Najbardziej POGRUBIAJĄCY tusz - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-08, 19:10   #91
olinciaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 756
Dot.: Najbardziej POGRUBIAJĄCY tusz

hehe kurcze zamówiłam juz maxfactor 2000c hehe a mozna te da naraz uzycz nic sie nie stanie z rzesami?
olinciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 19:34   #92
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Najbardziej POGRUBIAJĄCY tusz

Ja też miałam dzisiaj pomalowane rzęsy Max Factorem Masterpiece Max

I wiecie co? Już sama nie wiem.... Bo ten Masterpiece kupiłam, tydzień używałam i następnie tak sobie leżał i leżał, aż w końcu dzisiaj go znów użyłam i normalnie nie poznaję tego tuszu
Wcześniej słabiutko pogrubiał a dzisiaj całkiem ładny efekt mi wyszedł.

Tylko pamiętam, że troszeczkę lubił się kruszyć- minimalnie, bo tylko jakieś 3 kropki zostawiał ale zawsze.... Muszę to jeszcze przetestować bo coś czuję, że go bardziej polubię

Ojeju za dużo tych tuszy


Trzasnęłam dla Was fotkę, porównajcie sobie z moimi innymi:

(akurat spojrzałam prosto w obiektyw i mam lekkiego zeza )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg MF Masterpiece Max p2.jpg (35,6 KB, 227 załadowań)
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 19:44   #93
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Najbardziej POGRUBIAJĄCY tusz

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Boże ja mam obecnie na stanie cztery tusze.... Może też brwi będę sobie nimi malować by szybciej się skończyły???
efekt byłby spektakularny...

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Ale piękne rzęsy

bardzo dziękuję może nie sięgają do nieba, ale mnie zadowalają


Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
No wlasnie,czasami efekt po 2 tuszach jest swietny szczegolnie,jesli nawzajem sie uzupelniaja Ale zazwyczaj,jak mi zalezy,zeby miec piekne rzesy,to przesadze i mi sie strasznie sklejaja A na codzien wychodza ladnie Dlatego trzeba z tym uwazac
ooo, widzę, że nie tylko ja używam dwóch tuszów na raz...
a myślałam, że jestem nienormalna

dokładam fotki Virtuose + Diorshow
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF1158_.jpg (112,5 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF1152_.jpg (113,5 KB, 94 załadowań)
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 19:46   #94
oli69
Raczkowanie
 
Avatar oli69
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 343
GG do oli69
Dot.: Najbardziej POGRUBIAJĄCY tusz

tak to jest z maxfactorkami...
dla mnie masterpice i masterpice max (pozniej) sarewelka
kupilam mamie maxa powiedziala, ze to chlam i ze wcale tak fajnie nie maluje " a ty sie nim tak podniecalas"
po 3 dniach myslałam ze sie zsika z zachwytu. A moja mamcia nie lubi sie malowac...od poznania tego tuszu- wrecz uwielbia
oli69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 19:50   #95
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Najbardziej POGRUBIAJĄCY tusz

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Ja też miałam dzisiaj pomalowane rzęsy Max Factorem Masterpiece Max

I wiecie co? Już sama nie wiem.... Bo ten Masterpiece kupiłam, tydzień używałam i następnie tak sobie leżał i leżał, aż w końcu dzisiaj go znów użyłam i normalnie nie poznaję tego tuszu
Wcześniej słabiutko pogrubiał a dzisiaj całkiem ładny efekt mi wyszedł.

Tylko pamiętam, że troszeczkę lubił się kruszyć- minimalnie, bo tylko jakieś 3 kropki zostawiał ale zawsze.... Muszę to jeszcze przetestować bo coś czuję, że go bardziej polubię

Ojeju za dużo tych tuszy


Trzasnęłam dla Was fotkę, porównajcie sobie z moimi innymi:

(akurat spojrzałam prosto w obiektyw i mam lekkiego zeza )
oj, już chyba wiem który tusz kupię jako następny
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 20:42   #96
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Najbardziej POGRUBIAJĄCY tusz

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
oj, już chyba wiem który tusz kupię jako następny
Wiesz ile leżał w szafce zanim znowu dzisiaj go użyłam? 2 bite miesiące
I zrobił się duuuużo lepszy Nieźle....
Zresztą potestuję go przez kolejne dni, jak nie będzie się osypywać (te trzy kropeczki wybaczę ) to kupuję zaraz kolejne opakowanie i niech sobie leży zanim ten zużyję- temu tuszowi czas bardzo służy Byłam pewna, że będzie wyschnięty na wiór.


P4W Ty masz po prostu ładne rzęsy i uważam, że ten efekt to w 90% ich zasługa, tusz tylko podkreśla ich piękno Nie żebym się podlizywała, bo to naprawdę widać.
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 21:27   #97
1501ania
Raczkowanie
 
Avatar 1501ania
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 37
Dot.: Najbardziej POGRUBIAJĄCY tusz

witam drogie wizazanki, pozwolę sobie dołączyć do Wasze dyskusji, gdyż używam masterpeace od jakiegos czasu i uważam, ze to naprawdę fajny tusz, tylko okropnie się osypuje i dlatego u mnie jest skreślony...
za to pod choinkę dostałam od narzeczonego tusz loncoma hypnose i jak na razie bije wszystkie inne na głowę co prawda nie przeszedł jeszcze ostatecznego boju (łzy), ale i tak go uwielbiam
1501ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-08, 21:41   #98
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Najbardziej POGRUBIAJĄCY tusz

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Wiesz ile leżał w szafce zanim znowu dzisiaj go użyłam? 2 bite miesiące
I zrobił się duuuużo lepszy Nieźle....
Zresztą potestuję go przez kolejne dni, jak nie będzie się osypywać (te trzy kropeczki wybaczę ) to kupuję zaraz kolejne opakowanie i niech sobie leży zanim ten zużyję- temu tuszowi czas bardzo służy Byłam pewna, że będzie wyschnięty na wiór.


P4W Ty masz po prostu ładne rzęsy i uważam, że ten efekt to w 90% ich zasługa, tusz tylko podkreśla ich piękno Nie żebym się podlizywała, bo to naprawdę widać.
bez makijażu moje rzęsy są słabiutkie... na szczęście ktoś CUDOWNY wymyślił tusz do rzęs

i tak wypróbuje Max Factora, bo widzę że warto
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 21:54   #99
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Najbardziej POGRUBIAJĄCY tusz

Cytat:
Napisane przez 1501ania Pokaż wiadomość
witam drogie wizazanki, pozwolę sobie dołączyć do Wasze dyskusji, gdyż używam masterpeace od jakiegos czasu i uważam, ze to naprawdę fajny tusz, tylko okropnie się osypuje i dlatego u mnie jest skreślony...
za to pod choinkę dostałam od narzeczonego tusz loncoma hypnose i jak na razie bije wszystkie inne na głowę co prawda nie przeszedł jeszcze ostatecznego boju (łzy), ale i tak go uwielbiam
U mnie osypuje się minimalnie, ciekawe od czego to zależy?

A Lancome Hypnose jest moją miłością i zawsze nią pozostanie Był to mój chyba pierwszy wysokopółkowy tusz i do tego pierwszy, który aż tak pogrubiał- nie wierzyłam, że moje rzęsy mogą być tak widoczne.

Łzy to dla Hypnose bułka z masłem Przetestowałam już wiele razy

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
bez makijażu moje rzęsy są słabiutkie... na szczęście ktoś CUDOWNY wymyślił tusz do rzęs

i tak wypróbuje Max Factora, bo widzę że warto
Ale pamiętaj, że obie wersje Masterpiece muszą trochę poleżeć zanim będą fajne- ja tak miałam z pierwszą i jak widać z drugą
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 22:25   #100
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Najbardziej POGRUBIAJĄCY tusz

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
U mnie osypuje się minimalnie, ciekawe od czego to zależy?

A Lancome Hypnose jest moją miłością i zawsze nią pozostanie Był to mój chyba pierwszy wysokopółkowy tusz i do tego pierwszy, który aż tak pogrubiał- nie wierzyłam, że moje rzęsy mogą być tak widoczne.

Łzy to dla Hypnose bułka z masłem Przetestowałam już wiele razy


Ale pamiętaj, że obie wersje Masterpiece muszą trochę poleżeć zanim będą fajne- ja tak miałam z pierwszą i jak widać z drugą

ok, dzięki za rady...

ale rozumiem, że Hypnose i tak pozostaje dla Ciebie najlepszy
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 22:34   #101
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Najbardziej POGRUBIAJĄCY tusz

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ok, dzięki za rady...

ale rozumiem, że Hypnose i tak pozostaje dla Ciebie najlepszy
Po prostu do Hypnose mam sentyment Plus jego ogromna trwałość i wytrzymałość na wodę, gorąco, łzy itp. sprawia, że zawsze będę do niego wracać
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-09, 08:19   #102
1501ania
Raczkowanie
 
Avatar 1501ania
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 37
Dot.: Najbardziej POGRUBIAJĄCY tusz

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
A Lancome Hypnose jest moją miłością i zawsze nią pozostanie Był to mój chyba pierwszy wysokopółkowy tusz i do tego pierwszy, który aż tak pogrubiał- nie wierzyłam, że moje rzęsy mogą być tak widoczne.

Łzy to dla Hypnose bułka z masłem Przetestowałam już wiele razy
zdaje się, że hypnose zostanie i moją miłością dziś rano pomalowałam nim rzęsy i są po prostu fantastyczne... z moich cienkich i jasnych rzęs potrafi wyczarować cuda, aż sama zaczynam się sobie podobać

co do łez to mam nadzieje, że będzie tak jak mówisz, zresztą to przecież hypnose, więc o czym my mówimy... wymiatacz i tyle
1501ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 10:02   #103
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Najbardziej POGRUBIAJĄCY tusz

Chyba z większością tuszów tak jest, że jak poleżą to są o niebo lepsze U mnie to się sprawdza
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 10:22   #104
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Najbardziej POGRUBIAJĄCY tusz

Cytat:
Napisane przez PatkaM84 Pokaż wiadomość
Chyba z większością tuszów tak jest, że jak poleżą to są o niebo lepsze U mnie to się sprawdza
z większością, ale tuszy z tzw. "średniej półki", bo tusze np.Lancome (te, które używałam) są raczej suche i nabiera się na szczoteczkę odpowiednia ilość tuszu, więc od początku nie trzeba wycierać jej o opakowanie

podobnie tusze Diora, Chanel i YSL innych nie używałam, więc nie wiem
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 10:28   #105
moniola
Raczkowanie
 
Avatar moniola
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 310
Dot.: Najbardziej POGRUBIAJĄCY tusz

Witam.
Miałam zakładać nowy wątek ale myślę że przyłączając się do tego, mogę liczyć na pomoc
Od kliku dni noszę się z zamiarem kupna tuszu Loreal Lash Architect bo naczytałam się że daje taki efekt jak chcę osiągnąć: wyraźne, długie podkręcone i pogrubione rzęsy Problem w tym że trochę się waham.Przejrzałam całe KWC ale tam ile recenzji, tyle różnych zdań

W swojej karierze przetestowałam już bardzo wiele tuszy: Maybelline ten pogrubiająco-podkręcający(który też jest hitem na KWC) i podkręcająco-wydłużający, rimmel (2 różne tusze), Loreal Double extension, Max Factor 2000 cal (tradycyjny i podkręcający) Avon "Pełnia rzęs" a teraz mam Max Factor Masterpice i Bourjois Volume Glamour. Wśród tych wszystkich tuszy były takie które dawały zadowalający efekt ale nie na tyle żeby nazwać go KWC i nie szkać dalej Moje rzęsy są dość dłgie ale raczej rzadkie a lubę jak są wyraźnie podkreślone i podkręcone bo oczy mam dosyć małe i wydaje mi się że głęboko osadzone. No więc zastanawiam się nad tym Lash Architect lub Panoramic Curl. Doradźcie coś proszę Dodam że sukam tuszu z niskiej i średniej półki cenowej
moniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 10:29   #106
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Najbardziej POGRUBIAJĄCY tusz

Cytat:
Napisane przez PatkaM84 Pokaż wiadomość
Chyba z większością tuszów tak jest, że jak poleżą to są o niebo lepsze U mnie to się sprawdza
Jezeli chodzi o tusze sredniopolkowe,to faktycznie tak jest Tez juz jakis czas temu to zaobserwowalam.Dlatego mam kilka tuszow,na poczatku kazdy z nich testuje,a potem uzywam co jakis czas,zeby sprawdzic,czy juz jest ok
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 11:09   #107
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Najbardziej POGRUBIAJĄCY tusz

A no włąśnie średniopółkowe - takich używam

moniola nie możemy jednoznacznie stwierdzić czy dany tusz będzie dla Ciebie idealny - musisz niestety wypróbować. ja bym Ci radziła najpierw spróbować Lash Architecta
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 11:41   #108
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Najbardziej POGRUBIAJĄCY tusz

Tusze z górnej półki, jak np. Lancome nie powinny leżeć- po prostu jak się kupuje to najlepiej zaraz zacząć używać. Bo Lancome ma to do siebie, że starcza właśnie na te 3 miesiące, czyli tyle ile tusz powinien być używany.
YSL po dwóch tygodniach mi wysechł więc nie skomentuję
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 14:38   #109
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Najbardziej POGRUBIAJĄCY tusz

Cytat:
Napisane przez moniola Pokaż wiadomość
Witam.
Miałam zakładać nowy wątek ale myślę że przyłączając się do tego, mogę liczyć na pomoc
Od kliku dni noszę się z zamiarem kupna tuszu Loreal Lash Architect bo naczytałam się że daje taki efekt jak chcę osiągnąć: wyraźne, długie podkręcone i pogrubione rzęsy Problem w tym że trochę się waham.Przejrzałam całe KWC ale tam ile recenzji, tyle różnych zdań

W swojej karierze przetestowałam już bardzo wiele tuszy: Maybelline ten pogrubiająco-podkręcający(który też jest hitem na KWC) i podkręcająco-wydłużający, rimmel (2 różne tusze), Loreal Double extension, Max Factor 2000 cal (tradycyjny i podkręcający) Avon "Pełnia rzęs" a teraz mam Max Factor Masterpice i Bourjois Volume Glamour. Wśród tych wszystkich tuszy były takie które dawały zadowalający efekt ale nie na tyle żeby nazwać go KWC i nie szkać dalej Moje rzęsy są dość dłgie ale raczej rzadkie a lubę jak są wyraźnie podkreślone i podkręcone bo oczy mam dosyć małe i wydaje mi się że głęboko osadzone. No więc zastanawiam się nad tym Lash Architect lub Panoramic Curl. Doradźcie coś proszę Dodam że sukam tuszu z niskiej i średniej półki cenowej

Ja mam właśnie takie rzęsy jak Ty - długie, ale dosyć cienkie i sztywne. Potrzebuję pogrubienia i podkęcenia. Do tej pory używałam Hypnose lancome i YSL (tego znienawidzonego przez Sisleys). Architekta tez miałam, ale nie robił z moimi rzęsami zbyt wiele - nie podkręcał ich nic a nic, czyli posiłkowałąm się zalotką, pogrubienia takie sobie - wyraźniejsze przy 2-3 warstwach,a le wtedy architek się już osypywał pod koniec dnia. Obecnie uzywam od ok miesiaca niebieski maybeliine z podkręcającą szczoteczką i jestem niesamowicie zadowolona. Jak juz pisałam w innym watku - jest moim zamiennikiem Hypnosa.

Panoramic Curl, w moim mniemaniu - toatalnie przeciętny.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-09, 18:01   #110
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Najbardziej POGRUBIAJĄCY tusz

A ja jak maluje rzęsy to zawsze szczoteczką delikatnie rzęsy przyciskam żeby były podwinięte.
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 20:18   #111
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Najbardziej POGRUBIAJĄCY tusz

Dziewczyny chyba polubię ten Masterpiece Max....
Na razie nic się nie osypuje- czytałam sobie moją recenzję dot. zwykłej wersji i pisałam tam, że czasem się osypuje, że nie wiadomo od czego to zależy (bo już zapomniałam jaki był ) więc wychodzi na to, że MAX jest trwalszy.

Ale fajnie, ja tu tyle tuszy kupuje nowych a okazuje się, że taki jeden staruszek leżący w mojej szafce może zdziałać cuda
Efekt daje on mocniejszy też przez to, że ma bardzo nasyconą czerń- dolne posmarowałam innym tuszem i przy MF wygląda jak szary.

__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 17:41   #112
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: Najbardziej POGRUBIAJĄCY tusz

Cytat:
Napisane przez olinciaa Pokaż wiadomość
Szukałam w KWC i na watkach i nie znalazłam niczego, wiec pisze Znacie moze tusz bardzo ale to bardzo porubiajacy? kocham efekt sztucznych rzes testowałam juz kilka np. Bourjois, Volume Clubbing Mascara, L'Oreal, Intensifique , Rimmel, Extra Super Lash Mascara, L'Oreal, Volumissime x 4. i sie dziwne grudki porobiły i nie pogrubia wcale tak
Co prawda już pisałam o tym tuszu i dziś zamieściłam zdjęcie na innym wątku, ale wg mnie ten tusz bardzo łądnie pogrubia rzęsy - Deborah
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tusz deborah.JPG (12,5 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cień i tusz deborah.JPG (5,7 KB, 44 załadowań)
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 18:32   #113
olinciaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 756
Dot.: Najbardziej POGRUBIAJĄCY tusz

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Dziewczyny chyba polubię ten Masterpiece Max....
Na razie nic się nie osypuje- czytałam sobie moją recenzję dot. zwykłej wersji i pisałam tam, że czasem się osypuje, że nie wiadomo od czego to zależy (bo już zapomniałam jaki był ) więc wychodzi na to, że MAX jest trwalszy.

Ale fajnie, ja tu tyle tuszy kupuje nowych a okazuje się, że taki jeden staruszek leżący w mojej szafce może zdziałać cuda
Efekt daje on mocniejszy też przez to, że ma bardzo nasyconą czerń- dolne posmarowałam innym tuszem i przy MF wygląda jak szary.

haha tez tak kiedyś miałam hahah widocznie tusze tez musi dojsc do siebie haha co my mamy z tymi tuszami
olinciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 13:14   #114
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Najbardziej POGRUBIAJĄCY tusz

Dziewczyny troszkę offtopuje, ale nie do końca, więc wstrzymajcie się z biciemmam ochotę wypróbować kilka z polecanych przez Was tuszy,ale niekoniecznie kupując każdy...Chodzi oto konkretnie czy dostępne na allegro miniaturki tuszy np HI Clinique mogą być podrabiane?Nie mam kompletnie pojęcia jak to rozpoznać...Może macie sprawdzonych sprzedawców takich miniaturek?
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 14:32   #115
Waniencja
Raczkowanie
 
Avatar Waniencja
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 388
Dot.: Najbardziej POGRUBIAJĄCY tusz

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Dziewczyny troszkę offtopuje, ale nie do końca, więc wstrzymajcie się z biciemmam ochotę wypróbować kilka z polecanych przez Was tuszy,ale niekoniecznie kupując każdy...Chodzi oto konkretnie czy dostępne na allegro miniaturki tuszy np HI Clinique mogą być podrabiane?Nie mam kompletnie pojęcia jak to rozpoznać...Może macie sprawdzonych sprzedawców takich miniaturek?
Podbijam. Mam Masterpiece i jestem zadowolona, ale sprawiłabym sobie coś z wyższej półki dla porównania i te miniatury to dobre wyjście.
__________________
This band rox !
Waniencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 17:13   #116
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Najbardziej POGRUBIAJĄCY tusz

Ja sądzę, że miniatury tuszu Clinique na allegro są oryginalne....

Dam może linki do aukcji z których ja bym kupiła na Waszym miejscu:

http://www.allegro.pl/item299074018_...am_czarny.html
http://www.allegro.pl/item301743524_...o_rzes_4g.html
http://www.allegro.pl/item302288599_..._tusz_4ml.html

EDIT:
Ten tusz z pierwszego linka ma dość krótką datę- dlatego lepiej nie kupować
__________________

Edytowane przez SiSleyS
Czas edycji: 2008-01-27 o 20:40
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 17:41   #117
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Najbardziej POGRUBIAJĄCY tusz

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Ja sądzę, że miniatury tuszu Clinique na allegro są oryginalne....

Dam może linki do aukcji z których ja bym kupiła na Waszym miejscu:

http://www.allegro.pl/item299074018_...am_czarny.html
http://www.allegro.pl/item301743524_...o_rzes_4g.html
http://www.allegro.pl/item302288599_..._tusz_4ml.html
Dziękujęchyba się zdecyduję na któregoś z tych,których wyszukałaś.
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 20:38   #118
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Najbardziej POGRUBIAJĄCY tusz

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Dziękujęchyba się zdecyduję na któregoś z tych,których wyszukałaś.
Nie ma za co, ale radzę nie kupować tuszu z tego pierwszego linka bo ma krótką datę ważności- dopiero to doczytałam...
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 21:26   #119
Waniencja
Raczkowanie
 
Avatar Waniencja
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 388
Dot.: Najbardziej POGRUBIAJĄCY tusz

Dzięki bardzo
W sumie Masterpiece ma tylko 4,5 ml, a ta miniatura 4, więc jakby nie patrzeć - opyla się ;-)
__________________
This band rox !
Waniencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 21:52   #120
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Najbardziej POGRUBIAJĄCY tusz

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Nie ma za co, ale radzę nie kupować tuszu z tego pierwszego linka bo ma krótką datę ważności- dopiero to doczytałam...
Dziękuję-zwrócę uwagę.Napisałam jeszcze PW w innej sprawie
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:05.