie i ludzie zmiotli prawie wszystko, widziałam, że to była ulga dla nich. Zresztą sami się też objedliśmy bo już człowiek był głodny. Do 14 umarłabym z głodu, wstaje bardzo szybko po weselach i akurat wiem, że moja rodzina też, jak ja wstałam o 9:30 to widziałam przez okna, że większość już siedzi ubrana i dyskutuje sobie żywo. U nas to była część poprawin po prostu

Wstawiam Wam efekty farbowania sukni przed i po Na zdjęciu za ciemno wyszło, jest to jaśniejszy czerwony róż.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 13669381_1127453560647205_410642059661737558_o.jpg (46,3 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13652915_1127453747313853_1933400526814302936_o.jpg (45,9 KB, 56 załadowań)
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 09:32   #2980
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Dostałam wczoraj sms ze mamy obrączki do odbioru jutro pewnie je odbiorę a we wtorek przymiarka

Musze dorobić jedno zaproszenie. Macie jakiś sposób żeby dobrze je przeciąć bez użycia gilotyny ? Boję się że nożyczkami będzie nie równo
Super Dzieje się, oj dzieje

Ostre nożyczki i wydrukowane delikatne linie do cięcia, najlepiej też aby papier nie był gładki. My wszystko nożyczkami wycinaliśmy i nie da się powiedzieć, że to nożyczkami - nie ma nic nierówno ani nic.
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 09:47   #2981
lenka990
Zaszynszylowana
 
Avatar lenka990
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 6 994
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
Bardzo fajnie wygląda

Hej

Taedio - sporo ludzi ale ja bym śniadanie zapewniła. My też dopłacaliśmy te 20zł za osobę za śniadanie i ludzie zmiotli prawie wszystko, widziałam, że to była ulga dla nich. Zresztą sami się też objedliśmy bo już człowiek był głodny. Do 14 umarłabym z głodu, wstaje bardzo szybko po weselach i akurat wiem, że moja rodzina też, jak ja wstałam o 9:30 to widziałam przez okna, że większość już siedzi ubrana i dyskutuje sobie żywo. U nas to była część poprawin po prostu

Wstawiam Wam efekty farbowania sukni przed i po Na zdjęciu za ciemno wyszło, jest to jaśniejszy czerwony róż.

Suknia ma drugie życie SUper wyszło
__________________
18.02.2006
01.05.2014
14.08.2016


"Nie dyskutuj z debilem, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
lenka990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-04, 09:47   #2982
tetrikk
Zakorzenienie
 
Avatar tetrikk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 4 829
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Taedio -ja bym na pewno zapewniła śniadanie. Dla mnie to foux pas jeśli na zaproszeniu jest napisane, że ze śniadaniem, a okazałoby się, że bez Jak się powiedziało "a" to trzeba powiedzieć "b". Zresztą, 20 zł za śniadanie hotelowe to normalna cena, my płaciliśmy 25 zł i zapewnialiśmy wszystkim.

Sophie - fajnie ta kiecka wyszła, masz niezłą pamiątkę

A ja się zważyłam i okazało się, że z podróży poślubnej przywiozłam 1,5 kg
__________________
Patrzę przez różowe okulary!
tetrikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 09:54   #2983
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Sophie super wyszła ta sukienka!! nawet nie wpadlabym na to, żeby ją tak przerobić
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 09:59   #2984
izk_a
Zakorzenienie
 
Avatar izk_a
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 803
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Sophie, sukienka wyszła mega!
izk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 10:37   #2985
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
Super Dzieje się, oj dzieje

Ostre nożyczki i wydrukowane delikatne linie do cięcia, najlepiej też aby papier nie był gładki. My wszystko nożyczkami wycinaliśmy i nie da się powiedzieć, że to nożyczkami - nie ma nic nierówno ani nic.
dałam rade nożyczkami

A suknia wyszła Ci super
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 10:46   #2986
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Dostałam wczoraj sms ze mamy obrączki do odbioru jutro pewnie je odbiorę a we wtorek przymiarka

Musze dorobić jedno zaproszenie. Macie jakiś sposób żeby dobrze je przeciąć bez użycia gilotyny ? Boję się że nożyczkami będzie nie równo
Ja robię wszystko nożykiem przykładając do metalowej linijki

Nie widzę zdjęć sukni Sophie
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 11:02   #2987
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Skończyłam relację w klubie
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 11:03   #2988
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Też mam suknię bez koła i nikt mi go nie proponował. A nawet gdyby to bym nie chciała. Bez wydaje sir zwiewniejsza.
Witam się z hustawki w ogrodzie, z kawą i książką na L4
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 11:11   #2989
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez lenka990 Pokaż wiadomość
Suknia ma drugie życie SUper wyszło
Cytat:
Napisane przez tetrikk Pokaż wiadomość
Taedio -ja bym na pewno zapewniła śniadanie. Dla mnie to foux pas jeśli na zaproszeniu jest napisane, że ze śniadaniem, a okazałoby się, że bez Jak się powiedziało "a" to trzeba powiedzieć "b". Zresztą, 20 zł za śniadanie hotelowe to normalna cena, my płaciliśmy 25 zł i zapewnialiśmy wszystkim.

Sophie - fajnie ta kiecka wyszła, masz niezłą pamiątkę

A ja się zważyłam i okazało się, że z podróży poślubnej przywiozłam 1,5 kg
Cytat:
Napisane przez PaLLitQa Pokaż wiadomość
Sophie super wyszła ta sukienka!! nawet nie wpadlabym na to, żeby ją tak przerobić
Cytat:
Napisane przez izk_a Pokaż wiadomość
Sophie, sukienka wyszła mega!
Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
dałam rade nożyczkami

A suknia wyszła Ci super
Dziękuję dziewczyny W sumie byłam nastawiona, że nie wyjdzie:P Jak na pierwsze farbowanie to całkiem nieźle:P Z daleka w ogóle ładnie choć M. mówi, że powinnam zostawić ją w oryginalnym kolorze ale już nigdzie bym jej w sumie nie ubrała.

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Też mam suknię bez koła i nikt mi go nie proponował. A nawet gdyby to bym nie chciała. Bez wydaje sir zwiewniejsza.
Witam się z hustawki w ogrodzie, z kawą i książką na L4
To zdrówka W takim otoczeniu siły szybciej wrócą


Zrobiłam chleb, teraz czas posprzątać.
Jutro na sesję muszę sobie zrobić wianek:/ Będę musiała do kwiaciarni się przejść po drucik albo taśmę, kwiaty i będę kombinować. Chyba postawie na kwiaty w kolorze sukni - róż, biel, ewentualnie jakaś delikatna czerwień. Obok mnie rośnie drzewo o kolorach liści takiej marsali, myślałam by wziąć jako bazę. Powinno wyjść spoko. Zaraz poszukam inspiracji:P
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-04, 11:17   #2990
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny W sumie byłam nastawiona, że nie wyjdzie:P Jak na pierwsze farbowanie to całkiem nieźle:P Z daleka w ogóle ładnie choć M. mówi, że powinnam zostawić ją w oryginalnym kolorze ale już nigdzie bym jej w sumie nie ubrała.


To zdrówka W takim otoczeniu siły szybciej wrócą


Zrobiłam chleb, teraz czas posprzątać.
Jutro na sesję muszę sobie zrobić wianek:/ Będę musiała do kwiaciarni się przejść po drucik albo taśmę, kwiaty i będę kombinować. Chyba postawie na kwiaty w kolorze sukni - róż, biel, ewentualnie jakaś delikatna czerwień. Obok mnie rośnie drzewo o kolorach liści takiej marsali, myślałam by wziąć jako bazę. Powinno wyjść spoko. Zaraz poszukam inspiracji:P
Dziękuję. Przeciążyłam chodakowską stopę
A wianek brzmi super powinno wyjsc idealnie
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 11:24   #2991
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

No bede musiała zapłacić za te śniadania, w głębi duszy to wiem ale masakra



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 11:25   #2992
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Dziękuję. Przeciążyłam chodakowską stopę
A wianek brzmi super powinno wyjsc idealnie
Dobrze, że jeszcze teraz a nie przed ślubem krótko

Jeszcze przypomniałam sobie, że mogę obrąbać kwiatki z doniczek:P Mam takie siwe liście (mrozy czy jakoś tak) i jakieś czerwone kwiatki Wszystko ładnie kwitnie i rośnie więc się będzie nadawało:P Przy okazji za darmoszkę:P
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 11:32   #2993
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Mieliśmy wczoraj te sesje, wreszcie z głowy Biedny fotograf się z nami namęczył ale mam nadzieję że coś z tego będzie Wykończeni wróciliśmy, dzisiaj ledwo wstałam.
I miałam śliczny wianek



[1=6335951a6f2125013706eea 4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9 a0ad25;63755131]Uuu szkoda, będziemy tęsknić. Tzn. że tŻ zapomniał o rocznicy? :/ o coś poważnego poszło, że taka cisza ?


Lolus współczuję tych przebojów, dobrze, że skończyło się z korzyścią dla Was.

Ja też jestem z przeciwniczek kół

Mam dzisiaj wolne na szczęście, tak się źle czuję od wczoraj, że szok. Wykroiłyśmy wczoraj z mamą dół sukni, jak już pozszywa, to wrzucę kolejny news do klubu Później jeszcze nakładany ten i gotowe

Dziewczyny pilna sprawa, czy kupując księgę gości wybierałyście jakiś test na 1 stronę zachęcający do wpisania się bądź wklejenia zdjęcia? Dajcie proszę znać [/QUOTE]

my mieliśmy na pierwszej stronie tekst i wklejone nasze zdjęcie z sesji narzeczeńskiej


Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Dostałam wczoraj sms ze mamy obrączki do odbioru jutro pewnie je odbiorę a we wtorek przymiarka

Musze dorobić jedno zaproszenie. Macie jakiś sposób żeby dobrze je przeciąć bez użycia gilotyny ? Boję się że nożyczkami będzie nie równo
linijka i nożyk do tapet?


Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
Bardzo fajnie wygląda

Hej

Taedio - sporo ludzi ale ja bym śniadanie zapewniła. My też dopłacaliśmy te 20zł za osobę za śniadanie i ludzie zmiotli prawie wszystko, widziałam, że to była ulga dla nich. Zresztą sami się też objedliśmy bo już człowiek był głodny. Do 14 umarłabym z głodu, wstaje bardzo szybko po weselach i akurat wiem, że moja rodzina też, jak ja wstałam o 9:30 to widziałam przez okna, że większość już siedzi ubrana i dyskutuje sobie żywo. U nas to była część poprawin po prostu

Wstawiam Wam efekty farbowania sukni przed i po Na zdjęciu za ciemno wyszło, jest to jaśniejszy czerwony róż.
ekstra!
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 11:45   #2994
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Smerfetka, masz jakich backstage?:P Cyknęłaś jakąś fotkę wianka albo coś? Ciekawa jestem efektów My jutro będziemy się prężyć przed obiektywem
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 11:46   #2995
wildDaisy
żona bez ogona
 
Avatar wildDaisy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 6 506
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

taedio 20 złotych to normalna cena za śniadanie U nas też jest 15 albo 20. Jak już ktoś decyduje się opłacać noclegi to śniadanie też powinno być zapewnione.
__________________
wildDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 11:52   #2996
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
Smerfetka, masz jakich backstage?:P Cyknęłaś jakąś fotkę wianka albo coś? Ciekawa jestem efektów My jutro będziemy się prężyć przed obiektywem
mam tylko zdjęcie mojego łba z wiankiem w lustrze
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 11:57   #2997
BielinkaO
Zakorzenienie
 
Avatar BielinkaO
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 406
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

A ja umyslilam sobie, ze w kosciele bede miala welon, a w drodze na sale zaloze wianek. Chcialam miec i jedno i drugie, ale polaczyc długiego koronkowego welonu z wiankiem się nie da, więc będzie tak. Fryzjerka mówiła, ze mam na fryzurę przyjechać z welonem i wiankiem i dopasujemy wszystko.
BielinkaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 11:58   #2998
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
mam tylko zdjęcie mojego łba z wiankiem w lustrze
No to dawaj do klubu
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 12:16   #2999
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
No to dawaj do klubu
wrzucam tutaj, nie chce mi się kombinowac w klubie, potem usune najwyżej
miałam inny na myśli ale w sumie ładnie wyszedł, powinien fajnie na zdjęciach wyglądać
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.


Edytowane przez smerfetk_a
Czas edycji: 2016-08-05 o 07:33
smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 12:20   #3000
taya88
Raczkowanie
 
Avatar taya88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 182
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Devilek, ktoś już tu pisał, że nożyk tapicerski i linijka

Sophie, super wyszła ta sukienka, chociaż przed farbowaniem też była extra, ale wiadomo, kolorową szybciej się wykorzysta.

Dzwoniłam dziś do krawcowej, bo ślub w przyszłym miesiącu, a tu cisza. W umowie ostateczny termin przymiarek to 15 sierpnia, a odbiór 31 sierpnia (krawcowa sama zaproponowała te terminy), a dziś mi mówi, żebyśmy umówiły się po 15 sierpnia , bo ma jeszcze jedną suknie na sierpniowe wesele do uszycia. Trochę się zestresowałam, ale żadna zła opinia na jej temat się nie pojawiła w necie, a wręcz same pozytywy, więc chyba uzbroję się w cierpliwość i będę czekać do tego 15.
taya88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-20 12:46:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:10.