Ostatnio obejrzane filmy cz. VII - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-27, 06:33   #3301
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Sluzby specjalne 2014, (http://m.filmweb.pl/film/Służby+specjalne-2014-699881) 5/10. Ogladalam bo znajomi powiedzieli ze kazdy Polak ten film powinien zobaczyc niezaleznie czy mu sie spodoba czy nie, chodzi o informacje ktore tam sa pokazane nt naszej polityki. Dla mnie czesto bylo zbyt skomplikowanie, nie wiem i zastanawuam sie czy ten film jest na faktach...


Zanim sie pojawiles 2016 (http://m.filmweb.pl/film/Zanim+się+p...eś-2016-723705) 5/10. No nie bardzo. Lekki i prosty, czesto zabawny ale ja za mocno sie nastawilam na glebokie emocje. Znajomi mowili ze w kinie kazdy placze non stop na nim, mezczyzni tez, na filmwebie oceny mezczyzn ze plakali jak bobry, a tu... ani razu mi sie lza w oku nie zakrecila a jestem bardzo wrazliwa (na nietykalnych plakalam polowe filmu). Uwazam ze lepiej mozna bylo to przedstawic i bardziej wrazliwie a wyszla taka masowka dla wielkich kin. A myslalam ze bedzie perelka.
Film opowiada o sparalizowanym od klatki piersiowej w dol chlopaku (ma czucie w dloni tez) i o dziewczynie ktora sie nim opiekuje.



PYTANIE:

Tak wiec ZANIM SIE POJAWILES i nie zrobil na mnie wrazenia... o ile NIETYKALNI wzbudzil we mnie ogromne emocje i lzy i ogromne wzruszenie i smiech to ZANIM SIE POJAWILES jest zbyt prosty i lekko opisana historia ktora moglaby byc opowiedziana jeszcze wrazliwiej i wzruszajaco
Czy ktos widzial oba filmy - ten i FACET NA MIARĘ i jest w stanie powiedziec ktory mu sie bardziej podobal? zastanawiam sie czy warto pójść do kina na FACET NA MIARE
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2016-07-27 o 08:33
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 07:29   #3302
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Sluzby specjalne 2014, (http://m.filmweb.pl/film/Służby+specjalne-2014-699881) 5/10. Ogladalam bo znajomi powiedzieli ze kazdy Polak ten film powinien zobaczyc niezaleznie czy mu sie spodoba czy nie, chodzi o informacje ktore tam sa pokazane nt naszej polityki. Dla mnie czesto bylo zbyt skomplikowanie, nie wiem i zastanawuam sie czy ten film jest na faktach...


Zanim sie pojawiles 2016 (http://m.filmweb.pl/film/Zanim+się+p...eś-2016-723705) 5/10. No nie bardzo. Lekki i prosty, czesto zabawny ale ja za mocno sie nastawilam na glebokie emocje. Znajomi mowili ze w kinie kazdy placze non stop na nim, mezczyzni tez, na filmwebie oceny mezczyzn ze plakali jak bobry, a tu... ani razu mi sie lza w oku nie zakrecila a jestem bardzo wrazliwa (na nietykalnych plakalam polowe filmu). Uwazam ze lepiej mozna bylo to przedstawic i bardziej wrazliwie a wyszla taka masowka dla wielkich kin. A myslalam ze bedzie perelka.
Film opowiada o sparalizowanym od klatki piersiowej w dol chlopaku (ma czucie w dloni tez) i o dziewczynie ktora sie nim opiekuje.



PYTANIE:

Tak wiec ZANIM SIE POJAWILES i nie zrobil na mnie wrazenia... o ile NIETYKALNI wzbudzil we mnie ogromne emocje i lzy i ogromne wzruszenie i smiech to ZANIM SIE POJAWILES jest zbyt prosty i lekko opisana historia ktora moglaby byc opowiedziana jeszcze wrazliwiej i wzruszajaco
Czy ktos widzial oba filmy - ten i FACET NA MIARĘ i jest w stanie powiedziec ktory mu sie bardziej podobal? zastanawiam sie czy warto pójść do kina na FACET NA MIARE
Służby specjalne odwalił kawał dobrej roboty, pozwalając przejrzeć na oczy co po niektórym. Trochę śmieszy mnie ta ocena na 5. Skomplikowany, bo taka jest rzeczywistość w Polsce. Oczywiście, że na faktach, tylko tego w publicznej telewizji nie podadzą. Polecam dziennikarstwo niezależne, np. Sumlińskiego.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 08:32   #3303
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Służby specjalne odwalił kawał dobrej roboty, pozwalając przejrzeć na oczy co po niektórym. Trochę śmieszy mnie ta ocena na 5. Skomplikowany, bo taka jest rzeczywistość w Polsce. Oczywiście, że na faktach, tylko tego w publicznej telewizji nie podadzą. Polecam dziennikarstwo niezależne, np. Sumlińskiego.
[SŁUŻBY SPECJALNE]
To jest moja ocena, tak postrzegam ten film.
Jesteś pewna że to na faktach?
Ja trochę w tym wyczuwam teorię spiskową, nei umiem ocenić ile z tego filmu to prawda, ale napewno jest mocnym filmem, wartym do obejrzenia.

SUMLIŃSKI - dziękuję bardzo, chętnie poczytam!
Widzę 2 pozycje które już mnie ciekawią:
1. Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego (2015)
2. Pogorzelisko (2016)

- BARDZO CIE DZIEKUJE , SZUKALAM TAKICH KSIAZEK ostatnio
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 11:06   #3304
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Zmartwychwstały-- przyznam szczerze, że pomimo niechodzenia do kościoła miałam ochotę na ten film od momentu premiery. Pewnie za względu na Pasję Gibsona, którą lubię. Trochę się zawiodłam, choć wciągnął mnie do samego końca. Był i wzruszający (np. moment z chorym na trąd) i trzymał w napięciu. 6/10

Zanim się obudzę-- to dramat a nie horror Średni, gra głównych dorosłych bohaterów jakaś sztywna, za to chłopiec grający Cody'ego uroczy! Oby jego 'kariera' poszła w dobrą stronę. Pewnie za niedługo zapomnę o tym filmie. 5/10
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 13:53   #3305
matussia
Raczkowanie
 
Avatar matussia
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 53
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

skóra w której żyję
__________________
Każda z osób które kiedyś spotkamy może nas czegoś nauczyć
matussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 10:26   #3306
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Ostatnio naszło mnie na dokumenty:
love me dostępny na netflixie, 7/10 strasznie mnie wciągnął
the propaganda game o Koreii Północnej, 6/10 napaliłam się na niego strasznie, a w sumie trochę się rozczarowałam,
Hollywood idzie na wojnę - 1939-1945 od dawna zbierałam się z zamiarem nadrobienia - super zrealizowany, ale dla mnie laika jeśli chodzi o historię kina amerykańskiego to ciągle googlowałam za nazwiskami
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”

Edytowane przez antonina_bielska
Czas edycji: 2016-07-30 o 10:28
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-31, 12:23   #3307
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Django-- obejrzałam za drugim razem, bo za pierwszym usnęłam po 10 minutach. Świetne kino, dialogi, gra aktorska- tu szczególnie pochwalę DiCaprio i L. Jacksona- brawa Film oglądało się jednym tchem i jednocześnie dopisuję go do listy moich ulubionych filmów 9/10
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-01, 05:03   #3308
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Kung-fu Panda II - bardzo fajna animacja
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 09:17   #3309
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Krwawy Diament -- będę w mniejszości, ale ten film nie spodobał mi się (i szczerze dokończyłam go, bo DiCaprio grał). Sam temat jest ciekawy i trzymający w napięciu, ale to wszystko wyszło jakoś nudnie i zdecydowanie za długo. 4/10
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 15:07   #3310
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Widziałyście zwiastun filmu Piękna i Bestia?
https://www.youtube.com/watch?v=G8iwC9LIcT4
https://www.youtube.com/watch?v=yzFSZ9J6VRA
__________________

Książki potrzebują nowego domu



Edytowane przez Ervisha
Czas edycji: 2016-08-01 o 15:09
Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-03, 16:52   #3311
Cathless
Rozeznanie
 
Avatar Cathless
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 553
GG do Cathless
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Hej, możecie polecić mi jakiś film o drugiej wojnie światowej, ale skupiający się na codziennym życiu w okupowanych kraju? Coś w stylu" Pianisty", 'w ciemnosci' ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cathless jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-03, 17:13   #3312
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Cathless Pokaż wiadomość
Hej, możecie polecić mi jakiś film o drugiej wojnie światowej, ale skupiający się na codziennym życiu w okupowanych kraju? Coś w stylu" Pianisty", 'w ciemnosci' ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
złodziejka książek
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-03, 17:29   #3313
Beatris09
Raczkowanie
 
Avatar Beatris09
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 295
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Cathless Pokaż wiadomość
Hej, możecie polecić mi jakiś film o drugiej wojnie światowej, ale skupiający się na codziennym życiu w okupowanych kraju? Coś w stylu" Pianisty", 'w ciemnosci' ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Poczytaj na filmwebie o takich filmach jak : "Jeszcze tylko ten las", "Wedle wyroków twoich", "Korczak"... może coś Cię zainteresuje. Podejrzewam, że "Miasto 44" widziałaś?
Beatris09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-03, 17:35   #3314
Cathless
Rozeznanie
 
Avatar Cathless
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 553
GG do Cathless
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Beatris09 Pokaż wiadomość
Poczytaj na filmwebie o takich filmach jak : "Jeszcze tylko ten las", "Wedle wyroków twoich", "Korczak"... może coś Cię zainteresuje. Podejrzewam, że "Miasto 44" widziałaś?
"Miasto 44" jeszcze nie miałam okazji zobaczyć . Dziękuję tez za pozostałe propozycje 💕

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cathless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-03, 18:17   #3315
Januara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Z widokiem na morze
Wiadomości: 128
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Cathless Pokaż wiadomość
Hej, możecie polecić mi jakiś film o drugiej wojnie światowej, ale skupiający się na codziennym życiu w okupowanych kraju? Coś w stylu" Pianisty", 'w ciemnosci' ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
"Jutro idziemy do kina", "Kanał"

Telefonem wysłane
Januara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 20:25   #3316
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
PYTANIE:

Tak wiec ZANIM SIE POJAWILES i nie zrobil na mnie wrazenia... o ile NIETYKALNI wzbudzil we mnie ogromne emocje i lzy i ogromne wzruszenie i smiech to ZANIM SIE POJAWILES jest zbyt prosty i lekko opisana historia ktora moglaby byc opowiedziana jeszcze wrazliwiej i wzruszajaco
Czy ktos widzial oba filmy - ten i FACET NA MIARĘ i jest w stanie powiedziec ktory mu sie bardziej podobal? zastanawiam sie czy warto pójść do kina na FACET NA MIARE
Zanim się pojawiłeś to dla mnie słabizna, a Facet na miarę bardzo mi się podobał, polecam
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-05, 09:49   #3317
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Cathless Pokaż wiadomość
Hej, możecie polecić mi jakiś film o drugiej wojnie światowej, ale skupiający się na codziennym życiu w okupowanych kraju? Coś w stylu" Pianisty", 'w ciemnosci' ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja ostatnio obejrzałam Biegnij, chłopcze biegnij, film nastawiony by wyciskać łzy, ale zobacz, bo nie był zły. I ta przepiękna ścieżka dźwiękowa
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-05, 13:49   #3318
Beatris09
Raczkowanie
 
Avatar Beatris09
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 295
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Cathless Pokaż wiadomość
Hej, możecie polecić mi jakiś film o drugiej wojnie światowej, ale skupiający się na codziennym życiu w okupowanych kraju? Coś w stylu" Pianisty", 'w ciemnosci' ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeszcze przypomniało mi się kilka tytułów: "Dzieci Ireny Sendlerowej" (tylko dubbing jest słaby, więc jak znajdziesz gdzieś napisy to polecam oglądać z napisami), "Lista Schindlera", "Joanna", "Kobieta w Berlinie" (szału nie ma, ale można zobaczyć, tym razem o Berlinie i kobietach tam mieszkających pod okupacją wojsk radzieckich). Na mnie wrażenie duże zrobił film "Chłopiec w pasiastej piżamie" tylko nie jestem pewna czy aby na pewno o tę tematykę też Ci chodzi.

Ps. Co prawda to nie film, a serial, ale wciągnał mnie też "Czas honoru".

Edytowane przez Beatris09
Czas edycji: 2016-08-05 o 13:52
Beatris09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-05, 14:06   #3319
pixies20
Rozeznanie
 
Avatar pixies20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 949
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Beatris09 Pokaż wiadomość

Ps. Co prawda to nie film, a serial, ale wciągnał mnie też "Czas honoru".
z seriali to jeszcze Kompania Braci z 2001 roku.
tylko 10 odcinkow, a do tego przewija się przez serial plejada obecnie bardzo popularnych aktorów - m.in Michael Fassbender, Tom Hardy, James McAvoy czy Andrew Scott.
__________________
So all that's left
Is the proof that love's not only blind but deaf.



Filmy:
2017 - 134
2016 - 205
2015 - 145
pixies20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-05, 14:42   #3320
Beatris09
Raczkowanie
 
Avatar Beatris09
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 295
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez pixies20 Pokaż wiadomość
z seriali to jeszcze Kompania Braci z 2001 roku.
tylko 10 odcinkow, a do tego przewija się przez serial plejada obecnie bardzo popularnych aktorów - m.in Michael Fassbender, Tom Hardy, James McAvoy czy Andrew Scott.
"Kompanię Braci" mam na swojej liście rzeczy do obejrzenia , tylko zastanawiam się czy będzie spełniać kryteria postawione przez Cathless Czy on nie opowiada bardziej losów żołnierzy, niż "codzienne życie okupowanego kraju", czyli tak jak ja rozumiem losów zwykłych ludzi? "Czas honoru" opowiada co prawda historię żołnierzy AK, ale jest też sporo wątków pobocznych dotyczących ich rodzin. Co nie zmienia faktów, że o "Kompani Braci słyszałam sporo dobrego
Beatris09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-05, 15:11   #3321
pixies20
Rozeznanie
 
Avatar pixies20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 949
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Beatris09 Pokaż wiadomość
"Kompanię Braci" mam na swojej liście rzeczy do obejrzenia , tylko zastanawiam się czy będzie spełniać kryteria postawione przez Cathless Czy on nie opowiada bardziej losów żołnierzy, niż "codzienne życie okupowanego kraju", czyli tak jak ja rozumiem losów zwykłych ludzi? "Czas honoru" opowiada co prawda historię żołnierzy AK, ale jest też sporo wątków pobocznych dotyczących ich rodzin. Co nie zmienia faktów, że o "Kompani Braci słyszałam sporo dobrego
meh, faktycznie. masz rację. ja akurat lubię kino wojenne tak ogolnie, więc juz sie rzuciłam do polecania tez wspołczesnego serialu Generation Kill czy takich filmow jak Jarhead czy The Hurt Locker, ale żadne z nich nie spełniają wymagań Cathless. Kompania też niezbyt, bo faktycznie skupia się na żołnierzach, ale jest świetnie zrealizowana i naprawdę warto.
__________________
So all that's left
Is the proof that love's not only blind but deaf.



Filmy:
2017 - 134
2016 - 205
2015 - 145
pixies20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-05, 16:58   #3322
Cathless
Rozeznanie
 
Avatar Cathless
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 553
GG do Cathless
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Dziękuję za tak wielki odzew! 💓 Większość filmów juz widziałam, ale kilka znalazło się na liście do obejrzenia 😊

"Czas honoru" to był jeden z moich ulubionych polskich seriali ☺
"Chłopiec w pasiastej pizamie" tez wywarł na mnie ogromne wrażenie. Ale oglądałam go dość dawno i chyba sobie musze go przypomiec. Podobnie jak "życie jest piękne".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cathless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 10:21   #3323
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Łowca i Królowa Lodu - według mnie nudy... nie podobał mi się
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 10:45   #3324
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Łowca i Królowa Lodu - według mnie nudy... nie podobał mi się
W połowie wyłączylam, nie dałam rady dobrnąć do końca
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 11:12   #3325
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
W połowie wyłączylam, nie dałam rady dobrnąć do końca
W połowie? Ja po 30 minutach miałam dość w między czasie jak ogladałam to posprzatałam pokój a i tak wiem o co chodzi
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 11:51   #3326
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

"Sleeping beauty" 8/10- sceptycznie podchodziłam, ale film spodobał mi się, nie jest wulgarny, za to bardzo taki... nie wiem... oniryczny? I zaskoczenie co do głównej bohaterki- z jaką łatwością "idzie" przez życie

"Łowca i królowa lodu" 6/10 - trochę na siłę, "Królewna śniezka i łowca" bardzo mi się podobał, a tutaj trochę nudą wieje, ileż można oglądać to samo
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 12:24   #3327
Beatris09
Raczkowanie
 
Avatar Beatris09
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 295
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Uciec, ale dokąd (1993) - zbyt ckliwy momentami, zbyt przewidywalny, a przed wszystkim za mało pokazanych umiejętności kickboxerskich Jean-Clauda Van Damme'a. 6/10

Protektor (2012) - chińska i rosyjska mafia, policja, burmistrz, a do tego Jason Statham... w pewnym momencie zaczęłam się zastanawiać kto, z kim, przeciw komu i dlaczego fajna postać małej Chinki w roli geniusza matematycznego. Jedna z końcowych scen mnie rozwaliła, gdzie Gościu mając broń i zakładniczkę, rezygnuje z tego by stanąć do walki wręcz... no cóż, chyba był bardzo pewny swych umiejętności 6/10

W krzywym zwierciadle: Wakacje w Vegas (1997) - w latach młodości uwielbiałam serię z rodzinką Griswoldów i choć może już nie bawią tak jak kiedyś, to sentyment pozostał. 6/10

Elektra (2005) - jest coś w Jennifer Garner co mnie drażni, coś w wyrazie Jej twarzy. Film sam w sobie ani nie powala, ani nie rozczarowuje za mocno. W sumie dostałam to czego się spodziewałam, choć broń w postaci widło-sztyletów miała fajną 6/10

Moja wielka grecka wycieczka (2009) - bardzo ciepła, pozytywna komedia, a do tego piękne widoki. Najlepsza była babcia kleptomanka, która bawiła się we współczesnego Robin Hooda. Może trochę naciągane, ale daję 8/10

2 dni w Nowym Jorku (2012) - po komedii francuskiej spodziewałam się czegoś więcej, a to było nudne jak falki z olejem... i te monologi do postaci Obamy z kartonu... masakra. 4/10

Moje wielkie greckie wesele (2002) - szalona rodzinka, nie ma co. Na miejscu narzeczonego, to bym wiała gdzie pieprz rośnie Momentami wiało nudą, ale obejrzeć można. 6/10
Beatris09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 17:59   #3328
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez amelj Pokaż wiadomość
"Sleeping beauty" 8/10- sceptycznie podchodziłam, ale film spodobał mi się, nie jest wulgarny, za to bardzo taki... nie wiem... oniryczny? I zaskoczenie co do głównej bohaterki- z jaką łatwością "idzie" przez życie

"Łowca i królowa lodu" 6/10 - trochę na siłę, "Królewna śniezka i łowca" bardzo mi się podobał, a tutaj trochę nudą wieje, ileż można oglądać to samo
Królewna śnieżka wypada lepiej bo to było coś "innego" a tutaj ma się ochotę zaśpiewać "ale to już było"
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-07, 09:49   #3329
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

[QUOTE=Beatris09;63835341
Ps. Co prawda to nie film, a serial, ale wciągnał mnie też "Czas honoru".[/QUOTE]

Jedyny serial, do którego regularnie wracam i obejrzałam od deski do deski
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-07, 14:21   #3330
EnergyMan
Raczkowanie
 
Avatar EnergyMan
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: poland
Wiadomości: 252
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
W połowie wyłączylam, nie dałam rady dobrnąć do końca
O kurcze, chcemy z moją to obejrzeć, nawt do kina mieliśmy iść, to chyba dobrze, że nie poslziśmy, ale sprawdzić trzeba samemu czy tak źle.
EnergyMan jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-05 16:49:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:18.