Mamy styczniowe 2017 - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-16, 14:05   #4441
Spalinka
Wtajemniczenie
 
Avatar Spalinka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 658
Mamy styczniowe 2017

Cześć i czołem ! Gdzieś sie tu udzielałam kiedyś u was na początku, nawet byłam chyba wpisana na listę a potem telefoniczno mobilna przerwa u mnie zmusiła mnie do udzielania sie wyłącznie na grupach facebookowych Wpadłam dzisiaj zobaczyć co tam u was słychać No ale nadrobić to chyba już nie sposób :p Mam nadzieje ze u każdej wszystko OK, dzieciaki sie już poujawnialy z płcią, każda czuje stukania i ruchy i ze dolegliwości I trymestru minęły bezpowrotnie !:p


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymieniam się - KLIK
Wishlista - KLIK

......................... ..................
Czekamy na styczeń!
Spalinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 14:21   #4442
furjatka
Zadomowienie
 
Avatar furjatka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 473
Dot.: Mamy styczniowe 2017

Synki się ujawniły, dziewczynki mniej więcej Dolegliwości inne u każdej. A co u Ciebie?
__________________
29.01.2017 Mikołaj
furjatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 14:41   #4443
NiEBiE
Zakorzenienie
 
Avatar NiEBiE
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 261
Dot.: Mamy styczniowe 2017

Cytat:
Napisane przez Moniczi Pokaż wiadomość
surka, NiEBiE - jesteśmy z siebie dumni, ale przez to remont tak strasznie długo trwał. No i tez milion poprawek trzeba było robić (np. nie wiedzieliśmy jak położyć siatkę na łączeniach ściany, ściana pękła i trzeba było zrobić jeszcze raz, gniazdka elektryczne w łazience nie zostały zatwierdzone przy kontroli bo źle podpięte uziemienie i trzeba było zmieniać). Ale i tak uważam, że mój TŻ minął się z powołaniem
Fajnie mieć chłopa, co to pracy się nie boi i co potrafi coś zrobić. Mam znajomego, co nawet za malowanie płaci fachowcowi. No, ale jego stać, to może sobie pozwolić na "nie chce mi się"
Cytat:
Napisane przez Moniczi Pokaż wiadomość
Co do cukrzycy - 18 sierpnia mam kolejną kontrolę u diabetologa. Dużo łatwiej teraz trzymać mi dietę, bo mam wrażenie, że dziecko po prostu nie lubi tych rzeczy, których ja nie powinnam jeść - np. kawałek ciasta = zgaga, sok nierozpuszczony z wodą = zgaga. Zbyt duża porcja posiłku - nie daję rady zjeść
Gorzej że mam sklerozę i zapominam o regularnym mierzeniu glukometrem. Za to trzeba mnie bić :/
Super, że trzymasz dietę, bo pamiętam, że ostatnio martwiłaś się swoimi grzeszkami.
U mnie wręcz odwrotnie - strasznie sie ostatnio opuściłam. Generalnie jem wq zasad, ale codziennie grzeszę, np. dzisiaj zjadłam drożdżówkę z budyniem. Oczywiście teraz mi niedobrze i mam zgagę, także nie wiem, co mnie podkusiło!
Mam podobnie jak Ty, bo jem teraz naprawdę małe porcje, ale przyzwyczaiłam się już do jedzenia co 2 godziny i nawet nie muszę tego pilnować.
Ja ma wizytę 22.08 i muszę zrobić badanie HBA1C określające średni poziom cukru we krwi z 2-3 ostatnich miesięcy. Boję się, że moje grzeszki mnie zdradzą, ale chyba nie dowalą mi od razu insuliny, co?

Cytat:
Napisane przez Moniczi Pokaż wiadomość
A i też mam takie bóle w podbrzuszu. Martwi mnie to, ale ostatnio na wizycie zrobiła mi posiew i mam odebrać dzis wynik z bakteriologii zeby zobaczyc czy nie jest to jakaś infekcja
wszystkie te bóle mamy i wszystkie się martwimy.
za wyniki badań

Cytat:
Napisane przez pequenina_ Pokaż wiadomość
Ehhh, u mnie też stoi. Miał pan wynieść gruz, do tego potrzeba kontenera, a przez te święta nic się nie dało załatwić. Mieli być dziś 10-11 a nadal nie przyjechali... Do tego okazało się, że jeden z nowo założonych grzejników przecieka, eh eh eh eh, remonty.
U nas w czwartek o 7 rano mieli być panowie do ocieplania domu, a do tej pory ich nie ma.
We wtorek tydzień temu miał być pan z gminy na odbiór podłączenia do kanalizacji i też nie przyjechał.
Standard na budowie, prawda?

Cytat:
Napisane przez pequenina_ Pokaż wiadomość
Też miałam taki zamiar, że wszystko zrobimy sami. Ale do tego trzeba chętnego TŻta, sama bym nie dała rady rozwalić ściany, nosić gruzu itp itd Ale filmiki na youtube mam obcykane, w teorii wiem jak wszystko zrobić :P Tak czy inaczej gratki i zazdro!
A co, Twojemu Tż się nie chce?

Cytat:
Napisane przez pequenina_ Pokaż wiadomość
Hah, pamiętam, że dawny znajomy mieszkał na wsi i jak miał 16 lat to pożyczał sobie traktor i nim jeździł, bo prawko na traktor było od 16 rż, a na auto od 18. Wyobraźcie sobie, radyjko w traktorze i jedzie pod dom dziewczyny
Bajera! Po mnie nikt nigdy traktorem nie przyjechał.

Cytat:
Napisane przez pequenina_ Pokaż wiadomość
A co to za działka, gdzie co i jak? Na razie remont mieszkania robię, ale następny krok to miała być działka i dom :P
Działka leśna na Warmii i Mazurach kilkaset metrów od jeziora. Chcesz kupić?

Cytat:
Napisane przez pequenina_ Pokaż wiadomość
A teraz news tygodnia - bobas zaczął mnie stukać! Najpierw było takie stuk, konkretne, a potem chwila przerwy i kilka razy delikatnie tup tup tup A teraz cisza... Ale od jeżdżenia w brzuchu to się sporo różni, bo jest stosunkowo mocne i bardzo krótkie, nagłe, pół sekundy. A takie jeżdżenie w brzuchu to od jednego boku do drugiego ze 2 sekundy - jest różnica. Ale czemu mama mówiła, że czuć jak muskanie skrzydełkami motyla, to nie wiem, nic takiego nie czułam... Jejku, nareszcie, teraz niech to się tylko powtórzy, żeby mieć pewność, że to TO
Cytat:
Napisane przez surka Pokaż wiadomość
Ja moją już od jakiegoś czasu widzę, jak się próbuje przebić na drugą stronę :P Tylko strasznie nisko stuka, bo poniżej linii majtek.
A idźcie Wy! Kolejne, które mnie dobijają!!!


Cytat:
Napisane przez Spalinka Pokaż wiadomość
Cześć i czołem ! Gdzieś sie tu udzielałam kiedyś u was na początku, nawet byłam chyba wpisana na listę a potem telefoniczno mobilna przerwa u mnie zmusiła mnie do udzielania sie wyłącznie na grupach facebookowych Wpadłam dzisiaj zobaczyć co tam u was słychać No ale nadrobić to chyba już nie sposób :p Mam nadzieje ze u każdej wszystko OK, dzieciaki sie już poujawnialy z płcią, każda czuje stukania i ruchy i ze dolegliwości I trymestru minęły bezpowrotnie !:p
Cześć! Dobrze, że wociłaś, ale już nie znikaj.
U mnie płeć nieznana, ruchów nie ma, 17 tydzień, a mdłości i wymioty nadal się zdarzają. Wybacz, że Cię rozczarowuję.
__________________


Edytowane przez NiEBiE
Czas edycji: 2016-08-16 o 14:42
NiEBiE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 15:12   #4444
obca7
Wtajemniczenie
 
Avatar obca7
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 2 697
Dot.: Mamy styczniowe 2017

Cytat:
Napisane przez NiEBiE Pokaż wiadomość
U mnie płeć nieznana, ruchów nie ma, 17 tydzień, a mdłości i wymioty nadal się zdarzają. Wybacz, że Cię rozczarowuję.
Niebie nie pocieszę, ale w 1 ciązy płeć poznałam w 33 tygodniu ruchy czułam około 20 tyg. więc masz jeszcze czas
u mnie 21 tydzień a dziś z taki mdłościami się obudziłam, ze szok
a już kilka tyg miałam spokój


idę robić zaproszenia 2 w1 na chrzciny i na ślub dzis pogoda nieciekawa, na dwór nie chce się wychodzić to mogę dłubać w papierkach na sobotę musze mieć gotowe więc prace czas zacząć
obca7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 15:16   #4445
pequenina_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 525
Dot.: Mamy styczniowe 2017

Cytat:
Napisane przez surka Pokaż wiadomość
Ja moją już od jakiegoś czasu widzę, jak się próbuje przebić na drugą stronę :P Tylko strasznie nisko stuka, bo poniżej linii majtek.
U mnie stuka tuż nad gumką od spodni, ale spodnie nisko noszę, bo brzuchol... Ale w sumie już nie stuka

Cytat:
Napisane przez NiEBiE Pokaż wiadomość
Fajnie mieć chłopa, co to pracy się nie boi i co potrafi coś zrobić. Mam znajomego, co nawet za malowanie płaci fachowcowi. No, ale jego stać, to może sobie pozwolić na "nie chce mi się"

A co, Twojemu Tż się nie chce?
Ano nie chce :P Tzn. jak mu się coś zachce, to robi od razu, non stop, do upadłego, jak mu na czymś zależy. Ale jak nie to można proooosić i prooosić. Chyba do osiemnastki tego małego byśmy remontu nie skończyli jakbym miała na nim polegać :P

Cytat:
Napisane przez NiEBiE Pokaż wiadomość
U nas w czwartek o 7 rano mieli być panowie do ocieplania domu, a do tej pory ich nie ma.
We wtorek tydzień temu miał być pan z gminy na odbiór podłączenia do kanalizacji i też nie przyjechał.
Standard na budowie, prawda?
No kurde, nic mi nie mów. Połowa ludzi taka beznadziejna. Całe szczęście mam jednego rzetelnego. Biedny dzisiaj siedział bezczynnie i czekał na kontener... w końcu poszedł do domu

Cytat:
Napisane przez NiEBiE Pokaż wiadomość
Bajera! Po mnie nikt nigdy traktorem nie przyjechał.
No po mnie też nie :P Ale za to TŻ konno umie jeździć, marzę, żeby kiedyś mnie wziął na jednego konia i powoził po swoich (rodzinnych) terenach To by nawet było lepsze niż traktor

Cytat:
Napisane przez NiEBiE Pokaż wiadomość
Działka leśna na Warmii i Mazurach kilkaset metrów od jeziora. Chcesz kupić?
Daj mi remont dokończyć najpierw

Cytat:
Napisane przez NiEBiE Pokaż wiadomość
A idźcie Wy! Kolejne, które mnie dobijają!!!
Spokojnie, u mnie było raz i już nie ma :P
pequenina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 15:48   #4446
Spalinka
Wtajemniczenie
 
Avatar Spalinka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 658
Mamy styczniowe 2017

Cytat:
Napisane przez furjatka Pokaż wiadomość
Synki się ujawniły, dziewczynki mniej więcej Dolegliwości inne u każdej. A co u Ciebie?

Cytat:
Napisane przez NiEBiE Pokaż wiadomość

Cześć! Dobrze, że wociłaś, ale już nie znikaj.
U mnie płeć nieznana, ruchów nie ma, 17 tydzień, a mdłości i wymioty nadal się zdarzają. Wybacz, że Cię rozczarowuję.

U mnie lekarze stwierdzają córkę ale bez przekonania wiec jeszcze staram sie nie nastawiać :p Mdłości minęły całkiem, No chyba ze jadę samochodem to już gorzej Brzuch rosnie, dupa rośnie, wszystko rosnie Wyniki bez tragedii i generalnie odpukać wszystko ok :p

A No i ruchy... Coś jakby sie zaczyna dziać ale ja słabo czuje bo łożysko mam na przedniej ścianie i dzidzia musi niezle pierdyknac zeby do matki dotarło ;D Ja jutro zaczynam 19 tc według Om a według USG jestem ciagle 5 czy 6 dni do przodu
__________________
Wymieniam się - KLIK
Wishlista - KLIK

......................... ..................
Czekamy na styczeń!

Edytowane przez Spalinka
Czas edycji: 2016-08-16 o 15:51
Spalinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 16:02   #4447
Lidka99
Zadomowienie
 
Avatar Lidka99
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 623
Dot.: Mamy styczniowe 2017

Cytat:
Napisane przez NiEBiE Pokaż wiadomość
Gdzie jedziesz na tak długo i co tam bez nas będziesz robić?

Nasz dom duży nie jest, około 100 metrów, ale już mi się nie chce go sprzątać. na dodatek mamy ogromną działkę - 33 ary. Wiecie ile to koszenia trawy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wyjeżdżamy do Karpacza

Cytat:
Napisane przez donka_bez_ogonka Pokaż wiadomość
Boli mnie dzis dziwnie brzuszek
Uczucie moglabym porownac do.... jak dlugo trzyma sie siusiu, az brzuch zaczyna bolec i w koncu pojdzie sie do kibelka i zrobi co trzeba, ale pozniej jeszcze przez jakis czas te uczucie dalej jest. Tak sie dziś moj brzuszek czuje i nie wiem, czy to wzdecia? Czy macica sie rozciaga? Czy moze cos jeszcze innego? Jak myślicie ?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Mnie codziennie też pobolewa i już przestałam się stresować, lekarz mnie uspokoił że teraz zaczynam się rozrastać i z tego to, no chyba że byłby to ból nie do wytrzymania to zaczęła bym się martwić.

Cytat:
Napisane przez Moniczi Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, u mnie 17 tydzień w trakcie Nie było mnie kilka dni (piąte z rzędu wesele, tym razem 300 km od domu), a widzę że solidnie pracowałyście nad postami Będę kilka godzin nadrabiać

Na weselu mój TŻ obwieszczał każdemu, że 31 stycznia zostanie tatą - wesele było w jego rodzinie, wszyscy bardzo się cieszyli, na szczęście nie było startowania z łapami do brzuszka Ale wujkowie bali się zapraszać do tańca by mnie nie forsować
Natomiast bardzo trudny był powrót dla mnie - prowadziłam 4,5 h z jednym postojem, było mi potwornie niedobrze na przemian ze zgagą, noga bolała, brzuch bolał, a w pewnym momencie się już rozpłakałam bo jakiś dziad zajechał mi drogę nie włączając kierunkowskazu <hormony ciążowe robią swoje>. Gdy w końcu dotarliśmy, położyłam się i spałam 12 h bez przerwy.
Nie zazdroszczę bo my w zeszłym roku mieliśmy 6 wesel i to w krótkich odstępach, np. siostra miała w sobotę, w niedzielę poprawiny a w piątek już następne na ostatnim już o 2 jechaliśmy do domu bo nie mieliśmy siły już na zabawę

Cytat:
Napisane przez pequenina_ Pokaż wiadomość
A teraz news tygodnia - bobas zaczął mnie stukać! Najpierw było takie stuk, konkretne, a potem chwila przerwy i kilka razy delikatnie tup tup tup A teraz cisza... Ale od jeżdżenia w brzuchu to się sporo różni, bo jest stosunkowo mocne i bardzo krótkie, nagłe, pół sekundy. A takie jeżdżenie w brzuchu to od jednego boku do drugiego ze 2 sekundy - jest różnica. Ale czemu mama mówiła, że czuć jak muskanie skrzydełkami motyla, to nie wiem, nic takiego nie czułam... Jejku, nareszcie, teraz niech to się tylko powtórzy, żeby mieć pewność, że to TO
Super! Zazdorszczę

Cytat:
Napisane przez Spalinka Pokaż wiadomość
Cześć i czołem ! Gdzieś sie tu udzielałam kiedyś u was na początku, nawet byłam chyba wpisana na listę a potem telefoniczno mobilna przerwa u mnie zmusiła mnie do udzielania sie wyłącznie na grupach facebookowych Wpadłam dzisiaj zobaczyć co tam u was słychać No ale nadrobić to chyba już nie sposób :p Mam nadzieje ze u każdej wszystko OK, dzieciaki sie już poujawnialy z płcią, każda czuje stukania i ruchy i ze dolegliwości I trymestru minęły bezpowrotnie !:p


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Spalinka Pokaż wiadomość
U mnie lekarze stwierdzają córkę ale bez przekonania wiec jeszcze staram sie nie nastawiać :p Mdłości minęły całkiem, No chyba ze jadę samochodem to już gorzej Brzuch rosnie, dupa rośnie, wszystko rosnie Wyniki bez tragedii i generalnie odpukać wszystko ok :p

A No i ruchy... Coś jakby sie zaczyna dziać ale ja słabo czuje bo łożysko mam na przedniej ścianie i dzidzia musi niezle pierdyknac zeby do matki dotarło ;D Ja jutro zaczynam 19 tc według Om a według USG jestem ciagle 5 czy 6 dni do przodu
Dolegliwości minęły i mam nadzieję że już nie wrócą! Też mam łożysko na przedniej ścianie więc pewnie nie wcześniej jako koło 20tc coś poczuję bo jeszcze mam warstwę amortyzacyjną w postaci tłuszczyku na brzuchu
Lidka99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-16, 17:37   #4448
Konkardia
Wtajemniczenie
 
Avatar Konkardia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 141
Dot.: Mamy styczniowe 2017

Cytat:
Napisane przez furjatka Pokaż wiadomość
Jak mi się nie chce siedzieć w pracy Katar mam, cały wieczór i noc mi było zimno, w kościach łamie.... a tu w sobotę wesele... nie no proszę, tylko nie przeziębienie
Herbata z cytryną, miodem, może czosnek pomoże? Nie daj się chorobie!

Cytat:
Napisane przez furjatka Pokaż wiadomość
też tak macie że generalnie to jesteście bardzo szczęśliwe ale czasem - raz na kilka dni - przychodzi taka godzina że chce wam się płakać nie wiadomo od czego? najgorzej jak mąż pyta ale czemu jesteś smutna a ja na to "Nie wiem"
Ja tak nie mam... Ale to hormony!!

Cytat:
Napisane przez obca7 Pokaż wiadomość
no u mnie akurat ostatnio dużo powodów do zmartwień, ale zawsze staram się myślec pozytywnie i jak najmniej denerwować chociaz czasami to ręce i cycki opadają
Ej, głowa do góry!

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Niestety czesć cytowania mi uciekło Zachwycam się Waszymi kotami - jestem straszną kociarą. Młody uwielbia kota moich rodziców (niestety jest to miłość jednostronna).
Niestety zwierzaczki często tak mają

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Co do wózków - oprócz tego, co pisały dziewczyny - pytanie, gdzie go będziesz przechowywać (składanie, rozmiary), rodzaj nawierzchni na spacery, możliwość dokupienia dodatków (śpiworki, budki itp). Jak dla mnie niestety wózek idealny nie istnieje, sporo mam ma kilka wozów na różne okazje.
Ja jestem zdania, że w danym budżecie lepiej kupić używkę znanej marki, bo ją łatwo odsprzedasz niż nowy wózek nieznanej firmy-krzak.
Dzięki za dodatkowe uwagi!

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
U mnie dość pracowity weekend (praca umysłowa przy kompie ). Czuję już coraz cześciej ruchy malucha i są one niżej niż pierwszego dziecka. W piątek mamy połówkowe, dowiem się już więcej. Mam spoto pytań do lekarki, bo dolegliwości u mnie coraz więcej
Piona, u mnie też praca przed kompem... ehh ileż można! To odliczamy wspólnie do piątku! Też mamy wizytę

Cytat:
Napisane przez furjatka Pokaż wiadomość
Ja całe życie w bloku i nawet nie chciałam domku Moooooże gdyby była działka.. ale tak to koszty dla mnie za duże, a ja nie potrzebuję dużych przestrzeni Oczywiście, pewnie jakbym miała kupę kasy , to wybudowałabym dom, ale żyjąc tak jak teraz, wolę mieć mniejszy kredyt i mieszkanko Zwłaszcza jak słucham siostry która musi myć 16 okien albo sprzątać co tydzień wszystkie te powierzchnie.... masakra. Że nie wspomnę że chyba bym się posrała za przeproszeniem jakbym miała sama zostać na noc
Jakbym siebie czytała

Cytat:
Napisane przez furjatka Pokaż wiadomość
Pierwszy raz w życiu nie mogę się doczekać jesieni będzie pięknie... ja z dużym brzuszkiem i kopiącym Mikiem w środku... spacery wśród słońca i kolorowych liści... zero dokuczliwego bólu pleców, parcia na pęcherz, opuchniętych łydek, pluchy, zimna, przeziębień i depresyjnego bębnienia deszczu...
To zdecydowanie hormony!!

Cytat:
Napisane przez surka Pokaż wiadomość
Moniczi jestem pod wrażeniem, że całkowici laicy, poradziliście sobie z remontem mieszkania
Miałam pisać to samo! Jestem w szoku i przesyłam olbrzymie !! Wow! Wow!

Cytat:
Napisane przez surka Pokaż wiadomość
Ja moją już od jakiegoś czasu widzę, jak się próbuje przebić na drugą stronę :P Tylko strasznie nisko stuka, bo poniżej linii majtek.
oo! u mnie to samo, przez ostatnie dni właśnie tak nisko... To nie jest dziwne?


Aha! Witam się w 20 tc, który przywitałam o tak:
__________________
If you walk in the sun
I will be your shadow
2015: 15; 2016: 19; 2017: 21
2018: 29; 2019: 9; 2020: 20; 2021: 6

Edytowane przez Konkardia
Czas edycji: 2016-08-16 o 17:40
Konkardia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 17:41   #4449
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 593
Dot.: Mamy styczniowe 2017

Cytat:
Napisane przez Spalinka Pokaż wiadomość
U mnie lekarze stwierdzają córkę ale bez przekonania wiec jeszcze staram sie nie nastawiać :p Mdłości minęły całkiem, No chyba ze jadę samochodem to już gorzej Brzuch rosnie, dupa rośnie, wszystko rosnie Wyniki bez tragedii i generalnie odpukać wszystko ok :p

A No i ruchy... Coś jakby sie zaczyna dziać ale ja słabo czuje bo łożysko mam na przedniej ścianie i dzidzia musi niezle pierdyknac zeby do matki dotarło ;D Ja jutro zaczynam 19 tc według Om a według USG jestem ciagle 5 czy 6 dni do przodu
Wydaje mi się, że na początku szybko można postawić diagnozę na dziewczynkę, a dopiero koło 20tc można na pewno potwierdzić chlopaka




moja lekarka powiedziała, że kilka dni rozbieżności między terminem usg a om wynikać może z błędu pomiaru

Cytat:
Napisane przez Lidka99 Pokaż wiadomość
Wyjeżdżamy do Karpacza
Mnie codziennie też pobolewa i już przestałam się stresować, lekarz mnie uspokoił że teraz zaczynam się rozrastać i z tego to, no chyba że byłby to ból nie do wytrzymania to zaczęła bym się martwić.
Nie zazdroszczę bo my w zeszłym roku mieliśmy 6 wesel i to w krótkich odstępach, np. siostra miała w sobotę, w niedzielę poprawiny a w piątek już następne na ostatnim już o 2 jechaliśmy do domu bo nie mieliśmy siły już na zabawę

Super! Zazdorszczę

Dolegliwości minęły i mam nadzieję że już nie wrócą! Też mam łożysko na przedniej ścianie więc pewnie nie wcześniej jako koło 20tc coś poczuję bo jeszcze mam warstwę amortyzacyjną w postaci tłuszczyku na brzuchu
Ja byłam na ostatnim ślubie w ciąży. I kolejne mi się przytrafiło w kolejnej ciąży
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 19:20   #4450
ItsyBitsyTeenieWeenie
@}-,-'-
 
Avatar ItsyBitsyTeenieWeenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 277
Dot.: Mamy styczniowe 2017

Czy wy tez czujecie jak piersi opierają sie na brzuchu? :P dziiiiwnie
ItsyBitsyTeenieWeenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 19:35   #4451
furjatka
Zadomowienie
 
Avatar furjatka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 473
Dot.: Mamy styczniowe 2017

Cytat:
Napisane przez Konkardia Pokaż wiadomość
Herbata z cytryną, miodem, może czosnek pomoże? Nie daj się chorobie!

Ja tak nie mam... Ale to hormony!!

Ej, głowa do góry!

Niestety zwierzaczki często tak mają

Dzięki za dodatkowe uwagi!

Piona, u mnie też praca przed kompem... ehh ileż można! To odliczamy wspólnie do piątku! Też mamy wizytę

Jakbym siebie czytała

To zdecydowanie hormony!!

Miałam pisać to samo! Jestem w szoku i przesyłam olbrzymie !! Wow! Wow!

oo! u mnie to samo, przez ostatnie dni właśnie tak nisko... To nie jest dziwne?


Aha! Witam się w 20 tc, który przywitałam o tak:
Biedna Ty z tym haftowaniem

Zabawne bo do tej pory nie miałam siebie za jakąś hormonalnie zachwiana

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
__________________
29.01.2017 Mikołaj
furjatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-16, 19:43   #4452
Moniczi
Rozeznanie
 
Avatar Moniczi
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 794
Dot.: Mamy styczniowe 2017

NiEBiE ja też nie czuję jeszcze żadnych ruchów, ale mam tak jak Spalinka i Lidka99 łożysko na przedniej ścianie - więc nie nastawiam się na nic przed 20 tc, choć na wszelki wypadek codziennie wieczorem kładę dłonie na brzuszku i usilnie czekam na ruch xD już mi się nawet to śni, myślę, że mniej będę się stresować czy wszystko w porządku jak będę czuła maleństwo.

Konkardia
dzięki za gratki - najwazniejsze ze ten remont już za nami

Lidka99 my mieliśmy wesela w odstępach dwu/trzytygodniowych. Na pierwszym jeszcze nie wiedziałam o ciąży, szalałam na parkiecie do rana. Dwa kolejne przesiedziałam bo mdłości i kłucie brzucha nie pozwalało mi na tańce. No a ostatnie dwa to już było sympatycznie, ale bez forsowania się Musiałam jedynie wyciągnąć z szafy sukienkę kupioną przed laty, bo niestety wszystkie inne uciskały niemiłosiernie.

ItsyBitsyTeenieWeenie nie wiem co masz na myśli Ja czuję, że mam cięższy biust, a wczoraj pękł mi fiszbin w staniku przez zmianę rozmiaru :p
Moniczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 20:14   #4453
Spalinka
Wtajemniczenie
 
Avatar Spalinka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 658
Dot.: Mamy styczniowe 2017

Ja byłam teraz w weekend na weselu i bawiłam sie sporo na parkiecie Jedyny minus ze parkiet dość mały wiec jak towarzystwo było już bardziej pijane i niepewnie stało na nogach to sie już bałam na ten parkiet wejść zeby mnie nie staranowali :p

Teraz w weekend tez idę na 2 dniowe i tez zamierzam sie dobrze bawić kolejne we wrześniu a potem narazie cisza




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymieniam się - KLIK
Wishlista - KLIK

......................... ..................
Czekamy na styczeń!
Spalinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 20:18   #4454
furjatka
Zadomowienie
 
Avatar furjatka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 473
Dot.: Mamy styczniowe 2017

Ja się też nie mogę doczekać ruchów ale kilka godzin temu po obiedzie tak się Małe śmiesznie zwinelo po jednej stronie w kuleczke rozkoszne po chwili się przesunął ale cudnie było tak go czuć pod raczka

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
__________________
29.01.2017 Mikołaj
furjatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 20:41   #4455
Konkardia
Wtajemniczenie
 
Avatar Konkardia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 141
Dot.: Mamy styczniowe 2017

Cytat:
Napisane przez ItsyBitsyTeenieWeenie Pokaż wiadomość
Czy wy tez czujecie jak piersi opierają sie na brzuchu? :P dziiiiwnie
Eee nie... ale może dlatego, że nie bardzo ma się co opierać?
__________________
If you walk in the sun
I will be your shadow
2015: 15; 2016: 19; 2017: 21
2018: 29; 2019: 9; 2020: 20; 2021: 6
Konkardia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 20:49   #4456
pequenina_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 525
Dot.: Mamy styczniowe 2017

Cytat:
Napisane przez Konkardia Pokaż wiadomość

Piona, u mnie też praca przed kompem... ehh ileż można! To odliczamy wspólnie do piątku! Też mamy wizytę
U mnie też praca przed kompem i też w piątek wizyta! Ale nie połówkowe, bo to dopiero 17tc Ale i tak nie mogę się doczekać, pierwszy raz przez brzuch <3 A może płeć poznam?
pequenina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 20:56   #4457
Konkardia
Wtajemniczenie
 
Avatar Konkardia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 141
Dot.: Mamy styczniowe 2017

Cytat:
Napisane przez pequenina_ Pokaż wiadomość
U mnie też praca przed kompem i też w piątek wizyta! Ale nie połówkowe, bo to dopiero 17tc Ale i tak nie mogę się doczekać, pierwszy raz przez brzuch <3 A może płeć poznam?
za wizytę i za poznanie płci! Mnie już od siedzenia przed kompem boli tyłek i plecy, ale muszę skończyć, bo to zlecenie z deadline'm... (u mnie też jeszcze nie połówkowe )
__________________
If you walk in the sun
I will be your shadow
2015: 15; 2016: 19; 2017: 21
2018: 29; 2019: 9; 2020: 20; 2021: 6

Edytowane przez Konkardia
Czas edycji: 2016-08-16 o 20:58
Konkardia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 21:07   #4458
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 593
Dot.: Mamy styczniowe 2017

Cytat:
Napisane przez pequenina_ Pokaż wiadomość
U mnie też praca przed kompem i też w piątek wizyta! Ale nie połówkowe, bo to dopiero 17tc Ale i tak nie mogę się doczekać, pierwszy raz przez brzuch <3 A może płeć poznam?
Ja się dzisiaj umowilam na połowkowe na 29 sierpnia
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 21:10   #4459
Spalinka
Wtajemniczenie
 
Avatar Spalinka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 658
Dot.: Mamy styczniowe 2017

[1=a6594ed1feebe4acee52c55 875557823d72aa50e_6074d10 4093b7;64231756]Ja się dzisiaj umowilam na połowkowe na 29 sierpnia [/QUOTE]



Który to będzie Twój tydzień i dzień ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Wymieniam się - KLIK
Wishlista - KLIK

......................... ..................
Czekamy na styczeń!
Spalinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-16, 21:26   #4460
donka_bez_ogonka
Wtajemniczenie
 
Avatar donka_bez_ogonka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: To tu, to tam. Wszędzie i nigdzie.
Wiadomości: 2 270
Dot.: Mamy styczniowe 2017

Cytat:
Napisane przez furjatka Pokaż wiadomość
Ja się też nie mogę doczekać ruchów ale kilka godzin temu po obiedzie tak się Małe śmiesznie zwinelo po jednej stronie w kuleczke rozkoszne po chwili się przesunął ale cudnie było tak go czuć pod raczka

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Ja nie czuje jeszcze dzidzi w ogole nie moge sie doczekac kiedy cos w koncu zaczne czuc, chociaz duzo osob mowi mi, ze to przereklamowane, bo w dzien dziecko spi, a w nocy bedzie szalalo ^^

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
__________________
07.04.2012[*]-Kitty jest kocim aniołkiem za TM
http://www.youtube.com/watch?v=Be4XsIYKNvc
donka_bez_ogonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 21:44   #4461
Konkardia
Wtajemniczenie
 
Avatar Konkardia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 141
Dot.: Mamy styczniowe 2017

[1=a6594ed1feebe4acee52c55 875557823d72aa50e_6074d10 4093b7;64231756]Ja się dzisiaj umowilam na połowkowe na 29 sierpnia [/QUOTE]
To odliczamy wspólnie!

U mnie to będzie 21t1d.
__________________
If you walk in the sun
I will be your shadow
2015: 15; 2016: 19; 2017: 21
2018: 29; 2019: 9; 2020: 20; 2021: 6
Konkardia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 22:01   #4462
camilla21
Rozeznanie
 
Avatar camilla21
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 785
Dot.: Mamy styczniowe 2017

Hej hej ;-)
Ale naszkkrobalyscie jak mnie nie było! Próbuję wszystko nadrobic
U nas dzis 20 tc i ruchy czujemy od prawie 3 tygodni.. troche szybko jak naa pierwsza ciaaze, ale mysle ze to wielkosc corci ma znaczenie, bo jest o dwa tygodnie wieksza ;-)
Nawet mąż ostatnio czul ręką znaczy ja czuulam, i polozylam jego rękę na brzuchu.. ale się wzruszył

Oficjalnie urlop macierzyński zacznę od połowy października, a do tego czasu mam zamiar pracować z tym ze kończę zamiast o 23 po 21

Czy wy nadal macie problem z trądzikiem? Jak z nim walczycie? U mnie jest jakaś tragedia..cała twarz w jakiś wypryskach, jakiś stanaach zapalnych.. dekokt i plecy również :-(
Uzywam maści cynkowej i mydła antybakteryjnego, ale to jak walka z wiatrakami...


Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
VICTORIA 21-12-16

Drugie szczęście Tp. 19.05.2019

Edytowane przez camilla21
Czas edycji: 2016-08-17 o 09:04
camilla21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 22:19   #4463
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 593
Dot.: Mamy styczniowe 2017

Cytat:
Napisane przez Spalinka Pokaż wiadomość
Który to będzie Twój tydzień i dzień ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Cytat:
Napisane przez Konkardia Pokaż wiadomość
To odliczamy wspólnie!

U mnie to będzie 21t1d.
U mnie 22+3. Podobno w tej klinice robią od 22 do 24 tc.
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 22:28   #4464
Spalinka
Wtajemniczenie
 
Avatar Spalinka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 658
Dot.: Mamy styczniowe 2017

[1=a6594ed1feebe4acee52c55 875557823d72aa50e_6074d10 4093b7;64233971]U mnie 22+3. Podobno w tej klinice robią od 22 do 24 tc.[/QUOTE]



Właśnie sie zastanawiam na kiedy sie umówić bo w tej klinice w której ja robię połówkowe można robić miedzy 18 a 23 tc To w sumie mogłabym już


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Wymieniam się - KLIK
Wishlista - KLIK

......................... ..................
Czekamy na styczeń!
Spalinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 07:57   #4465
ItsyBitsyTeenieWeenie
@}-,-'-
 
Avatar ItsyBitsyTeenieWeenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 277
Dot.: Mamy styczniowe 2017

Moje połówkowe ma być 25 sierpnia w 3d. I nie wiem czy zdołam policzyć zera w cenie za to badanko ;P
ItsyBitsyTeenieWeenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 08:02   #4466
NiEBiE
Zakorzenienie
 
Avatar NiEBiE
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 261
Dot.: Mamy styczniowe 2017

Cytat:
Napisane przez Spalinka Pokaż wiadomość
A No i ruchy... Coś jakby sie zaczyna dziać ale ja słabo czuje bo łożysko mam na przedniej ścianie i dzidzia musi niezle pierdyknac zeby do matki dotarło ;D Ja jutro zaczynam 19 tc według Om a według USG jestem ciagle 5 czy 6 dni do przodu
Ja 3 tygodnie temu byłam 9 dni do przodu wq USG. Mam nadzieję, że mi gigant nie urośnie.

Cytat:
Napisane przez Lidka99 Pokaż wiadomość
Wyjeżdżamy do Karpacza
Bawcie się dobrze i wypoczywajcie.

Cytat:
Napisane przez Lidka99 Pokaż wiadomość
Mnie codziennie też pobolewa i już przestałam się stresować, lekarz mnie uspokoił że teraz zaczynam się rozrastać i z tego to, no chyba że byłby to ból nie do wytrzymania to zaczęła bym się martwić.
Ja właśnie się martwię i to do tego stopnia, że postanowiłam z lekarzem skonsultować zapisanie się na prawko. Trochę się przestraszyłam, że na kolejnej wizycie za tydzień on np. każe mi leżeć.

Cytat:
Napisane przez Lidka99 Pokaż wiadomość
Dolegliwości minęły i mam nadzieję że już nie wrócą! Też mam łożysko na przedniej ścianie więc pewnie nie wcześniej jako koło 20tc coś poczuję bo jeszcze mam warstwę amortyzacyjną w postaci tłuszczyku na brzuchu
Ja na pewno warstwę mam większą, więc pewne poczuję w 35 tygodniu.

Cytat:
Napisane przez ItsyBitsyTeenieWeenie Pokaż wiadomość
Czy wy tez czujecie jak piersi opierają sie na brzuchu? :P dziiiiwnie
Tak, ja tak mam! Doszłam już do rozmiaru E.

Cytat:
Napisane przez Moniczi Pokaż wiadomość
NiEBiE ja też nie czuję jeszcze żadnych ruchów, ale mam tak jak Spalinka i Lidka99 łożysko na przedniej ścianie - więc nie nastawiam się na nic przed 20 tc, choć na wszelki wypadek codziennie wieczorem kładę dłonie na brzuszku i usilnie czekam na ruch xD już mi się nawet to śni, myślę, że mniej będę się stresować czy wszystko w porządku jak będę czuła maleństwo.
Też codziennie to robię - kładę się, głaszczę brzuch, delikatnie ugniatam, zmieniam pozycje, mówię do Bąbla. I nic. Zero reakcji. Uparciuch jak Tata.

Cytat:
Napisane przez furjatka Pokaż wiadomość
Ja się też nie mogę doczekać ruchów ale kilka godzin temu po obiedzie tak się Małe śmiesznie zwinelo po jednej stronie w kuleczke rozkoszne po chwili się przesunął ale cudnie było tak go czuć pod raczka

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Widziałaś jak się przesunął?

Ja to mam wrażenie, że mój brzuch pulsuje szybciej, niż moje serce, ale na 100% sobie wkręcam.


Połowa sierpnia, a u mnie 13 stopni, deszcz i kompletna ciemnica. Fajnie, co?
__________________

NiEBiE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 08:15   #4467
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 593
Dot.: Mamy styczniowe 2017

Cytat:
Napisane przez ItsyBitsyTeenieWeenie Pokaż wiadomość
Moje połówkowe ma być 25 sierpnia w 3d. I nie wiem czy zdołam policzyć zera w cenie za to badanko ;P
Tak drogo? Mi przez telefon powiedziała 250 zł za połowkowe i 3d. Nie jest tak źle


Cytat:
Napisane przez NiEBiE Pokaż wiadomość
Ja 3 tygodnie temu byłam 9 dni do przodu wq USG. Mam nadzieję, że mi gigant nie urośnie.


Bawcie się dobrze i wypoczywajcie.


Ja właśnie się martwię i to do tego stopnia, że postanowiłam z lekarzem skonsultować zapisanie się na prawko. Trochę się przestraszyłam, że na kolejnej wizycie za tydzień on np. każe mi leżeć.


Ja na pewno warstwę mam większą, więc pewne poczuję w 35 tygodniu.


Tak, ja tak mam! Doszłam już do rozmiaru E.


Też codziennie to robię - kładę się, głaszczę brzuch, delikatnie ugniatam, zmieniam pozycje, mówię do Bąbla. I nic. Zero reakcji. Uparciuch jak Tata.


Widziałaś jak się przesunął?

Ja to mam wrażenie, że mój brzuch pulsuje szybciej, niż moje serce, ale na 100% sobie wkręcam.


Połowa sierpnia, a u mnie 13 stopni, deszcz i kompletna ciemnica. Fajnie, co?
Ja wyrastam ze stanikow w zastraszającym tempie! Mam dwa z alles z miseczka I/J i biust wylewa mi się góra. A przedłużki używam już od bardzo dawna
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 08:24   #4468
cicha1990
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 975
Dot.: Mamy styczniowe 2017

I ja wreszcie czuje malutka! syna poczulam w 18tc a malutka teraz czuje od 3dni a dzis mamy 16t6d tez niziutko ja czuje
__________________
niunio szalejacy w brzuszkuhttps://www.youtube.com/watch?v=fozUVyMwbxk
cicha1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 08:28   #4469
surka
Zakorzenienie
 
Avatar surka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Między marzeniem, a jego spełnieniem.
Wiadomości: 9 394
Dot.: Mamy styczniowe 2017

Cytat:
Napisane przez NiEBiE Pokaż wiadomość
Fajnie mieć chłopa, co to pracy się nie boi i co potrafi coś zrobić. Mam znajomego, co nawet za malowanie płaci fachowcowi. No, ale jego stać, to może sobie pozwolić na "nie chce mi się"
Mój tż też do takich należy :/ Jak raz ścianę pomalował, to nie mogłam na nią patrzeć Dobrze, że w innych sprawach nadrabia

Cytat:
Napisane przez pequenina_ Pokaż wiadomość
U mnie stuka tuż nad gumką od spodni, ale spodnie nisko noszę, bo brzuchol... Ale w sumie już nie stuka
Co to znaczy, że już nie stuka?

Cytat:
Napisane przez Konkardia Pokaż wiadomość
oo! u mnie to samo, przez ostatnie dni właśnie tak nisko... To nie jest dziwne?


Aha! Witam się w 20 tc, który przywitałam o tak:
Myślę, ze to normalne, bo od początku tak mam, a na wizycie gin nie widział nieprawidłowości
Cytat:
Napisane przez ItsyBitsyTeenieWeenie Pokaż wiadomość
Moje połówkowe ma być 25 sierpnia w 3d. I nie wiem czy zdołam policzyć zera w cenie za to badanko ;P
To ile masz zapłacić, ja w sumie nie wiem, bo jak się rejestrowałam to Pani mi powiedziała, że chyba 250 zł

[1=a6594ed1feebe4acee52c55 875557823d72aa50e_6074d10 4093b7;64240101]
Ja wyrastam ze stanikow w zastraszającym tempie! Mam dwa z alles z miseczka I/J i biust wylewa mi się góra. A przedłużki używam już od bardzo dawna [/QUOTE]

Mi podskoczyło do 75 I i na szczęście od początku ciąży się tak trzyma
surka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 08:30   #4470
furjatka
Zadomowienie
 
Avatar furjatka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 473
Dot.: Mamy styczniowe 2017

Cytat:
Napisane przez NiEBiE Pokaż wiadomość
Ja 3 tygodnie temu byłam 9 dni do przodu wq USG. Mam nadzieję, że mi gigant nie urośnie.


Bawcie się dobrze i wypoczywajcie.


Ja właśnie się martwię i to do tego stopnia, że postanowiłam z lekarzem skonsultować zapisanie się na prawko. Trochę się przestraszyłam, że na kolejnej wizycie za tydzień on np. każe mi leżeć.


Ja na pewno warstwę mam większą, więc pewne poczuję w 35 tygodniu.


Tak, ja tak mam! Doszłam już do rozmiaru E.


Też codziennie to robię - kładę się, głaszczę brzuch, delikatnie ugniatam, zmieniam pozycje, mówię do Bąbla. I nic. Zero reakcji. Uparciuch jak Tata.


Widziałaś jak się przesunął?

Ja to mam wrażenie, że mój brzuch pulsuje szybciej, niż moje serce, ale na 100% sobie wkręcam.


Połowa sierpnia, a u mnie 13 stopni, deszcz i kompletna ciemnica. Fajnie, co?
Nie widziałam, czuć pod ręką było. Matko jak próbuje sobie wymacac macice - dość łatwe to bo jak tylko delikatnie ja palcem nacisnne to mi wręcz niedobrze, tłuszczyk mogę wciskać bez problemu - to mam wrażenie ze ona rośnie od tygodnia w zastraszajacym tempie

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
__________________
29.01.2017 Mikołaj
furjatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-22 17:18:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:09.