AKWARIUM - część II - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-26, 12:30   #271
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: AKWARIUM - początki !! II

A ja mam konto na N-k ale jakoś dużo słuszy sie o tej stronie. Chyba zrezygnuję z niej.

Ivon.a - nic nie szkodzi, ja też czasami nie umiem czytać ze zrozumieniem. ;o
No to przestaje nawozić.
hmm jeszcze zastanawiam się nad nowym filtrem, tylko jaku tu wybrać Zew czy wew - który lepszy ?
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 12:52   #272
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: AKWARIUM - początki !! II

Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość
hmm jeszcze zastanawiam się nad nowym filtrem, tylko jaku tu wybrać Zew czy wew - który lepszy ?
zalezy czemu ten filtr ma sluzyc

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość

Właśnie-czy gonek może coś zrobić przy wyciąganiu -czyt. potraktować 'tarką', jaimś kolcem ,który skądśtam wysunie [8=] ?
nie sadze kiedys wklejalam tutaj zdjecia wielkich kilkudziesiecio- centymetrowych zbrojnikow trzymanych przez 2! ludzi mysle ze gdyby bylo jakies zagrozenie ze strony ryb az tak bardzo by sie nie poswiecili by zapozowac do fotki
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 13:13   #273
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: AKWARIUM - początki !! II

Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość
Magrest Ale to ile ml? Bo u mnie 5 zł za 1000ml.
Ja tez nie wiem co z tymi glonami. Widocznie nie mają warunków w akwariach, których woda jest rzadziej podmieniana.
Aha, no ja płacę 3 zł za 250 ml i starcza mi to na dłuuuugo.

Co do podmiany - ja nie zrezygnuję z co tygodniowej wymiany wody, ale czasem tak mi sie nie chce, że wydłuża się to do dwóch albo i trzech tygodni A ostatnio nalałam wodę do wielkich garów, żeby odstała i miałam wymienić ją na drugi dzień. No ale tak mi się nie chciało, że stały tak te gary przez tydzień aż woda w nich zzieleniała No i musiałam na nowo odstawić

Ivona dzięki za komentarz
N-K lubię za możliwość oglądania zdjęć. Fajnie popatrzeć na znajomych i zobaczyć co się u nich dzieje
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 13:18   #274
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: AKWARIUM - początki !! II

Dawno mnie tu nie było


U mnie w Akwarium coś się pojawiło trochę rybek nowych i się nie chwalę, bo każdy profesjonalny akwarysta by mnie co najmniej objechał, a najlepiej znalazł i udusił

Jakoś zrezygnowałam z forum stricte akwarystycznego, bo tam głównie grożą i straszą, a średnio radzą i przestałam się przejmować tymi ich zaleceniami, że kilka rybek to tylko w 200l, a w moich 45 to można co najwyżej kilka krewetek i bojownika trzymać

Niestety moje maleńkie molinezje zniknęły gdzieś

Następnym razem postaram się je jednak wyłowić za wszelką cenę.


W każdym razie rybcie radośnie pływają i nic mi nie zdycha, parametry wody idealne, więc chyba jest ok
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 13:23   #275
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: AKWARIUM - początki !! II

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
bo każdy profesjonalny akwarysta by mnie co najmniej objechał, a najlepiej znalazł i udusił
noo najlepiej na naszej klasie
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 14:37   #276
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: AKWARIUM - początki !! II

Cytat:
Napisane przez ka_ma Pokaż wiadomość
zalezy czemu ten filtr ma sluzyc



nie sadze kiedys wklejalam tutaj zdjecia wielkich kilkudziesiecio- centymetrowych zbrojnikow trzymanych przez 2! ludzi mysle ze gdyby bylo jakies zagrozenie ze strony ryb az tak bardzo by sie nie poswiecili by zapozowac do fotki
widziałam też takich, którzy trzymali w łapach pielęgnice, a ta może pociąć :P
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 16:02   #277
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: AKWARIUM - początki !! II

Cytat:
Napisane przez ka_ma Pokaż wiadomość
zapisala sie zapisala i zaraz poda Ci namiary na PW
wczoraj siedzialam tam do 2.30 w nocy serwery smigaja az milo



faktycznie gdybym opisywala to wszystko na biezaco to byloby co poczytac czy ciekawy - nie wiem
to byłoby bardzo ciekawe! Myślę że każdy kto czytał Toje opowieści to potwierdzi to tutaj. Zresztą wydaje mi się że masz talent do pisania - a to coś więcej niż czyste opowieści. Na bierząco tez nie musiałabyś pisać, heheh bo tak się chyba nie da, jak sugerujesz.Ale raz na jakis czas - do tego fotki, opowieści ze sklepów zoologicznych, fotki akwariów znajomych akwarystów i juz masz bloga na 6 z plusem
Cytat:
Napisane przez magrest Pokaż wiadomość
Aha, no ja płacę 3 zł za 250 ml i starcza mi to na dłuuuugo.

Co do podmiany - ja nie zrezygnuję z co tygodniowej wymiany wody, ale czasem tak mi sie nie chce, że wydłuża się to do dwóch albo i trzech tygodni A ostatnio nalałam wodę do wielkich garów, żeby odstała i miałam wymienić ją na drugi dzień. No ale tak mi się nie chciało, że stały tak te gary przez tydzień aż woda w nich zzieleniała No i musiałam na nowo odstawić

Ivona dzięki za komentarz
N-K lubię za możliwość oglądania zdjęć. Fajnie popatrzeć na znajomych i zobaczyć co się u nich dzieje
No fajnie znaleźć starego znajomego i pooglądać foty. Rażą mnie tylko takie osoby co się obfotografują z furami, domami, lub laski które sie chwalą swoimi prawie że gołymi zdjęciami. Wczoraj przegladając profil swojej koleżanki ze szkoły, znalazłam wśród jej kontaktów profil "najpiękniejsze laski na naszej - klasie" nie wiem jak Wasze zdanie, ale to jest próżne i głupie, no i niestety te dziewczyny wystawiają świadectwo samej sobie. Szkoda bo dziewczyna z charakteru na prawdę jest fajna! A
z tą wodą to tez tak mam Ale jeszcze nigdy mi nie zieleniała hehe

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
Dawno mnie tu nie było


U mnie w Akwarium coś się pojawiło trochę rybek nowych i się nie chwalę, bo każdy profesjonalny akwarysta by mnie co najmniej objechał, a najlepiej znalazł i udusił

Jakoś zrezygnowałam z forum stricte akwarystycznego, bo tam głównie grożą i straszą, a średnio radzą i przestałam się przejmować tymi ich zaleceniami, że kilka rybek to tylko w 200l, a w moich 45 to można co najwyżej kilka krewetek i bojownika trzymać

A tam by Cię udusił, wiadomo trzeba powtarzać główne zasady, aż do znudzenia - a w zyciu wiadomo jak jest - nie każdy jest idealny - nawet ten "profesjonalny akarysta" co dużo pisze na forach akwarystycznych
Cytat:
Napisane przez ka_ma Pokaż wiadomość
noo najlepiej na naszej klasie

No a jak jest forum akwarystyczne, sprawdzałam. Pisze w nim np, znany nam Jacek Pawłowski, autor mojego ulubionego zdania - " pokaż mi swoje akwarium a powiem Ci co sądze o Twoich radach" !
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-26, 18:57   #278
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: AKWARIUM - początki !! II

ka_ma - pomysł z akwa-blogiem jest rewelacyjny! Naprawdę ciekawie i zabawnie piszesz, strzelasz niezłe fotki. Mogłabym Ci zapewnić bezpłatną reklamę po znajomych biologach A jakby się u nas zdarzyło coś ciekawego, na pewno byśmy się dopisały, co może by zachęciło ludzi do obserwowania swoich ryb, a nie traktowania ich jak zimne, oślizłe przed-żaby!

Ivon.a - to jak w końcu Nika ma nawozić te swoje glony? I coś więcej o filtrach może? Jestem ciekawa (wiem, wiem, było w AKWARIUM CZ. I, pamiętam). Ja generalnie wolę wewnętrzne, są łatwiejsze w utrzymaniu, cichsze i rybki się koło nich bawią.

U mnie nie ma absolutnie żadnych roślin i filtr po naprawie wreszcie wyrabia, może dlatego woda jest przejrzysta mimo rzadkich podmian. Co tydzień trochę jej znika, więc się dolewa przy podlewaniu kaktusów.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 19:19   #279
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: AKWARIUM - początki !! II

Pierdziele cytaty męcza mnie :;

Kama pisz bloga pisz bloga!!!!! ( nie zapominajcie że to mój pomysł, jak blog Kamy zbierze wiele nagród - i tu zero sarkazmu, piszę szczerze!!!! - to chcę mieć w tym swój udział - moje imię ma widnieć na głównej stronie

Malla napiszę co ja bym zrobiła na miejscu Niki- dałabym sobie spokój przez 2- 3 tygodnie - do miesiąca z nawożeniem, potem zaczęłabym od małych dawek nawozu, które stopniowo wzrastałyby.

Filtry to jest wszystko jedno - tu chodzi o wygodę. Dobór indywidualny. Co kto chce to ma! Zewnetrzny zajmuję mniej miejsca i daje więcej miejsca roślinom, z drugiej strony wewnetrzne daja bardzo przydatną funkcje napowietrzania (co u mnie okazało sie niezbędne!)

Niech kazdy sam decyduje co chce!
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 20:10   #280
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: AKWARIUM - początki !! II

Cytat:
Napisane przez Ivon.a Pokaż wiadomość


No a jak jest forum akwarystyczne, sprawdzałam. Pisze w nim np, znany nam Jacek Pawłowski, autor mojego ulubionego zdania - " pokaż mi swoje akwarium a powiem Ci co sądze o Twoich radach" !
to co Ivona zapisujemy sie?

dzieki dziewczyny za cieple slowa, ciesze sie ze wam sie podobaja moje wypociny bo w koncu pisze je dla was kto wie moze sie skusze, marzy mi sie taka stronka jak ma Ivona
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 21:20   #281
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: AKWARIUM - początki !! II

Cytat:
Napisane przez Ivon.a Pokaż wiadomość
napiszę co ja bym zrobiła na miejscu Niki- dałabym sobie spokój przez 2- 3 tygodnie - do miesiąca z nawożeniem, potem zaczęłabym od małych dawek nawozu, które stopniowo wzrastałyby.

Filtry to jest wszystko jedno - tu chodzi o wygodę. Dobór indywidualny. Co kto chce to ma! Zewnetrzny zajmuję mniej miejsca i daje więcej miejsca roślinom, z drugiej strony wewnetrzne daja bardzo przydatną funkcje napowietrzania (co u mnie okazało sie niezbędne!)
2-3 tygodnie to nie za mała przerwa w nawozeniu ?
A ja czekam z niecierpliwościa na bloga Kamy
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-26, 22:55   #282
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: AKWARIUM - początki !! II

Nie! Zresztą ja dłużej nie nawoziłam (eksperyment taki) rośliny w sumie ładnie rosły, ale po braku nawożenia od okolo 2 miesięcy - widać było mniejszy przyrost masy zielonej.

Nika spokojnie możesz dać sobie spokój z nawożeniem przez 2 tygodnie, potem zacznij od małych dawek nawozu.
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 23:17   #283
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: AKWARIUM - początki !! II

Cytat:
Napisane przez ka_ma Pokaż wiadomość
to co Ivona zapisujemy sie?

dzieki dziewczyny za cieple slowa, ciesze sie ze wam sie podobaja moje wypociny bo w koncu pisze je dla was kto wie moze sie skusze, marzy mi sie taka stronka jak ma Ivona

jak się zapiszesz to ja też tylko nie wiem po co ja tam potrzebna. Nie znam się :p
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 09:46   #284
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: AKWARIUM - początki !! II

Eee to ja o czymś nie wiem?
Czyżby już blog istniał? Poproszę o adres

Kama - łatwo zrobić :P Ja do szkoły robiałam stronkę www i jeszcze do tej pory istnieje, tylko bez aktualizaji
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 11:34   #285
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: AKWARIUM - początki !! II

Cytat:
Napisane przez Ivon.a Pokaż wiadomość
jak się zapiszesz to ja też tylko nie wiem po co ja tam potrzebna. Nie znam się :p
glupoty gadasz spoko moge sie zapisac ino nie wiem gdzie to jest wczoraj troche szukalam ale tych tematow tam jest milion, a dzis tak chodzi to wszystko ze szkoda gadac

e: no znalazlam ale nie wiem co napisac


nie Nika bloga nie ma, mowimy o forum na naszej klasie

Edytowane przez ka_ma
Czas edycji: 2008-01-27 o 11:59
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 11:40   #286
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: AKWARIUM - początki !! II

Cytat:
Napisane przez Ivon.a Pokaż wiadomość
Wczoraj przegladając profil swojej koleżanki ze szkoły, znalazłam wśród jej kontaktów profil "najpiękniejsze laski na naszej - klasie" nie wiem jak Wasze zdanie, ale to jest próżne i głupie, no i niestety te dziewczyny wystawiają świadectwo samej sobie. Szkoda bo dziewczyna z charakteru na prawdę jest fajna!
No co Ty Haha matko co ci ludzie jeszcze nie wymyślą. Ja ostatnio zauważyłam, że na nk powstają różne klany. Dostałam zaproszenie od takiego z moim nazwiskiem i dziś napisał do mnie jakiś facet z miasta obok, który ma to samo nazwisko. Ciekawa sprawa
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 11:49   #287
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: AKWARIUM - początki !! II

ja co prawda jestem tam dopiero chyba 2 dni ale dziwi mnie to ze nikt nie napisze zadnej wiadomosci tylko wysyla zaproszenie i tyle to chyba nie na tym mialo polegac, na podstawie profili innych osob jestem w stanie wywynioskowac co u nich slychac (na fotkach widac dzieci, mezow itp ) a u mnie nie ma nic... poza tym widze juz po znajomych taka zbieranine ludzi z ulic, ktorych zna sie ledwo ledwo... zobaczymy jak bedzie dalej do mnie np.odezwala sie osoba ktora ma mnie caly czas na gadu a nie odzywa sie juz ze 2 lata bo po prostu przestala a teraz wielkie zaproszenie mi przesyla phi


no Ivona ja juz napisalam posta haha ja cie krece stara baba jestem a glupia

Edytowane przez ka_ma
Czas edycji: 2008-01-27 o 12:25
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 15:01   #288
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: AKWARIUM - początki !! II

Skąd ja to znam
Wyślą zaproszenie i nic. Albo mam znamome co oglądają tylko zdjęcia I ciągle się dopytują o moje zdjęcie... Ale i tak nie wstawię
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 07:23   #289
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: AKWARIUM - początki !! II

Ivona napisalam Ci maila ale juz problem sie rozwiazal, to forum samo mi sie dodalo

za to moja mama przyniosla mi z pracy takie swietne gumowe rekawiczki az po same pachy swietne sa do podmian bo czesto bywalo ze np.chora musialam sie paprac w wodzie a tak zakladam gumowe rekawice po same pachy i mam problem z glowy
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-28, 10:38   #290
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: AKWARIUM - początki !! II

Ka_ma - gdzie pracuje Twoja Mama? Do tego założysz nowe gumaki Burberry i siup na imprezkę Ivon.a ma bardzo ładną stronę, odpowiednio stonowaną graficznie. Szkoda tylko, że tak rzadko ją aktualizuje
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 11:05   #291
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: AKWARIUM - początki !! II

moja mama jest kadrowa
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 20:50   #292
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: AKWARIUM - początki !! II

Do mnie piszą PW na naszej klasie, i to często. Dziwne.
I to najmniej oczekiwane osoby. zresztą mi też wystarczają fotki, ja tam nie jestem taka że szukam kontaktów.
Malla dzisiaj zaktualizowałam stronkę , troszkę, ale jednak , nawet wysyłanie maili już działa! A jak, dzisiaj głównie siedziałam nad fotką ilustrującą wysyłanie wiadomości od rybek do księżyca hahhaahhaha (czyli dział kontakt).

Kama dzisiaj do Ciebie pisałam, a tu sie okazało że moje fora sie same usunęły hahaha, normalnie wariactwo!

Nika czy Ty masz nazwisko związane z akwarystyką???????
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 21:05   #293
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: AKWARIUM - początki !! II

Cytat:
Napisane przez ka_ma Pokaż wiadomość

no Ivona ja juz napisalam posta haha ja cie krece stara baba jestem a glupia


Ja jestem głupsza w końcu jestem starsza o miesiąc:/

Ty masz wiedzę teoretyczną i praktyczną, a ja, jeśli nawet coś przeczytam to zaraz zapominam, i w głównej wierze opieram się na intuicji - datego chyba nie mam co tam pisać
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 21:13   #294
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: AKWARIUM - początki !! II

Ivon.a - bo Cię kopnę, jakie bzdury!!!
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 21:16   #295
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: AKWARIUM - początki !! II

Cytat:
Napisane przez Ivon.a Pokaż wiadomość
Ty masz wiedzę teoretyczną i praktyczną, a ja, jeśli nawet coś przeczytam to zaraz zapominam, i w głównej wierze opieram się na intuicji - datego chyba nie mam co tam pisać
co Ty gadasz ! szybko tam przychodz bo ja juz tam dzialam na calego az wywialo wszystkich

Cytat:
Napisane przez Ivon.a Pokaż wiadomość
Do mnie piszą PW na naszej klasie, i to często.
a do mnie nie

Cytat:
Napisane przez Ivon.a
czy Ty masz nazwisko związane z akwarystyką???????
oho sledztwo ruszylo



zaraz zobacze ta aktualizacje tylko pojde sie najpierw wykapac
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 21:19   #296
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: AKWARIUM - początki !! II

Cytat:
Napisane przez magrest Pokaż wiadomość
No co Ty Haha matko co ci ludzie jeszcze nie wymyślą. Ja ostatnio zauważyłam, że na nk powstają różne klany. Dostałam zaproszenie od takiego z moim nazwiskiem i dziś napisał do mnie jakiś facet z miasta obok, który ma to samo nazwisko. Ciekawa sprawa
No niestety - jeszcze należy do profilu "najostrzesze kociaki" itp (tych profili - kontaktów jest bardzo wiele!) i te dziewuch dziękuja za zaproszenie (jakby bylo za co)! Jakby mnie ktoś kociakiem nazwał, to dostałby w pysk!
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 21:26   #297
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: AKWARIUM - początki !! II

Wariatki!
Dobra dobra - szczerze zazdroszę Kamie że potrafi pisać prawie że książkowo! Pamięta i wsysa wiedzę! I wszystko wie!
Zresztą Malla Ty kiedyś napisałaś że ja zaprzeczam książkom a mimo to dobrze wychodzę - czyli - nie znam się i mam fuksa
Malla a kopnij mnie- jak mnie zdołasz kopnąć w przeciągu 5 godzin to dam Ci 1000 zł
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 21:31   #298
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: AKWARIUM - początki !! II

Cytat:
Napisane przez Ivon.a Pokaż wiadomość

Nika czy Ty masz nazwisko związane z akwarystyką???????


Ależ poleciałaś
Pewnie przez kontakty gg mnie znalazłaś
Tak - podobieństwo jakieś tam jest, a może az za duże
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 21:36   #299
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: AKWARIUM - początki !! II

Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość
Ależ poleciałaś
Pewnie przez kontakty gg mnie znalazłaś
Tak - podobieństwo jakieś tam jest, a może az za duże
A jednak! już do Ciebie wysyłam zaproszenie! Ja gg nie używam - imię i miasto i już Cię znalazłam .
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 21:47   #300
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: AKWARIUM - początki !! II

Cytat:
Napisane przez Ivon.a Pokaż wiadomość
A jednak! już do Ciebie wysyłam zaproszenie! Ja gg nie używam - imię i miasto i już Cię znalazłam .
wow niezla jestes

Ivona zaraz Cie trzepne normalnie co Ty wygadujesz, wystarczy popatrzec na Twoje zbiorniki i reszte mozna przemilczec - wszystko jasne,
ktokolwiek komu je pokazesz nie bedzie mial zadnych watpliwosci jak wielka wiedze posiadasz
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-20 23:32:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:10.